flERSTi'li.U.viifW: RKEN k'aalsjiel met (ion Hikken Bal TE KOOP POUTRELLES. BERK II I. Huis te huren terstond Veiaiideriii!» van WhoiisI. Al TE HUREN HUIS mei KOETSPOORT e» LAND EN MKERSCH ZAAILANDEN HUISMEUBELS nog maar alleen het geld te beklagen dat men hun ontfutseld had voor aankoop van ringen, bloemtuilen, korfjes voor hunne ingebeelde bruid. De droevigste van allen scheen M.Dau- choi, die, ten gevolge van allerlei zotte en onmogelijke tooneelen zich zoover heeft laten bij den neus leiden van werkelijk het meisje Leal te trouwen. Dat ishet eenige huwelijk dat ooit door de agencie Demortier-Decourtois-de la Rochette ge sloten werd. Drie jaar gevangenis voor de vrouw Demortier, een jaar voor Lecourtois en vier maanden voor Evelins Leal, thans vrouw Dauchot hebben de slachtoffers der huwelijksbedriegerijen gewroken. ENGELAND. Het wordt officieel bevestigd dat koning Christiaan van Denemark de leesten van de 50 verjaring der troonsbeklimming van koningin Victoria zal komen bijwonen. De koning is de vader der prinses van Wallis en de eenige, nog in leven zijnde der prinsen welke in 1857 de troonsbe klimming der koningin bijwoonden. Diefstal van twee millioen. Daily Chronicle ontvangt uit uit Kaïro, Egypte, het volgende telegram Men heeft een diefstal ontdekt van 90,000 pond sterling twee millioen twee honderd vijftig duizend frank ge pleegd ten nadeele van de egyptische schatkist door de ambtenaren van 't ka daster. Het schandaal der City. Hel on derzoek, door MM. Bradlaugh, Howell en Firth, in 't leven geroepen, schijnt heel* en al tegen de achtbare londensche Cor poratie (gemeentebestuur) te keeren. De getuigenis aan een der hoogste stadsamb tenaren, de rememhramer Goldney, is voor haar buitengewoon drukkend. Deze bekent in 1883 en 1884 meer dan 50,000 fr. te hebben betaald om de be volking op te ruien tegen het ontwerp van herziening der gemeentewetten. Per sonen werden betaald, aan een shilling, per man, om meetings te vormen tegen de bill, meetings waarmeê hoog opgeloo- pen werd als zijnde de uitdrukking der openbare denkwijze. Daar verscheidene dagbladen deze mee tings onverschillig lieten gebeuren, be taalde men hen de inlassching van het verslag als een eenvoudige aankondi ging- Tal van smeekschriften, naar het La gerhuis gestuurd, waren bedekt met handteekens welke allen betaald waren. M. Bradlaugh, die in deze zaak den rol speelt van onderzoeksrechter, moet niet weinig in zijn vuyst gelachen hebben toen hij deze getuigenis hoorde afleggen door een der hoofdambtenaren der Corperatie. Deze bekentenissen doen ons een aardig gedacht opvatten van de politieke zeden in het zoo om zijne vrijheid geroemde Engeland. ITALIË. Vijf personen vermoord. In den nacht van 18 dezer is in het stadje San Maroo, in de italiaansche provincie Capitanate, het gezin van zekeren Gravina, uit vijf personen bestaande, vermoord. De daders hebben vervolgens het huis in brand ge stoken. PAUSELIJKE-STATEN. Vrijdom van invoer. Op aandringen der nationale komiteiten voor de vati- kasnsche tentoonstelling hebben de gou vernementen van Parijs, Weenen, Brus- sél, Lissabon, Madrid en van eenige ame- rikaansche Staten aan het italiaansch kabinet het verzoek gericht, om de voor werpen, Z. H.toe te zenden en voor de tentoonstelling van diens priesteijubilé bestemd,vrij te stellen van alle inkomen de rechten. Het officieuze orgaan Popoio Romano kondigde naar aanleiding hiervan een ar tikel af, waarin het de wettelijke voor schriften in herinnering brengt omtrent de toezending van voorwerpen aan den Paus. Ziehier het wetsartikel Voorwerpen welke, uit het buitenland komende, be stemd zijn voor den Paus en betrekking hebben op den eeredienst of wel strek ken moeten,om den luister der