1000 FRANK Elixir van Spa Vogelsciiicliiis' mei de holle, Vooruit 10 franken, Leeningderslail Brussel 18 86. Buitengewone groote lotingen. Niemvc leeiiiiig van Brussel 1 886. BERICHT. Bernard, Bainbeauz en Verlynde, SCHALTIN. PIKBIIY ei C" BOOMVENDITIEN. Burgerlijke Gods-en Weeshuizen der stad Aalst. ZAAILANDEN, Vins et Liqueurs. Verkooping Meersch en 2 perceelen Zaailand, EN EN SCHAARHOUT. behuisde HOFSTEDE, BOOMEN Hofstede, 2 perceelen Lochting en goede ZaailandeD. van goede Zaailanden B O O M E N Behuisde HOFSTEDE nu in een soort van familieraad vastge steld en men zou de raenschen wijs maken, dat zij al slapende voorover in hel vuur gevallen was. Maar er rezen al dadelijk zware ver moedens tegen de kinderen op De twee zonen hadden reeds twee dagen vóór den gruwelijke» moord crêpe gekocht voor den rouw. Een kleindochtertje had voor het overige alles verklapt en de ijzingwekkende historie tot in de minste bijzonderheden verteld. Toen hierop de daders aangehouden werden, wierp aan vankelijk de eenede schuld op de andere, maar later zijn er bekentenissen gevolgd tot eigen verzwaring. De bijzonderheden dezer vreeselijke misdaad zijn zoo verschrikkelijk dal de pen weigert ze neêr te schijven. Zoo had den de kinderen de monsters ware beter gezegd de kleéren hunner moe der geheel met petrol begoten, om hen beter te doen vlammen. De beschuldigden houden staande dat de oude een toverheks was en dat zij de kwade haud (U had gebracht op het huis. Volgens een telegram uit Parijs heeft de uitspraak van hel vonnis Dijnsdag avond plaats gehad. Thomas.de schoonzoon van het slacht offer werd ter dood veroordeeld vrouw Thomas, dochter van de vermoorde, insgelijks ter dood. Alexandre Lebon kreeg levenslangen dwangarbeid en Ale xis Lebon 20 jaar derzelfde straf. Hollo way's Zalf en Pillin. Een onfeil baar middel voor kwade beecen en alle soorten van wonden. Zij genezen spoedig kwade bee- nen oude wonden, scheurbuik on huidziekten. Duizenden menschen die aan deze verschrikke lijke kwalen lijden zijn er door genezen, nadat alle andere middelen gefeild hadden, en bel is eenezaak builenallen twijfeldat er geen geval is, hoe verhard 011 verouderd ook. of het ka'n door deze wonderlijke middelen spoedig en volkomen genezen worden. Hunne vereenigde kracht is onwederstaanbaar, meer behoeft men niet to zeggen van deze beroemde Pillen. Dat zij, die aan hunne uitmuntende eigenschappen twijfelen, er de proef van nemen. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 8 Vrouwelijk 9 HUWELIJKEN. E. Triest, kuiper, met M. Gryseels, z. b. A. Per- daens, landb. met M. Vander Biest, bov. B. De Smedt, wev. met A Van de Velde, bobijnst. G. Schollaert, steenk. met A. Beeckman, ber. OVERLIJDENS C. Segers, wed* Vanden Brande.z. b. 81 j. Sebaarb. A. Meert, m. Schit.z. b. 70 j. Kalfstr. A. Glori- eux, z. b. 57 j. Zoutstr. M. Vander Biest, z. b. 74 j. Zoutstr. J. Van Gcem, m. De Bruyn, landb. 73 j. Schaarb. M. De Cock, hov. 31 j. Mijlb. B. Van Handenhove, wed' Bal, z. b. 79 j. Zonnestr. P. De Bruyn, wed'Schouppe, wink- 69 j. Hovenierstraat. 