12 - dat Staaf er ook nog altijd is -- de commandant beweerde dat er in september een open schooldag gehouden wordt - esplanadestraat verandert in pijpstraat - dat do goddelijken schrik gehad hooft hij dacht de fiets welke hij leende van den crosser noest terugbezorgen - llené liingoir ook oen nieuwe fiets gekocht heeft, hij onzen commandant - Dikke ïioland'weigert van vervangingen te doen, hij doet dit alleen in Frankrijk, en dan nog 2 maal - dezelfde Doland graag on do verzekeringsmaatschappij leeft, hij de werkzaamheden voor het herleggen van de koer hoeft hij een pracht van een kei in zijn oog gekregen - Fons de ideyst (alias de loze visser) wereldkampioen achteruitrijden geworden is. Op do circuit Aalst - Sgt-üajoor kloppen krijgt van zijn vrouw als hij durft sigaretten roken, wee degene die hem er een presenteert - dezelfde Sgt-Lajoor om drie uur naar het kriterium gaat, wat een stiptheid - sinds de goddelijken een duik nan in de vijver van ons park,, alle vissen dood zijn, wat een zweet... - er een chauffeur hij de brandweer is die 7 deuren in zijn auto had - naargelang de klachten geuit van onze brandweermannen betreffende de tekst in de vorige spuiter over de branden, met vertrek- en aankomst uur, zal er in de toekomst goen aankomstuur meer vermeld worden - pompier Dirk met een tandem zijn post komt vervoegen - er chauffeurs ambulanciers zijn die nog het verschil moeten leren tussen standlichten en kruislichten (eih Jef vervanger) - dat de Sam betore manieren moet krijgen, voortaan niet meer op de ruiten spuwen dat het afloopt - Jef de p enne likker zich een nienwe auto kan aanschaffen, dank zij de automaat voor bedorven e:i lege goederen - weigering tweeklank, weigering blauv/ licht snelheid te laag, zich wenden tot Kpl. oproep brandalarm - de mannen van onze spuiter nog véél méér weten. Bij het ter perse gaan bericht ons volgend droevig nieuws Aan alle brandweermannen en pompiers, De agent van de pompiers geeft na een lange en roemrijke carrière, vol heldendaden zijn eervol ontslag. (citaat) (get) Brwn üatthys Paul Joy-riders, gangsters, smokkelaars'en nachtrijders, is er iets aan Uw auto dat het daglicht niet mag aanschouwen één adres dat niet bekend is het wordt 's nachts geflikt en alles in 't zwart wendt U tot hol and Van Styvendael, een huis van vertrouwen. 'TIJ ALIAIS dat tik ef tak zegt zelfs koekoeken - V'/estr.iinsters en polsuurwerken --IOKLOGEAIB aOBEKTKST? voor inlichtingen schrijven onder BV 4521 I i

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 12