9, 10 en 11 november telkens te 20 u. in de stadsschouwburg, door de toneelgroep PAN Po litie 24 en 25 november, in de feestzaal van O. L. Vrouwkliniek (ingang Leopoldlaan) door to- neeldgilde Hoger-Op Davids- fonds Aalst-Mijlbeek De In dringer van A. Poppe. Regie Louis Pauwels. FILM Inrichters Van Lens tot Mens vertoningen in de film zaal van het St. Jozefscollege (ingang Hoogstraat), telkens te 20 u. 7 november Persona ing- mar Bergman. 21 november Billy the liar John Schlesinger. Yoga-Vedanta Aalst richt 2 film met voordrachtavonden in, in de feestzaal van het stadhuis over a) intensieve yogatraining in de Himalayas met Marie-Jean- ne Brei. b) de Bihar school of Yaga met Swami Davatmanand een Pa- rijse Yogini. Inlichtingen Yoga-Vedanta, Losweg (Bredestraat) 6, Aalst. 11 november: Feestpaleis 's morgens, Van het westelijk front geen nieuws ingericht door het stadsbestuur met de medewerking van het Davids- fonds, De Rank, het Willems fonds, in het teken van de 50e verjaardag van de wapenstil stand 1918. 4 november feestzaal van O. L. Vrouwkliniek (ingang Leo poldlaan) door Davidsfonds Ho ger Op Aalst Mijlbeek Le lies in de Velden met Sidney Poitier. STEDELIJK POPPENTHEATER, Kattestraat 33 Aalst. (Toegang langs de poort naast het speelgoedmagazijn St. Maar ten). Aanvang telkens te 14.30 u. Zondagen 3 en 17 november Tijl naar Amerika zondagen 24 november en 1 december Jan zonder Vrees FILATELIE. Philatelia Alosta elke maandag te 19 u. in de zaal Kattestraat 33 vergadering en ruilbeurs. Socialistische postzegelvereni ging de 1e en de 3de zondag in Ons Huis Hopmarkt, van de maand, van 10 tot 12 u. VOORDRACHT Davidsfonds Aalst. 22 november te 20 u. in de raadszaal van het stadhuis Het gelukkig Gezin Spreker: Guido Roskam. Met uw G-KAART hebt U altijd en overal 10.000 fr. op zak. Uw Generale Bankmaatschappij-vestiging zal U met genoegen inlichtingen verschaffen en U een uitvoe rige documentatie overhandigen.

Aalsterse Berichten | 1968 | | pagina 3