Renteniershuis WOONHUIS ZAAILANDEN ZAAILANDEN HOFSTEDE STEENGRUIS Bouwgronden, Meersch en Bosch palende oost de Boschstraat, zuid de kinderen Raes, west Frans De Schryver en kinderen en noord Jan- Baptist Plas. Tweede koop. En een perceel Land en Meersch, gelegen te Hekel gein, Boschstraat, achter voorschrevene hofstede, gekend bij kadaster sectie A, nummer 266b, met cene grootte van 10 aren 20 centiaren en bij meting groot 9 aren 88 centiaren, palende oost Frans De Schryver en kinderen en de kinderen Raes, zuid Jan-Baptist Robyns en Jan-Baptist Van Geit, west dcnzelven Van Geit en noord Frans De Schryver en kinderen. Op te leggen prijzij frs 15.00 Voorschrevene goederen bewoond en gebruikt door Eugenia Van Vaerenbergh. Onmiddelijk ingebruiktreding. ENKELE ZITDAG Donderdag 17 October 1907. om 3 uren namiddag, ter herberg De Warande bij d'heer Xaveer Vermeir, te Meldert, aan het Klooster Aftligem. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een schoon met Koetspoort en Hof, te Aalst, Koophandelstraat. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal ten verzoeke van die het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen Eenige koop. Een schoon en welgelegen Huis, met groote Ingang poort en Hof, gestaan en gelegen te Aalst, in de Koop handelstraat, nabij de Statie van j^den IJzerenweg, geteekend nummer 30, gekend bij kadaster sectie G, nummer 1000e/3, met eene grootte van 3 aren 90 centi aren, komende van den eenen kant aan het huis van Mijnheer Clement Uyttendaele, van den anderen kant aan Mijnheer Claser-Banneville en achter aan de erven van d'heer Louis Camu. Dezen Eigendom met eene voorgevel van 10 meiers, bevat groote kelderkeuken, schotelhuis, wijn- en voor- raadkelder, pomp-en regenwater. Op het gelijkvloers, spreekkamer, salon en eetplaats vertrek, waschhuis met groote kopcre douche, koolkot, schoonen tuin be plant met fruitboomen, pomp- en regenwater. Op het eerste verdiep, 5 slaapkamers en op het tweede verdiep ook 5 slaapkamers, verders schoonen zolder in 2 ver deeld met eenen opgaande muur tot onder het dak. Bewoond door de medeverkoopers de echtgenooten Beeckman-De Stobbeleir. In genot en gebruiktreding den 1 Januari 1908. Het huis is zichtbaar den Donderdag van iedere week van 9 tot 12 ure te middag. ZITDAGEN. Instel, Dijnsdag 29 October ,ftn_ Verblijf, Dijnsdag 5 November iyu7. Telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet A la Maison de Commerce bij den heer Richard De Stobbe leir, te Aalst, Groote Markt. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een groot en welgelegen met Achterwoningen en van eene goede partij ZAAILAND TE AALST De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal ten verzoeke van diehet behoort, met gewin van palmslagen en ge- gelagen, openbaarlijk verkoopen, de volgende goederen te weten Eerste koop Een groot en welgelegen Woonhuis, met Achterge bouw, ook dienende voor Wooningen, gestaan en gele gen te Aalst, in de Zonnestraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 1874 15/bis, met eene oppervlakkige grootte van 1 aar 80 centiaren, houdende van d'eene zijde aan de huizen van den heer Peireboom, van achter aan den heer Schelfhout, van d'andere zijde aan hel woonhuis van den heer Edouard Van Cauter en van voren aan de Zonnestraat. Bewoond door d'heer Frans Van der Eist en andere te zamen aan do jaarlijksche lvuursom van fr. 452,41. Tweede en laatste koop En de helft ?en westen van eene eene partij Land, ge legen te Aalst-Schaarbeke, op den Ajuinkauter, in het geheel groot bij meting 34 aren 3 centiaren en gekend bij kadaster sectie B, nummer 490a, met eene grootte van 33 aren, palende deze westhelft, oost d'heer Camille Coppens met de oosthelft, zuid de losbaan, west den heer Gustave Van de Maele-Verhert en noord de Scher- restraat. In gebruik bij de weduwe Coen. ZITDAGEN: Instel Vrijdag 18 0(>Jnhpr jqn7 Verblijf Vrijdag 25 ÜLloljer 1907- Telkens om 3 uren namiddag, ter Fstaminet van d'heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandelaar, nevenst St. Martinuskerk, te Aalst. Bij Sterfgeval OPENBARE VERKOOPING van gelegen te Erembodegem, Nieuwerkerken, Vlierzele en Liedekerke. