■d. Handelsrechtbank van Aalst. DIE BOLLE, Groote Vogelscbieting met de Bolle. DENDER-HOOIGRAS en Nagras, ZAAILANDEN, Zaailanden en Meerschen, HUIZE1T, Zaailanden en Wijmenier GRASVEYRITIE, GHASVUNDITIE TB MELDERT. Openbare verkooping Hooigras, te Hofstade. Huismeubelen, Land- Hooigras e» le wassen Nagras, GOEDE ZAAILANDEN, MERRIEPAARD, veilig als krachtig bij alle ziekten, en als huismiddel kan niels van alles wat tot nu toe uilgevonden of ont dekt is, met hen vergeleken worden Met deze on schatbare Pillen voor zich-en de gedrukte verklaring die aan elke doos bevestigd is. behoeft wet geeia andere geneeskundige hulp in elke gewone onge steldheid. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 8 Vrouwbl. 4 HUWELIJKEN. J. Carton, koiffeur, met V. Van den Bulcke. z. b. L. Geeroms, dagl. met V. Van der Cammen, twijnst. E. De Raeve, scboenm. met A. Backaert, breister. OVERL1JDENS. U. Sehelkens, vr. Amant, 28 j. bobijnster. Lange Ridder straat. J. Schelfhout, m. De Boom, 78 j. handel. Oude Graanmarkt. 1 kind onder de 7 jaren. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften van den tl tol den 18 Juni 1886. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht i Vrouwelijk 2 4 HUWELIJKEN V. De Coster, 22 j. steenkapper, met J. D. Van den Abeele, 19 j. handschoenm. L. Van Varenbergh, 26 j. twijnd. met M. 0. Vonck, 22 j. handschoenm. P. J. Handschutter, 28 j. zwavelstokkenm. met M. F. Van den Neucker, 18 j. bloe- menm. J. B. Van den Neucker, 21 j. metserdiender, met M. Walraevens, 18 j. handschoenm. OVERLIJDENS. J. M. Van Boterdael, 80 j. z. b. wed. J. C. Van Butseele» St. Jorisstraat.N. Steenhout, 64 j. huish. echt. van K. Heymans, Graanmarkt. J. B. Verschelden, 61 j. herberg, echt. van F. Van den Haute, Geerardsbergschestraat. cent. 21—00 18 -00 14-50 00—0O 19-00 00—00 00-00 UO-00 00 - 00 00- 00 00-00 00 - 00 7 00 0-00 7-91 2-08 4-00 22 - 50 Aelüt, 19 Juni. Per 1 heet. 32 lit. 50 Tarwe. fr. 19 00 a Ma3telnin 17—00 Rogge 14-00 Geersi. <»0—00 per 100 kil. per 100 Li). 00—00 09-00 00-00 00-00 00-00 00-00 00-00 6—00 0—00 7-09 1-91 3—r.o 27 50 2< Haver. Spelt. Koolzaad Lynzaad Koolzaadolie Lijnzaadolie, Koolzaadkoeken, Lijnkoeken, Aardap. (roode dc 100 kil. Aardap. (geelej Nieuwe Boter, de 3 kilogram Eijers, de 25. Vlas per 3 kilos. Viggenen, per stuk, l« soort HOPHANDEL. De Hop wordt verhandelt tegen 30 en 31 fr. de 50 kilogr. POPERINGHE, 18 Juni. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 23—00 00-00 i Gemeenten 00—00 0000 BANKBREUK. Gezien 't rekwest de Rechtbank aangeboden Aangezien het van algemeene bekendheid is dat de heer Albien De Schampheleire, fabrikant van handschoenen te Sottegem, zijne handelsza ken en woonstede heeft verlaten Gelet op de art. 442, 465, 466 en 472 der wet van 18 April 1851 op de bankbreuken en opschorsingen; De Rechtbank verklaart de bankbreuk van den heer Albien De Schampheleire, fabrikant van handschoenen te Sottegem geopend, voorbe houdt zich er later de opening van te bepalen Benoemt den heer Victor Siron, Rechter aan de Rechtbank, tot Rechter-commissaris ter bank breuk Benoemt den heer Emiel Limpens, advokaat, te Aalst ten einde het ambt van curator te ver vullen Beveelt aan de schuldeisclier de verklaring hunner schuldvorderingen Ier griffie der Recht bank neérteleggen binnen den termijn van twintig dagen te rekenen van heden. Bepaalt op 14 Juli 1886, ten 3 ure des namid dags, de sluiting van 't proces-verbaal van waar making der schuldvorderingen, en de debatten over de betwistingen op 28 Juli 1886. Beveelt Aldus gevonnist en uilgegproken in openbare zitting den 9 Juni 1886. Voor gelijkvormig extrakt. De Griffier, H.