21. gesmolten vet terug in die frittex wilde gieten, foert zei dat koiïimeken en zakte als een kaarthuizeken in elkaar natuurlijk van de warmte, met als gevolg dat het vet al over ons nieuwe tafellaken, ons nieuw rond keuken tafeltje, op een nieuwe keukenstoel de grond opliep en zich daar oen plas van ongeveer 1 m2 vormde. En daar geen handen kunnen aansteken van de hitte, kaar het was een troost, het was gefilterd vet dat 10 minuten la- tor aan alles gestold was, Scht iets voor de tranen in uw ogen te krij gen. Die middag was er geen frit... Iedereen is wel eens gaan vissen, wel ik ook. Vorige zaterdag (voor 1 mei) heb ik bij Fons de toeystonbetaalde reklame) om m'n visklodden geweest, en daarbij een splinternieuwe lepeltje met vis je er achter (2 mepps nor FA. no 37874). Als ge vers getrouwd zijt zit de speleman nog wat op het dak zou men groot vader zeggen. Zodus ging het vrouwtje mee uit vissen. Terwijl ik mijn lepeltje altijd ingooide was zij dicht hij mij hloemen aan het plukken {hoe romantisch). Op een zeker ogenblik staat zij juist achter mij en ik haal mijnen zwier en snok. Dat lepeltje zat enkele cm naast haar oog in het hoofd van het vrouwtje met weerhaak en al brrrrrrrr. Ik kreeg dat spul dat er in zat niet uit met als gevolg naar de kliniek., In slaap gedaan, uitgehaald en genaaid prijs 970,- Fr, van vissen ge sproken. Dat is tot dusver al het bij zonderste. Er zijn natuurlijk nog enkele andere stampen maar die mag ik niet vertel len of ze sprak al van scheiden LOPKEN^ Een kleine komt bij St-iviaarten en de goede Sint vraagt aan het manneken hoe is uw naam ventjö Ah, zegt het baasje, Lukske is mijn naam Sint. Goed zo brave jongen, en wat zoudt gij willen krijgen van mij een fiets... neen, eh.een paard... neen, euh, euh wat zoudt go dan wel willen j ongen. Ah, zegt ons Lukske plots, een ford taunus lieve Sint, die botsen toch zo goed. Jiezekcn AALSTERSE BRANDWEERLUI SCHITTEREND IN KAMPIOENSCHAP. De Aalsterse brandweer hooft zich in hot nationaal kam pioenschap brandweerwedstrijden schitterend verdedigt. Het werd te Lessen gehouden mét de 15 beste brandweerkorpsen van hot land, onder moer met Oudenaarde, kampioen van Oost-Vlaanderon, en Aalst, tweodo gerangschikt. Van dc 15 korpsen eindigde Aalst op de zesde plaats, met ■356 punten, wat een schitterende uitslag is. Oudenaarde was 14de, mot 341 wedstrijdpunten. De Aalsterse spuiters stonden onder de leiding van do nieu we sportofficier, luitenant Karei Ruyssinck en van sportmonitor Willy Alloo.

De Aalsterse Spuiter | 1973 | | pagina 21