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal ten verzoeke van die het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Gemeente Erembodegem. Eerste koop. Eene partij Land, gelegen te Erem bodegem, op het Wildeveld, gekend bij kadaster sectie B, nummer 977, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren, palende oost het bureel van Weldadigheid van Erembodegem, zuid verscheide, west het Bureel van Weldadigheid van Erembodegem en noord de we duwe Jan Frans Van den Steen-De Roeck en kinderen, te Erembodegem. Gebruikt door Leopold Verleysen, te Erembodegem, aan frs. 35,00 's jaars. Gemeente Nieuwerkerken. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Nieu werkerken, op den Herdinck, aan de Kwalestraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 537a, met eene grootte van 31 aren 40 centiaren, palende oost den heer Burgemeester Gheeraerdts, zuid de Kwalestraat, west Emmanuel Ringoot en d'heer Victor Van Bever en noord het Bureel van Weldadigheid van Aalst. Gebruikt door d'heer Victor Van Bever, aan frs. 65.00 's jaars. Gemeente Vlierzele. Derde koop. Eene partij Land, gelegen te Vlierzele, op het Grootveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 131a, met eene grootte van 53 aren 80 centiaren, palende oost verscheide, zuid M. Philemon Van den Berghe, west Jufvrouw Mathilda Benedikta De Vos en noord M. Domien Verstraeten en d'erven De Vos. Gebruikt door M. Jan-Baptist De Vos, aan frs. 95.00 's jaars. Gemeente Liedekerke. Vierde koop. Eene partij Land, gelegen te Liede kerke, op den Heuvelkayter, gekend bij kadaster sectie D, nummer 967c, met eene grootte van 27 aren 90 centiaren en volgens titel groot 29 aren 87 centiaren, palende oost M. Modeste Van Droogenbroeck-D'IIoe, zuid den steenweg naar Impegem, west d'heer Constant Rufin Van Gucht-Van Mieghem en noord den weg. Gebruikt door Petrus Neuckermans, aan frs. 55.00 's jaars. Vijfdeen laatste koop. En eene partij Land, gele gen te Liedekerke, op het Boukhoutveld, wijk Impegem, gekend bij kadaster sectie D, nummer 457, met eene grootte van 27 aren 80 centiaren en bij titel groot 30 aren 70 centiaren, palende oost d'heer Charles-Louis Baereghems-Van den Borre, zuid den heer Graaf de Levis de Mirepoix, west d'heer Jan Van Asbrouck-De Brabanter en noord de Straat. Gebruikt door Auguste Baetens, aan frs. 55.00 ,s jaars. Z I T A G E N Instel, Donderdag 10 - Verblijf, Donderdag 24 0ctober Telkens om 2 uren namiddag, ter Estaminet van d'heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandelaar, te Aalst, aan Sint-Martenskerk. GELD Bij voornoemden Notaris BRECKPOT zijn er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen, inits goed bezet. OPENBARE VERKOOPING van allerbeste te Wieze en Lebbeke. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, openbaarlijk verkoopen, de vol gende goederen Gemeente Wieze. Eerste koop. Een perceel Land, ook allerbest ge schikt voor Bouwgrond, gelegen op Kruisabeel, aan de Schortstraat, bij cadaster bekend sectie A, nummer 1212/2 e, met eene grootte van 37 aren 10 centiaren. Gebruikt door Seralien Willems en René De Ridder. Verdeeld van noord en zuid in 4 gelijke deelen elk van 9 aren 28 centiaren. Tweede koop. Een perceel Land, op Gaarnveld,bij cadaster bekend sectie B, nummer 692, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren. In gebruik bij Louis Copremau. Derde koop. Een perceel Land op de Royen, bij