SINT-NIKOL A AS gezondheid aan allen REVALENTA ARABICA De Maatschappij SINGER van New-York Venditie van Eiken, Gij die hoest Aiili-Riiinatliisiiiale Waltc OLMEN l?N KANAIIAK0OMEN, HUISMEUBELEN, GOEDEREN Alierlen en Wilgen Boomen, NIEUWE KOOPWAREN Lanbouwalem, Voituren, Veudilie van Boomen Merkwaardige Hoomverkooping. Meersch en een perceel Land, goede ZAAILANDEN Zaailanden te Meldert. Q-OIEZDEIRIEILT, Zaailanden te Meldert BEAU MOBILIEB, Vins, Antiquités et Argenteries, 4000 Bouteilles d'excellants vieux Vins Boomverkoopingen. De koning antwoordt niet. Het is dus waar dat de koning dood is. Hij sloot de lijkkist weêr, overhandigde de sleutels aan de prior, en den staf, het teeken zijner weerdigheid, in stukken brekende, wierp hij die stukken aan den voet der tafel neêr. wedergegeven zonder medecijnen, zonder buikzui- vering en zonder kosten door de smakelijke gezond- heidsbloem Du Barry van Londen, genaamd Vijf en dertig jaren onveranderlijke goede uilslag, genezende moeielijken eetlust, slechte spijsvertee- ringen, maagontstekingen, maag- en buikpijnen, slijmen, windeu, maagzuur, hartkloppingen, slijme rigbeid, braaklust, maagopwerpingen, brakingen- versloptheid, buikloop, blocdloop, koliek, longtee, ring, hoest, asthma, beklemdheden, duizeligheden- benauwdheid, bloedaandrang, zenuwkwaal, slape, loosheid, droefgeestigheid, suikerziekte, zwakheid, uitgeputheid, bloedeloosheid, bleekzucht, alle de wanorden der borst, van de keel, des adems, van de slem, der luchtpijptakken, van de blaas, der lever, van 't slijmvlies, der herssen en van 't bloed, als ook van alle ontsteking en koortsachtige reuk bij 't op staan, ofwel na het gebruik van zekere verradende spijzen, anjuin en look, enz of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't ls bovendien het voedsel bij uitmun- ieHdheid, 't welk 3lleen alle de ongevallen der kinds heid voorkomt - 90,000 genezingen er onder be grepen deze van mevrouw de hertogin de Castle- stuart, de hertog de Pluskow, mevrouw de mark gravin de Bréhan, lord Stuart de Decies, pair van Engeland, M. de dokter-professeur Wurger, enz., enz. N° 63,476 de E. H. Pastor Comparet van eenen 18 jarigen moeielijken eetlust, van maag, buik-en zenuwpijnen, van Dauwten en nachtelijk zweeten. Genezing n° 99,625. Avignon, 18 April 1876. De Revalenta Du Barry heeft mij op 61 jangen leeftijd genezen van twintig jaren lang verschrikkelijk lijden Ik wa3 van zulkdanige vreeselijke benauwheden aan gedaan dat ik mij noch aankleeden noch onlkleeden kon, daarbij maagpijnen dag en nacht en akelige slapeloosheden. Alle remediën tegen deze bedrukt heden leden schipbruik de Revalenta heeft er mij gansch van verlost. Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, 11. Genezing N' 98,614 Sedert jaren leed ik aan gebrek van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan kwalen van het hart, der lenden, van de blaas, aan zenuwprikkclingen en droefgeestigheid; alle deze ziekten verdwenen onder den heilzamen invloed van de goddelijke Revalenta. Leo Péyclet, onderwij zer te Eynangas, (Haute-Vienne.) N° 49,8li Mevrouw Maria Joly, van vijftig jaren lang verstoptheid, slechte spijsverteering, zenuw aandoening, slapeloosheid, asthma, hoest, windach tigheid, krampen eu brakingen. N° 46,270 M. Roberts van eene longleering met hoest, brakingeu, verstoptheid en doofheid gedurende 25 jaren. N° 49,522 M. Baldwin van de volkomensle uit putting, verlamming der blaas en der lichaamsdeelen en gevolge van buitensporigheden der jeugd. Genezing N° 85,421Brussel, 