La Linière Aiostoise. BERICHT. Louis De Schryver, Gisgesticht van Aalst. BERICHT. BOOMEN HUIZEN, WEIDEN, Bouwgronden en Landen, VENDITIE eenen MEERSCH BOOM VENDS TIE VENDITIE k WtDABOOME.V Meersch en 2 perceelen Zaailand, vau goede Zaailanden BOOMEU Kanada- en Esscliculioomen. BOOMEN. Behuisde HOFSTEDE, en van Land en Bosch, AH U-GOED I BEX, vergadering voor de werklieden, alsook op liet recht op brood voor de werkeloo- zen. Eene groote menigte juichte onder eenen plasregen deze woorden toe, ter wijl sommigen met roode vlaggen wuif den. De policie liet deze betooging toe, die eindigde met een jubbelend hoera voor de sociale omwenteling Nadat de sprekers waren heengegaan, deed de policiè het voetstuk der zuil en het plein zelf ontruimen, waarbij kleine, onbeduidende botsingen voorkwamen. Eenige groepen trokken huilend naar de Pall Mall, Piccadilly en het Hyde-Park, om onderweg de clubs uit te jouwen. Doch ernstige onlusten hadden er niet plaats. Eenige honderden hielden nog eene meeting in het Hyde-Park rondom het Achillesbeeld, zonder inmenging van de talrijke aanwezige policie en millitairen. Slechts ééue aanhouding heeft er tot dus ver plaats gehad. Overstroomingen. Ook Engeland wordt op zijne beurt door aanhoudende en zware stortregens geteisterd die, voor al in Yorkshire, menige overstrooming ten gevolge hebben. In Yorkshire zijn verschillige rivieren uit hunne bedding getreden, waardoor onschatbare materieele schade veroor zaakt werd. Verschillige persoonlijke on gevallen zijn ongelukkiglijk ook te betreu ren. Twee pachters, welke te peerd de Swale wilden oversteken nabij Loughton, werden door den sterken stroom van hunne peer den gespoeld. Hunne lijken werden nabij Mounby teruggevonden, tusschen eenen grooteu hoop van verdronken schapen. In het Swale dal, nabij Morton Flats wilden vijf pachters vergezeld van vier kinderen in eene boot de rivier overste ken, toen het vaartuig kapsijde en al de opvarende in den stroom vielen. Geen enkel kon zich redden of gered worden. De negen lijken werden, even als de vo rige,aan de sluis te Mounby terug gevonden Het verdronken vee is aanzienlijk. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 7 Vrouwelijk 8 HUWELIJKEN. L. De Breuker, landb. met M. Hoebeeck, dienstm. i. Meert, stokersg. met G. Schollaert, twijnst. A. Vande Maele, polisseur, met M. Matthieu breist. P. Valekenborgb, tabakbew. met S. Huylenbroeck, z. b. A. De Schutter, tabakbew. niet A. Scheerlinck, twijnster. OVERLIJDENS Th. De Coninck, z. b. 14 j. St-Janstr. C. Corne- lis, vr, De Backer, z. b. 62 j.nindmolestr. J. Troch. vr. Kindermaus, z. b. 04 j. Mijlbcke. L. Wey- meersch, dagl. 78 j. Vischm. R. Van de Perre, z. b. 13 j. Mijlb. A. Van der Haegen,wedc Schollaert, 42 St-Job. 3 kinderen onder de 7 jaren. Holloway's Pillen en Zalf. Deze opmer kelijke middelen worden met recht in alle werelddeelen geacht, want er beslaat gcene inwendige of uitwendige kwaal, welke ten minste voor genezing vatbaar is, of een van beiden is een afdoend middel er voor. Door brekingen, gezwellen, scheurbuik, schurft, kanker, asthma, rhcumatiek. jicht en water zucht verdwijnen geheel en al door de