-- Zie Annoncen Ven- ditiën Hooigras eüz. op 4e bladzijde. Uilderhaud te koop. MEl ltSl Il-S NAGRAS Hooigras en Toemaat, Dender Hooigras en Nagras, DEXDER-HOOIGR \S BEHUISDE HOFSTEDE Bouwgrond en Hofgrond, Veudilie van beste HOOIGRAS, allerbeste HOOIGRAS, Hooigras-Veuditien. schoon en goed Hooigras, Hooigras en le wassen Nagras HOOIGRAS VOEDERGRAS, Hofstedeke, vier Wooohuisjes, VAN HOOIGRAS, HOOIGRAS Ep zijn offlcioele loörikken die kortelings van fa milienaam gaan veranderen in overgroote meerder heid zullen zij weldra Vlieg heeten. ALLER H ANTTÉTn IÉÜWST" Dijnsdag avond ter gelegenheid van den verlos- senden uitslag der kiezingen wierd onze Overdekte Botormerkt voor de eerste maal met de gas verlicht Aan de helft der pilaren zijn gasbekken met witte matte bollen geplaatst die een zacht licluverspreiden. 't Effect was schitterend cn duizenden onzer mede burgers gingen het bewonderen. Tusschen negen en tien uren was de menigte zoo talrijk als ooit op een kermisdijnsdag. Dit werk wierd algemeen goedge keurd. Wij vernemen dat aclit-on-twïn- tïf? muziekmaatschappijen reeds hare bijtre ding hebben ingezonden om aan den luister rijke Festival deel te nemen welken alhier op Zondag 6 Juli aanstaande, eerste kermisdag zal plaatsgrijpen. Do militair© Feest door ons Vrijwillig Pompierskorps ingericht, belooft ook een der luisterrijkste te wezen welke ooit ergens plaatsgrepen. 25 korpsen, waaronder uil Frankrijk, hebben reeds hunne bijtreding doen kennen. Morgen zondag15 Juni. Luisterrijk. Concert ten profijte der catholieke school van Audegem, gegeven door Catharinislen onzer stad. Begin om 41/2 ure namiddag. Het programma belooft een hoogst aangename feest. Plaatsgebrek noopt ons tot deze kortbon- dige herinnering. Men schrijft ons uit Temsche, 9 juni ;Gis- teren avond is er, zoo het schijnt, in Kruibeke, op het gehucht Houten Kruis, een meisje van in de twintig jaren, om het leven gebracht. Zoo men zegt, zou de dader van dit schelmstuk reeds gekend zijn. Is het waar, hetgeen men omtrent deze zaak vertelt, dan zou de moorde naar gansch den zondag namiddag met het slachtoffer hebben overgebracht en haar enkel vermoord hebben, om in bezit te geraken van eenige franks, die het ongelukkige meisje op zich droeg. Zalf van Holloway. De Gezondheid vernieuwd. Op elke trage etterbuil ol langdurige opene wond, moet men die uitmuntende Zalf dadelijk aanwenden op de wijze opgegeven in de voorschriften, die eiken pot en elke doos vergezellen. Om het ziekelijke en geschokte lichaam door en door te zuiveren, en ceno gezonde werking der aangestoken vaten en ontstelde zenuwen tot stand te brengen, kan niets de vermaarde Zalf van Holloway overtreffen. Zij bewijst hare wonderbare kracht op eene treffende wijze, wanneer zij wordt aangewend op eene verouderde etterwond, die zich op bet been heeft gevestigd, en somtijds geheel ongeneeslijk wordt onder de gewone behandelingen, terwil daarentegen nog niet ééne kwaal aan dat verzachtend en heilzaam middel hééft weêrslan. De lastige en pijnlijke gezwellen, die de ernstigste etterwonden aan de beenen vooraf gaan, worden eveneens tegengegaan door de onaf gebroken aanwending van de Holloway Zalf, daar zij kracht geven aan de verzwakte omloop der der haarvaten. 14. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 7 Vrouwel. 7 HUWELIJKEN. F. De Wilde, plafonneerder, met M. Meganck kleerm. C. Wasteels, twijndersg, met P. Baert dagl. J. Petit twijndersg. met J Do Waen braaist. OVERLI.IDENS. M. Van Droogenbroeck vr. Van der Eist, z. b. 59 j Schaarb. C. Van Droogenbroeck, polisseur 27 j Zonnest. C. Ringoirvr. Glnjsbrecht, slrijkeresse, 57 j. Veltfslr. J. Schollaerl, slrijkeresse 30 j. Zonnestr. B. Aubry, wed. Gosse, z b. G2j. Vrouw straat. 