REVALEXTA ARABIC A Vogelschieling met de Bol Huis met Koetspoort, HUIS TE AAI ST. Bij uitscheiding van bedrijf HOOIGRAS DEl\DER-HOOI(*RAS HOOI-EiX NAGRAS BEHUISDE HOFSTEDE TREKPAARDEN, HOOIGRAS Hooigras en Nagras, HOOIGRAS MEUBLS, LANDBOUWERSALEM, HOOIGRAS Vendilie van HOOIGRAS, Hooigras. Nagras, en Haver, HOOIGRAS EX NACRAS HOOIGRAS HOOIGRAS 16. men spoedig kan genezen door dc werking van dat orgaan weder in orde te brengen. De Pillen van Hol- loway oefenen eene heilzame invloed uit op de gal- afscheidingen, en over geheel groot Britannie en zijne koloniën, zijn zij als zoodanig bekend, en worden zij gewaardeerd Deze Pillen genezen nadat al het ande re feilt.Menschon, die jaren lang aan galziekte hoofd pijn eu leverkwalen geleden hebben, door deze Pillen bunne volkomen gezondheid en eene goede spijsvertering weder gekregen, ofschoon zij vroeger niets van het leven henoten. GEZONDHEID AAN ALLEN wedergegeven zonder medecijnen, zonder buikzui vering en zonder kosten door de smakelijke gezond- heidsbloem Du Barry van Londen, genaamd Vijf en dertig jaren onveranderlijke goede uitslag, genezende moeielijken eetlust, slechte spijsverte ringen, maagonlstekingen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, maagzuur, hartkloppingen, slijme righeid, braaklusl, maagopwerpmgen, brakingen, verstoptheid, buikloop, bloedloop, koliek, longtee- ring, hoest, asthma, beklemdheden, duizeligheden, benauwdheid, bloedaandrang, zenuwkwaal, slape loosheid, droefgeestigheid, suikerziekte, zwakheid, uitgeputheid, bloedeloosheid, bleekzucht, alle de wanorden der borst, van de keel, des adems, van de slem, der luchtpijptakken, van de blaas, der lever, van 't slijmvlies, der herssen en van 't bloed, als ook van alle ontsteking en koortsachtige reuk bij 't op staan, ofwel na bet gebruik van zekere verradende spijzen, anjuin en look, enz of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't ls bovendien het voedsel bij uitmun tendheid, 't welk alleen alle de ongevallen der kinds heid voorkomt - 90,(>00 genezingen er onder be grepen deze v3h mevrouw de hertogin de Castle stuart, de hertog de Pluskow, mevrouw de mark gravin de Bréhan, lord Stuart de Decios, pair van Engeland, M. de dokler-professeur Wurger, enz., enz. N° 63,476 de E. H Pastof Comparet van eenen 18 jarigen mocielijken eetlust, van maag, buik-en zenuwpijnen, van flauwten en nachtelijk zweeten. Genezing n° 99,625 Avignon, 18 April 1876. Dï Revalenta Du Barry heeft mij op 61 jarigen leeftijd genezen van twintig jaren lang verschrikkelijk lijden Ik wa3 van zulkdanige vreeselijkc benauwheden aan gedaan dal ik mij noch aanklecdcn noch onlkleeden kon, daarbij maagpijnen dag en nacht en akelige slapeloosheden. Alle remediën tegen deze bedrukt heden leden schipbruik de Revalenta heeft er mij gansch van verlost. Borrel, geboren Carbonnetty, Ressemstraat, 11. Genezing N° 98,614 Sedert jaren leed ik aan gebrek van eetlust, aan slechte spijsverteering, aaD kwalen van het hart, der lenden, van do blaas, aan zenuwprikkclingen en droefgeestigheid; alle deze ziekten verdwenen onder den heilzamen invloed van de goddelijke Revalenta. Leo Péyclet, onderwij zer te Eynanoas, (Haute-Vienne.) N° 49,812 Movrouw Maria Joly, van vijftig jaren lang verstoptheid, slechte spijsverteering, zenuw aandoening, slapeloosheid, asthma, hoest, windach tigheid, krampen cu brakingen. N° 46,270 M. Roberts van eene longteering met hoest, brakingen, verstoptheid en doofheid gedurende 25 jaren. i N° 49,522 M. Baldwin