EXTRA ZWARE BOOMEN, Oproeping van Erfgenamen. llypolliekairc kas van België, Anli-rluiiiialismalc Walle Te huren of te koopen EEN SCHOONHOF Te huren of te koop Bal eii Wafelslag Te bekomen Bernard Bainbeaux en Cie5 OVERJARIGE PANDEN. VASTENAVOND 1885. Vastenavond. Git der hand te koop: Prijsschieling op den Rak TE HGREN, BOOME1T, HOPPE8 TAKEN, Openbare -verkooping Oude Bouwmaterialen sparre HOPSTAKEN, BOOHIN, VERKOOPINGEN VERKOOPINGEN. Git er hand le koopen Kanada en Wilgeuboomen Openbare verkooping. HGISMEGBELS, TOT PAllEL. onderwierp. Men kan dus veronderstellen dat de helsche maehiene lang genoeg vooraf geplaatst was, om de samenzweerders tijd te laten zich te verwij deren Hel ergste nieuws kwam nog achter van de andere zijde der stad. Tien minuten over tweeën had daar eene ontploffing plaats in Wcstminslcr-Hall, en we derom dertien minuten lalor, eene derde ontploffing in de zittingzaal van het Lagerhuis, waar de ver woesting allerverschrikkelijkst is Westminster- Hall, de kroningszaal van vroegere lijden der engel- schc koningin, is thans de vooral of voorzaal waar door men het eigenllijke Parlement bereikt. Deze overgroote zaal is van merkweerdigen bouwtrant en rijk versierd. Daaronder liggen de praalgraven met de kapel van Sl-Steplianus nevens den trap, die tot deze kapel voert, bevindt zich de toegang tol de zittingszaal van hel Lagerhuis. Gelukkig was verle den zaterdag het aantal bezoekers niet groot, eu dubbel gelukkig dat zij die zich in de zittingszaal bevonden, door de eerste ontploffing in Westminster- Hall verschrikt, ijlings naar builen vluchten en dus dertien minuten later bij de tweede losbersling reeds in veiligheid waren. Ten 2 ure 10 m. dan zag eene dame, die uit de kapel van den II Stephanus naar Wesiminsler-Hall wilde opgaan, nabij den trap een pak in zwart leder liggen. Zij maakte er den officier van politie Cole opmerkzaam op, en deze droeg het pak met den agent Cox naar boveu. Toen zij echter juist op de bovenste treden gekomen waren, ontplofte de inhoud met zooveel geweld, dat zij werden weggeslingerd, dat bet ijzeren hekken tusschen den trap en de zit tingszaal werd verbrijzeld, en dat de plafond en het dak op verscbillige punten doorboord werden. De beide policie-mannen, vooral Cox waren zwaar ge kwetst en men vreest voor hun leven. Intusschen zond de haastig, toegeschoten inspec teur Dcnnery om hulptroepen naar de naaste politie wacht maar nauwelijks was de boodschapper ver trokken, of reeds dreunde de twee losberstiug, welke verscheidene banken, onder andere de plaatsen van Gladstone, John Bright, enz. verbrijzelde, alsook de tribune welke voor de pairs voorbehouden is en de stoel van den voorzitter. In den vloer is een groot gal, en zelfs van de eikenhouten pilaren, waarop de plafond der gangen rust, zijn er verscheidene ver nield. Het oog ontmoet allerwegen in de zaal slechts één puinhoop, als hadde er eene aardbeving plaats gehad. Een ontzaggelijke menigte was weldra nabij het toonecl der mishaad op de been, zoo dal de politie nauwelijks in slaat was de orde te handhaven. En de verontweerdiging was zóó groot, dal de daders, indien zij op dien oogenblik in handen van het pu bliek gevallen