'Ui. Sclioeiilelil. vellenbewerker. BERICHT. Te huren terstond. Te huren. Te huren met Kerstdag. BERICHT. Te huren Uitderhand te koop. Belgische maatschappij Algemeene Assurantiën Uit der hand te koop. WOONHUIS, ROOMVERKOOPING MEUBELS. LAND EN MEERSCH Rehuisd Hofstedeke goed geteerd 9ïest, aldaar uitgeleverd. Voor den kommissaris gebracht, was hij zoo bedremmelddat hij niet in staat was geregeld te antwoor den. En daar men in hem toch geen misda diger zag, werd hij, als zijnde zonder middelen van bestaan over de belgische grenzen gezet. In Belgie verhaalde hij zijn wederwaardigheden. Bewogen met zijn lot sloot men hem daar uit meelijden in een zinnelooshuis op. Inmiddels nadden zijn uit Iudië afgezonden papieren het betrokken departementen bereikt, wer den daar onderzocht en volkomen in orde bevonden, zoodat hem nu de gl. 200 gage zullen uitgekeerd worden. Maar zal den oud-gediende, wien een zoo harde be handeling onverdiend te beurt viel, nu ook eenige voldoening geschonken wor den Dat zou moeten zijn; maar dat is zoo niet. Men handelt dikwijls zoo ongenadig met den onplichtigealsmet den plichtige, en als men den onplichtige diep miskend heeft, zegt men hem, tot allen troost a Gij zijl vrij. FRANKRIJK. Onlusten van Vier zon. Wij lezen thans in de fransche dagbladen nadere berichten over de onlusten te Vierzon. De werkstakers hadden zich voor de fa briek geschaard, versterkt door eene woedende menigte vrouwen, mannen en kinderen. Zoo wachtten Zij de werklieden af die het werk gingen hernemen. Toen deze te voorschijn kwamen, ging er een woest gehuil en gebrul op. Men sloeg, men stampte naar de ongelukkigen totdat eenige steenen werden geworpen. Aao het hoofd gewond, vielen verschil lende arbeiders neer. Nu kwam de gen darmerie te voorschijn. De brigadier, die eene vrouw had zien werpen, wilde deze aanhouden, maar was op een oogenblik door eenedreigen- de menigte vrouwen omringd gelukkig kon hij ontzet worden. De menigte was nu reeds tot minstens 2000 personengeklommen die al dreigen der werden. Het regende steenen op de gendarmerie die eindelijk een 12tal aan houdingen kon doen en onder de be scherming der troepen naar hare kazer ne tcrugkeeren. 's Avonds ten 5 ure, bij het sluiten van het werk, hadden opnieuw vechtpartijen plaats en werden er andermaal vele werklieden gewond. Parys, 6 oct. De reis van M. Gra- nel, minister van posterijen en telegrafen naar Brussel, heeft ten doel het instellen van eenen telephoondienst, niet slechts tusschen Parijs en Brussel, maar waar mee tevens Amsterdam, Hamburg, Ber lijn, en Londen verbonden zouden wor den. De medewerking der verschillende regeeringen is reeds toegezegd. Sedert maandag speelt men in den schouwburg van hel Chateau d' Eau een drama getiteld Juarez, waarvan de han deling plaats heeft in Mexiko en waarin de ongelukkige prinssen Charlotte op bet i tooneel treedt tusschen keizer Maximili- aan en maarschalk Bazaine. Een groot j aantal dagbladen hebben al hetonbeta- J melijke van dit stuk doen uitschijnen, j Ook wordt thans het gerucht herhaald dat reeds in omloop was toen het stuk- voor de eerste maal door de censuur ver boden werd. Door de gezanten van Bel gië en Oostenrijk, te Parijs, zouden er officieuse pogingen gedaan zijn om van de regeering te bekomen dat hel drama niet langer zal mogen opgevoerd worden. Dubbele onthoofding. Onze lezers