BEVALENTA ARABICA Gij die hoest ÜT OPENING Taiidlicclkmulisc Inricliliiig JACQUES DE LEEUW Keizerkarelstraat N° 83, te GENT Bericht. NATION A LIE MILITIE Bestuur der Burgerlijke Godshuizen van Aalst. Kanadaboomen en Slaghout Canada, U ilgen. en Olmen Hoornen, Groolc Vogelschieting met de Holle, BERICHT. Te huren. BERICHT. HUISMEUBELEN, GOEDEREN Behuisde HOFSTEDE, een schoon en groot HUIS i Vemlilie van Houwnialerialeii. Eiken. Abeelen cn Wilgen Boomen, Meersch en eeu perceel Land, Venditie van Boomen en Schaarhout. Zaailand te ïMeire. QOEDERE HST, VLOEIMEERSCH goede ZAAILANDEN Zaailanden te Meldert. KUNSTTANDEN. Verandering van woonst GEZONDHEID AAN ALLEN wedergegeven zonder medecijnen, zonder buikzui vering en zonder kosten door de smakelijke gezond- heidsblocm Du Barry van Londen, genaamd Vijf en dertig jaren onveranderlijke goede uilslag, genezende moeielijken eetlust, slechte spijsverlee- ringen, maagontstekingen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, maagzuur, hartkloppingen, ;>lijme righeid, braaklusl, maagopwerpingen, brakingen- verstoplheid, buikloop, bloedloop, koliek, longtee, ring, hoest, asthma, beklemdheden, duizeligheden- benauwdheid, bloedaandrang, zenuwkwaal, slape, loosheid, droefgeestigheid, suikerziekte, zwakheid, uitgeputheid, bloedeloosheid, bleekzucht, alle de wanorden der borst, van de keel, des adems, van de stem, der luchtpijptakken, van de blaas, der lever, van 't slijmvlies, der herssen en van 'l bloed, als ook van alle ontsteking en koortsachtige reuk bij 'l op staan, ofwel na bet gebruik van zekere verradende spijzen, aDjuin en look, enz of sterke dranken, zelfs na den tabak, 'l Is bovendien het voedsel bij uitmun tendheid, 'l welk alleen alle de ongevallen der kinds heid voorkomt - 90,000 genezingen er onder be grepen deze van mevrouw de hertogin de Castle- sluart, de hertog de Pluskow, mevrouw de mark gravin de Bréhan, lord Sluart de Decies, pair van Engeland, M. de ilokler-professeur Wurger, enz., enz. N° 63,476 de E. H. Pastor Compare! van eenen 18 jarigen moeielijken eetlust, van maag, buik- en zenuwpijnen, van flauwten en nachtelijk zweeten. Genezing n® 99,625 Avignon, 18 April 1876. De Revalenta Du Barry heeft mij op 61 jarigen leeftijd genezen van twintig jaren lang verschrikkelijk lijden Ik wa3 van zulkdanige vreeselijko benauwheden aan gedaan dal ik mij noch aankleeden noch onlkleeden kon, daarbij maagpijnen dag en nacht en akelige slapeloosheden. Alle remediën legen deze bedrukt heden leden schipbruik de Revalenta heeft er mij gauscli van verlost. Borrel, geboren Carbonnetty, Ëessemslraai, 11. Genezing N® 98,614 Sedert jaren leed ik aan gebrek van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan kwalen van het hart, der lenden, van de blaas, aan zenuwprikkelingen en droefgeestigheid; alle deze ziekten verdwenen onder den hcilz3men invloed van de goddelijke Revalenta. Leo Péyclet, onderwij zer te Eynan^as, (Haute-Vienne.) N® 49,811 Mevrouw Maria Joly, van vijftig jaren lang verstoptheid, slechte spijsverteering, zenuw aandoening, slapeloosheid, asthma, hoest, windach- tigbeid, krampen eu brakiogen. N° 46,270 M. Roberts van eene longteering met hoest, brakingen, verstoptheid en dooiheid gedurende 25 jaren. N* 49,522 M. Baldwin van de volkomenste uit putting, verlamming der blaas en der lichaamsdeelen en gevolge van buitensporigheden der jeugd. Genezing N® 85,421. Brussel, 23 Juni 1874. Mijn jongste zoon, verlaten door de geneesheeren in den ouderdom van vijf maanden, wilde