MUZIEK en ZANG St.-Maartenskerk 21 mei te 20 u. Jaarlijks concert van Schola Can torum Cantate Domino van het St.-Maarteninstituut. Medewerkersde solisten van het Belgisch kamerorkest, o.l.v. Georges Maes, Jo van Eetvelde, orgel. Werken van Vodnansky, Pale- strina, Schütz, Vivaldi. Handel, Britten. Inkomprijzen 100, 75 en 50 Fr. studenten 30 Fr. Feestzaal van de Generale Bankmaatschappij Maandag 5 mei te 20 u. Cul turele avond ingericht door MUZA (Vereniging van leerlin gen, oud-leerlingen en vrienden van de Muziekacademie Aalst) in samenwerking met de Generale Bankmaatschappij Spreker Prof. Jan Broeckx over Wat is Muziek gepaard met projectie van een auditieve film en gevolgd door debat. Toegang is kosteloos. Feestzaal stadhuis 1)2 moi te 20 'u. Lenteconcert (J. Strauss-avond) door de Kon. Symfonie Door Eendracht Groot Verlenen hun medewerking Mej. Godelieve De Geyseleer, mezzo-sopraan en Hr Herman Slagmulder, bariton, beiden lau reaten van de Pro Civitate- wedstrijd voor zang Feestzaal stadhuis 25 mei 20e grote prijs van de stad Aalst voor accordeon-solis ten en -maatschappijen, ingericht door de gebroeders Van Vaeren- bergh met de medewerking van het stadsbestuur, TENTOONSTELLINGEN Oud-Hospitaal, Oude Vismarkt 13 Retrospectieve Een halve eeuw Felix De Boeck van 19 april tot 11 mei 1969; alle dagen toegan kelijk van 10 tot 12 en van 14 tot 18 u. Belfortzaal, Grote .Mackt 3 tot 12 mei schilderijen en keramiek van Lucie Vlassen- broeck en Michel Vergucht. Belfortkelder 2 tot 13 mei schilderijen van Jan De Wilde. 17 mei tot 2 juni schilderijen van Noël Matthijs. Galerij Pieter Coecke Molenstraat 29 april te 20 u. opening door prof. Louis Lebeer van het pren tenkabinet te Brussel van een prachtige tentoonstelling onder het motto Grafiek en interieur met werken van de Franse en de Belgische school voor graveurs o.m. van Picasso, Chagall, Mi~ reau, Delvaux, Jern, Margriet e.a. De tentoonstelling loopt van 29 april tot 21 mei. VOORDRACHT Kontaktcentrum Mikis Theodo*- rakis, Keizerlijke Plaats 10 zaterdag 10 mei om 19u30, Viet- namavond met Film en Voor drachtSpreker: Jef Turf, nat. secretaris K.P.B. 31 mei te 20 u. Hulp aan ont wikkelingslanden Spreker M. Van Hoorn, dokter in de ar beidsgeneeskunde.

Aalsterse Berichten | 1969 | | pagina 3