REVALENTA ARABICA VAN GOEDEREN, Herstellingswerken aan 't oud Stadhuis. KOOPWAREN, sparren HOPPESTAKElY Gerechtelijke Verkooping. GOEDE ZAAILANDEN, Hollandsche Hopstaken. Hollandsche Hopstaken, A Yendre de la main a la main. Openbare verkooping Bij woonstverandering. "V".A.Isr .TjA-HSTID schoon Huis met Hof lluisoieiibels en llerberggerief, Verandering van woonst. Behuisde HOFSTEDE "WOOUHTTIS PERCEELEN LAND PERCEEL MEERSCH Openbare verkooping mei mans. den langen weg door de gang naar de straaldeur, om die eeveneens te sluiten. Wa re dit gelukt, dan zou Timmermans ingesloten geweest zijn en de dubbele moord voorkomen. Doch liet slot van de deur was gebroken. Met eene leste krachtinspanning trachte de jonge Van Oppen de duer dicht te houden, doch hij had er de macht niet toe. De moordenaar rukte de deur open en bracht den zoon met een dolkmes eene gevaarlijke wonde in den buik toe. Op gerucht kwam M. Van Oppen, vader, aan" loopen. Timmermans loste dadelijk op dezen een schot en wonde hem in de borst. Nu hiel hij het dolkmes in de hoogte om zijn weêrloos slachtof fer te treffen, doch Mevr. Van Oppen en de ondsle dochter kwamen uit de duer der keuken naar den gang, en wierpen zich tusschen beiden. Mevr. Van Oppen omvatte de hand, waarin Timmermans den revolver hield, terwijl de oud ste dochter die greep in de welke het dolkmes slak. Eenne vreeselijke worsteling ontstond thans. De dochter, 10 jaren oud, viel op haar kniën en smeekte den ellendeling haar te dooden, doch haren vader te sparen. Een dolksteek in den arm van het heldhaftig meisje was het antwoord. De woesteling slingerde de beide vrouwen van zich af, viel als een bloedorstige tijger op den vader en bracht hem met zijn dolk doodelijke wonden in borst en rug toe. Inlusschen was de zoon naar doktor Nijst, die i n de nabijheid woont, geloopen, om hulp te zoeken, doch zeeg in diens huisbewustloosneer. De begruvenis der twee slachtoffers van den moord heeft zaterdag onder een builengewonen toeloep volk uit deomslreken de stad zelve plaats gehad. De lijken werden, door een groot aantal geestelijken voorafgegaan, naar 'de stadskerk ge dragen, welke overvol was. De lijkbaren waren met 32 bloemkransen bedekt. Na den dienst volgden 24 rijtuigen de lijkkoetsen naar Amby, waar de begralenis in den familiegrafkelder plaats had. De toestand van den zoon is hope loos. DUITSCHLAiXD. "Vorstelijk kluizenaar. Het is gekend dat Lodewijk II, koning van Beieren, zich gedurig afzondert en zich nooit in het publiek vertoont. De Beieren zijn in 't ge heel niet ingenomen met het kluizenaarsleven, dal hun vorst leidt, want ook zij moeten zich te vreden stellen met de weinige meêdeelingen, welke nu en dan toevallig aangaande het leven des koniugs openbaar worden gemaakt. Dezer dagen had een Weener dagbladschrijver het voorrecht om den koning op een zijner geheim zinnige tochten te ontmoeten en natuurlijk haast hij zich dit ter algemeene kennis te brengen. Gedurende een uilstapke naar Munchen. schrijlt hij had ik een geluk dat zelfs den inwo ners van Beierens hoofdstad slechts heel zelden te beurt valt. Het was omtrent vier ure in den namiddag toen ik door een der lanen van 't Pra ter te Munchen reed en plotseling een ongewoon gerucht vernam. Bijna op hetzelve oogenblik gal oppeerde mij een postilou in blauwe livrei voor bij, gevolgd door tweegendarmen, eene gesloten blauwe koets met vier peerden bespannen en eindelijk weer twee gendarmen te peerd. De gansche stoet vloog voorbij, alsof hij op hij op jacht was, zoodat