ToooTrank Elixir van Spa Engrais chimiques J.-B. Callebaut, Men vraagt REIZIGERS Goede Piano te koop. Te verkrijgen. BERICHT. (■rami Concert tie Charilé i HET GHR/-A.S jKSricl0S0 Groote prijskamp op den Bak. Te huren. Veevoeder. SCHALTIN. l'liütliV eu C'° SCHAARHOUT, Schaarhout. Snoei en Brandhout Behuisde HOFSTEDE, Zaailauden en Lochtiug Boomvenditie. PARTIJ LAND WOONHUIZEN en 14 VVerkmanshuizen, Land en Meersch WOONHUIZEN DUITSCHLAiXD. Wraakneming. De kleine stad Kem pen, nabij Dusseldorf, in Westfalen, was maandag liet tooneel eener vreeselijke misdaad. Sedert lange jaren bestond er een onverzoenbaren baat tusschen de twee lamiliénEngels en Topplioven. Deze haat was in de gansche stad bekend en door iedereen ook betreurd, want de beide familiën waren evenzeer geacht als achtbaar. Maandag morgend kwam Engels zijnen aartsvijand Topphoven tegen. Daar begon zijn bloed te koken, en vooraleer iemand kon tusschenkomeo, had hij zijn pistool uit den zak gehaald, een schot gelost en. Topphoven lag levenloos op den grond. De kogel was door het oog in de her- sen gedrongen en had de onmiddelijke dood voor gevolg. Engel6 werd in hech tenis genomen. Vadermoord. Een verschrikke lijke misdaad werd vrijdag lestleden te W'ilmanshausen, in het Thüringerwald (Saksen) gepleegd. De daglooner Jobann Loos, gerankte 's morgens vroeg in twist met zijn vader, welke nog te bed lag. Eensklaps greep hij eene bijl en bracht zijn vader een groot aantal slagen toe, welke de dood veroorzaakten. Daarna trachtte hij zich te zelfmoorden, maar gelukte er slechts in zich onbeduidende verwondingen toe te brengen. In den loop van den dag werd hij aangehouden. De broeder van Johann had de moord aijns vaders onverschillig bijgewoond. ENGELAND. Weddingschap voor groot-eters. In Cloucester werd met Kerstmis eene wed dingschap aangegaan om 10 pond sterling dat iemand, zelfs 11a het gebruik van zijn christmasdinner, niet meer dan 1 pond aan gewicht zou zijn toegenomen. Vóór den maaltijd gewogen, werd daarop bin nengespeeld 5 pond roastbeef, 51/2 .pond appeltaart, 1 flesch old torn (jenever) en 5 pinten bier. Nadat de stevige eter dit alles opge smuld had, werd hij weêr gewogen en men bevond dat hij ongeveer 5 pond zwaarder woog. De roastbeef had dusden doorslag gegeven, terwijl de appeltaart en het vocht buiten rekening bleven. De aanleiding tot deze weddingschap was de bewering dat iemand door het gebruik van den maaltijd bijna niets in gewicht zou zijn toegenomen. De konsul van Duitschland te Lon den spreekt het bericht tegen als zouden de Duitschers in Engeland bericht heb ben ontvangen zich gereed te houden om op het eerste bevel hunne respektieve reservekorpsen te vervoegen. De uitzettingen van pachters wor den in Ierland voprtgezet. Een verwoed gevecht had plaats te Baherkonlish, graafschap Limerick, tusschen de bevol king eene afdeeling policie, 180 man sterk. De overhand bleef tenslotte aan de konstabels. De groole neteldoek fabrieken Douglas en O, te Belfast, alsook de daaraan palendegraan-en zaadmagazijnen Purdori brothers, werden woensdag to taal verbrand. De schade is aanzienlijk. Eene ramp, die het leven kostte aan 17 personen, had gisteren, kort na mid dernacht, plaats in de Jewish club (jood- sche kring) in Prince's street, te Spilall Fields. Ongeveer 