REVALENTA ARABICA Grootc Vogi'lscliieling met ('e Holle, Engelschen Billard, BERICHT. Vermaarde Belgische Lamp. Bestuur der Burgerlijke Godshuizen Boomverkoopiag. Kanadaboomen enSlaghout Canada, ilgen. en Olmen Hoornen, een schoon en groot HUIS HUISMEUBELEN, GOEDEREN BOOMEN, HEISMEUBELS, Behuisde HOFSTEDE, GrOEID ZE INZEILT, fiiken, Alieden cn Wilgen Boomen. BEHUISDE HOFSTEDE, Boomen en Schaarhout. Zaailand te Meire. Vcndilie van eisen Scliaarliiinl. TEN SCHOON HUIS, rc2S -3 Onverwacht geluk Hoe men door de dagbladen zijn geluk kan vinden leest men in een duilsch blad Mejuffrouw G... was tooneelspeelster, wie het niet gelukken wilde uit de kleine rollen (e ko men. Troosteloos zag zij dan ook eene niet veel be lovende toekomst te gemoet. Op zekeren dag las zij dit is reeds een paar jaar geleden in de dagbladen eene huwe- iijksaanvraag. De aanvrager was ver over land en zee, in Siam, gevestigd als hotelhouder en zocht zoo snel mogelijk eene levensgezellin. Volgens de voorwaarden in de aankondiging vermeld, zond Mej. G... haar portret en had reeds lang den hotelhouder en de huwelijksan nonce vergeten, toen de post haar op een goeden dag een zwaren brief bracht, waarin het noodige reisgeld zich bevond om naar Siam le gaan. Zonder zich lang te bedenken, vertrok zij, en thans zijn hare vriendinnen in het vaderland in hel bezit van een portret van haar, terwijl zij, vrouw en moeder, een kleinen Duitscher-Sia- mees op de armen heeft. GliZONDHEID AAN ALLEN wedergegeven zonder medecijnen, zonder buikzui vering en zonder kosten door de smakelijke gezond- heidsbloem bu Barry van Londen, genaamd Vijf en dertig jaren onveranderlijke goede uitslag, genezende moeielijken eetlust, slechte spijsvertee- ringen, maagonlstekingen. maag- en buikpijnen, slijmen, winden, maagzuur, hartkloppingen, .Mijme riglieid, braaklusl, raaagnpwerpingen, brakingen- versloplheid, buikloop, bloedloop, koliek, longlee, ring, hoest, asthma, beklemdheden, duizeligheden- benauwdheid, bloedaandrang, zenuwkwaal, slape, loosheid, droefgeestigheid, suikerziekte, zwakheid, uitgeputheid, bloedeloosheid, bleekzucht, alle de wanorden der borst, van de keel, des adems, van de stem, der luchtpijptakken, van de blaas, der lever, van 'l slijmvlies, der herssen en van 't bloed, als ook van alle ontsteking en koortsachtige reuk bij 't op slaan, ofwel na het gebruik van zekere verradende spijzen, anjuin en look, enz of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Is bovendien het voedsel bij uitmun tendheid, 'l welk alleen alle de ongevallen der kinds heid voorkomt - 90,bt)U genezingen er onder be grepen deze van mevrouw de hertogin de Castle sluarl, de hertog de Pluskow, mevrouw de mark gravin de Bréhan, lord Sluarl de Decics, pair van Eogeland, M de dokter-professeur Wurger, enz., enz. N° 63,476 de E. H. Pastor Comparel van eenen 18 jarigen moeielijken eetlust, van maag, buik- en zenuwpijnen, van flauwten en nachtelijk zweeten. Genezing n° 99,625 Avignon, t8 April 1876. Da Revalenta Du Barry heeft mij op 61 jarigen leeftijd genezen van twintig jaren lang verschrikkelijk lijden lk wa3 van zulkdanige vreeselijkc benauwheden aan gedaan dal ik mij noch aankleeden noch ontkleeden kon, daarbij maagpijnen dag en nacht en akelige slapeloosheden. Alle remediën legen deze bedrukt heden leden schipbruik de Revalenta heeft er mij gansch van verlost. Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, 11 Genezing N" 98,614 Sedert jaren leed ik aan gebrek van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan kwalen van het hart, der lenden, van de blaas, aan zenuwprikkelingen en droefgeestigheid; alle deze ziekten verdwenen onder den hcilzamen invloed van de goddelijke Revalenta. Leo Péyclet, onderwij zer te Eynancas, (Haute-Vienne.) N° 49.811 Mevrouw Maria Joly, van vijftig jaren lang verstoptheid, slechte spijsverteering, zenuw aandoening, slapeloosheid, asthma, hoest, windach- ligheid, krampen en brakingen. N° 46,270 M. Roberts van eene longteering met hoest, brakingen, verstoptheid en doofheid gedurende 25 jaren. N° 49,522 M. Baldwin van de volkomensie uit putting, verlamming der blaas en der lichaamsdeelen en gevolge van buitensporigheden der jeugd. Genezing N° 85,421. Brussel, 23 Juni 1874 Mijn jongste zoon, verlaten door de geneesheeren in den ouderdom van vijfmaanden, wilde geen voed sel nemen, noch kon het verleeren, en hevondt zich bij gevolg in eenen slaat van zwakheid welken zijn leven in gevaar bracht; 't is alsdan dal ik hem de Revalenta deed nemen, welke hij met lust at, en gedurende verscheidene maanden bleef hij er zich meé voeden. Heden is hij II jaar oud, en zeerwel- varend üeswert, professor aan 't Conservatorium, Vonckslraat, 61 M F. W. Beneke, professor van geneeskunde aan de Hoogschool, deed het volgende verslag aan de cliniek van Berlyn, op 8 April 1872 lk zal nooit vergelen dal ik hel levensbehoud van een mijner kinderen aan de Revalenta te danken heb. Hel kind leed, op zijne vierde maand, zonder ge kende oorzaak, aan eene volkomene uitmergeling met gedurige brakingen die wederstand boden aan den meest bezorgden leefregel, aan de zorgen van twee minnen en aan alle de verplegingen der genees kunde. l)e Revalenta heeft de brakingen onmiddelijk doen achterblijven en iu zes weken tijds zijne ge zondheid hersteld. Mijne proefnemingen sedert dien werden met den zelfden goeden uitslag bekroond. Genezing N° 75,124 M en Mni® Leger, 128 Ober- kampfslraat le Parijs, van eene leverziekte met bra kingen en verschrikkelijken buikloop, die 16 jaren lang aan alle verpleging hadden wederslaan Genezing N° 79,721 Mmo Chauvet Pizzala, vaD bloede loosheid, uitputting en benauwdheden. Viermaal voedzamer dan het vleesch, zonder ver hitting, spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozen van 1/4 kilo, fr. 2.25 1/2 kilo. fr. 4 1 kilo, fr 7 Ou 12 kilo, fr. 70. De beschuiten van Revalenta in doozen van 4, 7 en 16 fr. De chocolade- Revalenta 1/2 pond, fr. 2 25 1 pond, fr. 4 2 pond, fr. 7. Verzending legen postwisselde doozen van 36 en 70 fr. franco. Depot overal bij de apothekers en kruideniers Du Barry en C° limited - Algemeene agent voor Belgie M. Emiel Timmermans, Rouppeslraat, 6 en 8, te Brussel Depots te Aalst bij MM. G. Beydeler en Meirschaut, apothekers. te Geerardsbergen bij M. D. Wjtiinck, apotheker. le Ninove bij M Druwé- Jelie, kruidenier. Holloway's Zalf en Pillen. Bij booze of inge wortelde zweren en huidziekten, die uit onzuiver of zwak bloed of uil verhinderde afzonderingen ontstaan zijn, is de vereenigde werking van Holloway's Zalf en Pillen onwederslaanbaar. Hel is van weinig belee- kenis boe lang deze kwalen mogen geduurd hebben of hoe traag, verhard, of kwaadaardig zij ook mogen schijnen, de dadclijksche toepassing van de Zalf op de aangedane lichaamsdeelen, en een geregeld ge bruik dezer weergalooze Pillen zullen zeer zeker een genezing bewerken, niet tijdelijk of oppervlakkig, maar volkomen eu bestendig. Zoowel de Zalf zijn sa mengesteld uit zeldzame, kruiden immengang van kwikzilver of eenige andere schadelijke zelfstandig heid. zij zijn deswege even zacht en veilig als kracht dadig en sterk Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1543 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.65 tot 1.00; stieren,0.55 tot 0.80, koeien en veerzen, fr. 0.55 tot 0.85 Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet. 71 Ossen, 0 75 tot 0 85 52 Koeien, 0 70 0 80 3 Stieren, 0 75 0 00 233 Kalveren, 0 75 0 85 Op de markt te Brussel werden dijnsdag 866 varkens te koop gesteld, en men betaalde per kilogram op voet van Ir. 0.84 tot 0.92. Aelst. 