ik den eenigen persoon, welke in de koets zat, slechts zeer vluchtig zien kon het was de koning van Beieren Ik gaf dadelijk mijnen koetsier bevel de rich ting van dezen zonderlingen optocht te volgen het was echter gemakkelijker gezegd dan gedaan, want mijn peerd kon het koninklijk vierspan niet lang bijhouden, en wij verloren koels en rui ters uil hel oog. Toch zette ik den tocht op goed geluk voort in de hoop,dal de stoet ons een tweede keer zou voorbi; komen. Plotselings richte de koetsier mij opmerkzaamheid naar de rechten rijlaan, waar ik drie personen bespeur de vooreerst een gendarm te voet, daarop de koning en in de achterhoede weer een gendarm te voet. De koning droeg een lange donkere frak, met pelsen kraag, een cylindervormigen hoed en in de rechterhand een regenscherm. Zijne trekken hebben wel eenige overeenkomst met de bestaande afbeeldingen, maar het hoofd heeft in wezenlijkheid veel meer uitdrukking en is krachtiger slechts het dweepende blauwe oog beantwoord aan de overal verspreide portretten. Ondanks zijne zwaarlijvigheid is de beiersche koning een flink wandelaar. Na eene wandeling van bijna een uur, gedurende welke de koning minstens drie kwart eener duitsche mijl aflegde, gaf hij een leeken dat het hofrijtuig zich ge reed moest houden, om terug te keeren. Met snelle stappen naderde de koning het rijtuig en slapte er in, terwijl de beidegendarmen te peerd sprongen, waarop de stoel weer even snel naar de koninklijke verblijfplaats terugreed. Holloway's Zalf en Pillen. Tering voorkomen Influenza, verkoudheden en koorts komen zeer dik wijls in ons veranderlijk klimaat voor ofschoon zij in het eerst gemakkelijk genezen worden, zijn zij, indien men ze verzuimt, dikwijls de oorzaken van ernstige ziekten, van welke leering de voornaamste on tevens de noollottigste is. Indien men bij het eerste verschijnen van eene dezer kwalen zijne toe vlucht tot Holloway's Pillen neemt en indien men, in geval de teekenen verontrustend zijn, zijne Zalf ook tweemaal per dag op den rug en de borst wrijft zullen zij ophouden onrust te veroorzaken, en alle neiging tot teering zal zekerlijk verbannen worden, en het lichaam, bevrijd van alle onzuiverheden, zal in een toestand gebracht worden, gezonder dan die, waarin het zich voor de ziekte bevond. Daar de Pilen volstrekt geene schadelijke bestandeden van welken aard ook bevatten, kunnen de teersten on zwaksten ze zonder gevaar gebruiken. GEZONDHEID AAN ALLEN wedergegeven zonder medecijnen, zonder buikzui vering en zonder kosten door de smakelijke gezond- heidsbloem Du Barry van Londen, gemaamd Vijf en dertig jaren onveranderlijke goede uilslag, genezende moeielijken eetlust, slechte spijsvertee- ringen, maagontstekingen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, maagzuur, hartkloppingen, slijme righeid, braaklust, maagopwerpingen, brakingen, verstoptheid, buikloop, bloedloop, koliek, longtee- ring, noest, asthma, beklemdheden, duizeligheden, benauwdheid, bloedaandrang, zenuwkwaal, slape loosheid, droefgeestigheid, suikerziekte, zwakheid, uitgeputheid, bloedeloosheid, bleekzuoht, alle de wanordeH der horst, van de keel, des adems, van de stem, der luchtpijptakken, van de blaas, der lever, van 'l slijmvlies, der herssen en van 't bloed, als ook van alle ontsteking en koortsachtige reuk bij 't op staan, ofwel na bet gebruik van zekere verradende spijzen, anjuin en look, enz of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmun tendheid, 't welk alleen alle de ongevallen der kinds