UIT VER KOOP BERICHT. Uilderhand te koop. KERMIS 1884. V#gelschieling Diet de Bolle, DE DENDERBODE, TE HUReS: Bouwgrond eii Hofgrond, ZAAILAND, Vogelscltieling niet de Bolle Groote piijsbolling, e/~; Auguste Haussens, Francois Meert, Bretaansche KOEIEN HUIS EN LAND, NIEUW YZERWERK VAN MEUBELS Bij uitscheiding van bedrijf. PAARDEN, HOORNVEE, VERKOOPING VAN der gestolen titels te koop aan bieden. De be diende was ongelukkig slechts alleen op 't kantoor en toen hij de policie kon verwit tigen, was de kerel reeds weg. Ha signalement dezer twee personen is onmiddelijk in alle richtingen rondgezonden. De raadkamer van de rechtbank van eersten aanleg van Brussel heeft het aanhoudingsman daat bekrachtigd, uitgeveerdigd door den on derzoeksrechter SI. Ketels, ten laste van den vader en de twee dochters X... beschuldigd deel genomen te hebben aan den diefstal te Ukkel. Maandag jl. heeft te Brugge de inhaling plaats gehad van ridder Ruzette, gouverneur van West-vlaanderen, De wachtzaal van le klas in de statie was in eene receptie-salon veranderd en versierd met vlaggen en borstbeelden, Op de statieplaats bevinden zich twee pelotons gendarmen, het muziek en het tweede balaillon der burger en de kompagnie jagers-verkenners op de Groote-Markt het 2° regiment jagers te peerd op den Burcht het 2C regement infanterie met het muziek en het eerste bataillon der burger wacht, In de statie bemerkt men M. Visart, burge meester de schepenen MM. Ronse, Cauwe, baron de Crombrugghe, Fonteyne en den ge- neraal-kommandaut der provincie, vergezeld van zijnen aide-decamp. Ten 2,38 ure kwam de trein uit Brussel aan, De burgemeester ging tot aan de berline, waarin zich ridder Ruzette bevond eri verwel komde hem in eenige welgepaste woorden. Toen de gouverneur en de burgemeester op de Statieplaats kwamen, werden zij begroet door de geestdriftige kreten Leve Ruzette Leve de gouverneur Na den kolonel der burgerwacht gegroet te hebben, stapte de gouverneur in zijn rijtuig en de stoet stelde zich in beweging. Op heel den doortocht hoorde men niets dan de kreten Leve Ruzette Op den hoek der Steenstraat stond eene groep van de engelsche kolonie die een driedubbel Hip hip houra aanhief. De géesdrirt was zoo groot dat men met de groot ste moeite de Brabanponne kon hooren spelen. Op de Groote-Markt duurde de ovatie voort en eindigde eerst toen de gouverneur, na den défilé der troepen bijgewoond te hebben, in zijn hotel ging. Op den doortocht werd er op drie plaatsen door eenigen liberalen gefloten. Ten 3 1/2 ure begonnen de recepties. Ten 7 1/4 ure werd den nieuwen gouverneur door de Concordia en vervolgens door de Bur- gersgilde een schoone serenade gebracht. Betreflende de feesten ter eere van Karei den Goede, te Brugge meldt men nog het vol gende Een geestelijke stoet, samengesteld door de zeven parochiekerken der stad, zal op zondag 24 augusti den historischen stoet vol gen. Elke parochie zal haren patroon verheer lijken. Verscheidene bisschoppen, waaronder Mgr Goossens, de nieuwe aartsbisschop van Mechelen, de bisschoppen van België en ver scheidene vreemde prelaten, zullen den stoet op 24 augusti verheerlijken en de relikwiekas van den gelukzaligen Karei den Goede verge zellen. In de Renbaan. In den Cirque Péninsu- latre, op de Gemeenteplaats te Antwerpen, werd dijnsdag avond het eerste bedrijf ge speeld van