van de volkomensle uit- putting, verlamming der blaas en der lichaamsdeelen i en gevolge van buitensporigheden der jeugd. Genezing N° 85,421. Brussel, 25 Juni 1874. j Mijn jongste zoon, verlaten door de geneesheeren in den ouderdom van vijfmaanden, wilde geen voed- sel nemen, noch kon het verteeren, en bevondt zich i bij gevolg in eenen slaat van zwakheid welken zijn j leven in gevaar bracht; 'lis alsdan dat ik hem de J Revalenta deed nemen, welke hij met lust at, en j gedurende verscheidene maanden bleef hij er zich meé voeden. Heden is bij 11 jaar oud, en zeerwel- j varend Deswert, prolessor aan 'l Conservatorium, Vonckstraat, 61 M F. W. Beneke, professor van geneeskunde; aan de Hoogschool, deed het volgende verslag aan de cliniek van Berlyn, op 8 April 1872 ii lk zal nooit vergelen dat ik hel levensbehoud van een mijner kinderen aan de Revalenta te danken heb. Hel kind leed, op zijne vierde maand, zonder ge kende oorzaak, aan eene volkomene uitmergeling met gedurige brakingen die wederstand boden aan den meest bezorgden leefregel, aan de zorgen van twee minnen en aan alle de verpiegmgen der genees kunde. De Revalenta heeft de brakingen onmiddelijk doen achterblijven en in zes weken tijds zijne ge zondheid hersteld. Mijne proefnemingen sedert dien werden melden zelfden goeden uitslag bekroond. Genezing N° 75,124 M en MmB Leger, 128 Ober- kampfstraat te Parijs, van eene leverziekte met bra kingen en verschnkkelijken buikloop, die 16 jaren lang aan alle verpleging hadden wederslaan. Genezing N° 79,721 Mm0 Chauvet P;zzala, van bloede loosheid, uilputting en benauwdheden. Viermaal voedzamer dan het vleesch, zonder ver hitting, spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozen van 1/4 kilo, fr. 2.25 1/2 kilo.fr. 4. 4 kilo, fr. 7 00 12 kilo, fr. 7U. De beschuiten van Revalenta in doozen van 4, 7 en 16 fr. De chocolade- Revalenta 1/2 pond, fr. 2 25 1 pond, fr. 4 2 pond, fr. 7. Verzending legen postwisselde doozen van 36 en 70 fr. franco. Depot overal bij de apothekers en kruideniers. Du Barry en C° limited - Algemeene agent voor Belgie M. Emiel Timmermans, Rouppeslraat, 6 en 8, te Brussel Depots te Aalst bij MM. G. Beydeler en Meirschaut, apfothekers. te Geerardsbergen bij M. D. Wittinck, apotheker. te Ninove bij M Druwé- Jelie, kruidenier. 'Burgerlijke Stand der" Stad AelstT GEBOORTEN. Mannelijk 5 Vrouwel. 11 HUWELIJKEN Th. Wasteels meesterg. met M. Van Geit twijnster. J. B. Laenen gepens. met C. Beaufort herberg. L. Permcn- tier landb. met M. Uyttersprot landb. 'OVERLIJDENS. F. De Saedeleer landb. 54 j. Schaarb. J. Vlasschaert twijnster 20 j. St. Janstr.M. Vinck kleerm. 24 j.Mijlb. P. De Bruyn ui. Amant twynder 41 j. Schaarb. C. Wauters vr. Louies z. b. 62 j. Mijlb. C. Van Lmgenhove m. Biebuyck bankier 70 j. Nieuwstr. R. Callebaut wed. Van Geit herberg. 40 j. Mijlb. Fr. De Schrijver leerling 10 j. Molendriesch. 5 kinderen onder de 7 jaren. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften van den Stol den 11 Juni 1885. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 9 Vrouwelijk a 2 HUWELIJKEN K. L. De Bock 28 j. twijnder met M. J. Van den Bremt 23 j. handschoenm. P. Verstuyft 23 j. z. b. met M. J. Huart22j. kleerm. OVERLIJDENS. D. Standaert 80 j. stoeldraaier ongeh. Kocipoortstr. F. Verstraeten 18 j. koolmijner ongeh. inden Dender verdron ken. P. F. Doorslaer 79 j. z. b. wed. van M. A. Kiekens Geerai dsbergschestraat. 1 kind onder de 7 jaren. 