den grond gebogen, anders kad men bloed gevonden op de kleeren. V. Kan het spoor in een bloedplas niet teweeg gebracht zijn door het lijk A. Neen. V. Hoelang is het lyk op den grond blij ven liggen? A. Wij kunnen verklaren dat het lijk verplaatst is 40 of 60 uren Da den dood. M. PICARD. Hoe zijn de proefnemingen van het voetspoor gedaan geweest A. Op oen zelfde tapijt als dat van het huis der Wetstraat. De tapissier had er ons een van dezelfde soort geleverd. Men heeft oen plekje zuiver bloed gevonden op don omslag: der mouw van Bernays. Van waar komt dat voort A. Dat is gesprenkeld toen B«rnays gevallen is. V. Heeft men bloed gevonden op het hemd van Vaughan, ontdekt in het huis der Wetstraat A. Wij hebben er geen bemerkt. 73c getuige LAROCHE,wetsdoktor teBrusel. De dood van Bernays is veroorzaakt door een schot in do verlengde merg de dood was bliksemsnel. Het lijk is niet verplaatst geweest na den moord, hier van heeft getuige de volle overtuiging ware het zoo, zou het de houding niet gehad hebben waario men het gevonden heeft. M. Laroche bevestigt de getuigenis van doktoor Stiénon over den bloedplas en het voetspoor. 74e getuige, VLEMINCKX, wetsdoktor. Uit het onderzoek der bloedplekken blijkt dat Bernays toon hy getroffen was, voorover gevallen en alzoo is blijven liggen. Het is onmogelijk dat Loon het lijk onmiddelijk na den dood op den fauteuil heeft kunnen dragen, zonder dat de kleêren en de fauteuil zouden bedekt zij n met bloed Uit de lijkschouwing blijkt dat het lijk «p den grond is blijven liggen tot het koud was. Wij hebben proefnemingen met lijken gedaan en nooit hebben wij op lijken, onmiddellijk na den dood in een fauteuil gedragen, de kenteekens ge vonden op het lijk van Bernaj's bemerkt. Volgens de proefnemingen die wij gedaan hebben met lijken, kan het lijk niet verplaatst geweest zijn voor 28 uren doch de houding waarin het lijk ge vonden is, bewijst dat de stijfheid reeds verdwenen was toen het lijk verplaatst was. Voor het voetspoor in den plas bloed, hebben wij - de bottinnen van Leon en Armand onderzocht de bftttinnen van Armand verslijten allen langs den buitenkant het voetspoor schijnt voortgebracht te zijn door eene afglijding van eene bottien langs den binnenkant, hetgeen overeenkomt met de w'jzen van verslijten der bottienen van Armand. Rekening houdende van al de omstandigheden van den dood, moet men besluiten dat het voetspoor in hot bloed niet voortgebracht is na den moord een uur na de bloedvloeiing kon men nog geen spoor nalaten, zooals dat welk men gevonden heeft. 75e getuige, BERGÉ, professor in de Universiteit te Brussel. Hij heeft het voetspoer, in den plas boed gevonden, onderzocht. Volgens de proefne mingen kon in gewone omstandigheden eon spoor in bloed slechts te weeg gebracht worden, eonige uren na den dood. Het spoor in het bloed gelaten, is te weeg gebracht door een paar bottienen de voet van Armand komt zeer goed overeen met het spoor. Ondervraagd of het voetspoor niet kon te wc eg gebracht zijn op lljanuari dus 4 dagen na de moord, antwoordt getuige dat men in dees geval rekening moet houden van de vochtigheid opgelost door het branden der gaz. 76® getuige DEPAIRE, professor in de Universi teit te Brussel, verklaart dat het spoor in het bloed zeer waarschijnlijk teweeggebracht is 25 uren na den dood. Getuige geeft verder dezelfde inlichtingen als de vorige getuige. 77® getuige, GULEAU, klerk in de Zuiderstatie, geeft inlichtingen over den ulster en don parapluio in de Zuiderstatie gevonden. 