9 ZAAILAND behuisde Hofstede behuisde Hofstede behuisde Hofstede r GLADBACH ZadenZaden PIANOS wwwwwwwwtwwwww-ww** en goede Zaailanden WERKMANSWONINGEN ïi in r* 1 l Oscar REYNTENS UIT TER HAND TE KOOS» OCCASIE, zoo goed als nieuw. OPENBARE VERKOOPING van twee perceelen gelegen te Nieuwerkerken. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegeui, zal na mens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goede ren, te weten Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Nieuwerkerken, op het Kapelleveld of Molenveld, bekend bij kadaster sectie C nummers 690a, 690b en 601, aldaar groot 31 aren 10 centiaren en volgens titel 31 aren 68 centiaren, palende ten ooste de hoeren Rom'ain Moyersoen en Camille Liénart, ten zuide de Voetweg en daarover verscheidene eigenaars, ten weste de erven Van de Velde en ten noorde de Rydentstraat. Verdeeld in oost-en westdeel. In gebruik bij den heer Charles Coppens. Tweede en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Nieuwerkerken, op het Molenveld, bekend bij kadaster sectie B, nummer 65, aldaar groot 28 aren 23 centiaren, palende ten ooste den heer Michel De Smet, ten zuide den Voetweg en daarover den Armen van Nieuwerkerken en den heer Meers te Brussel, ten westo den heer Leo Van den Hende en ten noorde den Voetweg en daarover den heer Charles Callebaut en de erven van den heer Philemon Eeckhout. Verdeeld in oost- en westdeel. In gebruik bij Juffrouw weduwe van den heer Judocus Braem. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 23 j 190g Verblijf, Donderdag 30 Apni 1VUÖ" Telkens om 2 uren van den namiddag, ter herberg genaamd in de Muzibkzaai. gehouden door den heer Frans De Brouwer, te Nieuwerkerken, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone te Erpe, Melre en Nieuwerkerken. De Notaris SCHELFHOUT la Oordegem, zal namens wien het behoort, met de pleegvormen der wot van 12 Juni 1810 en ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Aalst, in het openbaar verkoopen, de volgende Goederen, te weten Eerste koop. Eene behuisde, beschuurdeen bestalde Ilof- ste Ie, gestaan on gelegen te Erpe, wijk Edixvelde, bekend bij kadaster sectio C. nummers 1012a en 1012b, groot volgens meting 51 aren 8 centiaren, palende ten ooste den weg of de gemeente Nieuwerkerken, ten zuide den heer Albieu Van Vaerenbergh-Wvnant en kinderen en Jufvrouw Victorine De Gendt, ten weste Dame weduwe van den heer Hendrik Peeters- Danncboom en kinderen en ten noordede heeren Leopold De Ruddere-Borreman en Léonce Van Impe-Smekens. Onmiddelljko ingebruiktreding. Verdeeld in 2 deelcn volgens meting en plan opgemaakt door den heer Van Driessche, landmeter te Aalst. Eerste Deel zijnde het Woonhuis met schuur, stallingen, boomgaard e:i Land, gekadastreerd sectio C, deel van nummer 1012b, en deel van nummer 1012a. groot Tolgens meting 24 aren 79 centiaren. Boomprys frs. 30. Tweede Deel zijnde Land, gekadastreerd sectie C, deel van nummer 1012a, groot volgens meting 26 aren 29 centiaren. Boomprijs frs. 30. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Erpe, op het Boschveld, aan de Meirestraal, bekend bij kadaster sectie C, nvmnier 951a, groot volgens meting 16 aren 91 centiaren, palende ten ooste den heer Sylvain Van Cautcr-Van Melcken- beek le Aygem, ten zuide den heer Albien Van Vaerenhorg- Wynant en kinderen, ten weste den heer Ernest Wynant en ten noorde de Meirestraat. Dorde koop. Een perceel Zaailand, gelegon te Meire, op het Prieslersveld, bekend bij kadaster sectie B, nummer 986, groot volgens meting 27 aren S3 centiaren, palende ten ooste den heer Alfons Van Iseghem-Smet, ten zuide het Bureel van Weldadigheid van Nieuwerkerken, ten weste den heer Domien- Jozef-Bernard Verlé en Jufvrouw Maria-Celina-Catharina De Ryok en ten noordoden heer Jan-Baptisto Meuleman, Burge meester te Erpe. Vierde en laatste koop. Een perceelken Zaailand, gelegen te Nieuwerkerken, op het Streek, bekend bij kadaster sectic C, deel van nummer 854b, groot volgens meting 5 aren 68 cen tiaren, palende len ooste tie erven Duwez-Ringoot, ten zuide