1 dood geboren mannelijk geslacht HOPHANDEL. Heden wordt de hop van 1884 verhandeld tegen fr. 53 ct 55.00 de 50 kilogr. POPERINGHE, 12 Juni. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 5500 00—00 Gemeenten 00—00 0000 ANTWERPEN, 12 Juni. De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,20 fr. 2,35. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1.10 a 1,30 zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00 De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 7,00 tot 9.00; polderper 100 kilos fr. 0.00 0.00. De eiors betaalde men per 25 stuks fr. 1,75 a 2,00 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 19—00 a 19—50 Rogge, «i 18—00 19—50 Wiolergeerst, 00 00 00—00 Zomergeerst, 22—00 22- 50 Haver, 19—50 20 - 00 Boekweit, 00-00 00—00 Boonen, 1925 19 -50 Bitlerpeën, 17—50 18— öo ISprir'lll Joseph lie Bmyn-I)e Pril, a»ci iL-ii i. enkadreur, winkelier in oliegoede ren van alle soorten van Spiegels, met eene vermin dering van twintig ten honderd, te Aalst. Lange Zout- straat, N. 17 neven den heerBorreman-Mally,heeft dc eer het geacht publiek kenbaar te maken, dat zijn magazijn gestadig voorzien is van alle soorten van stolfen met oer.e vermindering van prijs van dertig ten honderd. Hij beveelt zich aan inde gunst van eenieder. JAARL1JKSCHE naar Geldprijzen, op Maandag 22 Juni zijnde Kermismaandag, bij J.-B. Van Lippevelde, aan de Leuvestraat te Erembodegem. Vooruit 10 franken. Inschrijving van 5 lot 4 ure. Inleg 60 centimen per scheut. EN BOUWGRONDEN, TE AALST. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zil met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen I. Het Huis met koetspoort, zijnde de herberg De Zwarte Leeuw, te Aalst, aan de Hopmarkt, bewoond geweest door den heer Van Hoye. II. Eenen Hof te Aalst, achter de kapelle van Meuleschette, ten voorhoofde aan de Koolstraal, groot volgens meling 14 aren 80 centiaren, ver deeld voor bouwgrond in 5 loten, elk ter grootte van 2 aren 94 centiaren, hebbende naast de Koolstraat eene breedte van 5 meiers 4 centi meters. Instel, Maandag 22 Verblijf, Maandag 29 Juni 188b' Ten 3 ure stipt namiddag, ter afspanning De MeiboomIe Aalst, ten einde der Zoulstraal. VENDITIE. Op Dijnsdag 30 Juni, zal voornoemde Notaris DE GHEEST, venditie houden van hei volgende: Ten 8 ure 's morgens, aan het sterfhnis van deu heer Van Hoye hiervoren beschreven, van allerhande huismeubelen en herberggerief. En ten 4 ure namiddag, aan het woonhuis van den heer en jufvrouwen D'Maese, te Aalst, aan den hoek der Nieuwslraal en Keizerlijkeplaals, van afgebroken bouwmaterialen, als venster ramen, deuren, eiken balken en ribben, arduinen dorpels, enz, l heet. 32 lit. 5» cent. Tarwe. 22-00 a 23-50 Masteluin 19-50 21-50 Rogge 16 00 16-50 Geersi. 00-00 00-00 Haver. per 100 kil.' 19 —CO 20-00 Spelt. 00—00 00—00 Koolzaad per 1C0 kil'. 00-00 UO 00 Lynzaad 00-00 00—00 Koolzaadolie 00-00 00-00 Lijnzaadolie, 00-00 00-00 Koolzaadkoekcn, id. 00-00 00 -00 Lijnkoeken, 00-00 00 - 00 Aardap. (roode dc 100 kil'. 6-00 7 00 Aardap. (geelej Nieuwe 00—00 00-00 Boter, de 3 kilogram. w 6-27 7-63 Eijcrs, de 25. 