Bij uitscheiding van bedrijf. Institution de J. Verleysen, Opening der nieuwe Gemeenteschool Kaatsspel op 'I Esplanadcplciu. Gemeente Mespelaere Voorbereiding lol liet Kiesexaam. Eeole de Demoiselles. Venditie van Meubels, EENEN MEERSCH rceel Meersch en een perceel Land, LAND EN EEN PERCEEL MEERCfl van Kanada en Esscheu B00MEN BI HUISDE HOFSTEDE, SCHOONEN AIEERSCH, Uit der hand te koop ill, 111 Mil Mi II Li,, naclit in liet gasthuis doorbrengen om dan naar huis le keeren. .Maar dc bedienden vonden hem 's anderen daags dood op zijn bed liggen. Op verschillende deelen van zijn lichaam droeg hij sporen van ernstige verwondingen. De schedel van den on gelukkige was onder anderen verbrijzeld. Al de genoesheeren van dienst kwamen toe gesneld zij besloten dat Chai penlier overheden was aan de gevolgen zijner wonden, toegebracht doorslagen. De konimissnris der wijk werd verwittigd. Deze kwam en ging over tolde bestaligingen. Na een geneeskundig onderzoek gaf hij bevel om bet lijk naar hel doodenhuisje te brengen. Nu, de Overheidspersoon was van oordeel dat het lijk door de bedienden van hel doodenhuis moest weggebracht worden. Hij wilde waar schijnlijk met dat dienaars van het gasthuis zich met de laak zouden gelasten. Wat is er nu gebeurd Dit zal misschien uil de lijkschouwing blijken. Zij zal vandaag in het doodenhuis plaats hebben en gedaan worden door M. Vibert. b RUSLAND. Zelfmoord van een kamerheer. Dezer dagen heefteen kamerheer des keizers, zich iu een aanval van razernij gezelfmoord. De korrespondeul van den londener Central News deelt thans over hel geval hut volgende meê De keizer en de keizerin vonden zeer dikwijls in hunne vertrekken, exemplaren van nihilistische dokumenten, zonder dal men ooit kon te welen komen van waar zij kwamen. Onlangs trad de kei zerin haar werkkamer binnen en vond er den kamer heer, bezig met iets aan haren sekreiair le doen. Zij ondervroeg hem aanstonds, en de man in zijnen angst, haalde eene nihilistische problematic le voor schijn, welke hij op het punt was in hel meubel le leggen. Do keizerin riep alsdan eenige andere bedienden en bcvool bun de kleeren van den kamerheer te onderzoeken. De man werd drager bevonden van een aantal nihilistische dokumenten. Op bevel van de keizerin verwijderde hij zich. In zijne kamer geko men nam hij een pistool en schoot zich een kogel door hel hoofd. Het is op bevel van hel hof dal de dagbladen gezegd hebben dal hij zich in een aanval van razernij zelfmoordde. Holloway Zalf De open Wonden, veretteringen en andere huidziekten worden door deze verzachten de en heilzame Zalf genezen. Zij is der grootste lof- tuigingen waardig geweest van menschen, die jaren ac' i n geleden hebben aan kwade beencn, etter gezwellen en verouderde verettcringen, zelfs dan wanneer allo hoop op genezing verdwenen was. Slechts de personen, die de heilzame uitwerkingen van die Zalf ondervonden hebben, kunnen zich een denkbeeld maken van de Cemfort, die zij geeft dooi de ontsteking te beperken en de pijnen te verlichlen. De Zalf eens aangewend zijnde, bewijst door zich zelve liare verdienste en wordt, van dien oogonblik af ijverig gezocht als het gomakkelijksieen heilzaam ste geneesmiddel voor al de ellcrendeaandocning. n Voor de zennwsmarteii, de rhymalismen en de jicht zullen deze iwee geneesmiddelen, behoorlijk aange wend eene wonderbare verlichting aanbrongen. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 10 Vroüwel. 9 HUWELIJKEN. C. Vincent, reiziger, met A. Eeckhaut, z. b. P. Kieckens, dagl. met A. Van den Broeck, z b. F. v,m Cauwenbergh, kleermaker, met C. Buys,z b. O VERH.ID ENS. J. Molen man Bruylant, digi. l'i j. Sehaarb. M. Sterck z. b 12 j. Brabinlslr. F. Coppens wed. Van der Biest z. b. 82 j. Iloulmerkt. 2 kinderen onder de 7 jaren. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften van den 1 tol den 20 Sept. 1883. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 8 Vrouwelijk 3 OVERLIJDENS. L Evenepoel, 32 j., twijnder, cchlg. van P De Coster, Sl. Jorisstraat. 2 kinderen onder de 7 jaren. 19. Aelst, 22 Augusti. Per Tarwe. Masleluin Rogge Geersi. Haver. per 100 kil. Spelt. Koolzaad per ICO kil. Lynzaad Koolzaadolie Lijnzaadolie, Koolzaadkoekcn, id. Lijnkoeken, Aardap. (roode de 100 kil. Aardap. (geelej Nieuwe Boter, de 3 kilogram. Eijers, de 25. Vlas per 3 kilos. Viggencn, per stuk, l® soort Lijnwaden ter markt stuk t lied. 32 lil. fr. 24-00 20 00 17-50 18-00 17-00 00—00 00-00 00—00 00—0-) ÜO—00 00-00 00-00 6-00 w 0—00 »i 8-36 2-54 3—20 20 00 verkoeht 50 cent. a 25-50 22 -00 19-00 00 -Ou 19—üo 00—00 00-00 06—fü 00-00 00-00 00-00 00—00 7 Ou O-O" 9-54 2- 4—40 2® 25- 00 HOPHANDEL. Heden wierden er 150 zakken hop nieuw gewas 1885, ter markt gebracht en verkocht: van Ir. 60 tot 70 de 50 kilos. POPERINGHE, 21 Sept. Hoppe 1885. Stad.. Fr. 70 00 75—00 Gemeenten 00 —00 00—00 Tn Een geriefelijk huis le a u, iiuiuii Agist jn de Statiestraat, ich te bevragen bij Borreman-Van Melkebeke. Spécerijwinkel goed gekalandeerd van den builen over le nemen. Voor de conditiën zich te bevragen bij Jirae wed Macs-V&n Kelecom, Hopmarkt Rue de Moulin, Alost. Rentrée 1 Octobre. Stad Aalst. le AnlKf-.lIijllteke, ISornpuijc. De Burgemeester en Schepenen, brengen ter ken nis van de belanghebbenden, dal de nieuwe gemeen teschool, van het Bornpulje zal geopend worden den t October 1885. De leerlingen welke de voormelde school verlan gen bij te wonen, zijn verzocht zich, le rekrr. i.i van heden, zich te doen inschrijven bij den lieer Van de Vyvere, hoofdonderwijzer aan gemelde school. Gedaan, den 21 September 1883. De Burgemeester en Schepenen, De Sekrelaris, V. VAN WAMBEKE. J. VERLEYSEN. Zondag 23 September om 10 1/4 ure voormiddag Belangrijke strijd Lessen legen Aelst (groote partij) Om 3 uren namiddag. Kleine beslissing. De verlie zende partij van 's voormiddags tegen Geerardsber- gen (groote partij.) Groote beslissing. Dc winnende partij van 's voor middags tegen de groote partij van Haeltert, eenen volgenden zondag welke per plakbrief zal aangekon digd worden. Op Zondag 23 September, Luisterrijke Eiërkoers. Vooruit 55 franken. Gewone Voorwaarden. ticschrift Robyiis' schriflboukleer, n° 1 lot 5. ieder boek centimen. .ezing— Nieuw leesboek, door Robyns, 1® deel, 0 Gft cent. 2deel, o 75 cent 3® deel, fr 1,05. Kekciikiinilc Rekenkunde, door Robyns, 1® en 2® deel, elk 66 cent tiescliiedenis Geschiedenis van Celgic, door Mouzon, 80 cent. Vaderlandsche geschiedenis, door Defays, 80 cent. Aardrijkskunde Kleine aardrijkskunde, door Alexis, 15 cent. Middelbare koers van aardrijkskunde, door Alexis, 50 cent Alias, lii k iarten met texlc, door Alexis, 65 cent. Te koop bij il. DESSAIN le Luik, en bij al de boek handelaars. Verzending per post. r|V fin rum l)e afspanning-herberg De 3 fl U I 4. II NiEVWE Keizer, geslaan cn ge legen leNmove, aan de Groenselmerkt. Zich te bevra gen bij den heer Ch. Fransman, aldaar Rue de l'Etuve, 9 Dirigée parM. Van Der Borght. La rentrée des classes est fixée au Jeadi 20 Sep- tembre. Bij sterfgeval. te Aalst, houtmerkt n° 14, ten sterfhuize van den lieer FranciscusCoppens- Van der Biest. Op Maandag 1 October 1885. om 1 uur na middag door het ambt van den Notaris BRECK- POT le Aalst. OPENBARE VERKOOPfNG VAN te Opnyck. Dc Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien hel behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen EENIGE KOOP Eenen Meersch, gelegen te Op- wyck, in de Dokkenbossclien, gekadastreerd sectio G, nummer 527, groot 23 aren,palende ten oosle den heer Van Haelen, ten zuide Gillis Fasseel, ten weslc de weduwe Ludovicus De Hauwere, en ten noorde den heer Van den Meersche. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 27 September Vernlijf Donderdag 11 Oktober Telkens om 3 uren namiddag ter herberg Het Kaalspel gehouden door den heer Karel-Lodcwyk van Nuffel, te Moorsel dorp, OPENBARE VERKOOP ING van een te Aelst Schuarbeke en Nieuwerherken. De Notaris EEMAN le Erpe, zal, namens wien hel behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open- baarlijk verkoopen Eerste koop Een perceel Meersch, gelegen te Aelst-Schaarhcke. in de Schaarbeekschemeerschen, bekend bij kadaster wijk B, deel van nummer 72, groot 25 aren 30 centiaren, palende ten oosle aan d'erveu Van Landuyt, ten zuide aan de Burgerhospi- lalen van Aelst, ten wesle aan de Haasbeek of hel gescheed met de gemeente Nieuwerkerken eu ten noorde Xaveria De Gendt. In gebruik bij Casimir Oltoy, le Nieuwerkerken. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, op het Broekveld, bekend bij kadas ter wijk C, deel van nummer 1098ius, groot 15 aren 25 centiaren, palende ten oosle Xaveria De Gendl, ten zuide de Koulerbaan, ten weste den arme van Nieuwerkerken enten noorde dc ei ven Mallhys-De Ruddere. In gebruik bij Vital Coppens, te Nieuwerkerken. ZITDAGEN Instel Woensdag 19 September .öe,. Verblijf 3 Oktober Telkens om 4 uren van den avond ter herberg Het roomsche Hof, bij den heer Leo Van den Hende, te Nieuwerkerken, bij het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van een perceel te Smetlcde. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen Eerste koop. Een perceel Land,gelegen teSmetlede op het Bmneveld, groot 22 aren, palende ten oosle Donalus De Smet, ten zuide den heer Joannes-Baptistc De Gendt, ten weste de kinderen Jan-Antoon D'Hondt, en noord de Rede. Tweede koop. Een perceel Meersch gelegen le Smetlede, Hovenmeersch, groot 7 aren 50 centiaren, palende oost Mathilde D'Hondt, zuid de Wellebeek, west de Kinderen Jan-Antoon D'Hondt en noord de Claert Beide perceelen gebruikt door den eigennaar den heer Engelherl D'Hondt. ZITDAGEN Instel, Woensdag 12 September (ft88 Verblijf, Woensdag 26 September Telkens om 4 ure van den avond, ter herberg het Hof van Vrede, bij d'heer Theophiel Smelryns, te Impe, Dorp- OPENBARE VERK00PING alsmede van Bouwmaterialen TE VLECKEM. De Notaris EEMAN le Erpe, zal op Dijnsdag 25 Seplember 1883, om l uur namiddag, le Vleckem. op de volgende plaatsen, openbanrlijk verkoopen 1. Aan het hof van den 'neer l'.u.gemeesier De Clippele li- Vleckem Eene hoeveelheid Bouwmaterialen.zooals: Pannen. Kepers, Joeffeis, Gebonten. Balken Rerd. Vensters. Deuren, Poorten cn meer andere voorwerpen. 2. Aan hei oud Kerkhof te vieckem 25 koopen sclioone Kan ïdaboonu n. 2 koopen Esschenboonun. Men zal vergaderen aan het hol van den heer bur gemeester De Clippele, le Vlecki m, alwaar de ver koopiug aanvang zal nemen. Verders op gewooue voorgaarden en met tijd van betaling, mits stellende goede borge. OPENBARE VERK00P1NG van eene te Bvrpe, lloonegem. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, openbaarlijk verkoopen EENIGE KOOP Eene behuisde HOFSTEDE, gestaan en gelegen le Erpe Wijk Hoonogem, groot ongeveerS'aren, palende ten oosle dc straal, ten zuide Franciseus Dhoye, ten weste Carolus De Saedeleer en ten noorde juf. wed. Paerewijck. Onmiddelijke ingebruiklredmg. ENKELE ZITDAG Maandag 1 Oktober 1883. Om 4 ure van den avond, ter herberg gehouden door den heer Augosle Cooman, le Erpe, Hoonegem. De Notarissen BOONE, le Aelst en EE' AN, te Erpe, zullen openbaarlijk verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen, de volgende goederen. 1® Koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Langenbroek, sectie L>, nummer 965a, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren. In gebruik bij J. B. bogaert. 2® Koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Meulekauter, sectie D, nummer 801a, met eene grootte van 9 aren 50 centiaren. In gebruik bij Pieler Bogaert. o® Koop. Een perceel Land, le Erpe, Schoonegem, sectie C, nummer 845, met eene grootte van 9 aren 90 centiaren. In gebruik bij P. Bogaerf. ZITDAG Verblijf Donderdag 18 October 1885. Om 5 uren nanoen, te Erpe, bij August Van Moorsel, Dorp. De Notaris BOONE, te Aelst, zal openbaar lijk verkoopen, met gewin van palmslagen en gelagen, de volgende goederen 1® koop. Een perceel Land le Moorsel, Waver, groot 19 aren, sectieC, deel van nummer 982. lngebruik door de gebroeders De Vos. 2° koop. Een perceel Land te Moorsel, Waver, groot 8 aren, sectie C. nummer 895bis. In gebruik bij Frans Van der Borght. instel Zaterdag 22 c IOO~ Verblijf 29) September 1883. Om 5 uren nanoen, te Moorsel, Waver, bij Frans Van der Borght, ter herberg genaamd St-Martinus. Om uit de onverdeeldheid le scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eenen tc llerderscui en Blofcladc. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien ho behoort, met gewin van palmslag cn gelagen, open- baarlijk verkoopen, den volgenden meersch, aange duid bij hel plan en aanwijzend tafereel der gedrukte plakbrieven en verdeeld in 14 koopen Eenen schoonen Meersch, genaamd den Wijnbocht met deelken Water, gelegen ten decle op Herdersem en ten deele op Hofstade, langs den Tragel van Aelst naar Dendermondo, gekadastreerd le Herdersem sectie A, nummers t, 2, 3 en deel van nummert, cn le Hofstade sectie B, nummers 230b, 254b, 250, 251, 234 en 237, groot volgens meting 4 hectaren 49 aren 26 centiaren, palende ten ooste M. Cullebaut, ten zuide den Tragel der Vaart, ten wesle de erven De Noose en de erven van den heer Frans Callebaut, en ten noorde jufvrouw weduwe Daelman, den heer Notaris De Pauw, den heer Pensaert en andere. Ingesteld fr. 12620. ZITDAGEN Instel, Maandag tl) Seplember <88!l Verblijf, Maandag 24 id. 1ÖÖ,J- Telkens om 3 uren namiddag, ter estaminet ge naamd Café de l'Univers, gehouden bij den heer Frans Scmey, le Aelst, Esplanadeplein. Studie van de Notaris BOONE. te Aelst. Een schoon nieuw gebouwd Huis, te Aelst, Alberl-Liénartstraul, komende van de eene zijde aan den heet' De Vis en van de andere zijde aan Mmc Leclercq. Laatst bewoond geweest door den heer doctor Bauwens. Om uit de onverdeeldheid te z'jn OPENBARE VERKOOPING van Bosschen en Bouwgronden, te Aalst, ISaarde^em, .Heldert, Moorsel, Herdersem, tiijsegem, Rnggculiout, Itambrugge, IKessegeui, l'lierzele, Erpe en Erembodegem. De Notaris BOONE, te Aalst, zal met de tusschen- komst van zijnen ambtgenoot den Notaris VERBRUG- GHEN, le Aalst, openbaarlijk verkoopen, ten ver zoeke van wie het behoort, met gewin van palmsla gen en gelagen, de volgende onroerende goederen STAD AALST. 1® koop. Eene partij Land gelegen te Aalst- Mijlbeke, Krekeldriesch, groot 93 aren 20 centiaren, gekadastreerd sectio E, nummers 197, 198, 199, palende oost Joannes De Peller, zuid den ijzeren- weg en de Hospiciën van Aalst, west Charles Rosse- letb, noord de straal. Jn gebruik bij Sernphien Van Goelhem. Verdeeld in drij gelijke deelen Het eerste ten oosten groot 3i aren 07 centiaren. Hel tweede ten midden 31 07 Het derde ten westen 31 07 GEMEENTE BAARDEGEM. 2' koop. Eene partij Land gelegen te Baardc- gcm. Linneveld, groot 98 aren 90 centiaren, gekadas treerd sectie A, nummer 389, palende oost de rijbaan en daarover Pieler Verslraeten, zuid de Kammestraat, west Jan Van Mol en De Meersman, noord Guil. Verslraeten. In gebruik bij Victor De Wolf. Verdeeld in 3 gelijke deelen Het wesldeel groot 32 aren 97 cent. Hel middeldeel Het oostdeel 3® koop. Een perceel Land en Meersch gelegen te Baardegem, Wolfland, groot 34 aren 10 centiaren, gecadastreerd sectie A, nummer 48a en ex 50, pa lende oost de straat, zuid Beeckman-De Wolf, west den Armen van Baardegem. noord Ch. Bayens. In gebruik bij Josse De Coker. 