VENüITlL WOONHUIZEN Leonard Stalpaert, Huis te huren terstond Aan de ViislciiavrnilzDllcii. Vastenavond 1887. BERICHT. goede Zaailanden en Meerscli, PARTIJ LAND Gemeente Denderhautem. KASSEI WEB li EX. Overjarige Paodeu. De verongelukte was deserteur van bet belgiscli leger en slechts 21 jaren oud. Dit drama heelt aan beide zijden der grens eene levendige ontroering te weeg gebracht. De franschc en duilsche peerden- koopliê doorloopen geheel de Ardennen- streek om aankoopen te doen aan zeer redelijke prijzen De dieren worden ver- i zonden naar Metz, Trier, Thionville, i Luxemburg, Nancy, enz. I HOLLAND. Wij lezen in een hollandsch blad Het kapitale landgoed Oosden, te Roermond, is over eenige dagen weder in publieke veiling gebracht. Het bracht nu, met de daarbij beboorende uitge strekte bouwlanden, enz., de som van 597,920 gulden op. Voor de twee daarbij behoorende hofsteden werd enkel 21,000 gulden geboden. Bij eene vorige veiling is voor het geheele 100,000 gulden meer geboden, doch het werd toen niet gela ten Uit Buinerveen, in Nederland Als een bewijs hoe sommige menschen aan het oude gehecht zijn en van het nieuwe niets willen weten, kan men van hier melden dal de landbouwer II... nog altijd inde oude olielamp raapolie brandt en van petroleum en petroleumlampen eeneu volslegen afkeer toont. Zijne wederhelft stemt in deze meening met hem volko men overeen. De beide oudjes willen dat gevaarlijk goedje, de petrolie, volstrekt niet in hun huis hebben. FRANKRIJK. Vreeselijk ongeluk. In de stoomweve rij Hugeur, te Condé sur-Noireau, welke electrisch wordt verlicht had verleden vrijdag een droevig ongeluk plaats. Op het oogenblik datde werkuizen wer den verlicht, wilden twee werkliê eene tafel in gang zetten, boven welke de elek- tneke draden zijn aangebracht. Nauwelijks hadden zij met hunne han den het toestel aangeraakt of, als door den bliksem getroffen werden zij met on- menschelijke kracht ten gronde gewor pen de gansche lading elektriciteit was in hun lichaam gedrongen en had hen op den slag gedood. Een aardig nichtje. Een moord, waarvan de drijfveer eene onbeduidende zaak is, heeft de gemeente Saint-ïhoiné, departement der Ardêche, in opschudding gebracht. Er was een geschil ontstaan tusschen de 75 jarige weduwe Rocher en haar neef Crespis, 'aangaande het verdeelen van een varken dat zij gemeenschappelijk had den opgebracht. Ten slotte trok de wedu we Rocher haar neef voor 't gerecht. Woedend begaf de vrouw Crespis zich ten huize van hare tante, greep haar vast bij de keel en verworgde haar. Daarna deed zij haar een koord om den hals en hing het lijk aan een balk om aan een zellmoord te doen gelooven. Een gebuur, die echter de ruzie en het gevecht had gehoord was den maire en de gendarmerie gaan verwittigen. Een onderzoek werd ingesteld en weldra kwam de gansche waarheid aan het licht. De vrouw Crespis is slechts 21 jaar oud. Eene burgerlijke begraving. Over eeuigen lijd deed een landbouwer van Puybeauu, met name Franciscus Randon- naud, een der hevigste voorstanders van he» Vtij Gedacht zijnen schoonvader burgerlijk begraven. De vi'ijdenkei s kwamen van alle kanten maar deze 'plechtigheid gestroomd, want .zelden washnn eeneschoonerebetooging, een beter gelukt Jijkfeeslje te beurt geval len. Nochtans, eenigen dagen na de burger lijke begrafenis van den schoonvader, kwamen er zonderlinge geruchten in omloop. De ongelukkige grijzaard was op de spoorbaan gevonden geweest,een trein was over hem heengereden en had hem letterlijk onthoofd. Men dacht eerst aan eene zelfmoord maar de rampzalige had toch geen de minste reden om zich onder de wielen eener locomotief te werpen.... Dit alles kwam verdacht voor het ge recht bemoeide zich met de zaak en wel dra bekwam men de verzekering dat Randonnaud, de man van hetVrij Ge