5 kinderen onder de 7 jaren. Aelst, 14 Juni— Per 1 heet. 32 lil. 50 cent Tarwe. fr. 23-00 a 24-50 22 00 Rogge, 16-50 17-50 Geersi. 00 -no 00-00 Haver. per 100 kil. 19-00 21-00 Spelt. 00—00 60—00 Koolzaad per 100 kil. 00-00 60-00 Lynzaad 00-00 00-00 Koolzaadolie 00-00 00- 00 Lijnzaadolie, 00 -00 00 OU Koolzaadkoeken, id. 00-00 00 - 00 Lijnkoeken, 00-00 00 - 00 Aardap. (roode dc 100 kil'. 6-00 7 00 Aardap. (geelej Nieuwe 00—00 00- 00 Boter, de .3 kilogram. u 7-45 8-55 Eijers, de 25. 1-90 2-09 Vlas per 3 kilos. 3—00 4-40 Yiggenen, per stuk, lc socr 25 00 2 20-00 HOPHANDEL. Heden wierd de hop gewas 1885, ver kocht van lr. 135.011 tot 140.00 de 50 kilos. POPERINGHE, 15 Juni. Hoppe 1883. Stad.. Fr. 000 —00 000-00 Gemeenten 000 00 00000 ANTWERPEN, 6 Juni De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,38 fr. 2,45. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,30 a 1,50 zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00 De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 7,00 tot 8.00; polder per 100 kilos fr. 0.00 0.00. De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 1,75 a 2,00 Ziehier de prijzen der granen op de merkt m het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 21—00 a 22—00 Rogge, 17-50 17—75 Wintergeerst, 00—00 00—00 Zomergeerst, 23—50 00—00 Haver, 20—50 21-00 Boekweit, a 00—00 00—00 Boonen, 20—50 00 —00 Bitterpeën, 19—00 00—00 GEMEENTE EREMBODEGEM. Vogelsohieting met de Bolle naar Geldprijzen, bij J. B. van Lippovelde aan de Leuvenstraal op 23 Juni zijnde kermis Maandag. Vooruit 10 frank. De inleg 60 centiemen per scheut. Inschrijving v,in 3 tot 4 uren namiddag om korts daarna te beginnen. Twee aambeelden en ander gerief voor smedor3, aan zeer geringe prijs. Zich te bevragen bij M. C. Waterinckx, Nieuwslraat, N® 13, te Aalst. VERK00P1NG VAN GOED EN SCHOON te Massemen Oordegem en Smettedc. De Zaakwaarnemer MATTHYS te Oordegen, zal onder behoorlijke ambtsbediening op Woensdag 18 Juni 1884, ten I uur stipt nanoen, binnen de gemeen ten Massemen, Oordegem, en Smetlelede, namens Mevrouwen de Gravin De Renesse-Maelcamp, ie Brus sel, Limpens-D'hondt, te Gent. Mijnheeren den Bur gemeester De Scbaepmeester, Van den Dorpe, te Oor degem, Van Gansberghe te Wetteren, Mertens, Van den Abeele de leden van het Bureel van Weldadigheid te Smellede, vrouwen weduwen Veldeman te Berlaere en De Corte te Oordegem, in het openbaar verkoopen 8 hectaren allerschoonste Meerschgras, in koopen telks gerief verdeeld. Onmiddelijk na de verkooping van het Gras zal op iedere Meerseh den toemaai of Nagras te koop gebo den worden. VERK00PINGS ORDE. Begin A Hel Gras en Nagras op den Meerseh van den heer Burgemeester De Schaepmoester. te Masse men, Kortenbosch, hetwelk ophot grondgebied van Oordegem zal toegewezen worden. B. Dit van Madame Limpeos-d'hondt, in het beluik van bet kasteel te Oordegem C. Iletgene van den heer Van den Dorpe, op zijnen meerseh, te Oordegem aan zijn hof. D. id. van den heer Van Gansberghe, op zijnen meerseh te Oordegem wijk Oud-Smetlede. E. Duo van vrouw weduwe Do Corte, op haren meerseh te Smellede, beneden het Dorp F. Dit van het Bureel van Weldadigheid van Smel lede, ook beneden het dorp. G. Het Nagras van den heer Philippe Van den Abeele op zijnen meerseh aan de Schildekcnsstraai. H Dit op den Meerseh van den heer Benedictus Mertens aan de Schildekensstraat. I Het Gras en Nagras op den meerseh van Mevrouw de Gravin Do Renesse-Maelcamp wijk Ovenmeérsch. Einde en J Hetgénc op den