4® koop. Eene partij Land gelegen te Baarde gem, Pachtersbossehen, groot t hectaar 29 aren 30 centiaren, gekadastreerd sectie A, nummers 166a, 166a, palende oost den kerkweg, zuid den heer De Clercq-dc Wissocq, west den losweg en daarover Verslraeten en De Schepper, noord den voetweg In gebruik bij Jan Beeckman en Louis Herremans. Verdeeld in 3 gelijke deelen Het wostdeel groot 43 aren 10 centiaren. Het middendeel Het oostdeel 5® koop. Een perceel Land gelegen te Baarde gem, Winning, groot 37 aren 60 centiaren, gekadas treerd sectie A, nummer 190bis, palende oost den heer baron Van der Noot, zuid den weg, west de kinderen Seskens, noord Gillis Sprot. In gebruik bij Ch. Willems. Houtwasprijs fr. 30.00 6® koop. Een perceel Land gelegen te Baarde gem, Linneveld, groot 58 aren 23 cent., gekadas treerd sectie A, nummers 222, 223, palende oost Petrus Sanders, zuid den los, west Pieter Van Mol, noord den gracht. In gebruik bij de wed. Vermoesen. Verdeeld iu twee gelijke deelen Hel wesldeel groot 29 aren 14 centiaren. Hel oostdeel 7® koop. - Een perceel Land gelegen te Baarde gem, Steenveld, groot 54 aren 76 centiaren, geka dastreerd sectie C, nummers 66, 67, palende oost Dhauwers, zuid de weduwe Plas, west d'heer Joos- tens, noord der. weg.—lngebruik bij Egide Bosteels. Verdeeld in twee gelijke deelen Het wesldeel groot 27 aren 38 centiaren. Hel oostdeel 8® koop. Een perceel Land gelegen te Baarde gem, Vossenhol, gekadastreerd sectie D, nummer 92, groot 15 aren 10 cent., palende oost Ch. Van Lan- genbove, zuid Van Meldert. als gebruiker, west August Van Brempt, noord Spruyt - In gebruik bij J B. Willems. Houtwasprijs fr. 30.00 9® koop. Eeu perceel Land gel. gen te Baarde gem. Mi Ikspinne. groot 27 aren 10 cent gekadas treerd sectie F., nummer 160, palende oost Van Driessche, als gebruiker, zuid dn oude Aardebaan, west Fr. Wynant, noord den heer baron Van der Nool - In gebruik bij Fidelis De Ner f. tl" koop. Een perceel Land en Dreef, gelegen le Baardegem, Tichelsdekker, grool .17 aren 36 cen tiaren, gekadastreerd seeiie E, nummers 212c, 215e, palende oost den heer 'T kint te Brussel, zuid Julv. De Waepenaert, west verscheidene, noord Vijver man. lngebruik bij Joseph Michiels. GEMEENTE MELDERT. 11® koop. Een perceel Bosch, gelegen te Mel dert op Revenhouten, groot 17 aren, gekadastreerd sectio A, nummer 36b, palende oost bomien Scheer- linck, zuid zelfden Scheerlinck en met den los aan de Kammestraat, west Pieter Mol, noord ook Pieter Mol. Iu gebruik bij D. Scheerlinck. Houtwasprijs fr. 200,00. 12° koop Eene partij LaDd en deel Bosch, ge legen le Meldert, kleine Kammekauler, groot 72 aren 84 centiaren, gekadastreerd sectie A, nummers 80, 81, palende oost M. Uerelle, zuid den armen van Moorsel, west J. De Koninck, noord de Kammestraat. In gebruik bij de wed. Louis De Kegel. Verdeeld in twee gelijke deelen Het oostdeel groot 36 a. 42 c. Houtwasprijs fr. 25. Het wesldeel 25. t3° koop Een perceel Hofsledegrond, ten deele bebouwd door de gebruikster wed. De Wolf, eige nares der gebouwen, gelegen te Meldert, kleine Kammestraat, gekadastreerd sectie A, nummers 139n, 139a, groot 12 aren 30 centiaren, palende oost Joseph De Gols, zuidJ B. Moens, west do Klaar- haagslraat, noord genoemde De Wolf. In gebruik bij de weduwe Jan Dc Wolf. 14° koop. Een perceel Grond gelegen te Mel dert Winterveld, groot 4 aren 93 centiaern, geka dastreerd sectie A, nummer 175b, palende oost Joseph Van Nieuwenborg, zuid Benoit Goeman, west Paul Van Biezen, noord de Achterstraat. In gebruik bij de wed. Jan Van Biesen. GEMEENTE MOORSEL. 15® koop. Een perceel Land en deel Meersch, gelegen te Moorsel Terhaagen, grool 30 aren 75 centiaren gekadastreerd sectie B. nummer 60e, palen de oost Cooreman, zuid Cooreman, west den Armen van Moorsel, noord Braconnier. In gebruik bij wed Petrus Merckx. 