zullen zich den moord nog wel herinne ren die den 28 meert lestleden Parijs in opschudning bracht, 's Nachts ten 2 ure kwamen twee personen in het Hotel des Usines, op den boulevard de Cliaronne bin nen. Op het oogenblik dat de hotelhoud ster, Mad. Deshayes, hunne namen op liet vreemdelingenboek inschreef, sloe gen zij haar eenen doek rond den hals, trokken uit al hunne macht en.... een oogenblik later was de vrouw verworgd. Die twee schurken waren de genaamden Frey en Rivière. Juist waren zij kassen en laden aan 't leêgplunderen toen eenige italiaansche muziekanten, in bet hotel gelogeerd, thuis kwamen. Om de vrouw te verras sen gaven zij onder baar venster eene serenade. Verontrust door de schaduwen, die zij op de gordijn zagen, liep eeri hun ner naar de policie. terwijl de anderen de deur bewaaktenDe agenten kwamen toegesneld en maakten zicli van de twee moordenaars meester, die den 6 juli door het assisenhof der Seine ter dood ver- oordeeldeeld worden. Hunne genade- vraag werd verworpen en dijnsdag mor- gendzoude dubbele onthoofding te Parijs plaats hebben. Reeds te twee ure 's nachts verdrong zich eene dicht opeengepakte en luid ruchtige menigte op de Place de la Roquet- te. De plaats waar de guillotien werd opgericht was door de gendarmerie te peerd en eene sterke policiemacht afge sloten. Ten o ure,toen de dag in de lucht kwam, was alles gereed en M. Deibier, de beul, die eenige malen bet mes deed op en neêr gaan, scheen tevreden over zijn werk. Eindelijk, tien minuten voor 6 ure, trokken de gendarmen den sabel eene ongekende rilling liep over de gan- sche menigte, de groote poort der ge vangenis werd geopend. Tien minuten te voren was de bestuur der der gevangenis met andere rechterlij ke overheden en de eerw. h. Colomb, priester in St-Sulpice, de cel van Rivière binnengetreden. Deze was een weinig aangedaan, maar scheen toch met moed te zullen sterven. Hij hoordo gelalen de raadgevingen aan van den priester en omhelsde hem vurig. Hij kuste hel kruis dat deze hem voorhield en riep dan uit Zeg den ouden Grevy dat hij zelf een moordenaar is, en... Maar onvoorziens had de sterke beul hem vast gepakt en onder het mes geworpen, eene sekonde later viel het hoofd van Rivière in de mand. Frey had eene ware onbeschaamdheid aan den dag gelegd. Toen men hem kwam verwittigen, was hij in godslasteringen uitgevallen en had den priester van zich afgestooten. Deze onbeschaamdheid hield hij tot den lesten oogenblik, sprong als T ware op hel schavot en legde zich zelf onder't mes. De dubbele strafuitvoering bad in 't geheel vijf minuten geduurd. De schat van Tonkin. De schat, door de fransche troepen in het paleis van Hue, na den aanval, den 9 juli l88o, buitgemaakt is Dijnsdag met de mailboot van Indo-Cbina, de Irraouaddy, te Mar seille ontscheept geworden. Hij bestaat in 192 kisten zilveren staven en 14 kisten gouden muntstukken. Deze 206 kisten waren van onder in bet ruim van den stoomboot gezet en met oOO ton koopwaren bedekt. Dag en nacht bewaakten zes matrozen deze kostelijke lading, die met de grootste zorg ont scheept werd. De geheele schat weegt ongeveer 55,000 kilo. In bijzondere wag gons werd hij op hel adres van den mi nister van financiën naar Parijs verzon den. Er bevinden zich ook gouden staven tusschen, die niet minder dan 15,000 fr. weerde hebben, terwijl de geheele schat zoo omtrent 9 