een zonderling drama, waarvan het tweede dezen morgen werd opgevoerd en de ontknooping nog te wachten staat. Ziehier wat wij omtrent de zaak vernomen hebben: Er moest dijnsdag ten 8 ure, in gemelden Cirk, een feest plaats hebben, ten voordeele van den Oud Weesjongensbond alles was reeds in gereedheid gebracht en men was op punt 't publiek binnen te laten, toen eens klaps de deurwaarder Steenackers, krachtens eene ordonancie der rechtbank van koophan del, zich in de renbaan vertoonde, te samen met zijne bedienden en een officier van politie, en in naam der wet de hand legde op 19 peer den, toebehoorende aan zekeren M. Reclus. Het was toen kwart na 7 ure. De artisten van den Cirk nogtans, willende belettende dat de peerden werden weggeleid, beweerden dat zij het eigendom waren van eenigen hunner doch M. Steenackers hield zich alsof hij deze gezegden niet hoorde, en gaf bevel de 19 die ren aan te slaan. De kunstrijders dit ziende, gingen van woor den tot daden over mannen, vrouwen en kin deren stelden zich in weer om met geweld de uitvoerders der wet te beletten hunnen plicht te doen. De hussier zag zich dan ook verplicht versterking van policie te halen. Deze nu, zette het personeel van de Cirk aan de deur en twee kunstrijders werden naar het bureel gebracht voor opstand. Ten 9 ure kon men ,'eindelijk aanvang nemen met het feest voor den Oud Weesjongensbond. Het spreekt van zelf dat tijdens al het rumoer in den Cirk, eene groote menigte volks op de Gemeenteplaats bijeenliep. De deurwaarder Steenackers is met zijne bedienden der gan- schen nacht in den omtrek gebleven, om te beletten dat de peerden van Reclus, door het personeel van den Cirk werden weggeleid. Donderdag zijn de 19 peerden in beslag genomen en naar den Belle Vue op den IJzeren- Waag gebracht, waar zij in bewaring worden gehouden. (Handelsblad.) De dieven zijn dezer dagen in onze stad weêr aan 't werk geweest, schijft Het Han delsblad van Antwerpen. Woensdag namiddag, ten 4 ure, is in de Ooslstatie een zwarten leêren brieventesch gestolen, inhoudende een fransch bankbiljet van 1000fr., 2 belgische van lOOfr. en een van 50 fr.; een paspoort in 1825 te Milaan afgele verd, onder den naam van G. Dalumi, geboren te Gonzaga (Italië). De eigenaar woont thans nog te Milaan, via Santa Maurilliou, 21. Nade re bijzonderheden ontbreken. Verder wordt oris nog gemeld, dat er ten nadeele van M.Phillips Van Maalvet, wonende in de Schuilstraat, n, 36, gestolen is een groen geschilderden eemer met scheel en in houdende een pakje met 1600 fr.; eenige ellen katoen, een stuk van 5 fr., 2 halve frauks, 4 kardoezen van 1 fr. en twee brieven bestemd voor de Beddenstraat. Deze diefstal is gebeurd voor het huis Hofstraat, n. 3. Eindelijk, in den nacht van 1 2 dezer tus- schen 12 ure s nachts tot 9 ure ,s morgends, zijn er gestolen ten nadeele van M. Goldman' makelaar in diamant, wonende Van Straelen- slraat n. 84. drij gouden remontoirs, manshor- logiers, 5 gouden dameshorlogies, ook remon toirs, een gouden medaillon met diamantstee- nen een paar diamanten oorbellen en een paar zwarte oorbellen met diamanten bezet. Deze diefstal is gebeurd in de achterkamer van het j tweede. s De daders van die verschillige diefstallen zijn nog alle onbekend. FRANKRIJK. De fransche dagbladen hebben de aanhouding gemeld van Mielle, den vermoedelijkec dader van