meerseh van vrouw weduwe Veldeman, ook op den ovenmeersch. Al de koopers moeton zich voorzien van goede borgen indien zij willen aanvaard worden. JAARLIJKSCHE VERKOOPING VAN gezaagd Canada Esschen-en Kerselaren Berd, Sparren, Eiken, Wilgen en Abeelen Boomen, Ie Clierscamp Wanzele, Smellede - Lede en Impe. De Sekretaris V. G BLONDEEL, te Impe, zal door 'l ambt van Deurwaarder VAN MllYLEM, te Aalst, op Maandag 23 Juni 1884, te beginnen om 8 uren voor middag, opcnbaarlijk verkoopen A. 34 koopen gezaagd Kanada, Esschen en Kerse laren Berd,4koopen Elzen Boomen, 12 koopen Stijlen en Balken, 10 koopen Sparren, 3 koopen Eiken Boo men, te Clierscamp wijk Vierhoogstraat, aan de hof stede van M. Bernard Van Durme, B. 10 koopen Wilgen, 2 koopen Abeelen Boomen, te Wanzele aan hel Dorp. C. 105 kcopen Hooigras en 51 koopen Toemaat, namens de heeren V. Blondeel, C. De Neve, het Kcrk-en Armbestuur van Wanzele, Jufv. C Van Caoter, M. L. Rlancqnaerl, J. Van den Eeckhout, Mm# We Govaert, hel Kerk-en Armbestuur van lmpe, Cb. Van der Stuyft, Jan-B. De Corte, P. Van der Haeghcn, Mme We Saey, M. Van do Velde, Mme W° De Vos, M. C. Van Hauvvermeiren en P. Schollaei't, gele gen te Wanzele, Smellede, Lede en Impe. Te vergaderen te Cherscamp aan d'hofstedc van M B Van Durme, om 8 uren voormiddag, te Wanzele aan het Dorp, om 9 ureu voormiddag, te Smellede in den Havenmeerscb, om I I ureu voormiddag en te Impe wijk Opsmeer, om 2 uren namiddag. VEND1TIE VAN ALLERBESTE le Erembodegem, Welle en Denderleeuw De Notaris DE SMET te Erembodegem, zal, ten verzoeke van die bet behoort, in 't orde bierachter uitgedrukt, openbaerlyk verkoopen de volgende koopen GRAS Op Dynsdag 24 Juni 1884 om 3 uren r.anoen, bin nen de gemeenten Erembodegem en Welle 4 koopen Hooigras van Madame Wed. P. Van den Brempt, op hare weide le Welle neven de 18 Dag- wanden 3 koopen Hooigras te Welle in den Avaen van de kinderen Van der Eist. 5 koopen Hooigras, van Mad. De Clcrcq, op haren meerseh te Erembodegem, aen hel gewezen hof Ter Burglil. 18 koopen Hooigras, van M. Van dc Putte, to weten 11 koopen aen de Burgstraet en 7 koopen op den Kraekenberg. 2 koopen Hooigras, achter het Brughuis. 6 id aen de Denderbrug, neven den Kraekenberg. 2 koopen Hooigra3 beneden den Iloutenmolen van de kindereu Petrus Temmerman. 2 koopen Hooigras, en 3 koopen toemaat in de Gesljens van de kinderen van J.-B. Jacob. koopen Hooigras, ook in de Gesjens, van M. Teodore Bosleels-Verlongcn, te Hekelgem. I koop Hooigras en 1 koop Nagras, aan de Dender brug. op eenen meerseh genaamd den Gaver. 1 koop Toemaat, op den hoek van Ct. Giets-Jacob. En op zelfden Dijnsdag 24 Juni 1884 om 4 uren namiddag, ter herberg van de weduwe J.-B. De Coninck, te Erembodegem aan de Kerk 6 koopen Hooigras en 6 koopen Nagras, op Sonc- kensbssch, aen het gescheed van Welle en Dender leeuw en 1 koop Hooigras ook neven voorgaande en 1 koop Nagras daarneven van Cl, Giets en 1 koop Hooi en Nagras van M. Alfons Van Landuyt. 5 koopen Hooigras en 5 koopen Nagras op ceneu meerseh in de Wellemeerschen, tegen den Zavelput en 1 koop Hooi en Toemaet, daarneven van Louis Nelis. 8 koopon Hooigras wassende op de Lombeke- meerschen, le Denderleeuw, aan het Schofken nabij het nieuw sas. Het Gras wassende te Denderleeuw, zal aangewe zen worden door J -B Van Herzele, te Denderleeuw, nabij de Statie, en hetgone wassende in de Welle meerschen door Frans üyttersprot. te Denderleeuw, wijk Leeuwbrugge, vermits het zelve, zoo als hierbo ven gemeld is, zal opgeroepen worden ter herberg van de wede. J.-B. De Coninck, te Erembodegem, aen de Kerk. Op Woensdag 25 Juni 1884 om 3 uren nanoen, bin nen de gemeente Erembodegem. 