500 personen waren aanwezig op de eerste verdieping werd gedanst, op de tweede whist gespeeld. Eensklaps werd de hulpkreet Brand Brand gehoord. Als zinneloozen liepen allen van de trappen tot in den gang van den vloer doch hier was de deur in 't slotonmogelijk ze open te krijgen. Nu ontstond een onbeschrijfelijk too neel. Zij die van voor stonden, werden door de achterstaanden plat gedrukt, om geworpen, versmacht. Het was als een hoop wilde dieren die voor het behoud van hun leven vochten. Door het gekerm der stervenden, het gehuil der gekwetsten kwam men van buiten toegesneld en werd de deur ingeslagen. Toen kwam een hoop razende we zens op de straat gevallen, die van men- schen nog slechts het uiterlijke hadden. Daar in den vloer lagen, onkennelijk, on der de voeten getrapt, 17 lijken, terwijl een groot aantal personen min of meer zware verwondingen hadden bekomen. Een onderzoek is ingesteld; twee man nen zijn reeds aangehouden. Men denkt dat zij de joden een pert hebben willen bakken door Brand Brand te roe pen. De uitgang was zoo smal dat twee per sonen met moeite konden neven een staan. OOSTENRIJK. Aartshertog Rudolf en zijne jonge vrouw, aartshertogin Stephania zullen in juni eene reis ondernemen naar Galicië, de grootste provincie van Oostenrijk, en er eene geheele maand vertoeven. Groote feesten zullen hen in al de steden en in de kasteelen der poolsche magnaten, aangeboden worden. ITALIË. Een dure kus. Dat een kus niet altijd goedkoop is, daar weet luitenant Zarlolta, te Parelmo, eens goed over moê te spre ken. Deze vurige zoon van het zuiden was met eenige zijner vrienden bij een volks feest in Piana, waar de bloem van de zwartoogige meisjes uit den omtrek ver meld was. De jonge luitenant vond wat zeer menschelijk is in een jong landmeisje, Gartuna di Maggio, zulk een behagen, dat hij haar wat minder menschelijk is - zonder iets te vragen, omarmde en de weerstrevende schoone kuste. Op het gegil van het beleedigde meisje ijlde haar verloofde, Glacons Barbato, toe, die reeds van uit de verte den officier met beleedi- gingen en scheldwoorden overlaadde. De luitenant trok zijn sabel, waarop Barbato zijn revolverophem richtte. In hetgevecht dat volgde, werden Barbato en eenige andere jonge mannen verwond. Men ont nam den officier zijn sabel en bracht hem in arrest. Het militair gerechtshof veroordeelde Zarlolta totdrie maanden gevangenisstraf. Die eeu duurbetaalde kus Holloway's Zalf en Pillen. Geene onze kerbeid. Onzuiver bloed of onvoldoende werking van het eene of andere orgaan veroor zaakt ziekte zuiver het eerste, en breng de laatste weder in orde, zoo verwijdert zich de ziekte en keert de gezondheid terug. In hel uit oefenen van deze beelkracht hebben Holloway's Pillen zich een wereld beroemenden naam ver worven, en de juistheid van den grondslag, waardoor zij de ziekte verdrijven eu de ge zondheid herstellen, is door een onverandérlijk goeden uilslag van ruim dertig jaar bewezen. Een paar pillen voor men naar bed gaat inge nomen, wanneer lusteloosheid of zwaarmoe digheid ons overvallen, zullen de lever tot krachtdadige afscheiding aansporen en een vroolijk humeur herstellen. Als Pil Da het eten is Holloway's artsenij zonder wederga. Zij ver drijft dadelijk al de lastige opgeblazenheid, volheid en