MILITIE. IJAARFIERSTELLERS, Edniond Renneboog. Tli. Sclioenfeld. vellenbewerker. Vereenigde NIJVER A ARS, Ilclffisclll! Algemeeiie Assurantiën Te huren Te huren met Kerstdag. KANADABOOMEN, BOOMEIV, Behuisde Hofstede, HTJIZEJSC, Bouwgronden en Zaailanden, Openbare Verkoopingen. BOOMVERKOOPING WOONHUIS, vS Zirag 25 1 Oktober 1886. ARM-GOEDEREN, Arm- en Kerkgoederen, LAND EN MEERSCli Behuisd Hofstedeke perceel Bouwgrond, I deren hebben eene lichter straf gekregen, onder deze twee vrouwen, wier vonnis tien dagen gevangzitting is. f Baudin, Rossiguol en Féline zijn uit Ji krachte van hun vonnis voor vijf jaren 'i van hunne staatkundige rechten beroofd J en zij kunnen mitsdien hun mandaat, de i een in denprovincialen-, debeideanderen f in den gemeentenraad niet uitoefenen. Zij zijn legen liet vonnis in hooger be- roep gegaan. Zoogezegd klerikaal schandaal. Een j radikaal fransch dagblad, de Lyon repu- blicain, deelde dezer dagen onder den titel van nieuw klerikaal schandaal I eene vreeselijke geschiedenis meê. Eene juffer, Courcelle genaamd, leerares in eene meisjesschool te Lyon, was in vollen dag door drit geestelijke Zusters uit de klas gehaald en naar een zinneloos- huis gebracht. Toen zij zich tegen weerde, had men haar geslagen, gestampt, ge duwd in het rijtuig; men had haar zelf de dwangkamizool aangedaan en „daarna naar eene onbekende bestemming ge voerd. Bekent het met ons, weerde le zers, dat het ijselijk is. dat er een drama van temaken is dat u de hairen zou doen te bergen rijzen. Natuurlijk nam de brus- selsche straatpers dit nieuws gretig over en deed er nog eene lange jeremiade bij over de onverdraagzaamheid der geeste lijkheid. We dachten wel dat er iets achter schuilde en dat het schandaal wel zoo geheel klerikaal niet was als die eer lijke radikalen het beweerden, dat het misschien meer op een liberaal schan daal geleek dan op een katholiek wij kennen immers het liedje sedert lang Welnu, een artikel in de parijzer Monde verschenen, komt ons vermoeden totaal bevestigen. Het verhaal van Lyon tépublicain,zegt het blad, is één leugen, van 't begin töt aan 't einde. Zonder meêlijden voor de beproefde familie, maakt het een vreese- lijli drama van eene droevige gebeurte nis het geheele verhaal der ontvoering bestaal slechts in de verbeelding van den journalist. t Mejuffer Courcelle werd niet gesla gen, de dwangkamisool werd haar niet aangedaan. Zij werd naar geene onbeken de bestemming, doch naar het gesticht van dr Binet gevoerd. Deze zinnenloozon dokter, wiens achtbaarheid boven allen twijfel verheven is, ontving haar nadat hem getuigschriften van de drie beste geneesheeren van Lyon waren voorgelegd, welke bestatigden dat de juffer inderdaad 1 zinneloos is. Sedert haar verblijf aldaar I geniet zij de beste zorgen. P Ziedaar alles Alleen de bijzonderheid f dat Dr Binet geestelijke zusters |als zie- I kendiensters bezit, heeft dus deD haal l derradikale persontvlamd. Hoe ellendig En met zulke dingen loopen ernstige bladen als de Temps meê. j Dit leste blad weigert de getuigenissen der drie geneesheeren te erkennen, maar aanveerdt die van groensel vrouwen en concierges, die heweeren dat de juffer niet zinneloos is i Zelfs de overheid, zonder eerbied voor de familie, geeft gehoor aan de opstokin gen der pers, en de prefekt van het Rhó- nedepartement, M. Massicault, heeft zich naar het gesticht Binet begeven, om den geestestoestand der ongelukkige te on- i derzoeken. De getuigenis der wetenschap telt niet meereenige leugens van een republi- kaansch blad ziedaar de waarheid DUITSCHLAND. In stukken gesneden vrouw. De Südduet- sche Presse bericht dat in den nacht