REVALENTA ARABICA BOOM T EELT. Houillekolen-Maatschappij Dl1 POIIUER BERICHT. Vcluiaarde Uelgisclie Lamp, Te huren terstond. Onmiddelijk gevraagd Avis. Bericht. Bij uitscheiding van bedrijf. Uitverkoop Te koop. Engelschen Billard, Te bekomer*. Aiili-Biimatliismale lYalle Berichl. Euseignemenl. lEZEILT HUIS Te huren of Ie koop. OIP DEU BAK Prijsbolling op dei» Vloer, BOO MEN, HUISMEUBELS, Behuisde HOFSTEDE, BEHUISDE HOFSTEDE, BOOMEN, PERCEEL ZAAILAND, Zaailand te Meire. Ycndilie van eisen Seliaarlion. EEN SCHOON HUIS, Kanadaboomen en Slaghout GKZONDHEID AAN ALLEN wedergegeven zonder medecijnen, zonder buikzui vering en zonder kosien door de smakelijke gezond- heidsbloem Du Barry van Londen, genaamd Vijf en derlig jaren onveranderlijke goede uilslag, genezende moeielijken eetlust, slechte spijsvertee- ringen, maagonlslekingen. maag- en buikpijnen, slijmen, winden, maagzuur, hartkloppingen, :-lijme righeid, braaklust, maag^pwerpingen, brakingcn- verstoplheid, buikloop, bloedloop, koliek, longtee, ring, hoest, asthma, beklemdheden, duizeligheden- benauwdheid, bloedaandrang, zenuwkwaal, slape, loosheid, droefgeestigheid, suikerziekte, zwakheid, uitgeputheid, bloedeloosheid, bleekzucht, alle de wanorden der borst, van de keel, des adems, van de slem, der luchtpijptakken, van de blaas, der lever, van 't slijmvlies, der herssen en van 't bloed, als ook van alle ontsteking en koortsachtige reuk bij 't op slaan, ofwel na bet gebruik van zekere verradende spijzen, anjuin en look, enz of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien hel voedsel bij uitmun tendheid, 'l welk alleen alle de ongevallen der kinds heid voorkomt - 90,000 genezingen er onder be grepen deze van mevrouw de hertogin de Castle- stuart, do hertog de Pluskow, mevrouw de mark gravin de Bréhan, lord Stuart de Decics, pair van Engeland, M. de dokter-professeur Wurger, enz., enz. N® 63,476 de E. H. Pastor Comparet van eenen 18 jarigen moeielijken eetlust, van maag, buik-en zenuwpijnen, van flauwten en nachtelijk zweeten. Genezing n# 99,625 Avignon, 18 April 1876. De Revalenta Du Barry heeft mij op 61 jarigen leeftijd genezen van twintig jaren lang verschrikkelijk lijden Ik wa3 van zulkdanige vreeselijke benauwbeden aan gedaan dat ik mij noch aankleeden noch ontkleeden kon, daarbij maagpijnen dag en nacht en akelige slapeloosheden. Alle remediën tegen deze bedrukt heden leden schipbruik de Revalenta heeft er mij gansch van verlost. Borrel, geboren Carbonnelty, Bessemslraat, 11. Genezing N® 98,614 Sedert jaren leed ik aan g-tbrek van eetlust, aan slechte spijsverleering, aan kwalen van hel hart, der lenden, van de blaas, aan zenuwprikkclingen en droefgeestigheid; alle deze ziekten verdwenen onder den heilzamen invloed van de goddelijke Revalenta. Leo Péyclet, onderwij zer te Eynangas, (Haule-Vienne.) N° 49,812 Mevrouw Maria Joly, van vijftig jaren lang verstoptheid, slechte spijsverleering, zenuw aandoening, slapeloosheid, asthma, hoest, windacb- tigheid, krampen en brakingen. N° 40,270 M. Roberts van eeue longleering met hoest, brakingeu, verstoptheid cn dooiheid gedurende 25 jaren. N" 49,52-2 M. Bald win vin de volkomensle uit putting, verlamming der blaas en der lichaamsdeelen en gevolge van buitensporigheden der jeugd. Genezing N# 85,421. Brussel, 23 Juni 1874. Mijn jongste zoon, verlaten door de geneesheeren in deu ouderdom van vijf maanden, wilde geen voed sel