RO 7. In do tweede plaats kennen wij U als de strijder die, ons met hand on tand overal hebt verdedigd, en dit, excuseer de uitdrukking mot do verbetenheid en do koppigheid van een "ezel". En lastn but not least is u do mandie overal de plezante noot brengt, en die zorgt voor de muzikale noot, hieronder verstaan we onze fanfare. Komt aan dit alles nu een einde Zeker niet, want nu moor dan ooit in deze tijd van vaste kaders on loss" schroeven hebben wij mensen nodig die ons, jongeren kunnen helpen met uw jaren ondervinding ons te vormen en met raad en daad bij te staan. Wij vragen U Lt. Verspaille een van de reporters te worden van de Aalsterse Spuiter. Als "the right man on the right place". Kan U de verslaggever zijn én van de erewacht, én van muziekkapel terwijl u op die wijze het intensieve on aktiove leven van de brandweer meemaakt. Wij twijfelen er niet aan dat u ons aanbod zult aannemen, want wij kennen u als jong van hart en iemand die gaarne eens oen En dan zal U wel vlug het uur 00 1973 vergeten zijn P.S. de sigaren die wij mot de spuiter roken zijn van een gekend merk zonder taksband, on bij hot betreden van ons lokaal 2de workput moot go opletten voor de olie van de metzladder, de zever van. kwatongen on hot vergif van onze pen. do rodaktie EGT D AAM Commandant DE VIDTS MILS voor zijn 25 jaar officierschap, hij heeft en toetreden tot het 4de pol het goed gedaan, hij mag er nog 25 jaar bijdoen. Lt. Verspaille Jozef wegens zijn "afgang' O/Lt ïiichiels Mcnri met zijn benoeming tot LUITENANT, z'n 5 jaar oui- cierschapBank vooruit bees van do toekomstige amhulanciorstors) Adjudant Meersman Jozef 40 jaren dienst Wie doet het hem na. Sft-Fouricr'Büyssinck Jozef, voorgedragen tot O/LT. (Vecht hot zelf uit welk peloton gij gaat bevolen, czels-liliputtors Sgt-Majoór Meersman Thoofiol verkozen tot bestuurslid - vogelliefheb ber, ©in zjiokets Persoons Alfons, herkiozing tot bestuurslid (Opgepast vnr uw naar te lang is onverbiddelijk af Van Holder Pierre, gediplomeerde en beëdigde "fluiter' van hot muziek korps eveneens voor'zijn 25 jaren dienst.' Eugeen Van de Volde, alias Geni di Clocky, nieuwbakken bestuurslid en 25 jaren dienst. O

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 9