23 Juni 1874. Mijn jongste zoon, verlaten door de genccsheeren in den ouderdom van vijfmaanden, wilde geen voed sel nemen, noch kon het verteeren, en bevondt zich bij gevelg in eenen staat van zwakheid welken zijn leven in gevaar bracht'lis alsdan dat ik hem de Revalenta deed nemen, welke hij met lust at, en gedurende verscheidene maanden bleef hij er zich meê voedeD. Heden is hij lt jaar oud, en zeer wel varend. Deswert, professor aan 'l Conservatorium, Vonckstraat, 61. M F. W. Beneke, professor van geneeskunde aan de Hoogschool, deed het volgende verslag aan de cliniek van Berlyn, op 8 April 1872 Ik zal nooit vergelen dat ik het levensbehoud van een mijner kinderen aan de Revalenta te danken heb. u Hel kind leod, op zijne vierde maand, zonder ge kende oorzaak, aan eene volkomene uitmergeling met gedurige brakingen die wederstand boden aan den meest bezorgden leefregel, aan de zorgen van twee minnen en aan alle de verplegingen der genees kunde. De Revalenta heeft de brakingen onmiddelijk doen achterblijven en in zes weken tijds zijne ge zondheid hersteld. Mijne proefnemingen sedert dien werden met den zelfden goeden uitslag bekroond. Genezing N° 75,124 M en M™* Leger, 128 Ober- kampfstraat te Parijs, van eene leverziekte met bra kingen en ver3Chrikkelijken buikloop, die 16 jaren lang aan alle verpleging hadden wederstaan. Genezing N° 79,721 Mm0 Chauvet Pizzala, van bloede loosheid, uilputting en benauwdheden. Viermaal voedzamer dan hotvleesch, zonder ver hitting, spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. !n doozen van 1/4 kilo, fr. 2.25 1/2 kilo. fr. 4 1 kilo, fr. 7 00 12 kilo, fr. 70. De beschuiten van Revalenta in doozen van 4, 7 en 16 fr. De chocolade- Revalenta 1/2 pond, fr. 2.25 1 pond, fr. 4 2 pond, fr- 7. Verzending legen postwisselde doozen van 36 en 70 fr. franco. Depot overal bij de apothekers en kruideniers Du Barry en C° limned. - Algemeeoe agent voor Belgie M. Emiel Timmermans, Rouppestraat, 6 en 8, te Brussel Depots te Aalst bij MM. G. Beydeler en Meirschaut, apothekers. te Geerardsbergen bij M. D. Wittinck, apotheker. te Ninove bij M. Druwé- Jelie, kruidenier. Holloway's Zalf. Mazelen, Roodvonk. Deze zijn de eerste groote beproevingen waaraan de kin deren na hunne geboorte bloot staan Beide kwalen zijn zeer besmettend en beiden vereischen eene zorg vuldige oppassing. Bij den een leidt de borst, bij den ander de keel hel meest, maar de moeder of de min zal in Holloway's Zalf een puik middel vinden tegen deze lastige kwalen. Wanneer zij goed op de keel, de borst en de rug gewreven wordt, wordt zij opge zogen, de ademhaling wordt regelmatiger, de kwail wordt minder lastig, de lippen minder blanw, hel oog wordt helderder, en het aangezicht verliest dien angstigen schijn, die altijd de voorbode is van eenen hevigen aanval op het gestel, en het zenuwstelsel Deze onwaardeerbare Zalf geneest niet alleen de dreigende teekenen, maar verwijdert verder nog alle gevaarlijke gevolgen. Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1485 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram o voet zijn: ossen, fr. 0.65 tot 1.00; stieren,0.5 tot 0.80; koeien en veerzen, fr. 0.55 tot 0.85 waarvan de Werkbuizen. in hunne soort, de grootste der wereld zijn, vestigt de algeraeeue aandacht, ter gelegenheid van op hare uitmuntende Naaimachienen voor Familie-en Handwerkersgebruik. Geen schooner en nuttiger geschenk dan een Echt Singer Naaimachien, door het publiek erkend als het beste dat er bestaat. Wacht u voor namaaksels