waren, ongetwijfeld geraberaakl zou den geworden zijn. Talrijke aanhoudingen hebben zaterdag en zondag plaats gehad doch lot op dit oogenblik schijnt nog niemand ui hechtenis gebleven op wien eene ge gronde verdenking rust. Naar men verzekert, heeft de regeering eenen brief ontvangen, waarin het door de dynamietmannen ontworpen plan beschreven en de namen der werkende leden van het dynamiet- komplot vermeld worden Op den eersten oogen blik dacht eenieder aan de iersche fenians maar nu gelooft men veeleer met eene amerikaansche bende te doen te hebben. Berichten uit Amerika komen dit vermoeden versterken. (Nadere bijzonderheden.) Omtrent de oniploffingen was Donderdag geen nieuws van belang te melden Volgens de parijzer Gil bias zouden de daders Ieren zijn, de werken in eene engelsche drukkerij te Parijs. Zes weken gele den zouden zij naar London zijn vertrokken met ver scheidene helsche machiencn Hun eerste werk zou de aanslag op de Londen Bridge zijn geweest. Deskundigen berekenen dat de schade aan den Tower voor duizend, die aan het Parlemontsgebouw voor tien duizend pond sterling zal kunnen worden hersteld. Men denkt bet Parlementshuis weer geheel in orde te hebben vóór den 19 Februari, wanneer de zittijd heropend wordt. Alweer trekt het de aandacht, ook onder de engel sche radikalen, dat Parnell, hoewel hij eergisteren te Miltown Malbay eene lange redevoering hield, geen enkel woord woord gerept heeft van der. lesten aanslag der dynamiet mannen. Het spreekt van zelf, dat 's mans voortdurende onwil om deze wandaden van eene zekere fraktie der amerikaansche Ieren te brandmerken, hem zeer ten kwade wordt geduid Men neemt zijn zwijgen als eene heimelijke goedkue- ring aan. Holloway's Pillen. De groote behoefte. Het bloed is het leven en vanzijne zuiverheid hangt onze gezondheid, zoo al niet ons bestaan af. Deze Pillen reinigen volkomen dit levensvocht van alle onzuiver heden, en door hare kracht, versterken en verkloe ken zij het geheel lichaamsgestel, zij prikkelende trage organen, bedwingen de te veel opgewekte werking en herstellen de orde van den bloedsomloop en van de afscheiding door ieder gedeelte des ichaams. De olieachtige aard der Holloway Pillen, bevelen ze voornamelijk aan personen van en ver zwakt en zenuwachtig gestel, welke zij binnen korten lijd tot het leven terugbrengen. Zij verdrijven al de verstoppingen der ingewanden, en van elk ander deel, en zijn, tot dat einde, zeer gezocht voor hare eigenschappen van de geregelde werking van het gestel bij de jonge en leere vrouwen, die van aard zwak zijn of zulks door eene of andere oorzaak worden. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. 11 3 HUWELIJKEN A. Parel, fab woonendo te Iseghem, met C. Cal- lebaut, bez. G. Van der Molen, handelaar, wonen de te Antwerpen, met M. Van der Doodt, bez. P. Brulin, landb. met R. D'Haeze, dagl. OVERLIJDENS. C. Schouppe, man A. Huys, twijnd. 64 j. Schaar- beke. M. Bicqué, v'r. E. Amant, z. b. 70 j. Keizer straat. J. Troch, wed. M. Eeckhout, m. J. De Mol, vuurstoker, 65 j. Schaarbeke. M. De Gheest, vr. L De Conieck, z. b. 32 j. Veldstraal. P. Van Vae- renbergh, wed. A Van de Meersche, dagl. 60 j. Mijl- bokc. J De Peller, wed. R. Borms, lanab. 