PAARDEN EN VEEMARKT, fr$X>1885. REVALENTA ARABICA Société anonyme La Liniére Alostoise. BOOMTEELT. GOEDEREN", OVERJARIGE PANDEN. Engelschen Rillard, Prijsbolling op deD Vloer, (ironie ogelschirling met de hoi, OP ZD ZEILT BAK Te huren of te koop. Aiili-Ltumalltisniale U'atlo BERICHT. Vermaarde Reieisel'e Lamp, Te huren terstond. Onmiddelijk gevraagd Avis. Bericht. Rij uitscheiding van bedrijf. Uitverkoop Te koop. Bericht. Enseignemenl. BEHUISDE HOFSTEDE, BOOMEIST, PERCEEL ZAAILAND, Zaailand te Meire. 4000 l.arix Kepers, Roomvenditie. IEIEILT HTJIS SCHOONE HUIZEN, Eene behuisde Hofstede Meubelaire Venditie. E ZEILT HTJIS zijn verspreid, komt de hulde der wereld toe. Deze is hem ten deel gevallen. Overal schenen zijne reizen eene soort van triomftochten te zijn en de hoogste Europeesche aristocratie was er trolsch op om bij zijne vergaderingen tegenwoordig te zijn. Sunday Courrier. Htlloway's Pillen. Geene familhe behoorde zon der deze Pillen te zijn. Hunne lang beproefde kracht in het verdrijven van slechte spijsvertering, in het prikkelen der darmen en in hel zuiveren van het bloed hebben hun eenen onsterlelijken naam verworven over de gebeele wereld. Welke de kwaal ook zijn moge, eenige doses zullen de meest dreigende teeke nen verdrijven, en daarna geheel en alle van streek af geraakte werkingen weder in orde brengen, de verdoofde lever weder opwekken, de verharde milt lenigen, de verstopte darmen schoonmaken, het voedsel behoorlijk alscheiden, hel bloed vermeerde ren, en eene heilzame kracht, natuurlijke werkzaam heid, en gezonde regelmatigheid op de hersenen, en elke andere werking uitoefenen Ingevallen van slechte spijsvertering, duizeligheid, hoofdpijn, geestelijke en lichaamelijke vermoeidheid, werken deze heelende Pillen als een loovermiddel. Zij verdrijven rheuma- tiek en jicht, en zij genezen onfeilbaar alle kwalen, die aan vrouwen kunnen overkomen. GKZONDHEID AAN ALLEN wedergegeven zonder medecijnen, zonder buikzui vering en zonder kosten door de smakelijke gezond- heidsbloem Du Barry van Londen, genaamd Vijf en dertig jaren onveranderlijke goede uitslag, genezende moeielijken eetlust, slechte spijsvertee- ringen, maagonlstekingen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, maagzuur, hartkloppingen, Mijme righeid, braaklust, maagopwerpingen, brakingen- verstoptheid, buikloop, bloedloop, koliek, longtee, ring, hoest, asthma, beklemdheden, duizeligheden- benauwdheid, bloedaandrang, zenuwkwaal, slape, loosheid, droefgeestigheid, suikerziekte, zwakheid, uitgeputheid, bloedeloosheid, bleekzucht, alle de wanorden der borst, van de keel, des adems, van de slem, der luchtpijptakken, van de blaas, der lever, van 't slijmvlies, der herssen en van 't bloed, als ook van alle ontsteking en koortsachtige reuk bij 't op slaan, ofwel na bet gebruik van zekere verradende spijzen, anjuin en look, enz of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmun tendheid, 't welk alleen alle de ongevallen der kinds heid voorkomt - 90,000 genezingen er onder be grepen deze van mevrouw de hertogin de Castle- stuart, de hertog de Pluskow, mevrouw de mark gravin de Bréhan, lord Stuart de Decics, pair van Engeland, M. de dokter-professeur Wurger, enz., enz. N° 63,476 de E. H. Pastor Compare! van eenen 18 jarigen moeielijken eetlust, van