en eischt op den arm en het onderstel van ieder machten den naam Singer en het bierbovenstaande Fabrieksmerk. HOOFDHUIS; 31, Oude Kleerkoopersstraal, BRUSSEL, EENIG HUIS TE AALST, 6, Kerkstraat. Huismeubels, herberggerief, winkelgerief, land- bouwersalem, een melkschaap en volledig was- alem, te Moorse!, wijk Houten Kruis, ten huize van de kinderen Vermoesen, op Maandag 14 December 1885, om 12 ure stipt 's middags, door 'l ambt van den Notaris EEMAN, te Erpe. ANTWERPEN, 4 Dec. De kuipboler werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,70 fr. 2.80. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,30 a 1,6* zwaar gewicht fr. 0,00 a u, De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 6.00 tot 7.00; polder per 100 kilos fr. O.Oü 0.0». De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 3,00 a 3,25 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 1b—25 a 18—00 Rogge: «-JJ Wintergeerst, 00-uu Zomergeerst, 4 b—75 Hüvpr 4700 Boekweit, JjJ-00 Boonen, 4«—un Bitterpeën, 19—oo Burgerlijke Stand der Stad Aelst. geboorten. Mannelijk 7 Vrouwel. 6 HUWELIJKEN. Fr De Schepper, vleeschhouwer, met M. Van de Meerssche, hovenierster. J. De Mol, wever, met J. Van den Bossche, z b. 0VERL1JDENS. Fr Heyvaerl, dienstm 76 j., Kerkst. Alb. Mic- hiels, polisseur, 24 j Hoogstraat - J. Rabier, vvr Vanden Bossche, z. b. 84 j., Leopoldsl. M. üe Clippel, religieuse, 42 j. Pontst. - J. Van Mieghem, ontvanger der Godshuizen, 80 j., Pontst. E. Bou- lembercq, man Perron, kleerm 58 j SchaarbeKe. 5 kinderen onder de 7 jaren. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften van den 27 Nov. tolden 8 Dec. 1885. geboorten. Mannelijk geslacht 1 Vrouwelijk 0 OVERLIJDENS. P.-B. Cosyn, 88 j z- b. wed' van A.-C. Neirinckx, Geerardsbergschestraat 00—00 17—75 18 - 50 00—00 20 -00 00—00 Herrinnert u dat de Bonbons Gramnont, bereid met teer de eenigste radikale remedie zijn tegen den hoest, de vallingen, de Bronchitis, de Zinkingen de heescheid. Zij zijn aangenenaam van smaak gemakkelijk om nemen, (de kinderen zuigen ze met gretigheid op) en besparen 20 maal hunne waar de daar zij aac dezen die hoesten den aankoop van pastillen, boratsiroop en andere bereidingen, en ttsane vermijden. - Vraag raad aan uwen geneesheer cn altijd zal zijne antwoord wezen Gij hoest, gebruikt de bonbons Grammont, Prijzen uj doos fr 1.75 1/2 doos fr..1.00. Zich van de namaaksels mistrouwen. Strenglijk de handteekening van D' Grammont eischen.— te verkrijgen te Aalst bij den apotheker Emiel Meganck, Leopoldstraal. van D' Patlsson, verzacht oogenblikkelijk en geneest radikaal bet Flerecljn en de Rhamntlsmen van allen aard, tandpijn, lendenpijn (verschol), ontstekingen der borst-en keelpijnen. Inrollen tegen fr. 1,50 en halve rollen tegen 80 ccntiemeu, bij den heer Victor MEIRSCHAUT, apothe ker, Korte Zoutstraat, te Aalst. soen, 36, Nieuwstraat, Aalst. Aelst, 5 Dec Per 1 heel. 32 lit. 50 cent Tarwe Ma3teluin Rogge Geersi Haver. per 100 kil. Spelt. Koolzaad per 100 kil. Lynzaad Koolzaadolie Lijnzaadolie, n Koolzaadkoeken, id. Lijnkoeken, Aardap. (roode de 100 kil. Aardap. (geele; Nieuwe Boter, de 3 kilogram. Eijers, de 25. Vlas per 3 kilos. Viggenen, per stuk, l* soert HOPHANDEL Er waren 30 zakken hop, gewas 1885, welke ver kocht wierden van fr. 32 tot 35 de 50 kilos POPERINGHE, 4 Dec. Hoppe 4884. Stad.. Fr. 35-00 00-00 Gemeenten 28—00 3000 48-50 a 20-50 46-50 48-00 44-00 44-50 14-00 00-00 t, 16-00 18—00 00—00 00—00 n 00-00 00-00 00—00 00-00 00—00 00-00 00-00 üi>— 00 00-00 00-00 00-00 00 -08 n 6-00 6 50 w 0—00 0-00 M 7-75 9-00 W 3-09 3—27 3—48 4-00 22 50 2 17—50 OPENBARE VERKOOPING VAN ZWARE te Haeltert en NieuwerLerken. De Notaris EEMAN te Erpe zal op Maandag 21 De cember 1885, om 12 ure 's middags, openbaarlijk verkoopen 1. Namens Dame Weduwe Alb Liéoart, te Aalst. o. 23 zware en zuivere boogstammige Olmenboo- men. b. En vier zware Kanadaboomen, allen geslaan aan eene partij land te Haeltert, (gescbeed Nieuwerkerken, Bremt) ingebruik van den heerJ .