1 koop Hooigras der wed, J.-B, Van Vaerenbergh, op den Zavel. 2 id op den Hoogenweg, van de kind. Van der Eist. Namens .Mad. Janssens, 2 koopen Hooigras legen de Linnestrael rechtover de herberg van Petrus Ghysens, 2 koopen Hooigras beneden het Stille- breek op den Zoelenmeerscb. 1 koop Hooigras in den Langenmeersch van M. Van den Bruele-Mollaert. 1 koop Hooigras en Toemaet van Cl. Giets, bene den doSl Amand3kapelle. 1 koop Hooigras cn I koop Nagras van de kinderen van J. Van Assche, daarneven. 1 koop Hooigras van Frans Callebaut daarneven. 1 koop Hooigras van de kinderen J.-B Bolerbergh daerneven. 1 koop Nagras van Charles-Louis Callebaut, daerne ven 3 koopon Hooigras van de wed.P. Van Varenbergh, daerneven. 4 koop Hooi en Toemaet, Van Louis Nelis daerne ven. 1 koop Hooigras van do kinderen De Backer, daer neven. 1 koop Hooigras beneden St-Amandskapelle van Henri Vmck. 1 koop Hooi en Toemaet van 31. den doctor De Windt-Lavendy, daarneven. 1 koop Hooigras van Louis Gbysens, daerneven. 2 koopen Hooigras beneden de herberg Deu Doggen van Jan Boterbergh 12 koopen Hooigras en 8 koopen Nagras, van M. C. De Schaepdryver-Gheeraedls op zijne meerschen beneden de herberg Den Doggen op liet Ressehebeke. 2 koopen Hooigras daarneven van de kinderen van JVan Assche. VEND1TIE VAN ALLERBESTE Ie Erembodegem aan de liapelle-ter-Mueren. De Notaris DE SMET te Erembodegem zal op Dijns dag 24 Juni 1884, om 2 uren nanoen, openbaerlijk verkoopen 34 koopen allerbesteDender-hooigras, van Mijnbeer Lonis Borreman-Waltens, wassende op zijne veile weide aen de Kapelle-ter-Mcuren, langs den Dender en den yzerenweg, van aen de yzerenweg tot aan den hof van het klooster, en 2 koopen naest Aelst, lus schen den yzerenweg en do baen lydunde van Aelsi naer Erembodegem De verkooping zal aenvang neire u ter plaetse, fixc klokslag, ten 3 uren na lm aenkomen van den trein van Aelst naar Erembodegem. OPENBARE VERKOOPING van eene Landen en illccrsdi, en een Huisje te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BOONE le Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, gelegen le Aalst-Mijlbeke Eerste koop Eene schoone behuisde, bebouw de en beplante Hofstede, gestaan en gelegen aan den Papenrodedries, groot volgens meting een hectaar 52 aren 80 centiaren, gekadastreed wijk D, nummers «21a, 622a, 624, 623. 620 en 619, palende ten ooste aan d'erven De Smedt, Leopoldus Van de Velde, en nog d'erven van Judocus Do Smet, ten zuide aan den volgenden koop en d' erven van Franciscus Scbokkacrl, ten weste aan dame De Cracckor-Dom- mer, Sebastianus Ledegen, en den lieer Moens-Van Assche, ten noorde aaD den heer Theodore De Bis schop, Bemardus Boeykens, d' erven van Judocus De Smet en aan den ouden-Dendermondschensleenweg. Is verdeeld en zal opgeroepen worden in 3 deelen, bestaande Hel eerste in al de gebouwen van woonhuis, schuur, stalling en andere, met 77 aren 84 centia ren Grond, gansch ten noorde. Hel tweede in 37 aren 48 centiaren Land, achter de gebouwen, palende ten ooste aan d'erven De Smet. F.n ten derde ook 37 aren 48 centiaren Land, pa lende ten ooste aan het tweede deel en ten weste aan dame De Craecker-Dommer, Sebasliaan Lede gen en den heer Moens-Van Assche. Boomprijs eerste deel fr. 200,00 tweede 75,00 derde 25,00 Tweede koop. Ecu perceel Land, gelegen ach ter voorgaande Hofstede, groot volgens meeling 15 aren 17 centiaren, gekadaslreed wijk D, nummer 6'8b, palende ten ooste aan d'erven van Judocus De Smet, ten zuide aan den heer De Ganseman, ten weste aan d' erven van Franciscus Schokkaert en ten noorde aan