Overjarige Panden. Paarden en Veemarkt. BERICHT. Jeune lionime Til. Scliociil'eld, vellenbewerker. Eiiimmi! Reimeboog. Venditie KAN AD ABDOMEN, BOOM VERKOOPING IBOOIMIIEIISr kanada- co Esselienlionineii. Behuisde Hofstede, ARM-GOEDEREN, Arm- en Kerkgoederen, Behuisde HOFSTEDE, en van Land en Bosch, HUIZE1T, |Bouwgroiiden en Zaailanden, Vendiiie van Boomen, Openbare Verkoopingen. De bevolking wierp haar met steenen, met stoelen, stokken, enz. de gendar men lieten alles lijdelijk toe. Ten slotte werd de ongelukkige, die overal bloedde, met den hals aan eene deur en met de beenen aan een paal gebonden, en werd de deur telkens open en dicht gedaan. Bij elke beweging liep de oude vrouw ge vaar van te worden geworgd. Dit gruwe lijk spel duurde 5 uren, en toen gaf het slachtoffer den geest. Het parket van Na pels heeft een onderzoek geopend. En dit geschiedt in volle negentiende eeuw, in een land dat door de vrijmetse larij en carbonarisme zoo helder ver licht wordt. AMERIKA. Standbeeld der Vrijheid. De Times gaf vrijdag een breedvoerig verslag over de feestelijkheden te New-York, waaruit wij nog het volgende overnemen. Het regende reeds van vroeg in den morgend en er heerschte een dikke mist. Dit belette niet dat zich meer dan een mihoen menschen in de straten van New- York verdrongen op den optocht te zien. Al de huizen waren met amerikaansche en fransche, vlaggen versierd, De stoet verliet in den morgend Fifth Avenueom langs Madison Av., Broadway te bereiken, om daarna naar de Battery te gaan. Meer dan 30,000 personen maak ten er deel van, waartusschen de oudstrij ders der Republiek, de brandweer, al de frqnsche maatschappijen der stad, enz. Kort na den middag bereikte het hoofd van den stoet de Battery. De zeestoet verliet in den namiddag 45f/i street 137 stoomschepen vaarden de Hudsonrivier af tot aan Liberty Island, waar de oorlogschepen voor anker lagen; hier lieten zij ook allen het anker vallen. President Cleveland met zijne ministers en de fransche afgeveerdigden, namen eerst den landstoet in oogenschouw, waarna zij den zeestoet naar hel eiland vergezelden. De plechtigheid begon met muziek. Daarna deed Dr Storrs een gebed, waarna M. de Lesseps het woord nam. Vervol gens bood senateur Evarts, namens het komiteit, het standbeeld der regeering aan. Bij het slot zijner rede viel het doek dat het reusachtige beeld overdekte. Op dit oogenblik ontstond er een lawijd dat nog nooit in New York werd gehoord 300 kanonnen donderden van schepen en forten, al de stoombooten lieten een luid en scherp gefluit hooren en honderdui zend personen riepen onophoudelijk Barlholdy Bartholdy ter eere van den beeldhouwer. Verdere redevoeringen werden nu nog uitgesproken door president Cleveland, de gezant van Frankrijk, M. Lefaivre en M. Chaumey. De plechtigheid werd geslo ten melde geheele elektrische verlichting van het beeld en het aanheffen van het ge zang der Old Hundredth. Toen 's avonds M. Bartholdy in de Ma dison Sqaure door de menigte herkend werd, steeg uit al die amerikaansche bor sten een geroep van Hurrah for Bartholdy. op. Op dit oogenblik waren misschien een millioen personen op de verlichte avenues aanwezig en de ovatie, die zij brachten aan den kunstenaar, die slechts door eenigen werd gezien, bleef eene halve uur duren. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften van den 22 tol 29 Oct. 1886. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 1 Vrouwelijk 3 HUWELIJKEN. H. J. De Winne 24 j twijnder met V. Lou- waert 23 j. naaister E. Milo 25 j. twijnder metJ. Dierickx 22 j. handschoeum. OVERLIJDENS J. B. Van den Abeele 85 j. z. b. wedr van J. M. De Meter, llosp. C V. De Haen 75 j, z. b. wed* van M. J, Van der Stock Biezeslraat D. Perdaens bl j. z. b. echtu van A. D. Pauw Karelshofstraat. 2 kinderen onder de 7 jaren. DENDERMONDE, den 2 November, Tarwe per 100 kilos, 19-00 a 19—00 Rogge, 1450 00—00 Hater, 1600 17— Oü Garst, 1500 1500 Boekweit, 17-00 17-00 Lijnkoeken, 19—20 19—20 Koolzaadkoeken, 14—"0 00—00 Raapkoeken, 11 50 12—50 GEERAARDSBERGEN, 2 November. 49.00 a 47.00 a 15.00 a 18.00 Tarwe, per 100 kilo. Masteluin Rogge. Haver Boonen Aardappelen Boter, per kilo. Eiers, per 25 Ruw vlas, per kilo. NINOVE, 2 November. Tarwe de 400 kilogr. Rogge Haver Aardappels Boter den 1/2 kilogr. SOTTEGEM, 2 November. Tarwe de 100 kilogr. Masteluin Haver Boter de kilo. Eiers de 25 18.00 .- 5.00 2.38 2.5 2.72 1.40 -.- 28.00 15.00 15.00 5.50 4.38 18.00 46.00 44.00 48.00 k 2,75 k 3.00 2.45 2.60 Berg van Bermhertigheid der stad Aalst. OPENBARE VENDITIE VAN op Donderdag 41 tfovembcr 86, om 1 ure nanoen, Verkooping van de over hunnen tijd staande panden der vaanden Juli, Augusli en Septem ber. STAD AALST 1886. Jaarlijksche OP ST. MARTENS DAG. De urgemecster en Schepenen, Gezien de beraadslagingen des Gemcenle- raads van 7 Oktober 4878 en van 48 Oktober 4879 BESLUITEN De jaarlijksche Paardeo-en Veemarkt van St. MARTENSQAG, zal pla3ts hebben op DONDER DAG 41 NOVEMBER 1886. De Maandelijksche Veemarkt van den eersten Zaterdag der maand November is verschoven lot den dag der Jaarmarkt hiervoren. De Paardenmarkt heeft plaats op de Esplana de, nabij de Statie des IJzerenwegs de Vee markt op de Houtmarkt, aan de Brusselsche- poort. De Paarden en het Vee ter markten gebracht zijn vrij van plaatsgeld. Alle hulp en bijstand zullen aan de koopers en verkoopers verleend worden. De volgende Premiên zullen voor hel Hoorn vee uitgereikt worden A. Aan den verkooper die het grootste getal Hoornvee ter markt zal brengen 4° 25 franken voor oen getal van ten minste 6 Beesten. 2' 15 franken voor een getal van len minste 4. 3* 10 franken voor een getal van ten minste 3. B. Aan den verkooper die het schoonste ge tal Kalfbees'.en zal h6bben ter markt gebracht. 1® 25 franken voor een getal van ten minste 6 Beesten. 2® 15 franken voor een getal van ten minste 4. C. Aan den verkooper die, de schoonste Kalfvaars (2 tanden), zal ter markt brengen, eei.e premie van fr. 15 In geval van gelijk getal, zullen de premiën toegekend worden aan den verkouper die de schoonste verzameling zal hebben ter markt gebracht. De voorschrevene premiën zullen einiglijk toegewezen worden, na vaststelling en bewijs dat hei daartoe veieischte getal Vee ter markt zal verkocht en geleverd geweest zijn. De verkoopers welke zulleD vermeenen recht te hebben tot eene der voormelde premiën, zullen gehouden zijn zich te doen inschrijven op gemelden dag, vóór het begin der markt, bij den Secretaris der Commissie of jury, die zich ter plaats zal bevinden. De uitrijking der premiën zal plaats hebben den zelfden dag, met klokslag van 12 ure 's middags, na het eindigen der markt, en dit op hel verslag van eene door het College van Burgemeester en Schepenen benoemde Jury, samengesteld uit Landbouwers, Stokers, Brou wers Vleeschouwers, enz., die over alle deze schikkingen zal beslissen, zonder beroep Gedaan ten