i ifm hen. vSïlSlï!»—mm*. ZB O OMEIT, poriier er in op le staan, opende de deur en waggelde tot op de straat. Onderlussclien breidde de brand zich snel uit in het hotel, waar iedereen nog sliep. Zoodra de hond den portier in veiligheid zag, sprong het dier den trap open begon le blaffen. Eerst liep hij naar de kamer van zijnen meester en sprond hevig tegen de deur, terwijl hij lel bleef blaffen. De hotelhouder ontwaakte, begreep wat er te doen was en ontvluchtte zoo snel hij kon. Vervolgens deed Hecker hetzelfde aan de deuren van alle andere kamers, en als deze be woond waren door vreemdelingen, vergezelde hij die lot aan den ingang, om hun den weg te wijzen. Iedereen builen Hecker scheen zijne zinnen verloren te hebben. Onophoudelijk het huis in en uit loopende, bracht hij nu en dan eenen iialf verdoofden man of eene half verdoofde vrouw lot aan den trap, en nauwelijks zag hij ze in veiligheid, ot hij begon opnieuw zijn werk van redding. Eene dame niet een klein kind op den arm, wankelde en viel den trap af. Zij stond weêr op en bereikte de straal, maar vergat in hare ver warring het kindje, dat op den trap was blijven liggen. Hoeker, dit bemerkt hebbende, liep door den rook, die toen over den trap hing, en kwam weêr met de kleinen in zijn machtigen bek. Nadat hel kind in veiligheid was, sprong hel edele dier weêr in liet huis, dal nu een wezen lijke vuuroven was geworden maar dezen keer verscheen hij niet meer. Later is zijn verkoold lijk tusscheii de puinen gevonden. Zale en Pillen van Holloway Nieuw getuig schrift. Voor de genezing van den hoest de verkoud heid, verhitting, aandoening van tering, handhaaft de uitmuntende zalf, wanneer men ze op lenden en de borst inwrijft, en daarbij de bloedzuiverende Holloway Pillen inwendig gebruikt, baren roem zon der meedingcr M. J. Leonard, Berbulben Grange, Slezo schrijft Wee mij ongelukkige Hoezeer spijt het mij, dat ik uwe pillen niet in Januarij van verle den jaar gebruikt heb. De wonderbare verandering, welke die geneesmiddelen in mijnen toestand hebben te weeg gebragt, nadat ze eene week had aangewend beeft iedereen verbaasd, en spoort mij aan om daar mede voort te gaan tol dat ik volkomen genezen ben. Aldus worden ten volle de eigenschappen verklaard, welke de geneesmiddelen van Holloway hebben, om den voortgang van de borstziekten te beletten, die, wanneer zij verwaarloosd of verkeerd behandeld worden, cindelooze pijnen nalaten en een smarlvol- len dood berokkenen. LES PLUS GR4NDS SüCCÉS DU PIANO OEuvres célèbres de Jules Klein Nuage de Dentelles, Valse üouvelle (N° t, Édition originale. - N° 2, 4 m., N° 3, Édition simplifiéc Valses pour piano Diamant du Ca'ur, Vierge de Raphael, Fraises au Champagne- - Parfums Capi- teux, Au Pays Bleu, Neige cl Volcan, Cerises Pompadour, Pazza d'Amore, Pommes de Voisines, Mile Prinlemps, Lèvres dc Feu, Pallc de Ve- lours, Larmes de Crocodile, Petits Soupers, Péchi' Révé Polkas Téle de Linotle, Carnr d'Artichaut, Peau de Salin, Coups de Canif, Truite aux Perles, France Adorée (MarcheNationale),— Hadis Roses Mazurka, Royal-Caprice (Gavotte Louis XV). Valscs chanlées Fraises au Champagne, Par fums Capiteux, Censes Pompadour, Pazza, Larmes de Crocodile, Mélodies, Rayons Perdus, Soupir et Raiser, Barcarolle du Lac de Genève Prix Piano seul ou Valses cliantées, 2 fr. 50 c A 4 mains, 3 fr. Mélodies, I fr. 70 c. Nouvclles simplifies (sous le litre de Broderie d'Argent) Dia mant du Cccur, Patte de Velours, Vierge de Raphael, Valscs Peau de Salin, Polka, chaque 1 fr70. Récep- tion franco contre limbrc-posle. Bruxelles, F. de Aynssa et Cle, et daiis lous les magasins de musique du Royaume. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 12 „o Vrouwel. 10 HUWELIJKEN C. Wautdts twijnder met M. Ghijsens, twijnsler. J Van Geert twijnder met D. Jacob twijnsler. C. Roeland brouwersgast metA. De Vylder kanlwerster. C. Van llaeren schipper metC. Backaert z. b. OVERLIJDENS. J. Van Geem man De Smedl smid 55 j. Schaarb. L. Pensacrt wed. De Meyer z. b 69 j. overleden te Reckheim. J. Hendrickx soldaat 52 j overleden te Doornijk A. De Wolf vrouw Van Cauter z. b. 71 j. Hoogstraat 1 kind onder do 7 jaren. Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet. 108 Ossen, 0 85 1 02 98 Koeien, 0 70 0 82 8 Stieren, 0 75 tot 0 00 156 Kalveren, 0 94 1 10 Ziehier de prijzen tier granen op de merltl in Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 1750 a 18- Rogge, 16-00 16—25 Wintcrgecrst, 00 00 0000 Zomergeerst, 2050 00—0ü Haver, 17—00 18 50 Boekweit, n 16—00 16—50 Boonen, 2000 00 -00 Bitterpeën, 18—00 18—25 Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1169 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.75 lot 1.04; slieren,0.65 tot 0.90; koeien en veerzen, fr. 0.65 tot 0.90 .ftelst, 15 Nov. Per 1 heel. 32 lil. 50 cent. Tarwefr. 21 00 a 23—00 Mastelnin 18—00 19-50 Rogge. 15-50 16-00 Geerst00-00 00-00 Haver. per 100 kil. 19— 00 21—00 Spelt 00—00 00-00 Koolzaad per 1C0 kil. 00-00 U0-00 Lynzaad 00—00 00 - 00 Koolzaadolie 00—00 00-00 Lijnzaadolie, 00—00 00— Ou Koolzaadkoekcn, id. 00—00 00 00 Lijnkoeken, 00—00 00 -00 Aardap. (roode de 100 kil. 5 50 6 00 Aardap. (geele) Nieuwe 00—00 00- 00 Boter, de 3 kilogram. 7—63 8—18 Eijers, de 25. 3—27 3 45 Vlas per 3 kilos. 3—20 4 -40 Viggenen, per stuk, l'soert 22 50 2e -1750 HOPHANDEL. Heden wierden er 69 zakken hop nieuw gewas 1884, ter markt gebracht en ver kocht van Ir. 75.00 tot 80.00 de 50 kilos. POPERINGHE, 14 Nov. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 85—00 90-00 8 Gemeenten 8000 8500 NATIONALE MILITIE inschrijving voor de lichting van 1885. WAARSCHOUWING. De Burgemeester herinnert aan de personen, wel ken de zaak aanbelangt, de artikelen 6, 7, 8, 1C, tl en 12 der wel op de militie, artikelen luidende als volgt j Art 6. Alle Belg is verplicht, in het jaar waarin hij den ouderdom van negentien jaren ten volle be reikt heeft, zich te doen inschrijven, ten einde deel te nemen aan do loting voor de lichting van het con tingent des volgenden jaars. Degene die, jegens een welkdanig land verplich tingen hebbende door aanwervingswetten opgelegd, do hoedanigheid van Belg zou verkrijgen zonder deze verplichtingen vervuld le hebben, zal zich moeten doen inschrijven in het jaar waarin hij deze hoeda nigheid zal bekomen, indien hij vóór het einde van dit jaar de drij-en-lwinlig jaren niet ten volle bereikt heeft. Art. 7. De in Belgic resideerende vreemdelin gen zijn onderworpen aan de inschrijving 1° Indien zij in België geboren zijn tijdens dal hunne ouders er resideerden 2° Indien hunne familie sedert meer dan drij jaren in België resideert. pe vreemdelingen, die van geene nationaliteit be wijzen, moeten zich doen inschrijven in het jaar, waarin zij hunne negentien jaar ten volle bereiken De vreemdelingen, die van eene bepaalde nationa liteit Jiewijzen, moeten zich maar doen inschrijven in het jaar