pianos" B O O M E N HUISMEUBELS ZAAILANDEN ZAAILANDEN ZAAILANDEN HERBERG ZAAILANDEN OCCASIE, zoo goed als nieuw. en Bouwgrond en Meersschen OPENBARE VERKOOPING van Kanada, Wilgen, Notelaars, Olmen, Ësschen 011 Abeelen binnen de Gemeenlens Smetlede, Erpe e i Erondegem. De Secretaris Frans VAN DEN EECKHAUT te Eronde gem, zal door 't ambt van Deurwaarder Van Mi.yi.km, te Aalst, openbaarlijk verkoopen, op Maandag 17 December 1906, om 8 uren voormiddag Namens Mynheer Joseph Van den Eeckhant. Burgemeester te Erondegem, 12 allerschoonste Ivanadaboomen, op zijnen meersch te Smetlede, aan de herberg - De Foor 7 Kanada- boomen. een Eik van 2,20 m. en van 2.10 m„ een Escl. ran 1,50 m. en een Abeel van 2.00 m. aan zijnen meersch te Eron degem, Krommen Steenweg. Namens de Kerkfabriek van Erondegem, -15 allerschoonste Kanadaboomen, in het Meuland. Namens Dame Weduwe Angelus De Windt, te Erondegem, tl allerschoonste Kanadaboomen, aan hunnen meersen te Erondegem, aan de Grpöléïl Steenweg. Namens Mijnheer Benoit De Mil. te Erondegem, een aller schoonste Eik aan zijne hofstede en 9 allerschoonste Kanada boomen, van 1,80 m. tot 2,08 m., aan zijnen meersch Grooten steenweg. Namens de Erven van Mijnheer Breekpot te Mechelcn, 14 allerschoonste Kanadaboomen, aan zijnen meersch te Eronde gem, Ganzendries. Namnns Mijnheer Petrus Van Wezemael, te Erondegem. een allerschoonste Nolelaar vin l.Së m. dikte, aari zijne hof stede. Namens Mijnheer Joannes Üullacrs, te Erondegem, 7 aller schoonste Kanadaboomen, op het Sport. Namens Mijnheer Polydoor Verstuyft, te Exnorde, 3 aller schoonste Kanadaboomen. aan zynen meersch te Oltergera, Rijkhofslraat. Namens Dame Weduwe Joseph Bavens, te Ottergem, een allerschoonste Wilg, te Ottergem, Rijkhofstraat. Namens Mynheer Jules Van der Eeoken, te Erondegem, 7 allerschoonste Kanadaboomen, tc Erondegem, aan zijne hof stede. Namens Mijnheer Jacobus Schockaert, te Nieuwerkerken, 9 allerschoonste Kanadaboomen, aan zynen meersch te Eron degem, Kleine Steenweg. Namens Mijnheer Alfons Trog, 3 Olmenboomen van 1,80 m. tot 2 in., een jaar geteerd. Men zal beginnen juist op de gezegde uur, aan de boomen te Smetlede en het order hierboven volgen. Bij woonstverandering. OPENBARE VERKOOPING van Herberggerief, I.andalam Beestialen en ingeoogste Vruchten te NIEUWERKERKEN, Kwalestraat. De Secretaris R. VAN LANDUYT te .Nieuwerkerken, zal door't ambt van Deurwaarder MAH1EG te Aalst, ten verzoeke van de weduwe Petrus De Veugtiele, te Nieuwer kerken. Kwalestraat, op Donderdag 20 December aanstaande, om 1) uren stipt voormiddag 1° Huismeubels zooals stoof met toebehoorien, schoone sr.iegcl, lampe-belge, horlogie, lateis, banken, transparan ten, storen met toebehoortcn, stoelen, 3 bedstoelén waar onder een met ressort enz., enz. 2° Volledig Herberggerieftoog, loketten, groote hoe veelheid pintglazen, hokals, tafel, banken, versijp enz. 3° Landalam zooals wanmolen, raapmolen, drafkuip, meelkuip, braskuipen, beerkuip, 2 kruiwagens, slede, egde, beerscbepper, zeissens, pikken, braken, schuppen, rieken, manden, landdraad, bijl, houweel, kern, tobbens, teelen, baseul met gewichten, bakmouille enz. Beestialen eene besle melkkoei, een varken, 9 hennen en een liaan. 5° Verders ongeveer 30 roeden ongedorsclien tarwe, eene groole hoeveelheid tarwe, rogge en iiaverstrooi, schelfhou ten, princesstaken, 300 kilos aardappels, eene hoeveelheid ge/.aagd kanadaberd, eene pomp om water uil de kelders te pompen, verscheidene koopen mest, brandhout en aal in den put. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van goede TE EREMBODEGEM. De Notaris LIMPENS le Aalst zal, namens wie het behoort, met gewin van palmslag an gelag, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, Boucht, gekend sectie B, nummer 959D, groot 14 aren 80 centi aren, palende oost koop 2 hierna, zuid en noord Madame Aloyersoen, west de kinderen Callebaut. Gebruikt zonder termijn door Guslaaf Van den Berghe, te Erembodegem, Holle weg. Tweede koop. Een perceel Land, te Erembodegem, Boucht gekend sectie B, nummer 959a, groot 14 aren 60 centiaren, palende van ouds, oost Schouppe, zuid Van den Hoorde, west koop'een en noord Callebaut. Gebruikt door genoemde Gustaaf Van den Berghe. Derde koop, Ken perceel Land, gelegen te Erembodegem, Molen- kauter, groot 9 aren 00 centiaren gecadastreerd sectie B, deel van nummer 212. Gebruikt zonder termijn, door Petrus Abbeloos, le Erembodegem, Statie. ZITDAGEN: tortel, Donderdag 13 ber 1DOa erblijf, id. 20 Telkens om 2- ren' namiddag, ter herberg A i,a Bourse d' Amsterdam gehouden door M. Cornel Van don Bossche, te Aalst, Groote Markt. Zich te bevragen ten bureele van 't Blad. N^AKE U\ DOPING TE EREMBODEGEM. De Notaris DE WINDT le Aalst, zal ten verzoeke van wion hel behoort, 0| iQbaarlijk verkoopen Eerste koop Een perk cl Land, kunnende dienen oor Bouwgrond, gelegr f te Erembodegem, op Zwalm- kauter, aan den Duitse jnweg, bij kadaster bekend sectie B, nummer 837, iet eene. grootte van 23 aren 60 centiaren, palende t ord gezegden weg, oost juf vrouwen Jacob te Ereui "J om, zuid de Godshuizen van Gent en west me! d- «^.vegel Jan-Baptiste Calle baut en P. Vereecken. In gebruik bij Josep! .'erleysen, te Erembodegem. Verdeeld in oost en wósthelft. Tweede koop Een pc ceel Land, te Erembodegem, op Doelkauter, bij ka k's>;r bekend sectie B, nummer 1009, met eene grootte n 20 aren 40 centiaren, pa lende noord Mijnheer F mi el Van Sinay te Oultre, oost Madame weduwe De C ippele te Gijsegera, zuid „J lix en Judocus De Backer, en west Mijnheer Moyersoen en Madame weduwe Bajiwens. Gebruikt geweest door Petrus Nelis, te welle. Derde en laatste koop Een perceel Land, te Erem bodegem, Tenbosch, bij cadaster bekend sectie A, nummer 2565, met eene grootte van 22 aren 50 centi aren, palende oost Mijnbeer Van Vaerenbergh-Cop- pens, zuid Mijnheer Van Langenhove advocaat en Karei Van Bellingen, vest Andreas Herremans en noord Jan-Baptiste Van Varenbergh, Domien Van Landuyt, de weduwe Van den Bossche en Pieter Dierickx. In gebruik bij Franciscus Goetvinck. ZITDAGEN: Instel, Woensdag 12 December ,qo6 Verblijf, Woensdag 19 December Telkens om 1 ure nanoen, ter herberg De blauwe Strik bij Camiel Strickx, te Aalst, Schaliënhuis- Voor alle verdere inlichtingen wende men zicli bij voornoemden Notaris DE WINDT. OPENBARE VERKOOPING van TE OTTERGEM. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslag en ge lag, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Ottergem, op lei Doorn, bij kadaster bekend eetngescc?lean;üu.cr 1:0, mei «ne grootte van 34 aren 50 centiaren, palende noord Bernard De Sadeleer en De Sadeleer Delphina broeders en zuster, oost bet Bureel van Weldadigheid, zuid Felix Rydant, Elvire Rydant en Eugène Van der Gucht, west Angelus Bayens en de kinderen De Sadeleer. Gebruiker Gustaaf De Boeck, te Ottergem. Tweede koop. Een perceel Land, te Ottergem, op d'Almey, gekada streerd nummer 440, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende noord Mijnheer Alfons Rubbens- Dooreman, oost Domien Hendrickx-Temmerman, zuid de weduwe Jansscns-Dë Schryver te Sint Niklaas en west 't gescheed der gemeente Vleckem. Gebruiker Van Bockstael, te Vleckem. Derde koop. Een perceel Meersch, kunnende dienen voor Bouw grond, gelegen te Ottergem, aan de Visserstraat, met eene grootte van 34 aren 10 centiaren, gecadastreerd nummer 503, palende noord het gescheed met Vlierzele, oost d'heer Advocaat Duchaine te Elsene, zuid