-B. De Bie. 2 En Namens Jufvr. Weduwe Th. De Smet, te Nieuwerkerken. 23 zware Kanadaboomen geslaan aan een perceel meersch te Nieuwerkerken, in de Broekemeerschen. Al deze Boomen hebben eenen omtrek van 2 meters tot 2 meters 50 centimeters, en zijn allen gestaan in de nabijheid der kassei dus gemakkelijk voor hot vervoer. Te vergaderen om 12 ure ter herberg van den heer Victor Merlens te Nieuwerkerken, Bremt. Verders op gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits stellende goede en gekende borge. Om uit de overdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN Landbouwersalem, 2 Melkkoeien, Hond en Karre, Hooi, Stooi en Brandhout, Te Moorsel, Tinnenheekstraat De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Vrijdag 41 De cember 1885, om 8 ure 's morgens, ten hove van de kinderen Van der Meersche, te Moorsel, wijk Tin- nenhoek, in het openbaar verkoopen a. Huismeubels zoo als tafels, stoelen, kleer-en andere kassen, horlogie met kas, printen, stoof met toebehoorten, koperen mooren en koffijpot, ijzeren- en gleisen keukengerief, aarden tobbens en teelen, blikken hakers, houten emmers, koperen lantaarnen lamp, spiegel, koekpan, koperen pan, quinquels, enz. b. Landbouwersalem zooais kortewagen, raap- molen, waumolen, kuip en keern, vleeschkuip, vleeschblok, aalkuipen, egge, slijpsteen, scbuppen, braker., gaffels, reeken, rieken, mesthaak, aalschep per, pikken en zijsen, ladders, bakmouile, land- draad, ledige zakken, en baseul met gewichten. c. 2 schoone bekalfde Koeien. n Een hondenkarre en trekhond. e. Eene hoeveelheid hooi, strooi, brandhout en schelfhouten. Op gewone voorwaarden en lijd van betating mits stellende goede en gekende borge en betalende de koopen van en onder de 5 franks comptant. OPENBARE VERPACHTING der van de Kerkfabriek der gemeente Moorsel. gelegen te Moorsel, .Heldert, Baardegem en Wieze. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Donderdag 10 December 1885, om 8 ure 's morgens, ter herberg vau den heer De Wolf, Gemeenie-Secreiaris, nabij de Statie namens de Kerkfabriek van Moorsel, overgaan tol de verpachting barer goederen gelegen te Moor sel, Meldert, Baardegem en Wieze. VENDITIE VAN buitengewoon schoone en gave te Aalst-Mijlbeke. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op Donderdag 10 December 1885, te beginnen ten 12 ure stipt te middag, te Aalst-Mijlbeke, ter nagemelde plaatsen, openbaarlijk verkoopen, de volgende Boomen, te weten Namens den heer Leo Callebaut Op het Eeckhout, nabij den Watermolen, 14 koopen Wilgen. Op het Spitsveld, nabij de Beekstraat, 4 koopen Wilgen. Op 's verzoekers hofstede, aan de Koeistraat, 26 koopen Wilgen. Alle deze Boomen zijn van buitengewoon schoonen en gaven opwas en hebben eene dikte van een tot rond de twee meters. Namens den heer Jan-Baptist Schelck Aan zijn land nabij voormelde hofstede van den heer Callebaut, 4 Eiken en 3 Abeelen. En namens jufv. wed. Jan-Baptist Arys Aan hare hofstede, aan de Koeistraat, een Eik van rond de 2 meters dikte. Verders ook eenige koopen Brandhout op voorzegde hofstede van den heer Leo Callebaut Gewone konditiën en tijd van betaling, mits stellen de goede en gekende borg. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING VAN EN VAN HUISRIEUBELEN, TE AALST. De Notaris DE GHEEST te Aalst, namens den heer Francies Callaert en deszelfs kinderen, ten woonhuize geteekend N* 5, te Aalst, in dc Lange Zoutstraat, overgaan tot de openbare verkooping van het volgen ds te weten Ten eerste op Maandag 21Dijnsdag 22, Woens dag 23 en Donderdag 24 alsmede desnoods, op Maan dag 28 en Dijnsdag 29 December 1885, telkens te beginnen te 9 ure voor en te 2 ure namiddag, van 1200 meters Guipuren en Neteldoeken Gordijnen en Stors, 12 Tafellakens, 50 meters Piqué en Kleer neteldoek, 15 eerste Communie Voilen, 20 witte en gekleurde Vrouwrokken, 30 lijnwaden en katoenen Cols, 40 voorsten van hemdeus, 15 witte Hemdens, 20 meters Festons, 10 Dames Kragen, 40 will6 en gekleurde Neusdoeken, 50 meters witten en gekleur- den Flanelle, 30 meters witten en grouwen Demit, 25 meters Sprijgoed, 50 meters Tijk, 70 me ters Elastiek voor broeken, 60 paar Handschoenen, 20 zijden Halsdoeken, Cols en Ficbus, 20 flanellen en wollen Fcbarpen, in wolen en gecrocheleerde Doe ken, 50 wollen en kaloenan Slaaplijven, 30 wollen en katoenen Onderbroeken, 50 paar Kousen, 30 wol len Sargiën, 60 katoenen Sargiën, 500 meters ge kleurde zijden Linten en Blonden, 25 meters zwarten Satijn, 15 Corsets, 100 feuter en strooien Hoeden, 100 meiers Mollelon, 80 meters blauwen, rooden en zwarten Baai, 200 meters Halflijnwaad 10/4; 2C0 me ters wit Lijnwaad 7/4, 100 meters Malrasgoed en 30 Hopzakken En ten tweede Op Woeusdag 30 der gezegde maand December, te 9 ure 's morgeus, van eene groote hoeveelheid Huismeubels van allen aard, waar onder schoone Coullissetafel, twee schoone Bufletten- Elagère.Sopha, Zetels, geboureerde Stoelen, Spiegels Kandelabers, Bedsloelen, Matrassen, Jachtconloir en ijzeren balance mei gewichten. Op gewone kondilëu eu tijd van betaling, mits borgstelling Aanzienlijke Verkooping van en verder Mobilair te Geerardsbergen DIJNSDAG 8 en WOENSDAG 9 DECEMBER 1885, om 9 ure voormiddag. De Notaris COPPENS te Geerardsbergen, zal, op de bovengemelde dagen, op het buitengoed van wijlen mijnheer Frans DE METER te Geer ardsbergen, Buizemoml, openbaar verkoopen Eene buitengewone hoeveelheid landbouw- alem van de beste hoedanigheid, bestaande bij zonderlijk in 2 uitnemende schoone en kloeke wagens, (vierduiraers met menigvuldige toebe hoorten,als ketingen, zwingen, omschijnen enz., 3 schoone karren, 2 zeekkarren met de stukken en afhanglijkheden, eene brouwers of bierkar, 4 ploegenvan verschillige vormen,sleden, rolder, goeden extirpateur,5 eggen, 2 schraven, 3 goede wanmolens met ziften, schoonen raapmolen en 2 strooisnijpaarden van engelscb sijstem, 5 krui wagens, 2 draagberrien, een schalk met toebe hoorten, eene hoeveelheid keten, goede kern, eene groote kwantiteit vleesch-melk-wasch-zeek en andere kuipen, drankeemers, marmieten, potten, testen en schotels, vele tonnen en wijn- stukken, 4 bakmoeilden, 2 schoone builmolens, 20 ladders, dubbele en andere, 2 graanbakken, 2 goede basculen. verscheidene wolveniizers, rat-en muizenvallen, kappers, brakken krab bers, zijsen, pikken, bijlen, bouwëelen, houwmessen en eene goede kortzaag, jok- ke, vele korven, kiekenmanden en andere, 4 zeekpompen en menigvuldig ander gerief, 1000 kilos roode aardappels, hoop huillekolen, bier stellingen, 5 haverkisten, paarden kribbe, ver- scheide werkharnassuren, 