Jufvrouw weduwe van den heer Karel-Lodewljk Roelandt, ten weste Jufvrovw Marie-Josephine Roggeman on ten noordeden heer Eugeen-Jozof De Backer. ENKELE ZITDAG: Zaterdag 16 Mei 1908. Om 2 ure van don namiddag, ter Zitlingazaal van het Vrede gerecht, te Aalst, Groole Markt. OPENBARE VERKOOPING van eene Boomgaard en Tuin te ERPE, Nerenbroeck. De Notaris EEMAN te Erpe, zal met de pleegvor men der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar ver koopen Eenige koop. Eene behuisde Hofstede met Schuuer en Stallingen, Boomgaard en Tuin, gestaan en gelegen te Erpe, Neren broeck, bekend bij kadaster wijk D, nummers 178, 179, 180a en ISIb, met eeno grootte van 13 aren 20 centi aren, palende ten ooste Jaak Van Impe, ten zuide Karel- Lodewijk Verhoeven, ten weste de straat en ten noorde Lodewijk lliano. Laatst bewoond geweest door wijlen den heer Dio- nisius Verbeeck. Onmiddelijke in gebruiktreding. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 2 Mei 1908. Om 2 uren van den avond, le Aalst, ter Zittingszaal van hot Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van eene bijzonder welgelegen en verdeeld voor Bouwgrondenalsmede van goede Zaailanden te Aalst-Mijlbeke, Binnestraat en Rozeuweg. De Notaris EEMAN le Erpe. zal namens wien liet behoort, met gewin van palmslagen gelagen, in liet openbaar verkoopen: Eene behuisde Hofstede met schuur, stallingen en verdere aanlioorigheden, tuin cu landen, gestaan en gelegen te Aalsi- Miilbekoraan de Binnestraat on Roozenweg, bekend bij kadas ter wijk E, nummers 467k, 468n, 46Si en 470a, groot volgens meting 57 aren 59 centiaren, niet begrepen den grond genomen voor de daarstelling van da Nieuwcslraat, palende ten ooste .Mynheer Pieter De Witte en Mijnheer Leon Van Overstraeten, ten zuide zelven heer Van Overstraeten, Mijnheeren Lodewijk en Clemens Van Mol en Mijnheer Germaan Van de Maele, ten weste de Binnestraat en Mijnheer Karei De Vis en ten noorde zelven heer De Vis en Mijnheer Boeykens. Bewoond en gebruikt door Mijnheer Constant Van de Velde, tot Kerstmisavond 1908, uitgezonderd de gebouwen van het 2da lot welke gebruikt wordon by de weck door Mijnheer Petrus Cooroman. Gemeeten door den lieer Bernard Goelhals, landmeter le Aalst en verdeeld in 11 loten afgeschetst op liet grondplan daarvan door zelven heer Goethals opgemaakt. Is" LotEen deel Bouwgrond, hebbende ten voorhoofde aan de Binnestraat eene breedte van 12 meters 20 centimeters en aan de Nieuwestraat van 19 meters 50 centimeters, inhoudende 1 aar35 centiaren en palende met den Rozenweg aan den heer Germaan Va» do Maele. 2d0 LotEen deel Bouwgrond met de er opstaande gebouwen van keukenen kamer, groot 1 aar 81 centiaren, hebbende eene breedte ten voorhoofde aan de Binnestraat van 9 meiers 85 centimet» en aan de Nieuwestraat van 16 meters 25centimoters. 3dc LotEen deel Bouwgrond, met deer opstaande gebouwen van keuken kamer en deel stal en pomp, golegen nevens voor gaande lot, hebbende ten voorhoofde aan de Binnestraat eene breedte van 6 meters SO centimeters en aan de Nieuwestraat van5 meters, groot 1 aar 68 centiaren. 4d'LotEen deel Bouwgrond, gelegen nevens voorgaande, met de gebouwen van kelderkamer, stallingen en andere en steenen waterput, hebbende aan de Binnestraat eene breedte van 5 meters 30 centimeters en aan de Nieuwestraat van 5 meters, groot 1 aar 90 centiaren. 5da Lot Een deel Bouwgrond, nevens voorgaande, met de gebouwen van schuur, deel stalling en bakoven, hebbende aan de Binnestraat eene breedte van 5 metors 30 centimeters en eene oppervlakte van 1 aar 45 centiaren. 6do LotEen perceel Bouwgrond, gelegen neven bet 4d® lot hebbende aan de Nieuwestraat eene breedte van 5 meters, groot 88 centiaren. 7da Lot Een perceel Bouwgrond, nevens voorgaande, heb bende ten voorhoofde aan de Nieuwestraat eene breedte van 5 meters en inhoudende 1 aar 12 centiaren volgens meting. 