de Vis- serstraat en west de Sl Gemois de Mottes-Cannaert, Pas Van Bockstael en Benoit Rottiers. Gebruiker August Rottiers, te Vleckem. Vierde koop. Een perceel Land, te Ottergem, op den Doorn, geca dastreerd nummer 121, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren, palende noord weduwe Bayens-De Ryck, oost d'heer Philips, stoker te Burst, zuid Constant De Cocker-Govaert, west Jan De Pauw-Rottiers en de we duwe Rydant-Standaert en kinderen. Gebruiker Franciscus Slagmulder. Vijfde koop. Een perceel Land, te Ottergem, Dael, gecadastreerd nummer 296a, met eene grootte van 31 aren 60 centi aren, palende noord de weduwe Pieter Jan Standaert en kinderen, oost Joseph De Boeck en broeders, zuid de weduwe Petrus Bayens en we6t Petrus De Boeck, Laurent Clompen en de weduwe Frans Lievens. Gebruikster weduwe Joseph Bayens. Zesde en laatste koop. Een perceel Land, te Ottergem, Dael, gecadastreerd nummers 318 en 319, met eene grootte van 17 aren 80 centiaren, palende noord de weduwe De Sadeleer-Van Londerzele en Mijnheer Callebaut stoker, oost Pieter Rydant te Meire, zuid Marie en Domien De Ras en d'heer stoker Philips en west Frans Lievens. Gebruikster weduwe Joseph Bayens. ZITDAGEN Instel, Maandag 10 December 1906 Verblijf, id. 17 uecemDer iyuo- Telkens om 12 uren 's x.ddags, ter herberg van Honeré Van Dam. te Ottfetgem, (Watermolen). Voor alle inlichtii.gta vende men zich bij voornoem den Notaris DE V 1^ D l', bij ien ook geld te bekomen is aan matigen intrest, rcres ,ed bezet. OPENBARE VERKOOPING van eene welgelegen TE NIE JWERKERKEN, Kwalestraat. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslag en gelag, openbaarlijk verkooping Een gansch nieuw en heel sterk Woonhuis, dienende tot Herberg, met Schuur, Stallingen en uitgehaagden Lochting, gestaan en gelegen te Nieuwerkerken, Kwalestraat, nabij het Dorp. bij kadaster bekend sec tie B, nummers 131e en 131f, hebbende eene opper vlakte volgens meting van 16 aren 42 centiaren, pa lende noord de Kwalestraat, oost Alfons Hoebeeck en Pieter Adam, zuid en west Michel De Smet. Bewoond door de weduwe P. De Veughele. Deze eigendom zal in twee deelen opgeroepen wor den, zoo volgt Eerste deel Het Woonhuis behelzende groote herbergplaats, keuken,ga ig,ruime kelder, waschli"'- bakoven en twee overdekte inrijpoorten, met 8 aren 32 centiaren grond. Ingestela frs. 2700. l»it di hebbende lor straat oeu« broudte van s m. 25 cm., vormt op zieli zeiver oen heel bekwaam Woon huis, en gezien zijne voorname gelegenheid is het dienstig voor het uitoefenen van alle bedrijven. Tweede deelDe schuur hebbende ter straat eene breedte van 7 in. 95 c"1., en de errachterliggende voederij, groot koestal, verkenskot en kiekenkot met 8 aren 20 centiaren grond. Ingesteld frs. 1000. Dit deel is uiterst goed geschikt, om met weinig onkost, er een zeer geriellijk huis van te maken de muren der schuur zijn op de noodige diepte gemetst om er een kelder te maken. Onmiddelijke Ingebruiktreding. ZITDAGEN: Instel, Dijnsdag 4 December 1Q0Q Verblijf, Dijnsdag 18 December Telkens om 1 uur nanoen, ter le verkoopen Her berg, te Nieuwerkerken, Kwalestraat. Vooralle verdere inlichtingen en voor kennis te nemen van hel verdeelingsplan wende men zich bij bovengenoemden Notaris DE WINDT, bij wien ook geld te bekomen is aan matigen intrest, mits bezet. OPENBARE VERKOOPING van te Lede, Smetlede en Oordegem. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke van wien liet behoort, met gewin van palmslag en gelag, openbaarlijk verkoopen, de volgende goederen Gemeente Smetlede. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op ..er. renberg. Donlaofslraat. b.i cadaster bekend rcctie a, nummer? 440 en 447. mei eene grootte van 47 aren 60 eoiuiaivo, pa.