nemen, noch kon het verteeren, en hevondt zich bij gevolg in eenen staat van zwakheid welken zijn leven in gevaar bracht'l is alsdan dat ik hem de Revalenta deed nemen, welke hij met lust at, en gedurende verscheidene maanden bleef hij er zich meé voeden. Heden is hij 11 jaar oud, en zeer wel varend. Deswert, prolessor aan 't Conservatorium, Vonckstraat, 61 M. F. W. Beneke. professor van geneeskunde aan de Hoogschool, deed het volgende verslag aan de cliniek van Berlyn, op 8 April 1872 lk zal nooit vergeten dal ik hel levensbehoud van eon mijner kinderen aan de Revalenta te danken heb. Hel kind leed, op zijne vierde maand, zonder ge kende oorzaak, aan eene volkomene uitmergeling met gedurige brakingen die wederstand boden aaD den meest bezorgden leefregel, aan de zorgen van twee minnen en aan alle de verplegingen der genees kunde. De Revalenta heeft de brakiugen onmiddelijk doen achterblijven en iu zes weken lijds zijne ge zondheid hersteld. Mijne proefnemingen sedert dien werden met den zelfden goeden uitslag bekroond. Genezing N® 75,124 M en M°" Leger, t28 Ober- kampfstraat te Parijs, van eene leverziekte met bra kingen en verschrikkelijken buikloop, die 16 jaren lang aan alle verpleging hadden wederslaan. Genezing N° 79,721 Mm0 Chauvel Pizzala, van bloede loosheid, uilputting en benauwdheden. Viermaal voedzamer dan het vleesch, zonder ver hitting, spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozen van 1/4 kilo, fr. 2.25 1/2 kilo, fr. 4 1 kilo, fr. 7 00 12 kilo, fr. 70. De beschuiten van Revalenta in doozen van 4, 7 en 16 fr. De chocolade- Revalenla 1/2 pond, fr. 2.25 1 pond, fr. 4 2 pond, fr. 7. Verzending tegen postwisselde doozen van 36 en 70 fr. franco. Depot overal bij de apothekers en kruideniers Du Barry en C® limited. Algemeene agent voor Belgie M. Emiel Timmermans, Rouppestraat, 6 en 8, te Brussel Depots te Aalst bij MM. G. Beydeler en Meirschaul, apothekers. te Getrardsbergen bij M. D. Wittinck, apotheker. te Ninove bij M. Druwé- Jelie, kruidenier. Holloway's Pillen. Leverkwalen en ongesteld heden der maag. Het is onmogelijk de buitenge wone deugden te overdrijven, die dit middel bij .de behandeling van alle leveraandoeningen, of onregel matigheden der darmen kenmerken In gevallen van bedorven of overmatige gal, hebben deze Pillen, voor zoo ver bekend is, nooit gefeild. In darmkwalen wer ken zij even krachtig, maar dan moet men een spaar zaam gebruik er van maken, daar elk middel dal lot losmaking dient voorzichtigheid vereischt indien de darmen van streek zijn geraakt, ofschoon een zachter en natuurlijker middel dan deze Pillen, bij gematigde hoeveelheden gebruikt, nooit gevonden is geworden Indien zij volgens de bijgaande verklaringen gebruikt worden genezen zij niet alleen de kwaal, maar ver beteren nog bet geheele gesteld. Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1268 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.65 lot 1.00; stieren,0.55 tot 0.80; koeien en veerzen, fr. 0.55 tot 0.85 Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet. 102 Ossen, 0 75 tot 0 85 89 Koeien, 0 70 0 81 5 Stieren, 0 75 0 00 210 Kalveren, 0 75 0 86 Op de markt te Brussel werden dijnsdag 536 varkens te koop gesteld, en men betaalde per kilogram op voet van Ir. 0.85 tot 0.96. Aelit. 14 Nov. Per 1 heet. 32 lit. 50 cent. Tarwefr. 19—50 a 21—Ou Ma3teluin 16—50 18-Od Rogge 15-00 15-50 Geersi. 