77 j. Mijlbeke. P. Lavendy, rentenier3ter, 65 j. Nieuw- straat. 3 kinderen onder de 7 jaren. Mannelijk Vrouwel. 14. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften van den 23 lol den 29 Jan. 1885. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 5 ,fl Vrouwelijk 5 OVERLIJDENS. 3 kinderen onder de 7 jaren. Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet. 8 Ossen, 0 90 tot 1 00 10 Koeien, 0 80 0 90 0 Stieren, 0 00 0 00 80 Kalveren, 0 9o 1 12 Felsl, 31 Jan. Per Tarwe. Ma3teluin Rogge Geersi. Haver. Spelt Koolzaad Lynzaad Koolzaadolie Lijnzaadolie, Koolzaadkoekcn, Lijnkoeken, lardap. (roode de 100 kil. Aardap. (geele,) Nieuwe Boter, de 3 kilogram. Eijers, de 25. Vlas per 3 kilos. Viggenen, per stuk, I' soert per 100 kil. per HO kil. id. heet. 32 lil. fr. 19-50 17-00 14-50 (10 -00 19-00 00—CO O0 -00 00-00 00—00 00 -00 U0-00 (jO-OU 5-50 00—00 7-09 2-36 3- 30 25 00 50 cent. a 21—Ot' 18- 50 15-00 00- 00 20-00 00—00 00-10 00- 00 00- 10 00-00 00-00 110 co 6 00 00- 00 8-72 2-54 4-70 2" 20 00 HOPHANDEL. Heden wierden er o zakken hop nieuw gewas 1884, ter markt gebracht en ver kochtvan lr. 55.0H tot 00.00 de 50 kilos. POPERINGHE, 30 Jan. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 70—00 00-00 s Gemeenten 0000 00—00 ANTWERPEN, 30 Jan. De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,90 fr. 3.00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. t ,40 a 1,65 zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00 De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 6,00 lot 7.50; polderper 100kilos fr. 0.00 0.00. De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 2,75 a 3,00 Ziehier de prijzen Her granen op de inerki in liet Bolleken gehouden 18—00 a 19-0» Tarwe, per 100 kil. Rogge, Wintergeerst, Zomergeerst, Haver, Boekweit, Boonen, Bitterpeën, 16-00 00-00 19-25 17—00 00—00 19-50 17-00 Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1267 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.75 lot 1.03; stieren,0.65 tot 0,92; koeien en veer zen, fr. 0.65 tot 0.92 16-25 oo—oo 19—75 19 - 50 00—00 20 -00 00—00 Kantoor van den Notaris VAN ASSCHE, te Gent, Nederkauter, 36. Bij haar testament heeft Jufv. Adelaïda Blondina Hovaere, overleden te Gent, den 17 Oogst 1884, dochter van Michiel-Petrus tien duizend franks gegeven aan de kinderen en afstammelingen van Francies en Pieter De Weirdt, twee broeders harer moeder, Maria Joanna De Weirdt, overleden te Gent in 1R12, die dochter was van Livinus en van Joanna Calombe. Alleen degenen die binnen liet jaar hunne rechten doen gelden, worden voor hun deel aangenomen. gevestigd te Brussel. Ingericht en gemachtigd door Ko ninklijk Besluit van 4 Januari 1835. Maatschappelijk kapitaal, twaalf mil joenen franken. De Itypolhekaire Kas, welke baar vijftig jarig be staan komt te bereiken,iseenewareüasen niet eene Itauk, en bepaalt zich aan de volgende tweevoudige verrichting 1. Zij doel leeningen, iederhalfjaar door kortingen aflegbaar. en op in Belgenland gelegene onroerende goederen gehypothekeerd. 