den moord op M. Lebon, wiens in stukken gesneden lijk in de Seine gevonden werd. Den dag na den moord, ontmoette Mielle in de Lyonsche statie een koffiehuisbediende, die hem bij zekere vrouw D... in de rue de Lyon een logement verschafte. Hij bleef er slechts eenige dagen. Den 8 mei ging een inspekteur van policie Mielle ondervragen in zijne nieuwe woning rue Jules Cesar, aangaande de verdwijning van Le bon. Mielle vertrok alsdan plotseling uaar Troy- es, waar zijne moeder woont Van daar ging hij bij een landbouwer te Sl- Marlin wonen hij bleef er niet lang, maar ver trok naar Bar-sur-Aube, bij zekeren M* Tielle- ment, waar hij werd aangehouden. De vermoedelijke moordenaar is 34 jaar oud, geboren te Eriseul. Onder den naam werd hij reeds veroordeeld wegens diefstal en verheeling. Dijnsdag namiddag werd hij uit de gevangt nis gehaald en nevens den kommissaris Keuhi», in een rijtuig geplaast. Men reed naar het doodenhuis. Op eene tafel op een goed verlichte plaats, lag de romp van Lebon. Achter de tafel stond gansch het person eel van 't parket. M. Keunh trad plotseling binnen, Mielle voor zich uil stoolende. De betichte op het zien van dit overschot, bleet eensklaps staan, in den schijn overschillig, en droogde het zweet van zijn voorhoofd. Op de hem gestelde vragen, antwoorde hij zeer kalm, dat hij aldus dien man niet had toegetakeld. Hij verloor geen enkel oogenblik zijen kalmte. In de kamer van Mielle le Bar-sur-Aube heeft men twee gouden medaillons, een rondeel met diamant bezet, een reiszak en verscheidene fles- schen reukwerk gevonden, alsook eenige kousen en lijnwaad, geteekendM. F. of D" C. Men vond insgelijks een eierkorf die voortkwam van Le bon. Mielle kan niet alleen zijne misdaad gepleegd hebben zijne medeplichtige zal eerlang in de handen van het gerecht vallen. Hij trok dikwijls vrouwedkleêren aan en heeft aldus gekleed eene diefstal gepleegd in de kathedraad te Troyes, voor welke misdaad hij veroordeeld werd tot 2 gevangenis. Verschrikkelijke ontdekking.Dezer dagen werd te Perpignan een man aangehouden, die eene kar vooruitstootte, of liever een koffer op vier wielen slaande, en een menschelijk lichaam bevallende, waarvan men slechts het hoofd en een deel van de romp zag. De ongelukkige werd uit zijne beweegbare gevangenis genomen en naar het gasthuis gebracht, waar er bestaligd werd dat het lichaam zeer langen lijd in het koffer was opgesloten geweest en zich niet had kunnen ontwikkelen. De beenen gedurende jaren onder de romp geplooid, in de zelfde houding waarin zij eerst geplaatst werden, waren bij het ontwikkelen, door de knieën gegroeid en door het wrijven afgesleten. De borst was ingedrukt. Slechts hel hoofd en de handen waren onbelemmerd geble ven en gansch met wonden bedekt. Het slacht offer, nog zeer jong, is weldra overleden. De rechtbank heeft den beul tot 2 jaar gevan gen is veroordeeld. Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1248 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.75 tot 1.02; stieren,0.65 tot 0.90; koeien en veerzen, fr. 0.65 tot 0.90 Uit hoofde van einde huurtermijn. 