Sladhuize den 20 Oktober 1886 Dc Burgemeester en Schepenen. De Sekretaris, V. VAN WAMBEKE. Ed. SCHEERLINCKX. Te bekomen bij Sever in DE BOE, Nieuw- slraat, N* 30, te Aalst, Zeelandsche Oesters, als ook Oostendsche, eerste kwaliteit. Door dc* goede bediening en de geringe prijzen ver hoopt hij de gunst van eenieder te verwerven. lilirtm Snol vleeschhouwer, *1-11115! ÖHII, Zoulstraatpoort, N® 2, recht over de Meiboom, te Aalst, gelast zich met het druppen en rooken van hespen; verkoopt kaarsen, bougiën, filet d'Anvcrs, gerookte tongen, saucissen de Bologne van Ossenvleeskh, 1* klas. Door zijne goede waren en geringe prijzen verhoopt hij de gunst van eenieder. instruit désire place dans oiaison de com merce. S'adresser au bureau du journal. "let WEL Op"n*~34 Verandering van woonst door vergrooting voorheen GELDMUNT, 40, overgebracht naar 34, HOOGPOORT, GENT, Pelswaren, Pelsen en Mantels, reparation en bewaring, Wol. LET WEL OP Nr 34. 4 DE TIMMERMAN, Traiteur, Charcutier, rue de l'Église, N* 4, Alosi, a l'honneur do porter k la connaissance du public, qu'il vient d'ouvrlr un Magasin de Comestibles et de Charcuterie il entreprend aussi des Diners et Banquets en ville et au de hors, et son Magasin sera toujours fourni de ce qui concerne le métier, comme Jambons, Lan- gues fumécs, Saucissons de diveraes provenan ces, Volailles et Gibier. Par les bons soins et ses prix raisonnables, il espère obtenir la conflance. rFB? HTTRI-PIV Statiestraat, Aalst, J-lAJAALiLW een sct]00n Huis, dienstig voor rentenier of bediende. Heden be woond door M. Borreman-De Sadeleer, Statie straat, neven het Hötel de Flandrb. Zich te bevragen bij M Burny-Burny, brou wer, op den Dam. Aan de heeren Veehou ders en Landbouwers. Rknneboog,) gevestigd te Aalst als Rijks en Stads-Veearts, Vaartstraat, N* 26, nabij dc Graanmerkl. Er is bij hem le bekomen eerste kwaliteit van Riga Zaailijnzaad en Zeeuwzaad als ook Klaverzaad. van Meubels, schoone Wagen (Vierduimer) eene nieuwe Karre, verder Landbouwers- halem, 2 goede Paarden, 3 Melkkoeien, 2 Varkens,2 Viggens, ongedorschen Granen, Hooi, Strooi en circa 2 hectaren Loof en Betraven te velde, ten hove van den heer Alphonse D'iiaeseleer te Nieuwerkerken, nabij het dorp op Dijusdag 9 November 4886, te beginnen om 9 uren voormiddag, door hetamblvun den NotarisBRECKPOT te Aalst. AANMERKING Het hof en de landen dienende voor het gebruik van 2 paarden zijn te huren of te koop. De Notaris BRECKPOT te Aalst zal openbaarlijk verkoopen 80 aren 10 centiaren goed Zaailand te Haaitert, op den Brulkauter, Ingebruik bij Pieter Slerck en Charles De Smet, te Haaitert. Verdeeld in 3 gelijke deelen. Ingebruik- treding met 24 December 1886. Instel 40 Verblijf 24 November 4886. Telkens om 5 uren namiddag ter Estami- net «Inden ouden Vlaminck bij den heer Verbeeck-Van Keer, te Aalst Zoulstraat poort. VERKOOPING VAN zware hoogstammige te Moorsel, wijk Kattenbroek. Deurwaarder Jozef DE VOS, le Aalst zal op Maandag 15 November 1886. om twee ure na middag, namens den heer Guslaaf De Coen- Vander Noot,bankier en grondeigenaar teAalst, openbaarlijk verkoopen 60 Extra schoone hoogstammige Kanadas, wassende te Moorsel. wijk Kattenbroek, aan eene partij land toebehoorende aan gezegden heer Do Coen-Vandcr Noot, in gebruik door de kinderen Bosteelsen Jan Van Brempt. De koopers moeten voorzien zijn van solva bele borgen. Men zal vergaderen ter herberg der kinderen Leander Bosteels te Moorsel, Kattenbroek, welke