BERICHT. Xlenwfi iet'iiioi; van Krasse! 1886. Leeoiitgdcrslail Brussel 1886. PARTIJ LAND, Vins et Liqueurs. Uit der hand te koop. ZAAILANDEN, BOOM VEN DITIEX. behuisde HOFSTEDE, van goede Zaailanden B O O M EN. Behuisde HOFSTEDE FR A VK RIJK. De reklaam-vrouw. Dat was er nog van te verwachten. Daar waar de vrouw met een duivenkot op haren hoed loopt, is het geen wonder dat zij de plaats in neemt van- de aankondiging in een dag- Wad- Sedert een paar dagen, ziet men jonge sierlijk gekleedo vrouwen over de parij- zer boulevards wandelen op rangen van twee en met een afstand van twee meters lussch^(ï,elk, ■"AHen. op dezelfde wijze aangekleed dfagen 'zij op eene goed zichtbare plaats het, adres van den yerkooper. Zonder spréken',- zonderoinzien gaan zij voort. Zij laten zich zifen ën daarmeê uit. ;iffen beziet hun, het doel'is bereikt. .-^V-ij leven in een eeuw van vooruit gang, zooals men ziet, een eeuw van publiciteit. Tot hii toe is de reklaamvrouw geslui erd. Weldra zal zij ongesluierd over de straat \yandelen, de zonderlingste kostu- men drj&eff, de oogen op zich trekken, cnT) Zoo zal rtien tot het leven konden van in de dagen van het verval van hetro- meinsche keizerrijk, toen de reklaam- vrouwen het voorbeeld gaven van ver dorvenheid en zedeloosheid. Magnetiseerders In Frankrijk hebben de magnetiseerders het reeds zoo ver gebracht, dat zij zelf bij leeuwen magnetiseercn. De Espèrance de Nancy verhaalt dienaangaande het volgende Zondag 11. begaf zich een talrijke en sympathiekef!) menigte naar de menage rie van den dierentemmer Salva, te Dijon. Men had zich voorbereid op een zeer be langwekkend schouwspel eene proeve van magnetisme in het leeuwenkot.Salva gaf zijn gewone a vond voorstelling, w'aarna hij, vier leeuwen in de groole kooi bijeen brengende, M. de Torcy met zijn sujet, zekere jufvrouw Lucie, liet binnentreden. Hoogst bedaard hield de magnetiseer der een kleine speech tot het publiek, slechts onderbroken door het gebrul der wilde dieren, verbaasd over de stoutheid dergenen, die met zooveel koelbloedig heid bezit kwamen nemen van hun hok. De séance begonDe magneteseerder bracht zijn sujekt, vooraf in slaap gewerkt in extase en beval hetdeoogenteopenen het jonge meisje zag de leeuwen strak in de oogen, naderde hen vervolgens en stak hun zelfs een arm toe. Daarna had het meest schokkende tooneel plaats de magnetiseerder maakte zijn sujekt cata- leptisch, haar hoofd en voeten werden op twee stoeltjes gelegd, en de leeuwen, ofschoon door eene zoo lange voorstel ling vermoeid en ongeduldig geworden, sprongen meermalen over dien mensche- lijken slagboom, aangezet door de zweep van den temmer en de ribbestooten van den magnetiseerder. Door het gebrulder woedende leeuwen en het vreeselijke schouwspel doodelijk verschrikt riep het publiek Genoeg genoeg De temmer deed nu de dieren in hun afzonderlijke koten lerugkeeren, en jufvrouw Lucie werd weder wakker gemaakt door den magnetiseur, wiens koelbloedigheid gedurende de lange en gevaarlijke proef geen oogenblik vermin derde. De Univers voegt hierbij de zeker niet ongegronde opmerking, dat dergelijke schouwspelen door een kristeüjk publiek niet te sterk kunnen worden veroordeeld. De grrroote tentoonstelling. Het ge- ruchtis in de nijverheidswereld verspreid dat de groote tentoonstelling van Parijs zal verschoven worden en slechts in 1890 plaats hebben. Men verhaalt dat de frau- sche regeering hiertoe gedwongen is door