Société anonpne La Linière Alostoise, Alost. Rasculen en Gewichten. Handelsrechtbank van Aalst. D El M DIKDODE, Eerste Communie, BERICHT. lyerarideriitjt van Wnonst. Huizen te huren HOFSTEDE, Bouw-en Hofgrond, TE KOOP Huis te huren terstond i e hïïiVex. Jaarlijksche Veuditie sparren Hoppeslaken, POUTRELLES, HO PP ESTA K E N 50 koopen goed geteerd Mest EENE BEHUISDE HOFSTEDE Meubelaire Venditie. HUISMEUBELS Mest. Koei- en Paarden mest, Beste kwaliteit Klaverzaad Zij werden beiden in hechtenis genomen en j nu bleek het dat het boek en do zak in wezen lijkheid niets anders waren dan dyiiamietbom men. Ken derde student, een Donkazak, welke met de twee eerste in een theehuis nabij het Anitsclikom-paleis gezien was en welke een zwaar pak onder den arm droeg, werd insge lijks op dezelfde plaats aangehouden. De misdadigers hadden deze plaats gekozen omdat hier het rijtuig van den keizer, wegens de helling der Morskajaslraat. langzaam rijden moestom de Newski-perspeklief te bereiken. Het was de man met den zak die bet meest achterdocht gal' De koord, welke aan de bom vastgemaakt was en waarmeê deze moest ge slingerd worden, hing hem over den rug en daar er met honderden geheime agenten rond liepen, trok dit weldra dezer opmerkzaamheid. Hei boek hield vooial een vreeselijk moord tuig in het was eeue llesch gevuld met dyna miet en met kogels welke strychnieo, een vree selijk vergif, inhielden, de politie oversie die de kogels onderzocht,viel ptotseling bedwelmd neêr Eene juffer, die wist te ontvluchten, droeg naar het schijnt, eene bom in hare pelsmuts. Onmiddellijk na bovengemelde aanhoudin gen, werden zeer omvangrijke huiszoekingen gedaan eu ongeveer honderd personen aange houden waartusschen er zich bevinden die lot de hoogste klassen der samenleving behoo- ren. De keizer werd van dit alles per telefoon in de vcstingkerk verwittigd en ook werd hem den uitslag van hel voorloopig onderzoek meê- gedeeld. Hij zegde echter niets aan de keize rin, en na hel einde van den dienst reed hij uit de kerk met zijn zoon, den kroonprins in het eerste rijtuig, terwijl de keizerin in het tweede plaats Dam. Een andere weg, die eerst vastgesteld was, werd nu gevold en langs deNewakade en an dere omwegen bereikte de stoet de WarBCbau- slatie, vanwaar de keizerlijke familie dadelijk naar Galschina vertrok In den trein eerst ver haalde de czaar aan zijne vrouw wal voorge vallen was en bersle in tranen los, wegens liet groote gevaar dat hij en d6 zijnen ontsnapt waren. Verscheidene agenten van politie hebben reeds ridder-orden en andere onderscheidin gen bekomen. Grootvorst Waldimir leidt zelfs het onderzoek. Naar uit goede bron vernomen wordt, is de ontdekking van de poging tot een aanslag tegen den czaar,aan de btrlijnsche politie te danken. De polilie te Berlijn was reeds voor 14 dagen in slaat aan de overheid te St Petersburg de inlichtingen te verschaffen, die tot de ontdek king en juist nog bij tijds tot de mislukken van hel misdadig plan leiden. BULGARIA. Opstand Ie Roestschoek Hrijsrnad. - Strafuitvoering. Wij onlleenen eenige bijzonderheden over de beteugeling van der. opstand te Roestschoek en de strafuilvoeriug der ter dood veroordeel den, aan eene uitgebreidde korrespondencie van de Express-Orient Wanneer de opstandelingen door de regel matige troepen werden achtervolgd, sprongen velen van hen in de rivier, en bereikten slechts de overzijde, nadat zij tegen de ijsklompen hadden geworsteld. Aan den oever werden zij op geweervuur onthaald. Twee officiers. Zelenogouroff en Crislenia- koff, gevolgd door eenen onder-officier, sprin gen in een boolje, en brengen het, met verdub belden