Merhtpryzen. MILITIE Uitderhand le koop Rij uitscheiding van bedrijf. Vereenigde IV IJVERAARS, Te bekomen. J.-R. CaHebaut^Y'S Tii. SciioenfeliLvellenbewerker. BERICHT. Te huren terstond. Te huren. Te huren met Kerstdag. BERICHT. Te huren Uitderhand le koop. WOONHUIS, BOOMVERKOOPING Belgische Maatschappij Algenieene Assurantiën Uit der hand te koop. MEUBELS LAND EN MEERSCH Behuisd Hofstedeke perceel Bouwgrond, te Aalst-Schaarbeek. haar slechts aan linkerwang en oor en aan den arm verwondde. Toen wierp B.de kom weg, stak de twee open vingers der rechterhand in het linkeroog, en, met eene snelle be weging en voor iemand kon tussclien- komen, ontrukte hij haar het oog. De vrouw uitte eenen vreeselijken schreeuw en viel toen in bezwijming. Op dit oogenblik werd B. door de omstan ders vastgegrepen, en in verzekerde be waring gehouden tot de policie ter plaats kwam. Dit drama heeft geen minuut geduurd. Vrijheid, gelijkheid, enz. De libé rale fransche pers gaf dezer dagen een hartroerend artikel over een meisje dat, onwettig in een klooster van Auxerre opgehouden,door haar wanhopigen vader uit de klauwen der kerk gerukt, terug aan de vrijheid geschonken werd. Heel de landstreek was verontweerdigd over het gedrag der zusters, hunne handelwij ze was wreed, in een woord, men ging al bijna van inkwisiteurs en pijnbanken spreken. Luister wat is voorgevallen. Mejufler Gallet, dochter van den radi- kalen maire van Auxerre, reeds sedert een jaar meerderjarig,bad van hare rech ten gebruikgemaakt om aan hare roeping gehoor te geven en was in het klooster gegaan. Dat is wettig dunkt ons, en nie mand kon die juffer verbieden volgens haar goeddunken te handelen. Zoo dacht ti.le maire erin zijne radikale wijsheid niet over. Bijgestaan door een republiekaanschen dagbladschrijver en door eene bende ciloyens, die eerst hun nen moed uit de jeneverflesch hadden geput, heeft hij het klooster overvallen.de eerweerdige zusters laten mishandelen, het meisje meêgenomen. Vooreerst, is het weerdig onschuldi ge, boven alles verheven vrouwen te mishandelen, te beschimpen, te bespol- ten, te beleedigen, zelfs te bezoedelen door dronkenmansspraat en godslaste ringen Ten tweede, welke burger heeft het recht binnen te dringen, in een privaten eigendom, zonder door de wel hiertoe gemachtigd te zijn Dal is, den tekst der wet in hand, een aanslag de onschend baarheid der woning Welke burger heeft het recht een per soon, om 't even wie, die de macht en den vereischten ouderdom bezit om naar beliefte te handelen en te doen wal hij wil, te ontvoeren en zich van hem mees ter maken. Dat is een aanslag tegen de persoonlijke vrijheid Welke burger heeft het recht iemand het beoefenen van eenen godsdienst te beletten, welke hij vrij gekozen heeften aan welke hij zich wil opofferen. Dat is een aanslag tegen de godsdienstvrijheid Wetsverkrachting ten allen kant, ge beurd onder het vaderlijk oog der policie, die dit alles rustig nazag. Dit belet echter de republikaansche pers piet te zingen en onze liberale pers hen na te builen, op all&toonen Het schandaal van 't klooster van Auxerre Ja, schandaal, zeker, maar van uwen kant. 700 bistenen vermoord. Onder den titelIn Tonkin, deelen de Missions Catholtques het volgende verschrikkelijk nieuws meé. Een schrijven vatrMgr Puginier, te laat gekomen om nog geheel meêgedeeld te worden, doei ons wanhopen voor de toekomst van zijn vikariaat. De vooruit zichten van den eerweerdigen prelaat zijn helaas waarheid geworden, want na het vertrek van zijnen brief, seinde hij ons nog het volgende telegram Tanhoa. 