b. U vliogt naar do kazomc c. U maalct U vrouw wakker 0:1 vraagt of zij ook do bel gehoor 3/ On do 3 rand a. loopt U rond als oen kip dat moet loggen o. U wilt or eorcee gerookt uitzien c. U regelt het vorkoor (of tracht het uit te loggen) 4/ Ila do brand on de wagon moot opgevuld worden a. U knijpt er tussen uit t. U helpt c. U kunt er niet aan uit 5/ Nadien a. Gaat direkt naar huis b. Kan or wol oen biertje in c. Wil en v/ol een kiertjo in maar or is altijd oon "janaar.. 5/ Cp do oefeningen kuiten v/ord water gebruikt a. hokt U altijd van 't loer k. U tracht er droog uit to komen, c. U houdt zich altijd op het droge 7/ Waarom bont U bij do brandweer a. Als bijverdienste b. .ila echte vrijwilliger c. Lot liet oog op het vast kader (aan 't stad werken) 8/ Waar ligt in onze kazerne de mechanische boomzaag a. In de matöriaalwagon b. In het kolde magazijn c. Hop ligt bijna onvindbaar weggestoken 9/ Als non spreekt van de niet-zclfbewogonde tankwagen is ait ch.n a. Dodge Do Goto c. Deiford 10/ Wat donkt U van hot klussen r.iot f lexicon a. als hot doeltreffend gebruikt wordt is het zeer goed i>. Dost nat niet c. het is niet rendabel genoog. CFLGSGINGZN_; indien IC lettors B 9 letters 3 8 letters 3 7 letters 2 6 letters 3 5 letters E of minder bestaat niet U zou eigenlijk een bank vooruit en rees van U vreet or voldoende van af U slaat er zich nog goed door U bent op hot rankje af U bent"transparant"of zou het moeten nog zij - de goddelijkon -

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 8