Zij_n wensen Nog eens een maand aktieve dienst doen, en weerwraak nemen tegenover Georges Van der Vorst. Na ons gesprek laat hij enkele souveniers bewonderen. Stukken vande grote klok van de brandramp op bet belfort ten jare 07 juli 1879stukjes gesmolten brons vermengd met houtskool. Alsook overblijfselen van de brand in de oude kerk eveneens van de klok. Tevens iets dat we nog nooit gezien hebben een oude kledij van minstens 100 jaar oud, een kspi met pluim, schouderstukken en een prachtige riem. Zijn laatste_brand De dag voor mijn aftreden werd een brand gemeld op de Volksplaats, een kind had zijn plastieken speelgoed in brand gestoken, en voorts... AMEN, A D I E U, V A A 3 W E L brandweer. JUNIOBKEN DEJdSaffidSNSJ Uit de oudo_doos. Uit de tijd van de franstalige uitnodigingen iiassemblomont au bon temps avec plume, au mauvais temps sans plume, GOED NIEUWS VOOR DE 33ANDWEEH. In BAVEGEM en BAARDEGEM, word door toedoen van de Hoer Otto, Volksverte genwoordiger, bij het Ministerie van Volksgezondheid op aangedrongen voor openbare waterleiding. Alle akkoorden zijn reeds getekend door Minister De Saeger met een toelage van 5.010.000,- F3. Eerlang zal aanbesteding en aanvang der werken be gonnen worden. Te koop een gloednieuwe brandweerauto die een te grote verleiding vorm de voor de hrandweor van net Franso stadje Clorcs. Vier leden van de vrijwillige brandweer zijn vorige maand gear resteerd na het stichten van branden die zij alleen maar haddon aangestoken om de nieuwe apparatuur eens te kunnen gebruiken. De verleidelijke auto zal nu worden verkocht en do brandweer zal hot voorttaan weer moeten doen met do oude en wat aftandse wagen, zo heeft de gemeenteraad naar aanleiding van het incident beslo ten. ring. Is 't i.iiol Neo, 't is Dirk, moot ik Miel oens roepen Nee, ik kan het aan U ook zoggen. Er moet een kelder leèggotrokkon worden, als ge eens wilt opschrijven. Hot adres is Vrijheidstraat 55 tc Aalst, en hot is dus voor een kolder." Dirk stoff als de wind naar boven de kantien binnen. "Pa, Pa er moet con kolder locggotrokken worden in do Vrijheidstraat", een geritsel naar boven. ï/at daar gebeurd is weet niemand, maar plots werd er daar beneden gelaehon, omdat er terug iemand was beetgenomen. Iliksken.

De Aalsterse Spuiter | 1973 | | pagina 6