6 DIENSTVOOESCHEI;FT_72/2 - Door de belangrijkheid van het verschijnen, laatst leden, van een dienstvoorschrift, houden wij er aan een uittreksel van de belangrijkste punten te publiceren. Voornamelijk, en dit in herziende druk, de taak van het personeel. AMBULANCEDIENST (wel degelijk buiten het vervoer) OPGELET Deze opgelegde taken zijn door al de personeelsleden (of diegene die er voor doorgaan) - ook door deze die voor het vervangen van een personeelslid instaan uit te voeren. Dit ter inleiding voor gespecialiseerde vervangers van tot 00.00 - 06.00 u. SlaapwandeleniiVel degelijk wandelen, en dit om verdere beschadiging van het meubilair te gen te werken. 06.00 - 07.00 u. De centralist in de seinkamer zal, wakker wor den bijgestaan van de leden van de Ambulance dienst. Al de telefoontaiels (maar dan ook al lemaal), de meubels, de IV-toestellen, radio's, broodroosters, vuilnisbakjes, asbakken, sex- lectuurtjes, enz. afstoffen en ontdaan worden van stof en vuil Overschotten van taartjes, gebakjes, broodjes (gevuld of niet), en indien aanwezig limon-- defiesjes, biertjes zullen verzameld worden en bijgehouden worden in een solodoos voor de vol gende ploeg. De linoleum zal uitgemlopt woraen, en dit op ae koer door twee personeelsleden die hiervoor te lefonisch opgeroepen zullen worden. NB dus volledig kuisen van de seinkamer) Aflossen van de ploeg. 07.00 - 07.30 u. De ploeg die gans de nacht gewacht heelt om af te gaan zal verzamelen beneden aan de trap, de opgaande pxoeg buiten aan de deur. Voor beide ploegen Volledig nazicht en controle a) sanitaire toestand per persoon b) buitgemaakte toestellen c) oorstpeil d) controle van boterhamdoos e) voorraad sigaretten en tabak Vooraleer de afgaande ploeg buiten vlucht en de andere binnenvlucht zal a) de afgaande de lege bakken buiten plaatsen b) de opgaande ploeg de volle binnen zetten NB GNOhDENhNh

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 6