MEN ZEGT DAT: - Lij dê~opening van de winkel van Lt.2uyssinck, de commandant oen klein potjen "col" gekocht heeft, en er kwatongen zijn die be weren dat het potje col moet dienen om liet bestuur aaneen te plakken. - onze 1ste sergeant (en wij hebben er maar één) een spiksplinter nieuwe "velo" hééft. dorst beweert hij dat hij hem gewonnen heeft met een tombola, daarna dat hij hen van zijn kinderen gekregen heeft (ra, ra, wat is dat - sinds hij op die fiets rijdt, lij al 7 kg vermagerd is 11 es nie woor)de jongens van de vakschool kuimon het weten - Sedert Eons Y/yns een naftepomp openhoudt, hij al drie maal zonder benzine is gevallen. - dezelfde Eens liever zijn spuiter loost dan do auto van de kapper te repareren (dank U, beste lezer) - nog diezelfde Fons oen klant heeft dio oen Ferrari bezit, ongelukkig lijk genoeg, raag hij die wagen alleen maar afwassen - onzen Jaco beweert dat zijn "grote baas" de Paus van neme is. Alle inlichtingen zijn bij Jaco zelf te bekomen. - dezelfde Jaco de schrik van zijn loven ondood met die "boulon" die zogezegd losgekomen was van de Bedford. - het verboden is huisdieren in de kazemo tc houden, dus ook geen lintwormen, hé ï.liollekon V.D.F. - er een rattenvanger wordt gevraagd, (er is één kandidatuur reeds be kend van het loze vissertje) - Jof Nys zijn kandidatuur stelt als "gar5on bij Lt. Verspaille - dezelfde Jef gedegradeerd is van brandweerman naar vervanger - er on de seinkar.ier voor de venster, een transportband gaat geplaatst worden, opdat Francois .Yelleman beter het vrouwvolk zou kunnen in 't oog houden, en in het bijzonder als onze pompier Dirk vóór de kazer ne komt vrijen met kinderen - Wérken van Mulders, ijverig oen cursus aan het volgen is hoe kort ik een elektrische leiding in, daar zijn eerste experiment met een formidabele kortsluiting eindigde - Adjudant Meersman door gemotoriseerde gendarmes begeleid word in Duits land, een kwestie van kaartlezen. Wat een bezoek bij vreemde pom piers - Lt Michiels'en Sgt-Liajoor Meersman, lesson van judo en karate aan het volgen zijn, sinds die befaamde brand in Nieuwerksrken - or eon ploeg brandweermannen zijn die zich specialiseren in het lcog- trekken van de kelder van café t muisken (de redaktie) - er een andere ploeg zich aan het specialiseren zijn om in het park de vissen water te geven - er nog oen andore ploeg zich specialiseert om vlaamse en andere leeu wen naar omhoog tc hangen op de grote markt - de naam van een befaamde café op de grote markt, weer eens gaat ver anderen. Wegens do heldendaden van zijn eigenaar do nieuwe naam wordt van den Brosser in "den crosser" 11

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 11