riemslag, dwars door hel ijs. De kogels der soldalon doorbooren het vaartuig, dat wel dra zinkt. Na bovcnmenschelijke krachtinspan ning, bereiken de ongelukkigeD, zwemmend, een uitgestrekt eiland, aan Rumenië toebehoo- rende en gelegen op gelijken afstand van Roestschoek en van Giurgevo, De Bulgaren, die in deze slad vluchten, wil den hunne landgenooten met eene bnot ter hulp komen, doch de rumeensche overheden, die de strengste onzijdigheid iD acht nemen, beletten het bun. De ongelukkigen sidderen van koil en wach ten vruchteloos gedurende vier volle uren naar hulp. Eindelijk worden zij in eene boot opge nomen en krijgsgevangen naar Roestschoek gebracht. De houding der opstandelingen vóór den krijgsraad was over. het algemeen moedig, weerdig. Majoor Panoff, die zijne politieke be weegredens tot recblveerdiging wilde ontwik kelen, werd onderbroken men bedreigde hem de zaal der beraadslaging te doen verlaten. De verklaring van kapitein Zelenogonroff maakte den groolslen indruk Mijn vader, riep hij uit, een der beste patriotten tijdens de turksche slavernij, heeft mij voor eenig erfdeel de zending opgelegd, mij altijd op te offeren voor 'l welzijn van Bulgarie. Ik heb mij steeds naar dil vaderlijk gebod gedragen, en nu dat vele jonge officier het oog op ous gericht hebben, moeten wij manhaftig weten te sterven voor hetgeen ons geweten als een geluk voor ons vaderland aantoont. Majoor Ousouuoif, wiens toestand ze^r erg is wordt op eene berrie aangebracht. lk blijf verantwoordelijk, roept hij uit, voor hetgeen ik heb gedaan ik handelde zóó om een einde te stellen aan de ellende van mijn vaderland. Tusschen de officiers, die mij moeten óordee- len, herken ik er verscheidene, die verkiaard hadden zich hij mij aan te sluiten. Dit zeggende valt hij in bezwijming. De lezing van het doodvonnis vervult heel de zaal met schrik. De familieleden der ter dood veroordeelden zijn aanwezig. Kapitein Zeleno- gsurofT, onlangs getrouwd, vliegt om den hals zijner echtgenoote en geeft haar haren trouw ring terug. Mev. Ousounoff omhelst kermend haren man. Voor het aanbreken van den dag werden de ter dood veroordeelden, gekwetst of niet, en maar half gekleed, naar de plaats gebracht, waar de strafuitvoering zou geschieden, 't is te zeggen, aan het begin van den steenweg, dio naar Rasgrad geleidt. Allen bibberen van kou, doch hel ontbreekt hun niet aan moed. Wan neer zij in hel midden van hel bataljon zijn ge komen, dat een carré vormt, geven zij elkaoder de hand, zingen een nationaal lied en dansen eene hora Tromgeroffel stelt een einde aan die leste betooging. De pelotons, die tot de strafuitvoering zullen overgaan, zijn samengesteld, en ieder der ter dood veroordeelden wordt naar zijne plaats geleid, op twee slappeo van den put, waarin zijn lijk zal worden afgelaten. Niemand woont de strafuitvoering bij De priester geelt hun allen zijnen zegen. Kapitein SkivarolT beveelt Vuur op gansch de lijn en de ongelukkigen, met kogels doorboord, vallen onmiddellijk op den grond liet bataljon defileert voor de lijken slechts eenige manschappen blijven ter plaats om tot de begrafenis over te gaan. VEREENIG DE-STATEN Hoe l'an der Bilt rijk werd. Er is al zooveel gesproken over de reusachtige forluin der Van der Bill's, en toch weel men dagelijks nieuwe bijzonderheden te vertellen. Er is nu weêr te New York een boekje verschenen--The Vander Bill's and the history of thier fortune en hierin treffer, wij nog talrijke merkweerdig- heden aan Wij hebben reeds verleid hoe bij 16 jarigen leetiijd eene boot kocht en daarmee goederen vervoerde en boe hij, 49jaar oud, een kontrakt met de regeering sloel en