maag, buik-en zenuwpijnen, van flauwten en nachtelijk zweeten. Genezing n# 99,625. Avignon, 18 April 1876. D i Revalenta Du Barry heeft mij op 61 jarigen leeftijd genezeu van twintig jaren lang verschrikkelijk lijden ik was van zulkdanige vreeselijko benauwheden aan gedaan dal ik mij noch aankleedcn noch onlkleeden kon, daarbij maagpijnen dag en nacht en akelige slapeloosheden. Alle remediën tegen deze bedrukt heden leden schipbruik de Revalenta heeft er mij ganscb van verlost. Borrel, geboren Carbonnetly, Bessemstraat, 11. Genezing N* 98,614 Sedert jaren leed ik aan gebrek van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan kwalen van bel hart, der lenden, van de blaas, aan zenuwprikkclingen en droefgeestigheid; alle deze ziekten verdwenen onder den heilzamen invloed van de goddelijke Revalenta. Leo Péyclet, onderwij zer te Eynan?as, (Haule-Vienne.) N° 49,812 Mevrouw Maria Joly, van vijftig jaren lang Verstoptheid, slechte spijsverteering, zenuw aandoening, slapeloosheid, asthma, hoest, windach tigheid, krampen en brakingen. N° 46,270 M. Roberts van eene longteering met hoest, brakingen, verstoptheid en dooiheid gedurende 25 jaren. N' 49,522 M. Baldwin van de volkomensle uit putting, verlamming der blaas en der lichaamsdeelen en gevolge van buitensporigheden der jeugd. Genezing N® 85,421. Brussel, 23 Juni 1874. Mijn jongste zoon, verlaten door de geneesheeren in den ouderdom van vijfmaanden, wilde geen voed sel nemen, noch kon het verteeren, en hevondl zich bij gevolg in eenen slaat van zwakheid welken zijn leven in gevaar bracht; 'lis alsdan dat ik hem de Revalenta deed nemen, welke hij met lust at, en gedurende verscheidene maanden bleef hij er zich meé voeden. Heden is hij 11 jaar oud, en zeer wel varend.— Deswert, professor aan 't Conservatorium, Vonckstraat, 61 M. F. W. Beneke. professor van geneeskunde aan de Hoogschool, deed het volgende verslag aan de cliniek van Berlyn, op 8 April 1872 Ik zal nooit vergelen dat ik het levensbehoud u van een mijner kinderen aan de Revalenta te danken heb. Hel kind leed, op zijne vierde maand, zonder ge kende oorzaak, aan eene volkomene uitmergeling met gedurige brakingen die wederslaod boden aan den meest bezorgden leefregel, aan de zorgen van twee minnen en aan alle de verplegingen der genees kunde De Revalenta heeft de brakingen onmiddelijk doen achterblijven en in zes weken tijds zijne ge zondheid hersteld. Mijne proefnemingen sedert dien werden met den zelfden goeden uitslag bekroond. Genezing N® 75,124 M en Mn,a Leger, 128 Ober- kampfstraat te Parijs, van eene leverziekte met bra kingen en verschrtkkelijken buikloop, die 16 jaren lang aan alle verpleging hadden wederstaan. Genezing N® 79,721 Mm0 Chauvet Pizzala, van bloede loosheid, uilputting en benauwdheden. Viermaal voedzamer dan het vleesch, zonder ver hitting, spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. !n doozen van 1/4 kilo, fr. 2.25 1/2 kilo. fr. 4 1 kilo, fr. 7.00; 12 kilo, fr. 70. De beschuiten van Revalenta in doozen van 4, 7 en 16 fr. De chocolade- Revalenta 1/2 pond, fr. 2 25 1 pond, fr. 4 2 pond, fr. 7. Verzending legen postwisselde doozen van 36 en 70 fr. franco. Depot overal bij de apothekers en kruideniers Du Barry en C# limited. - Algemeene agent voor Belgie M. Emiel Timmermans, Rouppeslraat, 6 en 8, te Brussel Depots te Aalst bij MM. G. Beydeler en Meirschaut, apothekers. te Geerardsbergen bij M. D. Wittinck, apotheker. te Ninove bij M Druwé- Jelie, kruidenier. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 7 VnouwEL. 10 HUWELIJKEN. A. Michiels, bediende met P. Van Begin, z. b. J. Bonner, kaaiwerker, met F.De Meyer, twijnster. C. Willems, wover, met M. Dierickx z. b. E. Van der Gucht, reiziger, met H. Rogghé, z b OVERL1JDENS. J. Stiernon, wed. Wellekens, metser 71 j. Zonneslr. J. Scbollacrt vr. Meganck z b. 66. j. Mijlbeke. R. Meganck, braaister, 16 j. J. Baya, mar, Allaert, koopmanski 60 j. Fabrlekpl. J. Van Nuffel w° D'Hondt, landb. 79 j. Mijlbeke C. Singelyn 12 j. Molendries. Th. De Saedeleer, 8 j Mijlbeko. 6 kinderen onder de 7 jaren Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften vau den 23 tol den 29 Ocl. 1885. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 0 0 Vrouwelijk a u HUWELIJKEN. V.-J. Seydels, 21 j twijndersg. met E.-G. De Pretz, 22 j., handschoenra. J -F. Van Belleghem, 31 j., brievenbesteller, met M.-T. De Witte, 25 j handscboenm. OVERLIJDENS. P.-L. Cardoen, 65 j., werkman, echt. van M -L. Vander Meulen, Sint-Jorisstraal. 2 kinderen onder de 7 jaren. Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1530 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.60 lot 0 95; stieren,0.50 tot 0.75; koeien en veerzen, fr. 0.50 tot 0.80 Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet. 112 Ossen, 0 75 tot 0 85 81 Koeien, 0 70 0 80 11 Stieren, 0 75 0 00 238 Kalveren, 0 75 0 85 - Op de markt te Brussel werden dijnsdag 536 varkens te koop gesteld, en men betaalde per kilogram op voet van Ir. 0.85 tot 0.96. 31 Oei. Per 1 heet. fr. 1 Aelst. Tarwe. Mastelui Rogge Geersi. Haver. per 100 kil. Spelt Koolzaad per 100 kil. Lynzaad Koolzaadolie Lijnzaadolie, Koolzaadkoeken, id. Lijnkoeken, lardap. (roode de 100 kil. Aardap. (geelej Nieuwe botei, de 3 kilogram Eijers, de 25. Vlas per 3 kilos. Viggenen, per stuk, i* soort lil. 50 cent. -00 00 -00 -00 21-0.1 19 - 00 15-50 00-00 20-00 00-00 0 -00 00 - 00 0—00 00 00 0—00 60 - 1)0 0 -00 00-00 0 00 00 - 00 0-00 00 00 6-00 6 50 0—00 0- 00 7-27 8 -18 2-72 2-90 3-10 4-20 0 00 2'15-00 HOPHANDEL. Er waren zakken hop, gewas 1885, welke ver kocht wielden van fr. 35 tot 40 de 5 kilos. POPERINGHE, 30 Oct. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 45—00 00—00 Gemeenten 35—00 40—00 ANTWERPEN, 30 Oct. De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,85 fr. 3,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,40 a 1,70 zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00 De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 6,50 lot 8.00; polderper 100 kilos fr. O.uo 0.00. De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 2,25 a 2,75 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 17—00 a 18-00 Rogge, 15-00 16-00 Wintergeerst, 00-00 00—00 Zomergeerst, 17—50 18-t'O Haver, 17—00 18 CO Boekweil, 20—00 20—50 Boonen, 20—on 21 -00 Bitterpeën, 18—50 19—06 Le conseil d'administration a l'lionneur de convoquer MM. les actionnaires en assemblée générale extraordinaire pour le 19 Novembre, 10 t/2 heures du matin. ORDRE DU JOUR 0 Remplacement d'un administrateur el éventuellement d'un cotnmissaire. 2° Proposition d'extention du capital social. 