heid voorkomt - 90,000 genezingen er onder be grepen deze van mevrouw de' hertogin de Castle- siuart, de hertog de Pluskow, mevrouw de mark gravin de Bréban, lord Sluart de Decies, pair van Engeland, M. de dokter-professeur Wurger, enz., N* 63,476: de E. H. Pastor Comparel van eenen 18 jarigen moeielijken eetlust, van maag, buik-en zenuwpijnen, van flauwten en nachtelijk zweeten. Genezing n° 99,625 Avignon, 18 April 1876. De Revalenta Du Barry heeft mij op 61 jarigen leeftijd genezen van twintig jaren lang verschrikkelijk lijden Ik wa3 van zulkdanige vreeselijko benauwheden aan gedaan dal ik mij noch aankleeden noch onlkleeden kon, daarbij maagpijnen dag en nacht en akelige slapeloosheden. Alle remediën tegen deze bedrukt heden leden schipbruik de Revalenta heeft er mij gansch van verlost. Borrel, geboren Carbonnelty, Be"ssemstraat, 11 Genezing N° 98,614 Sedert jaren leed ik aan gebrek van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan kwalen van bet hart, der lenden, van de blaas, aan zenuwprikkelingen en droefgeestigheid; alle deze ziekten verdwenen onder den hcilzamen invloed van de goddelijke Revalenta. Leo Péyclet, onderwij zer te EynanQas, (Haute-Vienne.) N° 49,812 Mevrouw Maria Joly, van vijftig jaren lang verstoptheid, slechte spijsverteering, zenuw aandoening, slapeloosheid, asthma, hoest, windach tigheid, krampen eu brakingen. N° 46,270M. Roberts van eene longteering met hoest, brakingen, verstoptheid en dooiheid gedurende 25 jaren. N° 49,52-2 M. Baldwin van de volkomensle uit- putliug, verlamming der blaas en der lichaamsdeelen len gevolge van buitensporigheden der jeugd. Genezing N° 85,421. Brussel, 23 Juni 1874. Mijn jongste zoon, verlaten door de geneesheeren in den ouderdom van vijfmaanden, wilde geen voed sel nemen, noch kon het verteeren, en bevondt zich bij gevolg in eenen staat van zwakheid welken zijn laven in gevaar bracht'l is alsdan dat ik bem de Revalenta deed nemen, welke hij met lust al, en gedurende verscheidene maanden bleef bij er zich meé voeden. Heden is hij II jaar oud, en zeer wel varend. Deswert, professor aan 'l Conservatorium, Vonckstraat, 61. M F. W. Beneke. professor van geneeskunde aan de Hoogschool, deed het volgende verslag aan de cliniek van Berlyn, op 8 April 1872 l Ik zal nooit vergelen dat ik het levensbehoud van een mijner kinderen aan de Revalenta te danken heb. Hel kind leed, op zijne vierde maand, zonder ge kende oorzaak, aan eene volkomene uitmergeling met gedurige brakingen die wederstand boden aan den meest bezorgden leefregel, aan de zorgen van twee minnen er> aan alle de verplegingen der genees kunde. De Revalenta beeft de brakingen onmiddelijk doen achterblijven en iu zes weken lijds zijne ge zondheid hersteld. Mijne proefnemingen sedert dien werden met den zelfden goeden uitslag bekroond. Genezing N® 75,124 M en M"® Leger, t28 Ober- kampfstraal te Parijs, van eene leverziekte met bra kingen en verschrikkelijken buikloop, die 16 jaren lang aan alle verpleging hadden wederstaan. Genezing N° 79,751 Mmo Chauvel Pizzala, van bloede loosheid, uitputting en benauwdheden. Viermaal voedzamer dan bet vleesch, zonder ver hitting, spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozen van 1/4 kilo, fr. 2.25 1/2 kilo, fr. 4 1 kilo, fr. 7.00; 12 kilo, fr. 70. De beschuiten van Revalenta in doozen van 4, 7 en 16 fr. De chucolade- Revalenta 1/2 pond, fr. 2.25 1 pond, fr 4 2 pond, fr. 7. Verzending tegen postwissel de doozen van 36 en 70 fr. franco. Depot overal bij de apothekers en kruideniers Du Barry en C° limited. Algemeene agent voor Belgie - M. Emiel TimmermansRouppestraat, 6 en 8, te Brussel Depots te Aalst bij MMG. Beydeler en Mcirschaut, apothekers. te Geerardsbergen bij M. D. Wittinck, apotheker. te iVinoi'c bij M. Druwé- Jelie, kruidenier. 15. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 9 Vrouwel. 6 HUWELIJKEN J. Keymeulen, twijndersg. met R De Schrijver, naaister. B. De Bisschop, voerm met II Uitten- daele, z.b. L. De Neef twijndersg. met D Hicquel, braaister. J. Stocki, vuurst. met M. Meert, kleerm. OVERLIJDENS. F Van Vaerenbergh ,m. De Wolf koopm. 59 j. Bo- term. T. Peereboom, vr. Libaut, z. b 41 j. Korlo- Nieuwstr. R. VaD Hauwe, wed. Van Nuffel z. b. 74 j. Mijlb. M. Meganck, vr. De Wilde, naaister 33 j. Zonnestr. B. De Clerck, m Meganck, muziek meester 67 j. Zonnestr. A. Van den Bossche, vr. Wailly, z. b. 58 j. Mijlb. T. Thomas, m. Morgan, dienstkn. 46 j. Maanstr. M. Huilebroeck, wed. Heyman, z b. 73 j Brabanlstr. C. Van dcrEeken, kleerm. 21 j. Mijlb. S. Van den Broeck, twijnster 18 j. Mijlb. J. Huilenbroeck, vr. Van der Biest, winkel. 62 j. Molcndr. J. Curlis, broeder 20 j. Keizerl. pl. J. Sunou, m. Van Lierde, twijndersg. 67 j. Graanm. F. Dauby, koporaal 21 j Graanm. M. De Pril, vr. De Bruyn winkel. 45 j. Zoutstr. 8 kinderen onder de 7 jaren. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften vau den 3 tol den 16 April 1885. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 5 - Vrouwelijk a 2 OVERLIJDENS. P. J. A. Leenaert 64 j. Notaris, ong. Groote markt. P. J. De Coster 65 j. twijnder echt van M. T. Luyckx Geerardsberscbeslraat J. FVan den Bos sche 85 j. z. b. ongeil. Hospitaal A. Hooreman 86 j. z. b. ongeh. Kerkstraalje. 3 kinderen onder de 7 jaren. Joannes VAN DEN HAUWE, Con. cierge van den Kring de Vriendschap, Korte Zoutstraal alhier, verwittigt hel geëerd publiek, dut alle de geruchten nopens hem en zijn huis gezin uilgestroeid, niets anders zijnde dan vuige laster, de verspreider er van ieverig opgezocht wordt. Op de markt te Brussel werden dijnsdag 625 varkens te koop gesteld, en men betaalde per kilogram op voel van fr. 0.83 tot 0.93. Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet. 151 Ossen, 0 85 tot 0 95 233 Koeien, 0 80 0 85 24 Stieren, 0 80 0 00 31 Kalveren, 0 98 1 12 Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1569 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.75 lot 1.00; slieren,0.60 tot 0.80; koeien en veerzen, fr. 0.60 tot 0.80 Aelst, 18 April. Per 1 Tarwe Mastelnin Rogge Geersi Haver. per 100 kil. Spelt. Koolzaad per 100 kil. Lynzaad Koolzaadolie Lijnzaadolie, Koolzaadkoeken, id. Lijnkoeken, Aardap. (roode dr. 100 kil. Aardap. (geelej Nieuwe Boter, de 3 kilogram. Eijers, de 25. Vlas per 3 kilos. Viggenen, per stuk, 1* sport 32 lil. 50 cent. 22 00 a 23—00 19-50 18-00 17-00 00-00 20-00 00—00 00-00 00-00 Oü-OO 00 -00 00-00 00-00 7 00 00—00 i—27 1-54 3-40 18-00 00-00 22-00 00—00 00-00 00-00 00-00 00-00 00-00 00 -00 7 50 00-00 7-81 1-7-2 4—i 25 -00 2*20—00 HOPHANDEL. Heden wordt de hop van 1884 verhandeld tegen fr. 00 00 de 50 kilogr. POPERINGHE, 17 April. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 52—00 00-00 p Gemeenten 00—00 0000 ANTWERPEN, 17 April. De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,50 fr. 2.75. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. MO a 1,80 zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00 De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 7,50 tot 8.50; polderper 100kilos fr. 0.00 Ö.0O. De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 2,25 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 19—50 a 20—00 Kogge, li—öo 17—50 Wintergeerst, 00—00 00—00 Zomergeerst, 20—00 20—50 Haver, 20—00 20 - 50 Boekweit, 0000 0000 Boonen, 1900 19—50 Bilterpeën, 17-00 00—00 De Nyroc is het beste middel om bet grijs gewor den hair zijn vroegere kleur terug te geven; aan fr. 2,50 de flesch. Dépót bij Joseph Locus, Lange Zout- slraat, N* 28, Aalst. Régénerateur Universel de M"" S. A. Allen, k fr. 5,50 le flacon, Dépót méme maison. Bestuur der Burgerlijke Godshuizen van Aalst. OPENBARE HERVERPACHTING te Aalst Schaarbeke, Aalsl-Mijlbeke en Hofstade. De Besturende Commissie der Burgerlijke Godshuizen V3n Aalst, zal op Dijnsdag 28 April 1885, om 10 ure voormiddag, in hare gewone Vergaderingszaal, onder voorbehoud van goed keuring door de bevoegde overheid, overgaan tot de openbare berverpachting van 1°Een heclaar 98 aren 60 cent. Land, te Aalst-Schaarbeke, op Siesegem. Gebruikt ge weest door wijlen Frans Van Hauwermeiren.— Verdeeld in 5 loten. 2® 76 aren 76 cent. Land.le Aalsl-Mijlbeke, Binnenstraat. Gebruikt geweest door wijlen Jan Van de Velde. Verdeeld in 2 deelen oost-en westhelft. 3* 43 aren 11 cenl. Land en Meersch, te Hofstade, Molenkauter. 4® En38 aren 40 cent. Land en Meersch, als voren. Beiden gebruikt geweest door wijlen Jozef Van Heek. De paclittermijn zal onmiddelijk aanvang nemen en eindigen met 31 December 1888. Het kohier van lasten en voorwaarden berust ten bureele van voormelde Commissie, ter in zage van eenieder. Aalst, 15 April 1885, De Sekretaris, De Voorzitter, Fr. CRICK. Baron Paul BETHUNE. OPENBARE AANBESTEDING VAN Op Maandag 4 Mei 1885, ten 11 ure voormiddag, t6D Stadhuize zaal van den Gemeenteraad. Het bestek bedraagt fr. 10,372, 25. De sommissien bij aanbevolene brieven toegestuurd, moeten uitter- lijk den 1 mei 1885 in de post van Aalst besteld zijn. Voor verdere inlichtingen begeve men zich ten bureele van 3tadsbouwkundige of ter kabinet van den gemeente-sekretaris. Aalst 18 April 1885. De Burgemeester en Schepenen, De Secretaris, V. VAN WAMBEKE. Joseph VERLEYSEN. Uit ooreaak van bankbreuk. OPENBARE VERKOOPING van in bcslaggenomene bestaande iu Ellegoederen,ltleerstofren, Mercerlën enz., <e Aalst, ter Groote Markt aan het nieuw Stadhuis. Deurwaarder Jozef DE VOS, te Aalst, zal op zater dag 25 April 1885 en desnoods den volgenden za terdag om 9 1/2 ure voormiddag, namens den heer DESPOT, Advokaat te Veurne, handelende als curator ter fating van Pieter-Jozef Meert-Van der Wichele. destijds koopman te Adinkerke, daartoe behoorlijk bemachtigd, openbaarlijk verkoopen Ellegoederen en Kleerstoffen 136 meters onder scheidene Elastieken zwart en gekleurd voor broe ken en costumen; 60 meiers Moskowa voor winter- paletots; 32 meters Velours voor broeken; 26 meters zwart Laken; 270 meters kleerstoffen voor damen; 33 meters franschen Merinos en zwarten Orleans; 102 meters Flanelle; 97 meters Baai; 125 meters ver schillend Katoen; 5t meters gordijngoed; 119 meters Cretonne; 104 meiers -Demit; 35 meters grauw en blauw Lijnwaad; 192 Zakdoeken; 15 meters katoenen slaapdoeken; 30 lainen en wollen Schwalsen Vrouw doeken: 21 Katoenen doeken; 52 Foulards en Echar- pen; 3 lainen Mansgilels en 2 Paardensargiën; Mercerien bl paar Kousen; 63 kilos Sayelte; 4 lainc kinderkleeren; 10 pakken toiletzeep; 6 pakken lint; 16 stukken garuitare lint; 12 id. lacet15 dozijn blauwe, zwarte en witte rijgkoorden; 48 zeemleeren 7 dozijn kousenbanden 10 