den afkeer, welke verschillige groote mo- narchieke stalen gevoelen, omtrent eene deelneming aan de roemrijke verjaring der revolutie. Tot hiertoe werd nog slechts de moge lijkheid eener verschuiving besproken. Thans beweert men dat er binnen kort officieel bericht zal van gegeven worden door de regeering aan al de europeesche staatsbesturen. Is het waar of is het alwéér een canard In alle geval, de drie groote keizerrijken, Duitschland, Oostenrijk en Rusland, heb ben zich van het begin af niet geestdriftig voor een plan uitgelaten, dat alleen die nen zal om de republikaansche leerstel sels en de bloedige feiten van 1789 te huldigen. Eene zonderlinge zaak. Den 9 November laatst, werd in een sehaar- bosch te Crac, nabij Saint-Germain-les- Belles, departement der Opper Vienne, het lijk gevonden van Pierre Baurv. De doode lag in eenen bloedplas, zijn hooid was gespleten van aan het boven- lioold lot den nek. Nevens het lijk lag zijn geweer, met twee schoten, waarvan een gelost. Eenige dagen geleden werd het parket van Saint Yrieix verwittigd door de gen darmerie van Ciroc dat belangrijke be- kentenissen waren gedaan door eenen inwoner van het dorp. Onmiddellijk ging het parket naar ge zegd dorp waar een arbeider, met naam Faye, de volgende zonderlinge verklaring deed Toen ik de moord vernam op Baury, besloot ik aan zijnen broeder te gaan vragen, bij wien de doode als knecht had gewoond, of hij mij in zijne plaats wilde nemen. Het was tusscheu 14 ure en mid dernacht dal ik aan de woning kwam van Baury. Op het oogenblik waarop ik de klink ging opheffen, hoorde ik Baury en zijne vrouw in druk gesprek, ik trad niet bin- nen, maar legde het oor tegen de deur j om te luisteren. Ziehier wat ik hoorde j God, zegde de vrouw, wat ziet gij er bleek uit, hoe beelt gij Wat hebt gij toch dezen avond gedaan? Oet>, antwoordde de man, indien gij slechts half zooveel le dragen had als ik, zoudl gij nog meer beven en nog bleeker zijn. Maar zeg mij dan toch wat gij hebt gedaan Is het dan waar Zoudt gij hel zijn, ongelukkige, die uwen broeder hebt vermoord Welnu, ja, antwoordde de man, met doffe stem, ik heb hem vermoord, gij zijt daarvan de oorzaak. Ik wilde hem alleen zien, vlak over mij, om hem uit legging te vragen over zijn gedrag. Ik nam eene bijl mede, omdat ik wist dat hij dien nacht op loer ging liggen. Daar om ging ik hem opwachten in het basin. Ongeveer ten 11 ure kwam hij. Eens klaps stond ik voor hem. Ik zegde hem alles wat mij op het hart lag. Daar hij krampachtig zijn geweer in de hand wrong, wilde ik hem dat ontrukken. Met eeni-n stomp op den buik deed hij mij neertuimelen, maar hierbij ontsnapte hem zijn geweer. Toen hij bukte om dit op te rapen, greep ik mijne bijl met beide handen en trol hem daarmede met volle kracht ach ter op het hoofd. Hij zeeg neder onder hel slaken van eenen enkelen kreet. Daarop bewoog hij niet meer. Luister, zegde daarop de vrouw, terwijl hare stem heelde, gij hebt eene vreeselijke misdaad gepleegd maar spïeekt er aan niemand over. En de arme vrouw begon snikkend te we'enen. Ziedaar, mijnheeren, wat ik weet, zoo besloot Faye. Onmiddelijk deed het parket overgaan tot het in echteni.s nemen der echtgenoo- ten Baury. Beiden echter loochenden met de grootste krachtdadigheid het gebeurde dal Faye hun ten laste legde. Toen het lijk van den vermoorde werd ontgraven zwoer Baury met de grootste krachtdadigheid en met groote uitdruk king was aan de misdaad