3. ;.iis te wensen, een Zalig Kerstmis voor U en Uw familie, breng hen deze wensen straks maar over". Hierop draaide de zonderling zich ora en verdwijnt in de duisternis. Nu pas merken zij dat het helleduister is geworden, onweerswolken hebben zich samengepakt. "V/at voor een rare kwast is'me dat "Inderdaad beogen de anderep, naar toch merkwaardig dat het plots zo don ker wordt en het lijkt mij ook minder koud. Plots begint het te regenen. "Dit betekent voor ons dat we naar huis mogen mannen", glimlachte een dor brandweermannen. Zc eindigde op zondorlige wijze de brand op een stille Kerstnacht. Het feestcomité wenst al do loden van het brandweerkorps en fanfare van harte proficiat met de viering van onze schutspatrones St. Barbara. Wij sulion niets onverlet laten ora deze feestelijkheden vlot en aange naam te laten plaatshebben. - Nochtans kan er soms iets mislopen. en kritiek horen we graag als zo gegrond en verantwoord is. We rekenen op de goede wil en volle medewerking van alle leden om ons waardig on eervol te gedragen ton overstaan van onze gasten, vreemde delegaties e.a. Wij wensen allo jubilarissen nog vele jaren in ons midden en speciaal aan Luitenant Vorspaille een heerlijke intrede in de Erewacht. Het feestcomité. HET OPSTEL VAN FONS(ken) s Anderendaags 7 u. 45. -Mijn vrouw komt de keuken binnengesloft- half versleten kamerjas, bi- goudies (ofte krolmachientjes) in het haar, pantoffels waarop haar kou sen hangen enz... In haar handen de inhoud van de brievenbus, zopas door de postbode gebracht. Ik zit mijn boterhammekes naar binnen te wringen net een tas halfslapwarme koffie- t was nogal laat gisteravond) Jaan zegt mijn vrouw, 't kaan ba de pompiers zeikers nie mier op! - azoie nen dikken nevolop, wadde es mei dad allamool Sn waarlijk ze heeft in de handen de omslag van de brandweer, aan mij gericht. Met ware minachting opent ze, de, oh zo door mij gewaardeerde briefwis seling. Lap, 't spel zitj op de wougen" Sinte Barbarafeesten 1972 - Maandag 4 december 16,45 u Lof met sermoen. Door za menier wel nor toe trekken en op tóit zee, anders moie e nosjepeord hemmen ver a no de kerk te trekken, mor ast ve de menieren van de pompiers es, ten za meine foinen -wel va veiren in de kerk zitton, en nog mi en bogie rondloepen op de ko^ip toe. vorder blz. 8 J immy ST-BASBARAVIEVtlNG 1972.

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 5