Uit der hand te koop. W BERICHT. Nieuw, leening van Brussel 1 886. Lecningderslail Brussel 1886. Huizen en Kelders, EEN E HOFSTEDE, Landen hi llwseiien, PA 11 TIJ LAND, Vins et Liqueurs. ZAAILANDEN, BOOM VENDITIEN. behuisde HOFSTEDE, BOOMEN. Behui.de HOFSTEDE schreeuwen en te weenen en had de te genwoordigheid van geest niet het kind uit dit kokende water te trekken. Eene gebuurvrouw snelde toe en trok het arm schepselken uit de kokende looge. Het is 's anderdaags overleden. Razernij. Een hondenliefheb- ber vestigt er in eenen brief aan den Times de aandacht op, dat sedert eenigen tijd in Oostenrijk een middel tegen de hondsdolheid wordt aangewend die alle ketens en muilbanden noodeloos maakt. Het bestaat daarin, dat zoodra een oprecht razende hond wordt aangetrof fen, den eigenaar eene boete van 500 gul den wordt opgelegd. Door dezen middel is in genoemd rijk de watervrees zoo zeldzaam geworden.dat toen men onlangs eene nieuwe geneeswijze voor deze ziekte, namelijk het dampbad wilde be proeven, in alle provinciën vruchteloos naar eenen lijder daaraan gezocht werd. Aan de duivenliefhebbers. Wij zeg den overlaatst dat generaal Boulanger, minister van oorlog, het oplaten van vreemde reisduiven verboden had, onder voorwendsel dat de Duitschers hunne duiven op die wijze africhten, met het oog op eenen mogelijken oorlog tusschen de twee landen. De Belgische duivenmaatschappijen werden door dien maatregel getroffen en men riepde bescherming van denminister van buitenlandsche zaken in, die beloofde te Parijs tusschen te komen om te ver krijgen dat Belgie in die uitsluiting niet zoo begrepen worden. Dit zal noglhatis eenige moeite kosten, want men beweert in la France militaire, dat de Belgische duivenmaatschappijen de Duitsche dniveit met de hare verzen den. LOrgane Colombophile verzekert in alle geval dat hetFransch gouvernement dit verbod nog niet heeft aangekondigd, on dal het Belgisch kabinet er lot hiertoe geen officiéél bericht van heeft otvangen. DUITSCHLAND. Een aardig huwelijk. Dezer dagen had te Neurenberg het huwelijk plaats eener vrouw zonder armen. Zij heeft met den rechtervoet het hu- welijkskontrakt onderteekend; de ring werd geschoven aan den kleinen teen van den linker voet. Wanneer zij den eed aflegde, stak de vrouw een weinig den rechtervoet om hoog Wellicht is deze buitengewone bruid eene afstammelinge der Venus van Milo OOSTENRIJK. Eene zeldzame geschiedenis. Dezer dagen bad te Fünfkirchen, in Hongarië, eene begrafenis plaats, die door haren eenvoud geen de minste aandacht op zich trok, maar waaraan eene geschiede nis verbonden is, die om hare zeldzaam heid, in Hongarië algemeen is gekend. Ongeveer zestig jaren geleden woonden te Fünfkirchen zooals de oudste inwo ners der stad zich nog herinneren acht jonge meisjes, zusters, die, toen zij wee zen worden, de belofte deden niet te trouwen en zich zeiven aan elkander toe te wijden. Zij waren rijk en allen zeer schoon, Maar alle huwelijksaanzoeken werden door haar afgewezen. Het was een merkweerdige aanblik deze moder ne Vestaalsche maagden zooals zij ge noemd werden, door de stralen te zien wandelen, altijd te samen. Maar de tijd heeft het groepje gedund. Drie van de zusters werden na elkander door de dood weggerukt en nu is de vier de overleden, in den ouderdom van 80 jaren. De vier nog overgebleven zusters brachten, diep door smart gebogen, haar stoffelijk overschot naar het graf. PA USELIJK E-ST ATEN. Bij dekreet van Mgr Bartolini, kar dinaal, prefekt van de H. Congregratie der Riten, wordt verkondigd dat