3 lauriers, groot bad en zitbad, 2 schaafbanken, eene hoeveelheid schrijnwerkers en blikslagersalem, haagschee- ren, tonnen met cernijze, oker, krijwit, kruiken met olie, siccatief, vernis lijm en alle slach van verwersgerief,2 slijpsteenen, vogelmuiten, band ijzer, gegalvaniseerden ijzerdraad, rond de 1000 kilos oud ijzer, 6 ijzeren hofstoelkens 200 bijna nieuwe ijdele zakken, schoon dorschkleed, wijte en zaaikleed, nieuwe strengen, kavels en andere koorden, lantaarnen, twee groote bluschpolen, groote koperen hesp-en andere ketels, schoone koperen douche, 2000 ledige flesschen, rond de 2500 budsers hout,-eene hoeveelheid fatseel en brandhout, 50 bussels nieuwe plafondlatten, schoone noordsche delen, eikenen beuken plan ken van alle dikten, ribben, kepers en vele an dere schoone stukken eiken hout, immers alle slach van bouwmaterialen, eenen Loop kassei- steenen, pannen eD arduinsteenen,eenige wijmen vele hekkens oude deuren en ramen, wielen enz. als ook 3 schoone VOITUREN roet toebehoor ten, te weten eene nog niet gediend hebbende char-a-bancs, een karriol, eenen tjlbunj ijsslede, allen van eerste boedanigheid en in zeer goeden slaat, en eindelijk verscheidene harnassuren, waaronder eene met geplaktegarniture, 3 zwarte harnassuren, zadel, breidels, cingels paarden- sargién, zweeper., cravache voiluurheffer, en menigvuldige andere voorwerpen. De voituren, waggens, karren en andere voor naamste voorwerpen, alsook het gezaagd bout, zullen den tweeden dag verkocht worden. ryij^ 14 OOP ^wee duizend busse's Hooi, bij M. Fr Moyer- te Erembodegem. De Notaris DE SMET te Erembodegem zal op Dijns dag 15 December 1885. om 12 ure 's middags, m 't naschreven order, openbaarlijk verkoopen, de vol gende koopen Boomen 1. Namens den heer LouisBorreman-Waltens. eige naar te Aalst. 46 koopen Canadaboomen staande aan zijne vette Weide, nabij de Kapel Termuren langs de kassei van Erembodegem naar Aalst. 2. Namens den beer Hilloné De Cock. 14 koopen Canadaboomen, aan zijne weiden in den Osbrock, 3. Namens den heer Bauweus-De Cock, geneesheer te Aalst. 6 Wilgen en 1 Abeel nabij de Ninoveschen-sleenweg, achter de herberg De Nachiegacl. 8 Canadas, aan het Oudkerkhof. 6 in den Avaen. 4. Namens Dame Weduwe Felix Janssens. 9 Canadas gestaan in het Heyenbroek. aan haar land ingebruik bij Fred, Lievensdeze koopen van Mada me Janssens. zullen verkocht en opgeroepen worden ter herberg der Weduwe J. B. De Coninck te Erem bodegem aan de Kerk. Op Donderdag 17 December 4885, zal de Ontvanger der Domeinen te Dendermonde openbaarlijk verkoopen 79 Olmen langs de baan van Dendermonde op Aalst, grondgebied Audegera 80 Canadas langs de linkeroever van den Dender, grondge bied Mespelaere, en 48 Olmec langs de baan van Dendermonde op Brussel, grondgebied Leb- beke. Al deze boomen, ten getalle van 207, zijn wel opgewassen. De Olmen te Audegem zijn 61 jaar oud de Canadas, te Mespelaere, 37 en 38 jaar, en de Olmen te Lebbeke, 57 en 58 jaar. De Veiling zal beginnen om 10 ure stipt te Lebbeke, om 2 ure stipt te Audegem, en on middelijk daarna te Mespelaere. Zes maanden tijd van betaling mits gekenden borg. 10 °/0en 2 frank per koop voor putgeld met gereede penningen te betalen. Men zie verder de plakbrieven. De ontvanger voornoemd DELANGHE. 