veree- igde werking deze middelen, en slechte spijs vertering, misselijkheid, hoofdpijn, gal, zwak heid en andere omgesteldheden, voortkomende uit de inwendige organen, leveren de Pillen de wonderlijkste resultaten op. Zij maken olk uitwerpingsorgaan gezond zij werken onmid- delijk op hel afzonderingssvstem, op de longen op het barl en op den bloedsomloop, terwijl zij onveranderlijk energie, geeskracht.enz. geven aan al de natuurlijke werkingen des leveus. Société anonyme Le conseil d'adminislration a l'honneur de convoquer MM. les aclionnaires en as semblee générale extraordinaire pour le 25 Novembre prochain, a 10 heures et demie du raaliD. ORDRE DU JOUR 1° Nouvel apporl; 2* Modifications aux statuls. MM. les aclionnaires qui désirent se faire representee devront donner des pou- voirs autbentiques. Alvorens U le laten misleiden door vreemde scpeculanten, gaat eerst hel magazijn zien van, Lange-Zoulstraal23teAal,waar de eenige prij sis voor de mans-botlinnen op maat 15,50 vrouw- bollinnen in goed laken met knoppen te begin nen van 9,50, alsook alle soorten van schoon kinderwerk aan prijzen buiten alle concurentie. Bijzonder werkhuis voor reparaliën alles onder mijn toezicht en zeer spoedige bediening. Het gesticht gelast zich kosteloos met het zuiverhouden der leidingen bij de gasverbruikers het bestuur zal met alle dienstwilligheid genoegen schenken aan dej personen welke zich zuilen tot hem wenden. Nieuwe instellingen worden geplaatst, vrij ran handwerk, en aan den laagsten prijs mogelijk voor hetgeen de bekken of toestellen betreft. A. I>E TIMMERMAN, Traiteur, Charculier, rue de l'Église, N° 4, Alost, a l'honneur de porter h la connaissance du public, qu'il vient d'ouvrir uu Magasin de Comestibles et de Cbarcuterie il enlreprend aussi des Diners et Banquets en ville et au de- hors, et son Magasin sera toujours fourni de ce qui concerne le métier, comme Jambons, Lan- gues fumées, Saucissons de diverses provenan ces, Volailles el Gibier. Par les bons soins et ses pnx raisonnables, il espère obtenir la confiance. OPENBARE VERKOOPING van schoone en zware Kanada, Wilgen, Esschen, Bueken, Eiken, 01m«n en Abeelen gestaan le MoorselBaardegem en Melder! De Kandidaat-Notaris CH. DE VIS te Aalst, zal door bevoegd ambt openbaarlijk verkoo- pen Op Woensdag i December 1886, (St-Eloi,) om 12 ure juist 's middags Te Moorsel. a Namens den heer Jan-Baptist Cooreman, te Lebbeke. 18 koopen kanadas, wilgen en herzelaren. op den Dressel aan do hofstede in gebruik bij do gebroeders Van der Borchl. b. Namens Jufvrouw Catharina Cooreman, te Lebbeke. 4 koopen schoone wilgen en 2 koopen kana das, wijk Beugem. c. Namens den heer Joannes Van Keer, te St Gilles. 27 koopen kanadas, wilgen, esschen en ma gere olmen, in zijnen bosch, wijk Beugem d Namens de erven van den heer Victor Van Roy, te Wieze. 4 koopen schoone kanadas op den Romelaar, aan liet land gebruikt door Emmanuel De Meyst. e. Namens Jufvrouw Cooreman voornoemd. 2 koopen zware kanadas op hel Molenveld, aan hel land gebruikt door Benoit De Wolf. Te Baardegem. f. Namens den heer Frans Borms te Lebbeke. 