Kaalspei op 'l Es Dc oversclimlenc Ondernemingen. DEN D ERTOE ÜIAET EENEX MEERSCH perceel Meersch en een perceel Land, S C II O O V I, HOF, igenilom, te Aalst. Kallcslraal. Uit <ler hand te koop LAND E\ EEN PERCEEL MEIÏRGI! SCHOONEN! MEERSCH, en vier kinderen waren gedood, en vijf personen zwaar ge kwetst. Een dezer laatsten is spoedig bezweken. Op den eersten alarmkreet kwamen de pompiers toegesneld om hulp te verleenen. De dooden werden naar het anatomie- lokaal gebracht, in afwachting dat zij door familie of vriende zouden worden herkend, üe. zwaargekwetsten werden, na voorloopige hulp van drie geneesheeren, naar een gasthui vervoerd. Het aantal lichtgekwetsten kon niet opgenomet worden, doordien eeuigen waren heengegaan, anderen met den trein naar Berlijn vertrokken. Dat er dien avond zulk een toeloop was, moet toegeschre ven worden aan eene bijzondere omstandigheid. Het Sedanfeest werd gevierd, en bij die gelegenheid waren er te Steglitz ver scheidene schutters en andere vereenigingen bijeen geweest. Onder anderen had het berlijnsche scherpschutterskorps Freundscha/I er een optocht en wedstrijd gehouden. De man, die bij dat korps den hoogsten prijs had gewonnen en tot schutterskonjng was uitgeroepen, lag met zijn eereteeken op de borst en een, lauwerkrans om hel lijf, onder de dooden. Nevens hem lag het verscheurde lijk van zijn vaandeldrager. Er is een rechterlijk onderzoek omtrent de ramp begonnen, en ofschoon er aanvankelijk een gerucht liep dat de dienst doende spoonvegtoeziehter was aangehouden, schijnt dit nog geen geloof te verdienen. Voor zooveel men tot dan toe was te weten gekomen, viel er aan het personeel niets te verw ijten en was de ramp alleen het gevolg van het onvoorzichtige door dringen der ongeduldigen. ITALIË. Nog de ramp op lschia. vVij ontleenen de volgende regelen aan eene korrespondeneie, date 30 augusti uit Rome aan den parijzer Univers gezonden De feesten voor de slachtoffers van lschia zijn geëindigd liet zingen en dansen is uitde aetricen zijn naar huis gekeerd het geld is ingezameld. Wij mogen dus in vrijheid spreken niemand zal ons beschuldigen de Weldadigheid te hebben tegengewerkt. Welnu, die welke in gansch deze zaak een po litiek doel hebben uagejaagd en hun goud gegeven hebben ter verzoening van de twee zuster-revolutièn, gaven hunne moeite en geld voor eene doode musch. Nog nooit was de italiaansche drukpers zoo dreigend jegens Frankrijk. Italië heeft er haast hij m het drievoudig verbond de rol te spelen, welke hem toekomt. Eenieder kent die rot. De artikels van de Norddeiitsche Zeitung hebben de harten der moedige Italianen doen opspringen van vreugd. Ten oorlog trekken zonder gevaar te loopen, voordeel tc trekken uit een gelukkigen of ongelukkigen veldslag, een viuchtvooi tbrengend Custozza te hebben, ziedaar wat de groote italiaansche politiek zoo al is. Het fransch goud dat van alle kanten toestroomt, is een onverwacht buitenkansje. i En wat wordt er met dit geld zooa! aangevangen? De slachtoffers van lschia weten er niets van. Wij hebben de vrees hooien uitdrukken dat de 2000 overlevenden van lschia te rijk zullen worden, indien men al het ingezamelde geld onder hen verdeelt; maar dat men zich gerust stelle. De Italia haalde zelf het geval aan van een der bijzonderste hotelhouders uit Casamiceiola, wiens huis is ingestort, en die op de beurs te Napels om het dagelijksch brood voor zijn huisgezin bedelt. a Het komitcit was hierover verontweerdigd en bewees, met cijfers in de hand. dat die hotelhouder, vader van vijf kinderen, sedert drie weken de overgroote som van 90 fr.50 c. voor zijn aandeel ontvangen had! Er dient hier gezegd te wor den dat het komiteit, gelast met het uitdeden der sommen, over drie jaar ingezameld voor de slachtoffers der eeiste ramp op lschia, nog over meer dan een millioen frank beschikt! Dergelijke uitlegging der weldadigheid is misschien niet ver nederend voor diegenen welke er voordeel uit trekken, maar zij is in elk geval weinig aanmoedigend. o Wat er v n zij, wij zijn in Italië, waar men