waarvan hij werd beschuldigd. Faye daarentegen hield zijn verhaal vol. DUITSCHLANDo Een feest voor ouderlingen. Men weet dat keizerin Augusta zich thans te Co- blenz ophoudt, waar er groote feesten gegeven worden ter harer eer. Verleden dijnsdag had nu de keizerin uitnoodigingen gezonden aan 30 behoefti ge ouderlingen, 12 mannen en 12 vrou wen van Coblenz en 3 mannen en 3 vrou wen van Ehrenbreitstein. Deze personen mochten op hare kosten zich gansch in 't nieuw steken en zouden per rijtuig af gehaald worden. Op het gestelde uur waren al de oud jes op het kasteel aanwezig, in hunne nieuwe kleeding uitgedoscht. Zij wer den aan de keizerin voorgesteld door de bnrgemeesters van Coblenz en Ehren breitstein. De grijze vorstin had voor elk een hartelijk woord en bracht hen daar na naar de groote zaal van het kasteel, waar zij eens lekker konden smullen met koffie, chokolade, koeken, lekkernijen, enz. Ten slotte werd elk hunner een 10 mark stuK als aandenken gegeven alsook liet overblijvende van het feestmaal. De keizerin en al hare hofdames deden de ouderlingen uitgeleid lol op de straat, waar hen rijtuigen wachtten die hen terug naar huis voerden. ENGELAND, Woelingen in Ierland, De lucht ziet er zwart uit boven het groene Erin, en er schijnt onweèr op handen. Er bestaan kenteekenen, dat het tegenwoordige tijd perk van rust in Ierland voorbij is en er een tijd van woelingen aanbreekt. De amerikaansche dynamietpartij heeft O'Donno-Rossa als hoold der partij afgezet, omdat hij in den lesten tijd niet werkzaam genoeg is geweest Hij wordt vervangen door Hamilton Williams. Men verwacht eens dadelijk hervatting der dynamietaanslagen. Een mandaat der Queens Bench daagt den afgeveerdigde Dillon, om dinsdag voor deze rechtbank te verschijnen, onder beschuldiging van in tweepachtersverga- deringen eene taal te hebben gebezigd, strekkende tot vreesaanjaging aan de on- derdanenderkoningin.entothet uitlokken van verzet tegen 's lands wetten. De iersche regeering heelt verbod ge legd tegen eene nationalistische bijeen komst te Sligo, in welke Dillon en Obrien het woord voerd. Zoo zal men weer terugkomen tot dit tijdperk van dwangmiddelen en geweld, en eene nieuwe bloedige bladzijde zal Engeland's geschiedenis komen schand vlekken. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften van den 19 tot den 26 Nov. 1886. GEBOORTEN. Mannelijk 2 Vrouwel. 1 OVERLIJDENS. C. Sonck, 79 j 2. b. ongeh. Hospitaal. M. Penne, 90 j. z. b. wed. van P. J. De Mol Groote markt. 1 kind onder de 7 jaren. De ondergeleekende CAMIEL PRAET, goud en zilversmid, wonende Lange Zoutstivat, le Aalst, heeft do eer aan 't geacht publiek te laten weten, dat alle de geruchien dio men tegen hem heeft uitgestrooid teenemaal valsch zgn. Een rechterlijk onderzoek door de Rechtbank van Dendermonde bevolen en gedaan, heeft ten volle bewezen dat alle de ringen door hem ver kocht van goud waren. Hij neemt deze gelegenheid waar om zich aan de gunst van eenieder to bevelen. Aalst 30 November 1886. Camiel Praet. 281) miilioen. Intrest IV2,30 per honderd. Uitkeer- baar met 110 Ir. tenminste. Loten van fr. 130,000, 10 ,000, enz.., 6 trekkingen 's jaars. Prijs 97 Ir. eerste storting 7 fr. LECLERCQ en O', bankiers te Aalst. De inschrijving en de verwisseling van al de loten der bovengemelde stad Brussel 3 tegen nieuwe, worden er gedaan zonder kosten van heffe» tot 11 De cember voor de inschrijving, en tot 15 December voor de verwisseling. Buitengewone groote lotingen. 