78* getuige, VAN BREDAEL. hij was klerk bij Armand Peltzer, toen Bernays vermoord werd. Ge tuige heeft dikwerf brieven onder initialen voor zijn patroon naar derypost gebracht. Eens heeft hij ook eene depeche welke hij in don mond moest verbergen, weggebracht. Hij weet niet voor wie de depeche bestemd was. V. Hoe was Armand na -den moord Getuige geeft eenige verwarde antwoorden waaruit blijkt dat Armand na den moord gerust niet was. V. Heeft Armand papieren verbrand A. Ja. V. Voor den moord A. Neen, na den moord. V. Wanneer A. In december. V. Er is eens een reiskoffer aangekorr.. A. Ja. V. Wat deed Armand A. Hij ging er op zitten [gelach) en trok er de etiketten af Kr worden aan getuige eenige vragen gesteld over do brieven en depechen van Armand. De antwoorden zijn onbeduidend. ARMAND. Wanneer heb ik mijne papieren ver brand Was het niet wanneer ik mijn bureel van de eerste stagie naar do beneden verdieping bracht A. Ja. V. Wanneer was dat A. Voor de maand november. M. VAN MALDEGHEM. Gij hebt gezegd dat zij verbrand waren in december GEfUIGE houdt nu staan dat het was ter gele- gonheid der overbrenging van 't bureel van Armand. 70* getuige. OOSTERLINCK, koetsier te Bor- geihout, den 20 januari lieeft bij Armand, van zija bureel naar de statie gevoerd hij had toen eenen reiszak bij zich. SU® getuige, ROOZE, boekhouder te Elsene, hij is met andere collegas gelast geweest te onderzoekon of «r geen diefstal gepleegd was bij Bernays. Men heeft bestatigd dat al de ontvangsten de uitgaven overtroffen met 30,000 fr. Veertien duizend franken waren gebruikt voor M. Auger zoon men denkt dat deze die som nog schuldig was aan Bernays. Armand Peltzer geeno bandelsboekon hebbende, kon men zijne rekeningen door geene dokumenten stivón. Inde laatste maanden 1881, heeft men zekere leemten ontdekt in dan copie de lettres van Armand en zijn er bijna geene brieven in overgebracht. 82r getuige, MARIQUE, expert-boekhouder, te Elseno, deze doet dezelfde verklaring al de vorige exporten getuigen dat de 30,000 fr., die in de bere keningvan Bernays ontbreken, door dezen voorzyn persoonlijk gebruik uitgegeven zijn. Zitting van 6 december. Het Hot, de jury en de betichten verlatenin rijtuigen io minuten voor io ure de zaal der assisen om zich naar het huis der wetstraat te begeven. Armand en Leon zitten in afzonderlijke rijtuigen; elk met eenen brtgadier der gendarmerie. Het glas in het portel van't rijtuig van Armand iy gebroken; Armand houdt zich in het rijtuig achteruit, gedoken. Er was veel volk in de Wetstraat; eene talrijke policie was op de been. Het hof en de jury hebben al de kamers van het huis bezocht. Leon heeft zijne uitleggingen over den moord gege ven. Er is niets bijzonders voorgevallen. Bi) het verlaten van het huis, toen Lcon en Armand in hunne rijtuigen stapten, werden zij door het publek uitgejouwd en uitgefloten. Het bezoek heeft geduurd van kwart na tien ure tot kwart na elf. Armand scheen zeer hevig ontroerd hij waggel de op zijne beenen toen hij in het Paleis van Justicie in het rijtuig stapte, om naar het huis der Wetstraat te rijden, Leon was minder aangedaan 83 GetuigeRooze. klerk bij Ratinckx te Antwerpen, Armand is op 3 Januari kaarten komen bestellen op den naam van Astor.hij was haastigen ontroerd. 84 GetuigeSneyers. fabrikant te Brussel. Robert Peltzer heeft in juni 1 SS 1 bij hem een ameublement besteld van ongeveer 5ooo fr. Getuige heeft het op gezonden aan Armand Peltzer. Robert had mij voor een deel der som een wissel doen trekken op Armand? De wissel werd geprotesteerd, dat was na de aanhou ding van Armand Armand geeft eenige inlichtingen over dat feit. 85 GetuigeBaclde, wisselagent te Antwerpen. Ge tuige heeft voor twee operaties aan Armand Sooo fr, betaald; die som kwam aan Armand toe, volgens een kontrakt gesloten bij de inrichtingen van den panorama Verlat. Hij heeft eene operatie van overdracht gedaan van obligatiën Nord Belgel voor M. Auger, zoon; ik weet niet of het voor Bernays was. Er zijn eens twee obligatiën van Bernays uitgekomen bij eene trekking ik heb ze door andere vervangen. M, Picard. Kent gij Colon? A. Ja, er valt niets op zijne achtbaarheid te zeggen. 