dien tengevolge nieuwe booten bouwde volgens zijn eigen plan. Doch het volgeude jaar liet hij eensklaps al zijne plannen varen en verkocht zijne booten. Hij die lot dan toe de sloombooten had uitge lachen, stelde zich ten dienste van Gibbon, kreeg het bevel eener stoomboot op de Hup senrivier en behield deze plaats 12 jaar lang. Ondertusschen deelde hij de winsten meê en doorgrondde de nieuwe scheepvaart. Zijne vronw, te Nuw-Bruswick gevestigd, hield dien gaiischen tijd hel gasthof voor de reizigers der lijn. Even plotseling als hij in den dienst van Gibbon getreden was, verliet hij hem, nu om zijn gedacht uit te voeren. Dit gedacht was het bouwen van groolere, snellere, beter inge richte stoomboolen, die aan mindere prijs een beteren dienst zouden verrichten. Zijne onder neming had ongemeten bijval. Op 40jarigen ouderdom zag de oude schipper van Staten Island zich aan het hoofd eener vloei van 20 stoomschepen en beliep zijn kapitaal lol een millioen dollars toen kreeg hij den Daam vao commodore Ecnigen tijd later stichte hij, ten koste van schijnbaar onoverwinnelijke moeielijkheden, eene stoomvaartlijn op de Nicaragua, voor den dienst der landverhuizers naar Calilornië dit bracht hem eene fabelachtige winst op. Tijdens den Krimoorlog had Engeland de Cunardsteamers aangeslagen voor den dienst der krijgsmarine. Van der Bilt deed stoomboo len bouwen oio den dienst te doen tusschen de Vereenigde-Slalen en Engeland, deed machtige winsten en verkocht de booten na den oorlog als de Cunardlijn terug den dienst deed. Zijne fortuin beliep alsdan iO millioen dollars, en toch had hij nooit op de Beurs gespekuleerd. Alles was lnj aan zichzelv6n verschuldigd. Toen zijn vader reeds millionair was, trad de oudste zijner 13 kinderen, zijn 2ü jarige zoon William, ondanks zijn verzet, met de dochter van een armen dominee in 't huwelijk. i< Van wat zult ge leven, vroeg hem zijn vader. Wel van hetgeen ik win, antwoordde de jongeling di6 bankiersklerk was. De rijke Van der Bilt trok de schouders op en liet zijn zoon zijn eigen pot koken. Holloway's Zalf en Pillen.Een onfeilbaar middel vonr kwade beenen en alle soorten van wonden. Zij genezen spoedig kwade beenen, oude wonden, scheurbuik en huidziekten. Dui zenden menschen die aan deze verschrikkelijke kwalen lijden zijn er door genezen, nadat alle andere middelen gefeild hadden,en het is eene zaak buiten allen twijfel, dat er geen geval is, hoe verhard en verouderd ook, of hel kan door deze wonderlijke middelen spoedig en volko men genezen worden. Hunne vereenigde kracht is onwederstaanbaar, meer behoelt men niet te zeggen van deze beroemde Pillen. Dat zij, die aan hunne uitmuntende eigenschappen twijfe len, er de proef van nemen. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk goslacht 5 Vrouwelijk a 10 OVERLIJDENS M. Van Cleemputte wed' Van Hooy, z. ber. 76 j. Sch. J. Meert, wed' Van Branteghem, wink. 71 j. Zoulst.— M. Carkers,wed'Schoon, 42 j. dagl hoogslr. P. Keymeulen, landb. 30 j. Mijlb. lil De Luyck. vr. De Cock. z. b 39 j Mijlb. R. Van Assche, wed' De Gendt, berb. 6üj Sch. 8 kinderen onder de 7 jaren Loten der stad Brussel van 1886. 2' TREKKING. - 15 MEERT 1886. 45 seriën, ieder van 25 nummers, 't zij 1125 obligatiën uitbetaalbaar te rekenen van 2.januat'i 1888. 18528 46143 21697 47143 22349 50077 25019 51595 25444 53087 2908 4667 8663 8750 9384 13542 16025 17010 17704 61890 63029 64447 67548 70598 77606 78792 79184 89110 90562 94977 95398 98613 98876 105110 105735 110425 L'assemblée générale ordinaire, pres crile par lesstatuts, se réunira Ie 21 Avril prochain, a 10 heures et demie au siègi de la sociéié. ORDRE DU JOUR 1® Rapport des administrateurs et com missaires. 