21 Nov. Per 1 Tarwe. Masteluin Rogge Geersi. Haver. per 100 kil. Spelt Koolzaad per ICO kil. Lynzaad Koolzaadolie Lijnzaadolie, Koolzaadkoeken. id. Lijnkoeken, tardap. (roode do lüo kil. Aardap. (geelej Nieuwe Botei, de 3 kilogram Eijers, de 25. Vlas per 3 kilos. Viggenen, por stuk, t® soert heet. 32 lit. fr. 18-50 17-00 14-50 00 -00 18-00 00—00 00 -00 00—00 00—00 00-00 00-00 UO-OO -OU 0 8-18 3-36 3-36 20 00 50 cent. a 20-5,i 18 00 15- 00 00-00 20-00 UO-OO 00-Oo 00 - 00 00 00 00- Oo 00 - 00 00 - 00 6 5ij 0- 0« 9 Oo 3-54 4-18 2' 15-00 HOPHANDEL. Er waren 56 zakken hop, gewas 1885, welke ver kocht wielden van fr. 35 lot 38 de 50 kilos. POPERINGHE, 20 Nov. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 42—00 00—00 Gemeenten 30—00 35—00 ANTWERPEN, 20 Nov. De kuipboter werd heden morgond ter merkt Der kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,70 fr. 3.10. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. t .30 a 1,6" zwaar gewicht fr. 0,00 a u,00 De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 6,00 tot 8.00; polderper 100kilos fr. 0.00 O.Ou. De eiers betaalde men per 25 sluks fr. 2,75 a 3,00 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 17—00 a 18—00 Rogge, 15-00 16-00 Wintergeersl, 00 00 00—00 Zomergeerst, 17—00 17—75 Haver, 16—00 18 00 Boekwoil, 20—00 21—00 Boonen, 20—00 20 _50 Bitlerpeën, 18-50 00—00 Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 10 Vrouwkl. 10 HUWELIJKEN. P De Beul, twijndersg. met M. Van Mieghem, tw. OVERL1JDENS. J. Cools, gepens. pastor-Deken, 64 j., Molenstraat. A Rombaut, w® De Lattre, z. b. 78 j., Leopoldstr. J Bombeke, vv® Meert, twijnd. 70 j., Schaarbeke. M. Vercammen, tw. 14 j.. Molenstraat. J. Slagmulders, dienstm 20 jSchaarboke. 3 kinderen onder de 7 jaren Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangipen vau den 13 tot den 19 Nov. 1885. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 2 Vrouwelijk a 1 OVERLIJDENS. M -T. Branckaarl, 18 j. z. b. ongehuwd, Hospitaal. 1 kind onder de 7 jaren. STAD AALST. Naar Geldprijzen. Vooruit 10 fr. gegeven door de Maatschappij De ware Vrienden van St. Job, gevestigd ter Estaminet a Het Hof van Regelsbrugge, bij den heer P. Schouppe, op Dijnsdag 1 December (St. Eloy.) om 4 ure namiddag. De inleg is bepaald op 60 cenlimen per schuit. LUISTERRIJKE PRIJSKAMP op den gegeven bij den"heer Victor VAN DEN EYNDE, in den Bieënkorf, te Aalst. Vooruit een prachtig hangend uurwerk met slag (Régulateur) en vijf franks. Inleg vijftig centiemen, dienende voor andere prij zen. De loting voor de samenstelling der seriën zal plaats hebbeu Zondag 22 dezer maand, ten 9 ure 's avonds, om den kampstrijd Zondags daarop volgende ten 8 ure aanlevangen. Joseph VANDER MEERSSCHE, Lange Zout- straat, N® 45, te Aalsl, heeft de eer het publiek kenbaar le maken dal er in zijn magazijn, te verkrijgen zijn alle de soorten der vermaarde Belgische Lamp. Het glas dezer lamp is onbreekbaar. De wiek moet nooil gesneden worden; 't is voldoende dat bet verbrande deeltje lichtelijk afgevreven worde. Prijzen