3° Modifications aux slaliils. MM. les actionnaires qui désirent se faire représenter devronl donner des pouvoirs au- thentiques. JAARLIJKSCHE op St. Martensdag. De Burgemeester en Schepenen, Gezien de beraadslagingen des Gemeenteraads van 7 October 1878 en van 18 October 1879. Besluit De jaarlijksche Paarden-en Veemarkt van St. Mar tensdag, zal plaats hebben op WOENSDAG 11 NOVEM BER 1885. De maandelijksche Veemarkt van den eersten Zaterdag der maand November is verschoven lol den dag der jaarmarkt hiervoren. De Paardenmarkt heeft plaats op de Esplanade, nabij de Statie des IJzerenwegs de Veemarkt op de Houtmarkt, aan de Brusselsehepoorl De Paarden en hel Vee ter markten gebracht zijn vrij van plaatsgeld. Alle hulp en bijstand zullen aan de koopers en verkoopers verleend worden. De volgende Premiën zullen voor hel Hoornvee uit gereikt worden A. Aan den verkooper die hel grootste getal Hoornvee ter markt zal brengen 1° 25 franken voor een getal van ten minste 6 Beesten. 2° 15 franken voor een getal van len minste 4.3® 10 franken voor een getal van ten minste 3. B. Aan den verkooper die het grootste getal Kalf- beesleB zal hebben ter markt gebracht 1° 25 franken voor een getal van ten minste 6 beesten. 15 franken voor een gelal van ten minste4. C. Aan den verkooper die de schoonste Kalfvaars (2 tanden), zal ter markt brengen, eene premie van 15 franks. Ingeval van gelijk gelal, zullen de premiën toege kend worden aan den verkooper die de schoonste verzameling zal hebben ter markt gebracht. De voorschrevene primiën zullen eeniglijk toege wezen worden, na vaststelling en bewijs dat het daartoe vereischte getal Vee ter markt zal verkocht en geleverd geweest zijn. De verkoopers welke zullen vermeenen recht le hebben tot eene der voormelde premiën, zullen ge houden zijn zich te doen inschrijven op gemelden dag, vóór het eindigen der markt, bij den Sekrelaris der Commissie of Jurij, die zich Ier plaats za bevin den. De uitreiking der premien zal plaats heben den zelfden dag, met klokslag van 12 ure 's middags, na het eindigen der markl, en dit op hot verslag van eene door het College van Burgemeester en Schepenen aangestelde Jurij, samengesteld uit Landbouwers, Stokers, Brouwers, Vleeschhouwers, enz die over alle deze schikkingen zal beslissen, zonder beroep. Gedaan ten Stadhuize, den 16 Oktober 1885. De Burgemeester er. Schepenen. De Sekrelaris ad interim, V. VAN WAMBEKE? Ed. SCHEERLINCKX. OPENBARE LEERGANG over Het College van Burgemeester tn Schepen Gezien het Ministerieel besluit van den 15 Februari 1882, openbare Conferentiën op dc Fruitboomteelt in deze stad inrichtende Gezien de beraadslaging des Gemeenteraads van den 11 Maart 1882 Brengt Ier kennis van het publiek, dal er op de hiernagemelde dagen, in den hof van het Stadhui alhier, openbare lessen van boomteelt, kosteloos, zullen gegeven worden, onder het bestuur van de Maatschappij De Vereenigde Landbouwersdoor den heer Fr BURVEN1CH, leeraar bij de Hofbouw- School van den Slaat, te weten 22 November löft. 14 Maart 1886 6 December 22 3 Januari 1886. 