Z. H. Paus Leo XIII toegestemd heeft in de zaligverklaring van deneerbiedweerdigen Clemens Maria Hofbauer, priester van de congregatie van H. Verlosser, in 1820 overleden. Holloway's Zalf en Pillen. Bijna elk schip dat uit Engeland stevent, naar welk deel der wereld ook, is bevracht met eenen voorraad dezer onschatbare Medicynen.en Java ontvangt zijn vol aandeel van hot edelste beschermings middel voor het menschelijk leven ooit door de geneeskunde uilgevonden. In alle ziekten zoo eigen aan de verzengde luchtstreek, be werkstellingen ze de wonderbaarlijkste gene zingen. Voor huidziekten, ettergezwellen en zweren behoort men de Zalf aan te wenden aan de ongezonde lichaamsdeelen, en waar- geene bijzondere teederheid bestaat, moet men ze krachtig in wrijven, want in dal geval is eene onophoudelijke wrijving hel best. De Pil len houden alle ontstekende ziekten in toom, zuiveren het bloed, en geven veerkracht aan 't gansche lichaamsgestel en sterke aan den geest. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 11 Vrouwelijk 5 10 HUWELIJKEN. J. Welleman, tw. met M. Boel, tw. OVERLIJDENS P. Limpens, m. De Schrijver, 37 j. woonde »t Erembodegem. H. Mertens, 7 j. Schaarb. 5 kinderen onder de 7 jaren. Eenige Fruitboomen, als: Peren, Pruimen en Kerselaars. Zich te bevragen bij M. Frans Lauwereys, n De Kroon, Gentschestraat, Aalst. To Imron Een gerieflijk Huis, MC ij ut CU. ge8taan jn de Stoof- straat ,te Aalst. Zich te bevragen bij Mm8 W8 Hert-Vande Putte, Brusselachestraat, N* 2. De ondergeteekende CAMTEL PRAET, goud en zilversmid, wonende Lange Zoutstr?at, te Aalst, heeft de eer aan 't geacht publiek te laten weleo, dat alle de geruchten die men tegen hem heeft uitgestrooid teenemaal valsch zijn. Een rechterlijk oDderzoek door de Rechtbank van Dendermonde bevolen en gedaan, heeft ten volle bewezen dat alle de ringen door hem ver kocht van goud waren. Hij neemt deze gelegenheid waar om zich aan de gunst van eenieder to bevelen. Aalst 30 November 1886 Camiel Praet. 289 miilioen. Intrest fr. 2,50 per honderd. Uitkeer- baar met 110 fr. ten minste. Loten van fr. 150,000, 100,000, enz., 6 trekkingen 's jaars. Prijs 97 fr. eerste storting 7 fr. LECLERCQ en Cie, bankiers te Aalst. De inschrijving en de verwisseling van al de loten der bovengemelde stad Brussel 3 legen nieuwe, worden er geduan zonder kosten van heden lot 11 De cember voor de inschrijving, en tot 15 December voor de verwisseling. Buitengewone groote lotingen. 6 trekkingen 's jaars. Uitwisseling der oude leeningeu, tegen nieuwe titels. Men aanveerl de inschrijvingen van heden af, zonder kosten,bij MM DE COEW en C'\ Bankiers, in de Üiettwslraal 49,1e Aalst, alwaar men alle inlichtingen diesaan- gaande kan bekomen. VnvaffPllP 3,1 «o»""11 de 13 ven,e Houblons ot articles de brasserie désiro changer. Bonnes références. Adresse Bureau du Jour nal. B. C. Stad Aalst. OPENBARE VERPACHTING VAN gelegen te Aalst, van de Plaats en Standsgelden op de onderscheide ne Markten, hel ruimen der Beir en Pissijnputten binnen de Stad, alsmede van het gras wassende op hel oud-Kerkhof aan de Lcopoldslraatpoort. De Burgemeester en Schepenen, brengen Ier keunis van hel publiek, dat er op Maandag 13 December 1886, te 2 ure namid dag, ten Stadbaize ter Militiezaal, zal overge gaan worden, ODder nadere goedkeuring van den Gemeenteraad en der bevoegde Overheid, tot de Openbare Verpachting,voor eenen termijn van drie achtereenvolgende jaren te beginnen met i Januari 1887 en le eindigen den 31 De cember 1889, van het volgende, te weten 1* Lot. Een Woonhuis, met 7 aren grond, ge staan en gelegen te Aalst, builen de Leopold- strsatpoort, nevens bet oud-Kerkhof. Be woond en gebruikt bij K. Ketels. 