een Bonnet- Duverdierbij zijn afsterven zou vereerd en benijd hebben. De verdedigers welke Italië te Beriijn heeft en waarover het fier is, geven zoo veel niet. Men zegt dat het eerste Ischia-feest te Berlijn, 900 fr. heelt opgebracht! Wij voegen hier geen woord bij: dat men leze en oordeele. Tp h il PP n De afspanning-herberg De ii ui cii nieuwe Keizer, gestaan co ge legen Ie Ninove, aan de Graanmerkt. Zich te bevra gen bij den beer Ch. Fransman, aldaar. STAD AELST. Groote vogelschieting met de BOLLE, Op Zondag IS September 1883, gegeven door de maatschappij De stalen Arm. in haar lokaal L'Aigle d'Orbij Domien De Roeck, Zvvarlenhoek, achter d statie. 10 Franken VOORUIT 10 Franken De inleg is bepaald op 60 centiemen per scheut, bolrapersgeld medebegrepen Inschrijving van 3 lot 4 uren, om onmiddellijk daarna te beginnen spelen. Al de geschillen die cr zouden kunnen beslaan zullen door de commissie onmiddclijk be slist worden. Pillen en Zalf van Hollovvay's. - Het geluk hel Huisselijk leven. Hoe dikwijls gcbeurl hel niet, dat het geluk uit ons hart verbannen is door eene slechte gezondheid. De ziekte en hel verdriet gaan steeds samen gespaard, maar in de meeste gevallen, zal men ze beiden verdrijven indien men de genees middelen van Hollovvay gebruikt. Deze medicijnen mogen ernstig, en met het meeste vertrouwen aan bevolen worden aan alle als de gemakkelijkste, de heilzaamste en de zekerste om zoo wel m als uilvveu- dig alles te behouden wat goed is, en alles verdrij ven wat bedorven is in hel ligchaam Zij worden, in 't algemeen, bij alle ziekten der beide kunnen aan wend. De geneesmiddelen van Hollovvay bedorven noeil, en de verschillende luchtstreken brengen hoe genaamd geene verandering te weeg in hunne eigen schappen, Men kan ze overal koopen, en zij worden cgen een zeer matigen prijs verkocht. 14. Burgerlijke Stand der Stad Aelst GEBOORTEN. Mannelijk 15 Vrouwel. I HUWELIJKEN. D. Van Handenhove, smid, met J. Barrez, z b. S. De Meersman, twijndersg. mei M. Meganck, z. b OVERLIJDENS. II. Verbeslel, vr. Ernst, winkelierster, 39 j. Zon neslraat. B Claessens, man Wauters, landb 67 j. Mijlbeke. 6 kinderen onder de 7 jaren Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften randen 31 Aug. lolden 6 Sept. 1883. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 2 Vrouwelijk 2 OVERLIJDENS. P. Dumst, oud 57 j. tvvijnder, echlgcnole van P. A.Adriaans, Hospitaal. 2 kioderen onder de 7 jaren. Aelst. 8 Augusti Per t heet 32 lil. 50 cent. Tarwe. fr. 24 50 a 25-50 Mastcluin 22-00 23-50 Rogge 18-00 19-00 Geersi. 00-00 00—00 Haver. per 100 kil 16-00 18—50 Spelt. 00—00 00—00 Koolzaad per 1C0 kil! 00-00 00-00 Lynzaad 00—00 06 ('0 Koolzaadolie 00—00 00-00 Lijnzaadolie, öO—00 0O-00 Koolzaadkoeken. id. 00-00 00—00 Lijnkoeken, 00-60 00—00 Aardap. (roode de 100 kil 6-00 7-00 Aardap. (geelej Nieuwe u 0—00 0—00 Boter, de 3 kilogram. tl 8-81 10—09 Eijers, de 25. 2-27 2- 45 Vlas per 3 kilos. 3—20 4-40 Viggenen, per sluk, 1° soort 20 00 2® 25- 00 Lijnwaden ler markt sluk verkocht HOPHANDEL. Heden wierdeu 290 er zakken hop nieuw gewas 1885, ter markt gebracht en verkocht van lr. 80 tot 100 de 50 kilos. POPER1NGHE, 7 Sept. Hoppe 1885. Stad.. Fr. 85 —00 000—00 Gemeenten 75—00 80—00 Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet. 5 Stieren, 91 Ossen, 85 Koeien, 152 Kalveren, 0 85 tol 0 00 0 95 0 80 1 00 1 05 0 90 1 17 Zondag 9 September 1885 om 2 1/2 uren namiddag, spelen Geeraadsbergen tegen Hael- OM IN HET KORT TE VERSCHIJNEN. Art. 1795 van het Burgerlijk Wetboek, vol gens de bijzonderste rechtsgeleerden en de be slissingen der gerechtshoven. Onmisbaar voor alle ondernemers van wer ken, bouwkundigen, euz. door René Penninck, prijs lr. 4,00. Het is 't eerste boek van dien aard, welk verschijnt in de vlaahiscbe taal. Voor de inschrijvingen, zich te wenden lol j den heer René Penninck, zaakhandelaar, te VENDUTIE VAN ALLERBESTEN Te Ercniliodegcm en Welle. De NotarisDESMETle Erembodegem,zalopDynsdag II September 1883, om 3 uren namiddag, ten verzoeke van die het behoort in 'l order hierachter uitgedrukt, opennaarlijk verkoopen.de volgende koopen Toemaet: t° 3 koopen Toemaet van de kinderen van der Eist., op hunnen meersch te Welle, in den Avaen. tegen het oud kerkhof. 