REVALENTA ARARICA RERICHT aan de landbouwers. IEZEILT ZEETJIS OVERJARIGE PANDEN. Hofstede cn van Landen Mcerscli, ZAAILANDEN, Meubels, Schilderijen, Hofstede, Bouwgronden ZEZEZN" ZE3ZTTIS, en een perceel Bouwgrond, BEHUISDE HOFSTEDE, VAN ZAAILANDEN iOL-Eai begonnen zij er meê te spelen en weldra lag het in stukken op den grond. Zij kregen eene welverdiende bestraffing van de huisvrouw, betaalden hun verteer en liet kruisbeeld en gingen heen. In eene tweede herberg meenden zij hetzelfde spel te beginnen, maar daar was de vrouw hen voor en wist hen het voorwerp hunner heiligschenderij te ontrukken zonder dal hadden zij hel hier wellicht nog veel erger gemaakt. HOLLAND. Kerkdiefstal te Botterdam. Wij lezen in de Maasbode van Rotterdam Is de inbraak in de kerk te Kralingen in de vorige week mislukt, in de Kerk van den II. Joseph aan de Verlengde Kruiskade alhier, zijn misdadigers zaterdag nacht, eilaas, geslaagd. Toen de koster zondag morgend in de kerk kwam. zag hij hel tabernakel opengebroken, de ciboriën daaruit verdwenen en een groot aantal Hostiën op de altaartafel liggen. Zeer onsteld ging hij den eerw. h. pastor verwittigen, en een der eerw. kapelaans bracht onmiddelijk hel H. Sacrament naar de sakrislij. De inbraak zal gepleegd zijn na 1 uur De dieveti zijn het hek overgekiommen, dat de bin nenplaats naast de kerk van den publieken weg scheidt, en zijn toen over den nog al hooge hei ning gegaan van den hof, welke achter de kerk en de pastorij ligt. Van hier is men naar de achlerzij der sakristij gegaan, heeft men een raampke uitgebroken en is toen naar binnen ge drongen. In de sakristij heeft men niets aangeraakt. In de kerk zelfs heeft men de houten deuren des tabernakels en daarna de ijzeren binnekas met groot geweld opengebroken en daarin twee zil veren ciboriën gevonden, met HH. Hostiën ge vuld. Den inhoud van beide 11. vaten heeft men op een hoop geworpen op de altaartafel. Vervolgens zijn sommige offerblokken gele digd, andere ongeschonden gelalen. Hier zal waarschijnlijk de diefstal van weinig beleekenis hebben kunnen zijn. Dinsdag morgend hebben te Rotterdam een aantal werklieden zicb naar het raadhuis begeven, ten einde den burgemeester te spreken over hel voortdurend gebrek aan werk. De bur gemeester stond hun welwillend te woord en verklaarde, dat ook hem de treurige toestand bekend was, maar dat daaraan van wege het gemeentebestuur niets kon gedaan worden. De demonstratie der werklieden liep rustig af. Bij gebrek aan Werk.Men schrijft uit Amsterdam Een der drukste straten onzer stad was gis teren morgend nog drukker dan gewoonlijk. Er wandelde namelijk een heer rond met een mach tige pruik op het hoofd en bril met blauwe gla- op een kolossalen neus van karton. Van alle kanten kwamen nieuwsgierigen toe- slroomen, die het geval zeer merkweerdig vonden allerlei vermoedens werden geuit men dacht met een ontsnapten moordenaar te doen te heb ben of een voorvluchlig builenlandsch kassier voor zich te hebben, die met de duiten van zijn chef op loop was gegaan. De omloop werd zoo groot, dat een policie- agent er zich mede meende te moeten bemoeien hij noodigde den karnevalsganger uit, een ge sprek onder vier oogen met den geslrengen heer kommissaris van policie te hebben. Voorafgegaan en gevolgd daar een joelende menigte toog onze held naar de plek, die door de boozen zoozeer gevreesd" wordt. Daar bleek dat hij eene weddenschap had aangegaan, om