6 trekkingen 's jaars. Uitwisseling der oude leeningen,tegen nieuwe titels. Men aanveert de inschrijvingen van heden af, zonder koster.,bij MM DE COEÜ en C'\ ItanLiers, in de Aieuwstraaf S" 19, te Aalst, alwaar men alle inlichtingen diesaan- gaande kan bekomen. den dreef der meerschen gezegd de X dag- wanden le Welle, gescheed van Erembo- degem, aan eene partij land op het oud kerkhof te Welle en te Erembodegem, in de Osbroekken. Te beginnen te Erembodegem, ten Bosch. OPENRARE VERkOOPING van eene schoone gelegen te Lebbeke. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, met winst van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen GEMEENTE LEBBEKE. Eene scboone en goede partij LAND, gelegen op het Schuurken, aan het gescheed met de gemeenten Wieze, Moorsel en Baardegem, groot volgens meting 55 aren 16 centiaren, gekadastreerd wijk D, N* 388, met eene grootte van 57 aren, palende ten ooste aan Joannes-Baptist Cooreman, ten znide aan de kassei, ten weste aan de beek, en ten noorde f aan Josepbus Aelbrecht. Gebruiker Josephus Aelbrecht, zonder ter mijn. EENIGE ZITDAG? Dijnsdag 11 December 1886, ten 3 ure na middag, ter herberg van den beer Sekretaris Joostens, te Baardegem, aan de Dorpplaats. VENTE CONSIDERABLE DE Le Greffier DEVENYNS, a Grammont, vendra publiquement la requête de Mtr# VAN STEENBERGHE, Avocat, cu- iateur a la faillite de Mellon Druwé Le 6 Décembre 1886, 10 heures du matin Le 7 et 8 Décembre, a 2 heures de rélevée; et le 9 Décembre, 2i 10 heures du matin, en l'estaminet le Roi d'Angleterre, Grand' place, Grammont. A. Environ 7225 bouteilles de Vins de Bordeaux, Bourgogne, Rhin, Champagne et Liqueurs. B. Une grande quantité de Vins, Li queurs, etc.. en lüts. C. Une quantité de Cigares. EenigeFruitboomen, als: Peren, Pruimen en Kerselaars. Zich te bevragen bij M. Frans Lauwereys, in De Kroon, Gentschestraat, Aalst. VnviKTPiir au courant de la vente uJd8cul Houblons ot articles de brasserie désirc changer. Bonnes références. Adresse Bureau du Jour nal. B. C. OPENBARE VERKOOPINGEN van goede te Nieuwerkerken. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. 18 aren 80 centiaren Land, te Nieu- werkerken, op het Dooreveld, sectie B, deel van nr 577a. 2. 21 aren Land, te Nieuwerkerken, Dooreveld, genaamd Meire-gracht, sectie B, n' 501. Instel, 30 November, Verblijf 7 Decem ber 1886, telkens om 3 ure namiddag, ter herbergde Vrij Jacht, te Aalst- Sl-Job. 3. 15 aren 37 centiaren Land te Nieu werkerken, op den Nerenbergh. 4. En 18 aren 44 centiaren Land, te Nieuwerkerken, Teerlingsveld. Beide iugebruik bij August Van den Brempt. Instel 8, verblijf 15 December 1886. Telkens om 3 ure namiddag, ter her berg «De Vergadering,» bewoond bij Victor Alertens, te Nieuwerkerken, Edix- veld. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Op Maandag 13 December 1886, om 9 ure voormiddag, 123 koopen schoone zware Kanada-booraen, staande te Mel- dert, Hoogstraat, Jlekelgem, Wijmeersch en Leuninckx-weide en 12 scboone Olmen te Meldert, op het Paternosterveld. Te vergaderen ter herberg van Constant Clauwaert, te Meldert. 