2° 10 koopen Toemaet van M den doctor Bauwens op zijnen meersch tc Erembodegem, in den Avaen. 3° 5 koopen Toemaet van Me W° Van den Brempt, op haren meersch te Erembodegem, aan het gewezen bof tor Burghl. 4° 6 koopen Toemaet van M. Mocns-Van Assche, daarncven. 18 koopen Toemaet van M. A Van de Putte, op zijne mcerschen te Erembodegem, aan de Dendcrbrug, e weter. 11 koopen aen de Burgstraat en 7 koopen aan den Kraekenberg 6e 6 koopen Toemaet aen de Denderbrug, neven gemelden Kraekeuberg cn 2 koopen achler hel Rrugbuis. 7° 3 koopen Toemaet in de Gesljens, achter de Hofstede van Fr. van den Stock, namens de kinderen Vertongen te Hekelgem. En op zelfden dijnsdag It September 1883, om uren namiddag, Ier herberg van de wed, Jan Baptist De Coninek, te Erembodegem, aan dc Kerk. koopen ToemaetvanMHipp.Leclercq.opzijnen meersch te Erembodegem, in dc Kappellemeerschen. 9' 1 koop Toemael van M, Fr, Callcbout daarneven lu° I koop Toemaet van de kinderen Boterbergb, nog daarneven, 11° 9 koopen Toemael van M. C. De Spaapdrijver Gheeraerdls op zijne meerschen beneden de herbera den Doggen op hot Resschebeke, OPENBARE VERK00PEN VAN te Opwyck. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen EENIGE KOOP Eenen Meersch, gelegen te Op wyck, in de^Dokkenbosschen, gekadastreerd sectie G, nummer 527, groot 23 aren,palende ten oosle den heer Van llaelen, ten zuide Gillis Fasseel, ten weslo de weduwe Ludovicus De Rauwere, en ten noorde den heer Van den Meerschc. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 27 September (IQÖQ Verolijf Donderdag 11 Oktober Telkens om 3 uren namiddag ter herberg Het Kaalspei gehouden door den heer Karel-Lodewyk van Nuffel, le Moorsel dorp, OPENBARE VERK00PING van een le Aelst Schaarbeke cn Nieuwerkerken. De Nolaris EEMAN tc Erpe, zal, namens wien het behoorl, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen Eerste koop. Een perceel Meerscb, gelegen le Aelst-Schaarbeke, in de Scbaarbcekscbemeerschen, bekend bij kadaster wijk B, deel van nummer 72, groot 25 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan d erven Van Landuyt, ten zuide aan de Burgerhospi talen van Aelst, ten weste aan de Haasbeek of hel gescheed met de gemeente Nieuwcrkerken en ten noorde Xaveria De Gendt. In gebruik bij Casimir Olloy, le Nieuwerkerken. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwcrkerken. op hel Broekveld, bekend bij kadas ter w ijk C, deel van nummer 1098ms, groot 15 areo 25 centiaren, paleude ten ooslo Xaveria De Gend'f, ten zuide de Koulerbaan, len weste den arme van Nieuwerkerken en len noorde dc ei ven Maithijs-De Ruddere. In gebruik bij Vital Coppens, te Nieuwerkerken. ZITDAGEN Instel Woensdag 19 September 1000 Verblijf 3 Oktober 1833- Telkens om 4 uren van den avond ter herberg Het roomsche Hof, bij den heer Leo Van den Hende, te Nieuwerkerken, bij het Dorp. Om uil dc gr meenzaamheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eenen te Erembodegem. Re Notaris BRECKPOTle Aelst zal met gewin van palmslag en gelagen openbaarlijk ver koopen Eenen schoonen Hof omringd van hagen, te Erembodegem, op den Konijnen berg. nabij den Gi erardsbergschen steenweg, groot 54 aren 18 centiaren. lugebruik bij sieur Hofman wild- verknopen. Gebracht op fr. 5020, DERDEN EN KAATSTEN ZTTDAG Donderdag 13 September 1885, 0111 3 uren namiddag, ter Esiammet Den Posthoorn, d bewoond hij den heer Benoit De Strooper-De Prez, le Aelst Nieuwslraatpoort. De Notaris MICHIELS, te Aalst, zal open baarlijk verkooppn Eenen Eigendom beval lende zeven woningen met erf en openen grond, groot 2 aren 82 centiaren, te Aalst, in de Leo poidstraat ol Kaltest raat. Instel 8. Verblijf 15 September 1883. om 4 ure namiddag, hij jufv. De .Moor, Statiestraat te Aalst. De Notarissen BOONE, te Aelst en EE tl AN, te Erpe, zullen openbaarlijk verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen, de volgende goederen. 1® Koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Langenbroek, sectie L), nummer 965a, met eene grootte van 13 aren 40 centiaren. In gebruik bij J. B. bogaert. 2e Koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Meulekauter, sectie D, nummer 801a, met eene grootte van 9 aren 50 centiaren. I11 gebruik hij Pieter Bogaert. 5' Koop. Een perceel Land, te Erpe, Schoonegem, sectie C, nummer 843, met eene grootte van 9 aren 90 centiaren. In gebruik bij P. Bogaert. Instel Donderdag 13 c 400- Verblijf 20 September 1880. Om 3 uren nanoen, te Erpe, bij August Van Moorsel, Dorp. De Notaris BOONE, te Aelst, zal openbaar- ijk verkoopen, met gewin van palmslagen en gelagen, de volgende goederen lc koop.Een perceel Land te Moorsel, Waver, groot 19 aren, seclieC, deel van nummer :2. Ingebruik door de gebroeders De Vos. 2® koop.Een perceel Land te Moorsel, Waver, groot 8 aren, sectie C. nummer 895bis. In gebruik bij Frans Van der Borght. Instel Zaterdag 22 0 ,OC)„ Verblijf 29 SePtember i8&>- Om 5 uren nanoen, te Moorsel, Waver, bij Frans Van der Borght, ter herberg genaamd St-Martinus. Studie van de NotariS BOONE. te Aelst. Een schoon nieuw gebouwd Huis, te Aelst. Alberl-Liénarlstraat, komende van de eene zijde aan den heer De Vis en van de andere zijde aan Mmc Leclercq. Laatst bewoond geweest door den heer doctor Bauwens. Om uil de onverdeeldheid te z'jn. OPENBARE VERKOOPING van OPENBARE VERKOOPING van een perceel le Siuetlcdc. De Nolaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen Eerste koop Een perceel Land, gelegen teSmetlede op het Binneveld, groot 22 aren, palende ten oosle Donalus Dc Smet, len zuide den heer Joannes-Baplisle De Gendl, len weste de kinderen Jan-Antoon D'Hondt en noord de Rede. Tweede koop. Een perceel Meersch gelegen te Smetlede, Hovenmeersch, groot 7 aren 50 centiaren palende oost Mathilde D'Hondt, zuid de Wellebeek' west de Kinderen Jan-Anloon D'Hondt en noord dé Claert. Beide perceelen gebruikt door den eigennaar den heer Engelhcrl D'Hondl. ZITDAGEN Instel, Woensdag 12 September .88, Verblijf, Woensdag 26 September Telkens om 4 ure van den avond, Ier herberg het Hof van Vrede, bij d'heer Theophiol Smeiryns, te Impe, Dorp. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eenen le llcrderscin cn llofslude. De Notaris EEMAN le Erpe, zal namens wien hc behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open- baarlijk verkoopen, den volgenden meersch, aange duid bij het plan en aanwijzend tafereel der gedrukte plakbrieven en verdeeld in 14 koopen Eenen schoonen Meersch, genaamd den Wijnbochl met deelken Water, gelegen ten deele op Herdersem en ten deele op Hofslade, langs den ïragel van Aolsl naar Dondermonde. gekadastreerd te Herdersem sectie A, nummers t, 2, 3 en deel van nummer 4, en le Hofslade sectie B, nummers 230b, 254b, 250, 251, 234 cn 237, groot volgens meling 4 hectaren 49 aren 26 centiaren, palende ten oosle M. Callebaut, ten zuide den Tragel der Vaart, ten .weste de erven De Noose en de erven van den heer Frans Callebaut, en ten noorde jufvrouw weduwe Daelman, den heer Notaris De Pauw, den heer Pensaert cn andere. ZITDAGEN Instel, Maandag 10 September lööo Verblijf, Maandag 24 id. Telkens om 3 uren namiddag, ter estaminet ge naamd Café de l'üniyers, gehouden bij den heer I Frans Semey, le Aelst, Esplanadeplein. Bosschen en Bouwgronden, Ie Aalst, Itaardegem, Heldert, Moorsel, Herdersem, Gijsegem, Ituggcnhool, ISambrugge, Ifiessegcm, Vlierzele, Erpe en Erembodegem. Do Notaris BOONE, te Aalst, zal met de tusscheo- komst van zijnen ambtgenoot den N'olaris VERBRUC- GHEN, te Aalst, openbaarlijk verkoopen, ten ver zoeke van wie het behoorl, met gewin van palmsla gen en gelagen, de volgende onroerende goederen STAD AALST. 1" koop. Eene partij Land gelegen te Aalst- Mijlbeke, Krekeldriesch, groot 95 aren 20 centiaren, gekadastreerd sectie E, nummers 197, 198, 199, palende oost Joannes De Peller, zuid den ijzeren- weg en de Hospiciën van Aalst, west Charles Rosse- leth, noord de straat. In gebruik bij Seraphien Van Goelhem. Verdeeld in drij gelijke deelen Hel eerste ten oosten groot 3i aren 07 centiaren. Hel tweede ten midden 31 U7 Het derde ten westen 31 07 GEMEENTE BAARDEGEM. 