6 kinderen onder de 7 jaren. STAD AALST. naar Geldprijzen, gegeven door de Maatschappij De mare Vrienden ean St-Job, gevestigd ter Estaminet Het Hor van RegklSbrugce. bij den heer P. SCHOUPPE, te Aalst. St-Job. op Woensdag 1 December I486. Inschrijving vaD 2 tot 3 ure; begin om 4ure. De inleg is bepaald op 60 centiemen per scheut, bolrapersgeld medebegrepen 6 trekkingen 's jaar». Uitwisseling der oude leeningen,tegen nieuwe titels. Men aanveert de inschrijvingen van beden af, zonder koster.,bij MM. DE COEN en C'\ Bankiers, In de Üleawstraat.V 19, le Aalst, alwaar men alle inlichtingen diesaan- gaande kan bekomen. lff»nn 1 extra goed merrie-veulen oud c Buup van half Maart 1886, op 2 we ken waarborg. Te bevragen ten bureole dezer. 289 miilioen. Iiilrest fr. 2,50 per honderd. Uitkeer- baar met 110 fr. ten minste. Loten van fr. 150,000, 100,000, enz., 6 trekkingen 's jaars. Prijs 97 fr. eerste storting 7 fr. LECLERCQ en C", bankiers te Aalst. De inschrijving en de verwisseling van al de loten der bovengemelde slad Brussel 3 legen nieuwe, worden er gedaan zonder kosten van heden tot 11 De cember voor de inschrijving, en lot 15 December voor de verwisseling. wisselaars, 54, Albert Liénartstraat, le Aalst, hebben de eer het publiek ter ken nis te brengen, dat zij van heden af tot 14 DECEMBER AANSTAANDE, zich ge lasten met het uilwisselen der Brusselsche loten. KOSTELOOS. aan dezen die opnieuw zal tandpijn hebben na het tandvergterkende keixcrlijke wa ter van Goldmann gebruikt te hebbeu. S. GOLDMANN en C° DRESDEN eenige ware, tegen fr. 1.00 de flesch bij M V. Meirschaut, apotheker, Korte Zoutslraat, te Aalst, stokers-likoristen LEVERANCIERS V.4N HET HOF TE SPA de aangenaamste der tafellikeuren GULDEN EERMETAAL TENTOONSTELLING VAN ANTWERPEN. Allerfijnste, fijne en gewone likeuren. EERMETALENin alle de TENTOONSTELLINGEN. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Op Maandag 13 December 1886, om 9 ure voormiddag, 123 koopen schoone zware Kauada-boomen. slaande te iMel- dert, Hoogstraat, Hekelgem, Wijmeersch en Leuninckx-weide en 12 schoone Olmen te Meldert, op het Patern oslerveld. Te vergaderen ter herbprg van Constant Clauwaert, te Meldert. 2. En op Dijnsdag 14 December 1886, ook om 9 ure voormiddag 157 koopen schoone en zware Kanada-boomen,staande te Erembodegem, gehucht ten Bosch, aan den dreef der meerschen gezegd do X dag- wanden te Welle, gescheed van Erembo degem, aan eene partij land op het oud kerkhof te Welle en le Erembodegem, in de Oshroekken. Te beginnen te Erembodegem, len Bosch. De Notaris HRECIvPOT te Aalst zal openbaarlijk verkoopen 80 aren 10 centiaren goed Zaailand te Haaltert, op den Brulkauter, Ingebrtiik bij Pieter Slerck en Charles De Smet, te Haaltert. Verdeeld in 3 gelijke deelen. Ingebruik- treding met 24 December 1886. Te samen verhoogd op fr. 4200.00. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Woensdag 1 December 1886. Telkens om 3 uren namiddag ter Estami net In den ouden Vlaminck. bij den beer Verbeeck-Van Keer, te Aalst Zoutstraat- poort. De Besturende Commissie dor Burger-Hospiciën van Aalst, heeft d'eer het publiek le berichten dat zij, in bare gewoonlijke Vergaderingszaal, op DIJNSDAG 3d NOVEMBER aanslaande, om 10 ure voormiddag, zal overgaan, bij gesloleu Soumissiën, lot de Openbare Aanbesteding der bieronder beroepene Levensmiddelen en andere voorwerpen, beschikt voor het dienstjaar 1887, te weten Ossenvleesch, a, Schaapvleesch, Hospitaalongeveer 