86 GetuigeBruynseraede, wisselagent te Antwer pen Getuige verklaart dat 8000 fr. aan Armand be taald werd voor den panorama Verlat. M. Picard. Kent gij Colon? Ik ken hem alleen als restauratiehouder. [Gelach.) 87 Getuige. Claes. wisselagent te Antwerpen. Getui ge herinnert zich niet Armand op 7 januari gezien te hebben hij weet niet op dien datum eene operatie met hem gedaan te hebben, noch hem bij Lemmé te heb ben ontmoet. Op de beurs heeft hij hem gevraagd bank- billetten in marken uit te wisselen; hi] had die bij Pecher ontvangen. 87 Getuige, Lemmé koopman te Antwerpen. Getuige kan alleen zeggen dat hij Armand Peltzer tweemaal ge zien heeft van 5 tot 7 januari. M. Lemmé is de beschermer geweest van Armand: hij was hem eene bediening komen vragen, hij deed hem een verslag maken over de gekanaliseerde Maas; dat verslag was zeer goed. Er was kwestie Armand Peltzer tot gerant eener maatschappij van scheepvaart op de Maas te benoemen, toen hij Armand gezien heeft van 5 tot 7 januari; Armand moest te Luik gaan wonen, doch hij drukte het verlangen uit te Antwerpen te blij ven. Toen Armand bij hem geweest is in januari, scheen hij gerust, hij heeft niets in hem bemerkt. 88 getuige, Cobbaert. bediende te Antwerpen Getuige is bediende oij M. Edouard Pecher. Armand is den 7 januari bij M. Pechergeweest des avonds, daar hij over eene verzekering kwam spreken; hij had de polis in de hand. Hij kon de houding van Armand niet zien, het is slecht verlicht. 89 getuige. Angelina Van Camp. te Antwerpen is in dienst van De Roubaix geweest tot in de maand meert 1882. Den 7 januari is Armand bij M. De Roubaix ge weest. Hij had 's morgends getelefoaeerd, hij viocg of madame thuis was; zij is zeker dat het Armand was, zij herkende hem aan de stem. Armand is 's middags in rijtuig gekomen, hij was zeer ontroerd. Hij droeg eenen ronden hoed en een grijzen frak. Zij heeft hem goed bezien, omdat ze hem nooit zoo gekleed had gezien;hij was altijd net gekleed; hij is den trap opgegaan met drie trappen tegelijk. Zij heeft aan vrouw Bal gezegd dat het onmogelijk was dat Armand Vaughan geweest was; zij dacht dat de moordenaar betaald was. Zij verdacht Ar mand. Ik zegde aan vrouw Bal dat het wel mogelijk was dat Armand den moord had doen begaan. 90 getuige, Colon, restauratiehouder te Antwerpen. Armand heeft bij getuige den 7 januari rond den mid dag gedejeuneerd; hij had hem vergeten op te schrijven. Zijne boeken worden aan den jury geloond. Borniche was daar ook. M. Van Maldegem zal Borniche doen komen. 91 getuigeFix, luitenant-kolonel, heeft Armand rond den 7 januari in het Café de VEmpereur gezien. Hij herinnert zich den datum niet. Hij vroeg om met den domino te spelen. Hij kende er niets van; hij zegde hem, wanneer men er zooveel van kent bemoeit men zich met het spel niet. [Algemeen gelach). Armand heeft later zijne aandacht willen trekken op het gebruik van zijnen tijd op dien avond. 92 getuige, Lemairc, klerk te Antwerpen, heeft korrespondenties voor Armand ontvangen in februai ie of op het einde van januari, hij herinnert het zich niet goed. Armand had het hem gevraagd om te korrespon- deeren, zegde hij, met een vriend in Duitschland. Hij heeft vijf brieven ontvangen. Hij weet niet van waar. Armand heeft hem eenen brief van Leon getoond van 18 december. Hij heeft gezegd dat dit niets bewees, om dat er geen enveloppe bij was. Hij heeft ook brieven onder initialen voor Armand ontvangen. Armand heeft hem een reiskoffer gevraagd. Hij heeft er een uitzicht aan gegeven alsof het gebruikt was. Armand heeft hem gezegd dat hij eene groote vriendschap voor mad. Ber nays had en dat wanneer hij zou sterven zijn dochterke door mad. Bernays zou opgevoed worden. Armand heeft gezegd dat men het koffer welk men opzocht nooit zou vinden. Armand wil van 't koffer niet spreken dat is heel iets anders; het heeft niets met de zaak te maken. 