Société Anonyme La Linière Alostoise. Lollrekktii» der Serlisclie loleu. lly|iollieliiiire kas van België, Aiili-rliiimalisiiiiile Watte Oproeping van Erfgenamen. TE BEKOMEN, MAGAZIJN Magazijn van Merceriën. HUISMEUBELEN BOUWGROND sparren HOPSTAKEN, sparren HOPPESTAKEN MEEBSCH, BEHUISDE HOFSTEDE schoon en sterk Gebouw, lluisiiieiilicls cn llcrberggerief, KANADA BOOMEN Oude Bouwmaterialen ZAAILANDEN Koei- en Paardenmest, PERCEELEN LAND 2 HUIZE1T perceel ZAAILAND, HOPPESTAKEN, MEUBELS Geelt men aan de liberalen, dan is er geen spraak van doode handgeeft men aan de katholieken o dan, dan steekt die ijselijke hand dreigend op, en men haast zich deze te bevechten. De Bond der katholieke Kringen zal dit jaar zitting houden te Doornik, en wel den 25 en 26 April, onder voorzitterschap van M. Woeste. De eerste zitting heeft plaats Zaterdag 25, ten 3 ure; de tweede.den 26, ten 10 ure, waarna het banket. M. Coupati, kommandant der gendarme rie te Maeseyck, heeft met het lot n° 175,262 de premie van 25,000 fr., in de leste trekking van Brussel 1872, gewonnen. Drama te Deurnt. Bernard Sprangers, belicht van diefstallen gepleegd op bet hof van Mev. de Bosschaert-Dubois en van moordpo ging op M. Meeus-Van Reeth, te Deurne, is dijnsdag in de infirmerie der gevangenis over leden aan de gevolgen der wonden, die hij be kwam toen hij poogde zich te zelfmoorden. Sprangers was slechts 24 jaar oud, geboren te Wijneghem en wonende te Antwerpen, Lente straat. Geknipt Dezen winter werden er veel dieverijen van konijnen, hennen, graan, geld, enz. bedreven al de kanten van Hout hulst, Zarren en Clercken. De brave menschen peisden dat de tijd van Baekelant herbegon. Drij kerels, die leefden er, dronken zonder werken, werden verdacht en door de gendar men bewaakt. Een van de drij, vreezende in de handen der justicie te vallen, besloot met vrouw en kin- ders naar het Fransche te trekken. Maandag om 4 ure 's morgens, kwamen de vier gendarmen van Clercken met den veld wachter om dien kerel, llij was maar juist thuis gekomen van de herberg, waar hij had gedanst en gedronken. Men greep hem vast, en de gendarmen gin gen van daar een stapke verder, naar Zarren, om er eenen maat van den eersten gevangene aan te houden. Eindelijk pakten zij ook den derden beschuldigde, die alhoewel een kloeke kerel, tegen de twee goed gewapende gendar men geenen weêrstand bood. De drie gasten zijn naar Veurne in het ge vang gedaan. Wel besteed. De gemeenteraad van IJperen, nogthans uitsluitelijk samengesteld uit liberalen, heeft naar het voorbeeld van Brugge, geweigerd eene subsidie te stemmen voor de feesten die te Brussel ter gelegenheid der 50"* verjaring van de inhuldiging der bel- gische ijzerenwegen zullen plaats hebben. Wel besteed Brussel heeft eerst het bin nenland uitgelloten, en nu fluit het binnenland Brussel ook uit Menschen van te lande, opgepastDijns dag der verledene week, kwam te Ursel een vreemdeling binnen bij den arbeider Brugge- man, op het Drongengoed. De man en de vrouw waren aan het werk in de bossclien, en de vreemdeling vond niemand te huis dan de jonge kinderen. Om deze te verwijderen, gaf hij hun eenige centen, zeggende dat zij moeder eens zouden gaan halen, dat er een heer in huis zat die haar spreken moest. Toen de vrouw te huis kwam, vond zij nie mand, maar haar koffer was opengebroken en het geld, rond de 200 frank, met eenige ju- weelen, was daaruit geroofd. Indien de vrouw den dief