2600 kiloer. I Malfsvleescb, 3* Ossenvleesch, Meisjes-weesbuis 4* Jongens-weesbuis S' Oude Mannen Oude Vrouwen Materniteit en ongeneesbaren Aardappels benoodigd tot 15 Augusti 1887 in het oude Mannen-en Jongens-weeshuis in 't oude Vrouwen-en Meisjesweeshuis. in het Hospitaal en Ongoneesbaarhuis Aracanrijst y-li, Hncnimi Zoetemelk Hospitaal Bolerme!k Meisjes-weeshuis en Oude Vrouwen j g^ermelk Jongens, Oude Mannen en Onge- Zoetemelk neesbaarhuis. Botermelk Gerafineerd Zout Gist voor de Broodbakkerij en Brouwerij Broodsuiker ten dienste der Apotheek Overneming van Gist der Brouwerij Afval van Tarwe Zemelen Draf der Brouwerij per kuip. Aardappelschellen Onbevleeschde Beenderen Vodden De voormelde Administratie maakt bekend - Dat zij voor het leveren van het Yleeseb in olk Gesticht eenen bezonderen Leverancier zal aannemen. En dat alleenlijk de Leverancier van de Melk als overnemer van den Draf zal aanvaard worden. Hot kohier van lasten en bespreken is berustende op het Bureel der voormelde Commissie, alwaar eenieder er keDnis kan van nemen van beden tot den dag der Aanbesteding, van 9 ure tot 's middags en van 2 tot 4 ure des namiddags. Aalst, 15 November 1886. De Sekretaris, De Voorzitter, Fr. CRICKf Baron Paul BETHUNE. 6* 7' 8* 9' 10' li lt' 15» 17' 18» 19» 20* 21* 22' 23» 1800 1860 2000 1600 1100 15,000 16,000 12,000 2000 4400 liters. 5200 4200 5600 4600 8800 1500 kilogr. 450 500 por 100 100 100 100 100 OPENBARE VERKOOPINGEN vau goede te Nieu werkerken. De Notaris BRECKPOT t<; Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. 18 aren 80 centiaren Land, te Nieu- werkerken, op het Dooreveld, sectie B, deel van nr 577*. 2. 21 aren Land, te Nieuwerkerken, Dooreveld, genaamd Meire-gracht, sectie B, n' 501. Instel. 30 November, Verblijf 7 Decem ber 1886, telkens om 3 ure namiddag, ter herbergde Vrij Jacht, le Aalil-St-Job. 3. 15 aren 37 centiaren Land te Nieu werkerken, op den Nerenbergh. 4. En 18 aren 44 centiaren Land, te Nieuwerkerkf)!. Tem lingsveld. Beide iugehruik bij August Van den Brempt. Instel 8, verblijf 15 December 1886. Telkens om 3 ure namiddag, ter her berg «De Vergvdering, b bewoond bij Victor Merlens, te Nieuwerkerken, Edix- veld. VFNTE CONSIDERABLE DE Le Greffier DEVENYNS, i Graramont, vendra publiquement a la requêle de Mlre VAN STEEN BERGHE, Avocat, cu- rateur a la faillite de Mellon Druwé Le 6 Décembre 1886, a 10 beures du matin Le 7 et 8 Décembre, 2 heures de rélevée; et le 9 Décembre, a 10 heures du malin, en l'estaminet le Roi d'Angleterre, Grand' place, a Graramont. A. Environ 7225 bouteilles de Vins de Bordeaux, Bourgogne, Rbin, Champagne et Liqueurs. B. Une grande quantilé de Vins, Li queurs, etc.. en füts. C. Une quantilé de Cigares. van schoone meubels, oude schilderijen en porceleinen zilverwerk, bouwmaterialen enz, op maandag 29 November om 10 uren voormiddag le Aalst Pontstraat Nr 58 door bet ambt van Deurwaarder De Vos. Deurwaarder DE VOS, te Aalst, zal op Zaterdag 4 December om 9 uren voormid dag aan het Nieuw Stadhuis,Groote Markt, le Aalst, overgaan tot de openbare verkoo ping van aangeslagene Meubels, waaronder een allerbeste Naaimachien, met gereed geld en zonder kosten. VENDITIE van Bij uitwinning. OPENBAREVERKOOPING van een perceel gelegen le Meire en Hacltert. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort en luidens de wet van 15 Oogst 1854, openbaarlijk verkoopen: Eerste Koop. Een perceel Meersch, gele gen te Meiro, wijk Oostdorp, met eene grootte van 25 aren 80 centiaren, gekadastreerd wijk C.N 1004, palende ten ooste Constantinus Maesscbalck, ten zuide den voetweg, ten weste de erven van Donatus Meuleman. en ten noorde aan de kassei. Ingesteld fr. 1600. Tueede koop Een perceel Land, gelegen te Hae.ltert, op den Nederkraaiwinkel of Neder- veld, groot ongeveer 17 aren 20 centiaren, ge kadastreerd wijk A N. 422a. palende ten oosten Joannes Sterck, ten zuide het kaulergat, ten weste de weduwe Callebaut, en tea noorde den Laereabroeck. Ingesteld fr. 650. Derde en laatste koop. 37 aren 50 conli- aren Land, gelegen te Haeltert, op hel Hoog- Laerenveld, nabij de Wapestal, gekadastreerd wijk A N» 766, palende ten ooste de meerschen ten zuide den heor De Saedeleer, ten weste Cornelius De Loose, en ten noorde Joannes- Baptisle Baeyens. Ingesteld fr. 1500. SUPÊRABONDANTE ZITDAG Donderdag 9 December 1886, om 5 ure na noen, ter herberg genaamd De Goude Leeuw gehouden door den heer Gustaaf D'Haese, te Erpe, Dorp. te Denderleeuw en Welle. De Notaris DE SMET to Erembodegem zal ten verzoeke van die bel behoort, op Woensda® 1 December 1886, (St-Eloi,) om 2 ure nar.oen, openbaarlijk verkoopen ter herberg La belle Alliance,» bij Hdiricus Van Santen, le Den derleeuw aan de Statie. 1. Namens den heer Rollier-Sonck, bierbrou wer te Denderleeuw .- 29 koopen Kanadaboomen en 26 koopen Elzen-schaarhout, wassende op zijnen bosch te Denderleeuw, in het Sleenrck, aan het Sas van Denderleeuw en Teralphene. En 3 koopen Esschen, en 2 koopen Kanada- boomen in den Maelegem.aan eene partij land in gebruik bij de gebroeders Lanckman en Franciscus Pols. 2 Namens den hoer Joannes Verleysen-Van den Steene, te Erembodegem 10 koopen Kanadaboomen staande aan zijnen meersch te Welle, nabij het hof van den heer Domien Hoevelinck, wijk Leeuwbrug. 3. En namens den heer Alphonse Landuyt, te Wetteren 7 koopen Kanadaboomen en Abeel, slaande aan zijnen meersch te Welle, Leeuwbrug tegen eeGe partij meersch genaamd Sonckens-boscb De nabijheid van den gekanaliseerden Den der, van de Statie van den IJzerenweg en van den provincialen steenweg van Aalst naan Ni- nove geven alte gemak voor den transport. OPENBARE VERKOOPING van eene te Meire. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wiec het behoort, met gewin van palmslag en gela gen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Meire, op den Kruiskauler, gekadastreerd sectie B. N° 351d en 351e, met eene grootte van 5 aren, palende ten ooste Dominicus De Wolf, ten zuide do Kruiskauterstraat, ten weste Ignatius Coppens en ten noorde hel straatje. Bewoond en gebruikt door de kinderen Neerinck. ZITDAGEN Instel, Maandag 13 December Verblijf, 20 1886' Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Livinus Callebaut, te Meire, Kruiskauterstraat. OPENBARE VERKOOPING van schoone en zware Kanada, Wilgen, Esschen, Bueken, Eiken, Olmen en Abeelen gestaan le Moorsel, Baardegem en Meldert. De Kandidaat-Notaris CH. DE VIS te Aalst, zal door bevoegd ambt openbaarlijk verkoo pen Op Woensdag 1 December 1886, (St-Eloi,) om 12 ure juist 's middags. Te Moorsel. a. Namens den beer Jan-Baptist Cooreman, te Lebbeke. 