11 April 17 23 Mei 24 6 Juni 21 Februari 18 Juli Telkens van 10 tot 11 uren voormiddag. Zijn tot deze Conferentiën kosteloos toegelaten al de personen die tot dies voorafgaandelijk de aan vraag aan hel Gemeentebestuur zullen gedaan heb ben. Gedaan don 26 October 1885 De Burgemeester en Schepenen, De Sekielaris ad int. V. VAN WAMBEKE. EDM SCHEERLINCKX. OPENBARE VERPACHTING van te Aalst-Schaarbeke. De Kommissie der Burgerlijke Godsbuizen van Aalst, brengt tei kennis der belanghebbenden dal zij in hare gewone vergaderingszaal, op Dijnsdag 3 November 1885, om 101/2 ure voormiddag, zal overgaan tol de openbare verpachting van 1 hektaar 05 aren 63 centiaren Land, gelegen te Aalsl-Scbaarbeke, Kerrebroeck, voorheen gebruikt geweest door de Weduwe van Hieronymus De Com. mer. Deze verpachting geschiedt voor eenen termijn van 3 jaren, ingang nemende met 1 Januari 1886. Voor de voorwaarden wende men zich ten bureele van het Sekretariaat, in de Leopoldstraat. Aalst, 20 October 1885. Namens de Kommissie De Sekretaris, De Voorzitter, Fr. CRICK. B«n Paul BETHUNE. Berg van Bermhertigheid der stad Aalst. OPENBARE VENDITIE VAN Op Oonderdag 5 November om 1 ure nanoen, en des noods den volgenden dag, zal er wegens de Administrative Commissie van den Berg van Berm- herligbeid te Aalst, en in deszelfs lokaal, geslaan in de Leopoldstraat, door bel ambt van Deurwaarder RING01R, openbaarlijk verkocht worden, de over hunnen lijd staande panden der maanden Juli, Augusti cn September 1884, bestaande in gouden en zil/eren voorwerpen, horlogiën, ooringen.juweelen, icoper, lin, kleederen. Lijnwaad, katoenen en meer andere voorwerpen te veel om te melden. De verkooping wordt gedaan op tijd van betaling, mits stellende voldoende borge, met vermeerdering van 5 p. °/0 voor alle kosten. LUISTERRIJKE PRIJSKAMP op den gegeven bij den heer Victor VAN DEN EYNDE, in den Bieënkorf, te Aalst. Vooruit een prachtig hangend uurwerk mei slag (Régulateur) en vijf franks. Inleg vijftig centiemen, dienende voor andere prij zen. Het spel zal kortelings aanvang nemen. Stad Aalst. bij August Kiekens in de Zwarte Leeuw op de Veemarkt, naar 9 selioone Pijpen ecume in kas sen. De inschrijving heeft plaats van nu af lot Zoudag 15 November 18> 5. op Zondag 8 November 1885, len 3 ure namiddag, ter afspanning genaamd Den Meiboom, aan de Geeraardsbergschepoort. VOORUIT Twee vette Kalkoenen. Inleg 60 cenlimen per scheut. In geval van slecht weder zal de schieling in hel droog plaats hebben. STAD AALST. Groole Prijskamp naar schoone Prijzen. I* Prijs Een REGULATEUR 1 meter 30 centime ters lang en 36 centimeiers breed, ter waarde van 80 franken. 2* Prijs Een Nickelen CYLINDER, gegeveD door de Maatschappij Den ijzeren stuiver, gevestigd bij Gustaaf De Clerck, aan de Vischmarkt, ter herberg St. Martinus. De inleg is bepaald op 10 centiemen per serie van 4 stuivers. Er moeten maar 75» seriën geworpen worden. Men zal beginnen op Zondag 1 November 1885, om 6 ure 's avonds en volgende Zondagen. De prijzen zijn alle dagen zichtbaar. Buitengewone gelegenheiduit oorzaak van vertrek. Het schoonc, onlangs nieuw opgebouwd HUIS, van den heer G. Hendrickx, geslaan te Hofslade, Dender- mondschenscbensteenweg, neven 'l Gemeentehuis, beslaande gelijkvloers uit: grooten vestibule, 3 groo- te kamers of salons, keuken met pomp, waschhuis met pomp, stal, remisie en regenpul, 5 schoone slaapkamers, grooten klaren zolder met vier vensters en verdiep, bloemenhof, boomgaard beplant met grootc fijne fruitboomen, grooten groenselhof, dit alles te samen