2. En op Dijnsdag 14 December 1886, ook om 9 ure voormiddag 157 koopen schoone en zware Kanada-boomen,slaande te Erembodegem, gehucht ten Bosch, aan Deurwaarder DE VOS, te Aalst, zal op Zaterdag 4 December om 9 uren voormid dag aan het Nieuw Stadhuis,Groote Markt, te Aalst, overgaan tot de openbare verkoo- ping van aangeslagene Meubels, waaronder een allerbeste Naaimachien, met gereed geld en zonder kosten. Bij uitwinning. OPENBAREVERKOOPING van een perceel Meersch en 2 perceelen Zaailand. gelegen te Meire en Haellert. De Notaris EEMAN te Erpc, zal namens wien het behoort en luidens de wet van 15 Oogst 1854, openbaarlijk verkoopen: Eerste Koop. Een perceel Meersch, gele gen te Meire, wijk Oostdorp, met eene grootte van 25 aren 80 centiaren, gekadastreerd wijk C. N. 1004, palende ten ooste Constanlinus Maesscbalck, ten zuide den voetweg, ten weste de erven van Donatus Meuleman, en ten noorde aan de kassei. Ingesteld fr. 1600. Tucede koop Een perceel Land, gelegen te Haeltert, op den Nederkraaiwinkel of Neder- veld, groot ongeveer 17 aren 20 centiaren, ge kadastreerd wijk A N 422a. palende ten oosten Joannes Sterck, ten zuide hel kautergat, ten weste de weduwe Callebaut, en tea Doorde den Laerenbroeck. Ingesteld fr. 650. Derde en laatste koop. 37 aren 50 centi aren Land, gelegen le Haellert, op het Hoog- Laerenveld, nabij de Wapestal, gekadastreerd wijk A N* 766, palende leu ooste de meerschen ten zuide den heer De Saedeleer, ten weste Cornelius De Loose, en ten noorde Joannes- Baptiste Baeyens. Ingesteldfr. 1500. SUPÈRABONDANTE ZITDAG Donderdag 9 December 1886, om 5 ure na noen, ter herberg genaamd De Goude Leeuw gehouden door den heer Gustaaf D'Haese, te Erpe, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene te Meire. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien bet behoort, met gewin van palmslag en gela gen, in liet openbaar verkoopen EENIGE KOOP Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Meire, op den Kruiskanter, gekadastreerd sectie B. N° 351d en 351e, met eene grootte van 5 aren, palende ten ooste Dominicus De Wolf, ten zuide do Kruiekauterstraat, ten weste Ignatius Coppeos en ten noorde hel straatje. Bewoond en gebruikt door de kinderen Neerinck. ZITDAGEN Instel, Maandag 13 December Verblijf, 20 Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Livïnus Callebaut, te Meire, Kruiskauterslraat. OPENBARE VERKOOPING van eene Hofstede, 2 perceelen Loohting en goede Zaailanden. te Aalst-Schaarbeke en Erpe. De aotaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, en met gewin van palmslag in hel openbaar verkoopen Eersti koop. Een perceel liofstedegrond met de or opstaande gebouwen van twecwo- Ding en stallingen, gestaan en gelegen te Aalst- Schaarbeke aan de St-Apoloniastraat, gekada streerd sectie C. N" 31*2, 313, 314, en 315, groot volgens meling 29 aren 2t centiareii pa lende ten ooste Ch. De Landtsheer, ten zuide de St-Apoloniastraat, ten weste den tweeden koop en Dominicus Roels, en leu noorde koop 3. Boomprijs fr. *0 Tweede koop. Een perceel Lochting gelegen le Aalsi-Schaarbeke aan de St-Apolomastraat, gekadastreerd sectie C. Nr 311, groot volgens metiüg 23 aren 55 centiaren palende ten ooste koop een, ten zuide en ten weste de Si Apolo- niaslraat, en ten noorde Dominicus Roels Boomprijs fr 40 Dirde koop. Een percael Lochting gelegen le Aalsl-Schaarbeke aan de St-Aploloniastraal, gekadastreerd sectie C. N" 318 en 319 groot volgens meting 27 aren 66 centiaren palende ten ooste de Paternosterstraat, ten zuide koop een, ten weste Dominicus Roels, en ten noorde Dominicus Beeckman Vierde koop. En perceel Land gelegen te Aalst-Schaarbeke, op den Siesegemkauter groot volgens meling 15 aren 45 centiaren, gekada streerd wijk C N* 1359, palende