millioen groot is. Zooals men ziet eenen druppel water, die terug in de Staatskas komt, terwijl de expeditie naar Tonkin eene zee heeft ge kost. ÜUITSCHLAND. Een pruissisch deserteur, die sedert 1872 zijn land ontvlucht was, bad zich te Seraing, in Belgie, als beenhouwer ge vestigd, was aldaar in 't huwelijk, getre den, en won deftig zijnen kost voor vrouw en kinderen. Onlangs was in de buurt een andere beenhouwer komen wonen, die met haat en nijd den voor spoed van den Duitscher aanzag. Deze leste ging reeds sedert eenige jaren in Pruisen zijn vee koopen, daar hem aldaar niemand meer kende en ook niemand in den dikken slachter een deserter zou gaan zoeken. Maandag had de man pas de grenzen overschreden, of de gendar merie stónd nevens hem, vergezeld van den eerlijken gebuur, die hem uit brood nijd als deserteur deed aanhouden. Aartsbisschop Rrementz heeft in groolen luister woensdag zijne intrede gedaan te Dusseldorf. Door schoolkinde ren en maatschappijen werd een stoet ingericht, 's Avonds was de stad prach tig verlicht en G50 zangers .brachten den prilaat eene serenade. Godsdienstvrede. De pruisische minister van eeredienst heeft de theolo gische school van het geestelijk semina rium te Fulda voldoende verklaard ter opleiding van geestelijken, zoodat de theologische studie bij dit seminarie wordt beschouwd als gelijkstaande met die bij eene universiteit. Deze verklaring is gegeven en afgekondigd krachtens de nieuwe kerkelijkpolitieke wet. Voorts wordt den 15 dezer het prie sterseminarie te Keulen weer geopend, naar men zegt voorloopig met 20 studen ten. Electrisclie verlichting. Het stadje Darkehmen, in het oostelijke gedeelte van Pruisen, beeft zich eensklaps vermaard gemaakt, en wel door de vollooing zijner electrischc verlichting. Want het is nu op hel europeesclie vasteland de eerste stad, die geheel en al electrisch wordt verlicht. (De gemeente Borgerhout, na gedeeltelijk verlicht te zijn, schijnt den ingeslagen weg niet meer te blijven volgen en zich tot de verlichting van een kwartier te be palen. Waarom Om tot Darkehmen terug te komen, langs de stralen heeft men booglicht, in de huizen gloeilicht. De bron van het nieuwe licht is het riviertje de Angerapp, hetwelk aldaar zulk een sterken val heelt dat het zelfs in de heetste zomerdagen overvloedig water aanvoert, waardoor men er eene voortdurend werkende kracht heeftzoodat men er alleen voor aanleg had te zorgen en het bedrijf der dynamomachienen niets kost. Gered. Wij hebben onlangs ge meld dat twee aaneengegroeide broeders, waarvan een erg ziek was, beiden onver mijdelijk zouden sterven. Als leste toe vlucht zijn de ouders den beroemden dok- lor Virchow te Berlijn te rade gegaan. Dank zij Virchow behandeling is de twee ling hersteld. De zieken, die 24 uren bewusteloos was na een aanval van drift, werd onop houdelijk met heeten azijn gewasschen, 't geen hielp. Beiden bleven eene poos zwak maar zij zijn nu zoo sterk, dat zij naar New-York kunnen worden gezonden waar Barnum hen zal laten zien. ENGELAND. xMoonlichteus. Te Glountenanfinane, nabij King Williamstown, hebben de moonlighters hunne tegenwoordigheid op vreeselijke en bloedige wijze gekenmerkt. Hunne slachtoffers zijn thans twee jonge juffers. Kate en Bridget Jones, dochter van een welhebbend pachter, gekend onder den naam van captain Jones. Maandag morgend, ten half acht