pauselijke weerdigheid te verhoogen,zijn vrijgesteld van alle belasting, inkomende rechten en douane-heffingen. De toepassing dezer uitzondering is uitsluitend opgedragen aan het douane-kantoor te Rome. Wan neer dus aan de grenzen voorwerpen worden aangeboden, welke voor den Paus bestemd zijn, moeten de douanen, op aanvraag van den afzender, ze met het bewijs van vrijstelling van gewone visita tie naar Rome zenden, waar ze gevisi teerd zullen en waar verder meê gehan deld zal worden naar omstandigheden.» Om de voorwerpen door de douanen te Rome te doen afgeven, gaat het blad voort, is noodig een re(u, onderteekend door een beambtevan het Vatikaan.of van de Apostolische Daterie, indien zij direkt aan Z. H. geadresseerd zijn, of wel aan een gezantschaps-geattacheerde, indien de voorwerpen aan de zorgen van bui- tenlandsche vertegenwoordigers zijn aan bevolen. Deze formaliteiten zijn noodza kelijk. om misbruiken te weren, die an ders bij de verzending der voorwerpen zouden insluipen. Zij die het een of ander voor de Ten toonstelling te verzenden hebben, zullen wel doen,op deze meêdeelingen te letten. Bovendien zal het centrale komiteil aan de nationale komiteiten duidelijkeen stel lige inlichtingen omtrent deze zagk doen toekomen. DUITSCHLAND. Over den brand der Magdalenakerk, te Breslau, lezen wij nog in den Berl. liörs. Cour. het volgende Woensdag morgend der verleden week, omtrent 3 ure, doorliep de jubelende be volking nog immer zingende de stad,toen eensklaps de volgende schrikmare door de menigte liep De Magdalenakerk staat in brand. De noordelijke der beide torens, in 1652 op nieuw opgebouwd en door eene brug verbonden,stond in vlam. De pompiers,die bij hun optreden voor melde torens reeds totaal in vlammen vonden gelukten er slechts in na 2 uren onverpoosden arbeid, 't overige deel der kerk en de omliggende huizen voor alle gevaar te bevrijden. Ten 5 ure 's morgends stortte het bo venste gedeelte van den toren in, zonder gelukkig eenig letsel te verrichten. Korts te voren was reeds eene der klokken naar beneden gestort, terwijl de twee anderen later met den toren invielen. De schade is zeer aanzienlijk. Het prachtige orgel is door het water geheel en al bedorven; in den noordelijken beuk der keik drong zooveel water binnen dat verscheidene grafsteenen inzakten en de kelders vol water stonden. Vele grafschriften in de kerk, die voor de geschiedenis der duitsche Kunst on waardeerbaar zijn, werden tijdens den brand uit de muren gekapt en gelukkig gered. Algemeen schrijft men de oorzaak der ramp toe aan de verlichting van den toren ter gelegenheid van het keizersfeest. Eters en niet eters. Terwijl Parijs en Berlijn zich verheugen in het bezit van de grootste kunstenaars op het gebied van hongerlijden,trekt te Passau een vee handelaar de algemeene bewondering op zich, door zijn ongelooflijken eetlust. Bij zijn eerste optreden at hij 20 lever-en 4 vleeschworsten, bij zijn tweede optre den 7 pond varkensvleesch en bij de der de proef een verksken van 23 pond ge wicht. Een volgende maal zal hij... een geheel kalf binnenspelen. Te Keulen bevindt zich daarentegen een vrijwillige vaster. Het is een gevaar lijke kerel,tot 14 jaren tuchthuisstraf ver oordeeld, die zichzelf liever aan den hon gerdood overgeeft dan zijn straf te doen. Hij is zóó zwak, dat reeds op 16 dezer, een verhoor, door hem te ondergaan, moest worden uitgesteld. CHINA. 