dacht zijn schoonvader verwurgd had, en daarna liet lijk was op den ijzeren weg gaan leggen om de kwade vermoedens van hem af te keeren. Hel ongelukkig slachtoffer had zich, toen zijne dochter met Randonnaud trouwde, het vruchtge bruik voorbehouden van de helft der goederen welke hij aan zijne dochter als bruidschat geschonken had hieruit volg de gedurig twist, en Randonnaud had meermaals verklaard dat zijn schoonva der te lang leefde. Den 4 januari laatsteden verscheen de vrijdenker Randonnaud voor het assisen hof en werd veroordeeld tot 20 jaren dwangarbeid. Spijtig,... voor het Vrij gedacht Randonnaud zal nu geerie burgerlijke be gravingen meer kunnen inrichten, noch op het graf der vrijdenkers declameeren over de c ontvoogding des menschelijkeu geestes en andere schoonheden van het Vrij Gedacht. Te Marquillies, bij Rijssel, werd Maandag eenebloedige misdaad gepleegd, Een dronkaard, de genaamde Danel, in twist geraakt met twee lotelingen, de ge broeders Jules en Henri Cousin, wierp zich eensklaps met eeneu dolk op hen en bracht hen zulke gevaarlijke wonden toe, dat Jules op de plaats stierf en Henri stervende werd weggebracht. Danel moest uit de handen der woedend menig te, die hem aan eene lanteern wilde ophangen, gesleurd werden door de po litie. Hartroerend drama. Een jong soldaat van hel 89® linie, liggende in de kerzerne Chateau d'Eau, te Parijs, pleeg de dezer dagen eenen zelfmoord onder buitengewoon dramatische omstandighe den. Eenige soldaten stonden voor een bazar in de buurt der kazerne toen een hunner, de genaamde l>., zich al spelen de meester maakte van een notaboekje, hoogstens ter weerde van 10 centiemen. Had men dit bespeurd, werd D. door zijne makkers verraden In alle geval, 's andersdaags 's morgends, ten 8 ure, kwam een koporaal den jongen aankon digen dat de kapitein, kennis hebbende van den diefstal, hem 8 dagen gevange nis had opgelegd en hij waarschijnlijk voor den krijgsraad zon moeten verschij nen. Maar, ik heb niet gestolen riep de ongelukkige uit, die al weenend den kaporaal naar de gevangenis volgde. Daar gekomen wilde de kaporaal de deur openen, doch D. van dezen oogen blik gebruik makende, liep naar eene venster en sprong ter hoogte der tweede verdieping naar beneden, terwijl hij de soldaten die hem achtervolgden toeriep Vaarwel, vrienden, vaarwelik ben geen dief! De ongelukkige viel eerst op een gas- lanteern vanwaar hij op de slraatsteenen terugbotste. Met verbrijzelden schedel en gebroken armen en been en werd hij opgenomen en naar het militair gasthuis gebracht. Alvorens le sterven vroeg hij om nog eenmaal zijn kapitein te mogen spreken. Deze officier voldeed aanstonds aan het verlangen. Toen zegde de eerlijke jongen dat hij onwillekeurig het boekje in den zak ge stoken had hij had een pint wijn meer dan naar gewoonte gedronken. Doch liever dan voor een dief te moeten door gaan, had hij verkozen te sterven. Kapitein, vroeg hij ten slotte, zeg toch dat ik onschuldig ben, dan zal ik j ten minste gerust mogen vertrekken. j De officier, wiende tranen in de oogen stonden, drukte de beide handen van den soldaat, die eenige minuten later den j geest gaf. D....was van Rouaan afkomstig. Van j de klas van 1882 moest hij dit jaar in vrijheid gesteld worden. Een slimme beenhouwer. Als ooit een beenhouwer bestolen wordt, dat hij i dan hel voorbeeld volge van M., been- houwer, rue de Br ét ague, te Parijs, Sedert eenigen tijd zag deze dagelijks prachtige stukken vleesch van zijne uil- stalling verdwijnen, zonder dat hij wist waar zij henen trokken. Daar kreeg de man een geestig ge- j dacht. Hij legde een overschoon stuk j vleesch in zijne uitstalling, maakte er op onzichtbare wijze eene dunne koord aan i vast, betrekkelijk lang en op een bobijn gerold. Toen verschuilde hij zich met zijne gasten. Rond