7 koopen schoone bueken in zijnen bosch op het Kasteelbosch. Te MelderI g. Namens den heer Anionius Moens, te Her- dersem. 3 koopen zware kauadas in zijnen bosch wijk Klaarbaag. h Namens de weduwe De Croes, te Melderl. 4 koopen gavige bueken, in harenjbosch aan hel hof van de ervon Van Nieuwenborgh, wijk Kokerij. i. Namens den heer Louis De Coninck, te Aalst 3 koopen kanadas, aan de meersch genaamd do Meelers in gebruik bij den heer Victor De Vos j Namens Madame De Coninck, le Aalst. 5 koopen wilgen en kanadas aan zelfden meersch de Meelers. Men zal beginnen te Moorsel, Dressel en bet hiervoren geschreven ordu volgen. Ieder zal moeien borg stellen en het gewoon ongeld gereed betalen. Dag der betalingen, alle zaterdagen der maand October, van 9 ure 's morgens tot 12 's middags. VERKOOPING VAN gelegen te Denderleeuw, Liedekerke, Erembodegem en Denderhautem. Dc Notaris DUFOUR, le Ninove, daartoe in rechte benoemd, zal met lusscbenkomst van zijnen ambtgenoot DE TURCK, te Geeraadsber- gen, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen, de goederen waarvan de ligging en het plan op de bijzon dere plakbrieven zijn aangeduid GEMEENTE DENDERLEEUW. Eerste Lol. Huis, magazijn, remisie en tuin, wijk lluissegem, sectie B, nrs. 1289a, 1290a en 1290b groot 14 aren 30 centiaren. Verhoogd tot 3900 fr. Tweede Lot Magazijn, wijk Huissegem, sectie A, nr. 1619, groot 80 centiaren. Verhoogd tot 500 fr. Derde Lot. 6 aren 50 centiaren Bouwgrond wijk Huissegem, sectie A, nrs. 1659 en 1661. Verhoogd tot 550 fr. Vierde Lot. Huis en hofstede, wijk Huis segem, seclie A, nummers 1646, 1647 en 1648a groot 5 aren 58 centiaren. Verhoogd lot 700 fr. Vijfde Lol. 6 aren 24 centiaren, Land wijk Huissegem, sectie B, nummer I28ib, Verhoogd tot 350 fr. Zesde Lot. 7 aren 76 centiaren Land, wijk Wijngaard seclie B. nummer 1369. Verhoogd tot 450 fr. Zevende Lot. 12 aren 92 cenliaren Land, Kruiskouter, seclie B, nummer 502. Verhoogd tot 800 fr. Achtsle Lol. 10 aren 90 centiaren Land, Kruiskouter, sectie B, nummer 479d. Verhoogd tot 700 fr. Negende Lot. 9 aren 80 centiaren Weide; Veldbroek, sectie B. nummer 1520. Verhoogd lot 450 fr. GEMEENTE LIEDEKERKE. Tiende Lot. 14 aren 67 centiaren Hoppe- land, de Hoef,sectie C. deel van 308. Verhoogd tot 650 fr. Elfdo Lol. 26 aren 90 centiaren Bouwland, de Hoef,seclie C. deel van 308. Verhoogd tot 1H0 fr. Twaalfde Lot. 29 aren 79 centiaren Bouwland, de Hoef,sectie C deel van 308. Verboogdtot 1520 fr. Derliende Lol. 35 aren 22 centiaren Bouwland, Nederliedekerkc seclie A, nummer 250 en deel van 256 en van 243a. Verhoogd tot 1350 fr. Veertiende Lot. 35 aren 22 centiaren, Bouwland, Nederliedekerke, sectie A. 25" eD deel van 243a en van 256. Verhoogd tot 1350 fr. Vijftiende Lot. 4 aren 98 centiaren Hoppe- land, Nederliedekerke sectie A. nummers 244 deel van 243. Verhoogd tot 120 fr. Zestiende Lol. 32 aren 14 cenliaren Weide en Land, Groot Leenkant. sectie A, 774. Zeventiende Lot. 32 aren 14 centiaren Weide en Land. alsvorens. Te zamen verhoogd tot 2000 fr. GEMEENTE EREMBODEGEM. Achliende Lot. 3 hectaren 8 aren 10 cen tiaren Land Korte Keppestraat, seclie B. W. 950.Verdeeld in tö loten W. 18 tot en begrepen 27. Te zamen verhoogd tot 19000 fr. GEMEENTE DENDERHAUTEM. 