1-72 1-90 Vlas per 3 kilos. >1 3-40 4-60 Viggenen, per stuk, t* soort 40 -00 2 30-00 De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met palmslag en gelag, openbaarlijk verkoopen Het Huis van den heer Judocus Schoonjans, te Aalst, in de Sint-Jorisstraat, nabij de Zoul straal, zijnde eene welgekalandeerde herberg, genaamd De Kleine Wijngaard. Instel, Woensdag 24 Juni .8fl„ Verblijf, Woensdag 1 Juli Ten 4 ure namiddag, in voorschreven te koop- staande herberg. Grassingen te Aalst-Mijlbeke. De Notaris DE GHEEST.te Aalst, zal namens deu heer Jan-Bapt. Podevyn, Dijnsdag 23 Juni 1885, ten 5 ure namiddag, op zijnen meersch te Aalst-Mijlbeke, aan de Moorselschebaan, nabij den watei molen, openbaarlijk verkoopen Hel schoon Hooigras op den meersch was sende, alsook het daarop te wassen Nagras. Openbare verkooping van Meubels en Her berggerief, op Woensdag 24 Juni 1885, om 2 ure namiddag, ter herberg De Valk bij den heer Philemon Lisaerde Boekbinder, Pont straat, n°28, te Aalst. Door het ambt van Deuwaarder Jozef De Vos. OPENBARE VERKOOPING van TE ERPE, in den Hoonegemmeersch. Hel College van Burgemeester en Schepenen der gemeente Erpe, zal op VRIJDAG 26 JUNI 1885, ten 4 ure namiddag, in de gemeente Erpe, in deu Hoonegemineerscli, verkoopen 4 Hectaren Hooigras, staande te was sen op de meerschen aan de gemeente Erpe toebehoorende. Op langen lijd van betaling. De koopers zullen moeten voorzien zijn van solvabele medekoopers en gewoon' ongeld. Op bevel Burgemeester en Schepenen, De Sekretaris, G. DE VOS. J. DE SAEDELEER. VENDITIE VAN ALLEBBESTE EN WAGRAS, te Erembodegem, Welle en Denderleeuw. De Notaris DE SMET te Erembodegem, zal, ten verzoeke van die hel behoort, in 't order hierachter uitgedrukt, opeubaarlijk verkoopen, de volgende koopen Gras Op Dijnsdag 23 Juni 1885, om 2 ure nanoen, bin nen de gemeenten Erembodegem en Welle üamens Al. Lonis Itorremnn-lYallens A. 51 koopen Hooigras op zijne Vette weide, te Erembodegem aan de kapelle ter Muren, te weten 1°3 hectaren 07 aren op den voorsten meersch langs de baan leidende van Erembodegem naar Aalst, verdeeld in 20 koopen. 2° 5 hectaren 22 aren 75 centiaren naast den Den- derkant, verdeeld in 32 koopen. B. 20 koopen Denderhooigras, wassende achter de herberg, Si-Pieter, te Erembodegem op de Vette weide, genaamd de XVlll Dagwanden, aan het ge- scheed van Welle en Erembobegem. 4 koopen Hooigras van M Auguste Van den Brempt, op zijne weide Ie Welle neven de 18 Dag- wanden 3 koopen Hooigras te Welie in den Avaan, van Fr. Van der Eist. 2 koopen Hooigras en Toemaat te Erembodegem op den Hoogenweg, van Fr Van der Eist. 2 koopen Hooigras en Toemaat te Erembodegem op den Kraakenberg, van Fr. Van der Eist. 5 koopen Hooigras, van Mad. De Clercq, op haren meersch te Erembodegem, aan hel gewezen hof Ter Burght. 5 koopen van M. Leon Van den Brempt en Zusters, daar neven. 18 koopen Hooigras, van M. Van de Putte, te we ten 11 koopen aan de Burglslraat en 7 koopen op den Kraakenberg. 2 koopen Hooigras, achter het Brughuis. 6 koopen Hooigras aan de Denderbrug, neven den Kraekcnberg. 2 koopen Hooigras en Toemaat beneden den Hou tenmolen van de kinderen Petrus Temmerman. 3 koopen Hooigras daarneven van Petrus Callebaut. 3 koopen Hooigras en 3 koopen Toemaat in de Gestjens van de kinderen van J.-B. Jacob, en 1 koop Toemaat op den Hoek. 3 koopen Hooigras ook in de Gestjens, van M. Theodore Bosteels-Vertongen, te Hekelgera. 1 koop Hooigras en 1 koop Nagras, aan de Dender brug, op eenen meersch genaamd den Gaver. En op zelfden Dijnsdag 23 Juni 1885, om 4 ure namiddag, ter herberg van de weduwe J.-B De Coninck, te Erembodegem aan de Kerk 6 koopen Hooigras en 6 koopen Nagras, op Sonc- kensbosch, aan het geselleed van Welle en Dender leeuw en t koop Hooi en Nagras van M. Alfons Van Landuyt. 