ure, kwam eene bende moonlighters, met het masker voor hun aangezicht, aankloppen bij pachter Jones, l)e twee dochters, die op het gerucht kwamen buitengeloopen, waren erg verschrikt. Het hoofd der bende eischte dat men het geweer van den pachter zou geven.Op het weigerend antwoord der jonge meisjes, weerklon ken er twee schoten, waarop de bende de vlucht nam. Kate, boven betoog gekwetst, zal hare wonden niet overleven, terwijl Bridget zwaar gewond werd aan den arm. De policie van Ding Williamstown, die een uur later ter plaatse kwam, heeft hel spoor der schurken nog niet gevonden. Op de Shetlandeilariden zijn 'in den nacht van Maandag tot Dijnsdag, ver schillende schokken eener aardbeving gevoeld. Vele personen werden uit den slaap gerukt door de beweging der huizen en het omvallen van aarde-en glaswerk. Terwijl een katholiek priester, Dr Kavsnagh, woensdag na de vroegmis, aan den voet van het altaar een gebed las, viel een marmeren beeld, dat vari den muur losgeraakt was, hem omvoorziens op het hoofd. De ongelukkige priester stierf eenige uren later. De overledene werd om zijne diensten in de nationalis tische partij hoog geschat. IIolloway's Zalf Pijnlooze genezing Zweeren, wonden, vereti'eringen, en andere kwalen die de huid aandoen, kunnen geheeld worden door deze verkoelende en genezende Zalf. Zij heeft den grooisten lof ingenogst bij menscben, die jaren tang geleden hebben aan kwade beenen, verzweringen en oude vcretle- ringen, nadat elke hoop om ooit weder te ge nezen reeds vervlogou was. Slechts zij, die de verzachtende werking dezer Zalf ondervonden hebben, kunnen zich een donkbeeld vormen van de verlichting die zij bezorgt door de ont steking te verdrijven en alle pijn te doen op houden. Telkens wanneer deze Zalf eenmaal gebruikt i.< geworden, heeft zij hare hooge waarde geopenbaard, en is zij daarom gretig gezocht geworden als hel gemakkelijkste en veiligste middel voor alle zweren Bij zenuw pijnen, rheumnliek en jicht geeft hel zelfde middel indien het goed wordt aangewend won derlijke verzachting. 10. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Mannelijk 5 Vkouwel. 5 HUWELIJKEN. J. Vormeeren, Iw met M. Bomon, strijk. M. Lemmens, vuurst metM.Van de Meers- sche, dagl. OVERLIJDENS. J. De Pelsmaeker, m Baert, kuiper, 61 Leopoldslraat. A. Verleyscn, bed. 21 j. P.rabantstiaat. M. De Geest, dienslm. 52 j. Vaart. - J. Cassal, \r. Daeseleer, z. b. 36 j. Schaarbeke. 8 kinderen onder de 7 jaren. Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1230 stuks vee te koopgesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.60 lot 0.95 stieren 0,50 tot 0.75 koeien en veerzen, fr. 0.50 a 0,65 Aelst, 9 Oct. Per heet. 3ï fi 19- 16- Tarwe. Masteloin Rogge Gcersi. Haver. Spelt Koolzaad Lynzaad Koolzaadolie Lijn^aadolic, Koo zaadkoeken. Lijnkoeken, "0- vardap. (roode de 100 kil. 6 - Aardap. (geelcj Nieuwe u— Bote., de 3 kilogram. 6 - Eijers, do 25. 2- Vlas per 3 kilos. 0— Viggencn, per stuk, socrl 25 per 100 kil. 15- 00- per 1C0 kil. 00- 00- 00- 00- 00- id. lit. 50 cent 00 a 21-00 00 17-00 00 15-00 00 00—00 00 17-00 00 00-00 00 00-00 00 00 -00 00 00-CO 00 00-00 00 - 00 00 - 00 00 7 OD 0-00 8-54 2-54 0-00 HOPHANDEL. Hop (gewas 1886) pluk bel voor bel fr. 40 a 42 gewone pluk 28 a 31 POPERINGHE, 8 Oct. Hoppe 1885. Stad. Fr. 30—00 00-00 Gemeenten 2500 00—00 ANTWERPEN, 8 October. HOP. Kalm beschikbaar 32 a 33 dito op oct.