00—00 00 00 Haver. per 100 kil. 19—50 20—00 Spelt 00—00 00—00 Koolzaad per 1C0 kil. 00—00 00-00 Lynzaad 00—00 uo-00 Koolzaadolie 00—00 00 - 00 Lijnzaadolie, 00—00 00-00 Koolzaadkoeken, id. 00—00 00 - 00 Lijnkoeken, oO—00 00 -00 Aanlap, (ropde dr, 100 kil. 6—00 6- 50 Aardap. (geelej Nieuwe 0—00 0—oo Boter, de 3 kilogram v 7-37 8—62 Eijers, de 25. 3—18 3—36 Vlas per 3 kilos. 3—54 4—3 Viggenen, per stuk, l® soort 20 00 2® 15—Ou HOPHANDEL. Er waren 18 zakken hop, gewas 1885, welke ver kocht wielden van fr. 33 tol 37 de 50 kilos POPERINGHE, 13 Nov. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 40—00 00—00 Gemeenten 35—00 00—00 ANTWERPEN, 6 Nov. De kuipboter werd heden morgend Ier merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 3,00 fr. 3.10. De ponden of halve kilngr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. t .40 a 1,7' zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00 De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 6,50 tot 8.00; polderper 100kilos fr. 0.00 0.00. De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 2,75 a 3,00 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 17—00 a 18—00 Rogge, 15-00 16—00 Wintergeerst, 00 00 00—00 Zomergeerst, 17—25 17—75 Haver, 16—50 18 - 00 Boekweit, 20—50 21—00 Boonen, 20—oo 21 -00 Bilterpeën, 18—50 19—00 12. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannei.uk 7 Vrouwel. 5 HUWELIJKEN. Ed. Requilé, ajuslcur, met M. Van Keymeulen, kleerm. F. De Witte, broodb. met J. Tallier, z. b. J Pyek, werkm met C T. Sobbel, dionstm. P. Blanckaert, werkm. met Cl Segliers, dienstm. O VERLIJ DENS. F. Rombaut, wed. De Cock, herb 53 j. brabandstr. P. Van de Meerssche hoven 76 j. Mijlb.M. Van Scbuyleubergh, w® De Groot, z. b. ?9 j. Leo- poldslr. E Praet, z. b. 66 j begijnhof. L. Van den Steene. m. Eeman, koopm in wijnen, 33 j. D3m. 11. De Neef, z. b. 14 j Mijlb. J Ringoir, echlg. Callaert, z. b. 63 j zoulstr. A Colson, wed' Bul- terys, gepens. 78 j. Leopoldstr. 4 kinderen onder de 7 jaren Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangipen vau den 6 tolden 12 Nov. 1885. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 3 Vrouwelijk HUWELIJKEN. J. F Cobbaerl, 22 jaar schrijnwerker met M. Ser- tin, 22 jaar handschoenmaakster. OVERLIJDENS. G. P. Van DerTaelen, 67 jaar winkelier, cchtgen. van M. F. De Mol, Brusselstraat. I kind onder de 7 jaren. STAD AALST. OPENBARE LEERGANG over Het College van Burgemeester en Schepen Gezien bet Ministerieel besluit van den 15 Februari 1882, openbare Conferenliën op de Fruitboomteelt in deze stad inrichtende Gezien de beraadslaging des Gemeenleraads van den 11 Maart 1882 Brengt ter kennis van het publiek, dat er op de hiernagemolde dagen, in den hof van hel Stadhuis, alhier, openbare lessen van boomteelt, kosteloos, zullen gegeven worden, onder het bestuur van de Maatschappij De Verecnigde Landbouwersdoor den hcor Fr BURVENICH, leeraar bij de Hofbouw- School van den Slaat, te weten 22 November .fta. 14 Maart 1886 6 December 22 3 Januari 1886. 