geen voed sel nemen, noch kon het verteeren, en bevondt zich bij gevolg in eenen staat van zwakheid welken zijn leven in gevaar bracht; 'lis alsdan dal ik hem de Revalenta deed nemen, welke hij met lust at, en gedurende verscheidene maanden bleef hij er zich meê voeden. Heden is bij It jaar oud, en zeer wel varend.Desaveut, professor aan 'l Conservatorium, Vonckstraat, 61 M F. W. Beneke, professor vau geneeskunde aan de Hoogschool, deed het volgende verslag aan de cliniek van Berlyn, op 8 April 1872 Ik zal nooit vergeten dat ik het levensbehoud van een mijner kinderen aan de Revalenta te danken heb. Het kind leed, op zijne vierde maand, zonder ge kende oorzaak, aan eene volkomene uitmergeling met gedurige brakingen die wederstand boden aan den meest bezorgden leefregel, aan de zorgen van twee minnen en aan allo de verplegingen der genees kunde. De Revalenta heeft de brakingen onmiddelijk doen achterblijven en in zes weken tijds zijne ge zondheid hersteld. Mijne proefnemingen sedert dien werden met den zelfden goeden uitslag bekroond. Genezing N® 75,124 M en Mm® Leger, 128 Ober- kampfstraat te Parijs, van eene leverziekte met bra- kiDgen en verschrikkelijken buikloop, die 16 jaren lang aan alle verpleging hadden wederslaan. Genezing N® 79,721 Mm0 Chauvet Pizzala, van bloede loosheid, uilputting en benauwdheden. Viermaal voedzamer dan het vleesch, zonder ver hitting, spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. In doozen van 1/4 kilo, fr. 2.25 1/2 kilo, fr. 4 1 kilo, fr. 7 00 12 kilo, fr. 70. De beschuiten van Revalenta in doozen van 4, 7 en 16 fr. De chocolade- Rovalenta 1/2 pond, fr. 2.25 1 pond, fr. 4 2 pond, fr. 7. Verzending tegen postwisselde doozen van 36 en 70 fr. franco. Depot overal bij de apothekers en kruideniers Du Barry en C® limited. - Algemeene agent voor Belgie M. Emiel Timmermans, Rouppeslraat, 6 en 8, te Brussel Depots te Aalst bij MM. G. Beydeler en Meirschaut, apothekers. te Geerardsbergen bij M D. Wittinck, apotheker. te Ninove bij M Druwé- Jelie, kruidenier. Holloway's Pillen. Zijn hel beste geneesmiddel ter wereld voor van streek geraakte lever, gal en slechte spijsvertering De wonderlijke kracht van dit heilzame middel, en de goede resultaten verkregen bij patiënten, die aan gemelde kwalen leden, zouden ongelooflijk schijnen, waren zij Diet bevestigd ge worden door de lallooze genezingen er door bewerk stelligd, en door het bestendige voordeel uit hun gebruik getrokken. Deze onwaardeerbare Pillen ver zachten en versterken het zenuwstelsel, zuiveren hel bloed, regelen de afzonderingen, en vei sterken het gestel. De kwaal vliegt voor hen weg. Zij zijn geheel samengesteld uit uittrekselen van planten, onvermengd met het eene of andere mineraalachtige of schandelijke bestandeel. Zij kunnen daarom gerust en volkomen veilig gebruikt worden voor zwakke vrouwen en jonge kinderen. HOPHANDEL. Er waren 55 zakken hop, gewas 1885, welke ver kocht wielden van fr. 30 tot 35 de 50 kilos. POPERINGHE, 27 Nov. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 38—00 00-00 Gemeenten 2800 3500 ANTWERPEN, 27 Nov. De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,60 fr. 3.05. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. «.35 a 1,6° zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00 De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 6,00 tot 7.00; polderper 100kilos fr. 0.00 6.OIL De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 3,00 a 3,25 Ziehier de prijien der granen op de merkt in hel Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. Rogge, Wintergeerst, Zomergeerst, Haver, Boekweit, Boonen, Bilterpeën, 16—50 a 18-00 15-00 16-00 00-00 17—00 16-50 19-50 20—00 19-00 00—00 17—75 18 - 00 20—00 21 -00 00—00 11. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 4 Vrouwrl. 7 HUWELIJKEN. C. Verleyson, reiz., met C. Kieckens, z. ber. A Van den Brempt, handel., met M. Van der Biest, z. ber. J. Heirman, twijnd.met C. Van den Brempt, twijnst. B. Heyman, loodg., met R. De Coninck, z. ber. J. Van Geert, vuurst.. met M. Tillon, kantw. Em. Huylenbroeck, twijr.d met L. Col bert, twijnst V. Sterck, vleesch., met M Segers. z ber. J. De Neef, verwer, mei M. Van den Spiegel, z. ber. OVERLIJDENS. M Alterman, wed. Blommaert, z. ber. 77 j. Nieuw- slr. F. Van Mol m. Van Mol, z. ber. 83 j Mijlb. J. Van der Eist, wed. Meert, z. ber. 64 j. Keizerstr. J. Temmerman wed'. Schollaeit, z. ber. 72 j. Si Job. A. Van der Heyden, vr. De Petier, z. ber. 78 j. Schaarb 2 kinderen onder de 7 jaren. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften ra* den 20 tol den 26 Nov. 1885. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 1 4 Vrouwelijk 1 HUWELIJKEN. P. De Vos, 21 j. twijnder, met M. De Mol, 22 j. handschoenmaakster. OVERLIJDENS. B F. Piret, 92 jaren, z b. wed van M. C. De Backer, Hospitaal. Herrinnerl u dat do Bonbons Graninonl, boreid met leer de eenigste radikale remedie zijn tegen den hoest, dc vallingen, de Bronchitis, de Zinkingen en de heescheid. Zij zijn aangenenaam van smaak en gemakkelijk om nemen, (de kinderen zuigen ze met gretigheid op) en besparen 20 maal hunne waar de da3r zij aac dezeu die hoesten den aankoop van postillen, boratsiroop en andere bereidingen, en tisane vermijden. Vraag raad aan uwen geneesheer cn altijd zal zijne antwoord wezen Gij hoest, gebruikt de bonbons GrammontPrijzen de doos fr 1.75 1/2 doos fr. 1.10. Zich van de namaaksels mistrouwen. Slrenglijkde handteekening van D' Grammont eischen.— te verkrijgen te Aalst bij den apotheker Emiel MeganeL, Leopoldstraat VAN DE amerikaansche VAN CH1RVRG1EN DENTISTE van Anerika, Gedeplomeerd in Belgie Is dagelijks te raadplegen voor het genezen van tandpijn zonder trekken, door eene Antiseptische be handeling bel vullen der tanden en OrifieereD in 10 uilvindingen. Het plaatsen van kunsttanden en gebitten geschiedt zonder pijn, daarvoor bekroond met VIER EERSTE PRIJZEN. Alle kunsttanden worden geplaatst zonder verhemel- platen, zonder veeren of haken, zonder oude wortels te trekken of de minste pijn lo veroorzaken. Met waarborg voor 20 jaar. Allo gebitten in 3 uren afge werkt en geplaatst 5 fr. de tand en er niet boven 5 fr. Operation zander navolging, geheel zonder pijn Dagelijks koslelooze raadplegen voor armen, van 3 lot 4 ure 's namiddags. Familieabonnementen voor het regelen van Kinder landen aan 20 fr. per jaar. Alle zaterdagen te sprekeo en te raadpleegenbij de heer Frans BA1LL1US. Tapissier-Garnierder Kapelle- straat N® 9 te Aalst. Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1229 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.65 tot 1.02; slieren,0.55 tot 0.80; koeien en veerzen, fr. 0.55 tot O.f Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet. 61 Ossen, 0 75 tot 0 85 48 Koeien, 0 70 0 80 4 Stieren, 0 75 0 00 193 Kalveren, 0 75 0 88 Op de markt te Brussel werden dijnsdag 866 varkens te koop gesteld, en men betaalde per kilogram op voet van Ir. 0.84 tot 0.92. 