onpieizierigheid na hel eten, welke de meest vervelende teekenen eener slechte spijsvertering zijn. On demande agents sérieux pour Ie placement. Conditions avan- lageuses. Inutile de se présenter sans bonnes références. Ecrire A. B.. Engrais, Agence ROSSEL, 44, rue de la Madeleine, Bruxelles. iu St. Pieter, Dorp, Erembodegem, laat aan het publiek weten dat hij zich gelast met het opzeilen van vogels eu andere gedierten, aan gematigde prijzen. met Jaarwedde en Commissie. Zich te bevragen Kerkstraat. n° 6. te Aalst. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 8 2() Vrouwelijk 12 HUWELIJKEN. J. Van Stappen, handel met J. Lovionnois, bez. B Franck, koetsier, met M. Bonnarens dagl. D Van Duyse, koetsier, met M De Smet, winkel. L Franck, werkm. met A. Boelens, dagl. J. De Schepper, landb. met J. Vinck. landb. t OVERLIJDENS A. De Bruyn, landb 21 j. Mijlb. Fr. Dc j Geest, 8 j Mijlb M. Meriens, vr, Philips, zb7*2 j Maanstr. J. Rmgoir, kantw. 75 j. j Sch. C. Mcganck, vr. Walgraef, -8 j. landb Mijlb. c Pyck. wed* De Scbryver, landb. 64 j. Mijlb V. Caudron, z. b, 60 j Mijlb A. Van Dnessche, vr, Liebaut.z. b. 42 j. Mijlb J. Minot, kleerm 24j.Sch. 3 kinderen onder de 7 jaren. Voordeeligo voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele dezer. Bij PROSPER VAN DERMEERSCHE en CDi« le Aalst, Sl-Job. Eerste kwaliteit van landhouwzout, guano en chenrsche meststoffen aan zeer voordeelige prijzen. avüitaiii* courant de la vente J ft Houblons ot articles de brasserie désiro changer. Bonnes références. Adresse Bureau du Jour nal. B C. De ondergeleekende CAMIEl PRAET, goud enzilversmid, wonende Lange Zoulstr at, te Aalst, heeft de eer aan 'l geacht publiek te laten weten, dat alle de geruchten die men tegen hem heeft uitgestrooid tcenemaal valsch zijn. Een rechterlijk onderzoek door de Rechtbank van Dendermonde bevolen en gedaan, heeft ten volle bewezen dat alle de ringen door hem ver kocht van goud waren. Hij neemt deze gelegenheid waar om zich aan de gunst van eenieder te bevelen. Aalst 30 November 1886 Camiel Praet. VILLE D'ALOST. OPENBARE VERPACHTING donné par la Société St. Cécile, le Di- manche 23 Janvier 1887, h 6 heu- res précises, Jt la Salie des Fêtes de l'Hö- tel de ville. PR0GRAME 1. Ouverture pour harmonium et piano 2. Légende vataque, Sérénade avec acc' de Braga. Leonard Venzano Mendehohnn Delibes ioloncelle 3. Fantaisie militaire, pour violon 4. Valse chantée 6. Le Coucou de la Forét-Noire, quatuor pour violoncelle P. De Mol 7. Hymne a la nuit, chceur de concours Camanér 2' Partje. 1Ouverture de Guillaume Tell, pour har monium et piano. Rossini. 2. Air de la Reine de Saba. Gounod. 3. Fantaisie sur Faust, pour violon. Sarasate. 4. In 't prièeltje, avec acc' de violon Jan Blockx. 5. Fragments de l'opéra Verdi. R1GOLETTO s) Introduction et duo pour soprano et baryton. b) Scène pour ténor et choeurs. c) Air pour soprano. d) Duo pour soprano et ténor. e) Choeur. fQuatur pour suprano, contr'alto, ténor et baryton. g) Chceur final. PIANO A QUEU ERARD. Prix des places Premières frs; Sccandes 1 fr. Naar 'i schoone Peperkoeken ter waarde van 16 fr. bij August KIEKENS estaminet De Zwarte Lef.uw. bopmakt le Aalst, De prijs kamp zal beginnen op Zondag den 23 Januari 18h7, om 6 ure 's avonds per serie van 10 cen- limen de 3 