verrast had, misschien zou ze ver moord zijn geworden. Ongeveer een kwart uurs verder, in de Brugschestraat, werd door den kerel langs de venster ingebroken bij vrouw Medard, terwijl deze op den akker wrocht en haar huisje ge sloten had. Eene som van 40 frank werd daar buit gemaakt. In dezelfde straat kwam de vreemdeling vervolgens ten huize van eenen anderen dag- looner. Ook hier waren man en vrouw afwe zig, en de drij kinderen, onder welke een onnoozel meisje, bleven alleen te huis. Aan de twee eerste gaf hij eenige centen, mits zij om vader zouden gaan, zeggende dat hij geko men was'om hunne geit te koopen. Intusschen maakte de schurk zich meester van 30 frank, het eenig geld dat deze goede menschen bezaten en dat gespaard was om de eerste communiekleêren van hun oudste zoontje te koopen. Het onnoozel meisje trok den booswicht mede in de bosschen. Hier werd hij door eene gebuurvrouw achterhaald en op de vlucht gezet. Al deze schelmstukken werden begaan in den omtrek van eene halve uur en op één uur tijds doch tegen avond was alles gekend en toen werd de kerel achtervolgd. De vrouw die hem op de vlucht had gezet, had hem zien wegloopen in de richting van Kleit. Langs dien weg ook werden een paar versletene porte-monnaies gevonden, welke de dief, na ze geledigd te hebben, had weggeworpen. De gendarmerie van Aaltre kwam op het eerste bericht toegesneld om den schelm te vangen, doch mocht daarin zoo gauw niet gelukken. Hier volgen zijne kenteekens, voor zooveel zij bekend zijn een man van middelmatige ge stalte, oud van 30 tot 40 jaar, sprekende plat Vlaamsch, bruinen bovenfrak, zwarten onder- frak, wit half hemd, zwarte klak met lederen verlakte klep, leege schoenen, met eenen gaan- stok bij hem die uit eenen houtkant is gesne den. Dien zelfden dag, had dezelfde kerel reeds allerlei schelmerijen gepleegd te Zomerghem, in de eene plaats gaf hij zich uit voor koopman in peerden, op een ander hof zei hij weêr iets anders te zijn. 't Ware te wenschen dat de schurk welhaast gevangen werd, en oppassen is hier de boodschap. De Werkstaking. De werkstaking is geëindigd en de mijnwerkers hebben in de putten van den Levant du Flénu allen den ar beid hernomen. Het nieuws als zou men te Cuesmes het loon der werklieden verminderd hebben wordt gelogenstraft. De troepen zijn naar Bergen vertrokken. Men schat op meer dan een millioen frank de totale som der dagloonen welke sedert het begin der werkstaking niet betaald werden. Daaruit kan men afleiden welke aanzienlijke schade de kleine handel van den Borinage en de groote kooplieden in steenkolen geleden hebben. De gendarmen, die uit Brussel naar den Borinage gezonden werden, zouden vandaag ten 2 ure, met een bijzonderen trein, naar de hoofdstad weêrkeeren. ROEMRIJKE EERZUCHT. ZeideneensdeSohythischeafgezanlen lot Alexan der: Ware uwe persoon zoo groot als uwe eerzucht, dan zoude de wereld u niet kunneu bevatten! wij hebben nu in ons midden een veroveraar, wiens eer zucht even grenzeloos is als die van Alexander. Wij hebben het oog op Professor Holloway, wiens be geerte om den menscb wel te doen," onverzadigd door de tallooze genezingen, welke zijne medecijnen ten gevolge hebben gehad, nu bezig is, om aan de behandeling der ziekten in dit land eene andere wen ding tegeven. Hij stelt zich ten doel om de verschil lende kwalen, waarmede de menscli te worstelen heeft, te overwinnen te onderdrukken! Overal kun nen de zegeteekens van zijne