5 koopen Hooigras en 5 koopen Nagras op eenen meersch in de Wellemeerschen, tegen den Zavelput, 4 koopen Hooigras en 4 koopen Nagras, ook daar neven, beneden het barre6lbuizeken van den ijzeren- weg van de weduwe de Bauillui-Dhondl 8 koopen Hooigras wassende op de Lombekc- mcerschen, te Denderleeuw, aan het Schofken nabij hel nieuw Sas. Het Gras wassende te Denderleeuw, zal aangewe zen worden door J.-B Van Herzele, te Denderleeuw nabij de Statie, en hetgone wassende in de Welle meerschen door Frans Uyttersprot, te Denderleeuw, wijk Leeuwbrugge, vermits het zelve, zoo als hier boven gemeld is, zal opgeroepen worden ter her berg van de weduwe J.-B. De Coninck, te Erembode gem, aan de Kerk. Op Woensdag 24 Juni 1885, om 2 ure nanoen, bin nen de gemeente Erembodegem Namens M. Ch. De Vuyst, 1 koop Hooigras aan de Leuvestraat, rechtover de herberg van M. J.-B. Van Lippevelde en 2 koopen Hooigras in de Kapellemeor- schen genaamd den Hoekboscb. Namens Mad. Janssens, 2 koopen Hooigras, tegen de Leuvestraat, rechtover de herberg van Petrus Ghysens, 2 koopen Hooigras beneden het Slillebreck op den Zoetenmeersch. 1 koop Hooigras in de LaDgenmeersch van M. Van den Bruele-Mollaorl. 1 koop Hooigras beneden St-Amandskapelle van Louis Nelis. 1 koop Hooigras van Frans Callebaut daarneven. t koop Hooigras en Nagras in de Kapellemeer- schen in gebruik geweest bij de wed. J.-B. Arys. 3 koopen Hooigras van de wed. P. Van Varenbergh, daarneven. 1 koop Hooigras beneden Sl-Amandskapelle van Hcnri Vinck. 1 koop Hooi en Toemaat van M. den doctor De Windt-Lavendy, daarneven. 2 koopen Hooigras beneden de herberg Den Dog gen, van Jan Botcrbergh. 12 koopen Hooigras en 8 koopen Nagras, van M. C. De Scbaepdryver-Gheeraerdls, op zijne meerschen beneden de herberg Den Doggen op het Resschebeke. verkooping zal aanvang nemen aan den meersch van M. Louis Borreman, aan de kapelle ter Muren. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Zaterdag 27 Juni 1885, om 2 ure stipt nanoen, namens het Armbureel der stad Aalst, openbaarlijk verkoopen 15 koopen extra schoon Hooi-en Nagras, wassende op de meersschen gelegen te Aalst- Mijlbeke, aan den Brusselschensteenweg, Ber- gemeerschen, voortijds gebruikt geweest door den heer Albert De Loose, te Aalst. Op gewone voorwaarden en met tijd van be taling, mits stellende goede en gekende borge. OPENBARE VERKOOPING van eeBe te Moorsel. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, en met gewin van palmslag, open baarlijk verkoopen EENIGE KOOP Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroek, groot in gronde 10 aren 43 centiaren, palende ten ooste en ten coorde de erven Benoit De Sraedt, ten zuide de kinderen Van der Kussen, en ten wesle de straat. ZITDAGEN Instel, Zaterdag 20 Juni ,88» Verblijf, id. 27 id. lö8i>" Telkens om 4 ure nanoen, ter Zittingzaal van het Vredegereeht te Aalst, Groote Markt. Bij sterfgeval en vermindering van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING VAN 3 zware en sterke 4 behalf de en onlangs gekalfde Melkkoeyen, 1 Bund en Landbouwersalem, te Nieuwerkerken, Maal. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 22 Juni 1885, om 1 uur stipt nanoen, ten hoeve van jufvrouwen Dc Smet, te Nieuwerkerken Maal, in het openbaar verkoopen 3 zware en sterke Trekpaarden, waaron der twee Merriepaarden oud 8 en 12 jaren en een Ruinpaard oud 6 jaren. 4 schoone Melkkoeien, wauof2 bekallde en 2 onlangs van hun kalf bevallen. 