2* Lot. Een Woonhuis, deelmakende van 't lokaal des Bureels van Weldadigheid.gestaan aan de Houtmarkt en Zonnestraat. Bewoond bij J. De Bruyn. N. B. De huuraar van dit huis is, zonder ver gelding en boveD en ongeminderd zijne huur- som, gelast met hel bewaken van het maga zijn des Bureels van Weldadigheid. 3* i.ot Een Huis, geslaan in de Langerid- derstraal Gebruikt bij P. De Pierre. 4° Lot. Eenen Kelder, onder het oud-Stad huis, aan de groote merkt, hebbende zijnen ingang langs dc Leopoldslraat. Gebruikt bij den heer P. Leleu. 5" Lot. Eenen Kelder,onder de Staatsmiddel bare Jongenschnol, Graanmerkt. 6* Lot. Het plaatsgeld ter Varkensmarkt. 7* Lot. Het plaatsgeld ter Graanmerkt. 8' Lol Het plaatsgeld ter markt van het brand- en timmerhout,fruiten, haring en schol- len. 9* Lot. Het plaatsgeld ter markt van het vlas, garens, hennep of kemp, uithekeling van werk 10* Lot. Het plaatsgeld ter Kiekenmarkt. tl8 Lot. Het plaatsgeld op dq eier-en boter markten. 12Lol. Het plaatsgeld ter Groenselmarkt.ter markt van Hopkeesten en Plantsoenen, van Aarden-eD Gleiswerk cn het plaatsgeld van Kramen op de onderscheidene markten. 13* Lot. Het plaatsgeld en de Meet-en Wecg- loonen, ter Aardappel-en Ajuinmarkten. 148 Lot. Het gras op het oud-Kerkhof. 15* Lot. Het ruimen van de beirputten a) Aan de Sladsjongensschool, in de Vrij heidstraat. b) Aan de Stadsmeisjesschool, in de School straat. 16° Lot. Het ruimen der pissijnputten. a) Aan de Keizerlijke plaats. b) Aan de Groote markt. 17° Lol. Hel plaatsgeld ter Vleeschmarkt Het kohier van lasten berust ten kantoore van den Stadssekrelaris, alwaar eenieder er van kennis kan nemen, en ook alle verdere in lichtingen nopens deze Verpachting bekomen, allen dagen van 10 uren vóór tot 4 1/2 namid dag de Zon- en Feestdagen uitgezonderd. Gedaan den 2 December 1886. Het Kollegie: De Sekretaris, De Burgemeester, Ed. SCHEERL1NCKX. VAN WAMBEKE. Société anonyme LA SUÉD0ISE. Par decision duConseil d'adminislration de la Société anonyme La Suédoisk en dflte du 5 Novembre 1886, une assemblée générale extraordinaire est convoquée pour le 22 Décembre 1886, au siége social a Grammont, 2 beures de Taprès-midi. ORDRE DU JOUR 1. Augmentation du capital social par voie d'eniission (Tactions ou d'obligalions. 2. Modifications aux Statuts A. Ajouter a l'objet social (Titre II, art. 4) la faculté de créer des fabriques d'allumelles a l'étranger, et d'y prendre des participations. B. Faculté de pouvoir transporter le siége social dans une autre ville de Belgi- que. (Titre I, art. 2). C. Modifications a apporter dans les conditions statuairesde ('administration de la Société. (Titre IV, art. 5). 3. Nominations d'administrateurs par suite de démissions. 4. Autorisalion a un ou a plusieurs ad ministrateurs de contracter des fournitures avec la Société. (Art. 50 de ia loi du 18 Mai 1875). Statuts de Ia Société. Art. 28 Pour assister aux assemblées généra- les, il faut avoir fait connailre cinq jours d'avance, a l'administration, le nombre etle numérosdes litres que Ton posséde. II faut de plus produire les litres eux- mémes, soit un certificat de dépót au a siége social, ou aux élablissements dési- gnés par le Conseil. Le dépót des litres pourra se faire au siége social Graminont, et a la succursale de la Société a Paris,54, rue de Provence. Grammont, Ie5 Décembre 1886. Les administrateurs délégués, Ed. DERVIEU. L. COBBAERT. VER HOOPING VAN te Meire en Aygem. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaar- lijk verkoopen A. Ingevolge de wei van 12 Juni 1816 I. 21 aren 40 c Land, te Aygem, Varinck, Sectie A Nr 1633. II. 8 aren 50 c. Meersch, te Aygem, Vol- kaert, Sectie A N8 1470 III. 19 aren 99 c. Land, te Aygem, Varinck IV. 12 aren 30 c. Meersch, te Aygem, Vol- kaert V. 3 aren 08 c. Land, te Aygem, Wilgen- driesch, Sectie A N' 1450a VI. Haren 88 c. Land, te Meire, Wilgen- driesch. Sectie A N' 1278c VII. 7 aren 68 c. Land, te Meire, Ruybroeck, Sectie A N5 1266a. B. Op gewone conditiën I. 8 aren 76 c. Land, te Meire, Wilgen- driesch. Sectie A N" 1284 en 1285a II. 10 aren 77 c. Land, te Aygem, Varinck III. Eene Hofstede met Boomgaard en Loch- ting, te Meire, Holland, Sectie A Nr* 366a, 367a en 368c, en 369c, groot 26 aren Op te leggen Boomprijs fr. 300 Deze hofstede met grond is belast met tocht over omtrent i/t deel, de tochtenaresse oud zijnde 70 jaren. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 14 Dec8D,b0r i886. Verblijf, Dijnsdag 28 Telkens om 3 ure nanoen, ter Estaminet Db 3 Koningen, bij den heer J. B- Roelandt, te Aalst, Keizerlijke plaats. GELD, Bij voornoemden Notaris LIMPENS, Keizer lijke plaats, N° 5, zijn er groote en kleine ka pitalen te bekomen mits vo'doende bezet. OPENRARE VKRKOOP1NG van eene schoone gelegen te Lebbeke. Dc Notaris DE GHEEST, te. Aalst, zal, met winst van palmslag eD gelagen, in het open baar verkoopen GEMEENTE LEBBEKE Eene schoone en goede partij LAND, gelegen op hel SehuurkeD, aan het gescheed met de gemeenten Wieze, Moorsel en Baardegem, groot volgens meting 55 aren 16 centiaren, gekadastreerd wijk D, N* 388, met eene grootte van 57 aren, palende ten ooste aan Joannes-Baptist Cooreman, ten zuide aan de kassei, ten weste aan de beek, en ten noorde aan Josephus Aelbrecht. Gebruiker Josephus Aelbrecht, zonder ter mijn. EENIGE ZITDAG? Dijnsdag 14 December 1886, tea 3 ure na middag, ter herberg van den heer Sekretaris Joostens, te Baardegem, aan de Dorpplaats. VENTE CONSIDERABLE DK Le Greffier DEVENYNS, a Grammont, vendra publiquement a la requéte de M,r* VAN STEEN BERGHE, Avocat, cu- rateur a la faillite de Millon Druwè Le 6 Décembre 1886, a 10 beures du matin Le 7 et 8 Décembre, 2 beures de rélevée; el le 9 Décembre, 10 beures du matin, en l'eslaminet le Rol d'Angleterre, Grand' place, a Grammont. A. Environ 7225 bouteilles de Vins de Bordeaux, Bourgogne, Rhin, Champagne al Liqueurs. B. Une grande quantité de Vins, Li queurs, etc.. en füts. C. Une quantité de Cigares. Pour le catalogue, s'adresser a M. DE VENYNS, Greffier a Grammont. OPENBARE VERKOOPINGEN van goede te Nieuwerkerken. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. 18 nren 80 centiaren Land, te Nieu werkerken, op het Door «veld, sectie B, deel van nr 577*. 2. 21 aren Land, te Nieuwerkerken, Dooreveld, genaamd Meire-gracbt, sectie B, n' 501. Instel, 30 November, Verblijf 7 Decem ber 1886, telkens om 3 ure namiddag, ter herbergde Vrij Jacht, te Aalst-St-Job. 3. 15 aren 37 centiaren Land te Nieu werkerken, op den Nerenbergh. 4. En 18 aren 44 centiaren Land, te Nieuwerkerken, Teerlingsveld. Beide iugebruik bij August Van den Brempt. Instel 8, verblijf 15 December 1886. Telkens om 3 ure namiddag, ter her berg «De Vergadering,» bewoond bij Victor Mertens, te Nieuwerkerken, Edix- veld. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Op Maandag 13 December 1886, om 9 ure voormiddag, 123 koopen schoone zware Kanada-boomen, staande te Mel- dert, Hoogstraat, Hekelgem, Wijmeersch en Leuninckx-weide en 42 schoone Olmen te Meldert, op het Paternosterveld. Te vergaderen ter herberg van Constant Clauwaert, te Meldert. 