half zeven, zondag morgend, zagen zij een slecht gekleed man uit de rue Debelleyne in de rue de Brélagneko- men.Aanden winkel van M. bleef hij staan, zag binnen en niemand ziende, nam hij het schoonste stuk vleesch op de schouder en ging er meê op den loop. Op het gerucht van het ontrollen der bobijn, schoten M., en zijne gasten bui ten, doch de man was reeds uit het ge zicht. Zij hadden echter alleen de koord te volgen, en zagen weldra den dief, die hen spoedig in de handen viel. Zegt nog dat die M. geen slimme been houwer is DUITSCHLAND. Waar is de grens Te Widersdorf in Weimar loopt de grens midden door een partikulier huis en wel door'het forneis, zoodat het wel gebeurt dat de koffie in Altenburg en de aardappelen in Saksen werden gekookt. In een naburig dorp loopt de grenslijn door den stal en de koeien eten te Altenburg en.... verteren haar voedsel in Saksen. ITALIË. Barbaarsche zelfmoord. Een gruwe lijke zelfmoord werd voor eenige dagen te Cakanissetta op het eiland Sicilië, door een jongeling gepleegd. Na zijn geheel lichaam met peirool te hebben ingewre ven en in brand gestoken, nam hij een revolver en schoot dezen af. Terwijl de vlammen zijn lichaam als 't ware roosterden, ging hij voort met schieten. Toen de buren in zijne kamer kwamen, was de jongeling reeds deerlijk verminkt. Na eenige minuien bezweek bij ouder de gruwelijkste pijnen. De oorzaak van deze daad is onbekend. ENGELAND. Wees dan al eigenaar Is het wreed van in Ierland pachter te moeten zijn, liet is ook niet plezierig er eigendommen te bezitten. M. Jhon Rae, landeigenaar in het graaf schap Killarney, geen penny meer uit zijne landerijen kunnende trekken, welke de eenige bron van zijn ingekomen waren, heeft gevraagd te worden opgenomen in een liefdadigheidsgesticht te Killarney. Over een twintigtal jareu braoh ten de eigendommen van M. Rae hem jaarlijksch 15,000 fr. op. Eene kostelijke uitvinding. Een man die de zegeningen bekomen zal van al M. papas der wereld, is zeker wel een de Dimoline, die eene stilzwijgende piano heeft uilgevonden. Deze geniale uitvinder past ?an het klavier een stelsel toe, zoo eenvoudig als goedkoop, welke aan de beginnelingen zal toelaten zich naar har telust te oefenen, door hel geluid van het speeltuig te brengen tot een minimum dat liet slechts op eenige meters hoorbaar is. Men kan het stelsel toepassen op elke piano neemt men het weg dan geeft zij weer het volle geluid. Het is Cassel's Family Magazine, die ons dat verblijdende nieuws meêdeelt men vergeet echter het adres meê te deelen van den uilvinder. Schandelijke speculatie. Men ver zekert dat een beursspeuculant te Londen aan een blad 2000 pd. st. (50,000 frJ heeft betaald voor bet plaatsen van een schrikaanjagend artikel, hetgeen de beurs lager stemde. Men meent dat deze oneer lijkheid aan den speculant een winst van 50000 pd (1,250,000 fr.) heeft bezorgd. Ongelooflijk. Een verschrikkelijke moord is te Palmyra, in Burlington Coun ty, gepleegd, die eerst tien dagen na de daad aan 't licht is gekomen. William Ag- new en zijn vrouw Luzzie woonden in een klein buis en verdienden hun brood, de man door in den omtrek kleine her stellingen ie doen, de vrouw door uit wasschen te gaan. Beiden waren aan den drank verslaafd en kregen op den 23 januari lestleden, onderden invloed van den drank verkee- rende, twist Agnew nam een stoel op, waarmeê hij zijne vrouw zoo geducht op het hoofd sloeg, dat zij dood neérviel. Hij nam het lijk, legde het op hel bed en ging verscheidene nachten naast het lijk op hetzelfde bed slapen, terwijl hij des daags geregeld uitging om zijne karweit jes te verrichten. Een der familiën, voor wie de vrouw gewoon was te wasschen, was het ge zin van konstabel Horner, die verleden donderdag zich naar de woning begaf, bij afwezigheid van Agnew, de