-J. PAPPAERT. Stad Aalst. Kermis 1886. Groote Vogelscbieting met gegeven door de Vermaarde Maatschappij De Con- golanders gevestigd bij de We Lenssens, aan de Werf, op Maandag 5 Juli 1886. VOORUIT 15 FRANKEN. Inschrijving van 3 tot 4 ure namiddag, begiu om 5 ure stipt. De iuieg is bepaald op 60 centiemen, bolrapersgeld medebegrepen. Naar Geldprijzen. gegeven door de maatschappij Niet ruk haar recht in haar lokaal ter herberg Den Keizer bij Frans Rabier te Aalst Zoutstraalpoorl, op Zondag 4 Juli 1886 (zijnde Aalst kermis). VOORUIT 15 FRANKEN De inschrijving van 2 tot 4 namiddag. De inleg is bepaald op 60 centimen per scheut, bolrapersgeld medebegrepen. WendUie van allerbeste te Erembodegem, Welle en Denderleeuw. De Notaris DE SMET te Erembodegem, zal, ten ver zoeke van die het behoort, in T order hierachter uit gedrukt, openbaarlijk verkoopen de volgende koopen Gras Op Dijnsdag 22 Juni 1886 om 2 ure nanoen, binnen gemeenten Erembodegem en Welle Namens Madame Borreman-Waltens 20 koopen Hooigras op bare vette weide, te Erem bodegem aan de kapelle ter Muren, langs den steen weg van Aalst naar Erembodegem. En 30 koopen Denderbooigras, wassende achter de herberg, St-Pieter, te Erembodegem, op de vette weide genaamd de XV111 Dagwanden, aan bet gescheed van Welle en Erembodegem. En 1 koop Hooi-en 1 koop Nagras op het Stakenplein aan de Sta tie van den IJzerenweg. 4 koopen Hooigras van M. Stanislas Van den Brerapl, op zijne weide te Welle nevens de 18 Dag- wanden 3 koopen Hooigras te Welle in den Avaan, en 2 koopen Hooigras te Erembodegem op den Kraaken- berg, van Frans Van der Eist. 5 koopen Hooigras, van Mad. De Clercq, op baren meersch te Erembodegem, aan het gewezen hof ter Burght. 5 koopen Hooigras van M. Leon Van den Brempt, daarnevens. 18 koopen Hooigras van M Vando Putte,te weten tl koopen aan de Burgtstraat en 7 koopen op den Kraakenberg. 2 koopen Hooigras achter het Brughuis. 6 koopen Hooigras aan de Denderbrug nevens den Kraakenberg. 1 koop Hooigras en 1 koop Nagras aaa zelfde brug op eenen meersch genaamd den Gaver. 2 koopen Hooigras en 2 koopen Toemaat beneden den Houlenmolen van de kinderen Petrus Temmer man. 1 koop Hooigras aan de Leuveslraat, rechtover de herberg van J.-B Van Lippevelde, namens M. Charles De Vuyst 2 koopen Hooigras en 3 koopen Toemaat in de Gestjen3, van de kinderen J -B. Jacob. En op zelfden Dijnsdag 22 Juni 1886, om 4 ure namiddag, ter heiberg van de weduwe J.-B. De Coninck, te Erembodegem aan de Kerk 6 koopen Hooigras en 6 koopen Nagras, op Sonckensbosch, aan bet gescheed van Welle en Denderleeuw en 1 koop Hooi-en Nagras van Landnyt, nevens Sonckensbosch. 5 koopen Hooigras en 5 koopeu Nagras, op eenen meersch in de Wellemeerschen, legen den Zavelput. 8 koopen Hooigras wassende op de Lombeek- meersch te Denderleeuw, aan bet Schofken. nabij het nieuw Sas. 6 koopen Nagras wassende te Erembodegem in den Osbroeck, op eenen meersch in gebruik bij de weduwe Benedictus De Roeck. Het Gras wassende te Denderleeuw, zal aange wezen worden door J.-B. Van Herzele, Ie Dender leeuw, nabij de Statie, en hetgone wassende in de Wellemeerschen door Frans Uyttersprot, te Dende»- leeuw, wijk Leeuwbrugge, vermits het zelve, zoo als hierboven gemeld is, zal opgeroepeu worden ter herberg van de weduwe J.-B. De Coninck, te Erem bodegem, aan de Kerk. En op Woensdag 23 Juni 1886, om 2 ure nanoen, binnen de gemeente Erembodegem Namens Madame Janssens, t koop Hooigras, aan de Leuveslraat rechtover de herberg van Petrus Ghyssens en 2 koopen Hooigras, benevens 2 koopen Toemaat, beneden hel Stillebreeek, op den Zoeten- raeerscb. 1 koop Hooigras in den Langenmeersch van M. Van den Bruele Mollaert. 1 koop Hooigras van de kinderen Van Assche daar nevens. 1 koop Hooigras van FraDS Callebaut, in de Kapel- lemeerschen. 1 koop Hooigras van de kinderen J.-B. Bolerbergh nevens voorgaande. i koopen Hooigras in de Kapellemeerschen, ter plaats genaamd den Hoekbosch, van M. Charles De Vuyst. 1 koop Hooigras en Nagras in de Kapellemeer schen, op eenen meersch laatst in gebruik geweest bij de wed J.