11 April 17 23 Mei 24 6 Juni 21 Februari 18 Juli Telkens van 10 tot II uren voormiddag. Zijn tol deze Conferenliën kosteloos toegelaten al de personen die lot dies voorafgaandelijk de aan vraag aan bet Gemeentebestuur zullen gedaan heb ben. Gedaan den 26 October 1885 De Burgemeester en Schepenen, DeSebetaris ad int. V. VAN WAMBEKE. EDM SCHEERL1NCKX. tot Montigny op Samber. Veile kolen voor smeders Halve veile kolen voor Brouwers, stokers en stoomtuigen Eerste hoedanihcid van beste keukonkolen met ll'agon of Schip. Voor Pri'zen en Voorwaarden zich te wenden tot CH. LI EVENS. Fabriekplaats, Aalst. Joseph VANDER MEERSSCHE, Lange Zout- slraal, N® 45, ie Aalst, heeHL de eer liet publiek kenbaar te makeu dal er mi zijn magazijn, te verkrijgen zijn alle de soorten der vermaarde Belgische Lamp. Het glas dezer lamp is onbreekbaar. De wiek moet nooit gesneden worden; 't is voldoende dat bet verbrande deeltje lichtelijk afgevreven worde. Prijzen te beginnen van fr. 9.00 en hooger. Een schoon en groot Woonhuis, alhier gelegen in de Veldstraat, hebbende verscheidene beneden- en bovenplaatsen, pomp- en regenwater en alles zeer geriefelijk geschikt. Zich te bevragen ten voormelde huize, Veldstraat, nummer 4 riamillp Fabrika"1. Goud-en familie ridtn, Zilversmid Zonne straal, 32, Aalst. Repareert alle soorten van goud-en zilverwerk, vergull eu verzilvert. Te Lede, Haeltert, Burst, Denderleeuw, Den- derhautem, en andere plaatsen, worden voor eene sociëteit op het leven, Agenten gevraagd, tegen vast salaris. De verdiensten voor het eer ste jaar beloopen van 400 a 500 franks. Voor keur zal worden gegeven aan personen die voornamenlijk betrekking en kennis hebben met de burgers en den werkman. De zaak is zeer winstgevend en eene schoone toekomst is verzekerd. Men schrijve franco aan de Agence de publi- cité, rue des Regnesses, n° 3, Gand, onder de letters C. H. Léon VERVACK, rue Courle de Sel, 42, Alosl, informe Ie public,qu'a parlir de ce jour il entreprendra des banquets, diners et soupers pour families et sociétés k la compagne comme en ville. On pourra s'y procurer tout espèce de gibier, volaille, poisson, conserves et épiceries fines. Tous lesdimanche tête de veau en torlue. Cuisine délicate et prix modérés. Leo VERVACK, Korte Zoutstraat, 42, Aalst, onderricht het publiek dal hij van heden af, zoowel op den buiten als in de stad, banketten, raiddag- en avondmalen voor huisgezinnen en maatschappijen onderneemt. Men kan er zich allerlei soorten van wild, gevogelte, visch, opgelegd goed ec fijne spece rijen verschaffen. Alle zondagen kalfskop (en tortue.J Fijne keuken en gematige prijzen. Alle soorten van schoon Speelgoed (occasie van St Marlen,) quincailleriën, mercerién, en alle andere koopwaren, aan den echten prus van de factuur, te bekomen bij Jufvrouw Sophie VL1EBERGH, Lange- Zoutstraat, 23, Aalst. onder den prijs der factuur, van alle de Kommerschappen, deelmakende van den winkel van ellegoederen en witgoed, gehouden door Frans Callaert, Lange Zoutstraat, te Aalst. LUISTERRIJKE PRIJSKAMP op den gegeven bij den heer Victor VAN DEN EYNDE, in den Bieënkorf, te Aalst. Vooruit een prachtig hangend uurwerk met slag (Régulateur) en vijf franks. Inleg vijftig centiemen, dienende voor andere prij zen. Het spel zal kortelings aanvang nemen. Bij P. VAN DER HEYDEN-ROELANDT, Gentsche sleenweg te Aalst, alle (soorten van geplakte zakken, winkelpapier in riemen en roll6n, alsook brouwers papier. Zijn magazijn is ookaltijd voorzien van wijn,likeur en champagne flesschen, allo soorten van vensterglas glazen pannen enz. Hij verhoopt door de goede hoedanigheid en de geringheid zijner prijzen, de gunst van eenieder te bekomen. van Dr Patlsson, verzucht^ oogenblikkelijk en geneest radikaal het Flerecijn en de llhunmtl<<imen van allen