16° koop. Een perceel Land gelegen teMoorsel, Kouijnaarde, groot 34 aren, gekadastreerd sectie B. nummer 424c, paleode oost Grégoire Moens, zuid wed. Fr. Vermoesen, west wed De Ridder, noord den ijzerenweg —ln gebruik bij wed. Fr. Vermoesen. 17® koop. Een perceel Land gelegen le Moorsel, Molenkauter, groot 10 aren 25 centiaren gekada streerd sectie B. nummer 6o 1 palende oost Fidelis Cooreman, zuid den ijzerenweg, west Petrus Vinck, noord Joseph Van den Bossche. In gebruik bij Domien Van den Steen. t8® koop. Een perceel Land gelegen le Moorsel Perrekauler, groot 23 aren 40 centiaren, gekada streerd sectie B, nummers 757f, 757e, palende oost Permentier, zuid Scheerlinck, west wed Hendrickx, noord de baan. In gebruik bij de weduwe Jan De Wolf. 19® koop. Een perceel Land en Boschgrond, gelegen te Moorsel Perrekauler, groot 61 aren 93 centiaren, gekadastreerd sectie B. nummers 759bis, 760, 76Ibis, palende oost wed. Hendrickx, zuid den gracht, west Bosteels De Meyts, noord de baan. In gebruik bij L. Van Neck en Jan De Coninck. Verdeeld in twee gelijke deelen Het wesldeel groot 30 a. 97 c. Houtwasprijs fr. 50. Hel oostdeel 50. 2C° koop. Een perceel Land, gelegen le Moor sel Perrekauler, grool 35 aren 67 centiaren, geka dastreerd sectie B, nummer 796, palende oost Egide De Meyts, zuid de Kauterbaan, west Jan Permentier, noord Louis De Vos, en andere. In gebruik bij Jan Moens. 2t° koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel Steenveld, groot 13 aren 84 centiaren, gekadastreerd sectie C, nummer 157, palende oost Joseph Hen drickx, zuid Egide De Meyle, west De Meyts, noord de baan. In gebruik bij de wed Frans De Nil. 22® koop. Eenen extra goeden Meersch, gele gen te Moorsel Kapittelstraat, Waver, groot 82 aren 80 centiaren, gekadastreerd sectie C, nummers 484, 485, 4«6, 487, paleude oost de straat, zuid de Molen beek, west Petrus J Caudron, noord Joseph De Wever. In gebruik bij Petrus en Jan Van den Brempt en Petrus Moens. Verdeeld in 3 deelen Het zuiddeel groot 27 a. 60 c. Boomprijs fr. 30,00. Het middendeel t5,00. Het noorddeel naast De Wever, groot 27 a. 60 c. Boomprijs fr. 30,00. 23® koop. Een perceel Land, gelegen teMoor sel Kapitlelstraat, Waver, grool 71 aren, gekada streerd sectie C, nommer 565, palende oost Joseph Van Humbeek, zuid den heer De Coen-Van der Noot, west en noord de beek. In gebruik bij Louis Caudron. Verdeeld in 2 gelijke deelen Het zuiddeel grool 35 a. 50 c. Houtwasprijs f. 20. Hel noorddeel a 20. 24° koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, Peetershaag. groot 43 aren 90 centiaren, gekadas treerd sectie C, nummer 926, palende oost de wed. De Meersman, zuid dc losbaan, west Herremans, als gebruiker, noord den watorloop en Caudion. In gebruik bij E. Pcerlinck, L. De Rop en wed. Jan De Meersrryjn. Verdeeld in 2 gelijke deelen Het wesldeel groot 21 a. 95 c. Houtwasprijs fr. 25 Het oostdeel 25 25° koop. Eene partij Land gelegen te Moorsel, Peetershaag, groot 77 aren 46 cent., gekadastreerd sectie C, nummers 960, 962a, 962b, 963, 964, pa lende oost den los, zuid de weduwe Van den Borgt, west Petrus Van den Borgt, noord Van Goe lhem. In gebruik bij Philemon Van der Slraeten en de erven De Ridder. Verdeeld in 2 deelen Het zuideel groot 30 a. 74 c. (gebruik van De Ridder) Het noorddeel 39 a. 72 c. (geb van Van der Slraeten). 26° koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, Biesebroeck, groot 16 aren, gekadastreerd sectie L», nummer 107, palende oost de erven Callebaut, zuid Temmerman, west Joseph Van Driessche, noord Van Onderbergen. ln gebruik bij Jan Van der Kussen, 27° koop. Eene partij Laud gelegen te Moorsel, op den Heuvel, groot 84 arec 10 cent.,gekadastreerd sectie D. nummer 438, palende oost Fr. Meert, zuid Fr. De Smet, west den Armen van Moorsel, noord Fr. Meert. Verdeeld in 3 deelen Het wesldeel grool 30 aren 74 cent. Het middendeel groot 26 aren 68 cent. Het oostdeel groot 26 aren b8 cent. 28® koop. Een perceel Land gelegen le Moorsel, op den Rijger, groot 13 aren, gekadastreerd sectieD, nummers 466, 467, 467bis, palende oost L. Redant, zuid Petrus Beeckman, west de erven De Rop, noord Pieler Bosman. In gebruik bij L. Redaut. 