28 Lot. 10 aren 85 centiaren Land, ter plaats genaamd de Kepsteeg. Verhoogd tot 500 fr. Eindelijke toewijzing Donderdag 18 no vember 1886, ten 2 ure namiddag ter herberg van Henri Vansanten, aan de Statie te Dender leeuw. Van Meubels, Landbouwalem en ingeoogsle Vruchten, le Aalst Mijlbeke, Bergenkauler, op maandag 22 November 18S6, om 8 ure voor middag, ten huize van Jufvrouw Maria Petro- nella Vander Biest weduwe Van Assche, onder de direktie van Louis Buekens, zaakwaarnemer te Aalst. Bestuur der Burgerlijke Godshuizen van Aalst. OPENBARE HERVERPACHTING van le Aalsl-Mijlbcke, in de Bergenmcerschen, op Dijnsdag 16 November 1886, om lu 1/2 ure voormiddag, in de gewone Vergaderingzaal der kommissie, oude Vrouwenhuis Voorschreven eigendom is zeer wel geschikt voor het vetleggen van 3eesten en heeft eene gr.-o',!» van drij bektaren, dertien aren, zeven CSftrJ.'i'S. bi .^pachting geschiedt vooreenen termijn van è.j achtereenvolgende jaren, ingang ne mende met 1 Januari aanstaande. Voor de kennisneming der voorwaarden wende men zich ten bureele van hel Sekre- tariaat der Hospiciën Namens de Kommissie De Sekretaris, De Voorzitter, Fr. CRICK. Baron Paii. BETHUNE. AANZIENLIJKE te M ieze, nabij 'I Sas. De Notaris Daniël VAN DE VELDE, te Lebbeke, zal op Donderdag 25 November 1886, om 12 ure 's middags, openbaar verkoopen 113 koopen Kanada, Abeelen, Esschen en Eiken Boomeu, waaronder liet grootste getal van 2 lol 3 meters dikte, slaande op den eigendom van Madame weduwe Sinay- Raman, te Oullre, aan den steenweg van Wieze naar Gysegern en rliclit bij de Vaart. Studie van den Notaris Vander Smissen, te Moorsel. De Notaris VAN DER SMISSEN, te Moorsel, zal openbaarlijk verkoopen, met de pleegvormen der wet van den 12 Juni 1816: Een Woonhuis met kour zijnde de her berg genaamd In Concordia, te Aalst in de Hovenierstraal, geteekend N* 13, seclie F Nps998a en 1000, groot 6 aren. Bewoond en gebruikt bij den heer Phi lemon Vanden Bulcke-Caudron. Instel, Zaterdag 15 November ).ooc Verblijf, u 20 )1S8b om 3 ure namiddag, le Aalst, ter Zitting zaal van het Vredegerecht. GELD. Bij genoemden Notaiis VAN DER SMIS SEN zijn er altijd groole en kleine kapi talen te bekomen mits bezet. De Notaris BRECKPOT te Aalst zal openbaarlijk verkoopen 80 aren 10 cenliaren goed Zaailand te Haaltert, op den Brulkauter, Ingebruik bij Pieler Slerck en Charles De Smet, le Haaltert. Verdeeld in 5 gelijke deelen. Ingebruik- treding met 24 December 1886. Instel 10 Verblijf 24 November 1886. Telkens om 5 uren namiddag ter Estami- net «Inden ouden Vlaminck bij den heer Verbeeck-Van Keer, te Aalst Zoutstraat- poort. van eene boeveelheid ongedorschen granen eene hoeveelheid hooi, 25 koopen boomsnoei dienstig voor ervvtrijs, 15 koopen mest en circa 2 hectaren loof te velde, ten hove van den beer Afhonse D'Haeseleer le Nieuwerker- ken aan het Dorp, en in de nabijheid derzelve op Dijnsdag 16 November 1886, om 1 uur na middag door hel ambt van den Notaris BRECK POT te Aalst. VERKOOPING VAN zware hoogslammige te Moorsel, wijk Kattenbroek. Deurwaarder Jozef DU VOS, te Aalst zal op Maandag 15 November 1886, om twee ure na