-B Arys en nog 1 koop Hooigras en Na gras op eenen anderen meersch daarnevens, aan de iDlrede der Kappellemeerschen 3 koopen Hooigras van de wed. P. Van Varenbergh daarnevens. 2 koopen Hooigras beneden de herberg Den Dog gen van Jan Bolerbergh. 12 koopen Hooigras en 8 koopen Nagras, van M. C. De Schaepdiyvei Gheeraedls op zijne meerschen beneden de herberg Den Doggen op het ResschebeLe. t koop Hooigras daarnevens van Cornelius De Bisschop. OPENBARE VERKOOPING van schoone en goede gelegen te Voorde. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ingevolge de wet van tien 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vrederechter en met winst van palmslag, in bel openbaar verkoopen Gemeente Voorde Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Lintkauter, gekadastreerd wijk B, N° 75b, met eene grootte van 24 aren, palende ten oosle aan den heer Mertens, ten zuide aan verscheidenen, ten weste aan de straal en ten noorde aan de kinderen Van der Linden. Gebruikt door J.-B De Vos. Tweede koop Een perceel Land, gelegen op het Breembroek, gekadastreerd wijk P., N* 472 met eene grootte van 49 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den los, ten zuide aan den Graaf de Lalaing, ten weste aan d'erven Prové en ten Doorde aan Lefebure. Gebruiker J.-B. De Vos. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Lintkauter, gekadastreerd wijk B, N° 121a met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, pelende ten oosle aan Schutyzer en anderen, ten zuide aan den los, ten weste aar. J.-B. De Vos en ten noorde aan den voet- weg. Gebruikt door J.-B. De Vos. Vierde koop. Een perceel Tuio, gelegen aan de Ophemstraat, gekadastreerd wijk A, N* 586a met eene grootte van t8 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan Franciscus Mincke, ten zuide aan Coussen- broek, ten weste aan Vander Poorten en ten noorde aan de straat. Gebruiker F. Mincke. Vyfde koop, Een perceel Land, gelegen op het Stevensveld, gekadastreerd wijk A, Nr 636a, 636m en 636o met eene grootte van 11 aren 60 centiaren, pa lende ten oosle en ten zuide aan d'erven Coopman, ten weste aan Plaisant en ten noorde aan de weduwe De Bruyn.— Gebruikster weduwe Felix Coopman. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Ophemsveldeken, gekadastreerd wijk A, N* 487c, 49oc, 487f en 490f met eene grootte van 13 aren 90 contiaren, palende ten ooste aan Van Heghe, ten zuide en ten weste aan Franciscus Schouppe en ten noorde aan de weduwe Pessemier. Gebruiker Anl. Malfroot. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op het Willebroek, gekadastreerd wijk A, N* 89o met eene grootte van 2 heklaren 54 aren 70 centiaren, palecde ten ooste met de helft der losbaan aan den negenden koop, ten zuide aan den steenweg naar Brussel, ten weste en ten noorde aan jufvrouw Me- haudens. Gebruiker Carolus Pessemier. Deze koop is verdeeld en zal opgeroepen worden in 8 perceelen ieder ter groote vau 31 aren 85 cen tiaren, afteleggen te beginnen van den oosten. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Willebroek, gekadastreerd wijk A, N° 87w met eene grootte van 1 hektaar 33 aren, palende ten ooste aan d'erven van Livinus De Boe, ten zuide aan jufvrouw Mehaudens en aan den volgenden koop, ten weste met halflos aan jufvrouw Mehaudens 6n ten noorde aan het Armbestuur van Appelterre. Gebruiker Carolus Pessemier. Deze koop is verdeeld en zal opgeroepen worden in 4 perceelen ieder ter grootte van 33 aren 25 cen tiaren, afteleggen te beginnen van den oosten. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op het Willebroek, gekadastreerd wijk A, N* 89m met eene grootte van 72 aren, palende ten ooste aan jufvrouw Mehaudens, ten zuide aan de losbaan, ten weste met halQosbaan aan den zevenden koop en ten noorde aan den achtsten koop. Gebruiker Carolus Pesse mier. Deze koop is verdeeld en 'zal opgeroepen worden in oosl-belft en wesl-helft. ZITDAGEN Instel, Zaterdag -3 Verblijf, id. 17 Ten 2 ure namiddag, ter Zittingzaal van net Vrede gerecht te Aalst, in bet Stadhuis. De titelen van eigendom en de verkoopvoorwaar den berusten l'elks inzage ten kantoore van boven- genoemden Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke plaats. Alle inlichtingen zijn ook te bekomen ten kantoore van Meester VAN DER LINDEN, Notaris te Idegem. OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te Lede, Erpe, Erondegem en Mcire. De Notaris VICTOR DE GHEEST te Aalst, zal ter tusschenkorast van Meester HENRI SAEY, Notaris te RoDsse, met winst van palmslag en gelagen, in bet openbaar verkoopen, de volgende goederen, te we ten Gemeente Lede. Eersle koop. Een Perceel Land, groot 33 aren 55 centiaren, gelegen op Lede-Zijde, gekadastreerd wijk D, N® 298c, met eene grootte van aren centiaren, palende ten oosle aan den heer Sarens, ten zuide aan Augustes D'Haese, ten weste aan de baan naar Wanzcle, en ten noorde aan den heer Meu leman. Gebruiker Victorinus D'Hondt tot 25 December 1886. Tweede koop. Een perceel Land, groot 12 aren 93 centiaren, gelegen op den Smesweg, gekadas treerd wijk D, N® 748, met eene grootte van 14 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Cos- ter, ten zuide aan den beer Charles Coppens, ten weste aan d'erven Maesen en ten noorde aan de hof stede van Victor Héraux Gebruiker Victor Hèraux tot 15 Augusti 1886. Gemeente Erpe. Derde koop. Een perceel Land, groot 1*2 aren 50 centiaren, gelegen op den Navaal, gekadastreerd wijk A, N# 333c, met eene grootte van 11 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Victor De Brauwer, ten zuide aan de weduwe van Emmanuel Verhoeven, ten weste aan het gebruik van Judocus Noël en ten noorde aan het gebruik van J.-B Roelandt. Ge bruikster weduwe De Geytertot 25 December 1886. Vierde koop. Een perceel Meerscb, groot 26 aren 40 centiaren, gelegen in de Koeibrugmeerschen, ge kadastreerd wijk U, N® 295 met eene grootte ook van 26 aren 40 centiaren, palende ten oosle aan do kin deren Slatpaert, ten zuide aan Joannes Mabille, ten weste aan den heer Callebaut en ten noorde aan den ijzeren weg. Gebruiker Antonius Keymeulen tot 25 December 1 886. Boomprijs fr. 50. Vijfde koop Een perceel Meersch, groot 35 aren 64 eentiaren, gelegen in de Koeibrugmeerschen, ge kadastreerd wijk D, N* 301 a, met eene grootte van 33 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Mo lenbeek, ten zuide aan Cornelius Verschueren, ten weste aan Joannes Lopus en Franciscus Van Damme, ten noorde aan J.-B. Bogaert. Gebruiker Petrus De Craeker tot 1 April 1887. Boomprijs fr. 150. Zesde koop. Een perceel Land, groot 14 at en 6(> eentiaren, gelegen op het Langeveld, gekadastreerd wijk D, N° 648 ook met eene grootte van 14 aren 60 centiaren,palende ten ooste aan den heer Carolus De Windt, ten zuide aan den heer Meuleman, ten weste aan den weg en ten noorde aan Cbristianus De Boeck. Gebruiker Antonius Keymeulen tot 25 Decem ber 1886. Gemeente Erondegem. Zevende koop. Een perceel Land, groot 14 aren 40 centiaren gelegen op het Kaulerken, gekadas treerd wijk B, N° 199a, ook met eene grootte van t4 aren 40 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan den heer Van Dorpe, ten weste aan den Arme van Erondegem, ten .noorde aan Leo Schockaert. Gebruiker Antonius Keymeulen tot 25 December 1886. Gemeente Meire. Achtste koop Een perceel Land, groot 11 aren 60 centiaren, gelegen op den Bavokauler, gekadas treerd wijk A, N# 543d, met eei.e grootte ook van tl aren 60 centiaren,palende ten ooste aan Maesschalck en Willems, ten zuide aan den heer Van Achter, ten weste aan den heer D'Hondt en ten noorde aan den Audenaardschen steenweg Gebruiker Daniël Van den Steen tol 25 1886. ZITDAGEN Instel, Donderdag 1 Verblijf, id 15 Ten 2 ure namiddag, ter estaminel genaamd Het Brusselshof, bij den heer De Winter, te Aalst aan de Botermarkt. Juli OPENBARE VERKOOPING VAN welgelene le AalstErembodegemen Denderleeuw. De Notaris DE PAUW, te Aalst, daartoe in rechte benoemd, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester BRECKPOT Notaris te Aalst en ten overstaan van den heer Vrede rechter des kantons Aalst, met gewin van palm slag, openbaarlijk verkoopen, de volgende goederen, le weten 1° Een schoon en welgelegen huis met achter KeukeD en Cour te Aalst Kerkstraat, sectie A N°875. Bewoond bij d'heer Adolf Borré. aan fr. 700.00 s'jaars. 