van 11 tot 12 october te Neurenberg, nabij de kanaal-sluis een koffer ondekt is, net in stukken geneden lijk eener vrouw inhou- dende. Het algemeen gevoelen is dat hier een moord begaan werd. Het lijk, dat bedekt was met kleedingstukken. welke van on- gediert krielden, was met geweld in t koffer gestampt. De schedel was ver brijzeld en ten gevolge van een bijlslag was een der oogen zeker verdwenen. Men verdenkt eene voddenkoopster, die zich ook met geldleeningen bezig hield. I Door de rechtbank van Posen is de verleden week een zonderling vonnis ge veld. Men weet dat de poolsche bladen, alsook die der Fortschritts-pzrü'i, nog al I dikwijls hunnen lieven vriend Bismark aanranden. Deze betaalt hen die vriende lijkheid met eenige maanden gevangenis. De dagbladen in kwestie weten dit zoo goed, dat zij tot dit doel een bijzonderen persoon hebben, die niet anders doet dan in de gevangenis zitten en daarom zit- redakteur» wordt genoemd. Nu, deduit- sche rechters zijn juist geen uilen en kennen 't spel sedert lang. De rechtbank van Posen, die eene overtreding van de I Kuryer Posnanski, het moedige katholieke blad, te behandelen had, heeft den zitre- j dakteur buiten de kwestie gesteld en den j hoofdredakteur. de gekende Dr Kantecky tot 6 maanden gevangenis veroordeeld. ITALIË. i Het groot lol. Een schoenmaker te Napels, die een winkel hield en deftig aan den kost kwam. won dezer dagen het groot lot van 630,000 lire (franks) in de staatsloterij, l Eerst dacht men dat de man een beroer te kreeg doch eensklaps liep hij op straat en begon zooveel lawijd te maken dat er op weinige oogenblikken honderden men- schen voor zijne deur stonden. Toen gaf hij pechtig kennis van de gelukkige ge beurtenis, bedankte zijne oude kalanten en gaf daarna zijnen winkel aan eene vrij willige plundering ten prooi. Hij zelf liep naar zijn magazijn op den zolder, en wierp met zijne gasten al de schoenen, die te vinden waren door 't venster. Op eenige minuten was winkel en ma gazijn door de juichende menigte leegge plunderd. AMERIKA. Overstrooming. Volgens nieuwe berichten van Sabine-Pass, in den staat Texas, hei dorp dat verwoest werd door de overstrooming der Sabine-rivier, wor den er 401 personen vermist, waarvan men weet dat er 90 verdronken zijn, te weten 55 blanken en 55 kleurlingen. De overlevenden van het dorp zijn bijna allen ziek, zonder dak. verlaten en den hongerdood ten prooi. Sabine-Pass tejde 150 huizen, waarvan er nog slechts 2 rechtstaan. Vrouwen en kinderen werden door den stroom meegesleurd en ver dronken onder de oogen van echtgenoten en vaders. Het was een echte muur van water, die eenige mijlen ver het land in gedrongen is en daarna met evenveel woede teruggekomen is naar de bedding der rivier. In Louisiana heeft de zee de kust ge heel en al overstroomd. Ossen en schapen zijn hier bij duizenden verdronken en de oogst is totaal vernield. Volgens latere berichten zouden op de geheele lengte der Sabine-rivier, 250 per sonen verdronken zijn ten gevolge der overstrooming. In Jonson's baai (golf van Mexiko) kwamen 100 personen, aan de monding van den Missisipi 26 personen in de golven om. De regeering heeft de stoomboot Pen rose met hulpmiddelen naar de Sabine- Pass gezonden. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften vau den 8 tol 15 Oct. 1886. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 0 a Vrouwelijk 2 3 OVERLIJDENS. 