bekwaamheid gevonden worden, want zijne middelen vermogen alles, en waar zij door drongen, zijn alle kwalen verdwenen voor hunnen invloed op de gezondheid. Hoogst waarschijnlijk beslaan er geen zestal nieuws bladen, welke niet vrijwillig getuigenis af gelegd hebben van de wonderlijke heilzaamheid van de Pillen en Zalf van Holloway. Tot nu toe is de bijna algemeene klagl, zelfs tegen de meest populaire ge neesmiddelen geweest, die misschien tijdelijk de pijn verdrijven, maar die nimmer de bestanddeelen der ongesteldheden in het bloed materies morbi bereiken. De pillen van Holloway daarentegen wer ken in 't bijzonder op de voornaamste aanleiding tot de ziekten, en de vochten van het lichaam waaruit zij voortkomen, bij uitwendige kwalen wordt de Zalf aan de Pillen toegevoegd, en de heilzame uit werkselen daarvan zijn zeker niet minder te bewon deren. Wij geven deze verzekeringen hoe stout zij ook schijnen op zeer vaste gronden. Wij hebben de waarborgen er van in de toelating der faculteit, in de berichten van do beste geneeskundige tijd schriften aan weerszijden van den Atlantiscben Oceaan, in de openbaar gemaakte verklaringen van duizende dankbare herstelden, en eindelijk, (uaar onze inzigten voorzeker niet de geringste,) in onze eigene ondervinding en opmerkingen. Aan hem door wiens grondig onderzoek, en prac- tische bekwaamheid op hel gebied der genees- heelkundige wetenschappen zulke onvergelijkelijke geneesmiddelen zijn voortgebracht, en door wiens bemoeiing, doortasling en onderneming zij in elke bewoonde streek tusschen den Evenaar en de polen zijn verspreid, komt de hulde der wereld toe. Deze is hem ten deel gevallen Overal schenen zijne reizen eene soort van triomftochten te zijn en de hoogste Europeesche aristocratie was er trotsch op om bij zijne vergaderingen tegenwoordig te zijn. Sunday Courrier. Hollowuy's Pillen. De veranderlijke temperatuur en het nate weder hebben eene geduchlen invloed op hot menschelijke lichaam, daar zij bet bloed onzui ver maken en slechte bestanddeelen in het reservoir er van (de longen) achterlaten. Vandaar dat wij van alle kanten als het ware omringd zijn door bronchitis pleuris, asthma, lering, welke alle door Holloway's onfeilbaio middelen gereedelijk kunnen genezen worden, omdai de krachtige sloffen daar van het bloed zuiveren, en alle verwakkende bestanddeelen uit het lichaam verdreven worden. In geval van slech te spijsvertering, duizeligheid, hoofdpijn, geestelijke en lichamelijke vermoeidheid werken deze heelende Pillen als een toovormiddel. Zij verdrijven rheuma- liek en jicht, terwijl zij onmisbaar alle vrouwelijke kwalen bij jong of oud, bij zwak of sterk genezen. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 13 Vrouwel. 4 HUWELIJKEN L. Pouckx, twijndersg. met M. Van der Borght, kleerm. OVERLIJDENS. L. Cobbaut, beggijn, 84 j., overl. te Lede. M. Corenflos, vr. Van Renterghera, z. b. 56 j.overl te Ryssel. C. Goossens, koopmansklerk, 23 j., Schaarbeke. L. Van der Noot, vr. De Coen, ren teniersier, 56 j., Nieuwst.- J. DeSroedl.manEemans, twijndersg. 63 j., Nazarethst A Steller, z. b. 17 j., Keizerlijkepl.— M. De Moor, vr. Verhulst, 27 j. Zonnest. R Verheirslracten, vr. Van Goelhem, z. b 60 j Mijlb. D. Slrickx, mau De Rruyn, zeeld. 47 j., Schaarb. H. Van Coningsloo, landb. wed' Van Caeckenbergh, 78 j. St. Job. M. Do Schryver, vr. De Brul, z. b 32 j., Schaarb. J. Van den Dorre, man Van Wesemael, steenkapper, 30 j St Job. J. De Pelsmaecker, wed. Vinck, z. b. 8oj Leopoldstraat. 