1 Rund. Goede wagen (smal geloop,) Raapmolen, Ploeg, Eggen, Sleep, verschelde paardharnas- suren en andere Laudbouwersalem. Namens ae erven van d'heer Th. De Gendt, te Nieuwerkerken, circa 30 aren Klavers, ge staan te Nieuwerkerken Maal, aan de Meire- straat. Op gewoone voorwaarden en met tijd van be taling, mits gevende goede borge. VENDITIE VAN allerbeste en te wassen Nagras, te Erpe, Erondegcm en Aalst-Schaarbeke. De Noiaris EEMAN te Erpe zal ten aanzoeke van du volgende eigenaars, op DONDERDAG 25 JUNI, 1885, openbaarlijk verkoopen Gemeente Erpe. Om 8 ure 's morgens t Namens het Armbestuur van Erpe. a. 5 koopen Hooi en te wassen Nagras aan den Ledeschensteenweg nabij de Steenebrug. b. 4 koopen Hooigras in de Hoonegcmmeerschen. c. 2 koopen Hooigras te Erondeeem in den Groo- tenmeersch. 2. Namens den heer Gustaaf Paerewyck te Erpe: 8 koopen Hooigras aan den Ledeschensteenweg nabij de herberg de Klok. 3. Namens jufvrouw weduwe Veldeman-Rasschaert te Erpe 2 koopen Hooi en te wassen Nagras, aan den Lede schensteenweg, nabij den IJzerenweg. 4. Namens den heer Edmond D'hondt te Aalst 10 koopen Hooigras in de Molenmeersscheu, nabij den Watermolen van de erven De Boeck. 5. Namens den heer Ch. De Sdedeleer, oud Sekre taris te Erpe 2 koopen Hooigras in de Molenmeersschen nabij den meersch van den heer D'hondt. 6. Namens jufvrouw weduwe De Bocck te Hof- stade 4 koppen Hooigras in de HoonegemmeersscheD. 7. Namens den heer Jozef Van Onderbergen te Kerkxken 3 koopen Hooigras in de Hoonegemmeersschen. 8. Namens den heer Dominicus Verhoeven te Erpe: koopen Hooigras in de Hoonegemmeersschen. 9. Namens den heer Pieter-Jan Merlons te Lede 2 koopen Hooigras in de Hoonegemmeersschen. Aalst-Schaarbeke. 10. Namens den heer E. Meert-Moens te Aalst 3 koopen Hooigras in de Hoonegemmeersschen. 11. Namens jufvrouw Lucia Wynandt te Aalst- Schaarbeke 2 koopen Hooigras in de Hoonegemmeersschen. 12. Namens jufvrouw wed. De Commer te Aalst- Schaarbeke 2 koopen Hooigras in de Hoonogemmeersschen, nabij de Beroesle Pan. Hiog gemeente Erpe. Om 12 ure 's middags. 13. Namens voornoemde jufvrouw wed. Veldeman- Rasschaert a. 2 koopen Hooi en te wassen Nagras in den Zuren- boscb. b. 3 koopen Hooi eo te wassen Nagras in de Kruis- kens. 14. Namens den heer Ch. De Landtsheer te Erpe 3 koopen Hooigras nabij de Koeibrug. 15. Namens den heer Joannes Meulcman te Erpe 5 koopen Hooigras op het Zevenkool nabij den IJze renweg. 16. Namens den heer AloTs De Zwaaf te Erpe 2 koopen Hooigras in de Kruiskcns. 17. Namens den heer Leo Slalpaert le Aalst a. 1 koop Hooigras in den Langenbroeck. b 2 koopen Hooigras in de Ooslmeersschen. 18 Namens den heer Burgemeester G De Vos te Erpe a. 2 koopen Hooigras aan den Audenaardschensteen- weg, aan den Kraainest. b. 8 koopen Hooigras aan den Watermolen van d'erven Schellaert. 19. Namens den heer Jozef de Feytor te Erpe 2 koopen Hooigras in het Wijwater. 20. Namens den beer F Van De Putte te Erpe 35 koopen Hooigras en te wasspn Nagras op Kas- teelberg en omliggenden meersch en aan hel Dorp. Orde der verkooping. Men zal vergaderen te Erpe, aan de Ledeschen steenweg, nabij de Steenebrug, aaD den Meersch van 'l Armbestuur, alwaar de verkooping zal aanvang nemen Het volgende orde zal gevolgd worden Om 8 ure slipt 's morgens, le Erpe aan den Lede schensteenweg nabij de herberg De Klok (Het gras wassende op den meersch te Erondegem, Groo- tenmeersch van bel Armbestuur van Erpe, zal aan den Ledeschensteenweg, Steenebrug, te Erpe, ver kocht worden,) Molenmeersschen, Hoonegemmeers schen en Aalst Schaarbeke, Hoonegemmeersschen. Om 12 ure 's middags, te Erpe, Zurenboseb, Koei- brugmuersschen, Zevenkoot, Kruiskens, Lange- broeck, Kraainest, Ooslmeersschen, aan