2* Een huis met achtergebouw te Aalst, Stoof- straal, sectie A, N° 1*288 groot 1 aar 30 centia ren. Bewoond bij d'heer Felix De Saedeleer. 3° Een huis met erve te Aalst, Hoogstraat, groot 1 aar 5 centiaren. Thans onbewoond. 4° Een Huis met Danszaal, Magazijn en Hof, te Aalst, Hoogstraat0 groot 7 aren 6 centiaren. Het huis bewoond bij d'heer Jan Geladen en hel overige gebruikt door d'heer L. Ruyssinck. 5° Een perceel Land te Erembodegem, Dui- velsput, sectie A, N°2104, groot 11 aren 30 centiaren. In gebruik bij de We De Backer. 6° Eene partij Land, le Denderleeuw, Leeuw- brugge, groot 67 aren 10 centiaren, sectie A, N° 79. Boomprijs fr. 140. Ingebruik bij De Bisschop, Asselman en Eeckhout. 7° En eenen Wijmenier le Erembodegem, Osbroeken, groot 86 aren 11 centiaren, sectie B, Nos 35 en 36. In regie. op te leggen boom prijs fr. 465.00. ZITDAGEN Instel. Vrijdag 2 .ooe Verblijf. 16 j ,nl' 1886' Telkens om 3 ure namiddag, ter Zittingszaal van den beer Vrederechter, te Aalst, Groote Merkt. te Aalst-Schaarbeke. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Woensdag 30 Juni 1886, om 3 _ure namiddag, openbaar lijk verkoopen 14 koopen Hooigras en 1 koop Nagras, te Aalst-Schaarbeke, St.-Apolonia. De Notaris BRECKPOT, le Aalst, zal op 29 Juni 1886 (St-Pietersdag) om 1 uur namiddag openbaarlijk verkoopen 91 koopen Hooigras eu Nagras le Heldert,in de Falijntjesraeerschen, Groenmeerschen en te Hekelgem, Wij meersch. Te vergaderen ter herberg van Egidius Meert, te Meldert Affligem. van de welbeklante estaminet Thierry .Mar tens, te Aalst, Esplanadeplaals, seclie A, N° 307d. En van een behuisd Hofsleedtje te Nieuwer- kerken Py pet beek sectie B N°3o9a groot 5 aren 50 centiaren. Boom en baagprij 150 fr. Door het ambt van de Notarissen DE WINDT en BRECKPOT te Aalst. Instel 13, Verblijf 27 Juli 1886, Telkens eenen Dijnsdag om 4 ure namiddag, ter te verkoopen Estaminet Thierru Martens bij Juffrouw Weduwe Theodore Vau der Smissen. VERKOOPING VAN ALLERBESTE Frans CRICK, Gemeente-Sekrelaris van Hofstade, zal door het ambt van Deurwaarder Jozef DE VOS, te Aalst, op Dijnsdag 29 Juni 1886, om 2 ure namiddag, namens verscheidene eigenaars, openbaarlijk verkoopen Circa 70 koopen allerbeste Hooigras, was sende te Hofstade, in den Wijnbocht, op de Beekdijken en nabij de woning van den heer J. Possemiers. Men zal beginnen in den Wijnbocht. OPENBARE VERKOOPING VAN en Akkeralem, 2 bekalfde Koeien, eene bekalfde Vaars, een Varken en Vruchten le velde. te Aalst-Mijlbeke en Moorsel. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 28 Juni 1886, om 8 ure 's morgens, ten hove van de kinderen De Schryver, te Aalst-Mijlbeke, Moorsel- schebaan, openbaarlijk verkoopen A. Huismeubels, zooals tafels, stoelen, kommo- den, kleer-en andere kassen, keern, melkkuip, vleeschkuip, Horlogie, moor, koffijpot, lantaarn, ijze ren kasserollen en pollen, schotels, testen en kom men, koffijmolen, koffijjatten, ijzeren tellooren, blikken deksels, vorken, lepels, koperen marmit, oude tinnen lepels, antieke schotels en jfbllen, wij watervat, groote ijzeren potten met staande ijzer, enz. B. Landbouwersalem, zooals wanmolen, Stamp- bak, ladders, kruiwagens, houtweggen, aalkuipen dorschvlegels, reeken, rieken, meslhaken, pikken, zeisen, gezaagd abeelen-en eiken berd, leemen en brandhout. C Twee bekalfde koeion, eene bekalfde vaars en een varken (drijver D. Eene goede handkarre. E. Vruchten te velde 1. 