2. En op Dijnsdag 14 December 1886, ook om 9 ure voormiddag 157 koopen schoone en zware Kanada-boomen,staande te Erembodegem, gehucht ten Bosch, aan den dreef der meerschen gezegd de X dag- wanden te Welle, gescheed van Erembo degem, aan eene partij land op het oud kerkhof te Welle en te Erembodegem, in de Osbroekken. Te beginnen te Erembodegem, ten Bosch. Bij uitwinning. OPENBARE VERK00P1NG van een perceel Meersch en 2 perceelen Zaailand, gelegen te Meire en Haeltert. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort en luidens de wet van 15 Oogst 1854, openbaarlijk verkoopen: Eerste Koop. Eea perceel Meersch, gele gen te Meire, wijk Oostdorp, met eene grootte van 25 aren 80 centiaren, gekadastreerd wijk C. N. 1004, palende ten ooste Constanlinus Maesscbalck, ten zuide den voetweg, ten weste de erven van Donatus Meuleman. en ten noorde aan de kassei. Ingesteld fr. 1600. Tueede koop Een perceel Land, gelegen te Haeltert, op den Nederkraaiwinkel of Neder- veld, groot ongeveer 17 aren 20 centiaren, ge kadastreerd wijk A N. 422a. palende teooostee Joannes Sterck, ten zuide het kautergst, ten weste de weduwe Callebaut, en ten noorde den Laerenbroeck. Ingesteld fr. 650. Derde en laatste koop. 37 aren 50 centi aren Land, gelegen te Haeltert, op het Hoog- Laerenveld, nabij de Wapestal, gekadastreerd wijk A N8 766, palende ten ooste de meerschen ten zuide den heer De Saedeleer, ten weste Cornelius De Loose, en ten noorde Joannes- Baptisle Baeyens. Ingesteldfr. 1500. SUPèRABONDANTE ZITDAG Donderdag 9 December 1886, om 5 ure na noen, ter herberg genaamd De Goude Leeuw gehouden door den heer Gustaaf D'Haese, te Erpe, Dorp. OPENBARE VERK00PING van eeDe te Meire. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gela gen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Meire, op den Kruiskaeier, gekadastreerd sectie B. N° 351 n en 35ib, met eene grootte van 5 aren, palende ten ooste Domieicus De Wolf, ten zuide dc Kruiskauterstraal, ten weste Ignatius Coppens en ten neorde hel straatje. Bewoond en gebruikt door de kinderen Neerinck. ZITDAGEN Instel, Maandag 13 December jggg Verblijf, 20 Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Livinus Callebaut, te Meire, Kruiskanterslraat. OPENBARE VERK00P1NG van eene Hofstede, 2 perceelen Lochting en goede Zaailanden. te Aalst-Schaarbeke en Erpe. Du aotaris EEMAN, te Krpe, zal namens wien het behoort, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, en met gewin van palmslag in bet openbaar verkoopen Ehstb koop. Een perceel hofatedegrond met de er opstaande gebouwen van tweewo- ning en stallingen, geslaan en gelegen te Aalst- Schaarbeke aan de St-Apolooiaslraat, gekada streerd seciie C. N" 312, 313, 314, en 315, groot volgens meling 29 aren 21 centiareii pa lende ten ooste Cb. Ds Landtsheer, ten zuide de St-Apoloniastraat, ten weste den tweeden koop en Dominicus Roels, en teu noorde koop 3. Boomprijsfr.it) Tweidekoop. Een perceel Lochting gelegen te Aalsl-Scbaarbeke aan de St-Apoloniastraat, gekadastreerd sectie C. N' 311, groot volgens meling 23 aren 55 centiaren palende ton ooste koop een, ten zuide en ten weste de St-Apolo niastraat, en ten noorde Dominicus Roels Boomprijs fr 40 Derde koop. Een perceel Lochting gelegen te Aalst-Schaarbeke aan de St-Aploloniaslraal, gekadastreerd sectie C. N" 318 en 319 groot volgens meting 27 aren 66 centiaren palende ten ooste de Paternosteratraal, ten