6 kinderen onder de 7 jaren Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften van den 20 tol den 26 Maart 1885. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 2 Vrouwelijk 1 OVERLIJDENS. J J. Wachlelaer 58 j. werktuigkundige wed. van L. Van Oudenhovo echtg. van J. C. Van Opdenbosch Kerkhofstr. J. B. Standaert 78 j. stoeldraaier echt. van F. Van Doorslaer, Burchtdamstr. 2 kinderen onder de 7 jaren. Op de markt te Brussel werden dijnsdag 544 varkens te koop gesteld, en men betaalde per kilogram op voet van fr. 0.83 tot 0.93. Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet. 7 Ossen, 0 80 tot 0 95 18 Koeien, 0 80 0 85 Stieren, 0 00 0 00 129 Kalveren, 0 95 l 09 Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 928 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.73 tot 1.00; stieren,0.65 tot 0.86; koeien en veerzen, fr. 0.65 tot 0.86 Aelst, 28 Maart. Per 1 heet. 32 lit. 50 cent. 00 a 22 Tarwefr. 20- Ma3teluin 17- Rogge 15- Geersi. 00 Haver. per 100 kil. 20 Spelt00- Koolzaad per 100 kil. U0 Lynzaad 00- Koolzaadolie Oo- Lijnzaadolie, 00 Koolzaadkoeken, id. 00 Lijnkoeken, 00- Aardap. (roode de 100 kil. 5 Aardap. (geelej Nieuwe 00- Boter, de 3 kilogram. 7- Eijers, de 25. 1 Vlas per 3 kilos. 3- Viggenen, per stuk, t® soort -00 18-50 16-00 00-00 22-00 00—00 00-00 00-00 00-00 00-00 00-00 oo - oo 6 00 00- 00 8-72 1-80 4- 27 50 2'22-50 HOPHANDEL. Heden wordt de hop van 1884 verhandeld tegen fr. 55 k 00 de 50 kilogr, POPERINGHE, 27 Maart. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 60—00 00—00 Gemeenten 50—00 00—00 ANTWERPEN, '27 Maart. De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr 2 *>o fr. 0.00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,40 a 1,70 zwaar gewicht fr. 0 00 a 0,00. De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 6,00 tot 7.00; polderperlOOkilos fr. 0.00 0.00 De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 1,90 a 2,20 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 18-00 a 19—00 Rogge, 16-Ö0 16-75 Wintergeerst, 00-00 00—00 Zomergeerst, 20—00 2ü—50 Haver, 19—00 20 - 25 Bookweit, 00—00 00—00 Boonen, 49—00 19-5Ó Bitterpeën, 16-50 17-00 ALOST. L'assemblée générale ordinaire aura lieu le Mardi 14 Avril prochain, a 10 heures du matin, au siège social. ORDRE DU JOUR Approbation du bilan au 31 Décembre 1884. Nomination d'un administrateur et d'un com- missaire (sorlantsel rééligibles.) Pour assisler 5 l'assemblée, MM. les actionnai res sont priés de se conformer a Particle 10 des slutuls en faisant connaitre par letlre au conseil d'administration lenombre et Ie numéro de lews actions quinze jours avant la réunion. van 14 Maart 1885. Uitgekumene Serien 5866, 5571, 1117. Serie 5866 N° 1H uitgekomen met 100,000 francs. N° «4 5571 N° -I N® 9 n® ao N° 3» N# 4 H 1117 N® 6 N® 16 N° 83 met 10,00(1 met 4,000 met met met met met met met 500 500 5P0 500 500 1,000 1,000 Alle de nummers begrepen in de bovengemelde seriën zijn betaalbaar door honderd francs te reke nen van eersten April 1885- gevestigd te Brussel. Ingericht en gemachtigd door Ko ninklijk Besluit van 4 Januari 1835. Maatschappelijk kapitaal, twaalf mil joenen iranken. De llypothekairc Kas, welke baar vijftig jarig be- staankoml te bereiken,is eene ware Kas en niet eene Rank, en bepaalt zich aan de volgende tweevoudige verrichting 1. Zij doet leeningen, iederhalfjaar door kortingen aflegbaar. en op in Belgenland gelegene onroerende goederen gehypothekeerd. 