93 getuige, Dupont, lotograaf te Antwerpen, heeft den 6 februari; voor Armand een koffer gekocht, het eerste het beste; het was niet goed, het was te donker; hij heeft er toen een van lichte kleur gekocht. Hij heeft vijf brieven van Armand ontvangen. 94 getuige, Lavisé, doktor te Brussel. Mr de Voor zitter verklaart aan den jury dat doktor Lavisé aanlei ding heeft gegeven tot de aanhoudingen van Armand en Leon. Armand heeft hem verzocht correspondentiën voor hem te ontvangen; hij heeft ten laatste geweigerd eenen brief poste restante af te halen; Armand drong niet aan. In den nacht van 4 tot 5 meert kwam Armand ten zij- nent en zegde dat hem eene verschrikkelijke ramp was overgekomen; dat zijn broeder Leon aankwam. Hij vond de houding van Armand zonderling omdat hij altijd gezegd had dat Leon zou weêrkeeren om al de beschuldigingen tc weerleggen. Hij vond eene tegen strijdigheid in zijne vorige verklaringen en zijne hou ding. Armand was wanhopend. Getuige heclthetgerecht verwittigd. Hij heeft aan mad. Peltzer verhaald wat er gebeurd was; zij zegde Twee zoons, twee moorde naars lZij beschuldigde Armand Leon te hebben meêg esleept. Leon beziet lachend zijn breeder; Armand schijnt kwaad. Mad. Peltzer dacht dat hare zoons plichtig waren. 95 Getuige Goldschmidt, restauratiehouder ie Brus sel. Legt den eed af bij de heiligen. Gelach Hij heeft Armand den 5 meert gezien, den dag dat hij zijn broe der te Brussel had gezien, hij zegde hem dat indien Vaughan een verstandig man was, hij zich zou komen aanbieden; dat dit het beste middel was om aan een ongeluk te doen gelooven, Armand heelt eens gezegd .dat hij. de druppelen zweet die de onderzoeksrechter hem had doen vergieten zou veranderen in druppelen bloedjJiij-sprak van den onderzoeksrechter cn van den prokureur. Getuigen ter Ontlasting. Busschots, policie-kommissaris te Antwerpen. Deze getuigenis levert niets belangrijks op. Zitting van 7 december. Prevof, vertegenwoordiger van het huis Gaupillat. te Parijs. Getuige geeft eenige inlichtingen over defabrika- 11c Uer kardoezen-Gaupillat; het verschil van kardoes tot kardoes opgemerkt, kan slechts zeer onbeduidende verschillen teweegbrengen in den uitslag der schoten. De kardoezen in den heirput van Armand gevonden, worden aan getuige voorgelegd; hij herkent ze als kar doezen Gaupillat. Bij zijne kennis zijn er geene namaaksels geweest van de kardoezen Gaupillat. Het hof gaat over tot de ondervraging der getuigen ter ontlasiing. 1 getuige. De Keyzer, bestuurder der zuidermaat schappij van Antwerpen, was met Armand te Parijs ter gelegenheid der tentoonstelling van elektriciteit. Deze zegde dat hij met zijn vriend Deroubaix naar Parijs ge komen was. om de tentoonstelling te bezoeken, hij heeft niets in hem opgemerkt; men beschouwde hem als een zeer bekwaam ingenieur. 2 getuige, Louise Hoflmann, koopvrouw te Brussel. Vaughan is driemaal bi) haar gekomen om visietkaar- ten te bestellen. Men zag enkel dat hij eene pruilt droeg. 3 getuige, Adolf Janssens. wapenmaker. Vaughan is bij hem gekomen om eene schijf voor een tir de salon te bestellen, hij is twee of driemaal bij hem geweest. 4 getuige, Hosang. slotmaker te Brussel, is gelast geweest het huis der Wetstraat open te breken; hij is cr niet in gelukt; hij heeft eene venster moeten open breken; de deur was in het dubbel slot; de persiennes der vensters waren gedeeltelijk opgeheven. 