12 Zalf en Pillen van Holloway. Nieuw getuig" schrift. Voor de geneziDg van den hoest de verkoud heid, verhitting, aandoening van tering, handhaaft die uilmundende zalf, wanneer men ze op de lenden en de borst inwrijft, en daarbij de bloedzuiverende Holloway Pillen inwendig gebruikt, haren roem zon der mededinger M J. Leonard, van Berbulben Gran ge, Slezoschrijft,Wee mijn ongelukkige Hoezeer spijt het mij, dat ik uwe zalf en uwe pillen niet in Januari van verleden jaar gebruikt heb. De wonder bare verandering, welke die geneesmiddelen in mij nen toestand hebben te weeg gebragt, nadat ik ze eene week had aangewend, heeft iedereen verbaasd, en spoort mij aan om daarmede voort te gaan tot dat ik volkomen genezoü ben." Aldus worden ten volle de eigenschappen verklaard, welke de geneesmidde len van Holloway hebben, om den voortgang van de horslzieklen te beletten, die, wanneer zij verwaar loosd of verkeerd behandeld worden, eindelooze pij nen nalaten eu eene smartvolle dood berokkenen. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 7 Vrouwel. 5 HUWELIJKEN R. Goossens, kleermaker, met M Backaert, wink A. Van de Velde, twijndersg. met M. De Moor. dagloonster. C. Bombeeck, twijndersg., met M. Raes.dagloonst J. Ballinckx, twijndersg, met M. Van der Biest, twijnster. D. De Haeck, schipper, mei C. Van der Haegen, polierster. E. Agneessens, steenkappersgast, met M. De Neef, braaister. OVERLIJDENS. N. Amslaeger, vr Verdonckt, 73 j., Schaerbeke. A. Van Cauwenbergh, vr. Wilzoreck, z. b. 62 i., Schaarbeke. Ed. Van Asscbe, man Borms, agent van politie, 35 j., Houtmerkt. 2 kinderen onder de 7 jaren, Ter gelegenheid der gemeente feesten zal het Bureel van den Burgerlijken Stand dezer stad, op 7, 8, 9 en 10 Juli, open zijn tot het ontvangen der aangiften van geboorten en overlijden van 9 tot 11 ure 's morgens. Aelst, 5 Juli Per t heet. 32 lit. 50 cent. raiwefr 23-50 a 25-00 Masieloin so—00 22-00 Rogge - 16-00 17- 00 Geersi00-»0 00- Haver. pe,- 100 kil. 20 -00 22- 00 Spelt, 00—00 oO-Oö Koolzaad per 100 kil. 00-00 00- 00 Lynzaad 00—00 00 00 Koolzaadolie 00—00 00 0 Lijnzaadolie, 00 00 00 01 Koolzaadkoeken, id. 00 00 00 Lijnkoeken, 00-00 00 00 Aardap. (roode dc 100 kil. 6-00 7 00 Aardap. (geele) Nieuwe 00—00 00- 00 Boter, de 3 kilogram. 6—18 7—91 Eijers, de 25. i82 2-00 Vlas per 3 kilos. 3—20 4 -60 Viggenen, per stuk, t« socr 17 50 2M2—50 HOPHANDEL. Heden wierd de hop gewas 1883, ver kocht van fr. 150.011 tot 155.00 de 50 kilos. POPERINGHE, 4 Juli. Hoppe 1883. Stad.. Fr. 185 —00 000—00 8 8 Gemeenten 000 —00 000—00 ANTWERPEN, 4 Juli De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2.25 fr. 2.35. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,30 a 1,50 zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00. De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 8,00 tot 9.00; polder per 100 kilos fr. 0.00 0.00. De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 1,80 a 2,00 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 21—00 a 22—00 Rogge, 17-50 18—25 Wintergeerst, 00-00 00—00 Zomergeerst, 23—00 24-00 Haver, 21—00 00 - 00 Boekweit, 00—00 00—00 Boonen, 20—50 00-00 Bitterpeën, 19-00 00—00 Kiezing voor de Handelsrechtbank van Aalst. De heer Voorzitter der Rechtbank heeft de eer de heeren kiezers te berichten dat hij de voorstellingen van candidaten en de aanveerdi- gen, voor de kiezing van 17 Juli 1884, zal ont vangen den vrijdag 11 Juli 1884 van twee tot vier u>-en namiddag, ter greffie van de Handels rechtbank, ten Stadliuize van Aalst. Eens dit tijdstip verstreken, zal geene voor stelling noch aanveerdig van candidaten