18 koopen kanadas, wilgen en berzelsren. op den Dressel aan de hofstede in gebruik bij do gebroeders Van der Borcht. b. Namens Jufvrouw Catharina Cooreman, le Lebbeke. 4 koopen schoone wilgen en 2 koopen kana das, wijk Beugcm. c. Namens den beer Joannes Van Keer, teSt Gilles. 27 koopen kanadas, wilgen, esschen en ma- gore olmen, in zijnen bosch, wijk Beugem. d Namens de erven van den heer Victor Van Roy, te Wieze. 4 koopen schoono kanadas op den Romelaar, aan hel land gebruikt door Emmanuel De Meysl. e. Namens Jufvrouw Cooreman voornoemd. 2 koopen zware kanadas op bet Molenveld, aan het land gebruikt door Benoit De Wolf. Te Baardegem. f. Namens den beer Frans Borms te Lebbeke 1 koopen schoone bueken in zijnen bosch op het Kasteeibosch. Te Meldert g. Namens deu heer Antonius Moens, te Hor- dersem. 3 koopen zware kausdas in zijnen bosch wijk Klaarbaag. h. Namens de weduwe De Croes, te Meldert. 4 koopen gavige bueken, in baren bosch aan het hof van de ervon Van Nieuwenborgh, wijk Kokerij. i. Namens den heer Louis De Coninck, te Aalst. 3 koopen kanadas, aan de meersch genaamd de Meelers in gebruik bij den heer Victor De Vos. j Namens Madame De Coninck, te Aalst. 5 koopen wilgen en kanadas aan zelfden meersch de Meeters. Men zal beginnen te Moorsel, Drsssel en bet hiervoren geschreven orde volgen. leder zal moeten borg stellen en bet gewoon ongeld gereed betalen. Dag der betalingen, alle zaterdagen der maand October, van 9 ure 's morgens tot 12 's middags. OPENBARE VERKOOPING van eene te Aalst-Schaarbeke en Erpe. De notaris EEMAN, te Erps, zal namens wien hel behoort, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, en met gewin van palmslag in bet openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel liofstedegrond met de er opstaande gebouwen van tweewo- ning en stallingen, gestaan en gelegen te Aalst- Schaarbeke aan de St Apoloniaslraat, gekada streerd sectie C. N™ 312, 313, 314, en 3to, groot volgens meting 29 aren 21 centiareii pa lende ten ooste Ch. De Landtsheer, ten zuide de St-Apoloniastraat, ten weste deu tweeden koop en Dominicus Roels, en ten noorde koop 3. Boomprijs fr. '0 Tweede koop. Een perceel Lochting gelegen le Aalsl-Schaarbeke aan de Sl-Apoloniasiraat, gekadastreerd sectie C. N' 311, groot volgens meting 23 aren 55 centiaren palende ten ooste koop een, ten zuide en ten weste de St-Apolo- niaslraat, en ten noorde Dominicus Roels Boomprijs fr 40 Derde koop. Een perceel Lochting gelegen te Aalst-Scbaarbeke aan de Sl-Aploloniastraal, gekadastreerd sectie C. N™ 318 en 319 groot volgens meting 27 aren 66 centiare» palende ten ooste de Paternosterslraat, ten zuide koop eeD, ten weste Dominicus Roels, en ten noorde Dominicus Beeckman. Vierde koop. En perceel Land gelegen te Aalst-Schaarbeke, op den Siesegemkauter groot volgens meting 15 aren 45 centiaren, gekada streerd wijk C N* 1359, palende ten ooste Charles Van der Heyden, leD zuide Joseph De Boeck, ten weste Jacobus Schockaert, en ton noorde den Gentschensteenweg Vijfde koop. Een perceel Land gelegen te Aalst-Schaarbekc, op den Siesegemkauter, groot bij meting 23 aren, gekadastreerd wijk C N° 1362, palende ten ooste den heer Edmond D'hondt, ten zuide de