3 getuige, Jean Derets, zonder beroep, te Brussel, is te Buenos-Ayres geweest; hij heeft er Leon en Armand gekent; zij waren er zeer honorablement gekend; zij hadden eene geheele wapenrusting ten titel van kuriosi- teit. 6 getuige, Wiener, bijgevoegd rechter te Brussel, heeft eenige getuigen te Bremen en te Hamburg onder vraagd. De advokaat Brakenhoff van Hamburg ver klaarde dat Vaughan bij hem gekomen was; Vaughan sprak engelsch, doch met fouten van uitspraak. Hij sprak van de inrichting eener stoomvaartlinie naar Australië. 7 getuige Desmedt. Policie-Inspekteur te Brussel.is te Parijs bij den wapenmaker Decant geweest. Hij heeft al de huizen ontdekt waar Vaughan aankoopen gedaan had; hij gaf er den naam op van Herman Val- grave. 8 getuige, Gtlda, officier van policie te Rrussel.hecft opzoekingen gedaan om de depechen tc vinden die aan Armand Peltzer zouden gezonden zijn; de eerste op zoekingen in de Noorderstatie bleven vruchteloos; zij hebben opzoekingen gedaan in den post, of er geen brie ven poste restante waren; zij hebben er geen gevonden, over de depeche Marie. 9 getuige. Wellens, substituut te Brussel, heeft James ondervraagt over een meisje Marie, die Armand zou gekend hebben, James verklaarde dat Armand eens dat meisje gezien heeft. Hij heeft na de aanhouding van Armand mad. Peltzer gezien, zij kende de aanhouding nog niet; doch zij wist wat men vertelde; zij riep uit en dat alles voor die vrouwZij sprak van Madame Bernays. Mad. Peltzer was ontroerd. M. De onderzoeksrechter Ketels wordt teruggeroe pen. Armand kon met niemand in gemeenschap ko men; toen Armand van de depeche Marieheeft gespro ken, was de telegram reeds in zijne handen. Doch Armand wist het niet. 10 getuige, vrouw De Backer, te Antsverpen, is in den dienst geweest van Bernays, onder ander gedu rende het verblijf van mad. te Spa in 1S81 Julie Ras- kart was er toen nog. Bernays heeft kort na het vertrek van mad. zijn bed doen overbrengen naar de kamer nevens die van Julie Raskart? Er is toen geen kwestie geweest van weekluizen, zij heeft er geene in het huis gezien. 11 getuige, Van Kuyck, coiffeur te Antwerpen, zijne vrouw is meid geweest bij nernays, zij heeft nooit iets berispelijks gezien, Armand was zoo wel de vriend van mijnheer als van mad. 12 getuige, Janssens, behanger te Antwerpen, heeft eens eene hanggordijn in het huis van Bernays moetén herstellen, en eene schilderij terug ophangen. Hij denkt dat zij met geweld waren losgerukr, Amelia Phister en Julie waren toen in dienst van Bernavs. hij heeft geene weekluizen in het huis van Bernays gebon den. HOSANG, slotmaker, is het eerst in het huis dor Wetstraat geweesthij vei klaart dat de gordijn der deur van het kabinet schuins hing en men er onder kon door gaan zonder het hoofd te buigen. 13c getuige, JULES DUSART, professsor te Ant werpen. Hij heeft alle dagen lessen gegeven aan 't kind van Bernays, tot in het begin van 1882 en Ar mand Peltzer slechts een maal bij Bernays gezien het was in 1881. 14° getuige. CELINE KINET, zorder beroep te Charleroi, is kindermeid geweest bij De Roubais zy heeft eens aan het kind van De Roubais gevraagd of het waar was dat Armand tante Julie eens hoeft omhelsd het kind antwoordde ja. 15® getuige, HORTENSE MARINE, vrouw Co- Ion, rostauratiehouder te Antwerpen, zegt dat Ar mand op 7 januari bij haar gedejeuneerd heeft. 16® getuige, huishoudster, Hotel du Nord te Creuz- nach. Het gedrag van Mad. Bernays liet, bij haar zijnde, niets te wenschen. Er is geeDe verandering in ontstaan toen Armand in het hotel is komen ver blijven. 17® getuige, HERMAN KUEHL, eigenaar van het hotel du Nord, te Greuznach, bevestigt de ver klaring van voorgaande getuige. 