vis wis jA»gusti 18SS. REVALENTA ARABICA Groote Vogelschieling rad de Holle, Hollandsche Biezen. M0ULINS ET BRASSERIE A VAPEUR Oproeping vau Erfgenamen. Ilypolliekairc kas van België, ~BERICHT~~™~~ aan de landbouwers. EE1T UTTIS OVERJARIGE PANDEN. twee pereeelen LAND, j VENDITIE. Hop met slaken en Aardappels. Meubels, Schilderijen, Hofstede, Bouwgronden EEN" XaZTTIS, en een perceel Bouwgrond, te Aalst. BEHUISDE HOFSTEDE, VAN ZAAILANDEN handen van den vermoorde geheel met bloed bevekt waren. Ook aan de buitenzijde der klak welke hij op het hoofd droeg, was geen spoor van bloed te zien. Het lijk hing in knielende houding aan den boom, daar de tak waaraan de koord vast was, maar 1 m. 54 van den grond is. Zoo werd het ontdekt door den wachter VVeve, die in "teerst meende een wildslrooper te zien. HOLLAND. Jammerklachten. Men schrijft aan de Leidsche Courant L)e wijd vermaarde hollandsche trouw ligt onder verdenking en hiermeê zou men kunnen aannemen dat er geen trouw meer ter wereld is te vinden. Het Weslland.dat vroeger dagen een krach- ligen steun in Engeland als afnemer van den aardappel vond en daardoorwinstgevende zaken deed, bedierf den handel door klein goed voor groot te geven, of zooveel aardappelenloof in de manden te stoppen, dat de Engelschman zich met de maat niet kon vereenigen. Het gevolg van deze handeling is geworden, dat Engeland geen westlandschen aardappel meer begeert, of liever, met Rijnsburg er bij, den hollandschen aardappel buitensluit, hetgeen een zeer kwaad ding is voor de verbouwers. Eertijds stond de hollandsche boter hoog aangeschreven geheel Europa, Oost en West. verlangde hollandsche boter. Het karretje liep op een zandweg en de boer bracht met Kerst misdagen zijn huurpenningen met een even ver genoegd gezicht bij den landheer als deze op zijne beurt met een eveD vergenoegd gezicht ze in ontvangst nam. Maar het ging al te goed en daarom kon de hoedanigheid van de boter wel wat minder of er kon wel eene stevige laag kunstboter in het vat. Zoo gezegd zoo gedaan. Toen kwamen de klachten bij de verhandelaars, die dat deden, weg ging de roem van de hol landsche boter endedeensche kreeg de voor keur. o Het was bekend dat Amerika nog hel vori ge jaar een grooten voorraad van hollandsche baring had en dat het den handel bij gevolg niet meêliep. Nu komt het uil dat Amerika geen hollandsche haring meer belieft, omdat zij ia slechte pekelhoudende fusten wordt verzonden, ten gevolge waarvan de visch smakeloos gewor den, beter gezegd, bedorven is. Amerika en andere plaatsen, doen hel dus liever met een scholschen haring die goed, dan met een hol landschen die slecht is. Nu weet men bij den grooten voorraad in Holland geen middel om op te ruimen, terwijl men gaandeweg ter haringvangst gaat om den voorraad te vermeerderen. En zoo gebeurt het dal men beproeft tegen fabelachtige prijzen den haring aan den man te brengen, die toch niet begeert wordt, want de menschen schijnen dit jaar niet flauw te wezen. Wie in dit kostlijk zeebanket, Voor 't eerst de grage tanden zet. De volle flesch ontkurkt, tot vreugd van zin en geest, Het lied op de nieuwe haring kon men veilig afschaffen. Wij lezen in het Dagblad van Nederland In de zomermaanden van 1883 hadden menig maal diefstallen van geld plaats uit koffers en pakjes, die per Rijnspoor verzonden werden. Spoedig bleek dat de schuldigen onder hel per soneel van den spoorweg moesten