2. Zij geeft obligatiën aan drager ol op naam uit van 50, 100, 200, 250, 400, 500 en lOoO franken, eei.cn interest van vier per honderd 's jaars opbren gende, en gewaarborgd dooruitmunlende hypotheken en door hel kapitaal en reserve-kas der Maatschappij De obligatiën zijn nooit aan eenige daling of ver lies onderworpen, zoo dat er geen beter middel is om zijn geld met zekerheid te plaatsen. •Voor ruimere aanwijzingen en te handelen, zich te vervoegen in het Bureel van den vertegenwoor diger der HypothekaireKas M. FRANCOIS T'KINT, te Nieuworkerken bij Aalst. van Dr. PATISSON, verzacht oogenbliklijk en geneest radikaa! het Fle- rccijn en Rbuiiiatismea van allen aard, tandpijn, lendenpijn, (verschot,) ontstekingen der borst en keolpijnen. In rollen tegen fr. 1,50 en halve rollen tegen 80 centiemen, bij den heer Ficior Aleirscliaut, apo theker, Korte Zoutslraat, ie Aalst. met 10 hectaren Weiden en 20 lot 60 hectaren Land. Voor inlichtingen zich te bevragen, Ten Boschstraal N. 16, te Brussel. Vijf goede Breimachienen. Zich te bevragen bij Auguste DE WINTER, Rosmarijnslraat, N" 2, Aalst. ter gelegenheid van Hoveniersdag, 8 Februari, ter herberg DE POORT, bij Domien De Winne, Bin- nestraat. bij BERNARDLsFRANCK.te Aalst, hoek der Maanstraal, alle soorten van Appelcienen, Citroenen, Vijgen, enz., als ook droogen eu gezouten Visch, aan geringe prijzen. ALBERT LIÉNARTSTRAAT, N° 24, Wisselaars en wisselagenten. Aankoop en verkoop van alle publieke fondsen. Berg van Bermhertigheid der stad Aalst. OPENBARE VENDITIE VAN Op Donderdag 5 Februari om t ure nanoen, en des noods den volgenden dag, zal er wegens de Administrative Commissie van den Berg van Berm hertigheid te Aalst, en in deszelfs lokaal, geslaan in de Leopoldstraat, door bet ambt van Deurwaarder RINGOIR, openbaarlijk verkocht worden, de over hunnen lijd staande panden der maanden October, November en December 1883,beslaande in gouden en zil teren voorwerpen, horlogiën, oonngen, juwee- len,xoper, tin, kleederen, Lijnwaad, katoenen en meer andere voorwerpen te veel om te melden. De verkooping wordt gedaan op tijd van betaling, mits stellende voldoende borge, met vermeerdering van 5 p. °/o voor alle kosten. Politie-maatregels. De Burgemeester der stad Aalst, Gezien de wet van 30 Juni 1842 en de wellen van 16 en 24 Augusli 1790 en verdere reglementen van politie heeft goedgevonden de volgende maatregels vast te stellen nopens de Vastcnavonddagen van 1885 Art t. Het is toegelaten zich binnen deze stad te maskeren. Zondag 15 Februari aanslaande, van den middag lol 7 ure 's avonds, Maandag 16 en Dijnsdag 17 Februari van 7 ure 's morgens tot 7 ure 's avonds en Zondag 22 Februari, van den middag lot 7 ure 's avonds. Art. 2. Het is vei boden aan de maskers ge bruik te maken van alle soorten van wapenen, als vuurroeren, pistolen, sabels, degens, stokken, bla zen, spuiten, poederzakken, zemelzakken en andere diergelijke, waardoor zij anderen zouden kunnen hinderen; van zich te vermommen met onbetamelijke kleederen die de zeden of rust zouden kunnen stooren, als ook met geestelijke of militaire kleede ren; lezen, zingen of uildeelon van eenige schriften die de eer van anderen of de zeden zouden kunnen kwetsen; iemand aan to randen of tegen iemands dank in hunne huizen te dringen. Art. 3. Het is insgelijks verboden de maskers te