stuivers. Voor lederen stuiver dat menin 'l gat speelt zal men op Zondag den 30 Januari 1887 om y uren 's avond mogen met 6 stuivers naar bet grootste getal spelen. wassende op het oud kerkhof, aan de Leopoldstraaipoort. De Burgemeester en Schepenen, brengen ter kennis van het publiek, dal er op Vrijdag 28 Januari 18X7, te 10 ure voormiddag, ten Stad- buize, zittingzaal van bet Schepen-college, zal overgegaan worden,onder nadere goedkeuring van den Gemeenteraad, lot d'e openbare ver pachting voor een termijn van drie achtereen volgende jaren, te beginnen met 1 Februari 1887 en te eindigen den 31 Januari 1890, van het gras wassende op bet oud-kerkhof aan de Leopoldstraaipoort. Hel kohier van lasten berust ten kanloore van den Stadssekretaris, alwaar eenieder er van kennis kan nemen, alle dagen van 10 ure 's morgens tot 12 ure 's middags, en van 3 lot 5 ure 's namiddags, de Zon-en Feestdagen uit gezonderd. Geoaan te Aalst, den 10 Januari 1887. De Burgemeester en Schepenen, De Sekretaris, (gelV Van Wambeke. fget )Ed. Scheerlinks. Lusthof met Paviljoen beplant met fruitboo- men, gelegen ie Aalst, builen de Leopoldstraai poort, neven den Hazenwind. Zich te bevragen bij d'beer De Coen-Van der Noot, te Aalst. Te koop aan civielen prijs eene groote partij Belleraven. Franco te bevragen op het kasteel le Lede. aan dezen die opnieuw zal tanpdijn hebben na het tandvcrsterLende keizerlijke wa ter van Goldina <n gebruikt le hebben. S. GOLDMANN en C° DRESDEN eenige ware, tegen fr. 1.00 de flesch bij M V Meirsghaut, apoteker, Korte Zoutslraat, te Aalst, stokers-likoristen, LEVERANCIERS VAN HET HOF TE SPA de aangenaamste der tafellikeuren. GULDEN EERMETAAL TENTOONSTELLING VAN ANTWERPEN. Allerfijnste, fijne en gewone likeuren. EERMETALENin alle deTENTOONSTELLINGEN. te Erembodegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal door bevoegd ambt, namens Madame Vanden Hende- Fraters, op Maandag 24 JANUARI 1887, ten 1 uur namiddag, in het openbaar verkoopen 30 koopen buitengewoon schoon en zwaar zevenjarig Elzen Schaarhout, ter leugte van 8 9 meiers, gekapt liggende op eenen Bosch, te Erembodegem, aan den Anderenbroek, ge- scheed van Denderhautem, zeer gemakkelijk voor het vervoer langs den sleenvveg. Gewone kondiliën en lijd van betaling miis borg VEND1T1E VaN te Aalst-Mijlbeek. De Notaris DE GHEEST, le Aalst, zal op Maandaa 7 Februari 1887, te beginnen ten 12 ure stipt te middag, in het openbaar ver koopen, te Aalst-Mijlbeek EerslIn hel Buitengoed van M Camiile De Scbaepdryver, aan de Borgemeerschen A 3«' koopen Eiken, Esschen, Kastanjen en Zeilingen Schaarhout, dienstig voor banden, dekroeien en boonstaken- B. 80 koopen Snoei, dienstig voor erwtrijs. C. 50 koopen grof gekloven droog Brand hout voor de bakkers. En ten tweede Op liet Buitengoed van de EE PP. JcsuTien in de Langeslraat 20 koopen schoonen Boomsnoei. Gewone kondiliën en lijd van betaling, mits stellende goede en gekende borge. Bij uitscheiding van bedrijf en woonstverandering. De Sekretaris V.