breukenT MEUBEL HUIS ZAAILANDEN Landen en meersclien en Bosch BERICHT. s^raenasttïcRss'weaK'. Koop zes. Een Woonhuis, in de Maanstraal, geteekeud num mer 11, hebbende twee groote benedenkamers, 2 bo venkamers, kelder en cour, bewoond bij Franciscus De Neef a 2 frs. 50 centiemen per weck. Koop zeven. Een Woonhuis, in de Maanstraal, geteekeud num mer 13, verdeeld als voorgaande huis en bewoond bij Filemon Verbeek a 2 frs. 50 centiemen per week. Koop acht. Een groot Huis in voorzegde Maanstraal, geteekend nummer 15, hebbende groole benedenkamers, ruim waschhuis, keuken, kelder, bovenkamers, mansarde en zolder; groole cour, bof en grasplein, pomp en regenwater, bewoond bij de weduwe Thomas a 23 frs. per maand. Koop negen. Een Huis nevens voorgaande, geteekondiS017, bevat tende twee benedenkamers, keuken, 2 mansarden en kelder, bewoond bij Joannes Eiebaul. Koop tien. Een Huis, iu de Maanstraal. Nummer 10, neven voorgaande en met gelijke plaatsen, bewoond bij Jan Van llaudcnhove a 2 frs. 50 centiemen per week. De koopen van 2 lot en met 10 maken ecuen blok uit en zijn verhuurd aan een jaarlijkscb huursom van 1557 frs. Koop elf. Twee aaneeuhangende lluiskcns, geslaan en gelegen te Aalst, aan de Nieuwstraalpoorl, bekend bij cadaster sectie A, nummers 21 Orchis, 2102d&wkomende ter eendereen van achteraan Joseph DcNaeyer, ter andere zijde aan de volgende huizen en van voren aan den Gcntschcn Steenweg. Verhuurd, het een bij de weduwe Van den Hemic a 1 l'r. 50 centiemen per week en het andere hij Louis Roelandl a 1 fr. 50 centiemen per week. Koop twaalf. Twee aaneeuhangende Huizen, gestaan en gelegen te Aalst, aan de Nieuwstraalpoorl, hekend hij cadaster sectie A, nummers 2I02u3&ts en 2102b, komende ter eendere aan voorgaande koop, ter andere zijde aan de weduwe Canm, van voren aan den Gcnlscheu steen weg en van achter aan Joseph De Naeyer. Verhuurd hel eene aan Judocus De Coninck en het andere aan Philippe Podevyn, elk aan twee franken per week. Koop dertien. Eene behuisde Hofstedeken, geslaan cn gelegen te Aalst-Schaarbeek, St. Apolonia of het Kreupèlveld, bekend bij cadaster sectie C, nummers 4!7.\, 418a en 419a, groot aldaar 13 aren 00 centiaren, palende oost Casimir De Boeck, zuid de straat, west Madame Borre- man-Van .Melckebeke en noord d'liecr Philippe Baes. Boornprijs frs. 100,00. In gebruik zonder ;voorwaarde bij Aust. De Boeck. Koop viertien. Een perceelken Land, gelegen te Aalst-Mijlheke, legen de Moorselschebaan, bij cadaster bekend sectic E, nummer 2G7ter bis, niet eene groette vau 5 aren 70 centiaren, palende oost sieur Franciscus De Coninck. zuid Seraficn Callebaul. west Franciscus Cuppens cn zusters en noord het Hospitaal van Aalst. In gebruik bij sieur Louis Beurms, teAalst-Mijlbeke. Koop 15 en laatste Een perceelken Land, gelegen binnen de gemeente Ottergem, op de Meij, groot zeven aren zeventig centi aren, palende oost de straat, zuid het Losgal, west Charles Klomp, noord Judocus Smet. In gebruik bij de kinderen Thienpont, te Erondegem. ZITDAGEN Instel Woensdag 10 Verblijf Woensdag 17 Telkens om 5 uren nanoen, ter EstaininetHf.t Goud Tonneken bij dTieer Luyckx-De Schryvcr, in de Pontstraat. Voor alie inlichtingen vervoege men zich bij ge noemde Notarissen. Juli 1889. (Cl •$UfS hJJ OPENBAHE VERKOOPING VAN volledig Keukengerief. Matrassen, Zilverwerk enz. ten sterfhuize van wijlen den lieer Beneclictus Van Cutsem TE AALST, MOLENSTRAAT, N° 3. De Notarissen VANDER SMISSEN, te Moor- sel, en DE WINDT, te Aalst, zullen op IVoens- dag 10 Juli 1889, om ure 'smorgens, open baarlijk verkoopen aide voorwerpen te bevin den ten bovengemelde Slerlliuize. Alles breeder bij plakbrieven aangeduid. OPEiNISAUE VEItKOOPING le AalstLede, Hofsladc, Denderleeuw, Erembodeyem cn Mcspclaare. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal, ten verzoeke van wie bet behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen, de nabcsehrevcnc Goederen, le weten: STAD AALST. Eerste koop. Een schoon eu geriellijk Huis en Erve, gestaan en gelegen te Aalst in de Leopoldstraal, bekend ten ka daster sectie A, nummers 291 en 292, met eene grootte van 4 aren 70 centiaren, komende van den eenen kant aan hel huis van den heer Jean De Meeter en van den anderen kant aan heigene van sieur De Mot vroeger sieur Deghels. Bewoond hij jufvrouwen gezusters Van Sanne. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen le Aalst, gehucht Schaar- beke, in de Osbroeken, bekend ten kadaster sectie B, nummer 5iGi», met eene grootte van achttien aren zeventig centiaren, palende aan den ijzeren weg en aan den ouden Dender. In gebruik bij sieur Vital Guns. GEMEENTE EB EMBODEGEM Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, aan de Groenstraat, gekadastreerd sectie A, nummers I82.\ cn 182b, niet eene grootte van 20 aren 80 centiaren. Iu gebruik bij Judocus Verdoodt en Felix Verdoodt. GEMEENTE DENDERLEEUW. Vierde koop. Ecncn Meerseli, gelegen le Denderleeuw, genaamd den Bruggenmeersch, bekend leu kadaster sectie A, nummer 1771abis, mei eene grootte van 25 aren 50 centiaren, groot volgens hermeling 27 aren 58 cen tiaren, palende van oudsoost verscheidene, zuid Joannes Van der Poorten, west de weduwe Asschcrickx en noord den Dender. In gebruik bij sieur Vermuilden, te Liedekcrke. GEMEENTE LEDE. Vijlde koop. Eene partij Land, gelegen le Lede, op den Roijer of Sleentjen, bekend ten kadaster sectie C, nummers 900 en 901, met eene grootte van 03 aren 90 centiaren en volgens titel groot 05 aren 04 centiaren, palende van ouds: oost, zuid en noord de heer Dooms en west Judocus Van Cauter. In gebruik bij de weduwe Victor Verbcke cn de weduwe De Wandel. Deze partij zal, onder voorbehoud van samenvoe ging, opgeroepen worden in twee deelen, te weten Hef wi stdeel gekadastreerd sectie C, nummer 900, met eene grootte van 53 aren 20 centiaren. En het oostdeel, gekadastreerd sectie C, nummer 901, niet eene grootte van 50 aren 70 centiaren. GEMEENTE HOPSTADE. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen le Hofstade, op den Gul- lingsberg of Kallenberg, bekend ten kadaster sectie A, nummer 590a, mei eene grootte van 45 aren, groot volgens titel 45 aren 05 centiaren, palende: oosi den heer Van Melden, zuid Seraphina Rincklioul, west Franciscus Pangacit eu noord Theodore De Smet. In gebruik bij sieur Victor De Bruyn en Adrianus De Mol. GEMEENTE MESPELAARE. Zevende koop. Eenen extra goeden Vloeimeersch, rondom in grach- ten, gelegen le Mespelaare, op het Lippcvcld, hekend ten kadaster eenige sectie, nummers 500a om 505, met eene grootte van 5 hectaren 44 aren 50 centiaren, groot volgens titel 5 hectaren 40 aren 09 centiaren en volgens meting 5 hectaren 44 