deur open brak en tol niet geringe onsteltenis het j lijk te hed vond liggen. Agnew, die juist j op weg naar huis was en den konstabel j in liet gezicht kreeg, sloeg spoedig een anderen weg in, ging op den loop, doch j werd door den konstabel achterhaald en voor den politierechter gebracht, aan wie I hij een volledige bekentenis deed. RUSLAND. In de russische gevangenis to Odessa, zijn 7 nihilisten opgehangen 10 staan I te Wilna te recht wegens moord ge- i pleegd op eenen kolonel 200 andere werden onlangs naar Siberiën in balling- schap gezonden. VEREENIGDE-STATEN. Door een orkaan te Laserna (Amerika) i werd een boom, waaronder een aantal menschen waren gevlucht, geveld 9 werden gedood, 12 gewond. Groote spoorwegramp. Een tele gram uit New-York. 5 februari, meldt Nabij While Bivir Junction, het punt van samenkomst der Boston and Lowell, Biverspoorwegen in den staat Vermont, heeft een spoorwegongeluk plaatsgehad, waarhij een vijftigtal menschen den dood moeten gevonden hebben. Nadere bijzonderheden.) Eene vreeselijke ramp had zaterdag morgend plaats te White river op den spoorweg vanBostori naar Montreal. Een sneltrein met 80 reizigers, die bij na allen de vaslenavonddageu te Montreal gingen bijwonen, had even de statie van White-river verlaten, toen het breken van een der rails het orilriggelen van den trein voor gevolg had. De lokomotief, de goederen-en de postwagen vervolgden hunnen weg, ter wijl de leste rijtuigen van eene hooge brug in de White-river vielen. Deze rivier was met eene dikke ijskorst bedekt. De rijtuigen hoopten zicli tiier op een en. tot overmaat van ongeluk, brak er vuur uit. Er waren een overgroot aantaldooden slechts een 40tal personen konden gered worden en nog hebben zij meestendeels zulke verwondingen bekomen dat voor velen geen hoop op redding bestaat. Aangaande de groote spoorwegramp de Hollybrug, over de White River, ver nomen wij nog de volgende vreeselijke bijzonderheden Men vond verkoolde overblijfsels van menschen midden van klompen gesmol ten metaal eri gloeiende ascb. Alle hulp kwam veel te laat, daar de naaslbijgele- gen huizen tien kilometers verwijderd zijn zoodat velen, die door het afwerpen van hinderlijke kleedingstukken. door de vensters der rijtuigen konden uitkomen, in de bittere kou omkwamen. De onkennelijke overblijfsels van 40 lijken werden bijeenverzameld het aan tal dooden wordt echter op 60 geschat, diegene niet meêgerekend die, door het breken van het ijs, in de rivier verdron ken. Op 't oogenblik van het onheil heersehte eene vreeselijke koü niet meer dan 50* onder nul. Deze is de schrikkelijkste ramp welke ooit op de amerikaansche spoorwegen voorviel, zegt de New-York Ilerald. Bezoek in Europa. Den 2 juli nan s', aande zal de Gate City Guard van Atlan ta, staat Georgia, zich inschepen te New- York op een der booten van de Bed Stare Line, om de voornaamste steden van Europa te bezoeken. De Gate City Guard is een regiment van keurtroepen, die door den franschen mi nister van oorlog tijdens de feesten van Yorktown werden opgemerkt. Generaal Boulanger wist hen over te halen te Pa rijs de revue van 14 juli le komen bijwo nen. Deze soldalen, die eene schoone wit en blauw gekleurde uniform dragen, zullen te Antwerpen ontschepen. Koning Leopold zal hen te Brussel ontvangen Den 13 Juli worden zij te Parijs ver wacht. Na de nationale feesten bezoeken zij Zwitserland en Italië om dan naar Londen de amerikaansche tentoonstel ling te gaan bijwonen. Ten slotte komen zij terug naar Ant werpen, vari waar zij naar hun vaderland vertrekken. De Gate City Guard zal van haar mu ziekkorps vergezeld zijn. PERZIË. De Shah van Perziën, heeft den invoer in zijne staten verboden van pijpen met zijne beeltenis op. Ziedaar een vorst die voorgeeneti pijpekop wil doorgaan. AUSTRALIË. Door