den water molen dererven Schellaert, en Wijwater. Om 3 ure namiddag, le Erpe, op den Kasteelberg aan hel Dorp. Op gewoone voorwaarden en met lijd van betaling mits stellende goede en gekende borge. Jaarlijksohe GROOTE OPENBARE VERKOOPING van te Kerkxken, Eaallert en Erembodegem. De Zaakwaarnemer René PENN1NCK, le Haaltert, zal door bevoegd ambt, ten verzoeke der eigenaars hierna gemeld, openbaarlijk verkoopen, op Woensdag "lAJuni 1885, om 9 ure 's voormiddags, te Kerkxken, en op zelfden dag, om 1 ure namiddag, te Haaltert en Erembodegem, de volgende koopen Hooi-en Nagras le weten A. Om 9 ure 's morgens, te Kerkxken, wijk Berg Namens dc heeren en jufvrouwen De Saedeleer, eigenaars en brouwers le Haaltert. 4 koopen Hooi gras en 2 koopen Nagras, op hunne weide aldaar ilegen. Men zal vergaderen ter estaminet van den heer Petrus Gees, te Kerkxken, in den Berg. B. Om 1 ure namiddag 1* 2 koopen Hooigras en 1 koop Nagras, in de weide genaamd den Wal, te Haaltert aan de Achter straat, namens den heer Jan-Baptist Van Londerselc, eigenaar aldaar. 2° 5 koopen Hooigras aan den Dreel, in het Ter Renlhout, namens zelfden heer Van Londersele. 3° 3 koopen Hooigras en 2 koopen Nagras, aan zelfden Dreef, in hel TerRonthout, namens de heeren en jufvrouwen De Saedeleer, voormeld. 4° 6 koopen Hooigras en 2 koopen Nagras, in eene weide gelegen te Erembodegem, wijk Terjoden genaamd den Curegem, Devendon Ninoveschensteen- weg, namens den heer Van Londersele voormeld Men zal vergaderen ter estaminet van den heer Joseph Herreman, te Haaltert, aan de Achterstraat. De verkooping geschiedt onder de gewone voor waarden, op lijd van betaling, mits stellende goede en gekende borge en betalende comptant hel gewone ongeld. VERKOOPING VAN twintig koopen te Denderleeuw in de Lange Dagwanden. Op ZATERDAG 27 JUNI 1885, om 3 ure namiddag, op ontfangst van Joseph VAER- MAN, door bevoegd ambt, aan den vo6t der koopen en op tijd van betaling. De Notaris DL WINDT te Aalst aal open- baarlijk verkoopen;. le 16 aren 20 centiaren Meersch te Berlare achter den Berg. s. D. n5 942. 2° 42 areu 10 centiaren land te Wichelen op het Sijp. s. B n° 915. 3° 27 aren 20 centiaren land te Zele. wijk Kamershoek, s. C ex n0 635. Instel 23, Verblif 30 Juni 1885. om 4 ure na noen bij den heer F. Van hauwermeiren te Schoonaarde dorp. VENDITIE VAN Koeibecslen, Geil Varken, l'las te Velde en Hooigras, te Aalst-Mijlbeke, Beekstraat. De Notarissen B BECK POT en DE GHEEST, beide le Aalst, zullen ten sterl'huize van Maria Adriana Verdoodt, huisvrouw van den heer Petrus Josephus Ponnet te Aalst-Mijlbeke, Beekstraat, op Dijnsdag 25 Juni 1885 om 9 ure voormiddag, openbaarlijk verkoopen de ten hoofde gemelde voorwerpen. VENDITIE VAN SCHOON EN GOED te Aalst-Mijlbeke, Bergemeerschen eu Moorselschebaan. De Notaris BRECKP0T te Aalst zal, op Donderdag 25 Juni 1885, om 2 ure namiddag, openbaarlijk ver- Eerst. Over den heer Ennle De Loose, linnenblee- ker, te Aalst 9 koopen schoon Hooigras, te Aalst Mijlbeke, in de Bergemeerschen, rechtover de 4 hollen. Ten tweeden. Over Mijnheer Leirens-Eliaert, sena- teur en grondeigenaar te Aalst 16 koopen schoon en goed Hooigras, wassende op zijne meerschen to Aalst-Mijlbeke, in do Bergemeer schen. Ten derden. Over den heer Louis De Bisschop, te Aalst-Mijlbeke 10 koopen schoon en goed Hooigras, op den vetten meersch van M. Camiel De Sehaepdrijver, to Aalst- Mijlbeke, in de Bergemeerschen. En ten vierden. Over Mijnheer Aimé Van Langenho- ve-De Clercq, grondeigenaar te Parijs. 