gezocht wor den, en de maatschappij zelve bevorderde de ontdekking door een eenvoudige list.In een pakje werd gemerkt geld geborgen, hel pakje werd ter verzending aangeboden en op de plaats van beslemming onderzocht. Zoo werd spoedig de konducleur W., wonende in de Goudsbloemstraat, te Amsterdam, betrapt op diefstal vau de gemerkte geldstukken. Justie- cie en policie werden in de zaak gemengd de konducleur werd ontslagen en het onderzoek zou beginnen. Toen W. echter moest gehoord worden, was hij nergens te vinden. Het scherpe oog der po licie zocht hem overal, doch ontdekte enkel dat W. met zijn gezin zijne woning had verlaten, en dal daarna zijn spoor verloren was. Hij werd daarop gesignaleerd in het policieblad van Octo ber 1883. De policie bleef waakzaam naar hem uitzien. Ten slotte vond zij den verdachte. Hij was niet zooals sommigen dachten naar Amerika gegaan zelfs had hij zich niet over de grenzen des lands begeven, ja hij had niet eens Amsterdam verlaten. Ook was hij niet uit de Goudbloemstraat vertrokken alleen bad hij in een ander huis dezelfde straat zijnen in trek genomen. Evenmin was hij de policie ang stig uit den weg geloopen. Sedert december 1883 bekleede hij de betrekking van agent van policie te Amsterdam. Er zijn, besluit het Dagblad van Nederland, onder onze hollandsche jongens, die bazen zijn in het verstoppertje spelen: maar een zoo aardig plekje was nog niet gevonden. FRANKRIJK. Een onweer, dat plotseling over de stad Lyon is losgebroken, heelt twee slachtoffers gemaakt en dat wel in zeer droevige omstandigheden. Twee jongelingen vischten op de boorden van den Rhone, wanneer het begon te regenen en zij genoodzaakt werden eene schuilplaats te zoeken. Zij hadden de ongelukkige gedachte zich weg te stoppen aan de monding van de aQeidings- goot, die zich in den stroom ontlast, niet ver vau de brug. De regen werd zeer geweldig. Het water der goot stroomde overvloedig, rukte de twee jongelingen mee en wierp hen in den Rhóne, zonder dat zij de kracht hadden een enkel geroep te doen hooren. Niemand zou hun overigens hulp hebben kun nen toebrengen. De jongste dezer ongelukkigen heet Cham- fort. Men heeft slechts zijnen hoed en zijn vis- schersgerief terug gevonden. Zijn lijk en datgene van zijnen makker wer den nog niet opgeviscbt. Een verschrikkelijk ongeluk is zondag in den polygoon van Fontainebleau voorgevallen. Vier soldaten van het 4° linieregiment deden eene wandeling in hel bosch. Zij vonden eene bom en niettegenstaande het uitdrukkelijk ver bod dezelve op te rapen, kwamen zij op de ongelukkige gedachte ze los te schroeven. Het was eene bom van groot kaliber. Zij ontplofte en de soldaat, die ze vasthield, werd letterlijk den buik open gescheurd. Een tweede werd met de twee beenen gebro ken opgenomen en stierf toen hij iu het gasthuis werd gebracht. Een derde werd met gebroken pols opgeno men en moest onmiddelijk eene afzetting on derstaan. De lip van den vierde werd open gerukt en een zijner laDden (gebroken. Dit verschrikkelijk ongeval is alleen aan de onvoorzichtigheid der slachtoffers toe te schrij ven. Toen de kerk van de H. Genoveva aan den katholieken eeredienst onttrokken en lot Pan theon heringericht werd, hebben de katholieke dagbladen eene inschrijving geopend voor een standbeeld van de H. Genoveva in een der ker ken van Parjs. Bij de komiteilen is tot nu toe voor dat doel eene som van 77,800 fr. ingeschre