wilden opgeëten. Volgens be richt uit Apia (Gilbert eilanden,) van 13 december, heeft een transport van australische arbeiders, welke van Apia naar Malaita, een der Salomon-eilanden- na afloop van hun werk-kontract terug, keerden, de geheele bemanning van het vaartuig versmoord en opgeëten en het schip geplunderd. De kapitein en de stuurman waren te Apia woonachtig en laten vrouweu en kinderen achter. Bucharester leening van I860. ten sterfhuize van i'luirles-Louis Ovyeliuan, te BAARDEGEM. De Notaris DE «HEEST verblijvende te Aalst, /.tl op Donderdag Ie Februari 1887, ten j R ure 's morgens, ten slerl'huize van Charles- Louis Creyelman, te Llaardegem, gehucht Elder- bcrg, overgaan tot de openbare verknoping van do voordorpen aldaar te bevinden, beslaande voornamelijk in liuismeubelen en gerief van Huishouding, Landi.ouwersalem, Aardappelen, gedorschtu Kooro. Strooi, Mest, 2 Melkkoeien, vet Kalf, Geil en Kiekens. Op gewone kondiliën en voor de koopen bo ven de vijf franks, tijd van betaling mits stel lende goede en gekende borge Het Hoornvee zal verkocht worden ten 1 uur nanoen stipt. plaats had. zijn de bijzonderste prijzen gewonnen door de volgende nummers Serie 4909 N° 51 fr. 25000 a 4334 98 3000 1738 95 1000 2180 98 1000 U 2358 80 1000 4405 a 70 1000 7174 45 1000 a 196 a 43 500 2197 a 99 500 3021 93 500 3031 t 13 500 3362 4 500 4491 4 46 500 4909 45 500 5325 63 500 a 5868 29 500 a 6693 59 500 OPENBARE VERKOOPING van 2 nieuwe te Aalst-Mijlbeke. .Iloerselccliebaan. De Notaris Eeman le Erpe, zal namens wicn het behoort met gewin van palmslag en gela gen, in het openbaar verkoopen Eecste koop Een nieuw gebouwd huis met viireiu, zijnde een winkel, herberg en BROODBAKKERIJ met lochling en meersch, ge staan en gelegen le Aalst Mijlbeke, aan de Moorselschebaan, groot 8 aren, palende lea ooste jufvrouw Podevyn, ten zuide de rede en daarover Joseph De Quick, ten wesle de vol gende koop en ten noorde de Moorselscli6baau. Bewond en gebruikt bij den eigenaar beer Joannes-Baptist De Pauw. Tweede koop. Een woonhuis, gestaan en gelegcu te Aalsl-Mijlbebe, aan de Moorselsche baan, groot 2 aren, palende te ooste eu ten zuide koop een, ten wesle de erven van Mijn heer Borreman en ten noorde de Moorselsche baan. Bewoond en gebruikt door den heer Casimir Van de Perre. Volgen de nummers uilbetaalbaar met J 100 en 50 fr. Uitbetaalbaar 5 meert aanstaande. Wilt gij uwe familiezaken spoedig en j goedkoop vereffend hebben, wendt u dan tot den Zaakhandelaar in de Esplanadestraat, N° 26, te Aalst; hij gelast zich met alle schrijfwerk, het verelfenen van nalatenschappen, hel op- siellen van akten, kontraklen en verhurin gen, aangiften van nalatenschap, verzoek en smeekschriften, het vernieuwen van hypolhekaire inschrijvingen, den aankoop en verkoop v»n onroerende goederen, het besturen van goederen, het doen van ont vangsten, het opzoeken van erfenisgerig- tigheden, enz. Als gewezen handelaars-en notarisklerk, verhoopt hij, door zijne belanglooze en deftige handelwijze, bij het geëerd publiek op een goed klientschap le mogen reke nen. uitmakende den hoek der Vischmarkt en Oude Graanmarkt. Zich te bevragen bij de W® De Wit, in Het Gulden Hoofd, te Aalst. Geene gemaskerde personen zullen toege laten worden gedurende de Vasleuavonddagen, ter herberg De Oude Posterij Nieuwstraat, bij Petrus Sergeant. BERICHT. Gedurende de Vasteuavonddagen zullen gee ne gemaskerde personen toegelaten worden ter estaminet Si-Rochus, aan de Hoofdkerk alhier. «uibert-Van llolle, Gareel-Zadel- en Riemmaker. laat aan het geëerd publiek weten als dat hij van woonst veranderd is, Molen straat N° 36. sedert I Februari 1887. Hij beveelt zich aan de gunst van eenieder. nieuwe Tilburij zich te bevragen bij M Frans De Motte, Concor dia Sotlegem. OPENBARE VERKOOPING VAN TE EEDE De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met gewiu van palmslagen en gelagen openbaarlijk verkoopen 1. 