potsierlijk toegetakeld langs de stralen te loopen. Men bracht hem onder hel oog, dat dergelijke vermomming ongeoorloofd is en liet hem, toen hij beloofd had zich niet meer aan dergelijke overtreding te zullen schuld ma ken, met eene vaderlijke vermaning weer ver trekken. Men deelde ons meê dat deze grappenmaker, van beroep eflektenman is waar kan slapte in zaken den mensch al niet toe brengen FRANKRIJK. Een Zinnelooze. Een groot ongeluk is te Seclin, hoofdplaats van een kanton in hel arron dissement Rijsel, voorgevallen. Sedert lang zag men door de straten dier stad een zinnelooze wandelen. Hij deed niemand kwaad en de kinderen liepen er zelfs gewoonlijk achter om zich met hem te vermaken. Eergisteren had een hunner het ongelukkig gedacht den krankzinnige, voor de grap, te sla gen. Deze ontvlamde plotseling in eene groote woede. Hij greep eenen riek en stak er den jon gen onvoorzichtige meê dood. Dit voorval heeft eene groote opschulding ver wekt. Verleden donderdag morgen heeft M. Leo Taxil voor .Mgr di Rende, in de kapel der non- cialuur, Varrenneslraat, te Parijs, zijne offi- cieele en definitieve onderwerping aan de katho lieke Kerk gedaan. Alvorens van al zijne straffen en banvloeken vergiffenis te bekomen had M. Leo Taxil eene samenspraak van een uur lang met Mgr di Rende gehad. Broedermoord. De gemeente Berville, bij Lisieux, werd door een broedermoord iu opschudding gebracht. Ernest Blot, daglooner, oud 56 jaar door jaloezie aangedreven, heeft een geweêrschot op zijnen broeder Albert, bakkersjongen, gelost. Die ongelukkige, aan de linkerzij geraakt, bevindt zich ineen zeer bedenkelijken toestand. liet bloedig drama had plaats in hel huis zelf en onder hel oog van de weduwe Blot, moeder dier jongelingen. Wanorders te Bouaan. Het kwartier St-Sever, te Rouaan, kwam verleden zaterdag in opschudding. Een oud-veroordeelde, Lochet genaamd, be vond zich in dronken toestand. Hij belredigde een soldaat van het 12e regiment jagers te peerd en daagde hem uit. Een policie-agent wilde lusschenkoraen de dronkaard beet hem. Verscheidene agenten schoten tce en de bru tale kerel werd weggeleid. Hel was juist op het oogenblik dat de werk lieden hun werk verlieten. 'Zij kozen partij voor Lochet en wilden hem redden. Er ontstond eene groote verwarring. Verscheidene personen wer den aangehouden en de agenten bezweken schier onder eene hagelbui van steenen. De policie-agenlen trokken alsdan hunne sabels. M. Razoli, policie-koramissaris van het kanton, geraakte onder den voet. Geiukkiglijk snelde M. Facbe, kommissaris van het centraal bureel, toe en kon de menigte tol kalmte brengen, met de aangehoudenen te doen loslaten. Lochet werd nogtans naar de gevangenis ge bracht. Verscheidene personen hebben gedurende hel gevecht erge wonden bekomen en vele protesla- lien werden ingezonden tegen de handelingen der policie. Verschrikkelijke ontploffing. Gedurende de krijgsoefeningen heeft er een betreurens- weerdig ongeval in hel kamp van Chalons plaats gehad. Een wachtmeester der artillerie, Lemoult ge naamd, nam met al te groote haast eene lont uit een koffer, waarin zich vele springbussen bevon den. Een vuurpijl school in brand, terwijl bij den- zelve in handen had. Hij smeet hem zonder achterdocht in het koffer. Eene verschrikkelijke ontploffing deed zich hooren. Op de tien soldaten, die zich in de na bijheid bevonden, werden er zeven getroffen. Een werd op den slag gedood drij