ven. Het kwartier der Place St-Lazare, te Mar seille, is door de ontdekking eener geheimzinni ge misdaad in opschudding gekomen. Eenige metsers, die aldaar een klein huis op bouwden, braken den vloer op van eene nabu rige woning, loebeboorende aan denzelfden eige naar. Onverwachts stoolten zij met hun breekijzer op twee schoenen, die met grove nestels toegere- gen waren. Zij wilden de schoenen wegnemen, doch bevonden dat zij vast waren aan de voeten van een lijk. Het lijk was in den vloer vastgemelseld. De policie der wijk werd onmiddelijk verwit- (igd. Een onderzoek leidde tot de aanhouding van den genaamden Lorenzo Monyès, van spaai-schen oorsprong, die vroeger aan geraelderi vloer ge werkt heeft. Jean-Marie Llopis, insgelijks een Spanjaard, koopman in appelcienen, oud 28 jaren, bewoon de over eenige maanden dit huis. Men gelooft dat diefstal dc drijfveer der misdaad was. Een hotelhouder verklaart dat er in februari leslleden te zijnent een persoon is geweest, wiens signalement met dal van deü aangehou dene overeenkomt. Deze liet hem een bankbiljet van duizend frank zien, nadat hij eerst met de koopman in appel cienen was uitgegaan. Sedert dan is die koopman spoorloos verdwe nen. Men gelooft dat bij zich in Spanje bevindt. Holloway's Zalf en Pillen. Het beste middel ter wereld voor kwade beenen oude wooden, zweren, vcretieringen, enz Indien zij gebruikt worden over eenkomstig de verklaring die te gelijkertijd afgegeven wordt, is er geene wond, geen kwaad been, geene etterachtige zweer, hoe ingevreten of verouderd ook, of zij zal wijken voor de heelende en genezende eigenschappen daarvan. Tal van menschen, die in verscheidene groole hospitalen en onder de zorg van bekende geneesheeren gestaan hebben, zonder het minste voordeel van te genieten, zijn door Holloway Zalf en Pillen volkomen genezen geworden. Voor kliergezwellen, schurft, en huidziekten beslaat er geen middel, dal met zooveel goed gevolg kan aange wend worden. Inderdaad, bij de ergste kwalen, die van den aard van het bloed afhangen, kennen deze middelen, indien zij gczamelijk gebruikt worden, geen wederstand. GEZONDHEID AAN ALLEN wedergegeven zonder medecijnen, zonder buikzui vering en zonder kosten door de smakelijke gezond- heidsbloem Du Barry van Londen, genaamd Vijf en dertig jaren onveranderlijke goede uitslag, genezende moeielijken eetlust, slechte spijsverte ringen, maagonlslekingen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, maagzuur, hartkloppingen, slijme righeid, braaklusl, maagopwerpmgen, brakingen, verstoptheid, buikloop, bloedloop, koliek, longtee- ring, hoest, asthma, beklemdheden, duizoligheden, benauwdheid, bloedaandrang, zenuwkwaal, slape loosheid, droefgeestigheid, suikerziekte, zwakheid, uiigeputlieid, bloedeloosheid, bleekzucht, alle de wanorden der borst, van de keel, des adems, van de stem, der luchtpijptakken, van de blaas, der lever, van 'l slijmvlies, der herssen en van 't bloed, als ook van alle ontsteking en koortsachtige reuk bij 't op staan, ofwel na bet gebruik van zekere verradende spijzen, anjum en look, enz of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmun tendheid, 't welk alleen alle de ongevallen der kinds heid voorkomt - 90,000 genezingen er onder be grepen deze' van mevrouw de hertogin de Castle- stuart, de hertog de Pluskow, mevrouw de mark gravin de Bréhan, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de