middag, namens den heer Gustaaf De Coen- VanderN'ooi,bankier en grondeigenaar te Aalst, openbaarlijk verkoopen 60 Extra schoone hoogslammige Kanadas, wassende te Moorsel, wijk Kattenbroek, aan eene partij land loebehoorende aan gezegden beer De Coen-Vander Noot, in gebruik door de kinderen Bosteels en Jan Van Brempt. De koopers moeten voorzien zijn van solva bele borgeu. Men zal vergaderen ter herberg der kinderen Loander Bosteels ie Moorsel, Kattenbroek, welke met den aanwijs der koopen gelast zijn en alwaar men onmiddelijk na de verkooping zal verborgen en het gewoon ongeld ontvan gen. Verder gewone voorwaarden en lijd van betaling. Bij uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een perceel gelegen le Meire en Haelterl. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien liet behoort en luidens de wet van 15 Oogst 1854. openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Een perceel Meersch, gelegen te Meire, wijk Oostdorp, met eene grootte van 25 aren 80 cenliaren, gekadastreerd wijk C N. 1004, palende ten oosle Constantious Maes- schalck, ten zuide den voelweg, ten weste de erven van Donatus Meuleman. en ten noorde aan de kassei. Tweede koop. F.en perceel Land, gelegen te Haelterl, op denNederkraaiwinkel ofNederveld, groot ongeveer 17 aren 20 centiaren, gekadas treerd wijk A N. 422a. palende ten oosten Joan nes Slerck, ten zuide het kautergal, ten weste de weduwe Callebaut, en ten noorde den Lae- renbroeck. Derde en laatste koop.37 aren 50 centi* aren Land, gelegen le Haelterl, op het Hoog- Laerenveld, nabij de Wapestal, gekadastreerd wijk A N. 766, palende ten ooste de meerschen, ten zuide den heer De Saedelecr, ten weste Cornelius De Loose, en ten noorde Joanues- Baptiste BaeyeDs. ENKELE ZITDAG Donderdag 25 November 1886, om 3 ure nanoen,ter herberg genaamd <<DeGoude Leeuw gehouden door den heer Gustaaf D'Haese, te Erpe, Dorp. Bij uitwinning. OPENBARE VERKOOPING gelegen te Aalsl-Slijlbekc. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien bet behoort en luidens de wet van 15 Oogst 1854, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene partij Zaailand, groot t9 aren 52 cenliaren, genaamd de Veertig Roeden gelegen le Aalst-Mijlbeke, op het Spitsveld, pa lende ten ooste den volgenden koop en wijlen Joannes Podevyn, ten zuide Virginia en Con- stancia De Ries, ten weste de hofstede van de zelve, en ten noorde de Kaulerbaan. Tueede koop. Eene partij Zaailand, groot 24 aren 20 cenliaren, genaamd de 6-' Roeden, gelegen te Aalst-MijlbeKe, op het Spitsveld, pa lende ten ooste de kinderen van den heer Eliaert Cools, ten zuide wijlen Joannes Podevyn ten weste voorgaanden koop en ten noorde de Kauterbaan, Derde en laatste koop. Eene partij Meorsch. grooi 15 aren 37 centiaren, met de helft van den rootput, gelegeo ta Aalst-Uijlbeke.op het Boschken, omtrent de Langcstraat, palende ten ooste Joannes-Baplisle Van Geit, ten -uide den beer Franciscus De Wolf, ten weste Maria-The- resia De Hauwere en Joannes-Baptiste De Smet. ENKELE ZITDAG Donderdag 2 December 1886, om 3 ure na noen, ter herberg genaamd De Klokkenbol, gehouden door den heer L,_ Foncée, te Aalst, Varkensmarkt. MERKWAARDIGE VERKOOPING van zware Eiken, Abeelen, Esschen, en Kanada- 1c .Hoorsel. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 22 November 1886, om 12 ure stipt's middags in het openbaar verkoopen, de volgende koopen Boomen, allen gestaan le Moorsel, te welen 1 Namens den heer Frans De Rop, te Moor sel, in een perceel bosch nabij Stevenskapcl 4 zware en boogstammigc Eikenboomen, dienstig voor Molenborsten. 20 zware en gavige Abeelboomen, 4 dikke en langslammige Kanadaboomen. 2. Namens den heer J-B. Van Bogaart te Baardegem 8 dikke en schoone Kanadaboomen,aan eene partij land in deD Tinnenhoek (dikken Hey- vaert). 3 Namens den heer Casimir Temmerman, le Moorsel, aan een perceel meersch aan de Kruisabeclstraat 12 zware en znivere Kanadaboomen, 1 zware Eik en 1 Abeel. Aan een perceel land in de Holbeek 6 zware cu hoogslammige Kanadaboomen. 4. Namens den heer Frans De Ridder, te Moorsel,aan zijne hofstede nabij Stevenskapel: 2 zware Eikenboomen, 1 groote Esscbenboom. 5. Namens den heer Louis De Rop, en Jufvr. Eugenie De Rop, le Moorse'. Aan een perceel lrfhd op het Boekveld. 4 zuivere en dikke Kanadaboomen. 6. Namens jufv. Joanoa Saeys, le Moorsel 17 schoone Kanadaboomen, geslaan te Moorsel, Drijsel. 7. Namens jufv Philomena Saeys,te Moorsel: 4 schoone Kanadaboomen, gestaan te Moor sel Drijsel. 8 Namens de kinderen van wijlen den heer F Vermoesen, aan hunne hofstede te Moorsel, Houten Kruis. 2 schoone Kanadaboomen. Aan een perceel land nabij bet HouteD Kruis, in gebruik door jufvrouw Mathilde Verberg- moes. 2 zware Kanadaboomen. Aan een perceel land aan de Kruisabeelstraot gebruikt door den beer P. De Smet. 3 zware Eikenboomen van ongeveer 2 meters 50 centimeters omtrek. Aan een perceel bosch te Herderscm,Schaap- dries, gebruikt door de kinderen Van Onder bergen, te Moorsel. 2 zware Eikenboomen van 2 meters 50 cen timeters. De voormelde Boomen hebben allen eenen omvang van 2 meters tot 2 meters 50 cenlime- ers en zijn van buitengewone hoogte en ga- vigheid. De Eikenboomen door hunne zwaarte en hoogte, zijn allerbest geschikt voor pestels en lassen, voor kuip-en wagenmakerij. Al de Boomen zijn gestaan en iD do nabijheid der kassei, dus gemakkelijk voor den trans port. Men zal vergaderen ter herberg van den heer Ch. De Rop, te Moorsel, wijk Houten Kruis. Verders op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede gekende borge. OPENBARE VERKOOPING van zware le Aalsl-Schaarbeke en Erpe. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 15 November 1886, om 9 ure stipt van den morgend, namens de volgende eigenaars, open baarlijk verkoopen 1. Den heer David Paerewyck, te Erpe. 8 zware kanadaboomen aan een perceel Meersch te Aalst-Schaarbeke, Si Apolonia. 12 zware kanadaboomen aan een perceel Land te Erpe, aan de herberg De Sterre. 2. Den beer Gustaaf Paerewyck ie Erpe. 5 zware kanadaboomen aan een percéel Meersch te Erpe, Hoonegem, (Torfputten 3. Den lieer L. Van Wassenhovc, te Erpe. i zwaren en scboonen kanadaboom te Erpe nabij de Hoonegemmeerschcn aan het gebruik van Leo Van Yperen. 4 De beeren Alphonse en Frans Guns, ta Erpe. 7 schoone en zware kanadaboomen aan een partij Land te Erpe aan de Keibergstraat. 