2. Zij geeft obligatiën aan drager of op naam uit van 50, 100, 200, 250, 400, 500 en lOuO franken, oei.en interest van vier per honderd'sjaars opbren gende, en gewaarborgd door uitmuntende hypotheken en door het kapitaal en reserve-kas der Maatschappij. De obligatiën zijn nooit aan eenige daling of ver lies onderworpen, zoo dat er geen beter middel is om ziju geld met zekerheid te plaatsen. Voor ruimere aanwijzingen en te handelen, zich le vervoegen in het Bureel van den vertegenwoor diger der Hypothekaire Kas M. FRANC-OIS T'KINT, te Nieuwerkerken bij Aalst. van Dr. PATISSON, verzacht oogenbliklijk en geneest radikaa! hel Fle- recijn cn IKhumatlsinen van allen aard, tandpijn, lendenpijn, (verschot,) ontstekingen der borst en keelpijnen. In rollen tegen (r. 1,50 en halve rollen tegen 80 centiemen, bij den heer Victor Aleirgehaat, apo theker, Korte Zoutslraat, te Aalst. Kantoor van den Notaris VAN ASSCHE, te Gent, Nederkauter, 36. Bij haar testament heeft Jufv. Adelaïda Blondina Hovaere, overleden te Gent, den 17 Oogst 1884, dochter van Michiel-Petrus tien duizend franks gegeven aan de kindereu en afstammelingen van Francies en Pieter De Weirdt, twee broeders harer moeder, Maria Joanna De Weirdt, overleden te Gent in 1812, die dochter was van Livinus en van Joanna Calombe. Alleen degenen die binnen het jaar hunne rechten doen gelden, worden voor hun deel aangenomen. Tg IvOOp Edouard Pyck te Aelst. Eenen eerste klas van Zoet. Camion, 2 Harnassuren alsook Tp Lnnn Eersle klas van Hooi per bussel a. c H-Uup. by jufvrouw weduwe De Windt te Aalst, Zoulstraatpoort. bij Louis VAN BREMPT, in 't Klein Gent, Nleuw- straat, eerste klas van Rigas-Tonnezaad, met de ton en roet vat, aan geringen prijs. van Doornijkschen Kalk, Pannen, Boomschen en anderen Steen, Hovenierstraat, N° 4, te Aalst. De heer Camille VAN GEEM-EEMAN, heeft de eer hel publiek kenbaar te maken dat hij komt op te rechten een magazijn van kalk, pan nen en steen. Hij verhoopt door de goede hoedanigheid zijner waren en de geringheid zijner prijzen, de gunst »in eenieder te bekomen. Verandering van woonst en uitscheiding van bedrijf. J. DE VOS-VAN WYMERSCH, Pontstraat N°34. Uitverkoop aan en onder deL prijs der VENDITIE VAN EN WINKELGERIEF te Aalst. Op Dijnsdag 31 Maart 1885, ten een uur nanoen ten huize van Jufvrouw de weduwe Steppe, in de Korle-Zoutstraat, door het ambt vau den Notaris DE GHEEST. OPENBARE VERKOOPING van te Baerdegem. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal ter herberg van Sylvère Van Langenhove, te Baer degem, aan de"Hoogstraat, met liet houden van eenen zitdag, bepaald op Donderdag 9 April, ten 4 ure, overgaan lot de openbare verkooping van 48 aren 40 centiaren Land, door zijne voor- deelige ligging le Baerdegem op het Slokt, aan de kasseide leidende van het Dorp naar de Slilsiaudplaats van den ijzerenweg, zeer wel geschikt voor Bouwgronden. Gebruikt zonder termijn door Van Cauter Dierickx en Van Langenhove. Verdeeld in 5 loten, ten zuide, le midden en ten noorde. Kantoor van den Nolarls RE VIYST, le Borsbekc. Openbare Verkooping, van al de Meubelen, ten slerfhuize te bevinden van den Eerwaarden Heer Duvillers, pastoor te Woubrechtegem, op Maandag 30 Maart 1885, om 9 ure voormiddag. GROOTE VENDITIE van 7000 extra schoone Hollandscho liggende op de Zaad o{ Timmenverf le Aalst. Op Maandag 6 April 1885, (2d® Paaschdag) om 2 ure nanoen door het ambt van Deurwaarder RINGOIR VENDITIE VAN 800G EN 2000 BOONSTAKEN te Erembodegem, aan de Denderbrug en aan de Statie. Op Maandag 30 Maart 1S85, om 1 uur nauoen, door het ambt van den Notaris DE SMET, te Erem- OPENBARE VERKOOPING van eeen partij te Welle. 