anderen zijn doodelijk gekwetst. Een der gewonden is reeds in het gasthuis overleden. Een ongeval heeft de kleine gemeente Upie (Dróme) in verslagenheid gebracht. M. Arlaud, eigenaar, deed deze week eenen put maken. De eerste werkman, die er in daalde versmachtte door de gaz. M. Julien, een buur man, wilde den ongelukkige redden, doch school er het leven bij in. Men haalde slechts twee lijken boven. DUITSCHLAND. Verborgen schat. In de grachten der citadel van Maagdenburg zijn opgravingen begonnen, om de twee of drie millioen in goudstukken te zoeken, welke, volgens eene legende, de bevel hebber der fransche troepen, die in 1813 deze vesting bezette, in den grond heeft doen begra ven, toen hij haar moest ontruimen. De onderneming geschiedt op kosten van par- tikulieren. Gelukken de opzoekingen, dan moe ten zij de helft van hunne vondst aan de schat kist afstaan. ITALIË. De italiaansche senator Vera, professor in de wijsbegeerte te Napels, een ongeloovige en hard nekkige aanhanger der philosophie van Hegel, is op zijn sterfbed bekeerd en heeft zijne dwa lingen herroepen. De aartsbisschop-kardinaal San-Felice zelf, die hem in zijne ziekte gedurig bezocht, diende hem de genademiddelen der H. Kerk toe. Ilaliën heeft in hem eenen zijner grootste en gevaarlijkste geleerden verloren. Hij sprak en schreef ItaliaaDSch, Fransch, Engeisch Spaansch en Latijn en heeft in die verschillende talen Hegels leerstelsels uitgebreid en toegelicht. Op zijn sterfbed herriep hij in bijzijn van twee bevoegde personen, alles wat hij ooit tegen God of godsdienst geschreven had. TURKYE. De Goochelaar van den Sultan. Eeu zonder ling feit is dezer dagen te Konstantinopel voor gevallen. Een goochelaar moest op den stadschouwburg eene vertooning geven, waartoe al de onkosten reeds gedaan waren. Op bevel der policie werd de voorstelling uitgesteld, omdat de goochelaar betrokken was in eene samenzweering tegen hei leven van den sultan. De goochelaar, van franschen oorsprong, wendde zich tot zijnen afgezant. De sultan werd van de zaak onderricht en hij vraagde aan den goochelaar eene vertooning voor zich alleen. De sultan was zoodanig voldaan, dat hij den goochelaar tot ridder van zijn orde verheven, en hem eene belooning van 125 pond sterling geschonken heelt. Wat meer is, de sultan heelt zijn nieuwen gunstelling tot zijn gewonen goo chelaar benoemd. Holloway 's Zalf. Bij kwade beenen, zweren, scheurbuik en kliergezwellen werkt deze Zalf zeer zacht, maar zeker, en met eene betooverendc snel heid. Zij moet goed op de aangedane lichaamsdeelen gewreven vvbrden nadat deze met lauw water gebet zijn. De zuiverende en heelende kracht van deze wonderlijke Zalf is nooit door iemand, die er proef van genomen heeft, betwist geworden Zij bevat niet een bestanddeel dal schadelijk is, en er is ook nooit een geval opgegeven waarbij zij hel minste kwaad berokken heeft, terwijl er duidelijke berichten van tallooze genezingen, die zij in alle landen bewerkt heeft zijn ingekomen, zelfs nadat alle andere midde len tc vergeefs waren beproefd geworden. Zij is even zacht in hare wekking als krachtig en heilzaam in hare resultaten. GEZONDHEID AAN ALLEN wedergegeven zonder medecijnen, zonder buikzui vering en zonder kosten door de smakelijke gezond- heidsbloem Du Barry van Londen, genaamd Vijf en dertig jaren onveranderlijke goede uitslag, genezende moeielijken eetlust, slechte spijsvertee- ringen, maagontslekingen. maag- en