700 kristenen vermoord, 30 dorpen verbrand, 9000 ongelukkigen ten prooi aau ellende en hongersnood. DUITSCHLAND. Hoe gevaarlijk hel kan zijn zich door honden te veel te laten lekken, leert weder het volgende geval. Een melkboer te Hohèn-Schönhausen, een dorpje dicht bij Berlijn, had een hond, dien hij geerneliefkoosde. Onlangs nu kreeg de man een maagziekte, die meer en meer een gevaarlijk karakter aannam en ten slotte de dood van den lijder ten gevolge had. OOSTENRIJK. Anarchisten. Den 3 dezer maand zijn te Weenen een 20 tal anarchisten door de policie ontdekt en in hechtenis genomen. Zij hielden zich bezig met het verveerdi- gen van ontplofbare werktuigen, ten einde in den nacht tusschèn den 3 en 4 eenige houtmagazijnen en openbare gebouwen in brand te steken tevens hadden zij ook het plan, verwarring en schrik te versprijden door onder de toestroomende menigte ontplofbare bommen te werpen. De policie heeft eene groote hoeveelheid dynamiet, dolken en bommen, in beslag genomen. Onder de spoorwegbrug van Penning zijn 5 kilogram dynamiet gevon den. Eenige aangehoudenen zouden reeds eene bekentenis hebben afgelegd. Luidens latere berichten zou gebleken zijn dat de anarchisten hunnen aanslag zouden gepleegd hebben juist op 's kei zers verjaardag. Men had het vooral op de openbare gebouwen gericht, alsook op het paleis der Kamers en het keizerlij ke lustslot, genaamd Sclionbrunn. Door bijzondere kommissiën wordt thans onderzocht, of onder deze gebou wen geene mijnen zijn aangelegd. De policie had reeds lang het oog op deze manneu, allen werklieden, die zon dags in een afgelegen huis vergaderden en er een geheimzinnig werk volbrachten. Zij werden ook op heeterdaad betrapt. In 't geheel werd door het gerecht aangeslagen een lOtal kilos dynamiet, 2 dolken; 6 nesschen salpeterzuur en 2 on gevulde bommen. PAUSELIJKE STATEN. De generaal der Jezuïeten te Rome moet zich, volgeus hel Berliner Tageblatt uit vrees vpor uitdrijving van wege de italiaansche regering, onder duitsclie be scherming gesteld en met het archief der Orde in het Collegio Germanico zijnen in trek genomen hebben. RUSLAND. Bijgeloof. ln geen land der wereld is het volk meer aan bijgeloof gehécht dan in Rusland. Ziehier een paar staal tjes In een dorp van de provincie Kasan sterft een grijsaard van 115 jaren. Er heerscht groote droogte en de dorpsbe woners beweren dat het alleen zoo warm is, omdat boven het graf van den grij saard 's nachts eene vlam danstsommi gen hebben zelfs gezien dat de doode zelf verschijnt. Om het kwaad te verhelpen wordt het lijk opgegraven en daarna een paal er door heoij geslagen. Dit alles geschiedt met meêweter. der dorpsover- heid, die de lijkschenders, na bet volbren gen hunner daad, op brandewijnonthaalt. Dit geval bestaat volstrekt niet alleen zeer dikwijls worden lijken bij ongunsti ge weèrgesteldheid, hetzij aanhoudende droogte of regen, opgegraven en in de rivier geworpen om het kwaad te bezwe ren. In een dorp van de provincie Pödolië was eene vrouw schijndood. Toeh men haar den. volgenden dag wilde begraven ontwaakte zij wéér. Hare vrienden ga ven haar te kennen dat zij eene zeer groot te zondares moest zijn, omdat zij blijk baar niet in den hemel werd; opgenomen. De arme vrouw geloofde dit ten slotte zelf ook, en werd door het denkbeeld dat zij den duivel toebehoorde, zóó gefolterd, dat zij zich eenige dagen later ophing. De dorpsoverheid was eenstemmig dat de vrouw eene heks was geweest, en dat het dorp zeker met droogte om harentwil zou worden geplaagd. De beschrijving van de wijze waarop men met het lijk te werk ging, zullen wij liever verzwijgen genoeg, het werd eindelijk in een kuil geworpen, waar het bleef, totdat iemand vertelde dat de zelfmoordenares hem in den droom was verschenen en verzocht had dat er op haar graf een kruis zou worden geplaatst, dan zou zij iedereen met rust laten. Er werd eene