-nov. 31 per 50 kilos. ANTWERPEN, 8 Oct De kuipboter werd heden morgend ter merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van fr. 2,40 a fr. 3.00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1,30 a 1,60 zwaar ge wicht fr. 0,00 a 0,00. De aardappelen worden per zak. verkocht aan fr. 6,00 tot 8.00 polder per 100 kilos fr. 0.00 a 0.00. De. eiers betaalde men per 25 stuks fr. 2,3 2,60 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in het Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 15—00 a 16—50 Rogge, 13-50 14—Ou Wintergeerst, '0—00 00—00 Zomergeerst, U—59 15—00 Haver, 1400 14 - 5ü Boekweit, 15—50 16—50 Boonen, 00—00 00—CO Bitterpeön, 16—00 16—50 St. Vikolnu*. 7 Oclober. Roode tarwe, 100 lil., 17,50 00,00. Rogge, 10,50 00,00. Boekweit, 14,50 00,00. Haver (159 liters,) 11,00 00,00 Wintergarst, 10,50 00,00. Peerdenboonen, 15,50 00,00. Lijnzaad, 18,50 00,00. Aardarppeien, 100 kil., 5,50 00,00. Vlas, per kilo 1,21 00,00. Boter, per kilo, 2,27 00,00. Eieren, per 25, 2,27 00,00. Leuven. 8 Oclober. Tarwe, 100 kil. 18,00 18,50. Rogge, 14,00 14,25 Voederhaver, 14,00 O0.O0. Brouwhavcr, 15,00 00,00. Garst, nieuwe, 14,00 15,00. Tarwebloem, 26,00 00,00. Gruis, tarwe zemelen, 9.25 00,00. Koolzaadolie, 48,00 00,00. Dito gezuiv., 52,00 00,00. Lijnolie, 00,00 00,00. Koolzaad-koeken, 14,00 00,00. Lijnkoeken, 20,00 00,00. Aardappelen, 0,00 00,00. Stroo, 4,25 00,00. Hooi, 7,50 00,00. Boter per kilo, "2,60 00,00. Eieren per 26, 2,50 00,00. VELLEN, Koe en vcerzen, 0,7O oo.oo Ossen, 0,68 00,00 Kalfs, 1,28 00,Op LET WEL OP Nr 34 Verandering van woonst door vergrooting voorheen GELDMUNT, 10, overgebracht naar 34, HOOGPOORT, GENT, Pelswaren, Pelsen en Mantels, reparation en bewaring, Wol. LET WEL OP Nr 34. Bij sterfgeval. Uitscheiding van bedrijf. Verkooping uil der band, met 15 per hon derd vermindering op den inkomprijs, van prachtige en gewone Marmeren Schouwen, gemaakt volgens plannen van bekwame Archi tecten en prijzen gaande van 30 tot 300 fr. Er is ook ie bekomen blauwen Ecaussi- neschen Arduin en bewerkten Marmer. Bij de W* VAN DER BORGHT, Cumonlstraat, N* 11, tegen de Statie, te Aalst. Een Huis met grootAchtergebouw. hebbende verscheidene beneden en bovenplaalsen, voor zien van put-en regenwater, gestaan te Aalst, Korte Zoutstraat, N" 27, lest bewoond geweest bij den heer J. De Vriendl-Hiitsebaut, boek binder. -Zich lebevragen zelfde straat, N" 31. Een schoon RENTENIERSHUIS, gelegen in hel begin der Stoofslraat, nu bewoond door Jufv. Elmire Delmoite. Zich te bevragen bij Mm* W* De Hert-Van de Putto, Brusselscbe- slraat. Eene Hofstede, laatst bewoond door Constant Wauters, Molenstraatpoort. Voor de conditiën zich te bevragen bij den eigenaar Em. De Coen-Moyersoen. Te bekomen bij Severin DE BOE, Nieuw- straat, N° 30, te Aalst, Zeelandsche Oesters, als ook Oostendsche, eerste kwaliteit. Door de goede bediening en de geringe prijzen ver hoopt hij de gunst van eenieder te verwerven. 