een half dagwand Te zien alle dagen. Voor de conditiën zich te bevragen bij den eigenaar. CAOUTCHOUC^ I. ST E VENS, fabricant L j m nr c 2"L»V van D' Patlsson, verzacht oogenblikkelijk en geneest radikaal bet Flerecijn cn de IKbumatlsnien van allen aard, tandpijn, lendenpijn (verschot), ontstekingen der borsl-en keelpijnen. Inrollen tegen fr. 1,50 en halve rollen legen 80 centiemen, bij den heer Victor MEIRSCHAUT, apothe ker, Korte Zouisiraat, te Aalst. Nestor Schalliii-lloyorsoen, Alberl-Liénart- straal, N® 4, te Aalst. Wijnen en Likeuren van le kwaliteit. Gemalige prijzen. Fabrikant van Koolznurwater, (Eau gazeusc,) 2(' cen tiemen per siphon. Joseph VANDER MEERSSCHE, Lange Zoui siraat. N® 45, te Aalst, heeft de eer het publiek kenbaar te maken dal er in zijn magazijn, te verkrijgen zijn alle de soorten der vermaarde Belgische Lamp. Het glas dezer lamp is onbreekbaar. De wiek moet nooit gesneden worden; 't is voldoende dal bet verbrande deeltje lichtelijk afgevreven worde. Prijzen te beginnen van fr. 9.00 en hooger. Een schoon en groot Woonhuis, alhier gelegen in de Veldslraat, hebbende verscheidene beneden- en bovenplaalsen, pomp- en regenwater en alles zeer geriefelijk geschikt. Zich te bevragen ten voormelde huize, Veldstraal, nummer 4. Camilla Fabrika»L Goud-en vanillic 1 IcltJl, zilversmid Zonne straal, 32, Aalst. Repareert alle soorten van goud-en zilverwerk, verguit en verzilvert. Te Lede, Uaelterl, Burst, Denderleeuw, Den- derhautem, en andere plaatsen, worden voor eene sociëteit op het leven. Agenten gevraagd, legen vast salaris. De verdiensten voor het eer ste jaar beloopen van 400 h 500 franks. Voor keur zal worden gegeven aan personen die voornamenlijk betrekking en kennis hebben met de burgers en den werkman. De zaak is zeer winstgevend en eene schoone toekomst is verzekerd. Men schrijve franco aan de Agence de publi- cité, rue des Regnesses, n° 3, Gand, onder de letters C. H. Léon VERVACK, rue Courte de Sel, 42. Alost, infurme le public,qu'a partir de ce jour il enlreprendra des banquets, diners et soupers pour families el sociétés a la compagne comoie en ville. On pourra s'y procurer tout espèce de gibier, volaille, poisson, conserves et épiceries fines. Tous les dimanche tèle de veau en torlue. Cuisine délicate et prix modérés. Leo VERVACK, Korte Zoutstraat, 42, Aalst, onderricht het publiek dal hij van heden af, zoowel op den buiten als in de stad, banketten, middag- en avondmalen voor huisgezinnen en maatschappijen onderneemt. Men kan er zich allerlei soorten van wild, gevogelte, visch, opgelegd goed en fijne spece rijen verschaffen. Alle zondagen kalfskop (en lorlue.J Fijne keuken en gematige prijzen. Alle soorten van schoon Speelgoed (occasie van St Marlen,) quincailleriën, merceriën, en alle andere koopwaren, aan den echt en prijs van de factuur, te bekomen bij Jufvrouw Sophie VL1EBERGH, Lange- Zoutstraat, 23, Aalst. onder den prijs der factuur, van alle de Kommerschappen, deelmakende van den winkel van ellegoedereu en witgoed, gehouden door vrouw Frans Callaert, Lange Zoutstraat, te Aalst Ongeveer twee en half hectaren (8 1/2 dagwand Toemaal wassende op eenen meetsch, vroeger Vellemeersch aan 't Kappelleken, te Erembode- gem. Zich te bevragen bij den heer Van Overïstraeten, Nieuwstraat, Aalsl. Te bekomen bij