-G. BLONDEEL te Impe, zal door 'l ambt van Deurwaarder VAN MUYLEM te Aalst ten woonste van d'heer Polydore Scbollaert te Impe, op Maandag 24 Januari 1887, 0111 9 ure voor middag openbaarlijk verkoopen A. Alle de meubelaire voorwerpen, landbouwersalera en een volledig herberg- gerief. B. Een volledig smisalem ;alsaambeeld, ijzeren waterbak,blaasbalg,2 groote vijzen met banden, pluoibank. groote slijpsteen, 5 moerplaten met tappen, boormachien, voorhamers, rijhumers en handhamers, 2 schoone trekkers.pikk» u,hoefijzers,ijzeren platen, het handgereedschap, eene groole hoeveelheid oudijzer enz., enz. Allesop tijd van betaling mits borgstel ling- OPENBARE VERKOOPING VAN eene schoone en welgelegene te Sinl-Lievens Hautera. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen open- baarlijk verkoopen Eene schoone en welgelegene behuisde en bebouwde Hofstede te Sl Lievens-Hau- tem, aan hel dorp. groot 49 aren 60 cent. sectie B N* 581 582a 384a en 385. In ge bruik bij d'heer Perreman-Lauwaert. Gebracht op fr. 6100.00. Derden en laatsten Zitdag. DONDERDAG 3 FEBRUARI 1887. Telkens om 3 uren namiddag ter herberg van d' heer Petrus baens-De Strooper, recht over de Statie te Erpe-.Meire. OPENBARE VERKOOPING van goede te Lede. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met gewin van palmslag openbaarlijk verkoo pen 1* 15 aren 40 cent. Land, op het gehucht aan den Smesweg, Sectie l» N° 723. 2e 8 aren 61 een. Meersch, gelegen als - voren. 5e 59 aren 97 cent. Land, op het Beek- veld aan de koningsbrug, sectie E N° 86. 4® En 6 artn 44 cent Lochling, op den grooten kauler, genaamd den Dolepul, sectie C N° 92. Instel 25 JanuariVerblijf 8 Februari 1887. Telkens om 5 uren namiddag ter herberg 0 Db Botermarkt» bij d'heer J. Timmerman, te Lede, dorp. 1. I De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op maandag 7 Februari 1887, te beginnen OPENBARE VERKOOPING van eene goede Ie Erpe, Coltemkauter. De Notaris EEMAN te Erpe, zal met gevrii van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen EENIGE KOOP Eene goede partij Land, gelegen te Erpe, op den Coltemkauter, groot 21 aren 80 centiaren wijk C, deel van nummer 215 van het kadaster, palende ten ooste de erven De Brueckerals ge bruiker, ten zuide den heer Beukens, ten wests Benendictus Van Landuyt en ten noorde de Cauterbaan, Laatst gebruikt geweest door M, Benoit Vaa Landuyt, te Erpe. Onmiddelijke ingebruiktreding, ZITDAGEN Instel, donderdag 27 Januari eg- Verblijf, donderdag 10 Februari Telkens om 4 ure van den avond, ter herberg De Vlasbloem, gehouden door den haar K.-L. De Landtsheer, te Erpe, aan het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van schoone nieuwe gebouwd# te Aalst-Mijlbeke. De Notaris EEHAN, te Erpe, zal namens wieu het behoort, met gewin van palmslag ai gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eenen Eigendom met de er op slaande 7 Werkmanshuizen, geslaan en gelegen te Aalst- Mijlbeke, nabij de Moorselschebaan en bet Slachthuis, groot 4 aren. palende ten ooste den volgenden koop, ten zuide de erven Bao- kaert, ten weste de W' Van den Steen en den grond der stad Aalst, en ten noorde Mijnheer Fievet-Nooy. Ingesteld fr. 3140. Tweede koop. Eenen Eigendom met de beropstaande T Werkmanshuizen, gestaan en gelegen le Aalst- Mijlbeke. nabij de Moorselschebaan en het Slachthuis, groot 5 aren 55 centiaren, palende ten ooste Mijnheer Fievet-Nooy, ten zuide de erven Backaert, ten weste koop een en tea noorde voornoemde heer Fievet-Nooy. Ingesteld fr. 3500, Deze twee eigendommen zijn afgeschetst op bet grondplan bij