volgende op datgene, waarin de aanwer- vingswet van hun land hun eene verplichting oplegt, waaraan zij niet voldaan hebben zij zijn er niet toe verplicht, indien zij in België niet geboren zijnde ge durende dal hunne ouders er resideeren, tot eene natie behooren, die de Belgen van den krijgsdienst vrijlaat. De vreemdelingen zijn niet tot de inschrijving ge houden, indien de verplichting niet ontstaan is vóór het einde van hol jaar waarin zij hunne drie-cn- twiniig jaren ten volle bereikt hebben. Art. 8. Hel voorgaande artikel zal toegepast worden met voorbehoud van de uilvoering der inter nationale overeenkomsten. Art. 10. Degene die inde loling begrepen is geworden en die beweert niet te moeten ingeschre ven zijn, kan voor den militieraad reclameercD, die beslist zooals in zake van vrijstelling. Indien zijne reclamatie aangenomen wordt, zal bij voor één jaar uitgesteld of definitievelijk ontslagen verklaard wor den, volgens dal hij al ol niet nog aan de inschrijving kan onderworpen worden. Art. II De inschrijving heeft plaats in de ge meente der werkelijke residentie van den vader des ingeschrevenen van de moeder bij gebreke van den vader van den voogd bij gebreke -van de moeder van den ingeschrevene zeiven indien de vader, de moederen de voogd overleden, in interdictie of zon der bekende residentie in Belgie zijn indien hij zijne een-en twintig jaren ten volle heeft bereikt of indien hij getrouwd is De residentie wordt vastgesteld door een jaar voortdurende bewoning in dezelfde gemeente en wordt maar verloren door eene voortdurende bewo ning van denzelfden duur in eene andere gemeente. Wanneer de residentie niet vastgesteld kan wor den, geschiedt de inschrijving inde gemeente welke de laatste woonplaats is. Hel kind. dat door eene gemeente rechtstreeks, of door hare godshuizen of haar weldadigheidsbureel opgenomen is, wordt in dezo gemeente ingeschre ven. Art. 12. De inschrijving geschiedt op het aan zoek van den vader, van de moeder, van den voogd of van den ingeschrevene zeiven, volgens de onder scheidingen vastgesteld in hel voorgaande artikel. Geene reden stelt van de inschrijving vrij. Wordt als achterblijver beschouwd, degene die niet op de alphabeiische lijst ingeschreven is voor de sluiting vermeld in het artikel 16 der wet. Er zal in het Gemeentehuis een register geopend worden bestemd*voor de inschrijving der Belgen (al of niet getrouwd) geboren in 1865, alsook der vreemdelingen die, volgens de bovengemelde art. 6 en 7 geroeper. zijn deel tc nemen aan de loting voor de lichting van 1885. Dit register zal gesloten worden op 31 December aanstaande, le 4 ure's namiddags De lijst der inge schrevenen zal afgekondigd worden den 3 Januari en zal aangeplakt blijven tot den 10 derzeli'de maand. De reclamatiën ter zake van onverschuldigde in schrijving of van weglating moeten gezonden worden aan den Burgemeester voor den 12 Januari. Degene die verwaarloosd zullen hebben de in schrijving te vragen van den 1 tot den 3t December zullen gestraft worden met eene boet van 26 tot 2««u franks (art. 92). PLAATSVERVANGING. De Burgemeester herinnert insgelijks dat, om dc toelating le bekomen om zich te doen vervangen, de miliciens zich moeten gedragen naar de volgende voorschriften Art. 64t Do ouders of voogden van hen die zich willen doen vervangen, moeten, vóór den 1 Februari hunne vraag in het Ministerie van Oorlog indienen, er bijvoegende eene quilantio bewijzende de