inschrijving geopend en daarvoor aan de ongelukkige een behoorlijk graf geven. In debuurt vaneenanderdorpheerschte er' ziekte onder het vee. Om dit ongeluk af te wenden, werden door de eersten an hetdorp zeven jonge meisjes twee oude vrouwen en een jongeling gekozen. Deze stelde zich te middernacht op in proces sie eerst de oude vrouwen met heiligen beelden, dan een ploeg die door de zeven jonge meisjes werd getrokken en door den jongeling bestuurd. Zóó maakte men om het dorp heen eene voer, welke de veeziekte volgens het volksgeloof niet overschreden kan. In eene kleine stad gaat iemand, wien zekere som gelds is ontstolen, naar eenen waarzegger. Gij zult uw geld terugheb ben, zegt deze, maar alleen als gijuitdrie verschillige gemeenten drie stukken van menschenlicharaen bij elkander weet te krijgen, namelijk een hoofd, een rechter- en een linkerhand. Kort daarop werd bij den bestolene werkelijk hel hoofd, van een kinderlijkje ontdekt. Zoo zou men honderd voorbeelden kunnen aanhalen, welke allen even veel de weinige ontwikkeling van het russi- schevolk getuigen. ENGELAND. Wonderlijk. De buitengewone mild heid van het wéér heeft in Dorsetshire wonderlijke natuurverschijnsels veroor zaakt. In het zuiden der provincie is het niet zeldzaam aardbeziestririken te ont moeten in vollen bloei, terwijl men te Dorchester appelboomen vindt die geheel in de bloem staan. Overstrooming van muggen. Sedert eenige dagen worden de steden en dorpen in Zuid-Lincolnshire door eene ware plaag geteisterd. De lucht ziel er namelijk zwart van muggen, die overal neêrvallen, zoodat zichmensch noch dier buiten durft begeven. Zij dringen echter de huizen binnen en zetten zich met honderden op handen en aangezicht neêr. Geen middel om hen, en vervolgens de onuitstaanbare pijnen, die zij veroorzaken, te ontsnap pen. Alleen door den rook zijn zij te verdrij ven. Ook werd er nooit zooveel gërookt als nu in Lincolnshire, en de huizen kari men niet binnentreden tengevolge van den rook. AUSTRALIË. Goud, altijd goud. Luidens eene meé- deeling van de Hobart Daily Telegraph zijn er op den berg Lyell, aan de West kust van Tasmanië, nieuwe goudlagen ontdekt, die in weerde alles schenen te overtreffen, wat inTasmanië lot dusver bevonden is. De berg Lyell ligt ongeveer 17 mijleü ten westen van Maguarie Harbour. De toestand van den grond, die met eene dikke laag van erstbevattende rotsge steenten bedekt is, heeft de mijngravers ontzaggelijke moeite gekost. Nadat men de bovenste vlakte door middel van dyna miet had doen springen, vond men eerst slechts grofkorreling zand. Toen men echter de anderen naging, vertoonde er zich aaa de verbaasde gravers eene laag, die voor ten minste 3 jaar arbeiden winst belooft. Werkstakingen. Op heiland Cuba hebben 20,000 sigarenmakers het werk gestaakt. De werkstakers hebben bij hunne amerikaansche stielgenoten hulp en onderstand De verzenders in Chicago hebben be sloten den werktijd van 10 uren per dag terug in te voeren in plaats van hem op 8 uren te houden. Daaruit is eene groote werkstaking tusschen het personeel ont staan, tengevolge waarvan erongeregeld- lieden hebben plaats gehad. Het aantal werkstakers groeit van dag tot dag aan. De werkstaking heeft zich in de gan- sche stad uitgebreid, zoodat er nu reeds meer dan 20,000 werkstakers zijn. De verzendingsbureelen worden door de troepen bewaakt. HOPHANDEL. ANTWERPEN, 8 October. HOP. Kalm en onveranderdAalst beschikbaar Ir. 32, dito op oct.-nov. 31 per 50 kilos. DENDKRMONDE, don tl October, Tarwe per 100 kilos, 19 - 00 a 00— 00 Rogge, 000ü 00— 00 Haver, IS00 16—Oo Garsl, 15—00 00—00 Boekweit, 17—00 10—00 Lijnkoeken, 19OU 20—GO Koolzaadkoeken, 14—00 00—00 Raapkoeken, U—50 00—00 GEERAARDSBERGEN, 11 October. Tarwo, per 100 kilo. 19.00 a Masteluin 17.00 a Rogge. 