tergen of te beleedigen. Art. 4. Alle maskers of andere verkleede per- souen zullen zich op het eerste aanzoek van de politie moeten begeven ten hureele der zelve, om zich aldaar te doen kennen en er de inlichtingen te geven die hun zullen gevraagd worden. Art 5. De overtreJers van de tegenwoordige schikkingen zullen aangehouden worden en geleid naar het burgerlijk arresthuis, alwaar men ten hunne opzichte zulke maatregels nemen zal als het zal behooren, behoudens de rechterlijke vervolgingen zoo legen hun als tegen de ouders en andere perso nen, verantwoordelijk volgens de wet. Art. 6. Op Zondag 15, Maandag 16, Dijnsdag 17 en Zondag 22 Februari aanslaande, zal de aftocbls- klok niet geluid worden. Art. 7. De Commissaris en agenten van politie zijn gelast met de uitvoering van het tegenwoordig reglement, hetwelk zal aangeplakt en afgekondigd worden op de gewone wijze. Gedaan en algekondigd ten Stadhuize te Aalst, den 14 Februari 1885. De Burgemeester, VAN WAMBEKE. Gedurende de Vastenavondagen zullen er'geene gemaskerde personen toegelaten worden bij Joseph Boeykens, ter herberg In Ste Anna. Smidsalem, zooals 2 Aanbeelden, 2 Vijze- en Baut, 2 Blaasbalken, 2 Slijpsteenen, ver sclieideSmidstangen en Hamers van alle soorten, immers alle gereedschappen betrekkelijk den stiel. Zich te bevragen ten bureele van den Den- derbode. naar eene sclioone hangende PEIDULL^) waarde 22 franks, op Zondagen 1 en 8 Maart 1885, ter estaminet Het gouden Tonfïeken Pontstraat, bij Henri Luycx. Men zal beginnen ten 5 1/2 ure. Den inleg is bepaald op 0,10 cent. per serie van 3 stuivers. Gewoone voorwaarden. De liefhebbers zijn verzocht de pendule te ko men bezichtigen en aan de schieting deel aan te nemen. On demaude dans une des principals fabriques de la Ville un jeune homme actif, intelligent et ayant unc belle écrilure pourapprendre le Commerce. Ecrire franco au journal sons lettres A. B. een gerieflijk Huis, voor winkel in de Lange-Zout- slraat, lest bewoond door Dom. Roggeman. Voor de conditiën zich le bevragen bij den heer Em. De Coen-Moyersoen. VENDITIE VAN te Aalst-Mijlbeke, Herdersem, Ho/stade en Aalst SchaarbekeOsbroek. De Notaris DE GHEEST le Aalst, zal op Dijusdag 10 Februari 1885, ter liicrnagemelde plaat3en, overgaan tot de openbare verkooping van de volgende Boo- men, te welen Namens de Sl-Martens Kerkfabriek te Aalst Ten 8 1/2 ure 's morgens, aan land te Aelst- Mijlbeke, ten Roosen, gebruikt door Van Cauter, De Waal en Callebaul, nabij de hofstede van Joseph Callebaut50 koopen Kanadas, 1 Eik en 2 Bueken. En namens Mijnbeer Leo Gheeraerdts-Mulkens, te Aalst Ten 10 ure aan land tc Herdersem, Pontweg, ge bruikt door Louis Van Essche 4 Popeliers. Vandaar aan eenen Meersch te Hofstade, Molen- kauter, aan hel Hof ter Eccke, 9 Kanadas. En aan Land nabij voorschreven Meersch, le Hof- stade, op het Toensveld, gebruikt door Van Geit, aan de kassei naar Lede,1 Kanada. Ten 2 ure namiddag stipt, aan eenen Meersch, te Aalst-Schaarbeke, in den Osbroek, nabij d* Stad, 3 groote Kanadas en 30 koopen Wilgen, zeer dienstig voor wagenmakers. En aan den Dreef nabij dezen lesten Meersch, 38 koopen Kanadas. Gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits goede borgstelling. VERKOOPING VAN 6000 extra scboone liggende aan de statie van Moorsel. Henri JOOSTENS, Zaakwaarnemer te Baardegem, zal, door het ambt van den heer VAN MUYLEM, te Aalst, op Dijnsdag 17 Februari 1885, (Vastenavond, om 3 ure slipt namiddag, openbaarlijk le koop bie den, de ten hoofde gemelde Hoppestaken. Tijd van betaling voor de principale koopsom, mits stellende goede borg en betalende gereed het on geld. van 140 koopen schoone Kanadaboomen en 80 koopen Schaarhout te Erembodegem in den Osbroek, door den Notaris VAN DE VELDE te Lebbeke, met bevoegd ambt en namens ver scbillige eigenaars, op Dijnsdag 10 Februari 1885, om 8 ure voormiddag. Te vergaderen aan aan de Kapel ter Muren aldaar. Gewone conditiën en tijd van betaling, mits stellende goede borg. Stad Gent. WERKEN VAN HET NIEW KWARTIER. Te Koop j VAN ALLE SLAGH. Balken en Kepers in eiken hout van alle grootte. Deuren,Kalsijnen, marmeren Schouwen Spiegels enz. Voordeelige conditiën, gemak van betaling. Zich te wenden bij M. BAR BIER, 9. Nederscbeldestraat, Gent. De Notaris BOONE te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen mei gewin van palmslag en gelagen. Koop 1 Een perceel Land, goed geschikt voor Bouwgrond, gelegen te Aalst-Mijlbeke in de Botermelkslraat op het Hoorebeeckveld, groot 30 aren 74 cent. verdeeld in drij gelijke deelen. Koop 2 Een perceel Meersch, gelegen te Herdersem aan de Gutstraat, groot 15 aren 70 centiaren. Boomprijs fr. 20. Beide gebruikt door Joannes Van den Steen. ZITDAGEN Verblijf Zate,rdag lil Februari .885. Om 3 ure nanoen ter estaminet, Hel Slot te Aalst op den hoek van de Binnestraat. VENDITIE VAN 8000 schoone Hollandsche te Aalst-Vaartkaai. Op Maandag 2 Februari 1885, zijnde O. L. V. Lichtemis om 1 uur namiddag, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. MERKWAARDIGE VENDITIE van 133 koopen Kanada, Populieren, Esschen, Boeken, Wilgen, Olmen, PlataneB, Acasia, Kastanien, Notelaren, Linden en Eiken alsmede van Slaghout en Versierplanten, (c Lede, op het groot Kasteel. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten verzoeke van den heer Jacob-Anloon De Hartog op Donderdag 5 Februari 1885, om 9 ure voormiddag, openbaarlijk verkoopen, de ten hoofde gemelde voorwerpen Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst. 1° Van eene schoone behuisde en bebouwde Hofstede te Aalst Mijlbeke, brusselschensteen- weg, sectie G. N. 197c en 198d met eene grootte van 29 aren 10 centiaren. Bewoond bij Jufv. wed. en kinderen F. J. Van der Eist. 2° A. van 14 aren 29 centiaren Land te Nieu- werkerken op hel groot Molenveld, sectie C. N. 703a. B. En van een behuisd Hofsteedje le Nieu- werkerken Kleinderbeek, groot 6 aren 15 cenli- liaren. Beide bewoond en gebruikt bij Josephus Roe- landt en kinderen. ZITDAGEN Verblijf Zal"dag Februari 188*. Telkens om 3 ure namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht le Aalst, groote Markt. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met gewii van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen 1° Eene goedo partij Land te Moorsel, op dei Buuk, groot 23 aren 4 centiaren, sectie D, deel ten westen van N° 565 Ingebruik bij Charles Louis Van den Steen. ZITDAGEN Instel Woensdag 2s Januari Verblijf id 4 Februari Telkensom 3 ure namiddag ter herberg St. Rochuf bij Ch. L. Van den Steen, Moorsel, Dorp. 2° Eene behuisde en bebouwde Hofstede, gestaan en gelegen te Lede, wijk Gehucht, groot 16 aren 60 centiaren sectie E. N° 141a 143a en 144. ZITDAGEN 1885. Instel Dijnsdag 3 p.br|lari Verblijf id. P *eDruan 1885. Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg Den Bonten Os, bewoond bij Jufvrouw wed. Jb. Aonaerl le Lede, Bril. Kantoor van den Notaris DE WINDT te Aalst Keizerlijke plaats, 47. 1e Een groot en sterk gebouwd magazijn te Aalst, in de Langeridderstraat. In gebruik bij den heer Borreman-Mailly. 2* Een schoon Huis te Aalst in de Nieuw- straat, bewoond bij de kinderen Callebaut, 500 franks bij jare. GELD.Groote en kleine kapitalen te beko men aan gematigen intrest mits bezet. Zich le vervoegen bij genoemden Notaris. OPENBARE VERKOOPING van 80 koopen groote en extra schoone te Niewerkerken wijken Edixvelde-Rijden en Laar De Gemeente-Sekrelaris Ch. J. VAN SANDE, te Nieuwerkerken zal door bevoegd ambt op Maandag 9 Februari 1885, om 12 ure juist 's middags, open baarlijk verkoopen A. Namens mijnheer Charles-Joseph Baeten, ge neesheer en Burgemeester le Nieuwerkerken. 1° Aan hel goed in gebruik door Franciscus Slag mulder le Nieuwerkerken, wijk Edixvelde.vier aller schoonste dikke hoogsiammige Kanadaboomen. B. Namens mijnheer Charles Van Landuyl eigenaar le Haeltert. 20 Aan het goed in gebruik door Leo J)e Smet te Nieuwerkeiken inden Rijden (Grootbroekveld), drij schoone Wilgenboomeu. 3° Namens voornoemden heer Van Landuyl te Haeltert aan het goed in gebruik door den heer Pe trus Coppens te Haeltert, vijftien koopen allerschoon ste dikke en hoogstammige Kanadaboomen te Nieu werkerken wijk Laar in den Larenbroek. 4' Namens meer genoemden heer Van Landuyl te Haeltert. Een allerschoonste ,Wilg te Nieuwerkerken wijk Laar aau bet goed in gebruik van den aanzoeker. C Namens Mejufvrouw Lavendy, eigenares, te Aalst. 5" Drij-en-twintig allerschoonste dikke en hoog stammige Kanadaboomen, te Nieuwerkerken, wijk Laar, aan het goed in gebruik door Dominicus Ser geant, landbouwer le Nieuwerkerken Meest allen deze Boomen hebben eene dikto van 1 lot 2 meters en staan zeer gemakkelijk voor het vervoer door hunne ligging nabij den steenweg. Voor alle inlichtingen nopens deze Boomen ver- voege men zich bij bovengenoemden Sekretaris. Men zal vergaderen voor de Boomen gestaan in den wijk Edixvelde, ter herberg van d'heer Jan Bap- lisle Van den Bremt aldaar om 12 uren juist 's mid dags alwaar de verkooping zal aanvang nemen. Voor de Boomen in den wijk Laar zal men ver gaderen te herberg van d'heer Frans Tas aldaar en alzoo in ordenummer zoo als is gezegd de veiling voortzetten. Alles op gewone conditiën en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borg na de verkoo ping en betalende comptant hel ongeld ter herberg van den heer, Leo Tas te Nieuwerkerken, rechtover de Lare Kappel. onmiddelijk na de verkooping. Een ieder is gehouden daar aan te voldoen op straf van nietigheid zijns koops. BIJ STERFGEVAL. van eenen Kruidenierswinkel, Huismeubels eu twee schoone Laurierboomen, op Maandag 9 Februari 1885, om twee ure namiddag, ten sterfhuize van den heer Regnier Vermoesen, Pontstraat N. 34 te Aelst. Door bet ambt van Deurwaarder Jozef DE VOS te Aelst. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van Landbouwersalem, Hooi, Strooi, Mest en Loof te velde, te Ottergem. De Notaris EEMAN, le Erpe, zal op Dondardag 5 Februari 1885, om 1 ure slipt nanoen, ten sterf huize van wijlen den heer Donatus Schouppe, te Ottergem, aan het Vjssestraatje, openbaarlijk ver koopen Huismeubels zoo alstafels, stoelen, stoof met toebehoorten, jachlconfoor, hangende horlogie, aarden-en gleisen keukengerief, aarden tobbens, ijzeren potten en casserollen, koffijmolen, koperen moor en koffijpot, sauspan, trefter, bierkaraffen, tinnen lepels, linnen soeplepel, linnen halve liter, ijzeren vorken, wafelijzer, bolianlaarn, broodmouille, vleeschkuip, melk kuip, waschkuip, slaapgcrief, wol ien matras, enz. Landbouwersalem zooals wanmolen, kruiwagen, schuppen, spaden, braken, reeken, rieken, gaffels, zeisen, desielschup, dorschvleugeis, ledige zakken en schelfhouten. Eene Geit eu vijf Hoenders. Eene hoeveelheid hooi, strooi, mest en loof te le velde. Op gewone voorwaarden en met tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borgo. OPENBARE VERKOOPING VAN De Notaris WALRAVENS tot O. L. V. Lombeek, zal ten verzoeke van M. F. Goelens, over Mijnheer den hertog Levis de Mirepoix de Mérode, op MAANDAG 9 FEBRUARI 1885, om 9 ure voormiddag, ter herberg a de Belle Alliance, tot Pamel, openbaarlijk verkoopen op Berchem-bosch. 1 koop 1 Buek 2,70 m. 21 koop 1 Eik 2,1!m. 41 koop 1 Eik 2,05 m. 2 1 Eik 2,25 m. 22 1 42 1 2,35 m. 3 3 Eikeu. 23 3 Eiken 43 1 4 1 Buek en Kruin. 24 s 2 44 1 2,40 m. 5 1 Buek 2,20 ra. 25 1 Eik 2,3C m. 45 1 Abeel 1,90 m. 6 1 Eik. 26 1 2 m. 46 1 Buek 2,55 m. 7 2 Eiken 2 Bueken. 27 1 2,20 m. 47 1 8 t Eik. 28 1 2,23 m. 48 1 Eik 2 m. 9 1 29 1 2,20 m. 49 i Buek. 10 1 2,30 m. 30 1 2,30 m. 50 5 Eiken. 11 1 31 1 2,25 m. 51 1 Buek 2,40 m. 12 D 1 2.30 m. 32 1 52 1 Eik. 13 1 2,40 m. 33 1 53 1 1,85 m. 14 1 34 1 2,25 m. 54 2 Eiken 15 1 35 4 Abeelen 1 Buek. 55 1 Buek 2,75 m. 16 1 2,20 m. 36 1 Eik 2,20 m. 56 1 Eik 1,85 m. 17 1 Buek 3,20 m. 37 38 1 Esch 1 Eik 1,50 m. 57 1 1 2,20 m. 18 1 Eik 2 m. 58 2,10 m. 19 1 '2,20 m. 39 1 a 59 1 2 m. 20 1 40 1 Op Ledeberg-bosch, ACHTER DE KAPEL. IN DE KLUISPUTTEN. 14 koop 2 Eiken. 1 koop 2 Eiken. 15 2 1 kooD 1 Eik. 2 1 Eik 2 m. 16 2 Bueken. 2 1 Buek. 3 1 Buek 2,60 m. 17 1 Buek 2,35 m. 3 1 Eik 2 m. 4 1 3,20 m. 18 1 2,90 ra. 4 1 Buek 2,40 m. 5 1 2,30 m. 19 1 3 m. 5 1 2,50 m. 6 1 2,65 m. 20 1 Eik 2,25 m. 6 1 2,30 m. 7 1 3 m. 21 1 2,15 m. 7 1 2,40 m. 8 >i 1 2,50 m. 24 l Buek 3 m. 8 1 Eik. 9 1 2,05 m. 23 1 2,75 m. 9 1 Platane 3 m. 10 1 2,20 m. 24 1 2,70 m. 10 1 Olm. 11 2 Eiken. 25 1 Eik 2,60 m. 11 1 Buek. 12 1 Abeel 2,60 m. 26 1 Buek 2,90 m. 13 2 Eiken. 27 1 De verkooping geschiedt op gewone conditën en stellen (voor iedereen) van gekende borg. Nota. De Rentmeester zal denzell'den dag zitting houden lol het ontvangen der verschenen ver- koopingen. De Boschwachter Van Cutsem is gelast met den aanwijs. Aflichen zijn te bekomen bij den Boschwachter.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3