4 OPENBARE VERKOOPING van 2 perceelen TE ERPE De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met de ploegvormen der wet van 12 Juni 1816 en met gewin van palmslag in bet openbaar verkoopen Eerste koop Een perceel Meersch gelegen te Erpe, in de Oostmeerschen, gekadastreerd sectie D, N° 917. groot aldaar 23 aren 6«» cent. en volgens titel 23 aren 68 cent palende ten ooste den heer Em De Coen en anderen, ten zuide Constancia De Troyer, ten weste den Arme van Erpe en den voetweg, en ten noorde Albinus Van Vaerenbergh en den heer Em. De Coen. Ingebruik bij de heeren Bcrnardinus Lievens en Jan Bapt. Van Impe. Tweede koop Een perceel Meersch gelegen te Erpe, op den Kleyberg of Schoonegem, gekadastreerd wijk C, N° 617, groot aldaar 19 aren 70 cent. en volgens titel 19 aren 27 cent. palende ten ooste An gelus De Gendt als gebruiker, teu zuide den heer De Swaef, ten weste den heer R. Van Droogenbroeck, en ten noorde de erven Van der Noot. Ingebruik bij den heer Angelus De Gendt, te Nieu werkerken. Derde en laatste koop Eene partij Land gelegen te Erpe, op dei) Hoogkauter, gekadastreerd wijk, C N# 878, groot aldaar 22 aren 40 cent. en volgens titel 22 aren 44 cent. palende ten ooste den heer Eeman, ten zuide Dom. Van Droogenbroeck en Joseph Redant, ten Weste Livinus van Cauter, en ten noorde den heer Van der Eist. Ingebruik bij den heer Jan Bapt. Van Impe voor- •oemd. ZITDAGEN InstelZaterdag December 188B. Verblijf 19 Telkens om 3 ure nanoen, ter zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. Meubelaire venditie. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Maandag 7 December 1885, om 1 uur namiddag, openbaarlijk verkoopen, ter herberg De Ploeg, te Aalst-Mijlbeke, Moorselschebaan, al de Meubels, Herberggerief en landbouwersalem, zich ten voormelde buize bevindende. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKPOT te Aalst,zal openbaar lijk verkoopen, de volgende goederen, gelegen te Aalst-Mijlbeke 1. 6 aren 76 cent. Land, op Keyenberg, sectie E, N* 410 b. Ingebruik bij de weduwe Lamagie- 2. 7 aren 07 centiaren Land, op Keyenberg, sectie E. Ns 411 d Ingebruik bij de weduwe Lamagie. 3. 26 aren 74 cent, Land, op Keymolen of Quayermeiren, sectie E, N'111. Ingebruik bij d' heer Edward Huys. 4. 15 aren Land, op de Tiendagwanden. In gebruik bij Seraphien De Leeuw. 5. Ei. 28 aren 91 cent. Land, op de Tiendag wanden. Ingebruik bij Petrus Baetens. ZITDAGEN Instel 7, Verblijf 21 December 1885, telkens om 3 uren namiddag ter Estaminet van d'heer Camille De Ryck-Huys te Aalst-Mijlbeke, lan* geslraat. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal opeiibaarlijk verkoopen 22 aren 70 cent. Land te Meldert. op kleinen Do- ment, sectie C. N'294. Ingebruik bijPetrusBruyninkx. Instel 12 Verblijf 19 December 1885. Telkens om 3 ure namiddag ter zittingzaal van den beer vrederechter te Aalst, groote Markt. OPENBARE VERPACHTING der ran het Armbestuur der gemeente Erpe gelegen Ie Erpe, ©Itergem, Erondegem Metre, Nieuwerkerken, Smellede en Lede, alsmede het recht van Jagen op zelfde Goederen De Nolaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 7 De cember 1885, om 8 ure 's morgens, ten Gemeente- huize van Erpe, bij den heer Ch. Noël, aan het Dorp, namens het Armbestuur van Erpe. overgaan tot de Verpachting zijner goederen en van hel recht van jagen op zelfde goederen gelegen te Erpe, Ottergem, Erondegem, Meire, Nieuwerkerken, Smetlede en Lede. VERKOOPING VAN De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 17 aren land te Meldert aan d'Huizekens, sectie B n* 598 c Eeoigen Zitdag Dijnsdag 15 December 1885. Om 3 uren namiddag ter herberg van Frans De Tretïle, te Meldert Huizekens. VENTE PUBLIQUE D UN A GRAMMONT. les Mardi, Mercredi et Jeudi 15, 46 et 47 Décem- bre 1885 9 