Severin De Boe, Nieuwstraat n° 32. Engelsehe Oesters, eerste kwaliteit. Door de goede bedieningen verhoop! hij de gunst van eenieder. Dame trés instruile, bonne musicienne, désire legons de francais et de piano. Adresse Bureau du Journal. Bij verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING VAN EENE TE BAARDEGEM De Notaris DE GIJEEST te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eene behuisde Hofstede, geslaan en gelegen le Baardegem, gehucht F.erdegem, groot volgens meting daarvan gedaan door den heer Henri Joostens, 58 aren 38 centiaren, gekadastreerd wijk A, N" 2. 3a, 4 en 5, palende ten oosle aan Lodovicus Uyttersprot, ten zuiden met halfbeck medegemelen, aan Petrus- Josephus Van Langenhove, ten wesle met halfbeek ook medegemelen aan de steenweg naar Moorsel en ten noorde aan den steenweg naar Wieze. Bewoond er. gebruikt door den eigenaar Guillel- mus-Severinus Van Langenhove. VERDEELD IN DRIJ KOOPEN Eerste koop 25 aren Lochting en Boomgaard ten ooste waarop zich bevindt eenen schoonen en sterk- gebouwden Hopbarsl, zeer wel geschikt om veran derd te worden in woonhuis. Boomprijs fr. 200 Tweede koop 18 aren 40 centiaren Grond en Boomgaard uitmakende ten west-noord hoek tusschen de twee steenwegen, op welken koop zich bevindt de Stalling en een deel van het woonhuis, le scheiden op hel midden van de schouw en den muur. Boomprijs fr. 180 Derde koop 14 aren 98 centiaren Grond en Boom gaard ten zuidweste met schuur en deel van het Woonhuis er op slaande. Boomprijs fr. 80. ZITDAGEN Ve'rlflijr ü'jn/,da^ November ,885. Ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd HET MOLENHUIS,» bij den heer Louis Fies, te Baardegem, gehucht Eerdegem. GELD. Bij bovengenoemden Notaris DE GHEEST is er gela le bekomen aan gemaligen intrest, mits bezet. VENDITIE VAN schoone Kanada en Olmen te Aalst-Mijlbeke, nabij het Kasteel van 0"erham, FRANS CRICK. Gemeenlc-Sekrctaris van Hofstade, zal door hel ainht van Dc urwaarden Jozef DE VOS, op Maandag 16 November 1885, om t uur namiddag, namei.s den heer Baron Paul Bethune, Senateur en grondeigenaar te Aal3t, openbaarlijk verkoopen 60 extra schoone Kar.adas, 20 Olmen en 1 Aboel, staande te Aalst-Mijlbeke, nabij hel Kasteel des heeren aanzoekers,genaamd hetkasteel van Overham. Voorschrevene Hoornen zijn van zeerzuiveren was dom en hebben allen eenen omtrek van 2 tot 3 meters. Men zal vergadoren Ier herberg Hel klein Kasteel bij jufvrouw weduwe Kiekens, Brusselschensteenweg alwaar men onmiddelijk na de veuditio zal verborgeu en het gewoon ongeld ontvangen. Verders geschiedt de verkooping op gewoDe voor waarden en tijd van betaling mits goede en gekende borgstelling. Openbare Verkooping bij onteigening, van een te ZV ie uwer kerken. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal inge volge de wet van den 15 Augusti 1854, op Za terdag 21 November 1885, om 3 ure namiddag, Ier Zittingszaal van liet vredegerecht, ten Stad huize te Aalst, krachtens vonnis uitgesproken door de Burgerrechtbank van Dendermonde den 22 Oktober 1885, overgaan tot de openbare verkooping van 8 aren 20 cent. Land le Nieu- werkerken Berg, sectie C, n° 58. De Notaris BRECKPOT le Aalst, zal open baarlijk verkoopen De helft van 19 aren 5 cent. Land, te Meire, op de Kauterhaag, sectie C, n° 1185. Eentgen Zitdag Dijnsdag 