10 Koopen Hooigras en 10 koopen Nagras, te Aalst- Mijlbeke, aan de Moorselschebaan, op de meerschen genaamd Lambrechlmeerschcn. Alles op gewone konditien en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge. te Aalst en Hofstade. De Notaris DE WINDT te Aalst zal openbaarlijk verkoopen 1° Maandag 15 Juni 1885 om 3 ure nanoen Het zwaar Hooigras te Aalst Brusselschensteen weg, achter de Roos, eigendom van Mr den Colonel Verbrugghen, oppervlakte 1 i/a hectaren. 2° Maandag.29 Juni 1880. A. om 1 uur nanoen aan de herberg (Den Keizer,) Dendermondschensteenweg, 1 1/2 hectaren Gras eigendom alsvoren. B. om 2 ure nanoen, op den meersch van den heer Doctor De Windt, 2 1/3 hectaren Gras te Aalst- Schaarbeke legen de Mol. venditiFvai\~ schoon en goed te Nieuwerkerken. De Notaris BRECKPOT le Aalst, zal op Woensdag 24 Juni 1885 om 2 ure namiddag, openbaarlijk verkoopen 1. Over mijnheer Liénart, 16 koopen Hooi- jras en 1 koop Haver rechtover het Kasteel van legelsbrugge St. Job. 2. Over de kinderen van mijnheer P. A. Boe ten, al het Hooigras van eenen meersch, aan den Siesegem, aan het Teerlingsveld en Klein- derbeek. 3. Over mijnheer Burgemeester Baelen, al het Hooigras van eenen meersch wijk Brempt. 4. En over den heer Frans Van den Bruele, al het Hooigras cn Nagras van eenen meercta genaamd Cottenibosch. Bijeen vergadering aan het Kasteel te Regels- brugge, St. Job. VENDITIE VAN schoon en goed te Erembodegem en Welle. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal door bevoegd ambt, op Maandag 29 Juni 1885, open baarlijk verkoopen Eerst om 9 ure voormiddag. Over verschelde, 20 koopen Hooigras en 20 koopen Nagras in den Osbroek, op den Krom- meersch en in de Wellemeersschen. Ten tweede om 1 uur namiddag. Over mijnheer J.-B. Jelie, 18 koopen Hooi gras en 4 koopen Nagras te Erembodegem, iu de Gestjens. E11 ten derde om 3 ure namiddag. Over mijnheer August De Clercq-Van Hum- beeck, 21 koopen goed Denderbooigras op de VI en de X dagwanden te Welle. VENDITIE VAN schoon en goed te Aalst-Schaarbeke. De Noiaris BRECKPOT te Aalst, zal ten ver zoeke van die het behoort op Maandag 22 Juni 1885, om 2 ure namiddag, opeubaarlijk ver koopen 1. 12 koopen goed Hooigras op oenen Meersch te Aalst-Schaarbeke, Sl. Apolonia, eigendom van M. J.-B. Jelie. En 2. Verscheide koopen goed Hooigras ten kasteele, Terlmden achter het estaminet het Roklijf, eigendom van M. Eugene Jelie. VENDITIE VAN allertfest te Aalst- Mijlbeke, achter het kasteel van Overham. Frans CRICK, Gemeente-Sekretaris van Hól- stade, zal door het ambt van Deurwaarder Jozef DE VOS, op Maandag 22 Juni 1885, om 5 ure namiddag, namensden heer Baron Paul Bethune, Senator en grondeigenaar te Aalst, openbaarlijk verkoopen 20 koopen extra schoon en goed Hooigras wassende te Aalst-Mijlbeke in de Gisljensmeer- schen achter 's verkoopers Kasteel genaamd het Kasteel van Overham. Gewone voorwaarden en tijd van betaling mits borgstelling. Venditie van Hooigras, te Hofstade. FkansCRICKj Gemeente-Sekretaris van Hof stade, zal door het ambt van Deurwaarder Jozef DE VOS, op Dijnsdag 23 Juni 1885, om 2 uren namiddag. Namens M. Emmanuel De Coen, grondeigenaar le Aalst, en anderen, openbaar lijk verkoopen: 65 koopen allerbest Hooigras te Hofstade in den Wijnbocht, nabij de woning van M. Posse- miers, achter de hofstede van Mad. wed. Panne- koek en in de Beekdijken. Te beginnen in den Wijnbocht.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3