5. Den heer Casimir De Boeck, te Erpe. 7 zware en gavige kanadaboomen, gestaan te Erpe, Hoonegemmeerschen, Ledeschekassei, Boschslraat en aan de berberg De Sterre. 6. i>en heer Adolphe De Troyer, te Erpe. 9 zware en zuivere kanadaboomen geslaan tc Erpe, Zeveocoot en de Kruiskens. 7. Den heer Joseph D' herde, te Erpe. 3 schoone kanadaboomen te Erpe, Zeven- coot. 8. Den henr Karei De Breucker en Jufvrouw Isabella De Breucker, te Erpe. 2U zware kanadaboomen en 5 schoone Es- schenboomen, te Erpe in de Kruiskens en aan hunne hofstede aan bet Dorp. 9. Den heer Van der Beien, te Brussel. 13 schoone kanadaboomen tc Erpe in de Oostmeerschen. Voorschreven boomen hebben eene dikte van 1 meter 8t) centimeters tot 2 meiers 50 centi- moters eo zijn allen gestaan in de Dabijbeid der kassei, dus gemakkelijk voor hel vervoer. Men zal vergaderen le Aalst-Schaarbeke, St- Apolonia, aan den meersch van den beer David Paerewyck, alwaar de verkooping zal aanvang nemen. Verders op gewone voorwaarden en mei lijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van schoone Wilgen, Kanada, Abeelen, Esschen, Olmen en Eiken- te Moorsel. De Notaris EEMAN, le Erpe, zal ten aanzoeke der erfgenamen van Fraucisca Van Roy, op Maandag 6 December 1886, em 12 ure slipt 's middags, openbaarlijk verkoopen 1. Aan eene partij Land op de Buuk, ge bruikt door dc weduwe Cornelis en Joannes Verbeiren, 2 koopen Wilgen. 2. Aan eene partij land en bosch, aan het Potaardeken, gebruikt door Louis Hondrickx, 6 koopen Abeelen, 2 koopen Kanadas, 3 koo pen Eiken en 1 schoone magere Olm, 3. Aan eene partij land in Beugem, gebruikt door Petrus-Josephus Boucquet en Verbeiren, 7 koopen Kanadas en 2 koopen Wilgen. 4. Aan eene partij meersch in Beugem, 3an de Meer, 16 koopen zware Kanadas. 5. Aan eene partij land aan de Berghaag, 5 koopen Kanadas. 6. Aan eene partij land aan de Berghaag, ge bruikt door Domien Van den Sieen, 5 koopen Eiken en 1 esch. 8. Aan eene partij land in 'l Exterken in ge bruik bij de weduwe Kempenhout 7 koopen kanadas en 2 koopen Abeelen. 8. Aan eene partij land op den Romelain, ge bruikt door Emmanuel Be Meyts 7 koopen schoone Wilgen. 9 Aan eene Meersch in de wagenhuizen nabij de statie 40 koopen schooue en gavige Wilgen, 1 Eik, 3 koopen Esschen, 1 Olm, en 4 koopen Kanadas. Deze boomeu zijn van zuiveren wasdom en dienstig voor blok en wagenmakers. De verkooping zal aanvang nemen op de Buuk, om alzoo het hiervorengeschreven orde te volgen. Men zal verborgen ter herberg Ik dk Vj,a»mschb rooRT bij de gezusters Van Nuffel, nabij de Statie. OPENBARE VERKOOPING VAN EENE le Moorsel en Herdersem. De Notaris Victor DE GHfiEST te Aalst ver blijvende, zal over de erfgenamen van Bene- dictus Vanden Steen, in het openbaar verkoopen met gewin van palmslag en gelagen MOORSEL. Eerste koop, Eene behuisde Hofstede, met schuur en stallen, op het Kruisabeel, groot in gronde 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan Ivo Bal, ten zuide aan den heer Liónart, ten weste aan Franciscus Uytlersproi en ten noorde aan de Populiorestaat. Boomprijs fr. 40.00 Gebruiker Felix Buyle. Tweede koop. Een