15.00 a Haver 18.00 Boonen 18.00 Aardappelen 6.00 Boter, per kilo. 2.^1 2.72 Eiers, per 25 2.f9 Ruw vlas, per kilo. 1.40 NIN0VE, 12 October. Tarwe de 100 kilogr. Rogge Haver Aardappels Boter den s/a kilogr. 23.00 15.00 15.50 5 50 1.42 SOTTSGEM, 12 October. Tarwe do 100 kilogr. Masteluin Rogge Haver Boter de kilo. Eiers de 26 20.00 16.00 15.00 18.00 2.00 2,15 2.35 Wapenschouwing van de in onbe paald verlof zijnde Manschappen. De Burgemeester, Gezien de verwittiging van den heer Distrikt- bevelhebber van Dendermonde, in date 10 Ok tober ji., N* 136 en de ministerieele aan schrijving van den 23 Oktober 1878, N® 3. Gelet op het koninklijk besluit van den 7 Augusti 1877, N* 4699, wijzigende het besluit van den 18 Oktober 1874, N° 3618. Verwittigt de manschappen dat de Wapen schouwing, bij voormelde koninklijke besluiten voorgeschreven, in deze stad, zal plaats heb ben den Vrijdag 19 Sovember 1886, ten Stadhuize, Mllitiezaal, ten 8 ure 's morgens. De niilicianen der 9d®enlOtf® klassen (1877 en 1878) zijn niet verplicht zich ter Wapen schouwing aan te bieden. De manschappen moeten Yóorzieu Zijn van hunne krijgseflekten en drager zyn van hun dienstboekje (livrei Aangezien de Wapenschouwing altijd des winters plaats heeft, is het de mililianen toege laten, onder de broek en de vest; een warm kleedsel te dragen, hetwelk langs buiten niet zichtbaar is.. De burgemeester herinnert de manschappen dat degenen welke zouden nalatig blijyen zich tot de Wapenschouwing op gemelden dag en uur aan te binden, zullen gestraft worden met eene terugroeping in dienst van één lol 6 maanden, overeenkomstig bet artikel ii des koninklijken besluits van den 18 Oktober hier boven beroepen. Gedaan en afgekondigd den Al Oktober 1886. De Burcimebstbi,_ Van Wambeke. Eene verzameling van opgezette Vogels, en andere gedierten togen zeer gematigde prijzen. Adres te vragen ten bureele van «Den Dbnder- BODE». door J. DE BRUYN-DE PRIL, Laken- en Elle- goedwinkel, te Aalst, Lange Zoutstraat, N. 17; neven den heer Borreman-Mally, met groote vermindering van prijs, zijde Lakens, Mosco- was, Satinlaine, Broeken- en Kleerétoffcn, jn alle nieuwe kleuren, franscben Merinossen, Cachemirs, Baaien, Flanelles. MAATSCHAPPIJ BE tegen Brandgevaar. Agent t Achili.e EEMAN, Moïendriesch te Aals*. Bij P. VAN DER HEYDEN-ROELANDT, Gont- schesteenweg te Aalst, alle soorten van ge plakte zakkeo, winkelpapier in riemen en rol len, alsook brouwerspapier. Zijn magazijn isook altijd voorzien van wijn-, likeur- en champagne Hesschen, alle soorten van vensterglas, glazen pannen enz. Hij verhoopt door de goede hoedanigheid en de geringheid zijner prijzen, de gunst van eenieder te bekomen. bodegem, laat aan bet publiek weten dat hij zich gelast met bet opzetten van vogels en audere gedierten, aan gematigde prijzen. LET WEL OP Nr 34 Verandering van woonst door vergrooting voorheen GELDMUNT, 10, overgebracht naar 34, HOOGPOORT, GENT, Pelswaren, Pelsen en Mantels, reparation en bewaring, Wol. LET WEL OP Nr 34. Bij sterfgeval. Uitscheiding van bedrijf. Verkooping uit der hand, met 15 per hon derd vermindering op den inkomprijs, van prachtige en gewone Marmeren Schouwen, gemaakt volgens plannen van bekwame Archi tecten en prijzen gaande van 30 tot 300 fr. Er is ook te bekomen blauwen Ecaussi- neschen Arduin en bewerkten Marmer. Bij de W® VAN DER B0RGHT, Cnmonlslraat, N®11, tegen de Statie, te Aalst. Een Huis met grootAcht6rgebouw. hebbende verscheidene beneden en boyenplaatsen, voor zien van put-en regenwater, gestaan te Aalst, Korte Zoutstraat, N° 27, lest bewoond geweest bij den beer J. De Vriendt-Hutsebaut, boek binder. Zich tebevragen zelfde straat, N° 31. Een schoon RENTENIERSHUIS, gelegen in hel begin der Stoofstraat, nu bewoond door Jufv. Elmire Delmoite. Zich te bevragen bij Mm® W® De Hert-Van de Putte, Brusselscbe- straat. Eene Hofstede, laatst bewoond door Constant Wauters, Molenstraatpoort. Voor de conditiën zich te bevragen bij den eigenaar Em. De Coen-Moyersoen. Te bekomen bij Severin DE BOE, Nieuw- straat, N° 30, te Aalst, Zeelandsche Oesters, als ook Oostendsche, eerste kwaliteit. Door de goede bediening en de geringe prijzen ver hoopt bij ue gunst van eenieder te verwerven. 