2* koop. Eene partij Land gelegen te Baarde- gem. Linneveld, groot 98 aren 90 centiaren, gekadas treerd sectie A, nummer 389, palende oost de rijbaan en daarover Pieter Verslraeten, zuid de Kammcstraat, west Jan Van Mol en De Meersman, noord Guit. Verslraeten. In gebruik bij Victor De Wolf. Verdeeld in 3 gelijke deelen Het wesldeel groot 32 aren 97 cent. Het middeldeel Het oosldeel 3e koop. - Een perceel Land en Meersch gelegen te Baardegem, Woiriand, groot 34 aren 10 centiaren, gecadasireerd sectie A, nummer 48.\ en ex 50, pa lende oost de straat, zuid Beeckman-De Wolf, west den Armen van Baardegem. noord Ch. Bayen». In gebruik bij Josse De Coker. 4C koop. Eene partij Land gelegen tc Baarde gem, Pachtersbossclien, groot 1 heclaar 29 aren 30 cenliaren, gekadastreerd sectie A, nummers 166a, 166a, palende oost den kerkwog, zuid den heer De Clercq-de Wissocq, west den losweg en daarover Verslraeten en De Schepper, noord den voetweg In gebruik bij Jan Beeckman en Louis Hcrremans. Verdeeld in 3 gelijke deelen Het wesldeel groot 43 aren 10 centiaren. Het middendeel Hot oostdeel 5C koop. Een perceel Land gelegen te Baarde gem, Winning, groot 37 aren 60 centiaren, gekadas treerd sectie A, nummer 190bis, palende oost den heer baron Van der Noot, zuid den weg, west de kinderen Seskens, noord Gillis Sprot. In gebruik bij Ch. Willems. Houtwasprijs fr. 30.00 6® koop. - Een perceel Land gelegen tc Baarde gem, Linneveld, groot 58 aren 28 cent., gekadas treerd sectie A, nummers 222, 223, palende oost Petrus Sanders, zuid den los, west Pieter Van Mol, noord den gracht. In gebruik bij de wed. Vermoesen. Verdeeld in twee gelijke deelen Hel westdeel groot 29 aren 14 centiaren. Het oostdeel e 7# koop. Een perceel Land gelegen te Baarde gem, Steenveld, groot 54 aren 76 centiaren, geka dastreerd sectie C, nummers 66, 67, palende oost Dhauwers, zuid de weduwe Plas, west d'heer Joos- tens, noord der. weg.—Ingebruik bij EgideBosteels. Verdeeld in twee gelijke deelen Het wesldeel groot 27 aren 38 cenliaren. Het oostdeel 8® koop. Een perceel Land gelegen to Baarde gem, Vossenhol, gekadastreerd sectie D, nummer 92, groot 15 aren 10 cent., palende oost Ch. Van Lan- genhove, zuid Van Meldert, als gebruiker, west August Van Brempt, noord Spruyt In gebruik bij J B. Willems. Houtwasprijs fr. 3D 00 9* koop. Een perceel Land gelegen te Baarde gem. Melkspinne. groot 27 aren 10 cent gekadas treerd sectie E, nummer 160, paleude oost Van Driessche, als gebruiker, zuid de oude Aardebaan, west Fr. Wynant, noord den heer baron Van der Noot. - In gebruik bij Fidelis De Neef. koop. Een perceel Land en Dreef, gelegen te Baardegem, Tichelsdekker. groot 37 aren 36 cen tiaren, gekadastreerd sectie E, nummers 212c, 21 5e. palen.Ie oost den heer 'T kint te Brussel, zuid Jufv De W.iepenaert, west verscheidene, noord Vijver man. - In gebruik bij Joseph Michiels. GEMEENTE MELDERT. 11* koop. Een perceel Bosch, gelegen le Mel den op Bevenhouten, groot 17 aren, gekadastreerd sectie A, nummer 36b, palende oost Domien Scheer- linck, zuid zelfden Scheerlinck en met den los aan de Kammeslraat, west Pieter Mol, noord ook Pieter Mol. In gebruik bij D. Scheerlinck. Houtwasprijs fr. 200,00. 12° koop Eene partij Land eu deel Bosch, ge legen tc Meldert, kleine Kammekauter, groot 72 aren 84 cenliaren, gekadastreerd sectie A, nummers 80, 81, palende oost M. Ilerelle, zuid den armen van Moorsel, west J. De Koninck, noord de Kammeslraat. In gebruik bij de wed. Louis De Kegel. Verdeeld in twee gelijke deelen Het oostdeel groot 36 a. 42 c. Houtwasprijs fr. 25. Het wesldeel 05 13° koop Een perceel Hofstedegrond, len deele bebouwd door de gebruikster wed. De Wolf, eige nares der gebouwen, gelegen te Meldert, kleine Kammeslraat, gekadastreerd sectie A, nummers 139b, 139a, groot 12 aren 30 centiaren, palende oost Joseph De Gols, zuid JB. Moens, west do Klaar- haagstraat, Doord genoemde De Wolf. In gebruik bij de weduwe Jan De Wolf. 14° koop. Een perceel Grond gelegen te Mel dert Winterveld, groot 4 aren 93 cenliaern, geka dastreerd sectie A, nummer 175b, palende oost Joseph Van Nieuwenborg, zuid Benoit Goeman, west Paul Van Biezen, noord de Achterstraat. In gebruik bij de wed. Jan Van Biesen. GEMEENTE MOORSEL. 