zuide koop een, ten weste Dominicus Roels, en ten noorde Dominicus Beecknian. Vierde koop. En perceel Land gelegen te Aalst-Schaarbeke, op den Siesegemkauter groot volgens meting 15 aren 45 centiaren, gekada streerd wijk C N8 1359, palende ten ooste Charles Van der Heyden, ten zuide Joseph De Boeck, ten weste Jacobus Schockaert, en ten noorde den Gentschensieenweg Vijpdk koop. Een perceel Land gelegen te Aalst Schaarbeke, op den Siesegemkauter, groot bij meting 23 aren, gekadastreerd wijk C N° 1362, palende ten ooste den heer Edmond D'bondt, ton zuide de erven Roels, ten weste de kinderen De Sadeleer, on ten noorde den Gentschensieenweg. Zesde koop. Een perceel Land gelegen te Aalst Schaarbeke, op den Siesegemkauter, groot bij meting 18 aren 86 centiaren, geka dastreerd wijk C N8 1385, palende ten ooste den losweg, ten zuide Jacobus Van de Sype, ten weste Charles De Geyier, en ten noorde den heer Petrus Wautcrs. Zevende koop. Een perceel Land gelegen te Aalst-Schaarbeke, aan den Gentschensieen weg, groot volgens meling 10 aren 45 centiaren gekadastreerd wijk C N" 373, palende ten ooste Joannes Beygaert, ten zuide den Gentschen sieenweg, ten weste Louis Van der Biest, an ten noorde Mr.dame De Craecker. Achtste en laatste koop. Een perceel Land gelegeD te Erpe, op den Hertsing, groot volgens meting 14 aren 8 centiaren, gekada streerd wijk B N' 26, palende le ooste de bos- piciën. van Aalst, ten zuide en ten weste den losweg en ten noorde weduwe Pieter-Jan De Boeck. ZITDAGEN Instel zaterdag 11 December ^gg Verblijf vrijdag 24 Telkens om 3 ure Danoen ter zittingszaal van hei Vredegerecht te Aalst Groote Markt. Bij uitwinning OPENüARE VERK00PING van goede Zaailanden gelegen le Aalst-Slijlbelte. De Notaris EEM tN te Erpe, zal namens wien het behoort en luidens de wet van 15 Oogat 1854, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene partij Zaailand, groot II aren 52 centiaren, genaamd de Veertig Roeden gelegen te Aalst-Mijlbeke, op het Spitsveld, pa lende ten ooste den volgenden koop en wijlen Joannes Podevyn, ten zuide Virginia en Con- stancia De Ries, ten weste de hofstede van de zelve, en ten noorde de Kauterbaan. Tueede koop. Eene parlij Zaailand, groot 24 aren 20 centiaren, genaamd de 6'* Roeden, gelegen le Aalsl-Mijlbeke, op het Spitsveld, pa lende ten ooate de kinderen van den heer Eliaert-Cools, ten zuide wijlen Joannes Podevyn ten weste voorgaanden koop en ten noorde de Kauterbaan, Derde en laatste koop. Eene partij Meersch. groot 15 aren 37 centiaren, met de helft van den rootput, gelegen te Aalst-uijlbeke, op het Boschken, omtrent de Langestraat, palende lei ooste Joannes-Baptiste Van Geil, ten zuide den lieer Franciscus De Wolf, ten weste Maria-The- resia De Hauwere en Joannes-Baptiste De Smet. SUPERABONDANTEN ZITDAG Donderdag 16 December 1886, om 3 ure na noen, ter herberg genaamd De Klokkenbol, gehouden door den beer L. Foncée, le Aalst, Varkensmarkt. OPENBARE VERK00P1NG van schoone Wilgen, Kanada, Abeelen, Esschen, Olmen en Eiken- te Moorsel. De Notaris EEMAN, le Erpe, zal ten aanzoeke der erfgenamen van Francisca Van Roy, op Maandag 6 December 1886, om 12 ure slipt 's middags, openbaarlijk verkoopen 1. Aan eene parlij Land op de Buuk, ge bruikt door du weduwe Cornelis en Joannes Verbeiren, 2 koopen Wilgen. 2. Aan eene parlij land en bosch, aan bet Potaardeken, gebruikt door Louis Hendrickx, 6 koopen Abeelen, 2 koopen Kanadas, 3 koo pen Eiken en 1 schoone magere Olm 3. Aan eene parlij land in Beugem, gebruikt door Pelrus-Josephus Boucquel en Verbeiren, 7 koopen Kanadas en 2 koopen Wilgen. 