29® koop. Eene partij Land gelegen tc Moorsel, Rijger. groot 59 aren 50 cent, gekadastreerd sectie D, nummers 510b, 509, palende oost Petrus De Meersman, zuid den ijzerenweg, west Gillis De Rop, noord hel beeksken en daarover J. B. Willems. ln gebruik bij Jan Van Brempt. Verdeeld in twee deelen Het westdeel grooi 29 aren 7S cent. Hel oostdeel grool 29 aren 75 cent. 30® koop. Een perceel Land en Meersch, gelegen te Moorsel, op den Driesch, grool 4 aren- gekadas treerd sectie D, nummer 801 sbis, palende oost Vermoesen, zuid de Driesstraat, west de straat, noord Joseph Muylaert. lngebruik bij Louis Van der Kussen 31° koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, op den Driesch, groot 6 aren 80 cent., gekadas treerd sectie D, nummer 805m, palende oost en zuid Van Nuffel, west de wed. De Vis, noord de Driesslra.it -- In gebruik hij Engelbert Saeys. 32° koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, Houten Kruis, groot 10 aren 48 centiaren, gekadas treerd sectie E, nummers 179d, 179c, palende oost Louis Vermoes. n. zuid Joseph Callebaut, west de Kruissiraat, noord Petrus Aclbrechl. In gebruik bij Domien Aelbrecht. 33u koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, lloekskon, groot 15 aren, gekadastreerd sectie E, nummer 399b, palende oost Joseph Temmermao, zuid l.ysebet, nis gebruiker, west de wed. De Wolf, noord J Verdood In gebruik bij Fr. Aelbrecht. GEMEENTE HERDERSEM. 34° koop. - Eenen Meersch gelegen te Herdersem, Hofveld, grool 28 aren 64 centiaren, gekadastreerd sectie A nummer 374d, palende oost den heer Felix De Schaepdryver, zuid De Landsheer, west den heer Camille Do Schaepdryver, noord de erven De Putter, ln gebruik bij Fr Scheerlinck. 35' koop. Een perceel Land gelegen le Herder sem, Schaapdries, groot 43 aren 12 cent., gekadas treerd sectie B, nummer 504, palende oost Jan Vinck, zuid J. De Rop, west de Klaslraat, noord B. De Meyer. In gebruik bij Jan Lysebet. GEMEENTE GIJSEGEM. 36° koop. Eene partij Land en deel Water, ge legen te Gijsegem, Veldekens, groot 1 hectaar, 17 aren 18 centiaren, gecadastreerd sectie C, num mers '2t, 25, 26, palende: oost de gemeente Gijsegem en daarover de straat, zuid Felix Van Hiuwermeiree en zelfde gemeente, west Maurice De Hauwere, noord den beer Van Messtraeten. In gebruik bij Jan Van Limbergen. Verdeeld in drij deelen Hel zuiddeel groot 39 aren 06 centiaren. Het middendeel Hel noorddeel 37° koop. Eene partij Land gelegen te Gijsegem, Munte, grool 1 hectaar 23 aren 40 centiaren, geka- dastreed sectie C nummer 159, palende oost den ar men van Aalst, zuid de graaf de Kerkhove de Limon, west L. Daelman, noord A. Roltiers.als gebruiker. In gebruik bij Felix Van Hauwermeiren en J. B. Rombaut. Verdeeld in 4 deeleD: Het zuiddeel grool 30 aren 85 centiaren. Het I® middendeel 30 85 Het 2* middendeel 30 85 Hel noorddeel 30 85 GEMEENTE BUGGENHOUT. 38® koop. Eene partij Land, gelegen te Bug- genhout Ravenstraat, grool 96 aren, gekadastreerd sectie C, nummer 129, palende oost deheeren Verhe len en graaf de Merode, zuid den heer DePauw, notaris te Aelst, west koop 39 den armen van Buggenhout, noord den armen van Buggenhout In gebruik bij L. Simon en andere. Verdeeld in 2 deelen. De noordhelft groot 48 aren. De zuidhelft 39® koop. Eene partij Land gelegen te Bug genhout, Ravenstraat, grool 2 hectaren 44 aren 4» cent., gekadastreerd sectie C, nummers 13t, 132, 133,134, 135, palende oost koop 38 cn den Armen van Buggenhout, zuid jufv. wed. Louis Danneboom, west de erven Heyvaart te St-Nikolaas, noord A. Stobbelaar. In gebruik bij Felix Vereecken en andere. Verdeeld in 4 deelen. Het noorddeel groot 61 aren 10 centiaren. Het l®middendeel6t <r Het 2® 61 Het zuiddeel 61 GEMEENTE BAMBRUGGE. 