1° Hoekhuis Albert-Liénartstraat, naast de Statie, laatst gebruikt geweest bij M. Crombé, als restaurant, dienstig voor veelerlei bedrij ven 2° Huis met koetspoort, Zwartenhoek (Tragcl); 3° 29 aren Grond, oud mestplein, dienstig voor verkoopplaats, depot van ma terialen, vetten, enz. in gebruik hij M. Calle- baut, Zwartenhoek aan de Vaart alhier. Zich te bevragen bij M. Fr. MOYERSOEN, te Aalst, Nieuwslraat. bij H. MEGANCK-VANDER POORTEN, onder nemer en steenhouwer, te Aalst, Keizerlijke- Plaats Eene groote hoeveelheid eiken balken, rib ben, kepers, deuren, vensters en meer andere bouwmaterialen te veel om te melden, voorts- komende der afbraak van bet Hooghuis of aloude Refuge der Abldy van Affligem. BRANDHOUT in alle soorten aan uiterst lage prijzen. VERKOOPING VAN een te lubt, St. Jorisstraat. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Woonhuis, dienstig voor alle be drijven, wezende alsnu eene herberg, te Aalst, St. Jorisstraat, sectie A, nummer 1060. Instel, Zaterdag 16 oktobeHS86. Verblijf, id., 2o Telkens om 4 ure namiddag, ter te verkoopen herberg bewoond bij de We duwe Ringoir. BELANGRIJKE te ItnpeSmetledt en Oordegem. De Zaakwaarnemer MATTHYS te Oordegem, zal onder bevoegd ambt, op Maandag 8 Novem ber 1886, op klokslag van 10 ure voormiddag, ten aanzoeke der heeren leden van het Bureel van Weldadigheid en der kerkfabriek van Smotlede, krachtens behoorlijke machtiging, verleend door de heeren leden der Bestendige Deputatie van den Provincialenraad van Oost- Vlaanderen, Mejufvrouw Octavie De la Haye, te Kesselloo, de heeren Dominicus Van den Abeele, Vilalus Van den Abeele, te Smetlede en Gustave De Deyn, te Vlierzele, binnen boven gemelde gemeenten in het openbaar verkoo pen 150 koopen schoone; zware, gavige en lang- stamige Boomen, bestaande in de volgende. 132 koopen Boschkanadas waaronder van 2 meiers dikte. •8 idem Eiken waaronder eene schoone Pes- lel. 5 idem Wilgen. 3 idem Olms. 1 idem zwaren Beuk. en 1 koop Esschen. Allergemakkelijkste transport. VERKOOPINGSORDE Begin A. Gemeente Impe, wijk Papegem, nabij den windmolen van den heer Joseph lm- pens. B idem aan de Wellebeek, tegen het ge schied van Smetlede. C. gemeente Smetlede, wijk Binneveld. D. dito, Schildekensstraat. E. idem, Armboscb, grooten Eist. F. gemeenie Oordegem, Armbosch, Molen boek G. idem oud Smetlede, tegen de hofstede de weduwe Joseph De Clercq. Einde en H. Smetlede, wijk Reuken. Al de personen die zich zullen aanbieden om te koopen moeten van goede gekende borge voorzien wezen, en degene die inkoopen in gevallene verkoopingec aan genoemden MAT THYS verschuldigd zijn, zullen noch als koo- pers noch horgen aanvaard worden. A. G. BRUXELLES. van tegen de gevaren van brand, de losbarsting van den bliksem, van het verlichtings-gasen van de stoomtoestellen, GEVESTIGD TE BRUSSEL. Hoofd-Agent te Aalst, M' Goeloaf Ue Win ter Kandidaat-Notaris, aan de Botermarkt, N® 2. 1. 15 aren 40 centiaren Land, te Lede, Smesweg. 2. 8 aren 61 centiaren Meersch, te Lede, Smesweg. 3. 34 aren 46 centiareu Land, te Lede, op de Kat. 4. 6 aren 44centiaren Lochting, te Lede, genaamd dan Doleput. 