1 kind onder de 7 jaren. VLASJttERKTEN. Kortrijk. De zaken beginnen eene betere wending te nemen; de rooting, die haar einde nadert, zal de zwingel- werken verlevendigen en de keus zal volledig worden, 't Is hetgeen tot hiertoe nog ontbrak. Men voorziet reeds dat al de beste vlassen hooge prijzen zullen bekomen in betrek der fijnheid en der hoedanigheid. Onze markten van Waregem, Deinze. Lokeren, St. Nikolaas, Zele en Thisselt blijven nog altijd weinig bevoorraad; de spinnerij beklaagt zich in het algemeen over den opbrengst blauwe, vlassen van dit jaar hetgeen invloed zou kunnen heb ben ten voordeele der Kortrijksche vlas sen. Brugge. De zaken neigen naar verbe tering en de verkoopingen zullen wel haast belangrijker zijn het zwingelwerk is op de geheele linie hernomen. Men treft veel vlas van gewone kwaliteit aan de goede vlassen ontbreken ten grooten deele. De prijzen blijven standhoudend. Fondsenblad GEERAARDSBERGEN, 18 October. Tarwe, per 100 kilo. 19.00 a Masteluin 17 00 a Rogge. 15.00 a Haver 18.00 Boonen 18.00 Aardappelen 6 00 Boter, per kilo. 2.17 3.60 Eiers, per 25 2.*5 Ruw vlas, per kilo. 1.10 DENDERMONDE, den 18 October, Tarwe per 100 kilos. 19-00 a 00-00 Rogge, 14—50 00 -00 Haver, 16—00 17-00 Garst, 15—00 00—00 Boekweit, 17-00 10-00 Lijnkoeken, 19—DO 20-00 Koolzaadkoeken, 14—CO 0«-00 Raapkoeken, 11-50 00-00 NINOVE, 19 October. Tarwe de 400 kilogr. 26.00 Rogge 15.00 Haver 15.00 Aardappels 5 SO Boter deu i/a kilogr. 1.33 SOTTSGEM, 18 October. Tarwe de 10C kilogr. 19.00 Masteluin 16.00 Rogge 14.00 Haver 18.00 Boter de kilo. 2.18 k 2,60 Eiers de 26 2.20 k 2.50 Wapenschouwing van de in onbe paald verlof zijnde Manschappen. De Burgemeester, Gezien de verwittiging van den heer Distrikt- bevelhebber van Dendermonde, in date 10 Ok tober jl., N' 136 en de ministerieele aan schrijving van den 23 Oktober 1878, N8 3 Gelet op het koninklijk besluit van den 7 Augusli 1877, N* 4699, wijzigende het besluit van den 18 Oktober 1874, N8 3618. Verwittigt de manschappen dat de Wapen schouwing, bij voormelde koninklijke besluiten voorgeschreven, in deze stad, zal plaats heb ben den Vrijdag 19 November ten Stadhuiie, Mllitiezaal, ten 8 ure 's morgens. De milicianen der 9d8enl0d8 klassen (1877 eo 1878) zijn niet verplicht zich ter Wapen schouwing aan te bieden. De manschappen moeten voorzien zijn van hunne krijgseflekten en drager zijn van hun dienstboekje (livret.) Aangezien de Wapenscheuwing altijd des winters plaats heeft, is het de militianen toege laten, onder de broek en de vest, een warm kleedsel te dragen, hetwelk lang3 buiten niet zichtbaar is. De burgemeester herinnert de manschappen dat degenen welke zouden nalatig blijven zich tot de Wapenschouwing op gemelden dag en uur aan te binden, zullen gestraft worden met eene terugroeping in dienst van één lot 6 maanden, overeenkomstig het artikel 22 des koninklijken besluits van den 18 Oktober hier boven beroepen. Gedaan en afgekondigd den H Oktober 1886. De Bummebster, Van Wambeke. Bijzonder Dépdt van bij Joseph LOCUS, Lange Zoutstraat N8 21 Aalst. Er is te verkrijgen Do London, fr 1.50 do flesch en fr. 2.50 de dubbele flesch. Do Nyroc, fr. 2,50 de flesch en fr. 4.00 de dubbole flesch. RÓKÓnérnteur au qainqaina van H. on W. HARRIS, gebroeders, fr. 1 50 de flesch en fr. 2.50 de dubbele flesch. Régénórnlcur unlvorsel de M®8 S. 4. Allen fr. 5.50 de flesch. Deze haarherstellers geven het grijs gewor den haar hunne vroegere kleur binnen de acht dagen t6rug. Aan de heeren Veehou ders en Landbouwers. Rennbboog,) gevestigd te Aalst als Rijks en Stads-Veearts, Vaartstraat, N° 26, nabij do Graanmerkt. Er is bij hem te hekomen eerste kwaliteit van Riga Zaailijnzaad en Zeeuwzaad als ook Klaverzaad. LET WEL OP Nr 34 Verandering van woonst door vergrooting voorheen GELDMUNT, 10, overgebracht naar 34, HOOGPOORT, GENT, Pelswaren, Pelsen en Mantels, reparation en