buikpijnen, slijmen, winden, maagzuur, hartkloppingen, slijme righeid, braaklust, maagopwerpingen, brakingen, verstoptheid, buikloop, bloedloop, koliek, longtee- ring, hoest, asthma, beklemdheden, duizeligheden, benauwdheid, bloedaandrang, zenuwkwaal, slape loosheid, droefgeestigheid, suikerziekte, zwakheid, uitgeputheid, bloedeloosheid, bleekzucht, alle de wanorden der borst, van de keel, des adems, van de stem, der luchtpijptakken, van de blaas, der lever, van 't slijmvlies, der herssen en van 't bloed, als ook van alle ontsteking en koortsachtige reuk bij 't op staan, ofwel na hel gebruik van zekere verradende spijzen, anjuin en look, enz of sterke dranken, zelfs na den tabak, 'l Is bovendien het voedsel bij uitmun tendheid, 't welk alleen alle de ongevallen der kinds heid voorkomt - 90,000 genezingen er onder be grepen deze van mevrouw de hertogin de Castle- stuart, de hertog de Pluskow, mevrouw de mark gravin de Bréhan, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de dokter-professeur Wurger, enz., enz. N° 63,476: de E. II. Pastor Compare! van eenen 18 jarigen moeielijken eetlust, van maag, buik-en zenuwpijnen, van flauwten en nachtelijk zweeten. Genezing n° 99,625. Avignon, 18 April 1876. De Revalenta Du Barry heeft mij op 61 jarigen leeftijd genezen van twintig jaren lang verschrikkelijk lijden lk wa3 van zulkdanige vreeselijke benauwheden aan gedaan dat ik mij noch aankleeden noch ontkleeden kon, daarbij maagpijnen dag en nacht en akelige slapeloosheden. Alle remediën tegen deze bedrukt heden leden schipbruik de Revalenta heeft er mij gansch van verlost. Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, 11. Genezing N° 98,614 Sedert jaren leed ik aan gebrek van eetlust, aan slechte spijsvertcering, aan kwalen van het hart, der lenden, van de blaas, aan zenuwprikkelingen en droefgeestigheid; alle deze ziekten verdwenen onder den heilzamen invloed van de goddelijke Revalenta. Leo Péyclet, onderwij zer te Eynancas, (Haute-Vieone.) N° 49,812 Mevrouw Maria Joly, van vijftig jaren lang verstoptheid, slechte spijsverteering, zenuw aandoening, slapeloosheid, asthma, hoest, windje!)- tigheid, krampen en brakingen. N° 46,270M. Roberts van eene longteering met hoest, brakingen, verstoptheid en dooiheid gedurende 25 jaren. N° 49,52-2 M. Baldwin van de volkomenste uit putting, verlamming der blaas en der lichaamsdeelen en gevolge van buitensporigheden der jeugd. Genezing N° 85,421. Brussel, 25 Juni 1874. Mijn jongste zoon, verlaten door de geneesheeren in den ouderdom van vijfmaanden, wilde geen voed sel nemen, noch kon het verteeren, en hevondt zich bij gevolg in eenen staat van zwakheid welken zijn leven in gevaar bracht; 'l is alsdan dat ik hem de Revalenta deed nemen, welke hij met lust at, cn gedurende verscheidene maanden bleef hij er zich meê voeden. Heden is hij lt jaar oud, en zeer wel varend.— Desweut, prolessoraan 't Conservatorium, Vocckstraat, 6t M F. W. Beneke, professor van geneeskunde aan de Hoogschool, deed hel volgende verslag aan de cliniek van Berlyn, op 8 April 1872 Ik zal nooit vergeten dat ik het levensbehoud van een mijner kinderen aan de Revalenta te danken heb. Hel kind leed, op zijne vierde maand, zonder ge kende oorzaak, aan eene volkomene uitmergeling met gedurige brakingen die wederstand boden aan den meest bezorgden leefregel, aan de zorgen van twee minnen en aan alle de verplegingen der genees kunde. De Revalenta