gedrukte plakbrieven, opge maakt door den landmeter den heer Josse Arents, te Aalst. Derde koop. Een nieuw gebouwd Huis, zijnde eenei winkel en herberg, geslaan eu gelegen te Aalst-Mijlbeko, aan den ouden Dendermond- schensteonweg en Bolleweg, bekend bij ka daster wijk D, deel van nummers ^03aen903«, om"TuVên'voórmicidag," openbaariijk "ver- komende van de eene zijde aan de erven den heer August Van de Meersscbe, van de Koopen andere zijde aan koop 4, van achter aan den heer Karei Ongena, en langs voren aan da Ingesteld fr. 3260. 84 koopeu schoone zware Kanada boo- 1 men te Aalst-Mijlbeke aan de peerdekens- jira'at"" straat, 33 koopen zware Kanadas te Moor- sel, kattenbroeck aan het hof van sieur Petrus Merkx, eenen schoonen Eik te Moorsel kokstraat, 5 schoone Kanadas en 2 koopen Kruithoornen te Moorsel dorp, aan het huis bewoond bij Fruos Vanden Berghe smid en 40 koopen schoone eiken en andere hoornen te Moorsel waver, op de waverhaag. De verkooping zal geschieden in het voorschreven order. Studie van MerMOONENS, Nota ris te Sl Lambrechts-Woluwe. Maandag 24 Januari 1887, om 12 ure 's middags, ter ht-rberge van M. Eduard Smets, tegenover de Kerk, te Slockel on der S' Pieters-Woluwe, openbare verkoo ping van 179 koopen Eiken, Beuken, Esschen, Olmen, Eschdoornen (erabelen of plaunen) Dennen (dienstig voor rijbalken, kepers, hopstaken, haagstokken en brand hout) Schaarhout en Sleun, op Stockel- hosch en onder Wezembeek, Sl Lam- breebts-en S* Pieters-Woluwe. Schatbillellen zijn te bekomen ter studie van genoemden Notaris MOON ENS en bij den boschwachler P. De Craen, te Stockei, die de koopen zal aanwijzen. OPENBARE VERKOOPING van te Erembodegem. De Notaris DE SMET, verblijvende te Erem bodegem, zal ten overslaan van den heer Vre derechter des kantous Herzele,en tertusscben- komst van Meester Victor DE GHEEST, Notaris te Aalst, in het openbaar verkoopen, de. vol gende goederen, nagelaten door Felix Arys, te weten GEMEENTE EREMBODEGEM. Eerste koop. Een perceel Land, op den Zwalmkauler, groot 16 aren 73 centiaren, ge kadastreerd wijk B N* 835e, met eene grootte van 16 aren 7u centiaren, palende ten ooste aan den weg, ten zuide aan den Notaris De Smet, ten weste aan jufvrouw de weduwe Verhegge, teu noorde aan Franciscus Goeman en anderen. Gebruikt geweest door Felix Arys. Tweede koop. Een perceel Land, op het Hageveld, groot 24 aren 86 centiaren, gekadas treerd wijk A N° 510a, met eene grootte van 25 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan Ber- nardus De Witte, ten zuid6 aan Henricus Ver- geylen. ten weste aan de baan, ten noorde aan de kinderen Van de Maele en de kinderen De Coninck Gebruikt geweest door Felix Arys. Derde koop. Een perceel Land, op het Lcltersveld, groot t6 aren 18centiaren, geka dastreerd wijk A N* 2578 met eene grootte van 14 aren 10 centiaren palende ten ooste aan de weduwe Van Oudenhove, ten zuide aao Petrus De Bolster, ten weste aan den heer doktor, Verleysen, ten noorde aan de weduwe De Co ninck Gebruikt door Fidelis De Nil. Vierde koop. Een perceel Meersch, in de Avondels. groot 2'1 aren 74 centiaren, gekadas treerd wijk A N" 1876c, met eene grootte van 23 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Joannes-Baptist Vander Burghl, ten zuide aau de weduwe Jacob, ten weste aan den