bewaring, Wol. LET WEL OP N' 34. MAATSCHAPPIJ DE tegen Brandgevaar. Agent jAchille EEMAN, Molendriesch to Aalst A. G. BRUXELLES. tegen de gevaren van brand, de losbarsting van den bliksem, van het verlicntings-gasen van de stoomtoestellen, GEVESTIGD TE BRUSSEL. Hoofd-Agent te Aalst, M' Gnslaaf De Win ter Kandidaat Notaris, aan de Botermarkt, N* 2. I8 Hoekhuis Alberl-Liénarlstraat. naast de Statie, laatst gebruikt geweest bij M. Crombe, als restaurant, dienstig voor veelerlei bedrij ven 28 Huis met koetspoort, Zwartenboek (Tragel); 58 29 aren Grond, oud mestplein, dienstig voor verkoopplaats, depot van ma terialen, vetten, enz. in gebruik bij M. Calle- baut, Zwartenhoek aan de Vaart alhier. Zich te bevragen bij M. Fr M0YERS0EN, te Aalst, Nieuwstraat. Eene Hofstede, laatst bewoond door Constant Wauters, Molenstraatpoort. Voor de conditiën zich te bevragen bij den eigenaar Em. De CoenMoyersoen. VERK00PING VAN zware hoogstammige teMoorsel, wijk Kattenbroek. Deurwaarder Jozef DE VOS, te Aalst zal op Maandag 15 November 1886, om twee ure na middag, namens den heer Gustaaf De Coen- Vander Noot,bankier en grondeigenaar te Aalst, openbaarlijk verkoopen 60 Extra schoone hoogstammige Kanadas, wassende te Moorsel, wijk Kattenbroek, aan eene partij land toebehoorende aan gezegden heer De Coen-Vander Noot, in gebruik door de kinderen Bosteels en Jan Van Brempt. De koopers moeten voorzien zijn van solva bele borgen. Men zal vergaderen ter herberg der kinderen Leander Bosteels te Moorsel, Kattenbroek, welke met den aanwijs der koopen gelast zijn •u alwaar men onmiddelijk na de verkooping zal verborgen en bet gewoon oogeld ontvan gen. Verder gewone voorwaarden en tijd van betaling. VEND1TIE VAN 450 koopen Kanadas, Abeelen en Wilgen- le Erpe, en Aalst-Schaarbeke, op Maan dag 45 November 4886, ora 9 ure slipt 's morgens, door 't ambt van den Notaris EEMAN, te Erpe. OPENBARE VERKOOPING te Nieuwer kerken, nabij het dorp. De Notaris EEMAN te Erpe zal, namens wien het behoort, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en met gewiovan palmslag, open baarlijk verkoopen Eenicb Koop Eene behuisde Hofstede, ge staan 6n gelegen te Nieuwerkerken, nabij bot Dorp, rechtover het pastoreelhuis, gekadas treerd sectie B. deel van nummers 90, 91. 92 en 93, aldaar groot 26 aren 92 centiaren, pa lende ten ooste den Arme van Nieuwerkerken, ten zuide de erven Rasschaert, ten weste het wegelkon en daarover het pastoreelhuis, en ten noorde de kinderen De Gussemé. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN INSTEL ZATERDAG 30 October .B0C VERBLIJF 6 November Telkens om 3 ure nanoen, ter Zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Schaarbeke, De Notaris BRECKPOT, le Aalst, zal ter tus- schenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris DE GHEEST, ook te Aalst, met gewin van palm slag, openbaarlijk verkoopen - l8 Eenen Eigendom, beslaande in eene Hof stede, 3 Woonhuizen en Bouwgronden, te Aalst-Schaarbeke, aan den Postweg, groot 30 aren 17 centiaren. Sectie A, N8 2,291 en 2,292, verdeeld in 12 loten. Ingebruik bij Frans Tolleneer en andere. 2* 18 aren 75 centiaren Land, te Aalst- Schaarbeke, op den Hoezekauter, Sectie B deel ten westen van N8 331. Ingebruik bij Fran cois Verbeeck-Muylaert. 3° 34aren27 centiaren Land, te Aaljt-Schaar- beke, op den Hoezekauter,Sectie B deel van N8 328 Ingebruik bij Adolf Tolleneer. 4* 33 aren 23 centiaren Land, te Aalst- schaarbeke, op den Hoezekauter, Sectie B. N8 327 en deel van N4 328. Ingebruik bijge noemden Verbeeck-Muylaert. M 26 aren 49 centiaren Land, to Aalst- Schaarbeke, op den Hoezekauter,Sectie B. deel van N° 309. Ingebruik bij zeiven heer Ver- beecken-Muylaert. 