13. W i STT 1 liet korps in overneming neemt, de aankoop v^n een okkasie bulldozer, merk Plymouth, dit om grachten uit te rijden. Adres St-Kamielstraat de mogelijkheid bestaat dat de bijldragers een arendsveer op hun helm krijgen die automatisch de graad aanduid. vader Eugeen toelating gevraagd heeft aan Lt. Verspaille om de turnzaal, te mogen gebruiken Geen zennen dapperen een V tij gekregen heeft nu tfW Wannes Uitkap Gevraagd Peuterleidster om op de kinderen van de spuiter te passen, van goede familie en zeden zijn schrijven blad onder KA 005 Veel'beloven en weinig geven. Laat koberken zijn horloge niet repareren er mannen zijn die denken aan een sluikspuiter (naam en adres bij de redaktie bekend) bij de open dag een dame moest ingangsgeld betalen voor de cinema Fil een zeer mooie tomahawk gekregen heeft, en laat het nu maar branden in Nieuwerkerken de mannen die geen nieuwe tomahawk kregen, binnenkort een bazooka krijgen er mannen zijn die graag de vredespijp roken er andere zijn die een blad van de spuiter gaan kopen. Prijzen te be komen bij de redaktie de moederklok knecht van 2 meesters is geworden, en dat de kapper oneer lijke concurrentie aandoet aan horlogerie Aoberken Willy Alloo beweerde dat hij vroeger alle dagen ging "trainen" in de duinen Paul de Pierre om een trip ging bij Sugeen in de klok en op het stort van Keldert belandde, hij een specialist helmopzetter is wij denken dat de 3de wereldoorlog nakend is, want ons lokalen worden één voor één verduisterd er ratten binnenkomen langs de lijnen van de 900 en wij een gediplomeer de rattenvanger hebben Jef de Vervanger zijn diploma afgetekend is door Koning Albert, inlich tingen bij Jef Jef de Vervanger en Jef de Ponno1 ikker het verschil nog niet kennen tus sen nroefooroep en welgemeend loos alarm in de kazerne Soberken valse alarmen durft geven in de kazerne en zeker als de mannen van de spuiter en het feestcomité vergadering houdei de bezet waren als er moest afgelost worden te Iddergem TOï UT VAN D3 KAA1ID Liefde kan geen zonde zijn...

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 13