heeft de brakingen onmiddelijk doen achterblijven en iu zes weken tijds zijne ge zondheid hersteld. Mijne proefnemingen sedert dien werden met den zelfden goeden uitslag bekroond. Genezing N° 75,124 M en Mm# Leger, 128 Obcr- kampfstraat te Parijs, van eene leverziekte met bra kingen en verschrikkelijken buikloop, die 16 jaren lang aan alle verpleging hadden wederstaan. Genezing N° 79,721 Mm0 Chauvet Pizzala, van bloede loosheid, uilputting en benauwdheden. Viermaal voedzamer dan het vleesch, zonder ver hitting, spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozen van 1/4 kilo, fr. 2.25 1/2 kilo. fr. 4 1 kilo, fr. 7 06 12 kilo, fr. 7(J. be beschuiten van Revalenta in doozen van 4, 7 en 16 fr. De chocolade- Revalenla 1/2 pond, fr. 2.25 1 pond, fr. 4 2 pond, fr. 7. Verzending tegen postwisselde doozen van 36 en 70 fr. franco. Depot overal bij de apothekers en kruideniers. Du Barry en C° limited. - Algemeene agent voor Belgie M. Emiel Timmermans, Rouppestraat, 6 en 8, te Brussel Depots te Aalst bij MM. G. Beydeler en Meirschaut, apothekers. te Geerardsbergen bij M. D. Witlmck, apotheker. te Ninove bij M Druwé- Jelie, kruidenier. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 8 8 Vrouwel. 10 HUWELIJKEN. G. De Beul, tvvijndersgast, met P. De Cuyper, tw. OVERLIJDENS. V. De Saedeleer, man D'Heere, dagl. 55 j., IJperen. P. Van Cauter, w'De Wolf, z. b. 70 j., Nazarelhstr. P. Van der Eist, landb. 88 j„ Schaarbeke. C. Van Hover, landb. 67 j Scbaarbcke. M. Van Audenhove, z b. 16 j., Mijlbeke. C. Beeckman, w* Muylaerl, landb. 68 j., Mijlbeke. J. Wauters, man Porriau, metser, 62 j., Schaarb. J Bleys, man Schockaerl, werkman 50 j., Mijlb. 5 kinderen onder do 7 jaren Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften vau den 31 Juli tol den 6 Oogst 1885. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 1 2 Vrouwelijk a I HUWELIJKEN. J. Van den Borre, 23 j., schoenmaker, met L. Van Dyck, 23 j., kleermaakster. OVERLIJDENS. J. V. Temmerman, 63 j., bez. echtg' van Th. De Saedeleer, Beverslraat. Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet 101 Ossen, 0 80 tot 0 95 118 Koeien, 0 80 0 85 14 Stieren, 0 80 0 00 502 Kalveren, 0 75 9 85 Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1060 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn ossen, fr. 0.74 tot 1.00; stieren, 0.68 tot 0.88; koeien en veerzen, fr. 0.68 tot 0.88 Op de markt te Brussel werden dijnsdag 437 varkens te koop gesteld, en men betaalde per kilogram op voet van Ir. 0.88 tot 0.95. Aelst, 8 Oogst. Per 1 heel. 32 lit. 50 cent. Tarwefr. 20—00 a 22—00 Mastelnin 17—00 Rogge 14-50 Geersi. 00-00 Haver. per 100 kil. 16—CO Spelt 0000 Koolzaad per 1(0 kil. 00—00 Lynzaad 00—00 Koolzaadolie "0—00 Lijnzaadolie, 00—00 Koolzaadkoeken. ld. 00—00 Lijnkoeken, 00-00 Aardap. (roode de 100 kil. 0—00 Aardap. (geelej Nieuwe 5—00 Boter, de 3 kilogram. 6-36 Eijers, de 25. 2—"0 Vlas per 3 kilos. 3—20 Viggenen, per stuk, t* soort 22 50 2M7—50 HOPHANDEL. Heden wordt de hop van 1884 verhandeld tegen fr. 42 k 43.00 de 50 kilogr. POPERINGHE, 7 Oogst. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 50—00 00-00 Gemeenten 00—00 00—00 18 -50 15-00 00—00 18-00 00—00 00-00 00-00 00 -00 00-00 00-00 00 - 00 0 oo 6- 00 7-36 2-18 4-40 ANTWERPEN, 7 Oogst. De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,20 fr. 2.35. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1.20 a 1,70 zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00 De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 6.00 tot 8.00; polder per töO kilos fr. 0.Ö0 0.00. De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 2,25 Ziehier de prijzen der granen op de nerki in het Bolleken gehouden Tarwe," per 100 kil. fr. 19—00 a 19—75 Rogge, 17-57 00-00 Wintergeerst, 22—50 0000 Zomergeerst, 1600 1650 Haver, 2000 00 - 00 Boekweit, 00—00 0000 Boonen, 2000 00—00 Bitterpeën, 17-50 18-00 Hiiic I f> hni'pn °P de Houtmarkt, be- 11II IS IC IIUI til woond door Aug. Kie kens, herberg.—Zich te bevragen bij Frans Callebaut, ter Erembodegem. RFRITHT Josephine GOSSAERT, Brus- aJB-'i"l-,ll 1 selscbestraat82, brengt ter kennis van het geëerd publiek dat er bij haar te bekomen zijn alle soorten van kronen voor graven, alsook bouquets voor huwelijken, en verders alle soorten van bloemen en pluimen, alles aan zeer ge matigde prijzen. Zij beveelt zich in de gunst van eenieder. Charles VAN SANDE, Gemeente-Sekrelaris, te Nieuwerkerken (bij Aalst), heeft de eer ter kennis van het geacht publiek te brengen, dat er bij hem te bekomen is, eerste kwaliteit van Schellekenspulp, aan eenen zeer geringen prijs, uitleverbaar in al de Spoorwegslatiën van Tf» lm mn Een scll00D en gerieflijk ij ui cn* renteniershuis met hof, bewoond bij den heer Piret vader, Veldstraat, Aalst (Statiekwariier). Te bevragen in N* 5, Vooruitgangstraat, Aalst, s'morgens tot 9 ure. Te huren of te koop geslaan en gelegen te Meldert, dienstig tot alle be drijven, laatst gediend hebbende tot bakkerij. Men wende zich voor de voorwaarden lot de eigenaresse Jufler Pauline DF. VALCK, te St. Nicolaas of lot liet Bureel van Den Denderbode. Berg van Bermhertigheid der stad Aalst. OPENBARE VEND1TIE VAN Op Donderdag *iO August! ISSf>, om 1 ure naDoen, en des noods den volgenden dag, zal er wegens de Administrative Commissie van den Berg van Berm hertigheid te Aalst, en in deszelfs lokaal, geslaan in de Leopoldstraat, door het ambt van Deurwaarder RING01R, openbaarlijk verkocht worden, de over bunnen tijd staande panden der maanden April, Mei en Juni 1884, beslaande in gouden en zil veren voorwerpen, horlogiën, ooringen, juweelen, koper, tin, kleederen, Lijnwaad, katoenen en meer andere voorwerpen te veel om te melden. De verkooping wordt gedaan op tijd van betaling, mils stellende voldoende borge, met vermeerdering van 5 p. °/0 voor alle kosten. nri? ¥¥f7R|?|\l Een schoon en gerief- AJ It. Cj LH o ijjk HUIS, geslaan op de Keizerlijkeplaats, N° 36. Voor de voorwaarden zich te bevragen, Keizerlij keplaats, N* 5. OPElNBARE VERKOOPING VAN eene schoone behuisde te Aalst-Schaarbeek De Notaris DE GHEEST te Aalst zal, met winst van palmslag en gelagen, in bet openbaar verkoopen, dc volgende goederen afhangende van de nalatenschap van Jufvrouw de Weduwe De Commer, te welen Aalst-Schaarbeek. Eerste Koop. Eene behuisde, bebouwde en be plante Hofstede, geslaan en gelegen op het Karie- broek, gekadastreerd wijk C, N" 835a, 836a, 836b, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan d'erven Soetens, ten zuide aan dc straat, ten weste ook aan de baan en ten noorde aan den heer Dé3iré Bonner. Bewoond geweest door jufvr. weduwe De Com mer. Tweede Koop. Een perceel Land, gelegen op hel Klein Binnenveld, gekadastreerd wijk C, N° 8Ub, met eene grootte van 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste met half kaulerbaan aan de Hospiciën van Aalst, ten