voorgaanden koop. Derde koop. Een perceel Land, gelegen nabij voorgaande Hofstede, groot volgens meting 5 aren 14 centiaren, gekadastreed wijk D, nummer 597b, palende ten ooslo aan den heer De Ganseman, ten zuide aan deiuellden, ten weste aan d'erven van Franciscus Schokkaert en ten noorde aan jufvrouw Francisca Podevyn. i ierde koop.Een perceel Land gelegen op hol Hoorebekeveld, groot volgens meting 30 aren 86 cenlhrcii, gekadastreerd wijk D, nummer 379a, pa lende ten ooste aan het gescheed van Herdersem, ten zuide aan den heer Judocus De Cock Hofman, ten weste aan Philippus-Fransciscus Van Mol en ten noorde aan Petrus Van derHeyden. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op het Stockveld, groot volgens meling 28 aren 47 centia ren, gekadastreerd wijk D, nummer 369, palende ten ooste aan het gescheed van Herdersem, ten zuide aan den heer De Coen-Moyersoen, ten weste aan den ouden-Dendermondscbeosteenweg en ten noor de aan den heer Matlhys. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op den Koning, groot volgens meting 27 aren 67 centiaren, geeadaslreerd wijk D, nummer 180a palende ten ooste aan de Hammestraat, ten zuide aan den heer Waterinckx, ten weste aan den heer Judocus De Cock-Hofman en ten noorde aan Josephus Van Lan- genliove. Zevende koop. Een perceel Meerseh, in de Dooremeerschen, groot volgens meting 31 aren 04 centiaren, gekasteerd wijk D, nummer 72a, palende ten ooste aan den heer Jansens-De Schrijver, ten zuide aan den ouden Dender, ten weste aan den Vaartdijk, en ten noorde aan den heer Van Assche Boomprijs fr 20,90. Achste koop. Een Woonhuisje met Grond, groot volgens meling 5 aren 10 centiaren, geslaan en gelegen op Papenrode, aan den Ouden-Dendermond schensleenweg, gekadasteerd wijk D, nummers 389c, en 3Jua, palende ten ooste aan den heer Carolus D'hondl ten zuide aan het Boschveld, ten weste aan Franciscus Roeland en ten noorde aan den steenweg. Boomprijs fr. 15,00 ZITDAGEN. Instel, Donderdag 26 Juni .sc, Verblijf, Donderdag 3 Juli lö*4' Ten 3 uren stipt namiddag, ter herberg genaamd IletBrussels Hof te Aalst aan de Botermarkt OPENBARE VERKOOPING van 20 loten welgelegen lc Aalst-Scliaarbcke. De Notaris BOONE, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eenen blok welgelegen Bouw- en Hofgrond, te Aalsl-Schaarbeke, nabij de stad, lusscben de Koolslraat en den weg leidende van de Meule- schelle kapelle naar hel Lindeken, gekadastreerd sectie C, nummer 1117a, groot 52 aren 58 cen tiaren en 88 milliaren en verdeeld in 20 loten gevende ep de gemelde straat en weg, op de plakbrieven aangeduid. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 1 ,RR Verblijf id. 15 Jul' 1884- Om 5 uren nanoen, te Aalst, Nieuwslraat, in het estaminet De Casino. Kantoor van den Notaris DE WINDT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, l\° 47. Maandag 23 Juni 1884. A. Om 11 uren voormiddag, te Aalst-Schaar- beke, Oonegem, op den meerseh van den heer J. B. De Coninck. B. Om 5 uren namiddag, te Aalst-Mijlbeke, Brusselschebaan, op den meerseh van den heer Colonel Verbruggben. VENDITIE VAN te Hofstade en Aalst. Frans CRICK, gemeente-sekretaris te Hofsta de, zal door 'tambt van Deurwaarder VAN MUY- LEM, te Aalst, op Dijnsdag 24 Juni 1884, om 8 1/2 me voormiddag, openbaarlijk verkoopen, de volgende koopen extra schoon en goed Hooigras. I Namens den heer Emm Van Wezemaal, de inderen van wijlen den heer Anluon Mat lhys mi de kerkfabriek te Hofstade, ter plaatsen genaamd de Kamdries, de Kerkemeerschen, den Bekeling. den Droogenmeersch, et' op den Bocht 50 koopen. 