2° Bilan au 51 Décembre 1886. 3° Nomination d'un administrateur et commissaires sortauls et réeligibles. Pour étre admis ii celte asserablée, les aclionnaires sont priés de déposer leurs litres au plus tard Ie 31 courant. Le Président du Goaseil d'adminislration, LEIRENS-ELIAERT. Joseph V«n de Ilcerssehe-Glorieux Blikslager en winkelier in ijzerwerk. Lange- zoulstraat, te Aalst, brengt ter kennis van 't geëerd publiek dat hij zich gelast met het her stellen en hetdoen ijken van Gewichten, Scha len en Basculs. Gematigde prijzen. 34943 58851 40324 60234 44990 60275 De-bijzonderste prijzen zijn gewonnen door de volgende nummers. Serie 25444 N. 7 Fr. 100000 13542 4 2500 47143 9 1000 60275 11 500 98613 3 500 Nummers uilbetaalbaar met 150 fr. Serie N. Serie N. Serie N. Serie N. 16025 25 50077 20 63029 2 - - r17704 2 54206 20 67548 11 De jonge klerk en zijn lief vrouwken gingen 21697 25 58851 3 77606 1 op eene kamer wonen in East Broadway. Hel kantoorleven moede,ging hij zich,zonder hulp middelen vestigen op den buord der zee Twee ëntwintig jaar later, in 1855, bezat de zoon - - - lal van hoeven en landen,die hem een jaarlijsch staande series begrepen, zijn uitbetaal 94977 7 96836 15 98613 16 46143 1 60234 12 78792 24 105110 12 47143 18 60275 25 94977 3 105735 15 De overige nummers, in de boven- inkomen gaven van id a 12,000 dollars De vader zag alsdan dat zijn oudste zoon j weerdig was zijn naam te dragen, schonk hem zijne gust terug en zette liern aan 't hoofd eener kleine spoorwegonderneming op het eiland Staten. En toen wilde de oude Cornelius zijn lesten j slag doen Hij, die de sloombooten Koning was geweest, wilde koning der spoorwegen wor- den Met die wilskracht en de vastberadenheid die hem eigen waren,waagde hij in éénen slag zijne gansche fortuin 2» millioen. Meermal n door de spekuleerders onder- i mijnd, kwam hij toch immer boven water 1 immer was de commodore overwinnaar. Al diegenen,welke hem trachtten le doen verdwij- J rien, werden door den spoorwegkoning zelf ten i ondergebracht De groote Trunklines, de Hud- sow River Railroad, de Mew-York Central, de Canada Southern, de Michigan Central, om niet j te spreken van de kleintjes waren zijn eigen- dom. Eindelijk, op 81 jarigen ouderdom, dacht hij j er aan zich uit de zaken ie verwijderen lk heb voor elk jaar van leven een millioen dollars gewonnen, zegde hij, doch wat meer is, het amerikaansclie volk won driemaal meer dan ik In 1868 verloor bij na een echt van 55 jaren zijne vrouw hij zelf stierf iu 18:6, den 10 mei. Cornelius liet aan zijn oudsten zoon Willi am het grootste deel zijner forluin. 't is te zeg gen 90 millioen dollars. 450 millioen franks na. Dat de zoon van den geest aijns vaders be zield was, blijkt hieruit dat hij in 6 jaren zijn forluin verdubbeld had en zich te New-York een paleis liet bouwen, zooals geen keizer of koning in Europa cr een bezit. Toen William op zijne Joeurt in 1886 overleed, liet hij aan zijne negen kinderen het fabelachtig vermogen van één millard na. Zijn oudste zoon kreeg 400 millioen, de tweede 275, de overigen ieder50 millioen. Ongeveer 40 millioen werden aan liefdadige werken besteed. In vier dagen naar New- York. Een nieuws, dat aan het ongelooflijke grenst men ziet dat het uit Amerika komt is thans in omloop. Het schijnt dat de Steamship and Shipbuilding Comp. te Alexandria (Noord-Amerika) een aantal stoomboolen laat bouwen, bestemd voor een nieuwen transatlantischen dienst tusschen New-York en Liverpool. De on dernemers hebben het plan niet min of niet meer al de thans bestaande diensten de Cunard Line, de