erven Roels, ten weste de kinderen De Sadeleer, on ten noorde den Gentschensteenweg. Zesdi koop. Een perceel Land gelegen te Aalsl-Schaarbeke, op den Siesegemkauter, groot bij meting 18 aren 86 centiaren, geka dastreerd wijk C N* 1385, palende ten ooste den losweg, ten zuide Jacobus Van de Sype, ten weste Charles De Geyter, en ten noorde den heer Petrus Wautcrs. Zevende koop. Een perceel Land gelegen te Aalst-Schaarbeke, aan den Genlscheiisteen- weg, groot volgens meting 10 aren 45 centiaren gekadastreerd wijk C N" 373, palende ten ooste Joannes Beygaert, ten zuide den Centschen- steenweg, ten weste Louis Van der Biest, en ten noorde Madame De Craecker. Achtste en laatste koop. Een perceel Land gelegen te Erpe, op den Herssing, groot volgens meting 14 aren 8 centiaren, gekada streerd wijk B Nr 26, palende te ooste de hos- piciën van Aalst, ten zuide en ten weste den losweg en ten noorde weduwe Pieler-Jan De Boeck. ZITDAGEN Instel zaterdag 11 December .«e6 Verblijf vrijdag 24 Telkens om 3 ure nanoen ter zittingszaal van hat Vredegerecht te Aalst Groote Markt. Bij uitwinning OPENBARE VERKOOPING gelegen (e Aal»! Mijibeke. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien bet behoort en luidens de wet van 15 Oogst 1854, openbaarlijk verkoopen Eerste koop Eene partij Zaailand, groot 19 aren 52 centiaren, genaamd de Veertig Roeden gelegen te Aalst-Mijlbeke, op het Spitsvold, pa lende ten ooste den volgenden koop en wijlen Joannes Podevyn, ten zuide Virginia en Con- stancia De Ries, ten weste de hofstede van de zelve, en ten noorde de Kauterbaan. Tueede koop. Eene partij Zaailand, groot 24 aren 20 centiaren, genaamd de Roeden, gelegen ie Aalst-Mijlbeke, op bet Spitsveld, pa lende ten ooste de kinderen van den heer Eliaert Cools, len zuide wijlen Joannes Podevyn ten weste voorgaanden koop en ten noorde de Kauterbaan, Derde en laatste koop. Eene partij Meersch. grooi 15 aren 37 centiaren, niet de helft van den rootput, gelegen te Aalst-Mijlbeke, op bet Boschken, omtrent de Langestraat, palende teB ooste Joannes-Bapliste Van Geit, ten zuide deo heer Franciscus De Wolf, ten weste Maria-The- resia De Hauwere en Joannes-Baptisle De Smet. ENKELE ZITDAG Donderdag 2 December 1886, om 3 ure r.a- noen, ter herberg genaamd De Klokkenbol, gehouden door den heer L. Foncée, te Aalst, Varkensmarkt. OPENBARE VERKOOPING van schoone Wilgen, Kanada, Abeelen, Esschen, Olmen en Eiken- te Moorsel. De Notaris EEMAN, le Erpe, zal ten aanzoeke der erfgenamen van Francisca Van Roy, op Maandag 6 December 1886, om 12 ure slipt 's middags, openbaarlijk verkoopen t. Aan eene partij Land op de Buuk, ge bruikt door d weduwe Cornelis on Joannes Verbeiren, 2 koopen Wilgen. 2. Aan eeqe partij land en bosch, aan het Potaardeken, gebruikt door Louis Hendrickx, 6 koopen Abeelen, 2 koopen Kanadas, 3 koo- penlEiken en 1 schoone magere Olm 3. Aan eene partij land in Beugem, gebruikt door Petrus-Josepbus Boucquet en Verbeiren, 7 koopon Kanadas en 2 koopen Wilgen. 4. Aan eene partij meersch in Beugem, aan de Meer, 16 koopen zware Kanadas. 5. Aan eene partij land aan de Berghaag, 5 koopen Kanadas. 6 Aan eene partij land aan de Berghaag, ge bruikt door Domien Van den Steen, 5 koopen Eiken en t esch. 8. Aan eene partij land in 't Exterken in ge bruik bij de weduwe Kompenhout 7 koopen kanadas en 2 koopen Abeelen. 