dokter-professeur Wurger, enz., enz. N° 63,476 de E. H. Pastor Comparet van oenen 18 jarigen moeielijken eetlust, van maag, buik- en zenuwpijnen, van flauwten en nachtelijk zweeien. Genezing n° 99,625 Avignon, 18 April 1876. De Revalenla Du Barry heeft mij op 6t jarigen leeftijd genezen van twintig jaren lang verschrikkelijk lijden Ik was van zulkdanige vreeselijko benauwheden aan gedaan dal ik mij noch aankleeden noch ontkleeden kon, daarbij maagpijnen dag en nacht en akelige slapeloosheden. Alle remediën legen deze bedrukt heden leden scbipbruik de Revalenta heeft er mij gansch van verlost. Borrel, geboren Carbonnelty, Bessemslraat, 11 Genezing N° 98,614 Sedert jaren leed ik aan gebrek van eellust, aan slechte spijsverteering, aan kwalen van het hart, der lenden, van de blaas, aan zenuwprikkelmgen en droefgeestigheid; alle deze ziekten verdwenen onder den heilzamen invloed van de goddelijke Revalenta. Leo Péyclet, onderwij zer te Eynangas, (Haute-Vienne.) N° 49,812 Mevrouw Maria Joly, van vijftig jaren lang verstoptheid, slechte spijsverteering, zenuw aandoening, slapeloosheid, asthma, hoest, windach tigheid, krampen en brakingen. -- N° 46,270 M. Roberts van eene longteering met hoest, brakingen, verstoptheid en doofheid gedurende 25 jaren. N° 49,52-2 M. Baldwin van de volkomenste uit- putliug, verlamming der blaas en der licbaamsdeelen en gevolge van buitensporigheden der jeugd. Genezing N° 85,421. Brussel, 23 Juni 1874. Mijn jongste zoon, verlaten door de geneesheeren in den ouderdom van vijfmaanden, wilde geen voed sel nemen, noch kon het verleeren, en bevondl zich bij gevolg in eenen staal van zwakheid welken zijn leven in gevaar bracht; 'lis alsdan dat ik hem de Revalenta deed nemen, welke hij met lust at, en gedurende verscheidene maanden bleef hij er zich meê voeden. Heden is hij tt jaar oud, en zeer wel varend.— Desweut, professor aan 't Conservatorium, Vonckstraat, 61 M F. W. Beneke, professor van geneeskunde aan de Hoogsohool, deed het volgende verslag aan de cliniek van Berlyn, op 8 April 187-2 Ik zal nooit vergelen dat ik het levensbehoud van een mijner kinderen aan de Revalenla te danken heb. Rel kind leod, op zijne vierde maand, zonder ge kende oorzaak, aan eene volkomene uitmergeling met gedurige brakingen die wederstand boden aan den meest bezorgden leefregel, aan de zorgen van twee minnen en aan alle de verplegingen der genees kunde. De Revalenta heeft do brakingen onmiddelijk doen achterblijven en in zes weken tijds zijne ge zondheid hersteld. Mijne proefnemingen sedert dien werden met den zelfden goeden uilslag bekroond. Genezing N° 75,124 M en M™0 Leger, 128 Ober- kampfstraat te Parijs, van eene leverziekte met bra kingen en verschrikkelijken buikloop, die 16 jaren lang aan alle verpleging hadden wederstaan. Genezing N° 79,721 Mrao Ch3uvel Pizzala, van bloede loosheid, uilputting en benauwdheden. Viermaal voedzamer dan hel vleesch, zonder ver hitting, spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozen van 1/4 kilo, fr. 2.25 1/2 kilo, fr. 4 ;,i I kilo, fr. 7.0ö 12 kilo, fr. 70. De beschuiten van Revalenta in doozen van 4, 7 en 16 fr. De chocolade- Revalenta 1/2 pond, fr. 2.25 1 pond, fr. 4 2 pond, fr. 7. Verzending tegen postwisselde doozen van 36 en 70 fr. franco. Depot overal bij de apothekers en kruideniers Du Barry en C° limited. Algemeene agent voor Belgie M. Emiel Timmermans, Rouppeslraat, 6 en 8, te Brussel Depots te Aalst bij MM. G. Beydeler en Meirschaut, apothekers. te Geerardsbergen bij M. D. Willmck, apotheker. te Ninove bij M. Druwë- Jelie, kruidenier. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 1 g Vrouwel. 7 HUWELIJKEN. L. De Wolf, dagl. met B De Ryck, dagl. J Mathieu, mandem. met L. Philip, twijoster. Fr. Van der Schueren, wagenm. met R. Schoon, naaister. J. Luycx, twijnder, met N. Molen, twijnster. Fr. Plas, metser, met M. Scheerlinck, twijnster. OVERLIJDENS. M Van Itterbeek, z b 14 j. Zoutslraat. 2 kinderen onder de 7 jaren Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag ie Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet 137 Ossen, 0 80 tot 0 90 114 Koeien, 0 80 0 85 21 Stieren, 0 75 0 00 281 Kalveren, 0 75 0 88 Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1060 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.74 tot 1.00; stieren,0.68 tot 0.88; koeien en veerzen, fr. 0.68 tot 0.88 Op de markt te Brussel werden dijnsdag 469 varkens te koop gesteld, en men betaalde per kilogram op voet van fr. 0.88 tot 0.95. Aelst, 14 Oogst. Per 1 heet. 32 lil. 50 cent. Tarwefr. 18—00 a iü—00 Mastelnin 17 00 18-00 Rogge 13-50 14-50 Geersi. 15-U0 16-50 Haver. per 100 kil. 15—CO 16—00 Spelt 00—00 00—00 Koolzaad per 100 kil. 00—00 00 00 Lynzaad 00-00 00-00 Koolzaadolie f0—00 00 -00 Lijnzaadolie, 00—00 00—o0 Koolzaadkoeken, id. 00—00 00-00 Lijnkoeken, 00—00 00 -00 Aardap. (roode de 100 kil. 0—00 0 00 Aardap. (geelej Nieuwe 5—00 6- 00 Boter, de 3 kilogram. 6-36 7—63 Eijers, de 25. 1—80 2—00 Vlas per 3 kilos. 3—20 4-40 Viggenen, per stuk, l4 soert 22 50 2« 17—50 HOPHANDEL. Hop 1884, fr. 40 Hop 1885, een zakje ter merkt, fr. 110. POPERINGHE, 14 Oogst. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 00—00 00-00 Gemeenten 00—00 00—00 ANTWERPEN, 14 Oogst. De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,20 fr. 2.35. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. t .20 a 1,70 zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00 lie aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 6,00 tot 8.00; polder per 100 kilos fr. 0.00 0.00. De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 2,-25 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 19—00 a 19—75 Rogge, 17-57 00—00 Wintergeerst, 22—50 00—00 Zomergeerst, 16—00 16—50 Haver, 20—00 00 00 Boekweit, 00—00 00—00 Boonen, 20—00 00-00 Bitterpeën, 17—50 18—00 gnaar Geldprijzen, gegeven door de Maatschappij De Kapellemannen,» in haar lokaal ter herberg Au garde Route, bij H. De Deyn te Aalst-Schaarbeke, Gentschesteenweg, op Zondag 23 Augusti 1885. VOORUIT 15 FRANKEN. De inschrijving van 2 tot 4 uren namiddag. De inleg is bepaald op 60 centiemen per scheut, bolrapersgeld medebegrepen. l'u klas tegen 80 centiemen en ook tegen mindere prijzen, bij Victor VAN HOLSBEECK, Kapellestraat, N° 19, to Aalst. SOCIÉTÉ ANONYME DES DE SENEFFE. Nous soussignés DUPONT Joseph, Administrateur Gérant, et NAVARRE Louis, Ageot-Complable de ia Sociélé Auonyme des Moulins et Brasserie k vapeur de Seneffe, cerlifions que sur trois coffres-forts que conienail notre établissement, aujourd'hui compléte- ment délruit par le terrible incendie du 11» au 11 Fé- vrier dernier. un seu! a pu résister; celui-cinous a élé fourni eo 1882 parlaMaison L. RIBEAUVILLE el O de Bruxelles. Nos livres el valeurs qu'il contenait, ont été retires intacts. Seneffe le 5 Mai 1885. L'Agent-Conptable, L' Aministrateur-Gérant, L. NAVARRE. J. DUPONT. Ce coffre-fort est k voir chez le fabricant, (Breveté) 99 Boulevard Anspacli, Bruxelles. MÊUE SIAISON Halles en fer pour exploraleurs au Congo. Fournisseur de VAssociation Internationale. I-I iiic (pi h|||>pn Houtmarkt, be- ims ic iiuien woond door Aug_ Kie. kens,herberg.