ê.'.Je oost Oc.lavie Braeckir.an en de weduwe Joseph Sehoekaert- Willems, zuid de straat, west Madame Matthys te Wetteren en noord Alfons De Spiegeleer. In gebruik bij d'heer Emile Pevenagie te Smetlede, mits 73,65 frs. 's jaars. Verdeeld in oost- en westhelft. Oostlielft ingesteld frs. 600 en westhelft frs. 600. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op den Putte- kauter, bij cadaster bekend sectie A, nummer 262, met eene grootte van 32 aren 80 centiaren, palende noord Mijnheer Louis Galmart, oost ook Mijnheer Galmart en Mijnheer Dan- neboom, zuid Armgoed, de erven Van Boxstael en Pelagie Van Boxstael te Schellebelle, west Mijnheer Boüyé te Aalst. In gebruik bij d'heer E. Pevenagio voornoemd, mits 51,35 frs.'s jaars. Ingesteld frs. 1500. Derde koop. Een perceel Land, gelegen aan de Schilde kensstraat, bij cadaster bekend sectie A, nummer 558, met eene grootte van 27 aren 30 centiaren, palende noord aan Arm goed van Smetlede, oost ook Armgoed en Constant Lievens, zuid zeiven Lievens en Camille Venneman en west Pieter De wolf. Ingesteld frs. 1000. In gebruik bij Camille Venneman, aan 38,70 frs. 's jaars. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op Rnmpsande, aan de Veldstraat, bij cadaster bekend sectie A, nummer 707, met eene grootte van 29 aren 30 centiaren, palende noord Hip. Van de Wiele le Oordegem, oost de Godshuizen van Aalst, zuid Juffer Coleta Van den Abeele en oost de straat. Ingesteld frs. 1500. In gebruik bij Camille Venneman, aan 51,30 frs. 's jaars. Vyfde koop. Een perceel Meersch, op Overmeersch, by cadaster bekend sectie A, nummer 818, met eene grootlo van 13 aren 60 centiaren, palende west-noord Alfons en Alois Go- vaert, te Wanzele, noord-oost Hipp. Blanckaert, te Lede en zuid de beek, gescheed dor gemeente Impe. In gebruik bij de weduwe Charles Smotryns, te Impe, mits 30 frs. 's jaars. Ingesteld frs. 920. Zesde koop. Een perceel Land, op Binneveld, bij cadaster bekend sectic A, nummer 994, met eene grootte van 33 aren 40 centiaren, palende noord Jan-Bapt. en do weduwe De Gendt en Adolf Malfroy, west de baan en daarover voornoemde De Gcndt, zuid Pieter Van Wesepoel, Juffer Coleta Van den Abeele en Domien Van den Abeele en oost zeiven Domien Van den Abeele. Ingesteld frs. 2060. In gebruik bij de weduwe Eng. Malfroy, mits 60 frs. 's jaars. Zevende koop. Tot 24 aren ten westen, uit eene partij land gelegen te Smetlede, Dorp, bij cadaster bekend sectie A, num mer 327b, palende dit deel, west Blondine Van den Abeele, Emiel Brys en Domien De Boeck, noord Mijnheer de Waepe- naert, oost een deel van zelve partij gebruikt door Ch.-L. Hanssens en zuid de straat. Gebruikt deor Domien Van Langenhove, mits 55 frs. 's jaars. Verdeeld in twee Bouwgronden oost- en wosthelft. Oosthelft ingesteld frs. 1320 en westhelft frs. 1320. Achtste koop. Een perceel Meersch, gedeeltelijk gelegen op Smetlede, Steenveld en gedeeltelijk op Impe, groote Meersch bij cadaster bekend onder Smetlede, sectie A, nummer 877, met eene grootte van 3 aren 40 centiaren en onder Impe, sec tie A. nummer 36, met eene grootte van 6 aren 40 centiaren, dus te zamen groot 9 aren 40 centiaren en palende noord Myn heer Chen Schelfhout, oost Alfons en Alois Govaert, zuid Maria Baetse te Sottegem en west Auguste D'Haeso, te Schel lebelle. Ingesteld frs. 500. In gebruik bij Eugeen De Craecker, te Impe, mits 15 frs. 's j. Gemeente Lede. Negende koop. Een perceel Land en Meersch, te Lede, op Ledezijde, bij cadaster bekend sectie D, nummer 114, met eene grootte van 39 aren 90 centiaren, palendo noord de erven Vaerman en Hospicien van Gent, zuid zelve Hospiciön en west Jozef Galle. Ingesteld frs. 1200.

Aankondiger | 1906 | | pagina 2