te beginnen van fr. 9.00 en hooger. van Aalst. De Besturende Commissie der Burgerlijke Godshuizen van Aalst, brengt ter kennis der belanghebbenden dat zij in hare gewoonlijke Vergaderingszaal, op Dijnsdag 1 December aan staande, om 10 ure voormiddag, zal overgaan, bij geslolene soumissiën, tot de openbare aan besteding der Levensmiddelen en andere voor werpen, beschikt voor het dienstjaar 1886. Het kohier van lasten en bespreken is berus tende op hel Bureel der voormelde Commissie, alwaar eenieder er kennis kan van nemen van heden tot den dag der aanbesteding, van 9 ure tol 's middags en van 2 tot 4 ure des namiddags. Aalst, 20 November 1885. De Sekretaris, De Voorzitter, Fr. CRICK. Baron Paul BETHUNE. De Sekretaris TALLOEN, te Hiliegem, zal door bevoegd ambt, verkoopen, te Hiliegem aan den Bocht, Paardenweide, enz., op Maandag 23 November 1885, om 9 ure 's morgens, ten verzoeke van de beeren A. cn Ch.-L. Schoc- kaert, landbouwers en eigenaars te Hiliegem 11 Eiken, waaronder 3 Pestels en 3 Lassen 49 zware Kanadas, 12 Abeelen, 28 Olmen, 15 Essclien, 4 Beuken, 2 Elzenbooipen eq 20 koopen Eiken en Ölmentronken en 45 buiten gewone schoone Wilgen ten meerderen deele van 2 meters 15 centimeters omtrek en vïfi zuiveren wasdom. OPENBARE VERKOOPING VAN te Oultre en Aspelaere. De Gemeente-Sekretaris en Zaakwaarnemer Cn.-J. VAN SANDE, le Nieuwerkerken, zal door bevoegd ambt, op Dijnsdag 8 December 1885, om 10 ure juist voormiddag, openbaarlijk verkoopen 1° Namens jufvrouw üathilde Arents, eige nares te Haeltert, 43 aren 10 centiaren gekapt Elzen Slaghout, dienstig voor Hopstaken, te Oultre in eenen bosch.wijk genaamd Molenveld verdeeld in verscheide kuopen. 2' Namens .Madame weduwe Van Lunduyt, eigenares te Nieuwerkerken 49 koopen zware Kanadaboomen, te Aspe laere, achter den watermolen wijk Hofstadl. Men zal vergaderen te Oultre, ter herberg De Papegaai, bewoond bij den heer Cons tant De Coppel, wijk Sevecoot. Alles op gewone conditiën en tijd van beta ling. OPENBARE VERK00PING~VAN allerschoonste hoogstammige (van 2 m. lot 4 m. diklo,) onder Moorsel, Wieie en Herdersem. De Kandidaat Notaris CH. DE VIS te Aalst, zal door bevoegd ambt, op Donderdag 10 December 1885, op klokslag van 9 ure 's morgens, ten aanzoeke van den heer Polydore Podevyn, molenaar en grondeigenaar te Aalsl-Mijlbeke, openbaarlijk verkoopen onder Sloorsel 1. Aan de behuisde hofstede bewoond door Ch.-L- De Ridder, wijk Dries, 1 schoonen Wilg en 1 mageren Olm. 2. Op eene partij land aan de Biesebroeken nabij den wijk Hoeksken, in gebruik bij Joannes Van der Kussen en Frederik Spinet, 3 koopen dikke Canadas. 3 Op eene partij land wijk Tinnenhoek tegen dc hofstede van Franciscus Uyttersprot in gebruik bij Judocus Van Nuffel, 2 koopen zuivere Wilgen. 4. Op eene partij land wijk Tinnenhoek achter de hofstede van de kinderen Ringoot, in gebruik bij Van Nuffel voornoemd. 8 koopen schoone Wilgen. onder lVieze 5. Op eene partij land nabij de Gauwerstraat in gebruik en neven de hofstede van Frans Moortgat, 1 koopen Canadas. onder Herdersem 6. Op eene weide in de Bellekensmeersschen of Haverweide, in gebruik bij Frans Borms, 20 koopen extra schoone Canadas. Te,vergaderen te Moorsel, wijk dries. Döfe Boom en zijn allen van zuiveren wasdom en gekend voor de schoonste der omstreek. Het ougeld zal gereed moeten betaald worden. Mits goede en welgekende borg tijd van betaling voor de koopprijzen tot t Oktober 1*86. Dag der betalingen alle Dijnsdagen der maand Oktober, van 9 ure 's morgens tot 3 ure namiddag. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, groote Markt. De Notaris DE PAUW te Aalsl, daartoe in rechte benoemd, zal ten verzoeke van wien het behoort en ten overstaan van den heer Vrederechter des caDtous Aalst, ingevolge het voorschreven bij de wet van den 12 Juui 1816, met een gewin van een half per hon derd palmslag openbaarlijk verkoopen Stad Aalsl. Groote Markt. Een schoon en groot Winkelhuis, geslaan en gelegen te Aalsl, aan de Groote Markt in hei begin der Molen straat, geleekend nummer 4, hebbende gelijkvloers groote winkelplaats, salon, cour en achtergebouw, bestaande in kelder, keuken, kamer en zolder, op op bet eerste verdiep 4 schoone en groote slaapka mers, groolen allée met ingemaakte kleerkas; op het tweede verdiep 4 groote kamers met allée en inge maakte kleerkassen, verders 2 zolders en 2 kelders dit alles gekend op het plan kadastraal sectie A N° 865, komende van den eenen kant aan het huis van den beer Jacques Van den Bossche-Mallbys en van deo anderen kant aan het koffljhuis geuaamd Het Pavilloen, wezende den eigendom der Burgerlijke Godshuizen dezer stad. Lest bewoond geweest door Madama Weduwe Lessens-Beeckman Dit huis kan gezien worden de 4 eerste werkdagen der week, van 2 lot 4 ure namiddag. De kooper zal er met betaling zijner koopsomme in genot van treden. ZITDAGEN Instel, Donderdag 3 npppmhpr Verblijf, id. 10UecemDer ,88S Telkens om 2 ure namiddag, te Aalst, ten Stadhuize ter gewone Zittingzaal van hel Vredegerecht. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich tpn kantoore van bovengenoemden Notaris DE PAL'W, Keizerlijke plaats te Aalsl, N° 26, alwaar er gestadig geldsommen te bekomen zijn mits onderpand. Om uit de overdeeidheió te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN Landbouwersalem2 Melkkoeien, Hond en Karre, Hooi Stooi en Brandhout, Te Moorsel, Tinnenheekstraat. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Vrijdag 11 De cember 1885, om 8 ure 's morgeDs, ten hove van de kinderen Van der Meerscbe, te Moorsel, wijk Tin nenhoek, in het openbaar verkoopen a. Huismeubels zoo als tafels, stoelen, kleer-en andere kassen, horlogie met kas, printen, stoof met loebehoorlen, koperen mooren en koffljpot, ijzeren en gleisen keukengerief, aarden tobbens en teclen, blikken hakers, houten emmers, koperen lantaarnen lamp, spiegel, koekpan, koperen pan, quinquets, enz. b. Landbouwersalem zooals korlewagen, raap- molen, wanmolen, kuip en keern, vleeschkuip, vleeschblok, aalkuipen, egge, slijpsteen, schuppen, braken, gaffels, reeken, rieken, mesthaak, aalschep per, pikken en zijsen, ladders, bakmouile, land- draad, ledige zakken, en baseul met gewichten. c. 2 schoone bekalfde Koeien. d Een hondenkarre en trekhond. e. Eene hoeveelheid hooi, strooi, brandhout en schelfhouten. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekonde borge en betalende de koopen van en oqder de 5 franks complant. OPENBARE VERPACHTING der van de Kerkfabriek der gemeente Moorsel. gelegen te Moorsel, Meldert, liaardegem en Wieze. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Donderdag 10 December 1885, om 8 ure's morgens, ter herberg van den heer De Wolf, Gemeente-Secretaris, nabij de Static namens de Kerkfabriek van Moorsel, overgaan tol de verpachting harer goederen gelegen te Moor sel, Meldert, Baardegem en Wieze. MERKWAARDIGE VERKOOPING van hoogstammige en gavige EikenOlmen, Abeelen. Esschen, Kanuda, Wilgen, Populieren, Henelaren en Beuken te Herdersem, Gijsegeiu, Hofstade en Erpe De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 23 November 1885, namens Je volgende eigenaars, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. Om 3 ur6 's morgens. 