2. En nameDs de heeren Druwé en Hende- rickx, te Aalst, nabij hun fabriek (tragel,) 6 koopen. Men zal beginnen aan de hofstede van Emm. Van Wezemael, Kamdries. De Notaris DE PAUW te Aalst, zal openbaar lijk verkoopen 1° Op Maandag 25 Juni om 1 uur namiddag, te Schoonaerde, ter herberg De Sterre, 2ï koopen Hooigras. 2® Op Maandag 25 Juni, om 5 uren namiddag te Wichelen, ter herberg In den Casino, 50 koopen Hooigras. 5° Op Dijnsdag 24 Juni, om 9 uren voormid dag te Mespelaere, tegen den Dender 25 koo pen Hooigras. 4° Met den heer Notaris Maes te Denderhau- teni, op Dijnsdag 24 Juni, om 1 uur namiddag le Denderleeuw en Liedekerde, tegen den Den der 55 koopen Hooigras. 5° Op Woensdag 25 Juni, om 2 uren namid dag te Aalst, op den Pontberg, in den Osbroek en de Bergemeerschen, circa 5 hectaren Hooi gras. 6° Op Donderdag 26 Juni, om 2 uren namid dag te Baerdegem, Schaepboersweide 40 koo pen Hooigras. VENDITIE VAN EXTRA te Aalst-Mijlbeke, achter het kasteel van Overhaul. Frans CRICK, gemeentesecretaris van Hof stade, zal, door bevoegd ambt, op Dijnsdag 17 Juni 1884, om 2 uren namiddag, namens den heer Baron Paul Belhune, senator en grondei genaar te Aalst, openbaarlijk verkoopen 25 koopen allerbest Hooigras, wassende te Aalst-Mijlbeke, in de Gistjensmeerschen, achter j 's verkoopers buitengoed, genaamd het kasteel j van Overhum. Te verborgen ter herberg het klein Kasteel, bij juff. wed. Kiekens. VENDITIE VAN ALLERBESTE Ie Erpe, Eronticgem en Aalst-Schaarbeke. De Notaris EEMAN te Erpe zal ten aanzoeke van de volgende eigenaars, op Maandag 23 Juni 1884, open baarlijk verkoopen Gemeente Erpe. Om 8 uren 's morgens 1. Namens het Armbestuur van Erpe a 5 koopen Hooi-en te wassen Nagras aan den Ledeschensteenvveg nabij de steenenbrug. b. 4 koopen Hooigras in de Hoonegemmeerschen. c. 2 koopen Hooigras te Erondegem, in den Groo tcnmeersch. 2 Namens den heerGustaaf Paerewyck te Erpe 12 koopon Hooigras, aan den Ledeschensteenwog, nabij de herberg De Klok. 3. Namens jufvrouw weduwe Veldeman-Rasschaert le Erpe. 2 koopen Hooi en te wassen Nagras, aan den Lede schensteenvveg nabij den ijzerenweg. 4. Namens den heer Edmond D' Hondt te Aalst 10 koopen Hooigras in de iMolenmeerscheo nabij den Watermolen van den heer De Bocck. 5. Namens den heer De Saedeleer, oud-Sekretaris te Erpe 2 koopen Hooigras in de Molenmeerschcn, 6. Namens den heer Domien d'Herde te Massemen- Westrem 2 koopen Hooi en te wassen Nagras achter den watermolen van voornoemden heer Dc Boeck. 7. Namens jufvrouw weduwe De Borck te Hofstade: 4 koopen Hooigras in de Hoonegemmeerschen, 8. Namens den heer Alexander De Coninck te Erpe. 1 koop Hooi en Nagras in de Hoonegemmeerschen. 9 Namens den heer Jozef Van Onderbergen te Kerkxken 4 koopen Hooigras in de HooDegemmeorschen. Aalst-Schaarbeke. 10. Namens den heer E, Meert-Moens te Aalst 3 koopen Hooigras in de Hoonegemmeerschen. 11. Namens jufvrouw Lucia Wynaodt te Aalst- schaarbeke 2 koopen Hooigras in de Hoonegemmeerschen. 12. Namens den heer Hyronimus De Commer te Aalst-Scha3rbeke 2 koopen Hooigras in dehoonegemmeerschen nabij Hog gemeente Erpe. Om 12 uren 's middags 13. Namens voornoemde jufvrouw wed® Veldeman- Rasschaert a. 2 koopen Hooi en ie wassen Nagras, in den Zurenbosch. b. 3 koopen Hooi en le wassen Nagras in de Kruis- kens. 14. Namens den heer Louis Roelandl te Kerkxken 3 koopen Hooi en te wassen Nagras in 't Foot. 15. Namens den heer Ch Liénart le Aalst 4 knopen Hooien Nagras in de Koeibrugmeerschen. 16 Namens den heer Joannes Meuleman, le Erpe. 5 koopen Hooigras op het Zevenkoot nabij den ijze renweg. 17. Namens Jufvrouwen de gezusters De Schutter, te Erpe. 2 koopen Hooigras aan hunne hofstede op het Ze venkoot. 