18c getuige, M. VAN DE W1ELE, geneesheer te Antwerpen. Hij was geneesheer van Bernays en zijn zoon, en heeft Armand slechts eenmaal in het huis van zijnen klient gezien. 19® getuige, DEWANDRE, geneesheer te Ant werpen, hij verklaart dat deze bij de geboorte van haar kind veel heeft geleden. Getuige wilt hier in bijzonderheden treden, doch het wordt hem door het openbaar ministerio verboden. Op aandringen van M. Picard, dieeischt dat zekere omstandigheden gekend zijn, wordt een arrest uitgebracht waarbij een doel der zitting met gesloten deuren zal fóschie- den. Het publiek en de dagbladschrijvers °moeten zich verwijderen. Herneming der openbare zitting. 20® getuige, DELVAUX, advokaat te Antwerpen, was do vriend van Bernays, doch in 1881 hebbben zij met elkander een kleinen twist gehad, en van toen af heeft hij geweigerd nog met Bernays in betrekking te komen. Hij kent Armand sedert 1873 hij heeft hem altijd gekend als een galant homme, als oen loyaal karakter, die zijn fortuin heeft opgeofferd om zijne broeders te helpen. Getuige verklaart verder dat hij een boezen-vriend is van Pecher, dat hij toen de brief uit Bazel kwam, bij Mad. Bernays is gegaan en haar gevraagd heeft of zij hot geschrift van Vaughan kende. Zij zegde hot geschrift nog gezien te hebben Men heeft alsdan een onderzoek gedaan in de lade en er vier of vijf brieven van Vaughan in gevonden. Hij heeft ook Macl. Bernays gevraagd of zij de mailresse was vau Armand en zij heeft mij het stellig geloochend. Wat de visietkaarten Astor betreft. Armand zegde dat het eeno vrouwen zaak was. Getuige wijdt verder uit over de betrekking van Armand met Mad. Bernays. Hij zogt ook dat de getuigenissen der meiden eerlooze laster zijn. 21® getuige, Jane CONGRAVE, gouvernante by M. Bruynseraede. te Antwerpen. Zij heeft Aino- lie Pfister gekend deze onderhield haar soms over hot huishouden Bernays en over zekere verdenkingen die zij had. Zifting %un 8 december 21® getuige, M. Frans Willoms ARNING. alge meen consul van La Plata, le Antwerpen. Hij bewoonde Buenos Avres teuzolfJcD tijde als Armand. Hij heeft altijd met dezen laatsten in de beste botrekingon geweest en tevens het uitmun- tendsto gedacht gehad van zijne eerlijkheid en loyauté. In Antwerpen gekomen, heeft hij met Armand de vroegere vriendschapsbanden weder aangeknoopt. 22® getuige, BERBEN, hotelhouder, te Chaud- fontaine Getuige is eigenaar van het Hotel der Baden te Chaudfontaine. Mad. Bernays is in dit hotel afgestapt in juli en augusti 1878. Hy heeft nooit iets op haar gedrag vernomen. Armand is er tenzelfden tijde afgestapt, vergezeld van zijn dochtertje. 23 getuige, M. Alexi HENRI, notaris te Dinant. Julie Raskart is in dienst geweest van zijnen vader, gedurende 17 dagen. Haar gedrag was onberispelijk. Zij is vervolgens gaan dienen bij M. Houdin. Hier is zij moeten vertrekken omdat zy beticht werd voor diefte. Eene eerste maal veroor deeld, werd zij daarna vrijgesproken. 24 getuige. M. L. TOUSSAINT, brouwer te Dinant. Julie Raskart heeft insgelijks bij hom gediend. Na twee maanden heeft hij ze doen ver trekken, omdat zij zich te veel meester maakte in zijn huis. Hij weet niets tegen haar gedrag in te brengen. 25® getuige, Edouard PECHER, handelaar te Antwerpen, vader van Mad. Bernays. Hij verhaalt dat zijne dochter niet gelukkig was met M. Bernays. Het huwelijk zijner dochter is niet zohder mooielijkheden geschied bijzonder langs den kant van Mad. Pecher.Verder verhaalt hij de omstan digheden van het ontstaan der echtscheidingen, zegt dat het gedacht bij hem is ontstaan en geenszins bij zijne dochter. Getuige doet niets meerder kennen dan hetgene ODze lezers reeds weten. (Vervolg in ons aanslaande nummer.) Druk. Vande Puttc-Goossens, 10, Lange zoulstraat, Aelst.

De Denderbode | 1882 | | pagina 6