68 En 33 aren 35 ceDtiaren I and, te Aalst- Schaarbeke achtervoorgaande, Sectie B. N8 310 en deel van N* 309. Ingebruik bij voornoem den Adolf Tolleneer. ZITDAGEN INSTEL ZATERDAG 30 October ).aoe VERBLIJF 13 November) Telkens om 2 ure namiddag, ter Zittings zaalvan den beere Vrederechter, teAalst,Groote markt. Kantoor van den Notaris DE WINDT, te Aalst, Keizerlijkeplaats N° 49. A. van een huis en perceel bouwgrond te Vlierzele Oordegemscheslraat, verdeeld in 2 koopen opzichtelijk groot 4 aren 42 eet. en 4 aren 84 cel. Instel 25 October, verblijf 8 november 4886. om 2 ure fix nanoen bij de We Fr. Van Landuyt. te Vlierzele. Van 2 hofsteden te Smellede leege Scheldekensslraal, opzichtelijk groot 19 aren 49 cent. en 48 aren 40 cent. Instel 2 Verblijf 9 November 4886. om 2 uren nanoen bij Alph. Schockaert Brac- quene le lmpe. C. Van beste Zaailanden J,e Audegem. grooten bofkauter sectie N° 182. groot 55 aren 20 eet. 2° En le Schoonaarde Migroveld eenige sectie N* 1490. groot 28 aren 40 eet. Instel 4 Verblijf 41 November 4886. om 3 uren nanoen Ier Estaminet la 'Taverne Viennoise. te Aalst, Statieplein, BELANGRIJKE te lmpe, Smetlede en Oordegem. De Zaakwaarnemer MATTHYS te Oordegem, zal onder bevoegd ambt, op Maandag 8 Novem ber 1886, op klokslag van 10 ure voormiddag, ten aanzoeke der heeren leden vsn het Bureel van Weldadigheid en der kerkfabriek van Smellede, krachtens bohoorlijke machtiging, verleend door de heeren leden der Bestendige Deputatie van den Provincialenraad van Oost- Vlaanderen, Mejufvrouw Octavie De la Haye, te Kesselloo, de heeren Dominicus Van den Abeele, Vitalus Van den Abeele, te Smetlede en Gustave De Deyn, te Vlierzele, binnen boven gemelde gemeenten in bet openbaar verkoo pen 150 koopen schoone, zware, gavige en lang- stamige Boomen, beslaande in de volgende. 132 koopen Boschkanadas waaronder van 2 meters dikte. 8 idem Eiken waaronder eene scboeno Pes- tel. 5 idem Wilgen. 3 idem Olms. 1 idem zwaren Beuk. en 1 koop Esschen. Allergemakkelijkste transport. VERKOOPINGSORDE Begin A. Gemeente lmpe, wijk Papegem, nabij den windmolen van den beer Joseph lm- pens. B. idem aan de Wellebeek, tegen het ge schied van Smetlede. C. gemeente Smellede, wijk Binneveld. D. dito, Schildekensstraat. E. idem, Armboscb, grooten Eist. F. gemeente Oordegem, Armboscb, Molen hoek G. idem oud Smetlede, tegen de hofstede de weduwe Joseph Do Clercq. Einde eu H. Smetlede, wijk Reuken. Al de personen die zich zullen aanbieden om te koopen moeten van goede gekende borge voorzien wezen, en degene die inkoopen in gevallene verkoopingen aan genoemden MAT THYS verschuldigd zijn, zullen noch als koo pers noch horgen aanvaard worden. VERKOOPING VAN een te Aalst, St. Jorisstraat. De Notaris LIMPENS te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Woonhuis, dienstig voor alle be drijven, wezende alsnu eene herberg, te Aalst, St. Jorisstraat, sectie A, nummer 1060. Telkens om 4 ure namiddag, ter te verkoopen herberg bewoond bij de We duwe Ringoir. OPENBARE VERPACHTING der van Aalst. De Notaris DE GHEEST, le Aalst, zal namens hel Bestuur van het Bureel van Weldadigheid der stad Aalst, op de hierna gemelde dagen, ter herberg genaamd HET BRUSSELSHOF, aan de Botermarkt, te Aalst, overgaan tot de openbare verpaebting voor negen jaren, van de Goederen aan gezegd Weldadigheids- Bureel toebehoorende, beschreven en aange duid op bezondere plakbrieven, te weten Dijnsdag 9 November 1886, voor Aalst- Schaarbeke. Woensdag 10 November, nog voor Aalst- Schaarbeek en voor Aalst-Mijlbeek, Moorsel, Herdersem, Gijsegem, Lede en Schoonaarde. Donderdag 11 November, voor