aard, tandpijn, lendenpijn (verschol), ontstekingen der borst-en keelpijnen. Inrollen tegen fr. 1,50 en halve rollen tegen 80 centiemen, bij den heer Victor MEIRSCHAUT, apothe ker, Korte Zoutstraat, te Aalst. ileslor Schaltln-.Uoyersoen, Alberl-Liénarl- straat, N® 4, te Aalst. Wijnen en Likeuren van 1® kwaliteit. Gematige prijzen. Fabrikant van Koolznurwaler, (Eau gazeuse,) 20 cJta- tiemen per siphon. Ongeveer twee en halfheclaren (8 i/s dagwand Toemaal wassende op eenen ineersch, vroeger Vettemeersch aan 't Kappelleke», te Erembode- gem. Zich te bevragen bij den heer Van Overstraeten, Nieuwstraat, Aalst. Te bekomen bij Severin De Boe, Nieuwstraat n° 32. Engelsche Oesters, eerste kwaliteit. Door de goede bedieningen verhoopt hij de gunst van eenieder. Dame trés instruile, bonue musicienne, désire lefons de francais et de piano. Adresse Bureau du Journal. Te huren of te koop geslaan en gelegen te Meldert, dienstig tot alle be drijven, laatst gediend hebbende tot bakkerij. Men wende zich voor de voorwaarden lot de eigenaresse Juffer Pauline DF, VALCK, te St. Nicolaas of tot liet Bureel van Den Denderbode. Buitengewone gelegenheiduit oorzaak van vertrek. Het schoone, onlangs nieuw opgebouwd HUIS, van den heer G. Hendrickx, geslaan te Hofstade, Pender- mondschenschenstcenweg, neven 't Gemeeniebuis, bestaande gelijkvloers uit: grooten vestibule, 3 groo- te kamers of salons, keuken met pomp, waschhuis met pomp, stal, remisie en regenput, 5 schoone slaapkamers, grooten klaren zolder met vier vensters en verdiep, bloemenhof, boomgaard beplant met groote fljno fruitboomen, grooten groenselliof, dit alles te samen eon half dagwand. Te zien alle dagen. Voor de conditiën zich te bevragen bij den eigenaar. STAD AALST. Groote Prijskamp naar schoone Prijzen. 1® Prijs Een REGULATEUR 1 meter 30 centime- Iers lang en 36 centimeters breed, ter waarde van 80 franken. 2® Prijs Een Nickelen CYLINDER, gegeven door de Maatschappij Den ijzeren stuiver, gevestigd bij Gustaaf De Clerck, aan de Viscbmarkt, ter herberg St. Martinus. De inleg is bepaald op 10 cenliemun per serie van 4 stuivers. Er moeten maar 756 seriën geworpen worden. Men zal beginnen op Zondag 1 November 1885, om 6 ure 's avonds en volgende Zondagen. De prijzen zijn alle dagen zichtbaar. Stad Aalst. bij August Kiekens in de Zwarte Leeuw op de Veemarkt, naar schoone Pijpen u ecume in kas sen. De inschrijving heeft plaats van nu af lol Zoudag 15 November 1885. MERKWAARDIGE VERK00P1NG van hoogstammige en gavige Eiken, Olmen, Abeelen. Esschen, Kanada, Wilgen, Populieren, Herzelaren en Beuken Ie llcrdersem, Gijsegem, llof-lade en Erpe De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 23 November 1885, namens Je volgende eigenaars, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. Om 8 ure 's morgens. 1. Namens den heer Alpli. Janssens-De Schryver, te St-Nikolaas. A. 1 schoonen Populier en 1 Abeel, nabij het Sas van Wieze, achter de hofstede van den lieer De Bièvre Gemeente Gljsegem B. 4 schoone en gavig6 Kanadaboomen, op bet Roeveld, nabij den Dries, aan het gebruik van den heer C -L. Van Hauwermeiren. Gemeente Hofstade. Om 9 ure stint's morgens. C. 6 schoone en gavige Kanadaboomen, aan het gebruik van de kinderen De Haeck, genaamd bet Gehucht. D. 12 schoone en gavige Kanadaboomen, aan he* gebruik van den heer F. Claessens, genaamd De Heyde. Voor de Boomen te Hofstade te vergaderen, ter herberg van den heer Frans Slodde, wijk Babbelaar. Gemeente Erpe. Om 12 ure slipt 's middags. 