Inman Line de Red Star Line, de Norddeulscher Lloyd, enz. in den grond te boren. Het eerste der 13 schepen van de nieu we vloot, moet gereed zijn tegen loctober aanstaande. Al de schepen zullen van zulk groot aantal dwarsschotten worden voorzien, dat er met honderden water dichte beschotten zullen voorhanden zijn, en het zinken om zoo te zeggen onmoge lijk wordt. De ingenieurs der maatschappij geven de verzekering dat, aangezien hunne sche pen naar geheel nieuwe plans gebouwd zijn, de reis in iets meer dan vier dagen zal kunnen afgelegd worden. Volgens het zeggen der amerikaansche dagbladen doch dit kunnen wij niet gelooven zal het eerste schip, de Po- cohontas niet minder dan 27,986 peerden- kracht bezitten en eene snelheid ontwikke len van 22 knoopen per uur. Dat zou tot hiertoe nog geen Jules Verne hebben durven denken De uitvinder van het plan, de hoofdin genieur Fryer, heeft de innige overtuiging dat zijne proef gelukken zal. In vier dagen naar New-York Als T zoo voort gaat konten er nog plezier- treinen naar de maan. baar met 110 fr. Bij vonnis van 16 Maart 1887, heeft de Rechtbank het concordaat de failliet voorkomend bekrachtigd door zijne schul- deischers toegestaan op 11 Maart 1878 aan sieur Gustaaf Van den Steen, koop man te Lede bij Aalst. Aalst, den 16 Maart 1887. De Griffier, H.-J. PAPPAERT. Drukkerij van den Lange-Zoulstraat, N. 10 te Aalst. Groote keus van Kerkboeken met en zonder sloten en in alle ban den, Paternosters, Prenten, enz. enz. Gematige prijzen. Let wel op LANGE-ZOUTSTRAAT N. 10. De gebroeders Peynsaert, Brabaotstraat N* 33, te Aalst, hebben de eer hei geacht pu- ter kennis le brengen, dat zij zich komen le vestigen als meestermetsers en ondernemers van alle hoegenaamde bouwwerken aan zeer lage prijzen en buiten alle concurenliezij ge lasten zich ook met hel leggen van ciment en andere vloeren verders voor al wat den stiel van een ervaren metser betreft. Door goed en beste werk alsmede spoedige bediening durven zij verhopen de gunst van eenieder te winnen. Men gelieve hel voorts te zeggen. August De Meersman, Hologie- maker. in de Lange Zoulstraal, N° 32. beeft de eer het geacht publiek te laten weten, dat zijn Uurwerkmakerij van ver trouwen, in de Lange Zoutslraat, N® 32, gevestigd is. Magazijn van gouden en zilveren Genev- sche Zakhorlogiën, Penduls, Kandelabers, Regulateurs, duitsche Horlogién, Wekkers, enz alsook een assorlissement van gouden en zilveren Öoringen, Medaillons,Brochen, Armbanden, Servisen, Koffijlepels, enz. Alles gewaarborgd voor goud. Door zijne geringe prijzen, verhoopt hij de gunst van eenieder le genieten. Leopoldsche Steenweg, te Aalst, n® 13 en n° 1 5 Voor de conditiën zich le bevragen bij Juf vrouw Eugenie Van de Velde,Keizerlijke Plaats, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde te Aalst-Mijlbeek. De Notaris DF, GHEtST, te Aalst, zal ten overslaan van den heer Vrederechter, in het openbaar, met winst van palmslag, verkoopen: Eene Hofstede met Woonhuis, Schuur en Stalling, alsmede met verdere gebouwen voor woonhuizen gediend hebbende, geslaan en gelegen le Aalsi-Mijlbeek, op het Boschvotd, groot volgens titel 8 aren 61 centiaren, geka dastreerd wijk D, N°' 408, 407a, 407b, 407c, 407d en 407e. met eene grootte van 10 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Janssens-Oe Sehryver, ten zuide aan de wedu we Vander Heyden, ten weste aan De Coninck en ten noorde aan de baan en aan Van Dries- scbe.—Bewoond en gebruikt door deweduwe van Petrus Vander Heyden. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 22 loe_ Verblijf, Dijnsdag 89 llaarl 1S87- Te 4 ure namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met winst van palmslagen gelagen in hel openbaar verkoopen Een allerschoonste perceel Bouw-en Hof- grond, gelegen te Aalst, hebbende len voor hoofde aan de Koolstraat eene breedte van 27 meiers 83 centimeters, groot volgens meting i3aron49 centiaren, gekadastreerd wijk C, N" 1072l 2 en 1072v 1. met eene grootte van 14 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Pelrus-Joannes De Prez, ten zuide aan de Beek, ten weste met half los aan den heer De Prez en aan jufvrouw Catharina De Prez, ten noorde aan de Koolstraat. Gobruikt door den eigenaar M.Joseph Gal- mart. ZITDAGEN INSTEL, DONDERDAG 24 VERBLIJF, DONDERDAG 31 MAART 1887* Te 5 namiddag, ter afspanning genaamd Het klein Cent, bij den heer Louis Van Brempt, te Aalst, ten einde der Nieuwstraat. aan zeer voordeelige «oorwaarden. Een koppel granilen pleltersteenen met ijze ren gedraaiden bassin en monleering compleet. Twee opwerkperscn met zes koeken ieder. Een stoof, openvuur. Een lijnmeelbuidel zoo goad als nieuw. Een mecaniek compleet met exentriek om koekeu te snijden. Een lire sacs. Een zaadcylinder gansch compleet. Een bascule, 1000 k", met gewichten. Een poulie van twee stuks im30 diameter. 1m90 Een pomp rotalive voor olie Een rechtstaande maehien van 16 paarden kracht, gansch vernieuwd. Voor de conditiën zioh te wenden tot den heer Henri Declerq-Leclerq, Nieuwstraat, 15 te Aalst. uitmakende den hoek der Vjschmarkt en Oude Graanmarkt. Zich te bevragen bij de W® De Wit, m Het Gulden Hoofd, le Aalst. Eene welgelegene behuisde HOFSTEDE met aangelegen Land, te Aalst-Mijlbeke, Papen rode-Dries (nabij 't Verbrandhof.) Zich te bevragen bij M. F Di Wolf-Coevoet, Molenstraat, le Aalst. Op MAANDAG 21 MAART 1887, te Aalst-Mijl beke, om 8 ure 's morgends, namens den heer De Cock Hofman aan zijne woonst, 100 koopen extra goed Hooi, namens de gebroeders Van Neck en Joseph Callebaut, Loof, Betteraven, Strooi en Beuken planken. Te Moorsel en Meldert, namens den heer Jan-Baptist Moens en andere, te beginnen om t uur nanoen te Moorsel. Perrekauter, Loof, Strooi en Snoei, op den Perrekauter Kamme- straat, aan'thof, Kauter, Oliemeersch en Ko kerij Onder de directie van CH. DE VIS, Candi- daal-Notaris. te Aalst. VENDITIE VAN 10,000 te Erembodegem, aan de Dendcrbrug en aan de Statie. en Snoei in den Osbroek Op Maandag *1 Maart 1887, om 1 uur na- noen. Door 'l ambt van den Notaris I)E SMET te Erembodegem Grammont, le 14 Mars 1887. MM. les aclionnaires de la Société ano- nyme La Suédoise sont convoqués en assemblée générale ordinaire au Siége Social Grammont, pour le 22 Mars 1887, deux heures de l'après-niidi. ORDRE DU JOUR Compte rendu par le Conseil d'admini- slration du premier exercice clos le 30 Novembre 1886. Proposition de distribution d'un divi- dende. Art. 28 des statuls. Pour assister aux assemblées générales, il faul avoir fait connailre cinq jours d'avance a radrainislralion le nombre et les numéros des litres que l'on possède. II faut de plus produire les litres eux- mêmes, soit un cerlifical de dépot au Siége Social ou aux établissements désignés par le Conseil. Le dépót des litres pourra se jaire au Siége Social h Grammont et a la Succur sale de la Société, a Paris, 51, Rue de Provence. L'administrateur délégué, Ed. DERVIEU. Te bekomen aan fr 11,50 de 100 ki|ogr, bij d'heer JAN COLPAERT, Kacbelmaeker Gend- aehesteenweg Aalst. Venditie van 8,000 schoone hollandsche te Aalst, Vaartkaai. Op Woensdag 23 Maart 1887, om 1 uur namiddag door het ambt van den Notaris BRECKPOT te Aalst. VENDITIE VAN ea van JO koopen Erwtrijs, Op Vrijdag 25 Maart 1887, (O. L. V. Boodschap), om 2 uren namiddag, len