10. Dank bij voorbaat uit onzer aller naam, maar in het bij zonder bedankt on voorhand van onze kommandanb. E.G. er is een beloning voor de eerlijke vinder, men mag kiezen tussen 1 jaar gratis onderhoud van uw fiets of brommer, of een plaats in ho bestuur van de brandweer, (got) JIEZEKEN. Cndêr deze titel zullen wij in het vervolg deze rubriek laten ver schijnen, welke als doel heeft eventuele vragen te stellen omtrent de brandweer, en zelfs persoonlijke moeilijkheden, om deze langs de spuiter op te lessen. "7e verwachtten dien ook veel van doze rubriek, indien u zelf geen artikel kan schrijven stel dan toch minstens eon een (schriftelijke vraag) P0S„ Ons busken moet voller komen VRAAG- dat is de juiste benaming voor een tankwagen. got Standpijp {20,- Fr steun voor de spuiter) ANTWOOED Do juiste benaming voor een wagen permanent uitgerust voor de -====-=- bestrijding van brand, voorzien van een pomp en eventueel een watertank is oen Av70P0i.il, aangevuld mot een eventuele moderne omschrijving vb zware autopomp, hoge en lage druk met watertank 2,000 liters. Son tankwagon is een wagen waarop permanent een reservoir is aangebracht öjn'vl eistoffen van verschillende aard te transpor teren (benzine, chemische predukten, enz.,,) VRAAG Ik hen een jonge pompier en hoor 's nachts moeilijk mijn alarmbel kan U mij helpen get Cram ANTWOORD Zo rap mogelijk huwen, vrouwen schijnen beter de bellen te ho- ren dan mannen iAAG Ik zou graag redaktic3 id worden van de spuiter, wat moet ik doen ~==1J t;% Capriooltje AKTW00BD 1- Wachten tot een van de,leden sterft ofwel er een vermoorden 2- U er aan wennen met scheve ^gen bekeken te worden 3- Sen-roker zijn van sigaren (merk geen belang) 4- Alles bij de brandweer weten, wat ge niet moet weten 5- NOOIT schrijven over (sencuur) ei (sencuur) 6- Tegen een stoot kunnen en steken onder water kunnen geven Goed staan met Pirre en Staaf 8- Opletten van Zotte Sjef en de pennelikker 9- Eerlijk zijn in uwe zotheid 10— Serst beginnen niet artikels binnen te brengen de redaktie een nieuwe reklame Coiffeüse Salon FILID00B voor snit voor en na, uitscheren met mes, opfrissen, friksions en nodige paswerk, dit alles in aangename sfeer, alleen on afspraak zitdagen na elke nrand, te bevragen bxi den smalen cr:a; -y"

De Aalsterse Spuiter | 1973 | | pagina 10