1. Namens den heer Alpli. Janssens-De Schryver, te St-Nikolaas. A. 1 schoonen Populier en 1 Abeel, nabij het Sas van Wieze, achter de hofstede van den heer De Bièvre Gemeente Gljsegem B. 4 schoone en gavig6 Kanadaboomen, op het Roeveld, nabij den Dries, aan het gebruik van den heer C-L. Van Hauwermeiren. Gemeente Hofstade. Om 9 ure slipl's morgens. C. 6 schoone cn gavige Kanadaboomen, aan het gebruik van de kinderen De Haeck, genaamd het Gehucht. D. 12sctaoonuen gavige Kanadaboomen, aan het gebruik van den heer F. Claessens, genaamd De Heyde. Voor de Boomen te Hofslade te vergaderen, ter herberg van den heer Frans Slodde, wijk Babbelaar. Gemeente Erpe. Om 12 ure slipt 's middags. 2. Namens het Bureel van Weldadigheid der gemeente Erpe. 5 schoone en gavige Kanadas en t Wilgenboom, op den Herssing, aan hel gebruik van J. Waulers, wijk Hoonegem. tli schoone en gavige Kanadaboomen, aan eene partij Land aan hel Hof ter Vaerent, wijk Hoonegem. 4 schoone en gavige Kanadaboomen, aan het ge bruik van De Troyer, Herzelarenhaag, wijk Krevel- hoek. schoone en gavige Kanadaboomen, aan een per ceel Bosch, rechtover de herberg De Roos.'» 39 schoone en zware Kanadaboomen, rechtover het hof van den beer D. De Swaaf, wijk Zevencoot. 3® Namens de erven Cassier, le Erpe. 14 schoone en gavige Kanadas, 8 schoone hoog stammige Eiken, 1 Wilg, 1 Esch, 1 Beuk, 1 Herzelaar en een schoonen zwaren Abeel, allen aan een perceel meersch, wijk Hoonegem, aan de beek 4U Namen3 den heer Joannes Verhoeven, te Erpe. 2 schoone en zware hoogstammige Kanadaboomen aan een perceel meersch nabij de Gentschekassei (Sterre). 5® Namens dame W° De Hert-Van de Putte, te Aalst 5 zware hoogstammige Kanadaboomen. aan bare hofstede wijk Zevencoot, bewoond door Victorin De Craecker. 3 zware hoogstammige Kanadaboomen, aan eene partij Land aan den Gentweg. 6° Namens den heer Dominicus Verhoeven, to Erpe. 6 schoone en gavige Kanadaboomen aan een per ceel land aan den Gentweg. 7® Namens den heer Dominicus De Swaef, te Erpe. 6 schoone en gavige Kanadaboomen aan een per ceel land aan den Gentweg. 8® Namens juffrouw w® Em. Verboeven, te Erpe. 2 schoone en gavige Kanadaboomen, rechtover het bof van voornoemden heer D. De Swaaf. 9® Namens den he6r J. De Bruyn, le Aalst. 6 zware en hoogstammige Kanadaboomen, aan een perceel meersch in gebruik bij de wed. D. De Nys, wijk Zevenkoot. 10° Namens den heer Aloïzius D6 Swaef, te Erpe. 1 schoonen Wilgenboom, aan een perceel land, wijk Zevenkoot. li® Namens Jufrouw wed. Redant-Meuleman, te Erpe. 4 schoone en gavige Kanadaboomen, in den schoonegem. Meest al deze Boomen hebben eenen omtrek van 2 meters tot 2 meiers 50 centimeters, eu zijn allen ge slaan in de nabijheid der kassei, dus gemakkelijk voor hel vervoer. ORDE DER VERKOOPING. Men zal vergaderen te Herdersem, nabij het sas te Wieze, achter de hofstede van den heer De Bièvre, alwaar de verkooping zal aanvang nemen, het volgen de orde zal gevolgd worden. A. Om 8 ure stipl 's morgens to Herdersem, nabij het sas te Wieze, achter de hofstede van den heer De Bièvre. te Gljsegem op het Roeveld, nabij den Dries. Om 9 ure stipt 's morgens, te Hofstade op het ge hucht en Heyde. Om 12 ure stipt 's middags, te Erpe Hoonegem, aan den Herssing, de Beek, Hof ter Vaerent, Krevel- hoek, Gentschekassei, Zevencoot, Gentwegen Schoo negem. Verders op gewone voorwaarden en lijd van be taling mits stellende goede en gekende borge. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING VAN Landbouwersalem eene Geit, Hooi, Strooi, Mest, en Loof te Velde, le Erpe, Edixvelde. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Donderdag 26 November 1885, om 8 ure 's morgens, ten hove van wijlen den heer J. De Nys, te Erpe, Edixvelde, in het openbaar verkoopen A. Huismeubels zooals tafels, stoelen, kleer- en andere kassen, printen, stoof en jacht met tocbeboor- ten, twee koperen koffijpotten,twee mooren, ijzereD, gleisen keukengerief, aarden tobbens en leelen, tin nen tellooren, blikken hakers, koperen lantaarn en lamp, vischpan, koekpan, wafelijzer, kopperen pan, quinquets, spiegel, hofgieter, flesschen, enz. B. Een wollen en anjere matrassen, pluimen hup pelingen en kussens en kleedingslukken. C. Laudbouwersalem zooals Kruiwagen, melk-en andere kuipen, twee vleesclikuipen, landdraad, lad ders, wanmolen, handwan. bakmouille, houlbak, ledige zakken, slijpsteen, houten emmers, wasch- stoel, enz D. Eene groote hoeveelheid hooi, strooi, dooiers- strooi, gezaagd kanadaberd, kruiwagenlremels, mest en aal iü den put E. tl Kiekens en Haan en 1 Geil. F. Ongeveer 10 aren Loof en Wortels te velde. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits goede en gekende borge en betalende de koopen van en onder de 3 franks comptant. Openbare Verkooping van eene te Erpe De Notaris EEMAN le Erpe zal, namens wien bel behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene behuisde Hofstede met de gebouwen van Woning, Schuur, Stalling en Bakhoven alsmede met Boomgaard en Tuin, gestaan en gelegen te Erpe, nabij de plaats aan den zadelweg, gekend bij kadaster wijk C, nummers 246b en 248e, aldaar groot 10 aren 80 centiaren, palende ten oostede erven van Joannes Van den Eeckhout en jufvrouwen de gezusters Van der Eist, ten zuide en teD wesle den zadelweg, ten noorde over den voetweg den heer Van Wassenbove-Hosselaer. Onmiddelijk ingebruiklreding. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 November Verblijf Donderdag 3 December 1885- Telkens om 4 ure van den avond, ter herberg ge naamd Den Gouden Leeuw, gehouden door den heer Giistaaf D'Haese, te Erpe, Dorp. OPENBARE VERPACHTING der van het Armbestuur der gemeente Erpe gelegen te Erpe, Ollergein, Erondegem, Metre, iYieuwerkerkea, Smellede en Lede, alsmede het recht van Jagen op zelfde Goederen De Notaris EEMAN le Erpe, zal op Maandag 7 De cember 188.1, orn 8 ure s morgens, ten Gemeente- huize van Erpe, bij den heerCh. Noël, aan bel Doro namens bel Armbestuur van Erpe. overgaan lot da Verpachting zijner goederen en van bel roebt vab jagen op zelfde goederen gelegen le Erpe, Oltergem Lede Nieuwerkerken, Smetlede en VENOITIE VAN buitengewoon scboone en gave te Aalst-MIjlbeke. De Notaris DE GHEEST le Aalst, zal op Donderdag 10 December 1885, te beginnen ten 12 ure stipt te middag, te Aalst-Mijlbeke, ter Dagemelde plaatsen, openbaarlijk verkoopen, de volgende Boomen, te weten Namens den heer Leo Callebaut Op het Eeckhout, nabij den Watermolen, 14 koopen Wilgen v Op het Spitsveld, nabij de Beekstraat, 4 koopen Wilgen. v Op 's verzoekers hofstede, aan de Koeistraat. 26 koopen Wilgen. Alle deze Boomen zijn van buitengewoon 3choonen en gaven opwas en hebben eene dikte van een tot rond de twee meiers. Namens den beer Jan-Baptist Schelck Aan zijn land nabij voormelde hofstede van den heer Callebaut, 4 Eiken en 3 Abeelen En namens jufv. wed Jan-Baptist Arys Aan hare hofstede, aan de Koeistraat, een Eik van rond de 2 meters dikte. Verders ook eenige koopen Brandhout op voorzegde hofstede van den heer Leo Callebaut. Gewone|konditiën en tijd van betaling, mits stellen' de goede en gekende borg. Bij verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING VAN EENE TE BAARDEGEM. Ds Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eene behuisde Hofslede, gestaan en gelegen te Baardegem, gehucht Eerdegem, groot volgens meting daarvan gedaan door den heer Henri Jooslens, 5S aren 38 centiaren, gekadastreerd wijk A, N®» 2. 