storting van eene som van 2i'0 franks, in de kas van den Ontvanger der registratie van het ressort waarin zij hunne woonplaats hebben. Art 64s. Deze geldstortingen worden ontvan gen te rekenen van den 2 Januari van elk jaar, voor de miliciens van de nieuwe lichting. Na den 22 Januari mogen zij niet meer ontvangen worden. De aldus gestorte sommen worden teruggeleid aan de miliciens welke de loling niet lolden dienst aanqe- wezen heeft. Te Aalst den 30 November t884. De Burgemeester, VAN WAMBEKE ANTWERPEN, 14 Nov. De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,50 fr. 2.90. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. t .45 a 1,80 zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00. De aardappelen worden per zak. verkocht aan r. b.OO tot 7.50; polderper tOOkilos fr. 0.00 0.00. De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 2,50 a 3,00 Rpi'ipFlJ 'lENRI GORTLEK, Varkensmarkt, bij Van Mol, beeft de eer het publiek te berichten dat hij zich gelast met het maken en herstellen van Manchons, Halsvellen enz. aan zeer gematigde prijzen. rPp li li pp ii ongeveer R3 aren land te Aalst achter den Ambulant (Tragel) aan t Fabriek Druwé,laatst gebruikt geweest bij de kinderen Van Geem (Kuiperkeos), Na te vragen bij Mr Moyersoen, Nieuwstraat, Aalst. MAGAZIJN van Doornijkschen Kalk, Pannen, Boomschen en anderen Steen, Hovenierstraat, N° 4, le Aalst. De heer Camille VAN GEEM-EEMAN, beeft Je eer het publiek kenbaar te maken dat hij omt op le rechten een magazijn van kalk, pan nen en steen. r Hij verhoopt doop de goede hoedanigheid '.tjuer waren ep de geringheid zijner prijzen, de gunst van eenieder te bekomen. Burgerlijke Gods- en Weeshuizen der Stad Aalst. De Besturende Kommissie der Burgerhospi- ciën van Aalst, heelt de eer het publiek te be richten, dat zij, in hare gewone vergaderings zaal, op Woensdag 19 November aanstaande, om 10 uren voormiddag, zal overgaan bij geslotenc soumissien, tot de openl are aanbesteding dei- levensmiddelen en andfre voorwerpen, benoo- digd voor de onderschei.lene gestichten, gedu rende hel dienstjaar 1885. Hel kohier van lasten en besprekker. berust ten bureele der voormelde Kommissie alwaar eenieder er kennis kan van nemen te rekenen van heden tol den dag der aanbesteding, van 9 ure des middags, en van 2 lol 4 uren des na middags. Aalst, 5 November 1884. De Voorzitter De Sekretaris BARON PAUL BETHUNE. Fr. CRICK. i\lpn Ecn S°ede PAARDE- men SMIDSGAST. Zich le bevragen ten bureele dezer. rrp l-nnn Rijtuigen van occasie, Tilbury, c KUUJJ. Tilbury-karre, Phaëton, Victoria, Tilburij voor Poney, Camion voor een of twee paar den, Handkar op ressort en harnassuren voor een paard, bij A. Winnepenii'nckx-Spanoghe, Veldstraat, N° 8, Aalst. Tp hpknmon b|J Jufv so*>"e vlie- JP UPHU11ILII BERGH, hoek van de St- Jorisslraut en Zoutstraat, 23, te Aelst, alle soorten van Winterpantoufels in feulre,aangekomen direct uit het voornaamste fabriek van Duitschland. Aan zeer geringe prijzen. Te huren. Een Huis gestaan en gelegen in deStoofstraat n° 2, zich le bevragen bij den eigenaar M. Eduard Boone, Molenstraat n° 24 alhier. een schoon en gerieflijk Huis te Aalst. Keizerlijke Plaats, thans bewoond door den heer Doktor Pode- vijn. Ingebruiktredmg met 1 januari 1885, Zich te bevra gen bij den heer Jan Philip Van den Berghe te Okegem. On deinande Sous-Maitresse. Institution libre pour Ia ville. Adresse, Bureau du journal. tPrijsscliieting op den