4. Aan eene partij meersch in Beugem, aan de Meer, 16 koopuu zware Kanadas. 5. Aan eene parlij land aan de Berghaag, 5 koopen Kanadas. 6. Aan eene partij land aan de Berghaag,ge bruikt door Domien Van den Steun, 5 koopen Eiken en 1 escb. 8. Aan eene partij land in 't Exlerken in ge bruik bij de weduwe Kempenhout 7 koopen kanadas en 2 koopen Abeelen. 8. Aan eene pailij land op den Romelain, ge bruikt door Emmanuel De Meyis 7 koopen schooneWilgen. 9 Aan eene Meersch in de wageuhuizon nabij de statie 40 koopen schoouc en gavige Wilgen, 1 Eik, 3 koopen Esschen, 1 Olm, eu 4 koopen Kanadas. Deze boomeu zijn van zuiveren wasdom en dienstig voor blok en wagenmakers. De verkooping zal aanvang nemen op de Buuk, om alzoo bet hiervorengeschreven orde te volgen. Men zal verborgen ter herberg In »i Vla«msch8 poort bij de gezusters Van Nuffel, nabij de Statie. Bij gedwongeneonteigening. OPENBARE VERKOOPING van eene MET BIERBROUWERIJ en van Land en Meeraoh, (a Gljiegem en Andegem. De Notaris VICTOR DE GHEEST te Aalst, zal in uilwerking van een vonnis uitgesproken door de Burgerlijke Rechtbank van eersten aanleg, zetelende le Dendermonde, den 18 November 188», in het openbaar verkoopen, met de pleeg vormen der wet van den 15 Augusti 1854 en ten over6laaD van den heer Vrederechter des kantons Aalst, de hierna beschrevene onroe rende gouderen, te weten Gemeente Uijsegem. Eerstb koop. Eene behuisde Hofstede met Bierbrouwerij, met de Ketels, Koelbakken, Brouwkuipen, Hast met kleed en verder* aan kleven, zoo en gelijk dit alles zich bevindt ge staan en gelegen is nabij Gysugem kerk, geka dastreerd wijk A, N° 219 en 218bis, met eene grootte van 19 aren io centiaren, palende ten ooate aan de Drove en de Dorpplaals, ten zuide aau de Kerkstraat, ten weste aan verscheidene en ten noorde aan de Dorpstraat. Bewoond en gebruikt door den heer Joseph Van der Cruyssen-Covens. Tweede koop. Een perceel Land en Meersch, gelegen in bel Denderland, gekadastreed wijk A, N° 686, met eene grootte van 37 aren 30 centiaren, palende of gepaald hebbende ten ooste aan de hospiciën van Dendermoode en andere, ten zuide aan Mevrouw de Ghyseghem ten weste ook aan de hospiciën van Dender- moude eu ten noorde aan de Denderstraat naar Wieze. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Molendijk gekadastreerd wijk A, N8 6, met eene grootte van 25 areu 90 centiaren, palende ten ooste aan de meerschen, teu zuide aan de weduwe Pensaert, ten weste aau den steenweg van Aalst naar Dendermonde en ten noorde aan deu heer Van Cauter. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op d'Ausmeir. doorsneden met deD ijzerenweg, gekadastreerd wijk B, N8 391, 392bis, 392*, met eene grootte van 87 aren 5u centiaren, pa lende ten ooste aau verscheidene, ten zuid» aan de erven Blondeel, de orven De Grauw en Mevrouw du Ghyseghem, ten weste aan den heer Van Achter en ten noorde aan de ervea Van Nuffel en andere. Gemeente Audegem. Vijfdk koop. Ken perceel Land, gelegen op den Baanhof, gekadastreerd wijk B, N8181a, met eene grootte van 53 aren 20 centiaren, pa lende ten ooste aan verscheidene, leD zuide aan Leo Cool, ten weste aan Joannes Veldemaa en 16D noorde aan den heer Van Gysegem. EENIGE ZITDAG MAANDAG 13 DECEMBER 18i6, te 2 ure na>- middag. ter Ziliingzaal van het Vredegerecht, ten Siadhuize van Aalst. Voor verdere inlichtingen vervoege men zich ten kantore vaü bovengcuoemden Notaris DE GI1EE6T, of ten kantore van den Notaris COP PENS, la Geeraardsbergeu.

De Denderbode | 1886 | | pagina 3