3a, 4 en 5, palende ten ooste aan Lodovicus Uyttersprot, ten zuiden met halfbeek medegemeten, aan Pelrus- Josephus Van Langenhove, ten weste met halfbeek ook medegemeten aan de steenweg naar Moorsel en ten noorde aan den steenweg naar Wieze. Bewoond en gebruikt door den eigenaar Guillel- mus-Severinus Van Langenhove. VERDEELD IN DRIJ KOOPEN Eerste koop 25 aren Lochting en Boomgaard ten ooste waarop zich bevindt eenen schoonen en slerk- gebouwden Hopharst, zeer wol geschikt om veran derd te worden in woonhuis. Boomprijs fr. 200 Gebracht op 1170 fr. boven 200 fr. boomprijs. Tweede koop 18 aren 40 centiaren Grond en Boomgaard uitmakende ten west-noord boek tusscben de twee steenwegen, op welken koop zich bevindt de Stalling en een deel van het woonhuis, te scheiden op het midden van de schouw en deD muur. Boomprijs fr. 180 Gebracht op lOOl» fr. boven 180 fr. boomprijs. Derde koop 14 aren 98 centiaren Grond en Boom gaard ten zuidweste met schuur en deel van bet Woonhuis er op slaande. Boomprijs fr. 80. Gebracht op 760 fr. boven 80 Ir. boomprijs. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 10 v Verblijf 54 November 1885. Ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd HET MOLENHUIS,» bij den heer Louis Fies, te Baardegem, gehucht Eerdegem. GELD. Bij bovengenoemden Notaris DE GHEEST is er geld te bekomen aan gematigen intrest, mits bezet. VEND1TIE VAN De Notaris BRECKPOT, le Aalst, zal op Maandag 30 November 1885, om 1 uur namid dag, openbharlijk verkoopen, te Erembodegem, op den Kluisenbosch 30 schoone en zware Kanada Boomen en 30 koopeD zwaar Eisen cn Esschen Schaarhout, dienstig voor hopstaken. De Notaris BRECKPOT te Aalsl, zal open- baarlijk verkoopen De lielfl van 19 aren 5 cent. Land, te Meire, op de Kaulerbaag, sectie C, n° 1185. Ingesteld fr. 500. LAATSTE ZIT DAG Dijnsdag 1 December 1885, om 3 ure namiddag, ter herberg van Frans De Schutter, le Nieuwerkerken, Edixveld. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal door bevoegd ambt, op Maandag 23 November 1885, om 1 uur namiddag, openbaarlijk verkoopen 125 koopen schoon en zwaar Eisen Schaar hout, waaronder verscheide koopen dienstig voor Hopstaken, te Erembodegem, Osbroekken. Bij sterfgeval, OPENBARE VERKOOPING van alsmede van Meubels, Herberggerief en Landbouwersalem, te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKPOT, te Aalsl, zal net gewin van palmslag, openbaarlijk verkoopen Een schoon Huis met zijne Erve, wezende de van ouds gekende herberg De Ploeg, thans uitmakende eene tweewoonst, te Aalst-Mijlbeke, Moorselschebaan, sectie F, N" 60f en 60g', groot 3 aren 10 centiaren. Het goed zal met reserve van accumulatie in twee deelen opge roepen worden. ZITDAGEN Instel 24, Verblijf 28 November 1885, telkeni om 3 ure namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter te Aalst, Groote Markt. Meubelaire venditie. Voornoemde Notaris BRECKPOT, zal op Maandag 7 December 1885, om 1 uur namiddag, t openbaarlijk verkoopeD, al de Meubels, Her- iberggeriel en Landbouwersalem, zich ten voor melde huize bevindende.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3