18 Nov. Per 1 heel. 32 lit. 50 cent. Aelst, Tarwe Mastelöin Rogge Geersi Haver. per 100 kil. Spelt. Koolzaad per 100 kil. Lynzaad Koolzaadolie Lijnzaadolie, Koolzaadkoeken, id. Lijnkoeken, Aardap. (roode de 100 kil. Aardap. (geelej Nieuwe Boter, de 3 kilogram. Eijers, de 25. Vlas per 3 kilos. Viggenen, per stuk, 1* soort fr. 18—50 a 20-00 16- 14-50 00-00 18-00 00—00 00-00 00-00 00—00 00-00 00—00 00-00 6on 0—00 7-75 •2-27 3-36 17 -50 15-00 00-00 20-00 00—00 00-00 00-00 00-00 00-00 00 -00 00 -08 6 55 0-00 8-60 2-43 4-10 20 -00 2® 15-00 Te bekomen bij L»on VERVACK, Korlc-zoulstraat 42 Aalst, alle soorten van verschen Visch, 't donder- daags en 't Vrijdags Landoleum en Stockvisch Men neemt abonemeuten aan voor wekelijksche vischleveringen. Alles zuiver, wel bezorgd en aan voordeelige prij zen. STAD AALST. Lichting 1886. Inschrijving. De Burgemeester der Stad Aalst brengt ter kennis van de belanghebbenden dal de inschrijving der jon gelingen, geboren in hel jaar I8t>6 en die diensvol gens moeten deelmaken van dc aanstaande militie lichting van 188-i zal plaats hebben ter Stadssekrc- tarij alhier, bureel van militie, te rekenen van den 1 tot en met den 31 December aanslaande, van 9 ure tol 's middags en van 2 lol 5 ure des namiddags, de zon- en feestdagen uitgezonderd. Degene die vermeenen de storting van fr. 200 vereiscbl krachlens artikel 64 4 en 641» der mililiewet en benoodigd tot het bekomen van eenen plaatsver vanger. worden verzocht dezelve te verrichten bij den heer Ontvanger der Registratie enfdomeinen van het ressort te rekenen van 2 tot en met den 22 Janu ari aanstaande De kvvitlancie van dezen Ambtenaar bekomen, moet voor den 1 Februari aan het Departe ment van Oorlog toogezor.den worden. Aldus opgemaakt te Aalst den 27 November, 1885. De Burgermeester. VAN WAMBEKE. De Besturende Commissie der Burgerlijke Godshuizen van Aalst, brengt ter kennis der belanghebbenden dat zij in hare gewoonlijke Vergaderingszaal, op Dijnsdag 1 December aan staande, om 10 ure voormiddag, zal overgaau, bij geslolene soumissiën, tot de openbare aan besteding der Levensmiddelen pn andere voor werpen, beschikt voor het dienstjaar 1886. Hel kohier van lasten en bespreken is berus tende op hel Bureel der voormelde Commissie, alwaar eenieder er kennis kan van nemen van heden tot den dag der aanbesteding, van 9 ure tol 's middags en van 2 tot 4 ure des namiddags. Aalst, 20 November 1885. De Sekretaris, De Voorzitter, Fr. CRICK. Baron Paul BETHUNE. OPENBARE VERKOOPING VAN te Oultre en Aspelaere. De Gemeente-Sekretaris en Zaakwaarnemer Ch.-J. VAN SANDE, te Nieuwerkerken, zal door bevoegd ambt, op Dijnsdag 8 December 1885, om 10 ure juist voormiddag, openbaarlijk verkoopen 1° Namens jufvrouw .Mathilde Areuls, eige nares te Haellerl, 43 aren 10 centiaren gekapt Elzen Slaghout, dienstig voor HopstakeD, te Oultre in eenen bosch, wijk genaamd Molenveld, verdeeld in verscheide koopen. 2' Namens Madame weduwe Van Landuyt, eigenares te Nieuwerkerken 49 koopen zware Kanadaboomen, te Aspe laere, achter den watermolen wijk Hofsladt. Men zal vergaderen te Oultre, ter herberg De Papegaai, bewoond bij den heer Cons tant De Coppel, wijk Sevecoot. Alles op gewone conditiën en lijd van beta ling. ~""0PENBa7e VERKOOPING VAN allerschoonste hoogstammige (van 2 m. tot 4 m. dikte,) onder Moorsel, Wieze en Herdersem. De Kandidaat Notaris CH. DE VIS te Aalst, zal door bevoegd ambt, op Donderdag 10 December 18«5, op klokslag van 'J ure 's morgens, ten aanzocke van den heer Polydore Podevyn, molenaar en grondeigenaar ic Aalsl-Mijlbeke, openbaarlijk verkoopen onder Moorsel 1. Aan de behuisde hofstede bewoond door Ch.