49 aren masteluin, gestaan te Aalst-Mijlbeke Donkergat, aan de Rijgerstraat. 2. 43 aren aardappels, gestaan te Aalst-Mijlbeke Donkergat aan de Rijgerstraat. 3—13 areu tarwe en 4 aren rogge, te Aalst- Mijlbeke, Donkergat aan de Rijgerstraat. 4—13 aren geerst, gestaan te Aalst-Mijlbeke, aan de Paardekensstraat. 5. 15 aren rogge, gestaan te Aalst-Mijlbeke, op den Achterweg. 6. 17 aren tarwe te Aalst-Mijlbeke, aan de Rij gerstraat genaamd Laethem. 7.—12 aren haver en 12 aren rogge, le Aalst- Mijlbeke, aan de Rijgerstraat genaamd Laethem. 8 4 aren vlas, te Aalst-Mijlbeke aan de hof stede van voornoemde kinderen De Schryver. 9. 30 aren Hooigras, wassende te Aalst-Mijl beke, aan de hofstede van voornoemde kinderen De Schryver en op hel Deerekensveld. 10. 3 aren Rogge, 13 aren Haver en 11 aren Aardappels, gestaan te Moorsel aan de Mol legen den Heuvel. H. 26 aren Vlas, gestaan te Moorsel op de Zandbeek. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge. VENDITIE VAN ALLERBESTE te Erpe, Erondegem en Aalst-Schaar beke. De Notaris Eeman te Erpe, zal ten aanzoeke van de volgende eigenaars openbaarlijk verkoopen op MAANDAG '21 JUNI 1886, Gemeente Erpe. om 8 ure 's morgens. I. Namens het Armbestuur van Erpe a) 5 koopen Hooi en te wassen Nagras, aan den Ledeschensteenvveg, nabij de Steenebrug. b) 4 koopen Hooigras in de Hoonegemmeerschen. c) 2 koopen Hooigras te Erondegem, in den Groo- tenmeersch. 2. Namens den heer Gustaaf Paerewyck, te Erpe 10 koopen Hooigras aan den Ledeschensteenweg, nabij de herberg de Klok. 3. Namens juffrouw Weduwe Veldeman-Ras- schaert te Erpe 2 koopen Hooi en té wassen Na gras, aan den Ledescbensleenweg, nabij den IJze renweg. 4. Namens den heer Edmond D'Hondt te Aalst10 koopen Hooigras in de Molenmeerschen, nabij den watermolen van jufvrouw De Boeck. 5 Namens den heer Ch. De Saedeleer, oud-Sekre- tans te Erpe, 2 koopen Hooigras, in de Molenmeer schen. 6. Namens M. Th Sonck te Nieuwerkerken 4 koopen Hooigras in de Molenmeerschen, ook nabij den watermolen van jufvr De Boeck. 7. Namens jufv. Weduwe De Boeck te Hofstade 5 koopen Hooigras in de Hoonegeiomeerschen. 8. Namens den heer Jozef Van Onderbergen le Kerkxken 3 koopen Hooigras in de Hoonegemmeer schen. 9. Namens den heer Victor Van Holsbeeck, le Aalst, a) 18 aren Masteluin, gestaan in den Hoonegem nabij de Torfputien b) 21 aren Rogge, gestaan in den Hoonegem nabij de Torfputten. 10. Namens den heer Dominicus Verhoeven teErpe: 2 koopen Hooigras in de Hoonegemmeerschen. 11 Namens den beer Pieler-Jan Mertens te Lede 2 koopen Hooigras in de Hoonegemmeerschen. 12. Namens dame Weduwe L. Borreraan-Walloos te Aalst4 koopen Hooigras in de Hoonegemmeer schen. Aalst-Sehanr beek 13 Namens den heer E. Meert-Moens, te Aalst, 3 koopen Hooigras in de Hoonegemmeerschen 14. Namens Jufv. Lucia Wynant te Aalst-Schaarbeek 3 koopen Hooigras in de Hoonegemeerschen. Wog gemeente Erpe. Om 1 uur slipt nanoen. 15. Namens den heer Joannes Meuleman te Erpe, 5 koopen Hooigras op hel Zevenkoot, nabij den IJze renweg. 16. Namens den beer Alois De Swaef te Erpe, 4 koopen Hooigras in de Kruiskens. 17. NameDs den heer De Vuyst Notaris re Borsbe- ke, 5 koopen Hooigras in de Kruiskens. 18 Namens de kinderen De Coninck, te Erpe, 2 koopen Hooigras in de Kruiskens. 19. Namens den heer Leo Slalpaert, te Aalst2 koopen Hooigras in de Kruiskens. 20. Namens den heer Burgemeester G. De Vos te Erpe, a. 2 koopen Hooigras aan den Audenaardscben- steenweg, aan den Kraaine3t. b. 8 koopen Hooigras aan den watermolen van den beer Coppens. 