heure du matin. Le Notaire COPPENS, a Grammont, vendra publiquement en la maison de feu M.DE MEIER Rue Neuve, Grammont, aux jours indiqués ci- dessus, le beau mobilier garnissanl sa maison de ville et sa campagne, consistant principale- menl en meubles en acajou, tables h coulisses et autres, guéridons, consoles, canapés chaises et fauteuils, bois de lit, buffets, commodes, armoi- res, secrétaires, coffre-fort, 2 belles cave li queur en palissandre, matelas, traversins, cous- sins et autres objets de couchage, balterie de cuisine, cuisinière avec fours, poëles, leux ou- verls, chaudrons, marmites etc., un service en belet vieil élain de 400 assiettes, beaucoups de plats et toule espèce d'objets, belles pendule, en bronze et autres, candélabres, belles glacés, horloges avec et sans caises, bancs, chaises, balances etc., deux belles bouilloires anciennes, carpets, tapis de tables, tapis de salons et d'es- caliers, linge de table, rideaux, coussins de fenêtres, transparants, beaucoup de beaux cris- teaux et de belles porcelaines et faiences ancien nes el modernes tableaux et gravures anciens, dessins, portraits, la bibliothêque, plusieures fusils et autres armes, argenlerie el bijoux, parmi lesquels 2 belles montres en or avec chai- non, 4 douzaines de couleaux plaqués et une quanlilés d'antres objets trop long a énumérer, ei en outres TOUTE LA CAVE renommée du défunt, sans aucune distraction ni ajoute; conle- nant Brane Moulon 4846 (maison Beyerman), chateau Rozan 1858, chateau Lagrange 1858, Pouillac 1868 et 1870, St-Estèphe 1857, St-Julien 1865, St-Emilion 1864, Beychevelle 1858. Cantenac 1865, Richbourg 1865, Vosnes 1865, Vplnay 1846, Pomraard 1846, Beaune 1868, Cbabli 1858, Marsala, Malaga, Champagne et Rhin Mousseux, Bourgogne mousseux, Tours, Rhin et liqueurs divirses. Ordre de la Vente 1 JOUR Mobilier ordinaire. 2 le Matin continuation du mobilier et h 1 heures trés precise, les antiquités, porce laines, cristaux, tableaux anciens, et gravures idem argenteries et bijoux, bibliothêque. 3 JOUR le matin continuation du mobilier et 2 beures trés precises les Vins. Le LINDI précédant la vente, Exposition de 2 a 4 heures. Au comptant. De Kandidaat-Notaris CH, DE VIS, te Aalst, zal door bevoegd ambt openbaarlijk verkoopen 1. Te Moorsel op Dijnsdag 22 December 1885, om 9 ure's morgens 68 koopen Kauadas, Abeelen, Wilgen, magere Olmen, Esschen, Eiken, en Beuken. Te beginnen op de Buuk te Moorsel. 2. Op Dijnsdag 29 December Te Aalst-Mijlbeke. om 9 ure 's morgens aan woonst van Benoit Van Langenhove Bergestraal 30 koopen zware Kanadas, 10 koopen Erwlrijs. Te Meldert om 12 ure 's middags, 24 koopen dikke Abeelen. Beuken. Canadas,Wilgen, Essehen en Eiheo op aanzoek van de erven Van Nieuwenberg-Verspecht Te vergaderen op den Berg, en 9 koopen Schaarhout en Snoei. Men zie de plakbrieven, De Zaakwaarnemer Louis BUEKENS te Aalst, zal op Maandag 14 December 4885, le beginnen om 8 ure stipt voormiddag, door bevoegd ambt, openbaarlijk verkoopenten slerfbuize van wijlen den heer Henri Van Coningsloo, te Aalst- Schaarbeek, St-Job. Allerhande huismeubels, bedsloelen, matras sen en slaapgerief, volledig landbouwersalem, karren, eene as, 2 karrewielen, kruiwagens, bascule met gewichten, mest, beir, hooi en strooi. Eene Koei vol kalf, 2 Mettens van 4 jaar ond, een Merriepaard van 8 jaar oud, harnassuren. De beesten zullen om 1 ï/a ure nanoen opge roepen worden. 1 Alles breedvoeriger bij plakbrieven beschre- l ven.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3