paar pantoffels 12 paar bretelles 2 paletots garnituren voor damen 4 dozijn portemonaies 98 pijpen. Verders eene hoeveelheid kaatsballen paternosters toiletspiegels vinger- boeden zijden en stoffen horlogekelens, 50 ver- schillige borstels, enz. enz. 9 dozijn onderscheidene soorten van tafel brood- en andere messen 10 scharen 6 paardenscharen 3 dozijn ijzere four- chetlen 4 dozijn koffljlepels, 23 metalen tabakdoo- zen2 dozijn verzilverde en vergulde horlogeketeDS enz. enz. De verkooping zal geschieden legen DADELIJKE BETALING en verhooging van tien per honderd voor veilkosten. VENDIT1E VAN 8000 te Erembodegem, aan de Denderbrug en aan de Statie. Op Maandag 20 April 1885, om 1 uur nanoen, door het ambt van den Notaris DE SMET, te Erembo degem. Studie van Deurnaarder D'HONDT, te Dendermonde. Er zal op Zaterdag 25 April 1885, ora 10 ure voormiddag, aan de meestbiedende en met ge reed geld, openbaarlijk te Aalst, op de groote markt verkocht worden. Een schoon Veulen, (14 maanden oud.) Eenen grooten Wagen, op vier wielen, zoo goed als nieuw, alsmede eene As en twee wielen van eene Kar. Zonder onkosten voor de koopers. OPENBARE VERKOOPING van gelegen te Schoonaarde. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal open- baarliik verkoopen 1. 99 aren 90 centiaren Zaailand, op hel Kui- persveld, eenige sectie, N. 863a en 863e. Verdeeld in 3 gelijke deelen. 2. 28 aren 50 centiaren Zaailand, op de Ak kers of Kuipersveld, eenige sectie N. 872. 3. 34 aren 44 centiaren Zaailand, op den Hei- lendriesch of Kuipersveld, eenige sectie N. 642. Op le leggen boomprijs fr. 90. 4. 32 aren 50 centiaren Land en deelken Meersch, aan den Migrodriesch ofVrankrijk- slraat. Op te leggen boomprijs fr. 175. Al de voorschrevene goederen zijn in gebruik bij den heer H. D'hooge-Lauwaert, te Schoon aarde. ZITDAGEN Instel Donderdag 30 April .fi8K Verblijf Donderdag 7 Mei Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg Den Ha veren Schoofbij den heer Joseph Herrewegh, te Schoonaarde. VENDITIE* VAN 8000 SCHOONE te Aalst, Vaartkaai. Op Zaterdag 25 April I8N5, om 1 uur namid dag, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. VENDITIE VAN 8000 SCHOONE EN VAN 4,000 BOONSTAKEN, TE AALST, VAARTKAAI, op Maandag 20 April 1885, om 1 uur stipt na middag, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Une belle et spacieuse Maison sisek Alost, Place Impériale, habitée en dernier lieu par M. de Cocquéau des Molles. Pour les conditions s'adresser rue de Bruxel- les, N. 18. van 12 hectaren 52 aren 70 centiaren allerbeste Land, Meersch en Bosch, in de gemeenten Haaltert en Kerkxken, verdeeld in 41 koopen, volgens plakbrieven, door het ambt van de Notaris DE VUYST te Borsbeke, en tusscben- komst van zijnen ambtgenoot de Notaris FRAEYS te Brugge, met gewin van 1/2 per ®/0 palmslag. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 21 April .00v Verblijf 28 ,885' Ter herberg Het Kanton, te Haaltert, Dorp, telkens om 2 ure namiddag. Openbare verkooping van een allerbest gele gen Herberg- en Winkelhuis te Moorsel aan Stephanuskapel, en aan de kassei van Moorsel naar Wieze, groot 10 aren. Door 't ambt van den Notaris DE WINDT, te Aelst. Onmiddelijke ingebruiktreding. Instel 20 ,oöf4 Verblijf 27 APnl 188S' Om 3 ure nanoen ter te verkoopen herberg Den Leeuw. VERKOOPING BIJ DADELIJKE UITWINNING te Aalst-Schaarbeke. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal achter- volgens bevelschrift van den heer Voorzitter der burgerrechtbank van Dendermonde open- baarlijk verkoopen. 