15 o de escalatie voortgaat het is verboden op een brandwacht te vertrekken zonder de kapitein van dienst. Petrus uit ae kazerne een heel mooie lange werkbank heeft. Alle dagen te bezichtigen. wij ondanks we een reusacntig aantal ICs beziiten, sergeant Meersman Lucier., de slangengoot trachtte vol te pissen Bolleken Junior, wild wordt als hij jonge meisjes ziet bij een brand op de buiten. bij dezelfde brand den union Sjimik languit op de motorkap van de commandowagen lag, omdat hij beweerde, zo een betere en klaardere kijk op de zaken te hebben. de Commandant jaloers is ornaat de mannen van de spuiter zo een mooie bus hebben, en het secretariaat niet Paul (den dikken) graag dieren ziec, vooral honden, maar ze mogen niet in de gang zitten als hij in lichtg beschonken toestand naar huis keert er op de hoek van de Steenstraat en noolstraat een paje rocie Bastos gevonden werd (half vol)vermoedelijk van iemand die deze nog moest kwijtgeraken voor hij thuis was Piet uit de kazerne, dinsdag 2ó/0 '-/7 - klaar- stond om uit te rukken naar een brand, maar het slechts de electriciens waren die die de alarmbel aan het repareren waren. Dikke Roland veiligheidsgordels liet plaatsen in z'n Piat, zijn cafe voortaan in "de rugzak" zal heten. En de cafe van de Sam ook een andere naam krijgt "in de zwoe ger" de kapper graag aan het venster zit op 't sekretanaatkwestie om de kandidaat brandweerVROUWED te zien aankomen, er een nieuw kaarthuisje bijgekomen is op de grote markt, en de naam gekregen heeft van "in den brosser' dat de Sergeant-kajoor naar een brandoproep komt als de wekker gaat in het café "het nieuwe arsenaal er binnenkort een strafcompagnie zal opgericht woraen, en dar de goadelijken en den brosser de eerste kandidaten zijn. in het vervolg moet men tegen Pie uit de kazerne Pierre zeg gen, of hij betaald geen pint meer Jef de pennelikker zijn telefoon van de brandweer slechts ge bruikt om de geburen op te bellen, of men stil zou zijn, om dat zijn Jefken(of hij) niet kan slapen I Sergeant Antoine(brwm) bij brand, de vest van zijn trainings pak als broek gebruikt Kené Boeykens zijn kandidatuur gaat stellen voor "hier spreekt men nederlands". bij het vervolg, bij een brand over de dender, de booc moet meegenomen worden, voor als de brug omhoog staat. Dirk itichiels in de manometer van Jannes een spiegelken zag de ambulances binnenkort zullen uitgerust woiaen met bokshanö- schoenen s dat er een Sergeant is die binnenkort een boodschappenmand je zal krijgen, zoaat hij dode eendjes niet meer in zijn helm hoeft te leggen(laat de ouden ronken) dat er binnenkort een speciale oefening zal ingeschakeld wor den, naast de andere nml jonge mannen van de reinigheias- dienst. Kwestie om de opruiming van persslangen vlotter te laten verlopen.

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 15