verzoeke van MrValery Van Assche '1 zijner stokerij op hel Verbrand Hof te Aalst- Mijlbeke door het ambt van den notaris BRECKPOT le Aalst. De Notaris BRECKPOT te Aalst zal met gewin van palmslag openbaarlijk verkoo pen te Lede, Speckaerts. met Tuin, Boomgaard en Bosch,gekend bij kadaster sectie O N" 88t>bis, 881, 882, 883a. 884a, 885bis en 886a, groot 27 aren 7u cent Boomprijs fr. 500,00 EENIGEN ZITDAG Dijnsdag, 22 Maart 1887, om 3 uren na middag ter herberg den Dompelaar te Lede, Speckaarts bewoond bij Josephus Osselaar. Voornoemde Npiaris BRECKPOT, zal op gezpgden Dijnsdag 22 Maart 1887 om 2 uren namiddag openbaarlijk verkoopen, alle de meubels enlaudbouwershalem, zich ten voormelde hofstede der kinderen Joan- nes De Brucker bevindende. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van Landbeuwersnlem, eene Koei, een Hund, Aardappels, Hooi, Strooi, Meat en ingelegd Loof, te Erpe, Zevencoot. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Donderdag 3l Maart 1887, om 8 ure van den morgend, ter hofstede van den heer Petus De Swaef, te Erpe, Zevencoot, in het openbaar verkoopen 1. HUISMEUBELSzooals tafels, stoelen, kleer- en andere kassen, hangende borlogie, stoof met toebehoorlen, marmit, bakers moor, koffljpot, bollantaarn, ijzeren kasserollen, quin- quets, gleisen lellooren, aarden tobbens, tee- len, testen en kommen, beelden, melkkuip en keern vleeschkuip en eene hoeveelheid vleesch wasebkuipen, koffers enz. 2 LAN i»80UWERSAL*rM zooals 2 kruiwa gens, wanmolen, loofmolen, aalkuipen, braken, schuppen, pikken, zeisen, dorschvleugels, rie ken, gaffels, meslhaak, aalscbepper, enz. 3. Eene schoone bekalfde Koei, een Rund, en Hoenders. 4 Eene groote hoeveelheid aardappels, hooi, strooi, brandhout, aal, ingelegd loof en boe ten. 5. Eene hoevoelheid fruitboomljes, oud 3 jaren. De koopen onder de 5 franks, moeten comp- tanl betaald worden. Verders op gewoone voorwaarden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borge. N- B. Od 25 Maart 1887, om 2 ure namid dag, zal er door het ambt van den Notaris EEMAN, ten bovengemelde hofstede, in het openbaar verkocht worden, 5o koopen goed geteerd Mest en nieuwe Meubels. JAARLIJKSCHE VENDITIE van Huismeubels, Herberggerief, I Landbouwersalem, afgebrokene Bouwmaterialen, Hooi, Strooi, Beeten en Aardappels, te Erpe. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Vrijdag 25 Maart 1887, om 1 uur slipt nanoen open- baarlijk verkoopen op de navolgende plaatsen, te welen 1® Aan de Rommelstraatnamens den heer Joseph D'herde 20C schoone elze Boonstaken. 2° Op de Kat, aan de herberg De Vlas bloem, en aan de woning van den heer Meu- leman namens de heeren Louis Ruyssinck, Alois De Zwaef en Jan Meuleman HERBERGGERIEF, zooals schoonen toog met marmeren blad, bierpomp, buffet, 3 schoone tafels vloer- en buitenbollen, stoof met toebehoorlen, bier-en geneverglazen, tin nen malen, 800 kilos beeton, 500 kilos aardap pels, 20 koopen goed hooi, en 4 sledeplanken. 3. Op de Vijf Huizen, namens de beeren Re- maclus VanDroogenbroeck, Judocus Termassen beide te Erpe, en Charles De Geiler, te Nieu- werkerken. 25 koopen goed geteerd koei en paardenmes 20 koopen haveren strooi, varkensbakken, deuren, buitenvenslers en 2 karrewielen. 4. Op den Hoonegem, namens den heer Au gust Cooman Eenen schoonen bascule, ploeg, en eene sleep. De verkooping zal aanvang nemen aan de Rommelstraat. Verders op gewone voorwaarden en lijd vaD betaling mits stellende goede en gekende bor ge en betalende de koopen beneden de drij franks. tegen fr. l.GO Bij De Smedt-Nevons, 18 Beekstraat Aalst- Mijlbeke. eggen, eene

De Denderbode | 1887 | | pagina 3