7 De Notaris DE PAEPF. te Herzele, zal ter tusschen- komst van den Notaris DE SMET, te Erembodegem, ten verzoeke van die het behoort met gewin van palmslagen gelagen, openbaarlijk verkoopen: Eene partij Meersch gelegen te Welle,beneden bet oud kerkhof inden Avaen, groot volgens titel 57aren 65 centiaren, volgens kadaster 58 aren 20 centiaren, en volgens meling 54 aren 55 centiaren, gekend bij kadaster sectie a, deel van n° 6 a, palende oost de erfgenamen Jan Van Haver, zuid de erfgenamen Emile Scbuuppe cn de erfgenamen Jan Van Haver, west madame Declercq, noord de beek, daarover mijnheer J.-B. Jolie. Boomprijs fr. 200,00 De koopers zullen er van in gebruik komen met de betaling der koopsom. Ingesteld fr. 2300. SUPERABONDANTEN ZITDAG Dijnsdag 7 April 1885, om 2 ure namiddag, ter herberg van de weduwe J.-B. De Coninck, te Erem bodegem, aan de kerk. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eene en twee partijen Land, TE EREMBODEGEM. De Notaris Jules DE PAEPE te Herzele, zal ter tus- schenkomst van den Notaiis DE SMET, te Erembode gem, ten verzoeke, van de erfgenamen van Josephus Mollaert en Regina Vertongen, met gewin van palm slag en gelagen, openbaarlijk verkoopen Eersle koop. Eene behuisde Hofstede met me- degaand6n Grond en Hoplocbiing, gestaan en gele gen te Erembodegem, aan de Dorpplaats, zeer wel geschikt voor alle bedrijven, groot volgens cadaster tl aren 6o cent. en volgens meling 11 aren 35 cent., gekend bij cadaster sectie B, nummers 616 en 617b, palende oost Coleta Mollaert weduwe van P.A. Dhae- seleör, zuid den heer Notaris De Smet, west den heer Langelet, en noord de Dorpplaals. Boom-en landprijs fr. 81. Deze Hofstede zal iD 2 deelen opgeroepen worden, te weten 1® Deel. De gebouwen van Woonhuis en aanhoo- rigbeden met 6 aren 66 centiaren grond, naast den oosten. Boom-en landprijs fr. 33. 2® Deel. 4 aren 69 cent. Hoplochling, naast den westen, hebbende ten noorden aan de Dorpplaats eene breedte van 8 meters 60 centimeters Landprijs fr. 48. Tweede koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Erembodegem aan de Keppestraat, groot volgens cadaster 16 aren 10 cent. en volgens meling 16 aren 12 cent., gekend bij cadaster sectie B, N'173b, pa lende oost de kinderen van Theodorus Verlongen, zuid de Keppestraat, west Benoit Van Vaerenbergh, Frans Callebaut en andere, noord M. Van Sinay. Landprijs fr. 62. Derde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Erembodegem op den Zavel, groot volgens cadaster 7 aren 80 cent. en volgens meting 8 aren 78 cent., gekend bij cadaster sectie A, N* 993, palende oost en zuid de weduwe J.-B. Van Vaerenbergh, west Domien De Schryver, noord M. J.-B. Jelie. Landprijs fr 27 De koopers zullen van voorscbrevene goederen in gebruik treden met de betaling hunner koopsommen. ZITDAGEN INSTEL, DIJNSDAG 24 ma art VERBLIJF, ID. 31 WAAhl 1885- Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg van Louis De Schryver, te Erembodegem, aan de Statie van den IJzerenweg. OPENBARE VERKOOPING van een dienstig voor herberg, winkel, enz., rechtover de uitgangdeur der kerk te Impe, door het ambt van den Notaris DE WINDT te Aalst. Instel 30 Maart, Verblijf 6 April 1885, om 3 ure namid dag ter herberg van den heer Eugeen De Meyer te Impe. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING VAN le Aalst, Esplanadeplein. Op Maandag 20 April 1885, om 2 ure namid dag. Ten verzoeke en ter woonst van den heer Frans Seraey-Beaudin, ter estaminet o Café de LUniversdoor hel ambt van Deurwaarder Jozef DE VOS. OPENBARE VERKOOPING VAN en Eisen Schaarhout, in den Sterrenbosch, te Nieutcerkerken. Deurwaarder Jozef DE VOS ie Aalst, zal ten ver zoeke van jufvrouw Sylvie De Bièvre, grondeigenares te Aalst, op Dijnsdag 7 April 1885, (3d® Paaschdag) om t uur namiddag, openbaarlijk verkoopen 80 konpen Kauadaboomen en 40 koopen Eisen Schaarhout, wassende in den Sterrenbosch te Nieu- werkerken. Door hunne voordeelige ligging aan de Kouter- baan zijn gemelde boomeu zeer gemakkelijk voor het vervoer. De koopers moeten voorzien zijn van solvabele borgen. Het ongeld zal comptant moeten betaald worden ter herberg «Den Koeisteert bij den heerConslanti- nusRoelaudl,koopman in hoornvee te Nieuwerkerken Dries, welke met den aanwijs der koopen gelast is, en alwaar men zal vergaderen. Verders gewone voorwaarden en tijd van betaling Stad Gent. WERKEN VAN HET NIEUW KWARTIER. Te Koop VAN ALLE SLACH. Balken en Kepers in eiken bout van alle grootte, Deuren,Kalsijnen, marmeren Schouwen Spiegels enz. Voordeelige conditiën, gemak van betaling. Zich te wenden bij M. BAR BIER, 9. Nederscheldeslraat, Gent. OPENBARE VERKOOPING VAN goede gelegen te Aalst-Mijlbeke. De Notaris EEMAN tc Erpe, zal namens wien hef behoort met gewin van palmslag en gelagen, opee* baarlijk verkoopen Eerste koop. Een perceeltje Land, gelegen te Aalst-Mijlbeke op den Bergenkauter, groot volgen» meting 5 aren 70 centiaren, gekadstreerd wijk K, N# 67o. aldaar groot 6 aren 20 centiaren, palende ten oosle den heer De Schaepdryver, ten zuidede kinderen De Hauwere, ten weste Auguste Rogier, cn ten noorde Joannes Van Miegbem. Tweede koop. Een perceel Land, groot volgens meting 17 aren 21 centiaren, gelegen te Aalst-Mijlbe ke op de Beek, aan den Bergenkauter, gekadastreerd wijk F, N® 876, met eene grootte van 17 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan de erven van wijlenden heer Auguste Van de Meersche en andere, ten zuido aan de rede of jufvrouw de weduwe Eemao, ten weste aan den heer Joannes Van dor Biest, en ten noorde aan de Beek nietmedegemelen. Derde en laatste koop. Eene partij Land, gele gen te Aalst-Mijlbeke, in de Bergemeersschen, groot 53 aren 50 centiaren, gekadastreerd wijk F, deel van N° 813a palende ten ooste Joannes Van Miegbem, ten zuide den heer De Schaepdryvor-Gheeraerdts, ten weste Joannes-Baptiste De Smet, en ten noorde met de rede d'erven Podevyn. Verdeeld in 3 gelijke deelen van den noorde naar den zuide. Voorschrevene goederen zijn allen in gebruik zon der termijn door den heer Petrns Cautaert. ZITDAGEN: Instel Donderdag 2 April ).00K Verblijf id. 9 id. )1885- Telkens om 3 ure nanoen ter herberg genaamd In het Dorp bewoond door den heer Joseph Maes-De Smet,te Aalst-Mijlbeke. VENDITIE VAN Hooi, Strooi, Erwtrijs. Loof te velde, een Eik en een Notelaar, te Aalst-Mijlbeke, Langestraat. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Dijosdag 3i Maart 1885, om 1 uur slipt nanoen opeobaarlijk ver koopen 1. Namens den heer De Wolf-Coevoet, te Aelst. 