15® koop. Een perceel Land en deel Meersch, gelegen lc Moorsel Terhaagen, groot 30 aren 75 centiaren gekadastreerd sectie B. nummer 60e, palen de oost Cooreman, zuid Cooreman, west den Armen van Moorsel, noord Braconnier. In gebruik bij wed Petrus Merckx. 16° koop. Een perceel Land gelegen teMoorsel. Konijoaarde, groot 34 aren, gekadastreerd sectie B. nummer 424c, palende oost Grégoire Moens, zuid wed. Fr. Verraoesen, west wed De Ridder, noord den ijzerenweg —In gebruik bij wed. Fr Vermoesen 17° koop. Een perceel Land gelegen le Moorsel Molenkauler, groot 10 aren 25 centiaren gekada streerd sectie B. nummer 601 palende oost Fidelis Cooreman, zuid den ijzerenweg, west Petrus Vinck, noord Joseph Van den Bossche. In gebruik bij Domien Van den Steen. I8e koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel Perrekauler, groot 23 aren 40 centiaren, gekada streerd sectie B, nummers 757f, 757e, palende oost Permentier, zuid Scheerlinck, west wed Hendrickx, noord de baan. In gebruik bij de weduwe Jan De Wolf. 19* koop. Een perceel Land en Boschgrond, gelegen le Moorsel Perrekauler, groot 61 aren 93 centiaren, gekadastreerd sectie B. nummers 759bis, 760, 76Ibis, paleude oost wed. Hendrickx, zuid den gracht, west Bosteels-De Meyts, noord de baan. In gebruik bij L. Van N'eck en Jan De Coninek Verdeeld in twee gelijke deelen Het wesldeel groot 30 a. 97 c. Houtwasprijs fr. 50. Het oostdeel so. 2C® koop. Een perceel Land, gelegen te Moor sel Perrekauler, groot 35 aren 67 centiaren, geka dastreerd sectie B, nummer 796, palende oost Egide De Meyts, zuid de Kaulerbaan, west Jan Permentier, noord Louis Do Vos, en andere. - In gebruik bij Jan Moens. 2t° koop. Een perceel Laud, gelegen te Moorsel Steenveld, groot 13 aren 84 centiaren, gekadastreerd sectie C, nummer 157, palende oost Joseph Hen drickx, zuid Egide De Meyle, west De Meyts, noord de baan In gebruik bij de wed Frans De Nil. 22® koop. Eenen exira goeden Meerscb, gele gen te Moorsel Kapittelstraat, Waver, groot 82 aren 80 centiaren, gekadastreerd sectie C, nummers 484, 485, 4«6, 487, palende oost de straat, zuid de Molen beek, west Petrus J Caudron, noord Joseph De Wever. In gebruik bij Petrus en Jan Van den Brempt en Petrus Moens. Verdeeld in 3 deelen Het zuiddeel groot 27 a. 60 c. Boomprijs fr. 30,00. Het middendeel 15,00. Het noorddeel naast De Wever, groot 27 a60 c, Boomprijs fr. 30,00. 23® koop. Een perceel Land, gelegen teMoor sel Kapitlelstraat, Waver, groot 71 aren, gekada streerd sectio C, nommer 565, palende oost Joseph Van Humbeek, zuid den heer De Coen-Van der Noot, west en noord de beek. - In gebruik bij Louis Caudron. Verdeeld in 2 gelijke deelen Het zuiddeel groot 35 a. 50 c. Houtwasprijs f. 20. Het noorddeel a 20. 24° koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel! Peetershaag. groot 43 aren 90 centiaren, gekadas treerd sectie C, nummer 926, palende oost de wed. De Meersman, zuid de losbaan, west Herremaos, als gebruiker, noord den waterloop en Caudton. In gebruik bij E. Peerlinck, L. De Rop en wed. Jan De Meersman. Verdeeld in 2 gelijke deelen Het wesldeel groot 21 a. 95 c. Houtwasprijs fr. 25 Het oostdeel 25 25° koop. Eene partij Land gelegen te Moorsel, Peetershaag. groot 77 aren 46 cent., gekadastreerd sectie C, nummers 960, 962a, 962b, 963, 964, pa lende oost den los, zuid de weduwe Van den Borgt, west Petrus Van den Borgt, noord Van Goe- them. In gebruik bij Philemon Van der Straeten en de erven De Ridder. Verdeeld in 2 deelen Het zuideel groot 30 a. 74 c. (gebruik van De Ridder) Het noorddeel 39 a. 72 c (geb van Van der Straeten). 26° koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, Biesebroeck, groot 16 aren, gekadastreerd sectie D, nummer 107, palende oost de erven Callebaut, zuid Temmerman, west Joseph Van Driessche, noord Van Onderbergen. In gebruik bij Jan Van der Kussen, 27° koop. Eene partij Land gelegen te Moorsel, op den Heuvel, groot 84 arer. 10 cent.,gekadastreerd sectie D. nummer 438, palende oost Fr. Meert, zuid Fr. Dc Smet, west den Armen van Moorsel. noord Fr. Meert. Verdeeld in 3 deelen Het wesldeel groot 30 aren 74 cent. Het middendeel groot 26 aren 68 cent. Het oosldeel groot 26 aren 68 cent. 28® koop. Een perceel Land gelegen le Moorsel, op den Rijger, groot 13 aren, gekadastreerd sectieD, nummers 466, 467, 467bis, palende oost L. Redant, zuid Petrus Beeckman, west de erven De Rop, noord Pieter Bosman. In gebruik bij L. Redaut. 29® koop. Eene partij Land gelegen le Moorsel, Rijger. groot 59 aren 50 cent, gekadastreerd sectie D, nummers 510b, 509, palende: oost Petrus De Meersman, zuid den ijzerenweg, west Gillis De Rop, noord het beeksken en daarover J. B. Willems. In gebruik bij Jan Van Brempt. Verdeeld in twee deelen Het westdeel groot 29 aren 75 cent. Hel oostdeel groot 29 aren 75 cent. 30® koop. - Een perceel Land en Meersch, gelegen te Moorsel, op den Driesch, groot 4 aren- gekadas treerd sectie D, nummer 801 sbis, palende oost Vermoesen, zuid de Driesslraat, west de straat, noord Joseph Muylaert. In gebruik bij Louis Van der Kussen 31° koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, op den Driesch, groot ti» aren 80 cent., gekadas treerd sectie D, nummer 805m, palende oost en zuid Van Nuffel, west de wed. De Vis, noord de Driesstraat. In gebruik bij Engelbert Saeys. 32° koop. Een perceel Land gelegen le Moorsel, Houten Kruis, groot 10 aren 48 centiaren, gekadas treerd sectie E, nummers 179d, 179c, palende oost Louis Vermoesen, zuid Joseph Callebaut, west de Kruisstraat, noord Petrus Aelbrecht. Iu gebruik bij Domien Aelbrecht. 33° koop. Fen perceel Land gelegen te Moorsel, Hoeksken, groot 15 aren, gekadastreerd sectie E, nummer 399b, palende oost Joseph Temmerman, zuid Ljsebet, als gebruiker, west dewed. De Wolf, noord J Verdood In gebruik bij Fr. Aelbrecht. GEMEENTE HERDERSEM. 34° koop. Eenen Meersch gelegen le Herdersem, Hofveld, groot 28 aren 64 centiaren, gekadastreerd sectie A nummer 374d, palende oost den heer Felix De Schaepdryver, zuid De Landsheer, west den heer Camille De Schaepdryver, noord de erven De Putter. In gebruik bij Fr Scheerlinck. 35® koop Een perceel Land gelegen te Herder sem, Schaapdries, groot 43 aren 12 cent., gekadas treerd sectie B, nummer 504, palende oost Jan Vinck, zuid J. De Rop, west de Klaslraal, noord B.De Meyer. In gebruik bij Jan Lysebet. GEMEENTE G1JSEGEM. 36® koop. Eene partij Land en deel Water, ge legen le Gijsegem, Veldekens, groot 1 hectaar, 17 aren 18 centiaren, gecadasireerd sectie C, num mers 2125, 26, palende: oost de gemeente Gijsegem en daarover de straal, zuid Felix Van Hauwermeiren en zelfde gemeente, west Maurice De Hauwere, noord den heer Van Messtraeten. - In gebruik bij Jan Van Limbergeu. Verdeeld in drij deelen Hel zuiddeel groot 39 aren 06 centiaren. Het middendeel Het noorddeel 37° koop. Eene partij Land gelegen te Gijsegem, Munte, groot 1 hectaar 23 aren 40centiaren, geka- dastreed sectie C nummer 159, palende oost den ar men van Aalst, zuid de graaf de Kerkbove de Limon, west L. Daelman, noord A. Rotiiers,als gebruiker. In gebruik bij Felix Van Hauwermeiren en J. B Rombaut. Verdeeld in 4 deelen: Hel zuiddeel groot 30 aren 85 centiaren. Hel I® middendeel 30 85 Het 2® riddendeel 30 85 Het noorddeel 30 85 GEMEENTE BUGGENHOUT. 38® koop. Eene partij Land, gelegen le Bug- genhout Ravenstraat, groot 96 aren, gekadastreerd sectie C, nummer 129, palende oost deheeren Verhe len en graaf de Merode, zuid den heer De Pauw, notaris le Aelst, west koop 39 den armen van Buggenboul, Doord den armen van Buggenhout In gebruik bij L Simon en andere. Verdeeld in 2 deelen. De noordhelft groot 48 aren. Dezuidhelfl 39® koop. Eene partij Land gelegen le Bug genhout, Ravenstraat, groot 2 hectaren 44 aren 40 cent., gekadastreerd sectie C, nummers 131, 132, 133,134, 135, palende oost koop 38 cu den Armen' van Buggenhout, zuid jufv. wed. Louis Danneboom, west de erven Heyvaart te St-Nikolaas, noord A. Stobbelaar. In gebruik bij Felix Vereecken en andere. Verdeeld in 4 dtelen. Het noorddeel groot 61 aren 10 centiaren, Hel l'middendeel61 c Het 2® 61 Het zuiddeel 61 GEMEENTE BAMBRUGGE. 