ten ooste Charles Van der Heyden, ten zuide Joseph De 3oeck, ten weste Jacobus Schockaert, en ton noorde den Gentscbensteenweg Vijfde koop. Een perceel Land gelegen te Aalsl-Schaarbeke, op den Siesegemkauter, groot bij meting "23 aren, gekadastreerd wijk C N° 1362, palende ten ooste den heer Edmond D'bondt, ten zuide de erven Roels, ten weste de kinderen De Sadeleer, on ten noorde den Gentschensteenweg. Zesdb koop. Een perceel Land gelegen te Aalsl-Scbaarbeke, op den Siesegemkauter, groot bij meling 18 aren 86 centiaren, geka dastreerd wijk C N# 1385, palende ten ooste den losweg, ten zuide Jacobus Van de Sype, ten weste Charles De Geyter, ea ten noorde den heer Petrus Wauters. Zevende koop. Een perceel Land gelegen le Aalst-Schaarbeke, aan den Gentschensteen weg, groot volgens meting 10 aren 45 centiaren gekadastreerd wijk C N" 373, palende ten ooste Joannes Beygaert, ten zuide den Gentschen steenweg, ten weste Louis Van der Biest, en ten noorde Madame De Craecker. Achtste en laatste koop. Een perceel Land gelegen te Erpe, op den Herssing, groot volgens meting 14 aren 8 centiaren, gekada streerd wijk B N' 26, palende te ooste de hos- piciën van Aalst, ten zuide en ten weste den losweg en ten noorde weduwe Pieter-Jan De Boeck. ZITDAGEN Instel zaterdag 11 December Verblijf vrijdag 24 Telkens om 3 ure nanoen ter zittiugszaal van bet Vredegerecht te Aalst Groote Markt. Bij uitwinning OPENBARE VERKOOPING gelegen le Aalst-Mlijlbeke. De Notaris EEM VN te Erpe, zal namens wien het behoort en luidens de wet van 15 Oogat 1854, openbaarlijk verkoopen Eerste koop Eene partij Zaailand, groot 19 aren 52 centiaren, genaamd de Veertig Roeden gelegen le Aalst-Mijlbeke, op het Spitsveld, pa lende ten ooste den volgenden koop en wijlen Joannes Podevyn, ten zuide Virginia en Con- stancia De Ries, ten weste de hofstede van de zelve, en ten noorde de Kauterbaan. Tueede koop. Eene partij Zaailand, groot 24 aren 20 centiaren, genaamd de 6<> Roeden, gelegen te Aalst-Mijlbeke, op het Spitsveld, pa lende ten ooste de kinderen van den beer Eliaert-Cools, ten zuide wijlen Joannes Podevyn ten weste voorgaanden koop en ten noorde de Kauterbaan, Derde en laatste koop. Eene partij Meersch. groot 15 aren 37 centiaren, met de helft van den rootput, gelegen te Aalst-Mijlbeke, op het Boschken, omtrent de Langestraal, palende ten ooste Joannes-Baptiste Van Geit, ten zuide den lieer Franciscus De Wolf, ten weste Maria-The- resia De Hauwere en Joannes-Baptiste De Smet. ENKELE ZITDAG Donderdag 2 December 1886, om 3 ure na noen, ter herberg genaamd De Klokkenbol, gehouden door den heer L. Foncée, te Aalst, Varkensmarkt. OPENBARE VERKOOPING van schoone Wilgen, Kanada, Abeclen, Esschen, Olmen en Eiken- te Moorsel. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal ten aanzoeke der erfgenamen van Francisca Van Roy, op Maandag 6 December 1886, om 12 ure slipt 's middags, open baarlijk verkoopen 1. Aan eene partij Land op de Buuk, ge bruikt door de weduwe Cornelis en Joannes Verbeiren, 2 koopen Wilgen. 2. Aan eene partij land en bosch, aan bet Potaardeken, gebruikt door Louis Hendrickx, 6 koopen Abeelen, 2 koopen Kanadas, 3 koo pen Eiken en 1 scboone magere Olm 3. Aan eene partij land in Beugem, gebruikt door Petrus-Josepbus Boucquet en Verbeiren, 7 koopen Kanadas en 2 koopen Wilgen. 4. Aan eene partij meersch in Beugem, aan de Meer, 16 koopen zware Kanadas. 5. Aan eene partij land aan de Berghaag, 5 koopen Kanadas. 