Ha de eerste afwijzing van onze gids, die we maar mee hadden genomen, en de tweede maal de opgelopen schade inhaalde, luis terden wij mee, we maakten ze allemaal mee ongelooflijk maar wij hadden de praktijk voor ogen. Ha vier glazen zaten we in een strobrand, niet een gewone stro- brand maar ene die verhalen schrijft. En toen er een zijn glas omgooide wat niet belette dat dc laatste 45 0 opengezet werd zaten we afgezonderd op een ladder zonder tanden.. De dag daarop gingen we naar ons werk. m.et in de ene zak de hoop eens een zoon te hebben die het werk voortzet en in de an dere zak een klein spuitertje voor de zoon die nog moest komen! MUIS Aankondigingen Gelieve geen geld in de ideeënbus van de spuiter te stuken, in dien dit wel het geval mocht zijn, zal dit onmiddellijk (tegen ons goesting) aan de zwarte kas van de brandweer gestort worden. Vervangers om op de echtgenote van Mare Pyck te waken. alle dagen, met uitzondering van zaterdag en zondag uren van 21.50 u tot 6.15 n zich aanbieden withuisstraat 5 "te Aalst onnodig indien onbekwaam. Dringend gevraagd amateurs-behangers vragen dringend een leerjongen om in de pap te roeren zich wenden Lauwers Jean, Eyck Mare, Van de Velde /Jan nes, Van Tittelboom Edm. Alloo Willy, moet nog een bak bier aan Réne Caullebaut, om op beide glijmasten te kruipen. Volgende personen zullen als het weaer het toelaat gedoopt wor den Ringoir RenéMichiels Dirk, Van de Velde Wannes, Van der Gucht Francis, Campagna Albert. De redaktie wenst aan ons nieuw brandweerlid harte gelukwensen toe, voor zijn toetreding in ons korps, de naam zal reeas be kend zijn Campagna Albert, we hopen hem binnenkort te kunnen begroeten achter 't hoekje. De red aktie wenst een spoedig herstel toe aan volgende zieke leden en hopen hen zo spoedig mogelijk opnieuw te mogen begroeten Gilbert Ottoy Ringoir René Louis Janssens Laureys Benoit. Mochten er bij vergetelheid, leden niet op deze lijst staan gelieve ons te verontschuldigen 24.

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 24