4C® koop. Eene partij Land gelegen te Bambrugge Everdaal, groot 63 aren 04 cent. gekadastreerd sectie A, nummer 360, palende oosl den heer De Ryck, te Aalst, zuid den heer Ch. Dooreman, te Burst, west J. B. Boxiael, noord den heer Notaris Verbrugghen, le St Lievens-Hautem. In gebruik bij Ch. Lievens. Verdeeld in 2 deelen Het westdeel groot 3i aren 52 eent. Hel oosldeel groot 31 tren 52 cent. 41® koop. - Eene partij Land gelegen te Bam- Drugge, Ronderskauler, groot 28 aren 90 cent ge kadoslrcerd sectie B, nummer 167, palende oost Cb Raes, zuid Ch. Raes, west de erven Van Durm.' noord A, Boxiaal. In gebruik bij G. B Boxtaai GEMEENTE RESSEGEM. 42® koop - Eene partij Land gelegen te Resse- gem, Breemeersch groot 92 aren 66 cent. gekadas treerd sectie B, nummer 496l, palendeoostDe Rijck zuid Ch. hillemaes, west den steenweg, noord R* Van Geil. In gebruik bij Ch. Killemaes. Verdeeld in 3 deelen Het noorddeel groot 30 aren 89 cent. Het middendeel 30 89 Hel zuiddeel 30 88 GEMEENTE VLIERZELE. 43 koop. Eene partij Land gelegen te Vlierzele, Huylebroeck, groot 60 aren 90 centiaren, gekadas treerd sectie A, nummer 156bis, palende oost de erven Verslraeten, zuid de straat, west de straal, noord de erven Sanoy. In gebruik bij de kinderen André De Meyer. Verdeeld in 2 deelen Het noorddeel groot 30 aren 45 cent. Hel zuiddeel 30 45 GEMEENTE ERPE. 44' koop. Eene Weide gelegen le Erpe, aan den steenweg van Aalst op Gent, genaamd de Marquise- meersch, groot 1 heclaar 64 aren, gekadastreerd sectie D, nummer 265a, palende: oostden ijzerenweg en daarover aan den heer De Wolf-Van der Noot, zuid aan den heer De Meerleer, west aan den heer Fievet-Nooy, noord aan den steenweg van Aalst od Gent. Verdeeld in 6 deelen, allen uitkomende op deo steenweg en ieder groot 27 aren 33 cent. Boomprijs van het 1® deel nevens het wachthuis van den ijzerenweg fr. 14.00 Boomprijs van 't 2® deel nevens voorgaande 8.00 3® 48.00 18.00 5® 20.OO 6® 50.00 GEMEENTE EREMBODEGEM. 45® koop Eenen schoonen welgelegen Bouw grond te Erembodegem, op de straal van Aalst naar Erembodegem, tusschen het Kapelleken-ter-Mueren en de Dorpplaals, rechtover het klooster, nabij de Statie, groot 20 aren, palende oost de straat, zuid den heer De Wolf Van der Nool„ west den ijzeren weg, noord den heer Louis Borreman. Verdeeld l'elks gerief in zeven loten Het eerste lot noordwaarts, naast den eigendom van den heer Borreman, hebbende ter straat eene breedte van 6 meters 28 cent. en groot 6 aren 28 c. Het tweede lol daarncveos, breed ter straat b meters 28 cent. en groot 2 aren 04 cent. Hel derde tol daarnevens, breed ter straat meiers 28 cent. en groot 2 aren 32 cent. Het vierde lot daarnevens, breed ter straat, 6 meters 28 cent. groot 2 aren 51 centiaren. Het vijfde lot daarnevens, breed ter 3lraat, 6 meters 83 cent. en groot 3 aren 12 cent. Hel zesde lot daarnevens, breed ter straat, 6 meters 83 cent. en groot 3 aren 34 cent. Het zevende lol daarnevens, breed ter straat 6 meiers 83 cent. en groot 3 aren 54 cent. 46® koop. Eenen schoonen Bouwgrond gelegen nabij koop 45, groot 10 aren, palendeoost de straat, zuid den heer Notaris De Smet, west den ijzerenweg, noord den beer Van Wambeke-Van der Noot, hebbende eene breedte ter straat van elf meters. ZITDAGEN Instel, Maandag IO September IS S3, Om 9 uren stipt voormiddag, voor de koopen 1 tot en met 24. Om 2 uren slipt namiddag, voor de andere koopen. Verblijf, Maandag 17 September 1SS8, Om 9 uren stipt voormiddag, voor de koopen 1 tot en met 24. Om 2 uren stipt namiddag, voor de andere koopen. Telkens te Aelst, Botermarkt, ter Estaminet HET BRUSSELSHOF, bij den beer Pibtsr Db Winter.

De Denderbode | 1883 | | pagina 3