17 November 1885, om 3 ure namiddag, ter herberg van Frans De Schutter, te Nieuwerkerken, Edixveld. VENDITIE VAN Schippersstokken en Hopstaken, te Aalst, Vaart kaai, op Zaterdag 7 November 1885, om 1 uur na middag, door 't ambt van den Notaris BRECK- POT, le Aalst. De Nolans BRECKPOT te Aalst, zal door bevoegd ambt op Maandag 9 November 1885, om 9 ure voor middag, openbaarlijk verkoopen 1° 29 Kanadas, 1 Eik, 2 Abeelen, 2 Beuken en l Populier, te Borsbeke aan de Hoogbroekken, Ravenskauter en hel Eeckhout. 2° 23 Kanadas, 19 zware Beuken, 12 schoone Wilgen en I Plaan van 2 1/2 meters dikte, le Burst in het Stokt, Vondelweide, bet Veldeken, Ten-Doorent en aan het Hof-len-Doorent De voorschrevene hoornen zijn allen van zuiveren wasdom en staar, zeer gemakkelijk voor den trans port. De verkooping zal aanvang nemen te Borsbeke, Hoogbroekken, aan het gebruik van Frans Van Wynendaele, legen de Statie van Herzele. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Zonnestraat. De Notaris BRECKPOT, le Aalsl, zal open baarlijk verkoopen Een Huis met zijne Erve, le Aalst, in de Zon nestraat. Bewoond door Franciscus Van de Velde en de We van André Liebaut, le zaraen aan frs. 3,50 per week. Ingesteld fr. 2,300,00. ZITDAGEN: Instel, Woensdag 21 October ,öfiv Verblijf, Woensdag 4 November Telkens om 4 ure namiddag, ter Estaminet St. Rociius, te Aalst, aan de groote Kerk, bewoond bij den heer Desiré Raspoet-Longé, Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING VAN TE AALST. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen 2° Een Huis met Hof, neven het voorgaande groot 2 aren 60 centiaren, Bewoond Bij d'heer j Podevijn aan frs. 240,00 s'jaars. Verhoogd op fr. 2420 6° Een schoon en welgelegen Winkelhuis mei grooten Hof en Achlerbouw te Aalst, in de lange Zoutstraat. sectie A n° 1172a groot met het vol gende Huis 5 aren 10 centiaren Bewoond bij de verkoopster Jufvrouw Sophie Vliebergli. 7° Een Huis met erve te Aalsl in de St. Joris- straat, sectie a deel van N° 1172a Bewoond bij d'heer Van der Paell aan 500 (ranks s'jaars. Koopcn 6 en 7 te zamen bij accumulatie ge bracht op fr. 22,320. 8° En een Huis en erve le Aalst, St -Jo- risslraal, sectie a N" 1046a groot 50 centiaren Bewooed bij d'heer De Schrijver aan 365 frs. s'jaars. Verhoogd op fr. 5.100 Derden en laatslen Zitdag Dijnsdag 10 November 1885, om 3 ure namiddag, ter te verkoopen Estaminet genaamd «Tivou» le Aalst, Leopoldstraatpoort. De Notaris BRECKPOT le Aalst, zal open baarlijk verkoopen te Lede, Spekaerts. groot in gronde 5 aren, sectie C, deel van N® 549' en 550 a.Bewoond en gebruikt bij Constant en Agatha De Coninck, Ii.gesteld fr. 400,00. Instel 27 October, Verblijf 3 November 1885. Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg a Den Domi'Elaar te Lede, Speckaert bij Jh. Osselaar. Voornoemde Notaris BRECKPOT, zal op Dijnsdag 5 November 1885, om 1 uur namiddag openbaarlijk verkoopen alle de meubels en meubelaire voorwerpen zich ter voormelde hof stede bevindende. Te huren of te koop geslaan en gelegen le Meldert, dieDsiig tot alle be drijven, laatst gediend hebbende tot bakkerij. Men wende zich voor dc voorwaarden lot de eigenaresse Juffer Pauline DF. VALCK, le St. Nicolaas of tot liet Bureel van Den Denderbode.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3