22 aren 22 cent. Land te Lede. Groo- ten Kauler, in den Haak, sectie C N" 124, 125 en 126. In gebruik bij Benoit De Schryver. 2. 11 aren 50 cent. Land gelegen alsvo- rens, sectie C N° 127b, 128b en 129b. lngebruik bij Franciscus Pel. 3. 18 aren 40 cent. Meersch te Lede, in den Rijmeersch, sectie C N° 529. On- verpacht. 4. 40 aren 15 cent. Land te Lede, in de Boschstraat genaamd de Drooge Weide, sectie B N° 284. lngebruik bij J. B. Abbeloos. 5. 20 aren 40 cent. Land te Lede; op den Kleinen Kauler, sectie B N° 158b. lngebruik bij Joannes De Cremer. 6. 7 aren 89 cent. Land te Lede, op den Grooten Kauler, sectie C N° 390. lnge bruik bij Constant Smekens. ZITDAGEN Woensdag 16 Februari en 2 Meert 1887. Telkens om 3 uren namiddag ter afspan ning «De halve Maan» bewoond bij den heer Charles Saey, te Lede, Dorp. Instel, Maandag 14 F b f 1887 Verblijf, Maandag 28 *ebruar' >887- Telkens om 4 ure van don avond, ter herberg DE WINDMOLEN. gehouden door den heer Joannes Baptist Ue Pauw, te Aalst-Mijlbeke Moorselschebaan. OPENBARE VERKOOPING van eene goede te Erpe, l'olteiukauler. De Notaris EEMAN te Erpe, zal met gewin van palmslag en gelagen, m het openbaar ver koopen EENIGE KOOP Eene goede partij Land, gelegen le Erpe, op den Cotlemkaulcr, groot 21 aren 80 centiaren wijk C, deel van nummer 215 van bet kadaster, palende ten ooste de erven De Bruecker als ge bruiker, ten zuide den heer Beukens, ten weste Beneudictus Van Landuyt en ten noorde de Cauterbaan, Laatst gebruikt geweeet door M, Benoit Van Landuyt, te Erpe. Onmiddelijke ingebruiklreding, ZITDAGEN Instel, donderdag 27 Januari Verblijf, donderdag 10 Februari 1887. Telkens om 4 ure van den avond,terherberg Dc Vlasbloem, gehouden door den heer K.-L De Landtsheer, te Erpe, aan het Dorp. Proviutie Oost Vlaanderen. OPENBARE AANBESTEDING van en levering van materialen, uitte voeren aan de Buurtwegen dragende de nummers 5, 6, 9, 11, 12, 1S, 32, 39, 47, 51 en 52,op eene leng te van 5200 mcteis en 3 breedte. Het College van Burgemeester en schepenea der gemeente Denderhautem, maakt bekend, dal gelijkvormig aan de beraadslaging van den Gemeenteraad in date 10 December i88s, be hoorlijk goedgekeurd er op 24 FEBRUARI 1887, om twee ure namiddag, ten Gemeente- huize alhier, zal overgegaan worden lot de toewijzing op afbod en bij middel van omslo- tene aanbiedings biljetten, der werken hierbo- zen aangeduid en waarvan den begrootings- slaat stijgt Ier som van fr. 14,700, De aanbiedings biljetten op zegel, zullen moeten behelzen 1" De naam, voornamen, be roep en woonplaats des ondernemers 2* Verbintenis van de aangehaalde werken uil le voeren cp den voel van den begrootings staat, mits eene som uil te drukken in volle letters 3» Aanwijzing van een persoon, dieneode voor borg, welke al de voorwaarden bezit vermeld bij het artikel 2018 van hel Burgelijk Wet boek. De aanbiedings-biljetten zullen ontvangen worden tol 2ii Februari 1887, degenen nog- thans, welke op voorhand niet zouden toege komen, zijn zullen mogen nedergelegd worden op het Bureel lol het oogenblik bnpaald voor de opening der aanbieaings-biljclten. Voor nadere inlichtingen, kunDen de onder nemers kennis nemen van den begrootings- staat, van bel kohier van lasten, van de plans en andere daartoe betrekkelijke siukken, be rustende op het Gemeente-Secretariaat alhier. Denderhautem, 1 Februari 1887. DOOR HET COLLEGE De Sekretaris,' De Burgemeester, C. L. ROELANDT. A.-F. UYTTENH0VE. Berg van Bermhertigheid der stad Aalst. 0.'EN BARE VEND1TIE VAN op Donderdag ÏO Februari 1&&7, om 1 ure nanoen. Veikooping van de over hunnen lijd staande panden der maanden October, November en December 1885.

De Denderbode | 1887 | | pagina 3