-L De Ridder, wijk Dries, 1 scboonen Wilg en 1 mageren Olm. 2 Op eene partij land aan de Biesebroeken nabij den wijk Hoeksken, in gebruik bij Joannes Van der Kussen en Frederik Spinel, 3 koopen dikke Canadas. 3 Op eene partij land wijk Tionenhoek tegen de hofstede van Franciscus Uyltersprot in gebruik bij Judocus Van Nuffel, 2 koopen zuivere Wilgen. 4. Op eene partij land wijk Tinnenhoek achter de hotstede van de kinderen Ringoot, in gebruik bij Van Nuffel voornoemd. 8 koopen schoone Wilgen. onder Wieze 5. Op eene partij land nabij de Gauwerstraal in gebruik en neven de hofstede van Frans Moortgat, 2 koopen Canadas. onder llerdernem 6. Op eene weide in de Bellekensmeersschen of Havcrweide, in gebruik bij Frans Borms, *20 koopen extra schoone Canadas. Tmwergaderen te Moorsel, wijk dries. Déte Boomen zijn allen van zuiveren wasdom en gekend voor de schoonste der omstreek. Het ougeld zal gereed moeten betaald worden. Mils goede en welgekende borg tijd van betaling voor de koopprijzen tot 1 Oktober 1886. Dag der betalingen alle Dijnsdagen der maand Oktober, van 9 ure 's morgens tot 3 ure namiddag. STAD AALST. Naar Geldprijzen. Vooruit 10 fr. gegeven door de Maatschappij De ware Vrienden van St. Job, gevestigd ter Estaminet Hel Hof van Regelsbrugge, bij den heer P. Sehouppe, op Dijnsdag 1 December (St. Eloy.) om 4 ure namiddag. De inleg is bepaald op 60 centimen per schuit. Te bekomen bij Severin DE BOE Nieuwstraat N°32, Zeelandsche Oesters als ook Osteuscdhe,eerste kwa liteit. Door goede bediening en de geringe prijzen verhoopt bij de gunst van eenieder. Een Hoveuiers Hofstede te Aalst Schaarbeke, groot 83 aren nu bewoond door den heer sieur Constant De Wageneer- De Kegel, omtrent het Schalienhuis. Den huurder zal den keus hebben daarbij in ge bruik te nemen, zooveel land als hij verlangt. Zich te bevragen ten kantoore van den Notaris DE PAUW, t6 Aalst, Keizerlijkeplaats. J. PIJCK-T'SOBBEL, Bier3traat nabij de vaart te Aalst. Heeft de eer 't publiek ter konnis te brengen dat hij aldaar een Restaurant komt le openen. Zijn echtge note oud-Keuken meid van den (Restaurant Crombé, alhier gelast zich ook, zoowel op den buiten als in de stad met middag-en avondmalen. Aan buitengewone lage prijzen. Om uit de overdeeldheio te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN Landbouwersalem, 2 Melkkoeien. Hond en HarreHooi, Stooi en Brandhout, Te Moorsel, TlnnenhoeLstraal. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Vrijdag 11 De cember 1885, om 8 ure 's morgens, ten hove van dc kinderen Van der Meersche, te Moorsel, wijk Tin nenhoek, in het openbaar verkoopen a. Huismeubels zoo als tafels, stoelen, kleer-en andere kassen, horlogie met kas, printen, sloof met toebehoorten, koperen mooren en koflljpot, ijzeren en gleisen keukengerief, aarden tobbens en teelen, blikken hakers, houten emmers, koperen lantaarnen lamp, spiegel, koekpan, koperen pan, quinquels, enz. b. Landbouwersalem zooals korlewagcn, raap" molen, wanmolen, kuip en keern, vleeschkuip. vleeschblok, aalkuipen, egge, slijpsteen, schuppen. braken, gaffels, reeken, rieken, meslhaak, aalschep per, pikken en zijsen, ladders, bakmouile, land- draad, ledige zakken, cn baseul met gewichten. c. 2 schoone bekalfde Koeien. b Een hondenkarre en trekhond. e. Eene boeveelheid hooi, strooi, brandhout en schelfbouten. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge en betalende de koopen van eu onder de 5 franks comptant. OPENBARE VERPACHTING der van de Kerkfabriek der gemeente Moorsel. gelegen le Moorsel, .Heldert, Bnardegcm en Wieze. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Donderdag 10 December 1885, om 8 ure's morgens, ter herberg van den heer De Wolf, Gemeente-Secretaris, nabij de Statie namens de Kerkfabriek van Moorsel, overgaan tol de verpachting barer goederen golegen te Moor sel, Meldert, Baardegem en Wieze. Openbare Vcrkooping van eene I© Erpe DeNolaris EEMAN le Erpe zal, namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het opeRbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene behuisde Hofstede met de gebouwen van Woning, Schuur, Stalling en Bakhoven alsmede met Boomgaard en Tuin, gestaan er. gelegen le Erpe, nabij de plaats aan den zadelweg, gekend bij kadaster wijk C, nummers 246b en 248c, aldaar groot 10 aren 80 centiaren, palende ten oostede erven van Joannes Van den Eeckhout en jufvrouwen de gezusters Van der Eist, ten zuide en ten vveste den zadelwog, Ion noorde over den voetweg den heer Van Wassenhove-Hosselaer. Onmiddelijk ingebruiklreding. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 November Verblijf Donderdag 3 December löö;>- Telkens om 4 ure van den avond, ter herberg ge naamd Den Gouden Leeuw, gehouden door den heer Gustaaf D'Haese, te Erpe, Dorp. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, groote Markt. Do Notaris DE PAUW te Aalst, daartoe in rechte benoemd, zal ten verzoeke van wien het behoort en ten overstaan van den heer Vrederechter des cantons Aalst, ingevolge het voorschreven bij de wet van den 12 Juui 1816, met een gewin van een half per hon derd palmslag openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Groote Markt. Een schoon en groot Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aalst, aan de Groote Markt in hei begin der Molen- straal, geteekend nummer 4, hebbende gelijkvloers groote winkelplaats, salon, cour en achtergebouw, jeslaande in kelder, keuken, kamer en zolder, op op het eerste verdiep 4 schoone en groote slaapka mers, grooten allée met ingemaakte kleerkas; op het tweede verdiep 4 groote kamera met allée en inge maakte kleerkassen, verders 2 zolders en 2 kelders dil alles gekend op het plan kadastraal sectie A N' 865, komende van den eenen kant aan het huis van den heer Jacques Van den Bossche-Matthvs en van den anderen kant aan het koffijhuis genaamd Het Pavilloen, wezende den eigendom der Burgerlijke Godshuizen dezer slad. Lest bewoond geweest door Madama Weduwe Lessens-Beeckman. Dit huis kan gezien worden de 4 eerste werkdagen der week, van 2 tot 4 ure namiddag. De kooper zal er met betaling zijner koopsomme in genol van treden. ZITDAGEN Instel, Donderdag 3) Decembet i885. Verblijf, id. 10 Telkens om 2 ure namiddag, le Aalst, ten Stadhuize ter gewone Zittingzaal van het Vredegerecht. Voor nadere inlichtingen vervocgc men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris DE PAUW, Keizerlijke plaats le Aalst, N® 26, alwaar er gestadig geldsommen te bekomen zijn mits onderpand. te Aalst, aan de Werf. De Notaris DEGHEEST, te Aalst, zal aldaar op de. Werf, aan de Bisschopstraat, den Woens dag 2 December 1885, ten een uur stipt namid dag, overgaan tol de openbare verkooping van eene groote hoeveelheid afgebrokene Bouwmate rialen, ten deele voortskomende van bet huis en hei berg genaamd geweest De Tulp, en bestaande in Balken Bibben. Muurplaten, Slag houten, Deuren. Vitrien-Üak en andere Ramen, Trappen, Ankers, Blauwen steen, Arduinen, Dorpels, Pannen, Brandhout, enz., enz. VEND1TIE VAN buitengewoon schoone en gave te Aalst-Mijlbeke. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op Donderdag 10 December 1«85, te beginnen ten 12 ure stipt te middag, le Aalst-Mijlbeke, ter nagemelde plaatsen, opetibaarlijk verkoopen, de volgende Boomen, te weten Namens den heer Leo Callebaut Op het Eeckhout, nabij den Watermolen, 14 koopen Wilgen. Op het Spitsveld, nabij de Beekstraat, 4 koopen Wilgen. Op 's verzoekers hofstede, aan de Koeistraat, 26 koopen Wilgen. Allo deze Boomen zijn van buitengewoon 3choonen en gaven opwas en hebben eene dikte van een tot rond de twee meters. Namens den heer Jan-Baptist Schelck Aan zijn land nabij voormelde hofstede van den heer Callebaut, 4 Eiken en 3 Abeelen. En namens jufv. wed Jan-Baptist Arys Aan hare hofstede, aan de Koeistraat, een Eik van rond de 2 meters dikte. Verders ook eenige koopen Brandhout op voorzegde hofstede van den heer Leo Callebaut. Gewone kondiliën en tijd van betaling, mits steil en de goede en gekende borg. s OPENBARE VERKOOPING van 2 perceelen TE ERPE. De Notaris EEMAN, le Erpe, zal namens wien het behoort, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en met gewin van palmslag in het openbaar verkoopen Eerste koop Een perceel Mecrsch gelegen le Erpe, in de Oostmeerschen, gekadastreerd sectie D, N®917, jroot aldaar 23 aren 6i» cent. en volgens titel 23 aren 68 cent palende ten ooste den heer Em De Coen en anderen, ten zuide Conslancia De Troyer, ten weste den Arme van Erpe en den voetweg, en ten noorde Albinus Van Vaerenbergh en den heer Em. De Coen. Ingebruik bij de heeren Bernardinus Lievens en Jan Bapt. Van lmpe. Tweede koop Een perceel Meersch gelegen te Erpe, op den Kleyberg of Scboonegem, gekadastreerd wijk C, N® 617, groot aldaar 19 aren 70 cent. en volgens titel 19 aren 27 cent. palende ten ooste An gelus De Gendt als gebruiker, teu zuide den heer De Swaef, ten weste den heer R. Van Droogenbroeck, en ten noorde de erven Van der Noot. Ingebruik bij den heer Angelus De Gendt, te Nieu werkerken. Derde en laatste koop Eene partij Land gelegen te Erpe, op den Hoogkauter, gekadastreerd wijk, C N° 878, groot aldaar 22 aren 40 cent. en volgens titel 22 aren 44cent. palende ten oosteden heer Eeman, ten zuide Dom Van Droogenbroeck en Joseph Redant, ten Weste Livinus van Cauter, en ten noorde den heer Van der Eist. Ingebruik bij den heer Jan Bapt. Van lmpe voor noemd. ZITDAGEN vSi™8 L5 December iiu. Telkens om 3 ure nanoen, ter zittingzaal van hel Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. Huismeubels, herberggerief, winkelgertef, land bouwersalem, een raelkschaap en volledig was- alem, te Moorsel, wijk Houten Kruis, ten huize van de kinderen Vermnesen, op Maandag 14 December 1885, om 12 ure stipt 's middags, door '1 ambt van den Notaris EEMAN, te Erpe. VEND1TIE VAN De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Maandag 30 November 1885, om 1 uur namid dag, openbaarlijk verkoopen, le Erembodegem, op den Kluisenbosch 30 schoone en zware Kanada Boomen en 30 koopen zwaar Eisen cn Esschen Schaarhout,dienstig voor hopstaken. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal open baarlijk verkoopen De helft van 19 aren 5 cent. Land, teMeire, op de Kauterhaag, sectie C, n° 1185. Ingesteld fr. 500. LAATSTE ZITDAG Dijnsdag 1 December 1885, om 3 ure namiddag, ter herberg van Frans De Schutter, te Nieuwerkerken, Edixveld. Meubelaire venditie. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Maandag 7 December 1885, om 1 uur namiddag, openbaarlijk verkoopen, ter herberg De Ploeg. te Aalst-Mijlbeke, Moorselschebaan, al de Meubels, Herberggerief en landbouwersalem, zich ten voormelde huize bevindende. OPENBARE VERPACHTING der van hel Armbestuur der gemeente Erpe gelegen te Erpe, Otlergein, Erondegeni Meire, üieuwerkerken, Suietlede en Lede, alsmede hel recht van Jagen op zelfde Goederen De Notaris EEMAN le Erpe, zal op Maandag 7 De cember 1885, om 8 ure's morgens, ten Gemeente huize van Erpe, bij den heerCh. Noêl, aan het Dorp namens het Armbestuur van Erpe. overgaan tot de Verpachting zijner goederen en van hel recht van jagen op zelfde goederen gelegen te Erpe, Otlergein, Erondegem, Meire, Nieuwerkerken, Smetlede en Lede. OPENBARE VERKOOPING van eenen allerbesten gelegen te Wichelen De Notaris BRAET, verblijvende le Gent, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Wichelen. Eenige Koop. Eenen allerbesten Vloei meersch, gelegen te Wichelen, kadastraal bekend sectie A, n" 285 en 286,met eene grootte 3 hectaren 37 aren 20 centiaren. DERDE EN LAATSTE ZITDAG. Donderdag 10 December 1885, om 3 namiddag, in Minard's Kofliehuis Walpoorlbrug straat, le Gent. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKPOT te Aalst,zal openbaar lijk verkoopen. de volgende goederen, gelegen te Aalst-Mijlbeke 1. 6 aren 76 cent. Land, op Keyenberg, secti# Ne 410 B. Ingebruik bij de weduwe Lamagie* 2. 7 aren 07 cenliaren Land, op Keyenberg, .ectie E. Ns 411 d Ingebruik bij de weduwe Lamagie. 3. 26 aren 74 cent, Land, op Keymolen of Quayermeiren, seclie E, N' 111. Ingebruik bij heer Edward Huys. 4. 15 aren Land, op de Tiendagwanden. In gebruik bij Seraphien De Leeuw. 5. Ei. 28 aren 91 cent. Land, op de Tiendag wanden. Ingebruik bij Petrus Baetens. ZITDAGEN Instel 7, Verblijf 21 December 1885, lelkens om 3 uren namiddag Ier Estaminet van d'heer Camille De Rijck-Huys le Aalst-Mijlbeke, lan- gestraat. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 22 aren 70 cent. Land le Meldert. op kleinen Do- ment, seclie C. Nr 294. Ingebruik bij Petrus Bruyninkx. Instel 12 Verblijf 19 December 1885 Telkens om 3 ure namiddag ter zittingzaal van den heer vrederechter le Aalst, groote Markt. Weldra zal hetnieuwe operatiekabinet van Mijnheer J II WAN EOO-GOOBIS, heelmeester, werk tuigkundige tandmeester, thans in de Vollersstraat, 79, le Brussel beslaande, bij den heer CROMBÉ, Albert Liénarlslraat te Aelst, ingesteld worden. M. VAN L00, invoerder van 't nieuwe stelsel van Prolhèse dentaire, bekrachtigd door de geneeskundige Faculteit, beveelt zich bijzonder voor zijne talrijke verbeteringen welke hij in de tandheelkunde heeft ingebracht. Nieuwe stelsel van tanden zonder haken kunst gebit zonder veer. Aurificatie der meest bedot vene en zieke tanden door aanklevende goud het rechtzetten zonder pijnen van de tanden der kinderen bij middel vau verbe terde werktuigen. Bijzonder werkplaats voor het uitvoeren van alle nieuwe stukken eu herstellingen der gebrekkelijke. Werk met zorg gemaakt en gewaarborgd. Spoedigheid en goedkoop. HUIS VAN VERTROUWEN. Aanbelangend bericht. Fr. Semey-Beaudin, Tapissier-Garu isseur, heeft de eer het geacht publiek kenbaar te maken dat van heden zijn magazijn zal geopend zijn in zijne oude woonst, Sluyerstraat, N® 5, nabij de groote kerk, alwaar men gestadig alle nieuwigheden zal kunnen verkrijgen, den behangers stiel betreffende.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3