1° Hoekhuis Alberl-Liénarlstraat, naast de Statie, laatst gebruikt geweest bij M. Crombé, als restaurant, dienstig voor veelerlei bedrij ven 2° Huis met koetspoort, Zwartenhoek (Tragel); 3° 29 aren Grond, oud meslpiein, dienstig voor verkoopplaats, depot van ma terialen, vetten, enz. in gebruik bij M. Calle- baut, Zwartenhoek aan de Vaart alhier. Zich te bevragen bij M. Fr M0YERS0EN, te Aalst, Nieuwstraat. bij H. MEGANCK-VANDER POORTEN, onder nemer en steenhouwer, te Aalst, Keizerlijke- Plaats Eene groote hoeveelheid eiken balken, rib ben, kepers, deuren, vensters en meer andere bouwmaterialen te veel om tc melden, voorls- kometide der afbraak van bet Hooghuis of aloude Refuge der Abldy van Atlligem. BRANDHOUT in alle soorten aan uiterst lage prijzen. A. G. BRUXELLES. van tegen de gevaren van brand, de losbarsting van den bliksem, van het verlicbtings-gasen van de stoomtoestellen, GEVESTIGD TE BRUSSEL. Hoofd-Agent te Aalst, M' Gnstaaf De Win ter Kandidaat-Notaris, aan de Botermarkt,N® 2. 1. 15 aren 40 centiaren Land, te Lede, Smesweg. 2. 8 aren 61 centiaren Meersch, te Lede. Smesweg. 3. 34 aren 46 centiaren Land, te Lede, op de Kat. 4. 6 aren 44 centiaren Lochting, te Lede, genaamd dan Doleput. 5. en 39 aren 97 centiaren Land, Ko- ningsbrug. Zich te begeven ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graan markt. VERKOOPING VAN een te Aalst, St. Joilsslrnal. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Woonhuis, dienstig voor alle be drijven. wezende alsnu eene herberg, te Aalst, St. Jorisstraat, sectie A, nummer 1060. VCTblök T" 25 I bktoberI886. Telkens om 4 ure namiddag, ter te verkoopen herberg bewoond bij de We duwe Ringoir. belangrukl"" te Impe, Smetledi en Oordegem. De Zaakwaarnemer MATTHYS te Oordegem, zal onder bevoegd ambt, op Maandag 8 Novem ber 1886, op klokslag van 10 ure voormiddag, ten aanzoeke der heeren leden van bet Bureel van Weldadigheid en der kerkfabriek van Smetlede, krachtens behoorlijke machtiging, verleend door de heeren leden der Bestendige Deputatie van den Provincialenraad van Oost- Vlaanderen, Mejufvrouw Octavie De la Haye, te Kesselloo, de heeren Dorainicus Van den Abeele, Vitalus Van den Abeeie, te Smetlede en Gustave De Deyn, te Vlierzele. binnen boven gemelde gemeenten in het openbaar verkoo pen 150 koopen schoone, zware, gavige en lang- stamige Doornen, bestaande in de volgende - 132 koopen Boschkanadas waaronder van 2 meters dikte. 8 idem Eiken waaronder eene schoone Pes- lel. 5 idem Wilgen. 3 idem Olms. 1 idem zwaren Beuk. en 1 koop Esschen. Allergemakkelijkste transport. VERKOOPINGSORDE Begin A. Gemeente Impe, wijk Papegem, nabij den windmolen van deu heer Joseph lra- pens. B. idem aan de Wellebeek, tegen het ge schied van Smetlede. C. gemeente Smetlede, wijk Binneveld. D. dito. Schildekensstraat. E. idem, Armhosch, grooten Eist. F. gemeente Oordegem, Armbosch, Molen hoek G. idem oud Smetlede, tegen de hofstede de weduwe Joseph De Clercq. Einde en H. Smetlede, wijk Reuken. Al de personen die zich zullen aanbieden om te koopeu moeten van goede gekende borge voorzien wezen, en degene die inkoopen in gevallene verkoopingec aan genoemden MAT THYS verschuldigd zijn, zullen noch als koo- pers noch horgen aanvaard worden Om uit onverdeeldheid te geraken. VENDITIE VAN Land bon wersalemReestlalen, ingeoogste en te velde wassende Vruch ten, Mest, Hop|>cstoken, Kandhout enz. te Aalst-Mijlbeek. MOORSELSCHEBAAN, ten huize der IV4* Petrus Bultè en kinderen. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal op Dijns dag 19 Oktober 1886, om 1 uur namiddag, ten aanzoeke der weduwe Petrus Bullé en bare kinderen, l'hunnen voormelde buize, open baarlijk verkoopen Tafels, stoelen, kassen, horlogie met kas, spiegel, printen, koper-tin-ijzer-aarde-en gleis- werk, stoof met toebehoorlen, bollanteern, banken, naaimachien, botervat, tobbens, melk- leelen, nieuwen wanmolen met toebehoorlen, handwan, vierliDgvatten, spade, braken, gaffels rieken, egge, bakkersmouillie in eiken hout, vleeschkuip, bras-en andere kuipen, spoeling stuk, enz. Gedorschen tarwe en masteluin, strooi aar dappelen Eene goede melkkoei, kiekens, loof te velde, mest, hoppeslaken, brandhout en meer andere voorwerpen. AANMERKINGEN De koopen van en beneden de 5 franken komptant te betalen. Voor de verdeae koopen onmiddelijk door iederen kooper eene goede gekende borg te stellen OPENBARE VERKOOPING van te Impe. De Notarissen DE GHEEST en EEMAN zullen met winst van palmslag en gelagen, in hel openbaar verkoopen Gemeente Impe. Eerste koop. Een perceel Land, genaamd de Buek, gelegen op den Kloosterbosch, geka dastreerd wijk A, N° 445, met eene grootte van 7 aren GO centiaren palende ten ooste aan Jan-Baptist De Smet en de erven De Cuyper, ten zuide aan de straal, teD weste aan Constant De Cuyper en ten noorde aan Constant Schoc- kaert. Tweede koop. Een perceel Meersch, aan de Nesschestraat, gekadasteerd wijk B,N° 520a met eene grootte van 14 aren 4» centiaren, paleude ten ooste aan de straat naar den Wa termolen, ten zuide aan Joannes Van Leuven, ten wesle aan den heer Lassen-Dubois en ten noorde aan Bernard Meuleman. Boomprijs fr. 125,00. Derde koop. Een perceel Meersch op den Molenboek, gekadastreerd wijk B, N" 456a, met oene grootte van 22 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ten zuide aan Mevrouw Lefebvre, ten weste aan den heer Borreman en ten noorde aan Camille De Vidts. Boomprijs fr. 200,00 Voorschreven goederen zijn gebruikt door August De Cuyper. Vierde koop. Een perceel Land, op den Molenberg, gekadastreerd wijk A, N#356b, met eene grootte van 9 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de erven Van Styvendael, ten zuide aan de straal naar Vlierzele, ten weste aan de erven Schockaert en ten noorde aan den Arme van Impe. Gebruikt geweest door August De Cuypor. ZITDAGEN INSTEL DIJNSDAG 5 «tas VERBLIJF 12 OCTOBER Te 3 ure namiddag ter herberg van J.-B. Van Impe-De Coster, te Impe, Nesschestraat. OPENBARE VERKOOPING van een en een perceel Bouwgrond, te Aalst- Schaarbeek. De Notaris DE GHEEST te Aalst zal met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Aalsl-Sehanrbeek. Eerste koop. Een behuisde Hofstedeke, ten voorhoofde in de Siole-Apolloniestraat, groot 10 aren 16 centiaren, gekadastreerd wijk C, N. 321 en 320, paleDde ten ooste aan De Gendt, ten zuide aan den heer Vander Sloten en de Hospiciën van Aalst, ten wesle aan de hofstede van Doraien De Gendt en ten noorde aan de kassei. Tweede koop. Een schoon perceel Bouw grond, ten voorhoofde in de Koolstraat, groot 7 aren 8 centiaren, gekadastreerd wijk C, deel van N. 572c, palende ten ooste aan Joseph Hoffelinck, ten zuide aan de kassei, te weste aan Eduard De Somer en ten noorde aan Joseph Hoffelinck. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 26 October 1886. Te 5 ure namiddag, ter cslaminet genaamd De Kroon, bij den heer Frans Lauwereys, te Aalst Nieuwstraatpoort. VENDITIE VAN 40 koopen te Aalst, aan de Zeebergschebrug, op Maandag 11 October 1886, om 3 ure na middag, door hel ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst.

De Denderbode | 1886 | | pagina 3