den in zijn haar zat, gezien do uniformonschaarste Kwam toen het C3 tegen het Huzick die er zeer sterk voorstonden. Inder daad hot Muziek had goede supporters, deze deden niets, nnkcl hielden zo het einde van .de koord,! net oen vijftien man vast, kwestie omdat dekoord op de grond niet zou liggen; verstaat ge Pollekon De eindbeslissing van hot koordtrekken was Hot eerste peloton ovorwin- naar net zcgoprar.il op hot muziek. Hu had er een echte j aCht plants naar hot melkhuis, alwaar op een paar ogenblikken een gezellig cafe word getoverd. Hier worden onze mannen 'ver gast net goed bier en "gefourierde pistolets". Ha een tijdje werdhior als ■kampioen uitgeroepen, onze nationale Pie aan de toog, en de andere Pierre aan do mand. Proficiat zulle. Hier konden we ook genieten van een fijn brokje sport, onze twee Tarzan's samen net Huylobroeck Junior, toonden ons dat ze ook zonder ladder op een woning of boom kunnen klimmen. De oude T ar zen. moest het echter opgeven te gen de jonge Tarzan en zijn gezel. En Zo gaan we naar hot verder punt der dagorde zwommen. Da.a.r de spiegolvijver te wuil was en de ballonvijvcr verboden, noest men noodzakelijker wijze gebruik maken van het kinderbassin. Onze Serfet .Majoor liet gauw het bassin leeg lopen, en de.a.r kwamen onze zwemmers aangestapt in rangen van drie. Hun uniform was puik hoor. Helm, rogenfrak, botten en een paar handschoenen. Enkelen hadden oen regenscherm mede kwestie van niet nat te .-«/orden. Hot was Lt Meersman, als oud Kampioen die hot sein tot sprin gen gaf. Heerlijke 'ogenblikken werden da.a.r beleefd toon onze jonge kerels als Benoni, Pierre, Julien, Pol, Kamieleken, en nog zoveel anderen in het bassin sprongen. Toon men na een tiental minuten roods vijf meter had af gelegd, moest do sport ondorbro ken worden gezien het begon te regenen.Spy- tig zulle toekomende "keer boter. Hu was hot ogenblik aangebroken voor de 1500 'meter lopeh. Hier kwam als eerste a.an en verdiend hoor De Po.epe Pol. Hier dient opgemerkt te worden dat do volgers met hun auto en motos in het vervolg meer plaats moeten la.- ten a.an de renners daar zij anders hun volle kracht niet kunnen gebruiken. Kwam dan het diskus worpen. Hier was Kossen Frans in actie, met oen sierlijke zwaai smeet hij do teiloor een vijftig meter ver, aldust redord van 49,99 n. verbeterende. Proficiat Frans- Kwam toon Pol aan de beurt deze meende echter da.t men een brood in zijn handen duwde, en hij meende eens te' zien wat er van binnen in was. Het was geen hesp nog kaas zulle het waren de kantjes van do kaas en de hesp. Zo kwam men aan het laatste punt koers voor beginnelingen. Hier namen aan dool onze vier officieren, samen met Adj. De Vos en Adj. Kieckens. V/as me dat een ren nam hot einddoel; men za.g nog benen, noch armen moer, zulke snolhied mensen t Hier was als overwinnaa.r LtDe Vidts Emiol, natuurlijk hij is de jongste en had het meest supporters. Proficiat zulle i Dam hot bleef rogenon word het sport stil gelegd en werd de aftocht ge blazen. Onze gekwetsten werden naar het arsena.al gevoerd met de auto. Standje' was in do hoogste hemel, kwestie van de auto en de bakken die er nog in sponden... Onder een mals regentje word dan terugtocht omgevangen Ons muziek hield er de moed in mot onze steeds graag gehoorde mars Pom piers vooruit Zoals altijd hadden we veel succes bij de kijkers. De jonge natuurlijk hot meeste. «/at er gebroken word Proske zijn kouscnophoudor - Pie zijn pijposteel- Eugcen zijn verlenging stukken, Standje zijn spier - Gaston had de a.rr.i be zeerd en onze secretaris Louis had zijn vinger verstukt Hot feest was goed. Kwestie van het sport lookomende keer een beetje meer ^organi sa.tie a.u.b. - Een voorbeeld'kan hier genomen worden a.an hot "Café" daar was iets keurig aaneengeflikt. Tot toekomende jaar Jil Lansier 46

De Aalsterse Spuiter | 1948 | | pagina 9