8. Aan eene pailij land op den Romelain. ge bruikt door Emmanuel De Meyis 7 koopen schoone Wilgen. 9 Aan eene Meersch in de wagenhuizen nabij de statie 40 koopen schoone en gavige Wilgen, 1 Eik, 3 koopen Esschen, t Olm, en 4 koopen Kanadas. Deze boomen zijn van zuiveren wasdom en dienstig voor blok en wagenmakers. De verkooping zal aanvang nemen op de Buuk, om alzoo het hiervorengeschreven orde te volgen. Men zal verborgen ter herberg In dr Vla»mschb poort bij de gezusters Van Nuffel, nabij de Statie. jBij gedwongeneonteigening. OPENBARE VERKOOPING van eene MET BIERBROUWERIJ en van Land en Meersch, te Gijsegem en Andegcm. Épe Notaris VICTOR DE GHEEST te Aalst, zal in uitwerking van een vonnis uitgesproken door de Burgerlijke Rechtbank van eersten aanleg, zetelende te Üendermonde, den 18 November 188n, in het openbaar verkoopen, met de pleeg vormen der wet van den t5 Augusti 1854 en ten overslaan van den heer Vrederechter des kantons Aalst, de hierna beschrevene onroe rende goederen, te welen tiemeeute Gijsegem. Eer«ie koop. Eene behuisde Hofstede met Bierbrouwerij, met de Ketels, Koelbakken, Brouwkuipen, Hast met kleed en verdere aan kleven, zoo en gelijk dit alles zich bevindt ge slaan en gelegen is nabij Gysegem kerk, geka dastreerd wijk A, N° 219 en 219bis, met eene grootte van 19 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Dreve en de Dorpplaats, ton zuide aan de Kerkstraat, ten weste aan verscheidene en ten noorde aan de Dorpstraat. Bewoond en gebruikt door den heer Joseph Van der Cruyssen-Covens. Twrede koop. Een perceel Land en Meersch, gelegen in hel Denderland, gekadastreed wijk A, N° 686, met eene grootte van 37 aren 30 centiaren, palende of gepaald hebbende ten ooste aan de bospiciën vau üendermonde en andere, ten zuide aan Mevrouw de Ghyseghem ten wöste ook aan de bospiciën van Dender- moude en ten noorde aan de Denderstraat naar Wieze. Derdr koop. Een perceel Land, gelegou op den Molendijk gekadasireerd wijk A, N* 6, met eene grootte van 25 aren 9ü centiaren, palende ten ooste aan de meerschen, ten zuide aan de weduwe Pensaert, ten weste aau den steenweg van Aalst naar üendermonde en ten noorde aan den heer Van Cautcr. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op d'Ausmcir. doorsneden met den ijzerenweg, gekadasireerd wijk B, N* 391, 392bis, 392a, met eene grootte van 87 aren 5ü centiaren, pa lende ten ooste aan verscheidene, ten zuide aan de erven Blondeel, de erven De Grauw en Mevrouw du Ghyseghem. teu weste aan den heer Van Achter eu ten noorde aan de erven Van Nuffel en andere. Gemeente Akudegem. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Baanhof, gekadasireerd wijk B, N°182a, met eene grootte V3n 53 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan verscheidene, ten zuide aan Leo Cool, teu weste aan Joannes Veldeman en ten noorde aan den heer Van Gysegem. EENIGE ZITDAG MAANDAG 13 DECEMBER 18S6, te 2 ure na middag. tor Zittingzaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize van Aalst. Voor verdere inlichtingen vervoege men zich ten kantore van bovengenoemden Notaris DE GHEE5T, of teD kantore van den Notaris COP PENS, le Gceraardsbergen.

De Denderbode | 1886 | | pagina 3