To vermoorderen met de grondstoffen on do voorraad. Dat ongeveer 12 #'van hot geïnvesteerde kapitaal aan brandbeveiliging gespendeerd wordt, vindt men hij Esso minder belangrijk dan het feit dat de 386 man personeel elkaar persoonlijk kennen. Dat maakt dat iedereen zich persoonlijk bij een ongeval of brand betrok ken voelt. Omdat de mogelijke slachtoffers altijd persoonlijk vrienden zijn. Zo iets inspireert tot bovenmenselijke prestaties. Wat in het verleden herhaaldelijk bewezen werd on waar de 386 man sterke vrijwillige brandweer EN03M TBOTS OP IS. Volgende deel AL'LE SCHELDEVEBKHEH STILLEGGEN - doel V. TEKST M U I S dokumentatie - gemeentelijk brandweer Antwerpen - Ma j oor ïlonbaut - Basf-eoneem N.V. NOTA Na een grondig onderzoek in het 4de peloton is gebloken, dat tus sen de hoogste en de laagste gegradueerde er geen enkele gewone brandweerman meer tussen zit. De verdeling is min of meer 1 oro-kómmandant 3 ers-luitenanton, 2 oro-adjudanton, en de rost zijn allemaal sergeanten. BEDANKING Langs deze weg misschien wat laattijdig, dank ik al do loden van hot 2de peloton, voor het geschenk aangeboden bij do ge boorte van mijn zoontje 3ABT. (got) ivloderne woorden in een moderne tijd voor moderne mensen.- Woorden met zeer grote betekenis. - In de praktijk, een geheel van da den en omstandigheden, welke een lang en verstandig onderzoek vergen.- Hoe kan dit alles voor ons, vrijwillige brandweermannen, van belang en toepassing zijn Het beleid, het beheer en de uitbouw van een korps, vraagt heel wat inspanningen van een beperkt aantal mensen, die dit trachten te verwezelijken door dit alles om te vormen tot een bijna volmaakt geheel en dit vooral in samenwerking met ons, vrijwillige brandweermannen. - Dit beperkt aantal mensen zijn samengebracht in de officierenraad en de bestuursraad.-

De Aalsterse Spuiter | 1973 | | pagina 7