zuide aan den heer Scraphinus Haleydt, ten weste aau den zelfden, en ten noorde aan 'den heer Gustaaf Spitaels. Gebruikt door het sterfhuis De Commer. Derde Koop. Een perceel Land, gelegen op het Klein Binnenveld, gekadastreed wijk C, N" 8o4a en 808b, me£ eene grootte van 83 aren 50 centiaren, palende ten ooste met half kaulerbaan aan jufvrouw de weduwe De Boeck en den heer Liénarl, ten zuide aan de heeren Spitaels en Haeleydt, ten weste aan den ïjzerenweg en ten noorde aan den heerJanssens- De Scbijver en aan Madame Van den Heude. Gebruikt door hel sterfhuis Dc Commer. Veideeld in 2 deelen zuid- en nootdhelft. Vierde Koop. Een perceel Meerscb, gelegen aan den Eenegemmeerscb, gekadastreerd wijk C, N' 54, met eene grootte van 27 aicn 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Coen-vander Noot, ten zuide aan den heer De Clippele-De Schaepdryver, ten weste aan den heer Josephus Boelaert, en ten noorde aan de kassei naar Lede Gebruikt door het sterfhuis De Commer. Vijfde Koop. Een perceel Land, gelegen ic het Schouvvbroeck, gekadastreerd wijk C, Nr 738a, met eene grootte van 9 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan d'erven Van Nuflei, ten zuide aan den heer Franciscus De Wulf, ten weste aan verscheidene en ten noorde aan den heer de Kerchove. Gebruikt door Joannes-Baptist De Roeck. Zesde Koop. Een perceel Land, gelegen op 't Veld- aalst, gekadastreed wijk C, Nr 899c, met eene grool- lo van 42 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den ijzerenweg, ten zuide aan Madame Liénart-Van den Broucke, ten weste met den voetweg naar Lede aan de hofstede van den heer Judocus Van Caecken- berg, ten noorde aan den heer Dc Coen-van der Noot en aodere. Gebruikt door Joannes Dc Witte. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 28 Juli Verblijf, Dijnsdag lt Augusli Ten 3 ure namiddag, ter herberg Het Brus- selsch hof, bij den heer Pieter De Winter, te Aalst, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKPOT, te Aalsl, zal ter lus- schenkomst van zijn ambtgenoot de Notaris DE GHEEST, ook te Aalst, met gewin van palmslag openbaarlijk verkoopen 1. 4 aren 92 centiaren Land, le Aalst-Mijlbe- ke, op den Bergenkauter, seclie F, deel ten oosten van N° 690.n. 2. 11 aren 45 centiaren Land, le Aalst-Mijl beke op den Bergenkauter, sectie F, deel ten weste Nc 690h. 3. En 6 aren 15 centiaren Land, le Aalst-Mijl beke, op den Bergenkauter, S. F, N" 714d, bis. ZITDAGEN Ve'bUjt <885. Telkens om 3 uren namiddag, Ier Zittingszaal vau den heer Vrederechter le Aalsl, Groote Markt. Bij sterfgeval en verandering van IVoonsf. OPENBARE VENDITIE VAN schoone oude GravurenPiano, groote verzameling van 15 soorten allerschoonste Kiekens, eene hoeveelheid Duiven, Volière, Gymenase, Voituren en Camion. Alles breeder bij plakbrieven beschreven. De Notaris BRECKPOT, te Aalsl, zal ten ver zoeke van madame weduwe Leonce Vander Smis sen en andere, openbaar te koop stellen, op Dijnsdag 18 cn Woensdag 19 Augusti 1885, tel kens le beginnen om 9 ure voormiddag. Deze verkooping zal plaats hebben te Aalst, Esplanadestraat, N° 14, in het fabriek laatst ge bruikt geweest door M. Pb. Callebaut-Van Lier- de. Orde der Venditie. Den l5len dag, de Meubels en Tafelserviezen. Den 2den dag, het vervolg der Meubels, de Piano, de Schilderijen en Gravuren, het Pluim gedierte, de Volière, de Gymenase, de Voituren en Camion. De te verkoopen voorwerpen zullen tentoon gesteld worden den Maandag 17 Augusti 1885, van 9 tot 12 ure 's middags en van 2 tot 6 ure namiddag. De koopen onder en tot 10 franks zullen comptanl moeten betaald worden. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone behuisde EN ZAAILANDEN, te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKROl', te Aalst, zal ten ovetstaan van den heer Vrederechter des kan tons Aalst, openbaarlijk verkoopen, met gewin van palmslag, de volgende goederen te weten; 1° Eene schoone en welgelegene behuisde en bebouwde Hofstede, te Aalst-Mijlbeke, aan den Bruseelschensteenweg, zijnde eene herberg ge naamd, lAufoubourg d'A lostgekadastreerd S. G, nummers 85a, 86a en 86b te samen met eene oppervlakkige grootte van 17 aren 20 cen tiaren. Deze hofstede zal in 2 deelen opgeroepen worden. 2° 52 aren 10 centiaren Land, te Aalst-Mijl beke, op den Overhamkauter, sectie G. nummers 101a. 3° 4 aren 10 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mijlbeke, aan dên Brussel- schensleenweg, sectie G. nummer 123. Op te leggen Boomprijs fr. 20. 4° 15 aren 40 centiaren Bouwgrond, te Aalst- Mijlbeke, aan den Brusselschensteenweg, sectie G. nummer 193a. Op le leggen boomprijs fr. 60. 5° 17 aren 90 centiaren Land, te Aalst-Mijlbe ke, omtrent den Brusselschensteenweg, achter den voorgaanden koop, seclie G. nummer 183a 6° 46 aren Land, le Aalst-Mijlbeke, wijk Zommergem, op hel Zetzel, sectie G, nummers 180 en 180b. Yeerdeeld in 2 deelen, helft ten oosten en helft ten westen. 7° 33 aren 80 centiaren Land, te Aalst-Mijlbe ke, op den Bergenbosch, seclie G, nummer 209a. Op te leggen boomprijs fr. 40. 8" 50 aren 10 centiaren Land, te Aalst-Mijl beke, op den Bergenbosch, sectie G. nummer 247 b bis, Op te leggen boomprijs fr. 180,00. ZITDAGEN INSTEL. DIJNSDAG 4 .ITrTIQTI ,00K VERBLIJF, ll AUGUSTI 1885. Telkens om 3 ure namiddag, ter zittingszaal van den heer vrederechter le Aalst, groote markt. OPENBARE VERKOOPING VAN te Aalst. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen 1. Een Huis le Aalst, in de Leopoldstraat, seclie A, N° 321groot 90centiaren. Bewoond bij den heer Albien Claus-DeRouck,herbergier. 2. En een perceel Bouwgrond, te Aalst-Schaar- beke, aan de Koolstraat, groot 2 aren 24 cent. ZITDAGEN Instel, Donderdag 30 Juli .00„ Verblijf, id. 15 Augusti 1885, Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg «Den Brouwersgast, bij den lieer Albien Claus De Rouck, te Aalst, Leopoldstraat. Uit hoofde van bankbreuk. OPENBARE VERKOOPING VAN eene te Nieuwerkerken, EN VAN ELF HUIZEN, te Aalst- De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met gewin van palmslag, openbaarlijk verkoopen Eene behuisde en bebouwde Hofstede, le Nieuwerkerken, aan de Bergeslraat en 11 Huizen le Aalst, in de Koophandel-en Denderstraat, nabij de Statie van den ijzerenweg. Breeder bij plakbrieven beschreven. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 11 .OOÈf Verblijf, id. 25 Au9ust% 1885- Telkens om 1 uur namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen 1. 18 aren 45 centiaren Land, te Aalst-Mijl- beka, op den Molenkauter of Drijvelden, seclie E ex N° 377b. 2. 18 aren 44 centiaren Land, te Aalsl, Mijl beke, op liet Hoogveld, sectie D deel vau NJ289d. ZITDAGEN: VerbUiri Vrijdag 21 AuBusli 1885- Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg Den dikken boom, bij de weduwe J.-B. Van Geert- Van Cauter, te Aalst-Mijlbeke, aan bet Verbrand hotg

De Denderbode | 1885 | | pagina 3