Nieuwerkerken. Dijnsdag 16 November, voor Erpe, Meire, Burst, Borsbeke, Aygem, Kerkxken on Haaltert. Woensdag 17 November, voor Erembodcgem. Donderdag 18 November, voor Welle, Neder- hasselt, Denderhaulem, Denderleeuw, Liede- kerke en Teralphene. Telkens te b6ginneu ten 12 ure stipt te middag. OPENBARE VERPACHTING der van Vlierzele. De Notaris DE GHEEST te Aalst verblijvende, zal op Maandag 8 November 1886, te 9 ure voormiddag ter herberg van den heer Constant De Groote, zijnde het Gemeentehuis, te Vlierzele aan het Dorp, overgaan tot de openbare vor- pachling voor eenen termijn van zes jaren in gang te nemen met den 1 Januari 1887, van de onroerende goederen behoorecde aan bet Bu reel van Weldadigheid en aan de Kerkfabriek van Vlierzele, en bestaande in Zaailanden en Meerschen, gelegen te Vlierzele, Letterbautem, Zonnegem, Bavegcm en Borsbeek. Tot het bekomen van inlichtingen vervoege men zich tot de heeren Arm- en Kerkmeesters van Vlierzele, of wel ten kantore van bovenge- noemden Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizer- lijke-Ptaats, N8 33, alwaar de verpachtiog3- voorwaarden berusten. OPENBARE VERKOOPING van te lmpe. De Notarissen DE GHEEST en EEMAN zullen met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente lmpe. Eerste koop. Een perceel Land, genaamd de Buek, gelegen op den Kloosterboecb, geka dastreerd wijk AN° 448, met eene grootte van 7 aren 60 centiaren palende ten ooste aan Jan-Baptist De Smet en da erven Do Cuyper, ten zuide aan de straat, ten weste aan Constant De Cuyper en teu noorde aan Constant Schoc- kaert. Tweede koop. Een perceel Meerscb, aan de Nesschestraat, gekadasteerd wijk B,N8 52<»a met eene grootte van 14 aren 4<> ceDtiaren, palende ten ooste aan de straat naar den Wa termolen, ten zuide aan Joanues Van Leuven, ten weste aan den Leer Lassen-Dubois en ten noorde aan Bernard Meuleman. Boomprijs fr. 125,00. Derde koop. Een perceel Meersch op den Molenhoek, gekadastreerd wijk B, N8 436a, met eene grootte van 22 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ten zuide aan Mevrouw Lefebvre, ten weslo aan den heer Borreman en ten noorde aan Camille De Vidts. Boomprijs fr. 200,00 Voorschreven goederen zijn gebruikt door August De Cuyper. Vierde koop. Een perceel Land, op des Molenberg, gekadastreerd wijk A, N8356b, met eene grootte van 9 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de erven Vaa Styvendael, (en zuide aan de straat naar Vlierzele, ton weste aan de erven Scbockaert en ten noorde ain den Arme van lmpe. Gebruikt geweest door August De Cuyper. DERDEN ZITDAG Dijnsdag 26 October 1886. Te 3 ure namiddag ter herberg van J.-B. Vak ImpbDe Coster, le lmpe, Nesschestraat. OPENBARE VERKOOPING vau een en een te Aalst-Schaarbeek. Do Notaris DE GHEEST le Aalst zal met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Aalst-Schaarbeek. Ebrstb koop. Een behuisde Hofstedeke, ten voorhoofde in de Sinle-Apolloniestraat, groot 10 aren 16 centiaren, gekadastreerd wijk C, N. 321 en 320, palende ten ooste aan De Gendt, ten zuide aan den beer Vander Sloten en de Hospiciën van Aalst, ten weste aan de bolstede van Domien De Gendt en ten noorde aan de kassei. Twebdk koop. Een schoon perceel Bouw grond, ten voorhoofde in de Koolstraal, groot 7 aren 8 centiaren, gekadastreerd wijk C, deel van N. 572c, palende ten ooste aan Joseph Hoflelinck, ten zuide aan de kassei, te weste aan Eduard De Somer en ten noorde aan Joseph Hoflelinck. EENIGE ZITDAG s Dijnsdag 26 October 1886. Te 5 ure namiddag, ter estaminet genaamd De Kroon, bij den beer F baks Laewerbys, te Aalst Nieuwstraatpoort.

De Denderbode | 1886 | | pagina 3