9. Namens bet Bureel van Weldadigheid der gemeente Erpe. 5 schoone en gavige Kar.adas en 1 Wilgenboom, op den Herssing, aan hel gebruik van J. Wauters, wijk Hoonegem. II schoone en gavige Kanadaboomen, aau eene partij Land aan het Hof ter Vaerent, wijk Hoonegem. 4 schoone en gavige Kanadaboomen, aan het ge bruik van De Troyer, Herzelarenhaag, wijk Krevel- hoek. 2 schoone en gavige Kanadaboomen, aan een per ceel Bosch, rechtover de herberg De Roos. 39 schoone en zware Kanadaboomen, rechtover hel hof van den beer D. Dc Swaaf, wijk Zevencoot. 3® Namens de erven Cassier, te Erpe. 14 schoone en gavige Kanadas, 8 schoone hoog stammige Eiken, 1 Wilg, 1 Esch, 1 Beuk, 1 Herzelaar en een schoonen zwaren Aheel, allen aan een perceel meersch, wijk Hoonegem, aan de beek 4° Namens den heer Joannes Verhoeven, te Erpe. 2 schoone en zware hoogstammige Kanadaboomen aan een perceel meersch nabij de Gentschekassei (Sterre). 6® Namens dame W® Dc Heri-Vnn de Putte, te Aalst 5 zware hoogstammige Kanadaboomen, aan bare hofstede wijk Zevencoot, bewoond door Victorin De Craecker. 3 zware hoogstammige Kanadaboomen, aan eene partij Land aan den Gentweg. 6® Namens den heer Dominicus Verhoeven, to Erpe. 6 schoone en gavige Kanadaboomen aan een per ceel land aan den Gentweg. 7® Namens den heer Dominicus De Swaef, te Erpe1 6 schoone en gavige Kanadaboomen aan een per ceel land aan den Gentweg. 8® Namens juffrouw w® Em. Verhoeven, te Erpe. 2 schoone en gavige Kanadaboomen, rechtover het bof van voornoemden heer D. De Swaaf. 9® Namens den heer J. De Bruyn, te Aalst. 6 zware en hoogstammige Kanadaboomen, aan een perceel meersch in gebruik bij de wed. D. De Nys, wijk Zevenkoot. 1t° Namens den lieer Aloïzms D6 Swaef, tc Erpe. I sohoonen Wilgenboom, aan een perceel land, wijk Zevenkoot. 11® Namens Jufrouw wed. Redant-Meuleman, te Erpe. 4 schoone en gavige Kanadaboomen, in den schoonegem. Meest al deze Boomen hebben eenen omtrek van 2 meters tol 2 meters 50 centimeters, en zijn allen ge staan in de nabijheid der kassei, dus gemakkelijk voor hel vervoer. ORDE DER VERK00PING. Men zal vergaderen ie Herdersem, nabij het sas te Wieze, achter de hofstede van den heer De Bièvre, alwaar de verkooping zal aanvang nemen, het volgen de orde zal gevolgd worden. A. Om 8 ure stipt 's morgens te Herdersem, nabij het sas te Wieze, achter de hofstede van den heer De Bièvre. te Gijsegem op bet Roeveld, nabij den Dries. Om 9 ure stipt 's morgens, te Hofstade op het ge hucht en Heyde. Om 12 ure slipt 's middags, te Erpe Hoonegem, aan den Herssing, de Beek, Hof ter Vaerent, Krevel- hoek, Gentschekassei, Zevencoot, Gentwegen Schoo negem Verders op gewone voorwaarden en tijd van be taling mits stellende goede en gekende borge. Bij uilscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING VAN Landbou wersalem eene Geit, Hooi, Strooi, Mest, en Loof te Velde, te Erpe, Edixvelde. De Nolaris EEMAN te Erpe, zal op Donderdag 26 November 1885, om 8 ure 's morgens, tc-n hove van wijlen den beer J. De Nys, te Erpe, Edixvelde, in hel openbaar verkoopen A. Huismeubels zooals tafels, stoelen, kleer- en andere kassen, printen, stoof en jacbl met toobehoor- ten, twee koperen koflljpot«.en,twce mooren, ijzeren, gleisen keukengerief, aarden tobbens en leelen, tin nen tellooren, blikken bakers, koperen lantaarn en