Bak, naar een schoonen Zilveren CILYNDER, bij LOUIS CORTEN Sluierslraatje ter her berg, De Kerels van Vlaanderen. Op Zondag 10 November 188-1. De inleg is bepaald op 0,10 cent. per serie van 3 stuivers. Men zal beginnen om 5 uren om te eindigen om 9 1/2 ure s' avonds, voorwaarden naar ge woonte. De Voorzitter De Secretaris J. B. SPITAELS. J. DE COCK. TP lnii>pn Een Huis ges'aan en ge- ii ui cu legen jn ,je Zonnestraal, omtrent de Houtmerkt. Zich te bevragen bij M. Van Coelshem-Van Nuflei, in het begin der Molenstraat te Aalst STAD AALST. Groote Prijskamp met de Vloerbol, naar 9 schoone Pijpen, (Rascine in kassen) ter her berg bet huis van Bijeren, bij Aug. Kiekens Hout- merkt. Van heden af inschrijving lot den laatsten Zondag van November 1884 en thans zal er gelolen worden. STAD AALST. Prijsbolling op den Vloer, gegeven door de Maatschappij de Vlaamsche Broe ders bij de wed. Lenssens, (Werf 2(' fr. vooruit 20 fr. (gratis). De inleg is begaald op fr. 0, 25 per man. De loting voor het samenstellen der partijën zal plaats hebben Zondag 23 November 1884, om 6 ure s'avond, de partijen aangeduid door het lot, blijven te samen spelen lot het einde van den Prijskamp. De Secretaris, De Voorzitter, E. VAN DER MEERSCHE, Th. WILLEMS. Verzekeringen op 't leven. Een der voornaamste Belgische Verzekering-maat schappijen op 't leven vraagt onder-agenten voor conbinatiën van verzekeringen van aard om goede uitslagen op leveren- Men wende zich schriftelijk lolden maatschappelij- ken zetel, LuxemburgslraatN0 44, te Brussel. Bij uitscheiding van bedrijf. VENDITIE vau MEUBELS en Materialen van eene BIERBROUWERIJ, te Aalst, nabij dc Houtmerkt. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal op Maandag 8 December 1884, openbaarlijk ver- koopen 1° Om 1 uur stipt namiddag, ten huize dei- echtgenoten Van Styvendael-Verberght, te Aalst aan de Houtmerkt, eene hoeveelheid schoone Meubels en Meubelaire voorwerpen. 2° En om 5 ure namiddag, ter Estaminet Het Brussels-Hofbij Mr Petrus De Winter, te Aalst, Bolermerkt, al het Materieel van eene onlangs nieuwe Bierbrouwerij le Aalst, Hoog straat. De volledige staat der materialen zal eenige dagen voor de venditie berusten ten huize van den heer Ph. Van Slyvendaal-Deshommes, te Aalst, Hoogstraat, welke hem ook zal gelasten met het aanduiden der Bierbrouwerij. Verkoopingen. De Notaiis BRECKPOT te Aalst, zal open baarlijk verkoopen. Eerst Ten overstaan van den heer Vrede rechter met gewin van palmslag. 1° 18 aren 90 cent. Land te Aalst-Mijlbeke op Papenrode, sectie D, N° 725. 2° 46 aren 20 cent. Land, te Aalst-Mijlbeke op het Boschveld sectie D, N° 545, verdeeld in 2 deelen. En ten tweeden Met gewin van palmslag en gelagen. 1" Eene schoone behuisde en bebouwde Hof stede, te Aalst-Mijlbeke, Binnestraat, groot 51 aren 77 cent. sectie F. N" 425 en 426, verdeeld in 4 deelen. Op te leggen Boomprijs fr. 169. 2° En 36 aren 80 cent, Land te Aalst-Mjjlbe- ke. op Papenrode of Hondsveld, sectie D, N° 579. ZITDAGEN Instel Donderdag 27 November ,ön, Verblijf 11 December 4' Telkens om 5 ure namiddag, ter Estaminet De ederkomst bij den heer Joseph Van der Vorst te Aalst Molendriesch. Meubelaire Venditie. Voornoemde Notaris BRECKPOT. zal ten \erzneke van jufvrouw Marie Van de Velde en andere, ter bovengemelde hofstede te Aalst- Mijlbi ke, Binnestraat, op Dijnsdag 25 Novem ber 1884, om 9 ure voormiddag openbaarlijk verkoopen. Alle de Meubels en Meubelaire voor