8"* Lot. Een perceel Land. gelegen aan den Rozenweg nevens voorgaande goed, groot 3 aren 60 cent., volgens meting, 95la LotEen perceel Land, gelegen aan den Rozenweg en palende aan voorgaande, groot volgens meting 10 aren 50 cent. 10ds Lot Een'perceel Land, nevens voorgaande, aan den Rozenweg, groot volgens meting 16 aren 20 centiaren. llde LotEen perceel Land, gelegen nevens voorgaande, aan den Rozenweg, groot 17 aren 60 centiaren. ZITDAGEN: Instel, Maandag 18 Mei IQfto Verblijf, Maandag 1 Juni Telkens om 2 uren nanoen, te Aalst-Mylbeek, Binnestraat, ter herberg De Slachter bij Mijnheer Petrus Wauters. OPENBARE VERKOOPING van 9 onlangs gebouwde en van eene goede partij LAND te Aalst, Raapstraat en Beek. De Notaris EEMAN te Erpe cn zijn ambtgenoot de Notaris BRECKPOT te Aalst, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten Eerste koop. 3 Werkmanswoningen met boven verdieping, stallekens en andere afhangen en koer, gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, in de Raapstraat, respectievelijk genummerd 19, 21 en 23, gekadastreerd wijk E, nummers 518l, 518k en 518i, groot aldaar 3 aren 40 centiaren en volgens meting groot 3 aren 47 centiaren, palende ten ooste de Raapstraat, ten zuide de volgende koop, ten weste Mr Frans Moortgat en Jufv. w* Singelyn-Cool en ten noorde Mr Willem De Winter. Bewoond bij de week, door Mren Frans De Witte, Henri Vinck en Jufvr. we Gits. OI O 3 ^5 5 rn rn "U 1 r 3J CP 2 h ^3 S s ru pj 0>30 c Tweede koop. 3 Werkmanswoningen, hebbende bovenverdieping, stallekens en andere aanhoorigheden en koer, gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, Raap straat, genummerd 25, 27 en 29, bekend bij kadaster wijk E, nummers 518h, 518g en 5J8f, met eene grootte van 2 aren 70 centiaren en volgens meting groot 2 aren 72 centiaren, palende len ooste de Raapstraat, ten zuide de volgende koop, ten weste Jufvr. w" Singelyn-Cool en Mr Constant Van den Eyndeen ten noorde de voor gaande koop. Bewoond bij de week, door M'en- Louis Rumbaut, Joannes De Schryver en Joannes Camu. Derde koop. 3 Werkmanswoningen met boven verdieping, stallekens en andere afhangsels en koer, gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, Raapstraat, ge nummerd 3i, 33 en 35, wijk E, nummers 518e, 518d en 518c van het kadaster, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren en volgens meting groot bevonden 2 aren 25 centiaren, palende ten ooste de Raapstraat, ten zuide Mr Jan-Baptiste Wailly-Van Nuffel, ten weste Mr Con stant Van den Eynde, Jufvr. w* De Rop en Jufvr. we Frans Van de Meerssche en kinderen en ten noorde voorgaande koop. Bewoond bij de week, door Mr8n Joseph De Smet, Camiel De Witte en Alfred Steenhaut. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst- Mijlbeek, op de Beek, bekend bij kadaster wijk F, num mer 876, groot aldaar 17 aren 10 centiaren en volgens meting groot 17 aren 21 centiaren, palende oost de erven Auguste Van de Meerssche en andere, zuid de rede eu de gebroeders Eeman, west Mr Van der Biest en noord de beek. Gebruikt zonder termijn, door Mr Karei Vander Vorst. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 16 April ,Qns Verblijf, Donderdag 30 April Telkens om 3 uren van den avond, te Aalst, ter her berg Den Klokkenbol bij Mej. Esther Verlaekt, Molendries. Verzekering tegen brand en breken van spiegelruiten. Stads-Secretaris Keizerlijke Plaats, 51, Aelst. Waar koopt met zijne beste Zaden bij Jozef Van der Vorst, te Aalst, aan St. Martinus- kerk, Oude Graan- of Vlasmarkt, nr 2, opvolger van Mr J.-B. Torfs, daar zijn te bekomen alle soorten van Graszaden, Dendermondsch, Engelsch en mengeling voor weiden, volgens den grond, echt Waasklaver zaad, verschilige soorten Beetzaden, Bloemenzaden en alle Hovenierszaden, gewaarborgd en van goede Riemkracht, aan lage prijzen. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. 20 Huizen, waarvan dienende voor Renteniershuizen, Herbergen, of er kunnende voor dienon, Burgers- en Werk manshuizen, allen gestaan te Aalst,. Groot gemak van betaling met jaarlijksche afkortingen. Zich te bevragen ter studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. Zich te bevragen ten bureële van 't Blad. cr pi l/> (Tl CP I m 73 v) to

Aankondiger | 1908 | | pagina 4