5. en 39 aren 97 centiaren Land, Ko- ningsbrug. Zich le begeven ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graan markt. Om uit onverdeeldheid te geraken. VENDITIE VAN Laadboom erealemBeestlalen, ingeoogste en te velde wassende Vruch ten, Mest, Hoppcfetoken, Kandhont enz. te Aalst-Mijlbeek. M00RSELSCHE8AAN, lenhuise der VVd' Petrus Bultè en kinderen. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal op Dijnsi- dag 19 Oktober 1886, om 1 uur namiddag, ten aanzoeke der weduwe Petrus Bullé en bare kinderen, t'hunnen voormelde huize, open baarlijk verkoopen Tafels, stoelen, kassen, horlogic met kas, spiegel, printen, koper-tin-ijzer-aarde-en gleis- werk, stoof met toebehoorten, bollanteern, banken, naaircachien, botervat, tobbens, melk- leelen, nieuwen wanmolen met toebehoorten, handwan, vierlingvatten, spade, braken, gaffels rieken, egge, bakkersmouillie in eiken hout, vleeschkuip, bras-en andere kuipen, spoeling- stuk, enz. Gedorschen tarwe en masteluin, strooi aar dappelen Eene goede melkkoei, kiekens, loof te velde, mest, boppeslaken, brandhout en meer andere voorwerpen. AANMERKINGEN j De koopen van en beneden" de 5 franken komptant le betalen. Voor de verdeae koopen onraiddelijk door iederen kooper eene goede gekende borg te stellen. OPENBARE VERKOOPING van te Impe. De Notarissen DE GHEEST en EEMAN zullen met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Impe. Eerste koop. Een perceel Land, genaamd de Buek, gelegen op den Kloosterbosch, geka dastreerd wijk AN° 44t>, met eene grootte van 7 aren 60 centiaren palende ten ooste aan Jan-Baptist De Smet en de erven De Cuyper, ten zuide aan dé straat, ton weste aan Constant De Cuyper en leu noorde aan Constant Schoc- kaert. Tweede koop. Een perceel Meersch, aan de Nesscheslraat, gckadasleerd wijk B,N° 52(»a met eene grootte van 14 aren 40 centiaren, palende; ten ooste aan de straat naar den Wa termolen, ten zuide aan Joannes Van Leuven, ten weste aan den heer Lassen-Dubois en ten noorde aan Bernard Meuleman. Boomprijs fr. 125,00. Derde koop. Een perceel Meersch op den Molenboek, gekadastreerd wijk B, N® 456a, met eene grootte van 22 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ten zuide aan Mevrouw Lefebvre, ten weste aan den heer Borreman en ten noorde aan Camille De Vidts. Boomprijs fr 200,00 Voorschreven goederen zijn gebruikt door August De Cuyper. Vierde koop. Een perceel Land, op den Molenberg, gekadastreerd wijk A, N®356b, met eene grootte van 9 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de erven Van Styvendael, ten zuide aan de straat naar Vlierzele, ten weste aan de erven Scbockaert en ten noorde aan den Arme van Impe. Gebruikt geweest door August De Cuyper. DERDEN ZITDAG Dijnsdag 26 October 1886. Te 3 ure namiddag ter herberg van J.-B. Van j Impe De Coster, te Impe, Nesscheslraat. 1 OPENBARE VERKOOPING van een en eon De Notaris DE GHEEST te Aalst zal met winst van palmslag en gelagen, in bet openbaar ver koopen Aulftt-Schaarbeek. Eeiste koop. Een behuisde Hofstedeke, ten voorhoofde in de Siole-Apollonieslraat, groot 10 aren 16 ceDliaren, gekadastreerd wijk C, N. 321 en 320, palende ten ooste aan De Gendt, ten zuide aan den heer Vander Sloten en de Hospiciën van Aalst, ten weste aan de hofstede van Domien De Gendt en ten noorde aan de kassei. Tweede koop. Een schoon perceel Bouw grond, ten voorhoofde in dc Koolstraat, groot 7 aren 8 centiaren, gekadastreerd wijk C, deel van N. 572c, palende ten ooste aan Joseph Hoffelinck, ten zuide aan de kassei, te weste aan Eduard De Somer en ten noorde aan Joseph Hoffelinck. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 26 October 1886. Te 5 ure namiddag, ter eslaminet genaamd De Kroon, bij den heer Frans Lauwereys, te Aalst Nieuwstraatpoort.

De Denderbode | 1886 | | pagina 3