met den aanwijs der koopen gelast zijn en alwaar men onmiddelijk na do verkooping zal verborgen en hei gewoon ongeld ontvan gen. Verder gewone voorwaarden en lijd van betaling. BELANGRIJKE te Impe, Smellede en Oordegem. De Zaakwaarnemer MATTHYS te Oordegem, zal onder bevoegd ambt, op Maandag 8 Novem ber 1886, op klokslag van 40 ure voormiddag, ten aanzoeke der heeren leden van het Bureel van Weldadigheid en der kerkfabriek van Smetlede, krachtens bohoorlijke machtiging, verleend door de heeren leden der Bestendige Deputatie van den Provincialenraad van Oosl- Vlaarideren, Mejufvrouw Oclavie De la Haye, le Kesselloo, de heeren Dominicus Van den Abeele, Vitalus Van den Abeele, te Smetlede en Gustave De Deyn, te Vlierzele, binnen boven gemelde gemeenten in bet openbaar verkoo pen 150 koopen schoone, zware, gavige enlang- stamige Boomeu, bestaande in de volgende. 132 koopen Boschkanadas waaronder van 2 meters dikte. 8 idem Eiken waaronder eene schoone Pes- lel. 5 idem Wilgen. 3 idem Olms. 1 idem zwaron Beuk. en 1 koop Esschen. Allergemakkelijkste transport. VERKOOPINGSORDE Begin A. Gemeente Impe, wijk Papegera, nabij den windmolen van den heer Joseph lra- pens. B idem aan de Wellcbeek, tegen het ge schied van Smetlede. C. gemeente Smellede, wijk Binneveld. D. dito, Schildekensslraat. E. idem, Armboscb, grooten Eist. F. gemeente Oordegem, Armboscb, Molen hoek G. idem oud Smetlede, tegen de hofstede de weduwe Joseph De Clercq. Einde en H. Smetlede, wijk Reuken. Al de personen die zich zullen aanbieden om te koopen moeten van goede gekende borge voorzien wezen, en degene die inkoopen in gevallene verkoopingen aan genoemden MAT THYS verschuldigd zijn, zullen noch als koo pers noch borgen aanvaard worden MERKWAARDIGE VERKOOPING van zware Eiken, Abeelen, Esscben, en Kanada- le Moorsel. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maaadag 22 November 4886, om 42 ure stipt 's middags in het openbaarverkoopen, de volgendekoopen Boomen, allen gestaan te Moorsel, te welen 1 Namens den heer Frans De Rop, te Moor sel, in een perceel bosch nabij Stevenskapel 4 zware en hoogstammige Eikenboomen, dienstig voor Molenborsten. 20 zware en gavige Abeelboomen, 4 dikke en laugstammige Kanadaboomen. 2. Namens den heer J-B. Van Bogaart te Baerdegem 8 dikke en schoone Kanadaboomen,aan eene partij land in den Tinnenhoek (dikken Hey- vaert). 3 Namens den heer Casimir Temmerman, te Moorsel, aan een perceel meersch aan de Kruisabeelslraal 42 zware en zuivere Kanadaboomen, 1 zware Eik en 1 Abeel. Aan een perceel land in do Holbeek 6 zware en hoogstammige Kanadaboomen. 4. Namens den heer Frans De Ridder, te Moorsel,aan zijne hofstede nabij Stevenskapel: 2 zware Eikenboomen, 1 groote Esschenboom. 5. Namens den heer Louis De Rop, en Jufvr. Eugenic De Rop, le Moorsel Aan een perceel land op het Boekveld. 4 zuivere en dikke Kanadaboomen. 6. Namens jufv. Joanna Saeys, te Moorsel 17 schoone Kanadaboomen, geslaan te Moorsel, Drijsel. 7. Namens jufv Philomena Saeys,te Moorsel: 4 schoone Kanadaboomen, gestaan le Moor sel Drijsel. 8 Namens de kinderen van wijlen den heer F Vermoesen, aan hunne hofstede te Moorsel, Houten Kruis. 2 schoone Kanadaboomen. Aan een perceel land nabij bel Houten Kruis, in gebruik door jufvrouw Matbilde Verberg- moes. 2 zware Kanadaboomen. Aan een perceel land aan de Kruisabeelstraal gebruikt door den heer P. De Smet. 3 zware Eikenboomen van ongeveer 2 meters 50 centimeters omtrek. Aan een perceel bosch te Herdersem,Schaap dries, gebruikt door de kinderen Van Onder bergen, te Moorsel. 