18. Namens den heer Aloïs dc Svvaef, te Erpe. 3 koopen Hooi en Nagras in de Knnskens, 19. Namens den heer Leo Stalpaert, te Aelst. a. i koopon Hooigras in den Langenbroeck, nabij de Statie. b 2 kooj en Hooigras in de Oostmeerschen. c. 2 koopen Hooigras in hel Walzijp. 26. Namens don heer Burgemeester G. De Vos, te Erpe, a. 2 koopon Hooigras aan den Audenaardscben- steenweg, aan den Kraainest b. 8 koopon Hooigras aan den Watermolen van d'erven Schellaert. 21. Namens den heer J. De Feyter, te Erpe. 3 koopen Hooigras in het Wijwater. 22. Namens den heer Nazarie De Wolf, te Erpe. 2 koopen Hooigras en een koop Nagras, in den Scboonegem. 23. Namens den heer Van de Putte, te Erpe. 55 koopen Hooigras en te wassen Nagras, op Kasleelberg en omliggende meerschen aan het Dorp. ORDE DER VERKOOPING Men zal vergaderen le Erpe aan de Ledeschen- stoenweg, nabij de Steenenbrug aan den meerseh van 't Armbestuur, alwaar de verkooping zal aanvang nc- meu. Het volgende orde zal gevolgd worden. Om 8 uren slipt 's morgens te Erpe aan den Lede schensteenvveg nabij de herberg De Klok. (Het gras wassende op de meerseh te Erondegem,Grooten- meerseh van hel Armbestuur van Erpe, zal aan den Ledeschensteenvveg Steenenbrug te Erpe, verkocht worden,) Molenmeerschen, Hoonegemmeerschen en AaUt-Schaarbeke, Hoonegemmeeischen. Om 12 uren stipt 's middags te Erpe Zurenbosch, 'l Fooi, Koeibrugmeerschen, Zevenkool Kruiskens, Langebroeck, Oostmeerschen, aan den Watermolen der erven Schellaert, Kraainest, Walzijp, Wijwater en Schoonegem. Om 3 uren namiddag to Erpe, op den Kasleelberg aan hel Dorp. OPENBARE VERKOOPING VAN allerbeste te Aalst Mijlbeke - De Notaris EEMAN te Erpe, zal, namens wien het j behoort, op Dijnsdag 24 Juni 1884, om 2uren namid- dag, openbaarlijk verkoopen 1° Namens de erven van den heer C. Van den Bos- sche Van Kelecom, te Aalst 11 knopen allerbeste Hooigras, wassende op hun- nen meerseh, gelegen le Aalst, op den Wijngaard. nabij de Hoogevosten, zijnde de oude bleokerij, 2° Namens het Armbureel der stad Aalst -. 10 koopen extra schoon Hooigras, wassende op de meerschen gelegen te Aalst-Mijlbeke, aan dei Brusselschensteenweg, Bergemeerschen, voortijds gebruikigeweesldoordenheerAlb. DeLoose te Aalst. Op gewone voorwaarden en met tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge. OPENBARE VERKOOPING van allerbeste te Erpe, aan «Ie Gentsche kasseide. De Notaris EEMAN te Erpe zal, namens Pilemon Do Wolf-Van der Noot te Aelst, op MAANDAG 16 JUNI 1884, om 2 ure namiddag, openbaarlijk verkoopen 12 koopen extra schoon Voedergras, wassende op zijnen meerseh genaamd den Markiezenmeersch, ie Erpe aan de Gentscbe kasseide. Op gewone voorwaarden en mei tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge. OPENBARE VIRK00PING VAN Bouwgrond en goede Zaailanden, te Aalst-Mijlbeke. De Notaris EEMAN le Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen de volgende goederen, te weten. EERSTE KOOP Een hofstedeke, gestaan en gelegen to Aalst-Mijl beke aan de Paardekensstraat nabij de Moorselscbe- baan, groot volgens meling 9 aren 57 cenliareB, palende ten ooste den volgenden koop, ten zuide den heer Van Assche en Judocus Schoonjans, ten weste de Paardekensslraat en ten noorde den heer Crick. Gebruikt door Florent Bayeos en Bernard Claes- sens. •TWEEDE KOOP. Een perceel Bouwgrond gelegen le Aelst-Mijlbeke aan de Moorselsclicbaan, groot 6 aren 22 centiaren, palende ten oosle koop 3, ten zuide de Moorselsche- baan, ten weste Sebasliaan Sterk, den heer Van As sche en koop 1 en ten noorde der heer Crick. Gebruikt door den vooi noemden