—Zich te bevragen bij Frans Callebaut, ter Erembodegem. np|7 HT7RI?1\) Een schoon en gerief- I H/ ITUIAIMN. Hjk HUIS, gestaan op de Keizerlijkeplaats, N° 36. Voor de voorwaarden zich te bevragen, Keizerlij keplaats, N° 5. RFRirHT Josephine GOSSAERT, Brus- UI-'IAI. vv J_11 selschestraat82, brengt Ier kennis van het geëerd publiek dat er bij baar te bekomen zijn alle soorten van kronen voor graven, alsook bouquets voor huwelijken, en verders alle soorten van bloemen en pluimen, alles aan zeer ge matigde prijzen. Zij beveelt zich in de gunst van eenieder. Kantoor van den Notaris VAN ASSCHE, te Gent, Nederkauter, 36. Bij haar testament heeft Jufv. Adelaïda Blondina Hovaere, overleden le Gent, den 17 Oogst 1884, dochter van Michiel-Petrus tien duizend franks gegeven aan do kinderen en afstammelingen van Francies en Pieter De Weirdt, twee broeders harer moeder, Maria Joanna De Weirdt, overleden te Gent in 1812. die dochter was van Livinus en van Joanna Galombe. Alleen degenen die binnen het jaar hunne rechten doen gelden, worden voor hun deel aangenomen. gevestigd te Brussel. Ingericht en gemachtigd door Ko ninklijk Besluit van 4 Januari 1835. Maatschappelijk kapitaal, twaalf mil joenen franken. De Hypolhekaire Kas, welke haar vijftig jarig be- staankomt te bereiken,is eene wareBas en niet eene Baak, en bepaalt zich aan de volgende tweevoudige verrichting 1. Zij doel leeningen, iederhalfjaar door kortingen aflegbaar. en op in Belgenland gelegene onroerende goederen gehypothekeerd. 2. Zij geeft obligation aan drager of op naam uit van 50, 100, *200, 250, 400, 500 en lOuO franken, eei.en interest van vier per honderd'sjaars opbren gende, en gewaarborgddooruitmunlende hypotheken en door het kapitaal en reserve-kas der Maatschappij. De obligatien zijn nooit aan eenige daling of ver lies onderworpen, zoo dat er geen beter middel is om ziju geld met zekerheid te plaatsen. Voor ruimere aanwijzingen en te handelen, zich te vervoegen in het Bureel van den vertegenwoor diger der Hypolhekaire Kas M. FRANCOIS T'KINT, te Nieuwerkerken bij Aalst. Charles VAN SANDE, Gemeente-Sekretaris, te Nieuwerkerken (bij Aalst), heeft de eer ter kennis van het geacht publiek te brengen, dat er bij hem te bekomen is, eerste kwaliteit van Schellekenspulp, aan eenen zeer geringen prijs, uitleverbaar in al de Spoorwegstaliën van België. TV Kiirpn Een schoon en gerieflijk c renteniershuis met hof, bewoond bij den beer Piret vader, Veldstraat, Aalst (Statiekwartier). Te bevragen in N° 5, Vooruitgangstraat, Aalst, s'morgens tol 9 ure. Te huren of te koop gestaan en gelegen te Meldert, dienstig tot alle be drijven, laatst gediend hebbende tot bakkerij. Men wende zich voor de voorwaarden lot de eigenaresse Juffer Pauline DF, VALCK, te St. Nieolaas of tot hel Bureel van Den Denderbode. Berg van Bermhertigheid der stad Aalst. OPENBARE VENDITIE VAN Op Donderdag 80 Augusti om 1 ure nanoen, en des noods den volgenden dag, zal er wegens de Administrative Commissie van den Berg van Berm hertigheid le Aalst, en in deszelfs lokaal, gestaan in de Leopoldstraat, door het