6. Aan eene partij land aan de Berghaag,ge bruikt door Domien Van den Steen, 5 koopei Eiken en t esch. 8. Aan eene partij land in 't Exterken in ge-* bruik bij de weduwe Kempenbout 7 koopen kanadas en 2 koopen Abeelen. 8. Aan eene pailij land op don Romelain, ge bruikt door Emmanuel De Meyts 7 koopen schoone Wilgen. 9 Aan eene Meersch in de wagenhuizen nabij de statie 40 koopen schoone en gavige Wilgen, 1 Eik, 3 koopen Esschen, 1 Olm, en 4 koopen Kanadas. Deze boomeu zijn van zuiveren wasdom en dienstig voor blok en wagenmakers. De verkooping zal aanvang nemen op de Buuk, om alzoo het hiervorengeschreven orde te volgen. Men zal verborgen ter herberg a In dk Vla>mschb poort bij de gezusters Van Nuffel, nabij de Statie. Bij gedwongeneonteigening. OPENBARE VERKOOPING van eene MET BIERBROUWERIJ en van Land en Meersch, le Gijsegcni cn Andegem. De Notaris VICTOR DE GHEEST le Aalst, zal in uitwerkiug van een vonnis uitgesproken door de Burgerlijke Rechtbank van eersten aanleg, zetelende le Dendermonde, den 18 November 1886, in het openbaar verkoopen, met de pleeg vormen der wet van den tSAugusti 1854 en ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Aalst, de hierna beschrevene onroe rende goederen, te weten Gemeente Gijsegem. Eerste koop. Eene behuisde Hofstede met Bierbrouwerij, met de Ketels, Koelbakken, Brouwkuipen, Hast met kleed en verdere aan kleven, zoo en gelijk dit alles zich bevindt ge staan en gelegen is nabij Gysegem kerk, geka dastreerd wijk A, N°219 en 219bis, met eene grootte van t9 aren 2o centiaren, palende ten ooste aan de Dreve en de Dorpplaats, ten zuide aaii de Kerkstraat, ten weste aan verscheidehe en ten noorde aan de Dorpstraat. Bewoond en gebruikt door den heer Joseph Van der Cruyssen-Covens. Tweede koop. Een perceel Land en Meersch, gelegen in het Denderland, gekadastreed wijk A, N° 686, met eene grootte van 37 aren 30 centiaren, palende of gepaald hebbende ten ooste aan de hospiciën van Dendermonde en andere, ten zuide aan Mevrouw de Ghyseghem ten weste ook aan de hospiciën van Dender monde en ten noorde aan de Denderstraat naar Wieze. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Molendijk gekadastreerd wijk A, N° 6, met eene grootte van 25 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan de meerschen, leu zuide aan de weduwe Pensaert, ten weste aan den steenweg van Aalst naar Dendermonde en ten noorde aan den heer Van Cauter. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op d'Ausmeir. doorsneden met den ijzcrenweg, gekadastreerd wijk B, N* 391, 392bis, 392a, met eene grooite van 37 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste oau verscheideue, ten zuide aan de erven Blondeel, de erven De Grauw en Mevrouw de Ghyseghem, ten weste aan den heer Van Achter en ten noorde aan de erven Van Nuflei en andere. Gemeente Audcgem. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Baanhof, gekadastreerd wijk B, N°182a, met eene grootte van 53 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan verscheidene, ten zuide aan Leo Cool, ten weste aan Joannes Veldeman en ten noorde aan den heer Van Gysegem. EENIGE ZITDAG MAANDAG 13 DECEMBER 18^6, te 2 ure na middag. ter Zittingzaal van hot Vredegerecht, ten Stadhuize vau Aalst. Voor verdere inlichtingen vervoege men zich ten kantore van bovengciioemden Notaris DE GHEEsT, of ten kantore van den Nolans C0P- PENS, te Geeraardsbergen.

De Denderbode | 1886 | | pagina 3