40® koop. - Eene partij Land gelegen te Bambrugge, Everdaal, groot 63 aren 04 cent. gekadastreerd sectie A, nummer 360, palende oost den heer De Ryck, te Aalst, zuid den heer Ch. Dooreman, te Burst, west J. B. Boxtael, noord den heer Notaris Verbrugghen, te Sl Lievens-Hautem. In gebruik bij Ch. Lievens. Verdeeld in 2 deelen Het westdeel groot 31 aren 52 eent. Het oostdeel groot 31 ireu 52 cent. 41® koop. Eene partij Land gelegen te Bam brugge, Ronderskauler, grool 28 aren 90 cent ge. kadaslrcerd sectie B, nummer 167, palende oost Ch, Raes, zuid Ch. Raes, west de erven VaD Durm! noord A,Boxlaal. In gebruik bij G. B. Boxtaai. GEMEENTE RESSEGEM. 42® koop Eene partij Land gelegen te Resse- geni, Breemeersch groot 92 aren 66 cent. gekadas treerd sectie B, nummer 496l, palendeoostDe Rijck, zuid Ch. hillemaes, west den steenweg, noord R. Van Geil. In gebruik bij Ch Killemaes. Verdeeld in 3 deelen Het noorddeel groot 30 aren 89 cent. Het middendeel 30 89 Het zuiddeel 30 88 GEMEENTE VL1ERZELE. 43 koop. Eene partij Land gelegen te Vlierzele, Huylebroeck, groot 60 aren 9u centiaren, gekadas treerd sectie A, nummer 156bis, palende oost de erven Verstraeten, zuid de straal, west de straat, noord de erven Sanoy. In gebruik bij de kinderen And ré De Meyer. Verdeeld in 2 deelen Het noorddeel groot 30 aren 45 cent. Het zuiddeel 3D 45 GEMEENTE ERPE. 44® koop. Eene Weide gelegen te Erpe, aan den steenweg van Aalst op Gent, genaamd de Marquise- meersch, groot t hectaar 64 aren, gekadastreerd sectie D, nummer 265a, palende:oostden ijzerenweg en daarover aan den heer De Wolf-Van der Noot, zuid aan den heer De Meerleer, west aan den beer Fievet-Nooy, noord aan den steenweg van Aalst op Gent. Verdeeld in 6 deelen, allen uitkomende op den steenweg en ieder groot 27 aren 33 cent. Boomprijs van het 1* deel nevens het wachthuis van den ijzerenweg fr. 14.00 Boomprijs van't 2® deel neveus voorgaande 8.00 3® t8.00 4® 18.00 5® k 20.00 6® 50.00 GEMEENTE EREMBODEGEM. 45® koop Eenen schoonen welgelegen Bouw grond le Erembodegem, op de straat van Aalst naar Erembodegem, tusschen het Kapelleken-ter Mueren en de Dorpplaats, rechtover hel klooster, nabij de Statie, groot 20 aren, palende oost de straat, zuid den heer De Wolf Van der Noot» west den ijzeren weg, noord den heer Louis Borreman. Verdeeld t'elks gerief in zeven loten Het eerste lot noordwaarts, naast den eigendom van den heer Bcrreman, hebbende ter straat eene breedte v3n 6 meters 28 cent. en groot 6 aren 28 c. Hel tweede lot daarnevens, breed ter straal 6 nieters 28 cent. en groot 2 aren 04 cent. Het derde lot daarnevens, breed ter straat, 6 meters 28 cent. en groot 2 aren 32 cent. Het vierde lot daarnevens, breed ter straal, 6 mcler3 28 cent. groot 2 aren 51 centiaren. Het vijfde lot daarnevens, breed ter 3lraat, 6 meters 83 cent. en groot 3 aren 12 cent. Hel zesde lot daarnevens, breed ter straat, 6 meiers 83 cent. en groot 3 aren 34 cent. Het zevende lol daarnevens, breed ter straal 6 meters 83 cent. en groot 3 aren 54 cent. 46® koop. Eenen schoonen Bouwgrond gelegei nabij koop 45, groot <0 aren, palende oost da straal, zuid den heer Notaris De Smet, west den ijzerenweg, noord den heer Van Wambeke-Van der Noot, hebbende eene breedte ter straat van elf meters. De '2' Zitdag voor het Verblijf is vastgesteld op MAANDAG 24 SEPTEMBER 1883, zelfde uur en plaats Er zal geen derde zitdag zije. Om 2 uren stipt namiddag, voor de andere koopen. Telkens le Aelst, Botermarkt, ter Estaminet HET BRUSSELSHOF, bij den heer Piétïk Dé Wiktui.

De Denderbode | 1883 | | pagina 3