Dender, ten noorde aan Augustus Lievens. Gebruikt door Felix Boterbergh. Vijfde koop Een perceel Land, op den Kattenbroek, groot 50 aren 45 centiaren, geka- j dastreerd wijk A nummers 712, 713 en 714 met eene grooite van 47 aren 9ü centiaren, pa lende ten ooste aan Ludovicus Nelis en Joannes Verleysen, ten zuide over den voetweg aan verscheidene, ten weste aan den Armen van Aalst, ten noorde aan Leo Van den Hende. Gebruikt door Benedictus Michiels, ZITDAGEN Instel, Maandag 31 Januari ,Rft7 Verblijf, 7 Februari Ten 2 ure namiddag, ter herberg genaamd DE VIER WINDEN, bij den beer Louis Ver leysen, le Erembodegem, aan de Kerk. Alle inlicbtiogeu zijn te bekomen ter kanto ren van bovengenoemde Notarissen DE SMET eu DE GHEEST. Bewoond door den beer Joannes Yan da Meerssche. Vierde koop. Een nieuw gebouwd Huis, neven voorgaai- de, geslaan en gelegen le Aalst-Mijlbeke, aai den oudeo-Dendermondschensteenweg en Bol leweg, bekend bij kadaster wijk D, deel vai nummers 9o3b en 9o3c. komeude van de eene zijde aan koop 3, van de andere zijde aai koop 5, van acntor aan den heer Karei Ongeaa en langs voren de straat. Ingesteld fr. 1120.00. Bewoond door den heer Karei-L. De Bra bander. Vijfde en laatste koop. Een nieuw gebouwd Huis, neven voorgaan de, gestaan en gelegeu te Aalst-Mijlbeke, aai den ouden-Dendermondschensieenweg en Bol' leweg, bekend bij kadaster wijk D, deel vai nummers 9u3b en y03c, komende van de eena zijde aan koop 4, van de andere zijde aau dea heerAmand De Loose en langs voren aan de straat. Ingesteld fr. 1040.M Bewoond door den heer Jan De Meetor. ZITDAGEN Instel, Maandag 10 Januari ,,g7 Verblijf, Maandag 24 Januari Telkens om 3 ure nanoen, ter herberg vaa den heer L1VINUS MOORTGAT. te Aalat, Var- kensmarkt. OPENBARE VERKOOPING VAN te Impe, Molenhoek. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wiai bet behoort en met gewin van palmslag en ga lagen, in hel openbaar verkoopen Eerste koop. Een gebouw dienende voor schnur en stal. een deel lochting, gestaan ei gelegen te Impe, wijk Molenboek, groot vol gens meting 15 aren 50 cent palendeten oosta koop 2. ten zuide en ten weste de erven Schoe- kaert en Donatus Mattbys, en ten noorde dea steenweg naar Eruudegem. Tweede koop. Een Woonhuis met Loch ting, gestaan en gelegen te Impe, Molenbeek, groot volgens meting 15 aren 70 cent. palende ten ooste koop 3, ten zuido de erven Schoe- kaert. ten weste koop 1, en ten noorde dei steenweg naar Erondegem. Derde koop. Een Woonhuis, Boomgaard en Land, gestaan en gelegen ie Impe, Molei- hoek, groot volgens meting 21 aren, paleude ten ooste koop 4. lenzuidedeerveuSchockaert, ten weste koop 2, en ten noorde den steenweg naar Erondegem Vierde en laatste koop. Een Woonbaia, Boomgaard, 1 and en Meersch, gestaan en gele gen le Impe, Molenhoek, groot volgens meting 29 aren, 80 cem. palende ten ooste de Molen straat, ten. zuide bomiDicus Van Caelenbergh, ten weste koop 3, en lea noorde den steenweg naar Erondegem. Gebruikt door den heer Polydoor Sohollaert en anderen. 1887. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 18 Januari Verblijf, Dijnsdag 1 Februari Telkens om 3 ure van den avoDd, ter herberg genaamd ue Leeuw van Vlaanderen. ga houden door den beer Polydoor Sahollaert, la Impe, Dorp.

De Denderbode | 1887 | | pagina 3