werpen, Landbouwersalem, 2 goede Melkkoeien vet Varken, ingeoogste Vruchten, Aardappels en Hopstaken, zich aldaar bevindende. OPENBARE VERKOOPING van eene partij Zaailand en 2 partijen Meersch, te Erembodegem. De Notaris DE PAEPE te Herzele, zal ter lusschem- komst van den Notaris DE SMET, te Erembodegem, ten verzoeke van die het behoort met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen Koop 1. Eene partij Zaailand, gelegen le Erem bodegem, op Bouccautberg, gekend bij kadaster onder de seklie A, N. 967, met eene grootte van 26 aren 60 centpalende oost den Arme van Erembo degem, zuid den Brusselschesteecweg west Madame Vanderdoodt, noord de erfgenamen van den heer Doktor Janssens. Landprijs fr. 40. Koop 2. Eene partij Meersch, gelegen te Erem bodegem, in de Avondels, gekend bij kadaster sektie A, N. 1094b, met eene groote van 9 aren 50 cent., palende oost dc kinderen Van Den Borre, zuid Char les Vandenbossche-Moortgal, west den Dender, noord de kinderen Rollier. Koop 3. Eene partij Meersch, gelegen le Erem bodegem, in de Busschorenmeersschen, gekend bij kadaster sectie A. N. 3378, palende oost de kinderen Rollier zuid Jozef Do Koninck, west mijnheer en jufv. Van Den stokken, noord den heer F. Uloyersoen. ZITDAGEN Instel, Woensdag 26 November ,ö0. Verblijf, 3 December Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg van Jan De Coninck, te Erembodegem, aan de Leuvenstraat. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde Hofstede eu Zaailanden, gelegen te Impe, Lede en 8mellede. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wie hel behoort, met gewin van palmslag en gelagen open baarlijk verkoopen Eerste koop. Eene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Impe, wijk Opsmeer, bekend bij kadaster sectie a, nummers 59, 60, 62, 63, 64 en 61a groot 97 aren 90 centiaren, palende ten oosle Mathilde D'hondl, August D'hondt en de erven Van den Steen, ten zuide den steenweg naar Lede en Smetlede, ten wesle Constant De Neve, en Edmond De Neve en ten noorde Edmond De Neve. Tweede Koop. 14 aren 60 centiaren Land, gele gen alsvoren le Impe, wijk Opsmeer, bekend bij kadaster sectie a, nummer 87 palende ten ooste Lal- lemant Bernard, ten zuide Schelfhout Joseph te Aalst, ten weste de erven De Bast en ten noorde voormel den steenweg. Derde Koop 65 aren 10 centiaren Land. gelegen te Lede, wijk Ledezijde, gekadastreerd sectie D, nummer 14, palende ten ooste den heer Constant De Neve, ten zuide en ten noorde de Hospiciën van Gent en ten weste de rede en daarover de Hospiciën van Gent. Verdeeld in noord-en ziijddeel. Vierde Koop. 15 aren 38 centiaren Land, gelegen te Lede, wijk Ledezijde, palende ten ooste Jufvroaw Scholastics D'hondt, ten zuide de kasseide, ten weste jufvr. Coleta D'hondl en ten noorde de Hospiciën van Gent. Vijfde Koop. 15 aren 38 centiaren Land, gelegen te Lede, wijk Ledezijde, palende ten ooste Jufvr. Coleta D'hondl, ten zuide den steenweg, ten weste Pepinus Baert en ten noorde de Hospiciën van Gent. Zesde Koop. 15 aren 75 centiaren Lar.d, gelegen te Lede, wijk Ledezijde, palende ten ooste Alexan dria D'hont, ten zuide de kasseide ten weste de er ven van Joanna D'hont en ten noorde de Hospiciën van Gent. Zevende Koop Een perceel Land en Meersch, gelegen te Smetlede, op het steenveld, bekend bij kadaster sectie a, nummer 871 b, groot 27 aren 10 centiaren, palende ten ooste het Godshuis van Gent, ten zuide den heer Raymond de Waepenaart, ten weste de kinderen Jacobus Scbockaert en ten noorde Charles De Bruycker. in gebruik bij den heer Josepbits Smetrijns, te Smetlede. ZITDAGEN Instel, Donderdag 27 November ,öftA Verblijf, id. 11 December Telkens om 2 ure nanoen, ter herberg genaamd In den Jachthond,gehouden door den heer Franciscus D'hondt, te Impe. OPENBARE VERKOOPING VAN ZAAILANDEN, gelegen le Erondegem en Impe. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open- baarlijk verkoopen Eerste koop. 19 aren 24 centiaren Land, gele gen le Erondegem genaamd het bovenste Kruisken, palende ten ooste do kinderen Pieler Beernaert, ten zuide de kinderen Verbustel als gebruiker, ten weste de kauterrede en ten noorde de kinderen Domien De Smet. Gebruikt door de kinderen Engelbert Van Den Bossche. Tweede koop. Een perceel Land, le Impe, genaamd den Appelman, groot 12 aren 70 centiaren, palende ten ooste Bernard De Cuyper, ten zuide mijnheer Liénart, ten weste Charles Wauters als ge bruiker en ten noorde Joannes Van Leuven.Ge bruikt door den heer Constant Bosschaert te Impe. ZITDAGEN Telkens om 3 ure van den avond, ter herberg Het Gemeentehuis, gehouden door den heer Ivo Lopus, te Erondegem. Boomverkooping te Smetlede en Cherscamp, De Notaris DE WINDT te Aalst, zal Maandag 17 November 1884, om9uren voormiddag, open baar verkoopen Circa 100 koopen Canada-Bueken-en Eiken Boomen le Smetlede, op d'Hei of Steenveld, Lange-weede, Vaerenbergweg.Moeiweede, Kloot- jensmeersch en Hulst en le Cherscamp op d'Hei te vergaderen te Smetlede Steenveld. De Notaris DE WINDT, zal openbaarlijk verkoopen Eene behuisde Hofstede met Land, een blok uitmakende, te Aalst-Schaarbeeck, Lindestraat, groot 1 hectaar, 87 aren 76 centiaren, gebruikt door den eigenaar den heer Judocus Welle- kens. Onmiddelijke ingebruiktreding. VERBLUF H NOVEMBER 1884. Om 4 uren nanoen in Den Diepen Loch- ting, f bij den beer Ed. Van Cauter, te Aalst, Nieuwstraatpoort. OPENBARE VERKOOPING van Zaailand en Meersch, te Erembodegem. De Notaris BRECKPOT te Aalst zal melg6win van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen. 1° 13 aren x-J centiaren Meersch te Erembodegem in den Kapellemeersch, sectie A N° 1876. 2° 2i aren 5 centiaren Land te Erembodegem, in het achter Heymbroeck, seclie A N° 2194 en 2195 ZITDAGEN Instel Dijnsdag 4 M Verblijf id. 18 November 1884. Telkens om 4 uren namiddag ter Estaminet Au faubourg d' Alost bij den heer Jean Vinck-Van do Maele te Aalst-Mijlbeke, Brusselschensleenweg. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING VAN eene schoone en welgelegene BEHUISDE HOFSTEDE alsmede van goede ZAAILANDEN EN MEERSCH, te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen 1. Eene schoone en welgelegene behuisde en bebouwde Hofstede te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche- baan, groot 44 aron 4t centiaren sectie F. N. 356 en deel van N. 357. 2. 12 aren 36 centiaren Bouwgrond gelegen alsvoren, seclie F. deel van N. 357. 3. 18 aren 59 centiaren Land, gelegen alsvorei seclie F. N. 3-51. 4.-6 aren73 centiaren Meersch le Aalst-Mijlbeke Langeveld, sectie F. N. 350a. 5. 30 aren 65 centiaren Land te Aalst-Mijlbeke Moorselschebaan, seclie F. N. 364f. 6. 