perceel Land, groot 16 aren 76 centiaren, gelegen op het Peclersveld, nabij het Hoeksken, gekadastreed wijk E N9 386. palende ten ooste aan Casimir Temmer man. ten zuide aan den heer van der Noot, ten ten weste aan Aiolsc Doelman als gebruiker en ten noorde aan Cornelius Vinck. Gebruiker Felix Buyle. Derde koop Een perceel Laud, groot 26 aren 61 cenliaren, gelegen op het Boeikens- veld, nabij bel Houtenkruis, gekadastreed wijk D N. 121 palende ten ooste aan d'Erven De Meyer en de kinderen van Seraphien Callebaut, ten zuide aan Augustus De Craeker, ten weste aan Petrus De Smet en ten noorde aan den beer Franciscus Moyersoen. Gebruiker Felix Buyle. Vierde koop. Een perceel Land. groot 26 aren 5» centiaren, gelegen op de Mot, aan den Rijger, gekadastreed wijk D N. 422. palende ten ooste aan Judocus Lowies, ten zuide aan jufvrouw Sophia Meert, ten weste aan Josephus Goossens en ten noorde aan Franciscus Meert. Gebruikers Ludovicus Willems en Petrus- Josephus Van Wichelen. Vijfde koop. Een perceel Bosch, groot 22 aren 35 centiaren, gelegen op bet hof Texel, gekadastreerd wijk C N. 508, palende ten ooste aan Josephus Goosseus, ten zuide aan de Beek, ten weslc den heer P.orreman en ten noorde aan den heer Lauwerickx. Onverpachl Boom en scbaarhoutprljs fr. 440.00 HERDERSEM. Zesde koop, Een perceel Land. groot 17 aren 87 centiaren, gelegen nabij den Breeden- weg. gekadastreerd wijk B N. 629, palende ten ooste aan Franciscus Jansegers, ten zuide aan den heer Liéuart. ten weste aan Ludovicus Van Essche en ten noorde aan Constantius Van Geit. Gebruiker Felix Buyle. ZITDAGEN Instel, Vrijdag 19 November,9fiR Verblijf, 26 Ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd De Sterre, bij den beer Pieier-Joseph De Wolf, le Moorsel, nabij dc Statie. OPENBARE VERPACHTING der van Aalst. Ü6 Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens, het Bestuur van het Bureel van Weldadigheid der stad Aalst, op de hierna gemelde dagen, ter herberg genaamd HET BRUSSELSHOF, aan de Boleimarkt, te Aalst, overgaan tolde openbare verpachting voor negen jaren, van de Goederen aan gezegd Weldadigheids- Bureel toebeboorende, beschreven en aange duid op bezondere plakbrieven, te weten Dijnsdag 16 November 1886, voor Aalst- Schaarbeke. Woensdag 17 November, nog voor Aalst- Schaarbeek en voor Aalst-Mijlbeek, Moorsel, Herderscm, Gijsegem, Ledeen Schoonaarde. Ook Een hektaar 71 aren 90 cec- tiaren Meersch, le Aalst, in de Berge- meersoben. Donderdag 18 November, voor Nieuwerkerken. Dijnsdag 23 November, voor Erpe, Meire, Burst, Borsbeke, Avgem, Kerkxken en Haaltert, Woensdag 24 November, voor Erembodegem. Donderdag 25 November, voor Welle, Neder- hasselt, Denderhautem, Denderleeuw, Liede kerke en Teralphene. Telkens le beginnen ten 12 ure slipt le middag. De notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1° 19 aren 80 cent. Hoplocbtiug te He- kelgem.op het gehucht veld sectieBN0 lu4i 2° 9 aren 00 cent. Bouwg'ond te Hekel- gem, aan de dorpstraat seclie AN° 509a Instel 5 Verblijk 17 November 1886. Om 5 ure namiddag ter berberg De Warande. bij Egidius MEERT, le Mei- dert, Affligem.

De Denderbode | 1886 | | pagina 3