aren 52 centiaren, pa lende: oost den Tragel der Vaart, zuid Mijnheer Henri lleyvaert en de familie Lulens, west de Molenbeek en de erven van wijlen den heer J. E. De Bruyn cn noord dezelve. Deze Meersch zal, onder voorbehoud van samenvoe ging, opgeroepen worden in 0 deelen. ZITDAGEN Instel Znturdag 29 Juni |ÖQ0 Verblijf Zaturdag 15 Juli löö,,> Telkens om 5 ure namiddag, binnen de Stad Aalst, ter Eslaminel Den Graaf van Egmost, bewuoud bij den heer Edmond Dannevilleaau de Groole Markt. OPENBARE VERKOOPING van goede T E L E D E Do Notaris MOEN'S, te Lede, zal ten aanzoeke van wien liet behoort, met gewin van palmsla gen en gelagen, op de hierna bepaalde Zitda gen in liet openbaar te koop aanbieden. Eerste koop. Rene partij Land, gelegen te Lede, op den Gi'ooten Kauter, omtrent bet tweede Kapelle ken, groot volgens meting 25 aren 52 centi aren, gekend bij kadaster sectie C. nummer 321, met eene grootte van 24 aren 60 centi aren, palende oost Madame Leopold Matthys, zuid d'heer Jules Hayois, west juffer Virgenie De Schaepineester en noord Joannes Steels als gebruiker. In gebruik bij den beer Theodore De Schaep ineester. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Lede, op den Meerbosch, groot 62 aren 89 centiaren, gekend bij kadaster sectie li, nummer 408, met eene grootte van 60 aren 50 centiaren, palende oost Vincent Blondeel, zuid de Wijstraat, west Joannes-Baptiste Steels eu Joaunes-Bapliste Staudaert en noord Mijnbeer den Advokaat Van Wambeke. in gebruik bij Louis Tan Biesen en Frans Cooreman. Deze parlij zal in twee gelijke deelen opge roepen worden oostdeel en westdeel. Derde koop. Eene partij Land, gelegen te Lede, op den Grooten Kauter, omtrent de Veldmuis, groot 54 aren 70 centiaren, gekeild bij kadaster sec tie C, nummer 153a, palende oost den Kerk- weg, zuid den heer De Clippele, west Mattlieus De Smet en den armen van Wichelen en noord den beer Benoit Van der Eecken. Iioomprijs frs. 60-00. in gebruik bij Frans Kuppens. Vierde en laatste koop. Eene partij Bosch, gelegen te Lede, op Ledezijde, groot 24 aren 60 centiaren, gekend bij kadaster sectie D, nummer 52, niet eene grootte vau 27 aren, palende oost bet Hoog- ledezijdestraatjen, zuid Charles Vaereman, west het gescheid met Impe en noord Henricus- Joannes D'üaese. Iu beheer. ZITDAGEN: Instel Donderdag 15 loo(. Verblijf Donderdag 27 11 ^8J. Telkens om 3 ure namiddag, te Lede, Dorp, ter herberg Diï Halve Maan bewoond door den lieer Charles-Louis Saey. Spoediie eu grondige genezing ingewonc gevallen. Zekere voldoening en onmiddelijke ver/.achtiug in de ergste gevallen. Uiimiddelijke stilstand en genezing der verzakkingen eu verplaatsing der baarmoeder. Speciale vervaardiging van toestellen om de misvormin gen van het lichaam te voorkomen of te genezen, alsook voor kunstmatige ledematen, volgen de beste voorschrif ten het inzetten van kunsioogen. Behalve de 50 nicdalics eu diploma's henevens de tal rijke eervolle vermeldingen verkreeg de Uitvinder nog de goude medalie op de Internationale Tentoonstelling te Londen in 188i en New-Orleans. Er is voortdurend eene dame aan de inrichlingaanwezig Spreeckuren van 8 lot 4 uren. WAERSEGERS, lireukmeeeter, ïi, Groeit IMaats, Antwerpen, liet kantoor van den Deurwaarder Alfred MAHIEU, is gevestigd te Aalst, Korte Zoutstraat.

Aankondiger | 1889 | | pagina 3