20 koop'en Koei- en paardenmest, eene groote hoeveelheid Hooi en Strooi en 50 koopen kanada en ander Erwtrijs, eene groote hoeveelheid Brandhout (slaghout) tc Aelsl-Mijlbeke, aan de Langestraat, aan de hofstede van de kinderen De Neef. 2. Namens den heer J. Van Geert en andere, te Aelsl-Mijlbeke. Eenen schoonen Eik van 1 m. 60 c?nt.eenen schoonen Notelaar van 1 m. 50 cent. gestaan aan zijne hofstede teAelst-Mijlbeke,Langestraat, alsmede oene groote boeveelheid Hooi, Strooi en Loof te Ide. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge. OPENBARE VERKOOPING van twee gelegen te Baerdegem De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien bet behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op de Pacbtersbosscbe, wijk A N. 152b, ;root 14 aren 50 centiaren, palende ten ooste Ch. terhelst, ten zuide Van Langenhove Sil., ten weste Van Langenhove Sev ten noorde Van Meygbem B. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Baerdegem, op den Hoevekauler, wijk C, N. 528s, groot <0 aren 50 centiaren, palende ten ooste J.-B. Van Bogaert, ten zuide Aug De Boeck, ten weste Mijnheer De Herdt te Lebbeke en ten noorde Jud. Van Biesen. ZITDAGEN Instel Maandag 27 April .00K Verblijf id. 11 Mei 1885* Telkens om 3 ure van den avond, ter herberg De Ark van Noë gehouden door den heer Silve- rius Van Langenhove, te Paerdegem, Hoogstraat. OPENBARE VERKOOPING TE AALST, en van een te Lede. De Notaris B00NE te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop Een Huis met grond, hebbende groot werkbuis, gediend hebbende voor blauwver- werij, en daar achter deel Hof, gestaan en gelegen te Aalst, ten voorhoofde in de Gentschestraat, geca- daslreerd wijk A Ne® 2003 en 2012bis, houdende van de eene zijde of zuidwaarts aan een huis en hof van Madame Van den Broucke, van de andere zijde of noordwaarts aan hel huis en hof van den heer en Jufvrouw De Noose en van achter aan een deel hof van een huis behoorende aan Jufvrouw Maes. Bewoond geweest door wijten Jufvrouw de wedu we De Winter-De Naeyer. Tweede koop Een Huis gestaan te Aalst, ten voorhoofde in de Gentschestraat, op grond der Hoi- piciën, waarvan de cijnspacht eindigt den 1 Januari 1889, gecadastreerd wijk A, N° 2044a, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan het buis van den hoer Vincent, van dc andere zijde of wetswaarls aan een huis van Jufvrouw de weduwe De Clippel en van achter aan den weg. Bewoond door den heer Jean Colpaert. Derde koop Een perceel Land, groot volgens meting (6 aren 15 centiaren, gelegen te Ledn op Overimpe, gecadastreerd wijk D, N0 12I3bis, met eene grootte van 16 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Janssens-Beeckman, ten zuide aan den heer Griffier De Backer, ten weste aan Ca- lcslien Van Pamel, en ten noorde aan den beer De Smet. Gebruikt zonder termijn door Benjamin Matlbys. ZITDAGEN INSTEL DIJNSDAG 24 MAART VERBLIJF ID. 7 APRIL 1öö°' Ten 4 ure namiddag ter herberg genaamd Hat Spiegelhof, bij den heer Keppens-De Winter, te Aalst, in de Motenstraat. VENDITIE VAN 10000 schoone Hollandsche te Aalst, Vaartkaai, neven dc fabriek van M. J. B. Jelie en aan het huis van de heeren Van Assche, op Maandag 30 Maart 1885, om 1 uur namiddag, door bet ambt van den Notaris BRECKPOT, le Aalst. Bij sterfgeval. VENDITIE VAN Herberggerief en 4.andbomversalem, te Aalst tlijlbeke, Bnsselschensleenweg Ten huize van jufvrouw weduwe en kinderen P. J. Van der Eist, op Woensdag 8 April 1885, om 1 uur namiddag, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3