meer ontvankelijk wezen. j door A DE SAEDELEER-H4NRATH, in den alom be kenden en destijds gestichten laken-en ellegoedwin- kel van Mijnheer Uevionnois Ie Aalst. Aan mijne talrijke klanten en aan het publiek in 'i algemeen herinner ik mijne voorgaande berichten van uitverkoop er bijvoegende dal het gerucht als of |k de alïairens naderhand nog zou voortzetten valsch is wam mijne huurtermijn niet meer kunnende ver nieuwen, zoo is mijn besluit definitief genomen mij totaal van de zaken te retireren. Al mijne gevraagde goederen voor het zomersei zoen zijn nu binnengekomen, en ofschooD de toe loop van koopers, sedert weken, aanzienlijk groot is geweest, is de winkel nog wel geassorteerd in alle nieuwigheden zoo voor vrouw-als manskleodcren. Een groot getal van de klanlen als ook bet publiek van de stad en van den buiten, hebben reeds willen genieten van de voordeelen van dezen schoonen uit verkoop, maar nog grooter is natuurlijk hel getal dergenen die gedurende den zomer er zullen willen van genieten, want het is slechten tijd, hoort men gedurig zeggen, en dit is eene onbetwistbare waar heid, maar dit is ook eene der bijzonderste reden van den grooten bijval van dezen uitverkoop, door dien, met zulke tijden, iedereen, niemand uitgeno men, zijn profijt zoekt, zonder aan andere gewoonten in zulkdanig geval, gehoor te geven, en nu moet er niet gezocht worden, het is reeds genoeg bekend, wat reëel voordeel er hier te doen is. De goede waren die men altijd in dezen winkel aantreft en nu daarbij nog de facluurprijzen zijn de andere gegronde reden die elk aanspoort om van deze omstandigheid gebruik te maken. De groote partij zwarte fransche Merinossen, direkt uit Rheims binnen gekomen, worden aan den prijs der fransche fabrieken verkocht. Zij slaan sedert jaren voordeelig genoeg bekend om dezelve nog meer le moeten aanprijzen, ook de Cacbemirs van Rouhaix en uit Engeland voor dames in alle nieuwe kleuren. Zwarte en gekleurde zijde onder faktuurprijs. Bijzondere aandacht verdient nog de schoone par tij lakens voor mantels en de fijne lakens voor frak ken, alsmede alle nieuwigheden van élastieken zoo inlandsche als engelsche. Nog eenige satin laine broeken, beste kwaliteit, verre onder de fabrieks prijs. Verder nog de courante artikels van het vak van elle- goederen, zooals half élastieken, velours, demillen, witten en grauwe katoenen, flanels en baaien, witte spreien en lijnwaad, hemdegoed, chales, foulards, fichus, enz. Nog eenige Moskowas voor winterpallots, alsnu ver onder den inkoopprijs. Voor de coupons alle dagen behalve den Zaterdag Al is het gesprek algemeen op den buiten dat er geene goede Natiën meer zijn, ik kan dit anders jewijzen Eene le koop. Kostwinning verzekerd Zich le bevragen bij DUPONT, Dambruggestraat,241, Antwerpen. STAD AELST KERMIS. Maatschappij Db Stalen Arm. Groote Aogclscliieting unet de Rolle, bij Domien De Roeek, Zwarten Hoek, op Maandag 14 Juli 1884, om 3 uren namiddag, Ier herberg Den Gulden Arend. VOORUIT 15 FRANKEN. De inleg is bepaald op 61' centimen per scheut, bolrapersgeld inbegrepen Inschrijving van 3 lot 4 uren. Conditiën naar gewoonte. Prijskamp met de KRULBOL, naar drij schoone Penduls, aan de weerde van 70 fr. bij den heer Domien De Roeck. De inleg is bepaald aan fr. 1,50 per drij mannen. Inschrijving van heden. Twee aambeelden en ander gerief voor smeders, aan zeer geringe prijs. Zich le bevragen bij M. C. Waterinckx, Nieuwstraat, N° 13, te Aalst. STAD AELST. Jan Verhuist, bijgedaamdSpinnekok, herbergier St-Jobslaat N° 25 heeft de eer het publiek kenbaar le maken dat er bij hem gedurende de kermisdagen groot bal zal gegeven worden in een der schoonste en vermaardste antwerpsche danstenten. VRIJE INGANG. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften van den 27 Juni tot den 3 Juli 1884. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 2 Vrouwelijk o OVERLIJDENS. A.-M De Buyst, 55 j., herbergierster, cchtg. van F. Van Wilderode, Dreef. t, Gryseels> 48 j-» kleermaker, ongehuwd, Kerkhofstraat. I kind onder do 7 jaren. Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet 67 Ossen, o 89 1 01 49 Koeien, o 80 0 90 7 Stieren, O 88 tot 0 00 282 Kalveren, 0 90 1 08 Ter gelegenheid vnn Aalst Kermis. op Maandag 7 Juli 1884, bij Benoit Borms, aan de kapelle van Mijnheer De Cock, buiten de Molen- straalpoort te Aelst. Vooruit 15 francs en een Zilveren Mail alk- De inleg is bepaald op 60 c. per scheut bolraper geld medebegrepen. inschrijving van 3 tot 4 uren. BUREEL VAN Lange-Zoutstraat N" 10 AELST. Het eerste deel van liet werk a De zege praal der Vlaamsche gemeenten onder het beleid van Jacob Van Artevelde door Julius Plancquaerl komt te verschijnen men kan inschrijven ten bureele van den Den- derbode. Prijs der inschrijving Ir. 1.00 het deel. Het werk zal slechts uit dwee deelen bestaan. Verder te verkrijgen Het werk van den zeilden schrijver Huibert de speler, een zedenroman prijs 75 centiemen. Eene gewezen Bleekerij met Woonhuis, groot 2 h. 48 a. 60 c. gelegen te Aalst-Mijlbeke, nabij den Moutmolen, aan de Dendervaart Laatst gebruikt geweest door den heer J. B. Jelie Zeer geschikt voor eene boomkw6ekerij of voor alle nijverheid. Zich te wenden bij den heer Gustaaf De Coen, bankier te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van 20 loten welgelegen (e Aalst-Schaarbeke. De Notaris BOONE, te Aalst, zal openbaarliik verkoopen Eenen blok welgelegen Bouw- en Hofgrond te Aalst-Schaarbeke, nabij de stad, tusschen de' Koolstraat en den weg leidende van de Meule- sebctte kapelle naar het Lindeken, gekadastreerd sectie C, nummer 11 17a, groot 32 aren 38 cen tiaren en 88 milliaren en verdeeld in 20 loten gevende ep de gemelde straal en weg, op de plakbrieven aangeduid. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 1 JOOl Verblijf id. 15 1884. Om 3 uren nanoen, te Aalst, Nieuwstraat, in het estaminet De Casino. OPENBARE VERKOOPING van 2 perceelon te Erembodegem. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het beooort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te we- '"n Eerste hoop. Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, op het Stillebreek, groot 21 aren 07 centiaren, palende oost Frans Van de Velde, zuid het Gasthuis van Aelst, west de baan en noord J.-B. Scboonjans. Gebruikt door den hoer Jan Hutsebaut en andere te Erembodegem. Verdeeld in noord-eo zuidhelft. Tweede Koop. Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, op deD Hoogenvossenholle, palende ten ooste de weduwe Petrus Van Vaerenbergh, ten zuide Frans Verleysen, ten weste de baan, en ten noorde den heer Bernard Verleysen. Gebruikt door den heer Benedictus Daelmatt. ZITDAGEN. Instel, Donderdag 17 Juli) .00. Verblijf, ij. 34 1884. Telkens om 5 uren van den avond, ter herberg 'Het Klein Kasteel, gehouden door de weduwe Kiec- kens, te Aalst Mijlbeke, Brusselschesteenweg. STAD AALST. Maatschappij de Ware Vrienden. Op Zondag £7 Juli !88<t, om 3 uren namid dag ter estaminet 't Gulden Vlies, Molenstraat poort. VOORUIT 15 FR. De inleg is bepaald op 60 centiemen per scheut bolrapersgeld inbegrepen. Inschrijving van 3 tot 4 uren, de conditiën naar gewoonte. Maatschappij de Vermaarde Bolders. Groote Schieting met de Bolle, op Woensdag 9 juli 1884, om 3 ure namiddag, ter afspanning De Meiboom, te Aalst. VOORUIT 15 FRANKEN. Inleg 60 centiemen per scheut. sonen naar verschillige schoone prijzen, op Kermis- woensdag, zijnde 9 juli, ter herberg den Brussel- seliensteenwegbij de wed. Jan Van der Elst, Brusselschensleenweg, Mijlbeke. Inschrijving van 2 tot 4 uren. Gentschestraat n° 76, Aalst. Heeft de eer het publiek te berichten dat bij zich gaiast met alle werken voor wal loodgieterij, pompmakerij eD koperslagerij be- ireft, alsook met groote werken en herstellingen in prouwerijen en stokerijen, zooals verkoeling slan gen in de werkkpipen der stokerijen, brouwen stook- ketels, pompen, buizen enzgood werkeu zeer voor delige prijzen. komt te vestigen als barbieren haarsnijder op de Houtmerkt N. 29. 1 Hij beveelt zich in de gunst van eenieder OPENBARE VERKOOPING VAN 15 zeer schoone bekalfde en reeds gekalfde echte te Haeltert, aan de Statie. De Zaakwaarnemer RENÉ PENN1NCK te Haeltert aan de Statie, zal door bevoegd ambt, openbaarliik verkoopen, op MAANDAG 7 JULI 1884, om 8 uren voormiddag, ten verzoeke van de heeren C De Latte en P. De Smet, invoerders van Bretaansche koeien te Herzele 15 Bretaansche Koeien van het beste ras Het is alom bekend dat deze koeien met weinig voedsel, nagenoeg zooveel melk en boter opbrengen als onze beste inlandsche koeien. De te verkoopene koeien zullen mogen bezichtigd worden ter plaats hierboven gemeld te beginnen van Zondag 18 dezer om 8 uren voormiddag. De verkooping geschiedt onder de gewoone voor waarden, op tijd van betaling mits stellende goede en gekende borgen, en .betalende komptant heton- OPENBARE VERKOOPING van een te Erembodegem. De Notarissen DE SMET te Erembodegem en DE PAEPE te Herzele, zullen namens de eigenaars, op den nabepaalden Zitdag, openbaar verkoopen: EersleKoop Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen le Erembodegem, aandeKleistraat, groot vol gens titel 17 aren 50 centiaren, en volgens cadaster 17 aren 70 centiaren, sectie a, nummer 2946a, en -.946e, palende oost joannes-Franciscus Van de Mae- le. zuid de Hospiciën van Aalst, west Petrus Van Haver en noord de Kleistraat. Landprijs fr. 100,00 Tweede Koop. Eene partij Land, gelegen te Erem bodegem, op het Stillebreek, groot volgens titel 3 aren 84 centiaren en volgens casdaster 4 aren 20 centiaren, sectie a, N° 2799a, palende oost de Hospi ciën van Aalst, znid de Notaris De Paepe, west de Kauterbaan en noord madame weduwe en kinderen van den heer doctor Janssens. Landprijs fr, 25,00 EENIGE ZITDAG Maandag 14 Juli 1884, om 3 uren namiddag ter herberg van Petrus Meert, te Erembodegem aan de Plaats. Voor verdere inlichtingen begeve men zich ter studie van voornoemde Notarissen. Bij sterfgeval VENDITIE VAN EENE groote hoeveelheid alsmede van Meubels, te Aalst, Korte-Zoutstraat N-4. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal ter tus- schenkomst van den Notaris BOONE te Aalst, ten sterfhuize van den heer Eugeen Waterinckx te Aalst, Korte-Zoutstraat N° 4, op Dijnsdag 15 Juli en volgende dagen, telkens te beginnen om 9 uren voormiddag, openbaarlijk verkoopen de ten hoofde gemelde voorwerpen. De Meubels zullen op Donderdag 17 Juli, om ^uren namiddag verkocht worden. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING en Meubilaire voorwerpen in de gemeente Ressegem. De Notaris DE VUYST, te Borstbeke zal ter Pastorij van Ressegem, ten verzoeke van d erven van wijlen den Eerw. Heer G. Van der Donck, in leven Pastor te Ressegem, op Maandag 7 Juli 1884, om 9 uren voormiddag openbaarlijk verkoopen, al de er te bevinden onlangs nieuwe Mobilaire voorwerpen. De Sekretaris P. VAN DER LINDEN, le Idegem. zal, met bevoegd ambt, ten verzoeke en ter hofstede van P. J. Van Damme, aan de Ophemstraat te Voorde, op Woensdag 9 en Donderdag 10 Juli 1884, om 9 ure voormiddag, openbaarlijk verkoopen De huismeubelen, paarden, koeten, verkens, rijtuigen, landbouwalem, eeDige duizend kilos hooi en strooi, alsook eene hoeveelheid banden gerot vlas, gezaagd hout en brandhout. De beestialen en rijtuigen zullen den eersten dag om 1 uur namiddag verkocht worden. (Zie de plakbrieven.) Om uit de gemeenzaamheid le scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN Varkens, Wagens, Karren, Landbouwersalem Huismeu belen en Vruchten le velde, te Aalst-Scbaarbeke Lindestraat. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens de heeren August en Gustaaf Van Nuffel, ten hunnen hoeve te Aalst-Schaarbeek, aan de Lindestraat, nabij de Mot, in het openbaar verkoopen. op Dijnsdag 22 Juli 1884. Ten 8 uren'smorgens Huismeubelen, Landbou wersalem, Ploegen Eggen, Rolblok, sleden, Wan molen, Raapmolen, Dorschkleed, Botervat, Kuipen, Zaadstrooi, groote Mijt schoonen en Droogen Mut saard, eene groote hoeveelheid nieuw Hooi. Ten 1 uur nanoen 3 sterke Merriepaarden, waar van het eene met VeuleD, oud 4 maamden, 7 schoon, Melkkoeien, waarvan nog 2 bekalfd, 2 jonge Stieren 2 Vaarzen 4 Kalveren, 3 Varkens, waarvan het eene groot en vet en de andere twee Drijvers. 2 Wagens, waarvan deneenen mei breed en de an deren met smal beslag, Treemkarre, Stortkarre, 3 Zijkslukken. En op Woensdag 23 Juli 1884. Ten 8 uren 's morgens de volgende vruchten te velde verdeeld in koopen en te beginnen aan voor melde Hoeve van de gebroeders Van Nuffel, te Aalst- Schaarbeke, aan de Lindestraat, te weten 1 hectaar 50 aren Tarwe. 1 20 Masteluin. 1 Koorn. 1 Haver. 1 Aardappelen 1 20 Klaveren. 2 a 20 Vlas. En verders Ajuin, Beeten, enz. Tijd van betaling, mils goede borgstelling voor de koopon boven de 5 franken. Kantoor van den Notaris De WINDT le Aalst Keizehjkeplaats N° 47. A. 31 aren 82 centiaren allerbeste ZAAILAND te Moorsel, Kattenbroek, op de Lentens, s. D, ex. n° 363. Ingebruik bij Henri Van der kussen. INSTEL 14, VERBLIJF 21 JULI 1884, tel kens eenen MAANDAG, om 3 uren nanoen ter afspanning, De Sterre te Aalst Graanmarkt. B Bouwgronden te Schoonaarde. 1° koop: 5 aren 69 cent. aan de Opstaldriesch- straat. 2C koop 18 aren 47 cent. achter voorgaande. INSTEL 15, VERBLIJF 22 JULI 1884, t'el- kens eenen DIJNSDAG, om 4 uren nanoen, ter herberg van Leo Van Damme, te Schoonaarde.

De Denderbode | 1884 | | pagina 3