lamp, vischpan, koekpan, wafelijzer, kopperen pan, quinquels, spiegel, hofgieter, flesschen, enz. B. Een wollen en anoere matrassen, pluimen hup pelingen en kussens en kledingstukken C. Laudbouwersalem zooals kruiwagen, melk-en andere kuipen, twee vleesclikuipen, landdraad, lad ders, wanmolen, handw3n. bakmouille, bombak, ledige zakken, slijpsteen, houten emmers, wasch- stoel, enz D. Eene groote hoeveelheid hooi, strooi, dooiers- strooi, gezaagd kanadaberd, kruiwagentremels, mest en aal in den put E. tl Kiekens en Haan en I Geit. F. Ongeveer 10 aren Loof en Wortels te velde Op gewone voorwaarden en lijd van betaling mits goede en gekende borge en betalende de koopep van en onder de 3 franks comptant. Openbare Verkooping te Erpe De Notaris EEMAN te Erpe zal, namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen EEN1GE KOOP. Eene behuisde Hofstede met de gebouwen van Woning, Schuur, Stalling en Bakboven alsmede met Boomgaard en Tuin, geslaan en gelegen te Erpe, nabij de plaats aan den zadelvveg, gekend bij kadaster wijk C, nummers 246b en 248c, aldaar groot 10 aren 80 centiaren, palende ten oosle de erven van Joannes Van den Eeckbout en jufvrouwen de gezusters Van der Eist, ten zuide en ten wesle den zadelwog, Ion noorde over den voetweg den heer Van Wassenhove-Hosselaer. Onmiddelijk ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 November Verblijf Donderdag 3 December tö°5- Telkens om 4 ure van den avond, ter herberg ge naamd Den Gouden Leeuw, gehouden door den heer Gustaaf D'Haene, te Erpe, Dorp. Bij verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING VAN EENE TE BAARDEGEM. De Nolaris DE GIIEEST te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eeni- behuisde Hofstede, geslaan en gelegen te Baardegem, gehucht Eerdegem, groot volgens meting daarvan gedaan door den heer Henri Joostens, 58 aren 38 centiaren, gekadastreerd wijk A, N®* 2. 3a, 4 en 5, palende ten oosle aan Lodovicus Uyttersprót, ten zuiden met lialfbeek medegemeten, aan Petrus- Josephus Van Langenhovc, ten wesle met halfbeek ook medegemeten aan de sleenweg naar Moorsel en ten noorde aan den steenweg naar Wieze. Bewoond er. gebruikt door den eigenaar Guillel- mus-Severinus Van Langenhove. VERDEELD IN DRIJ KOOPEN Eerste koop 25 aren Lochting en Boomgaard ten 003te waarop zich bevindt eenen schoonen en sterk- gébouwden Hopbarst, zeer wel geschikt om veran derd te worden in woonhuis. Boomprijs fr. 200 Gebrapht op 1170 fr. boven 200 fr. boomprijs. Tweede koop 18 aren 40 centiaren Grond en Boomgaard uitmakende len west-noord hoek tusschen de twee steenwegen, op welken koop zich bevindt de Stalling en een deel van het woonhuis, te scheiden op hel midden van dc schouw en den muur. Boomprijs fr. 180 Gebracht op 100i' fr. boven 180 fr. boomprijs. Derde koop 14 aren 98 centiaren Grond en Boom gaard ten zuidwesle met schuur en deel van bet Woonhuis er op slaande. Boomprijs fr. 80. Gebracht op 760 fr. boven 80 Ir. boomprijs. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 10 v Verblijf M November 1885. Ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd HET MOLENHUIS,» bij den heer Louis Fies, te Baardegem, gehucht Eerdcgem. GELD. Bij bovengenoemden Notaris DE GHEEST is er geld te bekomen aan gematigen intrest, mits bezet. VENDITIE VAN schoone Kaoada en Olmen te Aalst-Mijlbeke, nabij hel Kasteel van O ver ham, FRANS CRICK, Gemcente-Sekretaris van Holstade, zal door het ambt van Deurwaarden Jozef DE VOS, op Maandag 16 November 1885, om l uur namiddag, namens den heer.Baron Paul Belhune, Sonaleur en grondeigenaar te Aalst, openbaarlijk verkoopen 60 extra schoone Kanadas, 20 Olmen en 1 Abeel, staande te Aalst-Mijlbeke, nabij het Kasteel des heeren aanzoekers,genaamd bet kasteel van Overbam. Voorschrevene Boomen zijn van zeerzaiveren was dom en hebben allen eenen omtrek van 2 tot 3 meters. Men zal vergadoren ter herberg Het klein Kasteel bijjufvrouwweduwe Kiekens, Brusselschensteenweg alwaar men onmiddelijk na de venditie zal verborgeu en bel gewoon ongeld ontvangen. Verders geschiedt de verkooping op gewone voor waarden en lijd van betaling mits goede en gekende borgstelling. Openbare Verkooping bij onteigening. van een te Nieuwer kerken. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal inge volge de wet van den 15 Augusti 1864, op Za terdag 21 November 1885, om 3 ure namiddag, ter Zittingszaal van het vredegerecht, ten Slad- huize te Aalst, krachlens vonnis uitgesproken door de Burgerrechlbank van Dendermonde den 22 Oktober 1885, overgaan tol de openbare verkooping van 8 aren 20 cent. Land te Nieu- werkerken Berg, sectie C, n® 58. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Üe helft van 19 aren 5 cent. Land, te Meire, op de Kauterhaag, sectie C, n° 1185. Eenigen Zitdag Dijnsdag 17 November 1885, om 3 ure namiddag, ter herberg van Frans De Schutter, te Nieuwerkerken, Edixveld. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal door bevoegd ambt, op Maandag 23 November 1885, om i uur namiddag, openbaarlijk verkoopen 125 koopen schoon en zwaar Eisen Schaar hout, waaronder verscheide koopen dienstig voor Hopstaken, te Erembodegem, Osbroekken Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van alsmede van Meubels, llerberggerief en Landbouwersalem, te Aalst-Mijlbeke. De Nolaris BRECKPOT, te Aalst, zal met gewin van palmslag, openbaarlijk verkoopen t Een schoon Huis met zijne Erve, wezende de van ouds gekende herberg De Ploeg, thans uitmakende eene tweewoonst, te Aalst-Mijlbeke, Moorselschebaan, sectie F, N" 60f en 60c, groot3 aren 10 centiaren. Het goed zal mei reserve van accumulatie in twee deelen opge roepen worden. ZITDAGEN Instel 21, Verblijf 28 November 1885, telkens om 3 ure namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter te Aalst, Groote Markt. Meubelaire venditie. Voornoemde Notaris BRECKPOT, zal op Maandag 7 December 1885, om 1 uur namiddag, openbaarlijk verkoopen, al de Meubels, ller berggerief en Landbouwersalem, zich ten voor melde huize bevindende. OPENBARE VERKOOPING VAN te Oultre en Aspelaere. De Gemeenle-Sekretaris en Zaakwaarnemer Ch.-J. VAN SANDE, te Nieuwerkerken, zal door bevoegd ambt, op Dijnsdag 8 December 1885, om 10 ure juist voormiddag, openbaarlijk verkoopen 1° Namens jufvrouw Mathilde Arents, eige nares te Haeltert, 43 aren 10 centiaren gekapt Elzen Slaghout, dienstig voor Hopstaken, te Oultre in eenen bosch.wijk genaamd Molenveld, verdeeld in verscheide koopen. 2* Namens Madame weduwe Van Landuyt, eigenares te Nieuwerkerken 49 koopen zware Kanadaboomen, te Aspe* laere, achter den watermolen wijk Hofstadt. Men zal vergaderen te Oultre, ter herberg Ue Papegaai, bewoond bij den heer Cons tant De Coppel, wijk Sevecool. Alles op gewone conditiën en lijd van beta ling.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3