2 zware Eikenboomen van 2 meters 50 cen timeters. De voormelde Boomen hebben allen eenen omvang van 2 meters tot 2 meters 50 cenlime- ers en zijn van buitengewone hoogte en ga- vigheid. Do Eikenboomen door hunne zwaarte en hoogte, zijn allerbest geschikt voor pestels en lassen, voor kuip-en wagenmakerij. Al de Boomen zijn gestaan en in do nabijheid der kassei, dus gemakkelijk voor den trans port. Men zal vergaderen ter herberg van den beer Cb. De Rop, te Moorsel, wijk Houten Kruis. Verders op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede gekende borge. OPENBARE VERKOOPING van zware le Aalsl-Sclinarbeke en Erpe. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 15 November 1886, om 9 ure stipt van deu morgend, namens de volgende eigenaars, open- baarlijk verkoopen 1. Den heer David Paerewyck, te Erpe. 8 zware kanadaboomen aan een perceel Meersch te Aalst-Scbaarbeke, St Apolonia. 12 zware kanadaboomen aan een perceel Land te Erpe, aan de herberg De Sterre. 2. Den heer Gustaaf Paerewyck te Erpe. 5 zware kanadaboomen aan een perceel Meersch te Erpe, Hooncgem, (Torfputten 3. Den heer L. Van Wassenhove, te Erpe. 1 zwaren en scboonen kanadaboom te Erpe nabij de Hoonegemmeerscben aan het gebruik van Leo Van Yperen. 4. De heeren Alphonse en Frans Guns, te Erpe. 7 schoone 6n zware kanadaboomen aan een partij Land te Erpe aan de Keibergstraat. 5. Den heer Casimir De Boeck, te Erpe. 7 zware en gavige kanadaboomen, gestaan te Erpe, Hoonegemmeerschen, Lcdeschekassei, Boschstraat en aan de herberg De Sterre. 6. i'en heer Adolphe De Troyer, te Erpe. 9 zware en zuivere kanadaboomen geslaan te Erpe, Zeveocoot en de Kruiskens. 7. Den beer Joseph D' herde, le Erpe. 3 schoone kanadaboomen te Erpe, Zeven- cool. 8. Den heor Karei De Breucker en Jufvrouw Isabella De Breucker, le Erpe. 20 zware kanadaboomen en 5 schoone Es- schenboomen, te Erpe in de Kruiskens en aan hunne hofstede aan het Dorp. 9. Den heer Van der Beien, te Brussel. 13 schoone kanadaboomen te Erpe in de Oostmeerschen. Voorschreven boomen hebben eene dikte van 1 meter 80 centimeters tot 2 meters 50 centi meters en zijn allen gestaan in de nabijbeid der kassei, dus gemakkelijk voor het vervoer. Men zal vergaderen te Aalst-Schaarbeke, St- Apolonia, aan den meersch van den heer David Paerewyck, alwaar de verkooping zal aanvang nemen. Verders op gewone voorwaarden en met tijd van betaling, nuts stellende goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van eene te Nieuwerkerken, nabij het dorp. De Notaris EEMAN te Erpe zal, namens wien hei behoort, met dc pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en met gewin van palmslag, open baarlijk verkoopen Eenige Koop Eene behuisde Hofstede, ge slaan en gelegen te Nieuwerkerken. nabij het Dorp, rechtover het pasloreelhuis, gekadas treerd sectie B. deel van nummers 90, 91, 92 en 93, aldaar groot 26 aren 92 centiaren, pa- lende ten ooste den Arme van Nieuwerkerken, j ten zuide de erven Rasschaert, ten westo het wegelken en daarover het pasloreelhuis, ea ten noorde de kinderen De Gussemé. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN INSTEL ZATERDAG 30 October JOOC YERBL1JF November )1886" Telkens om 3 ure nanoen, ter Zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERPACHTING der van Aalst. De Notaris DE GI1EEST, te Aalst, zal namens het Bestuur van het Bureel van Weldadigheid der stad Aalst, op de hierna gemelde dagen, ter herberg genaamd HET BRUSSELSHOF, aan de Botermarkt, te Aalst, overgaan tot de openbare verpachting voor negen jaren, van de Goederen aan gezegd Weldadigheids- Bureel toebehoorende, beschreven en aange duid op bezondere plakbrieven, te weten Dijnsdag 16 November 1886, voor Aalst- Schaarbeke. Woensdag 17 November, nog voor Aalst- Schaarbeek en voor Aalst-Mijlbeek, Moorsel, Herdersem, Gijsegem, Lede en Schoonaarde. Donderdag 18 November,voor Nieuwerkerken. Dijnsdag 23 November, voor Erpe, Mei re. Burst, Borsbeke, Avgem, Kerkxken on Haaitert. Woensdag 24 November, voor Erembodegem Donderdag 25 November, voor Wello, Neder- hasselt, Denderhaulem, Denderleeuw, Liede- kerke en Teralphene. Telkens te beginnen ten 12 ure stipt te middag. OPENBARE VERPACHTING der van Vlierzele. De Notaris DE GHEEST te Aalst verblijvende, zal op Maandag 8 November 1886, te 9 ure voormiddag ter herberg van den heer Constant De Groote, zijndehet Gemeentehuis, te Vlierzele aan het Dorp, overgaan lot de openbare vor- pachling voor eenen termijn van zes jaren in gang te nemen met den 1 Januari 1887, van de onroerende goederen behoorer.de aan hel Bu reelvan Weldadigheid en aan de Kerkfabriek van Vlierzele, en bestaande in Zaailanden en Meerscben, gelegen te Vlierzele, Lelterhautem, Zonnegem, Bavegem en Borsbeek. Tot het bekomen van inlichtingen vervoege men zich tot de heeren Arm- en Korkmeesters van Vlierzele, of wel ten kantore van bovenge- noemden Notaris DE GHEEST, le Aalst, Keizer- lijke-Plaats, N® 33, alwaar de verpachting3- voorwaarden berusten. OPENBARE VERKOOPING VAN EENE le Moorsel en Herdersem. De Notari» Victor DE GHEEST te Aalst ver blijvende, zal over de erfgenamen van Bone- dictus Vanden Steen, in het openbaar verkoopen met gewin vau palmslag en gelagen MOORSEL. Eerste koop, Eene behuisde Hofstede, met schuur en stallen, op het Kruisabeel, groot in gronde 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan Ivo Bal, ten zuide aan den heer Liénart, ten weste aan Franciscus Uyttersprol en ten noorde aan de Populiereslaat. Boomprijs fr. 40.00 Gebruiker Felix Buyle. Tweede koop. Een perceel Land, groot 16 areD 76 centiaren, gelegen op het Pectersveld, ■abij h6t Hoeksken, gekadastreed wijk E N® 386. palende ten ooste aan Casimir Temmer man. ten zuide aan den heer van der Noot, ten ten weste aan Aloïse Daelman als gebruiker en ten noorde aan Cornelius Vinck. Gebruiker Felix Buyle. Derde koop Een perceel Land, groot 26 aren 61 centiaren, gelegen op hel Boeikens- veld, nabij het Houtenkruis, gekadastreed wijk D.N. 121. palende ten ooste aan d'Erven De Meyer en de kinderen van Serapbien Callebaut, ten zuide aan Augustus De Cracker, ten weste aan Petrus De Smet on ten noorde aan den heer Franciscus Moyersoen. Gebruiker Felix Buyle. Vierde koop. Een perceel Land. groot 26 aren 50 centiaren, gelegen op de Mot, aan den Rijger, gekadastreed wijk D N. 4*22. palende ten ooste aan Judocus Lowies, ten zuido aan jufvrouw Sophia Meert, ten weste aan Josephus Goossens en ten noorde aan Franeiscus Meert. Gebruikers Ludovicus Willems eu Petrus- Josephus Van Wichelen. Vijfde koop. Een perceel Bosch, groot 22 aren 35 centiaren, gelegen op het hof Texel, gekadastreerd wijk C N. 508, palende ton ooste aan Josephus Goossens, ten zuido aan de Beek, ten weste den heer Borreman en len noorde aan den heer Lauwerickx. Onverpacht Boom