ambt van Deurwaarder R1NG01R, openbaarlijk verkocht worden, de over hunnen tijd staande panden der maanden April, Mei en Juni 1884, beslaande in gouden en zil veren voorwerpen, horlogiën, ooringen, juweelen, Koper, tin, kleederën, Lijnwaad, katoenen en meer andere voorwerpen te veel om te melden. De verkooping wordt gedaan op tijd van betaling, mits stellende voldoende borge, met vermeerdering van 5 p. °/0 voor alle kosten. OPENBARE VERKOOPING V3n gelegen le Baardegem De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, en met gewin van palmslag, in het openbaar verkoopen Eerste Koop. Eene partij Land, gelegen te baardegem, op de Pachtersbossche. wijk A, N. 152b, groot 14 aren 50 centiaren, palende ten ooste Ch Verhelst, ten zuide en ten weste Sil. Van Langen- hove, en ten noorde B. Van Meyghem. Tweede Koop. Een perceel Land, gelegen te Baardegem, op den Hoevekauter, wijk C, N. 528b, groot 10 aren 50 centiaren, palende ten ooste Jan- Baptist Van Bogaert, ten zuide Augusle De Boeck, ten weste mijnheer De Herdt. te Lebbeke en ten noorde Judocus Van Biesen. ZITDAGEN INSTEL, ZATERDAG 29 AUGUSTI ia(lK VERBLIJF, 5 SEPTEMBER 1885' Telkens om 3 ure nanoen, ter Zittingzaal van hel Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. Van Meubels, herberggerief, landbouwers- alem, 3 koeibeesteu en hop te velde le Aalst- Mijlbeke, Brusselschensteenweg, ten sterfhuize van jufvrouw Isabella Vande Maele echtgenoote van d'heer Jan-Louis Vinck, op Donderdag 27 Augusti 1885, om 8 ure voormiddag, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Bij Sterfgeval. VENDITIE VAN op struik wassende TE AALST-M1JLBEKE. De Notarissen BRECKPOT en DE GHEEST, beide te Aalst, zullen ten vorzoeke van den heer Pelrus- Josephus Ponnet en d'erven van zijne overleden huis vrouw, op Dijnsdag 1 September 1885, om 3 uren namiddag, openbaar verkoopen Circa 2000 struiken Hop, met deszelfs staken, en circa 35000 Doorn-en Herzelare Planten, wassende te Aalst-Mijlbeke, ter hofstede in de Beekstraat en in de nabijheid derzelve. En verders onmiddelijk nadies ten verzoeke der voogden van de minderjarige kinderen van den heer Seraphien Van Geil-Callebaut, te Aalst-Mijlbeke, circa 320 kuilen Hop met deszelfs Staken, en 4 aren 15 centiaren Aardappels, zich bevindende op een per ceel Land, la Aalst-Mijlbeke, op Zandbeke. Alles op gewone konditiën en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge. Bij sterfgeval en verandering van IFoons/. OPENBARE VENDITIE VAN schoone oude Gravuren, Piano, groote verzameling van 15 soorten allerschoonste Kiekens, eene hoeveelheid Duiven, Volière, Gymenase, Voituren en Camion. Alles breeder bij plakbrieven beschreven. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten ver zoeke van madame weduwe Leonce Vander Smis sen en andere, openbaar te koop stellen, op Dijnsdag 18 en Woensdag 19 Augusti 1885, tel kens te beginnen om 9 ure voormiddag. Deze verkooping zal plaats hebben le Aalst, Esplanadestraat., N° 14, in het fabriek laatst ge bruikt geweest door M. Ph. Callebaut-Van Lier- de. Orde der Venditie. Den lUen dag, de Meubels en Tafelserviezen. Den 2dïn dag, het vervolg der Meubels, de Piano, de Schilderijen en Gravuren, het Pluim- gedierle, de Volière, de Gymenase, de Voituren en Camion. De te verkoopen voorwerpen zullen tentoon gesteld worden den Maandag 17 Augusti 1885, van 9 lol 12 ure 's middags en van 2 tol 6 ure namiddag. De koopen onder en lot 10 franks zullen comptant moeten betaald worden. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone behuisde EN ZAAILANDEN, te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKKOT, te Aalst, zal ten ovelstaan van den heer Vrederechter des kan tons Aalst, openbaarlijk verkoopen, met gewin van palmslag, de volgende goederen te welen: 1° Eene schoone en welgelegene behuisde en bebouwde Hofstede, te Aalst-Mijlbeke, aan den Bruseelschensleenweg, zijnde eene herberg ge naamd, Au foubourg d'Alostgekadastreerd S. G, nummers 85a, 86a en 86b te samen met eene oppervlakkige grootte van 17 aren 20 cen tiaren. Deze hofstede zal in 2 deelen opgeroepen worden. 2° 32 aren 10 centiaren Land, te Aalst-Mijl beke, op den Overhamkauter, sectie G. nummers 101a. 3° 4 aren 10 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mijlbeke, aan den Brussel schensteenweg, sectie G. nummer 123. Op te leggen Boomprijs fr. 20. 4° 15 aren 40 centiaren Bouwgrond, te Aalst- Mijlbeke, aan den Brusselschensteenweg, sectie G. nummer 193a. Op te leggen boomprijs fr. 60. 5° 17 aren 90 centiaren Land, te Aalst-Mijlbe ke, omtrent den Brusselschensteenweg, achter den voorgaanden koop, sectie G. nummer 183a 6° 46 aren Land, te Aalst-Mijlbeke, wijk Zommergem, op het Zelzel, sectie G, nummers 180 en 180b. Yeerdeeld in 2 deelen, helft ten oosten en helft ten westen. 7° 53 aren 80 centiaren Land, te Aalst-Mijlbe ke, op den Bergenbosch, sectie G, nummer 209a. Op te leggen boomprijs fr. 40. 8° 30 aren 10 centiaren Land, te Aalst-Mijl beke, op den Bergenbosch, sectie G. nummer 247 b bis, Op te leggen boomprijs fr. 180,00. DERDEN ZITDAG. DIJNSDAG 25 AUGUSTI 1885. Om 3 ure namiddag, ter zittingszaal van den beer Vrederechter Aalst, groote markt. OPENBARE VERKOOPINGVAN=~ De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen 1. Een Huis te Aalst, in de Leopoldstraat, sectie A, N°321, groot 90 centiaren. Bewoond bij den heer Albien Claus-De Rouck,herbergier. 2. En een perceel Bouwgrond,te Aalst-Schaar- beke, aau de Koolstraai, groot 2 aren 24 cent. ZITDAGEN Instel, Donderdag 50 Juli .oot, Verblijf, id. 15 Augusti ,88S* Telkens om 3 ure namiddag,ter herberg «Den Brouwersgast, bij den heer Albien Claus De Rouck, le Aalst, Leopoldstraat. Uit hoofde van bankbreuk. OPENBARE VERKOOPING VAN eene te Nieuwerkerken. EN VAN ELF HUIZEN, te Aalst. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met gewin van palmslag, openbaarlijk verkoopen Eene behuisde e» bebouwde Hofstede, le Nieuwerkerken, aande Bergestraal en 11 Huizen le Aalst, in de Koophandel-en Denderstraat, nabij de Statie van den ijzerenweg. Breeder bij plakbrieven beschreven. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 11) Verblijf, id. 25 Au9ustx *885. Telkens om 1 uur namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter le Aalst, Groole Markt. OPENBARE VERKOOPING te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKPOT le Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen 1. 18 aren 45 centiaren Land, te Aalst-Mijl- beka, op den Moleukauler of Drij velden, sectie E ex N° 377b. 2. 18 aren 44 centiaren Land, te Aalst, Mijl- beke, op het Hoogveld, sectie D deel van N> 289d. ZITDAGEN: Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg Dek dikken boom, bij de weduwe J.-B. Van Geert- Van Cauter, le Aalst-Mijlbeke, aan het Verbrand hof.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3