29 aren 45 centiaren Land te Aalst-Mijlbeke, op hei Steentje, sectie F. N. 366a 7. En 32 aren G4 centiaren Land te Aalst-Mijl beke op het Doornveld, sectie F. N318. Alle de voorschrevene goederen bewoond en ge bruikt bij de kinderen van den heer Judocus Calle- bant. ZITDAGEN Instel Vrijdag 14 Verblijf Vrijdag 58 N»vember 1884. Telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet Do Wederkomst bewoond bij den heer Joseph Van der Vorst, te Aalst Molendriesch. OPENBARE VERKOOPING van Behuisde Hofsteden, Olie-en Koornmolen met machien, Zailanden en Meersschen, tc Hieunerkerken cn tnlsI-Sehnarheke. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen openbaarlijk ver koopen 1. Eene schoone behuisde Hofstede met Boomgaard en Hof le Nieuwerkerken, Restert, groot 82 aren 30 centiaren. Zal in verscheide deelen opgeroepen worden. Boomprijs fr. 2. Een Olie- en Koornmolen met machien en Hof, gelegen alsvoren, groot 22 aren 48 cent. 3. 9 aren 22 centiaren Bouwgrond, le Nieu werkerken Restert. Boomprijs fr. 4. 29 aren 52 centiaren Land, te Nieuwer kerken op den Doorn. 5. 52 aren 3 centiaren Meersch, te Nieuwer kerken, Restert, verdeeld in 2 gelijke deelen. Boomprijs fr. 6. 27 aren 29 centiaren Land te Nieuwerker ken op den Erchemdriesch. 7. Behuisde Hofstede, wezende eene twee woonst, te Nieuwerkerken, Pijpenbeeck, groot 18 aren. 8. 6 aren 76 centiaren Hof te Nieuwerkerken Dorp. 9. 1 hectaar 66 aren 80 centiaren Meersch le Nieuwerkerken genaamd Kottembosch, verdeeld in 5 gelijke deelen. Boomprijs fr. 10. 15 aren 38 centiaren Meersch, te Nieu werkerken, in den Kalverendans. Boomprijs fr. 11. 5 aren 45 centiaren Meersch te Nieuwer kerken, in den Kalverendans. Boomprijs fr. 12. En 15 aren 7 centiaren Meersch te Aalst- Schaarbeke, in de Hoesemeersschen. Boomprijs fr. ZITDAGEN Instel Donderdag 20 November ,QÖJ Verblijf Donderdag 4 December Telkens om 2 ure namiddag ter Estaminet De Vier Winden bij den heer Perreman le Aalst, Keizerlijkeplaats. Venditie van BOOMEN, ten Kasteele van Meldert, ten verzoeke van mijnheer Baron Van der Noot en mijnheer Emile Cumont-Van der Noot, beide te Moorsel. 60 koopen kanada- Boomen. En 20 koopen Esschen en andere Boomen. Op Maandag 17 November 1884, om 1 uur namiddag, door het ambt van den Notaris BRECKPOT le Aalst. VERKOOPING VAN te Wichelen, Schoonaarde en Gysegem. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen, op Woensdag 19 November en Donderdag 20 November 1884, telkens om 9 ure 's morgens Circa 200 koopen Kanada, Eiken. Wilgen, Olmen en Abeelen Boomen en afgebrokene Bouwmaterialen, alles bij plakbrieven breeder omschreven. Men zal beginnen den eersten dag te Wiche len, Heide, en den tweeden dag te Schoonaarde, Migroveld. OPENBARE VERKGOPING van Zaailanden en Meerscheo, te Wiese, Denderbelle en Gysegem. De Notaris DE PANW, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen 1K koop. 5 hectaren 64 aren 30 centiaren Land, le Wieze, Klooster, sectie A. N°' 275 tot en met 288, Verdeeld in 10 deelen. Boomprijs 120 franks. 2 koop 31 aren 40 centiaren Meersch le Wieze Hanaerden, sectie A, N. 1100. Boomprijs 700 fr. 3 koop 94 aren 30 centiaren Land le Wieze, Royen sectie B, N. 772. verdeeld in 3 deelen. 4 koop 1 hectare 28 aren 30 centiaren Land te Wieze, Royen, sectie B, N. 799, verdeeld in 4 deelen. o koop 58 aren 60 centiaren Meersch en Land te Denderbelle, t'Broeck, sectie A, N. 90, verdreld in 2 deelen. 6 koop 1 hectare 67 aren 30 centiaren Meersch te Gysegem Grooten meersch, sectie A, N. 32, verdeeld in 3 deelen. Instel Zaterdag 22, Verblijf Zaterdag 29 November 1884, om 1 ure namiddag, ter Esta minet i De vier Winden te Aalst Keizerlijke plaats.

De Denderbode | 1884 | | pagina 3