en schaarhoutprljs fr. 440.00 HERDERSEM Zesde koop, Een perceel Land. groot 17 aren 87 centiaren, gelegen nabij den Breeden weg. gekadastreerd wijk B N. 629, palende ten ooste aan Franciscus Jansegers, ten zuide aan den lieer Liénart. ten weste aan Ludovicus Van Essche en ten noorde aan Coustantius Van Geit. Gebruiker Felix Buyle. ZITDAGEN Instel, Vrijdag 19 November,00c Verblijf, 26 188b- Ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd x De Sturre, bij den heer Pieter-Joseph De Wolf, te Moorsel, nabij de Statie. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Schaarbeke, De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ter tus- schenkomst van zijnen ambtgenoot de Nolaris DE GHEEST, ook le Aalst, met gewin van palm slag, openbaarlijk verkoopen 1* Eenen Eigendom, bestaande in eene Hof stede, 3 Woonhuizen en Bouwgronden, te Aalst-Schaarbeke, aan den Postweg, groot 30 aren 17 centiaren. Sectie A, N* 2,291 en 2,292, verdeeld in 12 loten. Ingebruik bij Frans Tolleneer en andere. 2* 18 aren 75 centiaren Land, te Aalst- Scbaarbeke, op den Hoezekauter, Sectie B deel ten westen van N® 331. Ingebruik bij Fran cois Verbeeck-Muylaert. 3*34aren27 centiaren Land, te Aalst-Schaar beke, op den Hoezekauler,Sectie B deel van N® 328 Ingebruik bij Adolf Tolleneer. 4" 33 aren 23 ceotiaren Land, te Aalst- schaarbeke, op den Hoezekauter, Sectie B. N* 327 en deel van N° 328. Ingebruik bijge noemden Verbeeck-Muylaert. 5* 26 aren 49 centiaren Land, le Aalat- Scbaarbeke, op den Hoezekauter,Sectie B. deel van N° 309. Ingebruik bij zelven heer Ver- beecken-Muylaert. 6° En 33 aren 35 centiaren Land, te Aalst- Schaarbeke aebtervoorgaande, Sectie B. N® 310 en deel van N® 309. Ingebruik bij voornoem den Adolf Tolleneer. ZITDAGEN INSTEL ZATERDAG 30 Oclober VERBLIJF 43 November)1800* Telkens om 2 ure namiddag, ter Zittings zaalvan den beere Vrederechter, teAalst,Groote markt. Kastanienhout en Snooi, te Esscliene-Slijsvijvers, tegen de sialie te Esscliene-Lombeek. Ee notaris BRECKPOT te Aalst, zal door bevoegd ambt op Maandag 8 November 4886. om 9 uren voormiddag openbaarlijk verkoopen 70 koopen schoone en hoog stammige kanadas op den midden dam der meerschen en eene hoeveelheid Kastanien hout en suoeihout in het beluik van bet kasteel. De notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° 19 aren 80 cent. Hoplochting te He- kelgem.op hel gehucht veld sectieBN°4041 2° 9 aren 60 cent. Bouwgrond te Hekel- gem, aan de dorpstraat sectie AN" 609a Instel 3 Verblijk 17 November 1886. Om 5 ure namiddag ter herberg De Warande. bij Egidius MEERT, te Hel dert, Affligem. Kantoor van den Notaris DE WINDT, te Aalst, Keizerlijkeplaats N® 49. A. van een huis en perceel bouwgrond te Vlierzele Oordegemschestraat, verdeeld in 2 koopen opzichtelijk groot 4 aren 42 cet. en 4 aren 84 eet. Instel 25 October, verblijf 8 november 4886. om 2 ure fix nanoen bij de We Fr. Van Landnyt. te Vlierzele. B. Van 2 hofsteden te Smetlede leege Scheldekeusstraal, opzichtelijk groot 19 aren 19 cent. en 18 aren 40 cent. Instel 2 Verblijf 9 November 1886. om 2 uren nanoen bij Alph. Schockaprt Brac- quene te Impe. C. Van beste Zaailanden 4U Audegem. grooten hofkauter sectie B N° 182. groot 53 aren 20 cet. 2° En te Schoonaarde Migroveld eenige sectie N® 1490. groot 28 aren 40 cet. Instel 4 Verblijf 11 November 1886. om 3 uren nanoen ter Estaminet la 'Taverne Viennoise. te Aalst, Statieplein,

De Denderbode | 1886 | | pagina 3