Benard Claessens, DERDE KOOP. Twee aanhangende Woonhuisjes gestaan en gele gen te Aalst-Mijlbeke aan de Moorselschebaan, groot 5 aren 57 centiaren, palende ten ooste koop 4 ten zuide de Moorselschebaan, ten weste koop 2 en ten noorde deu heer Crick. VIERDE KOOP. Twee Woonhuisjes gestaan en gelegen nevens voorgaande groot 5 aren 95.. centiaren, palende ten ooste den heer Frans Coppens, ten zuide de Moor selschebaan, ten weste koop 3 en ten noorde den heer Crick. VIJFDE KOOP. Een perceel Land gelegen te Aelst-Mijlbeke op de drij velden of Molenkauter, bekend bij kadaster wijlt E, nummer 370, groot 30 aren 75 centiaren, palende ten oosle den heer Jozef Van der Biest, ten zuide de erven Van de Velde, ten weste den heer Duchène en ten noorde den heer Cornelius Muylaart. Gebruikt door Adolpb van den Bergh. ZESDE KOOP. Een perceel Land gelegen le Aelst-Mijlbeke, op de Drij Velden of Molenkauter, bekend bij kadaster wijk E, nummer 372, groot 31 aren 40 centiaren, palende ten ooste den beer Van der Biest, ten zuide den heer Cornelius Muylaerl, ten weste den beer Emmanuel De Coen en ten noorde den heer Judocus Podevijn. Gebruikt door de weduwe Commerman. ZEVENDE KOOP. Een perceel Land gelegen te Aelst-Mijlbeke op de Beék, groot 18 aren 7 centiaren, gekadastreerd wijk F. nummer 874, palende ten ooste de erven Fobus, ten zuide jufvrouw weduwe Eeman-Van de Meersche, ten weste den heer Cornelius Muylaert en ten noor de de Beek.—Gebruikt door de kinderen De Neef. ACHTSTE KOOP. Een perceel Land gelegen le Aelst-Mijlbeke op de Herlslmag of Warande, groot 19 aren bekend bij La- daster, wijk D, nummer 749a palende teu ooste de erven Louis Boone, ten zuide den heer Judocus de Cock, ton weste den heer Notaris De Pauw en ten noorde denjieer Albert De Bi i'-vre. Gebruikt 'door voornoemde weduwe Commerman. ZITDAGEN INSTEL, MAANDAG 26 MEI 1884, ter herberg, «In Roomen» bij den heer Louis Siheerlinck le Aalat, Hovenierstraat. VERBLUF MAANDAG 16 JUNI 1884, ter herberg gehouden door Benedictus Verbeken-Scheerlinck, le Aalst, Molendriesch Telkens om 3 uren van den avond. Venditie te Meldert, De Kandidaat Notaris DE VIS, zal ten verzoeke van Judocus Van Cauwclaert op Woensdag 18 Juni 1884, om 1 uur juist namiddag en door het ambt van Deur waarder VAN MUYLEM le Aalst, openbaalijk verkoo pen. 11 koopen extra goed Hooien Nagras, op zijnen meerseh te Meldert, doment, achter het hof van de erven Van den Houle. En ten hove des verzoekers wijk Dorp, eene goede koei, karre, 3 eggen, slede, ploegen, aalstuk, een onlangs nieuw paardenharnassuur, vier gekapte boo men cn meerandere voorwerpen. Op gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING le Erpe, in den Hoonegemmeersch. Hel kollege van Burgemeester en Schepenen der gemeente Erpe, zal op Donderdag 26 Juni 1884, ten 4 uren namiddag in de Gemeente (Erpe, in den Hoo negemmeersch, verkoopen 4 hectaren Hooigras, staande te wassen op de meerschen aan de gemeente Erpe toebehoorende. Op langen tijd van betaling. De koopers zullen moeten voorzien zijn van solva bele medekoopers en gewoon ongeld. Op bevel Sekretaris, J. DE SAEDELEER. Burgemeester en Schepenen, DE VOS. DE JAARLIJKSCHE VERKOOPING van het In de lange Dagwanden te Denderleeuw, zal plaats hebben, door bevoegd ambt op ontvangst van JOSEPH VAERMAN, den Dijnsdag 24 Juni 1884, om 2 uren namiddag. Ondergewoone voorwaarden met tijd van betaling, borgstelling, enz aan de voet der koopen. LEES. Het Gras, welke zal verkocht worden, verdeeld in koopen als na gewoonte, is van goede hoedanigheid en bovenal van volledigen opbrengst 1

De Denderbode | 1884 | | pagina 3