25 aren 52 centiaren Land le Aalst-Schaar beke, palende August Beygaert, de kinderen Van Hauwermeiren, de heer Jelie en de erven van den heer Vanden Hende-Fraters. Zitdag Dijnsdag 5 Mei 1885, om 3 ure na noen ter afspanning a De Sterre te Aalst, Graanmarkt. Door Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een en een perceel Lochting, te Erpe, aan de Boschstraat. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in bet openbaar verkoopen, de volgende goederen gestaan en gelegen te Erpe, aan de Boschstraat, lest bewoond en gebruikt geweest door Jufvrouw Weduwe Van Lysebeth en De Taey, te weten ONDER DEN EERSTEN KOOP. Een schoon en welgebouwd Huis met Hof, gekada streerd wijk A, N° 62oa en 29öa met eeue grootte van 20 aren 3D centiaren, palende ten ooste aan de straat ten zuide aan den weg en daarover aan verscheidene ten weste aan J.-B. De Kerpel en ten noorde aan den heer Doktor Lacompte. EN ONDER DEN TWEEDEN KOOP. Een perceel Lochting, zeer wel geschikt om op te bouwen als voortijds behuisde Hofstede geweestzijnde gelegen rechtover voorgaanden koop, gekadastreerd wijk A, N°' 623 en 625, met eene grootte van 14 aren 90 ceatiareu, palende ten ooste aan Pelrus-Joannes De Meerleer, ten zuide aan den heerCarolus De Wint, ten weste en ten noorde aan de straat. ZITDAGEN Instel Maandag 27 April ÖCP Verblijf id U Mei ,ÖBÖ- Ten 4 ure namiddag, ter herberg genaamd De Sterre, bij den beer Schellaert, le Erpe, aan de Gentschenstoenweg. VENDITIE. Op Maandag 27 April voorzegd, ten 12 ure te mid dag stipt, zal bovengenoemde Notaris DE GHEEST,ten voorschreven sterfhuize vaD Jufvrouw de Weduwe Van Lysebeth en De Taey, te Erpe, aan de Boschstraat, nabij den Genlschensieenweg, overgaan tot de open bare verkooping van de Huismeubelen en bet gerief van Huishouding, hel Landbouwalem en verdere voorwerpen aldaar te bevinden, waaronder Hooi, Strooi, Hout en Mest en verder nog Twee Schoone Melkkoeien en Twee Vaarzen. Op tijd van betaling, mits goede borgstelliga. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING VAN te Aalst, Esplanadeplein. Op Maandag 20 April 1885, om 2 ure namid- dag. Ten verzoeke en ter woonst van den heer Frans Semey-Beaudin, ter estaminet Café de LUniverSy door het ambt van Deurwaarder Jozef DE VOS. Aanbelangend bericht. Er. Seuicy-lteaudinTapissier-Garnisseur, heeft de eer het geacht publiek kenbaar te maken dat te rekenen van 25 April aanstaande, zijn magazijn zal geopend zijn in zijne oude woonst, Sluyerslraat, N 5, nabij de groote kerk, alwaar men gestadig alle nieuwigheden zal kunnen verkrijgen, den behangers stiel betreffende. OPENBARE VERKOOPING van eeue en 2 perceelen Bouwgrond, te Baerdegem, Molenstraat. De Notaris EEMAN le Erpe, zal met gewin van palmslag en gelagen, namens wien hel behoort, in het openbaar verkoopen Eerste koop Eene behuisde Hofstede, gestaan on gelegen te Baardegem, aan de Molenstraat, groot 10 aren 76 centiaren, palende ten ooste den volgen den koop, ten zuide de Molenstraat, te weste Van de Perre en anderen, ten noorde Judocus Van den Berghe. Tweede koop. Een perceel Land of Bouwgrond, gelegen te Baardegem, aan de Molenstraat, groot 9 aren 22 centiaren, palende ten ooste den volgenden koop, ten zuide de Molenstraat, te weste den eersten koop en ten noorde Judocus Vau den Berghe. DERDE KOOP. Een perceel Land of Bouwgrond gelegen te Baar degem, aan de Molenstraat, groot 9 aren 22 centiaren palende ten ooste Rosalie Van Moederen, ten zuidede Molecslraat, ten weste voorschreven koop en ten noorde Judocus Van den Bergbc enjJufv. Wr Jespers. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel Donderdag 30 April) ,QflK Verblijfid 7 Mei Telkens om 3 ure van den avond, ter herberg, Den Boer, gehouden door den heer Francois Ver haven, te Baardegem, Molenstraat. OPENBARE VERKOOPING van een en eene schoone en welgelegene BEHUISDE HOFSTEDE TE AALST-MIJLBEKE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met de pleegvormen der wel van 12 Juni 1816, en met gewin van palmslag, openbaarlijk ver koopen Eerste koop Een Huis en Erve, gestaan en ge legen te Aalst, in de Hovenierstraat, aan de Molen- straatpoort, gekadastreerd sectie D, N. 924, aldaar groot 60 centiaren, komende van de eene zijde aan een huis van de erveii van wijlen den heer Auguste Van de Meerssche, van de andere zijde aan betgone van den heer Franciscus De Cock-Van Langenhove, ten voorhoofde aan de straal, cn van achter aan het Bollewerk of eigendom van Dame wed. Van Geom. Bewoond door den heer Felix Brys. Tweede en laatste koop Eene behuisde Hof stede zijnde eene twee wooning met grond, geslaan en gelegen te Aalst-Mijlbeke aan de Moorselschebaan, bekend bij kadaster wijk E, nummers 488b 488d 489c aldaar groot 37 aren 20 centiaren, palende ten ooste Dame wed. Dommer, ten zuide de Moorselschebaan en den heer Philemon De Smet, ten weste en ten noorde Joannes Van de Meerssche. Bewoond bij jufvrouw wed. Van Goethem en Ju docus Meert ZITDAGEN Instel Zaterdag 18 .Rs„ Verblijf id. 25 Apnl 1885> Telkens om 4 ure nanoen ter Zittingszaal van bet Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van twee gelegen te Baerdegem. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, ia het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op de Pachtersbossche, wijk A N. 152», groot 14 aren 50 centiaren, palende ten ooste Ch. Verhelst, ten zuide Van Langenhove Sil., ten weste Van Langenhove Sev ten noorde Van Meyghem B. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Baerdegem, op den Hoevekauter, wijk C, N. 528», groot 10 aren 50 centiare», palende ten ooste J.-B. Van Bogaert, ten zuide Aug De Boeck, ten weale Mijnheer De Herdl le Lebbeke en ten noorde Jud. Van Biesen. ZITDAGEN Instel Maandag 27 April ,oee Verblijf id. 11 Mei Telkens om 3 ure van den avond, ter herberg De Ark van Noë gehouden door den heer Silve- rius Van Langenhove, te P-aerdegem, Hoogstraat. OPENBARE VERKOOPING van een gelegen te Aygem. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen Eenige koop Een perceel MEERSCH, gelege» te Aygem, in den Volkaerl, groot 17 aren 50 cent., bekend bij kadaster sectie A, nummer 1469, palende ten ooste de erven De Meyer, ten zuide Donatus Lievens, ten weste de Volkaertmeerschen en ten noorde do erven Lelong. Ingebruik bij den heer J. Lievens, te Meire, Voorschreven perceel Meersch wordt verkocht zonder Boomprijs. ZITDAGEN INSTEL MAANDAG 27 APRIL ,8ft„ VERBLIJF 4 MEI ,ÖBÖ- Telkens om 4 ure nanoen ter herberg genaamd Den Groenen Hond, gehouden door den heer Judocus Lievens, le Meire Cauweaberg, Door het ambt van den Notaris BOONE, te Aalst, van nieuwe Koopwaren, beslaande in eene groote hoeveelheid extra goede en schoone Elle goederen en Kleedingstukken, op Maandag 4 Mei en volgende dagen, bij staking van bedrijf, aan de woonst van Dame W® Schelfhoul-Cam- raaert, te Aalst, Lange Zoutstraat, N° 12. Ziet de plakbrieven. Tp Lfkftn Eersle k'as van Hooi per bussel ie bjj jufvr0Uw weduwe De Windt te Aalst, Zoutstraatpoort.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3