21. Namens den heer F. Van De Putte te Erpe. 35 koopen Hooigras eu te wassen Nagras opKasieelberg en omliggende meerschen aan hel Dorp. Orde der verkooping Men zal vergaderen te Erpe, aan den Ledeschen steenweg, nabij de Steenebrug, aan den meersch van 't Armbestuur, alwaar de verkooping zal aanvang nemen. Hel volgende orde zal gevolgd worden Om 8 ure slipt 's morgens, te Erpe, aan den Lede schensteenweg nabij de herberg De Klok. (Het gras wassende op den meersch te Erondegem, Groo- tenmeersch van het Armbestuur van Erpe, zal aan den LedenscheosleeDweg, Steenebrug le Erpe, verkocht worden.) Molenmeerschen, Hoonegemmeerschen, en Aalst-Schaarbeke, Hoonegemmeerschen. Om 1 uur slipt nanoen, le Erpe, Zevenkoot, Kruis- keDs, Kraainesl en aan den watermolen van den heer Coppens. Om 3 ure stipt namiddag te Erpe, op den Kasteel- berg aan bet Dorp. Op gewone voorwaarden cn met tijd van balaling, mits stellende goede en gekende borge. Om rede van onverdeeldheid. OPENBARE VERKOOPING VAN MEERSCHEN EN BOSCH, GELEGEN TE MOORSEL. De Notaris Eeman te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene partij Land, gelegen te Moor sel, wijk Spruilhoek, bekend bij kadaster seclie B, N. 65, met eene grootte van 33 aren 60 centiaren, groot bij meting 31 aren 68 centiaren, palende tea ooste Louis Guns en anderen, ten zuide Augustinus Vertongen, ten weste de straat leidende naar de wijk Terhagen en ten noorde Louis Cooreman. Ingebruik bij deD heer Jan-Baptisle Brusselmans. Tweede koop Een perceel Meersch, gelegen te Moorsel, in de Groenemeerschen, sectie C. N. 422 en 423, groot aldaar 24 aren 70 centiaren en bij meting 24 aren 13 centiaren, palende ten ooste Louis De Vos, ten zuide de erven Leeman, Louia Hulsebaut en anderen, ten weste Egidius De Ridder en ten noorde den beer Baron Vander Noot. Ingebruik bij den heer Joannes Vastenavond. Derde koop Een perceel Land en Bosch, gele gen to Moorsel, wijk Kattenbroeck, gekadastreerd seclie D, N. 284a en *286a, groot aldaar 14 aren 50 centiaren, en bij meting 14 aren 96 centiaren, palen de ten ooste Pieter Joseph Van Wichelen, ten zuide Pieter-Jozef Willems, ten weste de Kattenbroek straat en ten noorde Louis Hendrickx als pachter. Ingebruik bij dea heer Louis Hendrickx. Vierde koop Een perceel Land, gelegen te Moor sel, wijk Beugem, gekadastreerd sectie D, N 756, groot aldaar lt) aren 70 centiaren, en bij meting 11 aren 20 centiaren, paleude ten ooste den kerkweg, teu zuide Pieter Colson, ten weste de Beugemstraal, en ten noorde de erven De Vis. In gebruik bij Joannes Verbeiren. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Moor sel, op den Jerrekauter, gekadastreerd seclie B, N. 687 en 780, groot aldaar 32 aren 30 centiaren en bij meling 32 aren 74 centiaren, palende teD oost* Frans Redant, ten zuide Louis Clauwaerl, ten weste Egide De Ridder cn ten noorde Joseph De Gols en Ingebruik bij de weduwe Frans Beeckman en de weduwe Louis Van Campenhout. Zesde koop Een peiceel Land, gelegen le Moor sel, op den Romelijn, gekadastreerd sectie C, N 51, met eene grootte van 24 aren, groot bij meting 23 aren «1 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van der Cruyssen, ten weste Petrus-Josephus Hey- vaert en ten noorde de erven Leeman. Ingebruik bij den heer Emmanuel De Meyts. Zevende koop. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, wijk Beugem, gekadastreerd seclie D, N. 77U, groot aldaar 18 aren 40 centiaren, en bij meting 2o aren 34 centiaren, palende ten ooste Benott Van den Steen, ten zuide Pieter-Joseph Van den Bossche en den kerkweg, ten weste den ijzerenweg, en ten noorde Petrus Beeckman. In gebruik bij de beeren Pieter-Joseph Bouquet en Joannes Verbeiren. Achtste koop. Een perceel Meersch, gelegen te Moorsel, wijk Beugem, gekadastreerd sectie D, N. 772, groot hij meting 21 aren 59 centiaren, palende ten ooste Pieter-Joseph De Wolf en aoderen, ten zuide Benolt Van den Steen, ten weste de erven Pieter Beeckman en ten noorde den ijzerenweg. - Onverpacht. Negende koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, op het Molenveld, gekadastreerd sectie B, N. 561, groot bij meting 19 aren 36 centiaren, palen de ten oostede weduwe A. Van Vaerenbergh, ten zuide Tbeophiie Robyns en Frans Vermoesen, ten weste Paulus Beeckman, en ten noorde Catbarina Cooreman. Onverpacht. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen le Moorsel, op de Berghaag, gekadastreerd sectie B, N. 566a en 566b, groot aldaar 25 aren 3'' centiaren, en bij meling 23 aren 22 centiaren, palende ten ooste den heer Baron Vander Noot, ten zuide en ten noorde Louis Meert, en ten weste de weduwe Coo reman. Onverpacht. Elfde koop. Een perceel Land, gelegen te Moor sel, op de Berghaag, gekadastreerd sectie B, N° 569bis en 57üc, groot aldaar 19 aren 10 centiaren en bij meting 16 aren 91 cenliareu, palende ten oost* den heer Baron Vander Noot, ten zuide de weduwe Aelbretht, ten weste Domien Van Damme, en ten noorde de weduwe Van den Bossche. In gebruik bij den heer Domien Van den Steen. Twaalfde koop. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, op het Molenveld, gekadastreerd sectie B, N° 558a, groot volgens raeliug 33 aren, palende ten ooste Louis Hulsebaut, ten zuide den rijweg, ten weste Frans Van de Meersche, en ten noorde den ijzerenweg. Onverpacht. Dertiende koop. Een perceel Meersch en Land, gelegen te Moorsel,wijk Wagenhuizen.gekadastreerd sectie C, n°' 20 en 21 A, groot volgens meting 49 aren 90 centiaren, palende ten oosle de weduwe Jan Leeman, ten zuide Petrus-Josephus Heyvaert en ande ren, ten weste de erven Pieter Beeckman, en ten noorde den kasseiweg. Onverpacht. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, op den Drie3, gekadastreerd sectie A N* 115, groot aldaar 26 aren 35 centiaren en bij meting 25 aren 62 centiaren,palende ten oosle Louis De Vo» en Desiré Buyl, ten zuide en ten weste de straat, ei ten noorde Pièter-Jo3ephus Van den Bossche. Ingebruik bij den heer Jan-Baptisle Saeys. Vijftiende en laatste koop. Een perceel Land, ge legen te Moorsel, op den Rijger, genaamd de Buek, gekadastreerd sectie D, N# 518, groot bij meting 30 aren 96 centiaren, palende ten ooste de rijbaan, ten zuide de kinderen Callebaut, ten weste de Ransbeek en den ijzerenweg, eu ten noorde de erven Beeck- man. lugebruik bij de weduwe Leo Cornelis en Joannes Verbeiren. ZITDAGEN Instel, Woensdag 23 Juni .aaR Verblijf, id. 7 Juli lööt>' Telkens Om 2 ure namiddag, ter herberg genaamd, Id St. Rochus, gehouden door den heer Charles- Louis Vanden Steen, te Moorsel, aan hel Dorp. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van een schoon Hoornvee, Huismeubels, Landbouwersalem en Vruchlen le velde, le Meire, wijk Broeck. De Notaris Eeman te Erpe, zal op Maandag 12 Juli 1886, om 8 ure stipt 's morgens, ten hove van den heer Adolphe Van den Brulle, te Meire wijk Broeck, openbaarlijk verkoopen A. Huismeubels, zooals Coulisse tafel, andere ta fels, kleer-eu andere kassen, stoelen, horlogie met kas, 2 stooven,2 bedsloelen, ijzer en gleisen keuken- gerief, aarden tobbeDs, tafelmessen, bierglazen, kuip en keern, vleeschkuip, enz. B. Landbouwersalem, zooals 2 karren, ploeg, sledde, 2 eggen, rolblok, aanschijnen, aalstuk, aal- pomp, spaden, rieken gaffels, braken, meslhaken, kruiwagen, aalkuip, raapmolen, snijpeerd, 2 wanmo lens en eene hoeveelheid ledige zakken. C. Een schoon merriepaard.oud 9 jaren, 2 schoo ne vaarsen, 1 vet rund, 2 mullens,! kweekzog, 1 varken en 19 kiekens. D. Eene hoeveelheid strooi,brandhout mest en aal, E. Vruchlen te velde 1 hectaar 20 aren masteluin; 60 aren rogge 60 aren tarwe 25 aren geerst50 aren aardappels 40 aren haver 2o aren vlas 40 aren tweede snede klavers, allen gestaan in ite nabij heid van het hof van voornoemden heer Van den Brulle. 30 aren Vlas geslaan le Meire, nabij Aygem. Verdeeld in koopen t' elks gerief. Op gewooe voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge.

De Denderbode | 1886 | | pagina 3