cadaster bekend sectie B, nummer 469, met eene grootte van 44 aren. Op te leggen boomprijs fr. 40.00. In gebruik bij de weduwe Judocus Van Brempt. Vierde koop. Een perceel Land, neven voorgaande, bij cadaster bekend sectie B, nummer 169 bis, met eene grootte van 37 aren 40 centiaren. In gebruik bij Ph. De Valck. Boomprijs fr. 310. Vijfde koop. Een-perceel Land, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelegen op de Royen, uitmakende den hoek der straat, bij cadaster bekend sectie B, nummer 210, met eene grootte van 42 aren 70 centiaren. In gebruik bij Frans Dierickx. Verdeeld in 4 loten, zoo volgt Eerste lotOngeveer 11 aren 85 centiaren ten oosten. Tweede lot: 11 aren 85 centiaren daarneven. Derde lot 7 aren 44 centiaren. Vierde lot 11 aren 56 centiaren. De totale boomprijs beloopt op 165 fr. en zal op de 3 eerste loten verdeeld worden. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op Af- meersch - bij kadaster bekend sectie B, nummer 364, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren. In gebruik bij Frans Dierickx. Zevende koop. Een perceel Land en afzonderlijk deeltje Grond, dit laatste dienende voor Uitweg, op de Royen, bij cadaster bekend sectie B, nummers 390, groot 16 aren 60 centiaren 392 abis, groot 80centiaren. In gebruik bij Jean Guns. Boomprijs fr. 120. Achtste koop. Een perceel Land, aan de Wiezer- houtenstraat, bij cadaster bekend sectie B, nummers 826a, 826 a 2 en 823, met eene grootte van 48 aren 30 centiaren. In gebruik bij Joannes Roosens en de weduwe Van Brempt, te Wieze. Verdeeld in twee deelen Eerste deel Ongeveer 32 aren, ten westen der partij. Tweede deel Tot 16 aren 30 centiaren, ten oosten der partij. Negende koop. Een perceel Meersch, aan den Meu- lendreef, bij cadaster bekend sectie B, nummer 64, met eene grootte van 29 aren 40 centiaren. In regie. Boomprijs frs. 40,00. Tiende koop. Een perceel Bosch, goed beplant, gelegen daar waar men het noemt Oudenmeersch gecadaslreerd seclie A, nummers 4103a en 1103b, met eene grootte van 26 aren 50 centiaren. Boom- en houtprijs frs. 600. Gemeente Lebbeke. Elfde koop. Eene partij Land, in de Gotjensstraat, bij cadaster bekend sectie D, nummers 6 en 7, met eene grootte van 1 hectaar 17 aren 90 centiaren. In gebruik bij de weduwe Van Brempt en Frans Die rickx, te Wieze. Verdeeld in twee doelen Eerste deel De helft ten oosten of 58 aren 95 centi aren. Boomprijs frs. 30. Tweede deel De helft ten westen of 58 aren 95 cen tiaren. Boomprijs frs. 100. ENKELE ZITDAG Dijnsdag 15 October 1907. Om 12 uren 's middags, ter herberg In den Cuba bij V. Guns, te Moorsel, Populierstraat. Voor nadere inlichtingen wende men zich bij voor noemden Notaris De Windt, bij wien er ook geld te verkrijgen is op bezet van grondgoederen. OPENBARE VERKOOPING van cene TE MOORSEL, Terhagen. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Gemeente Moorsel. Eene Hofstede met schuur en stal, gelegen te Moorsel, wijk Terhagen, gekadastreerd sectie B, nummers 31, 32 en 33, met eene grootte volgens meting van 28 aren 50 centiaren, palende zuid en oost de Terhaegenstraat, noord Mijnheeren Alfons Moens, Jozef Van Langenhove en Fred. Vermoesen en west ook Jozef Van Langenhove. Op te leggen prijs voor boomen en landvel frs 1000. Bewoond ten deele door den verkooper Frans Van de Velde en ten deele verhuurd aan Louis De Rop. In gebruiktreding 3 maanden na de verkooping. ENKELE ZITDAG Woensdag 23 October 1907, om 12 uren 's middags, ter herberg van Petrus Jacobs, te Moorsel-Steven, Kapel. Voor alle,' verdere inlichtingen wende men zich bij voornoemden Notaris DE WINDT. Studie van den Notaris DE PAUW. Men wordt verzocht dit te storten, in den vijver rechtover de Brouwerij van Mr Van der Schueren en niet op de straat of op het plein.

Aankondiger | 1907 | | pagina 2