260 personen vet brand. De stoom boot België, te San Francisco van China en Japan binnengeloopen, brengt het be richt meê eener verschrikkelijke rechts pleging welke doordebewoners van His- ip-Ship, bij Hankow, China, zou gedaan zijn. Eene bende van een 300tal bedelaars en landloopers was in het dorp versche nen, en de inwoners waren hierdoor zoo verbitterd dat zij besloten er kort spel meê te maken. Men wees aan de bende een tempel aaii om er den nacht in door te brengen. Midden van den nacht stak men langs alle zijden te gelijk het gebouw in brand en daarna bleef men rustig die afgrijselijke strafuitvoering bijwonen. Slechts 40 der ongelukkigen konden aan den dood ontsnappen. Al de overigen worden levend verbrand. DENEMARKEN. Eene xinnelooze prinses. Het heeft in Denemark, niet alleen bij de koninklijke familie, maar ook bij het volk, een treuri- gen indruk gemaakt, dat prinses Thyra hertogin van Cumberland, jongste doch ter van den Koning, door krankzinnig heid is overvallen, zelfs in zoodanige mate dat men haar naar een gesticht heeft moeten brengen. Toen zij in 1878 met hertog Ernst Au gust van Cumberland in het huwelijk trad, werd er algemeen verwacht dat het jonge echtpaar in Denemark zou komen wonen. De hertog, ofschoon rijk genoeg, zou echter nog veel rijker kunnen wor den, wanneer hij formeel afstand deed van den hannoverschen troon, waardoor hij het in beslag genomen fortuin zijns vaders, 30 millioen thalers, uit Berlijn zou terug ontvangen, terwijl hij dan toch later op den troon zou kunnen komen. Zóó werd er destijds over gedacht maar het is geheel anders gegaan, en zijne houding tegenover pruisen, is zelfs oorzaak geweest dat de betrekkingen tusschen Duitschland en Denemerken eenigen tijd veel te wenschen overlieten, ofschoon de koning, zoowel als de prins van Wallis, schoonbroêr van den hertog, genoeg bij hem op verzoening met Duitschland hadden aangedrongen. Het was dan ook op het lest zoover gekomen, dat zelfs prinses Thyra, evenals haar ge maal, nauwelijks meer als gast in Dene mark kon komen. In Oostenrijk,waar zij zich metterwoon hebben gevestigd, schijnt ook het huise lijk leven voor de princes op den duur veel onaangenaamste hebben opgeleverd. In die acht jaren werd zij moeder van vijf kinderen. Met de welfische woelingen en met welfische aanvoerders, die voor en van den hertog leelden,schijnt zij zich nooit te hebben opgehouden maar of schoon eene goede gezondheid genieten de, heeft haar zenuwgestel toch door allerlei omstandigheden geleden, tot zij eindelijk verviel in eene diepe zwaarmoe digheid, met het gevolg dat zij thans in een zoo treurigen toestand is geraakt. Professor Leidersdorf, in wier gesticht de arme prinses is vervoerd, hoopt dat de zieke met den tijd al hare geestvermo gens zal terug bekomen. Volgens M. Leidersdorf moet de oor zaak der ziekte worden toegeschreven aan misbruik van salycilate. Gedurende de twee leste jaren heeft de hertogin dit geneesmiddel overvloedig gebruikt tegen het rheumatism. De hertog van Cumberland heeft den gezant te Weenen van de zaak onderricht en boden gestuurd naar de hoven van Engeland, Rusland, Denemark en Grie kenland, waameè hij verwant is. Burgerlijke stand der Stad Ninove. Aangiften vau den 18 lot den 25 Meert 1887. GEBOORTEN liAMNELIJK 5 g Vrouwel. 1 I OVERL1JDENS M. T. Van Kerkhoven 69 j. koopvrouw in vodden wed® t° van F. Borloo. 2® van J Ser- vranckx, Vestbarmstra8l.— B. Oe Handschmter 67 j. kloosterzuster Burchtslraal. *2 kinderen ODderde 7 jaren l doodgeboren. Kerkfabriek van den H. Martinus te Aalst. OPENBARE AANBESTEDING van aan de Kerk van Sint-Martinus. te Aalst. Het Bureel der Kerkmeesters zal, op Woensdag 6 April, om 2 ure namiddag,ter herberg La Bourse d'Amsterdam onder nadere goedkeuring,overgaan tot de open bare aanbesteding der buitenherstellings werken aan de zijdekapellen rond de Choor en aan de Sakristij. De werken moeten voltrokken worden in drij zomertijden ieder voor een derde deel zij zijn verdeeld in drij verschillige loten De prijzen van het bestek zijn de vol gende Eerste LotSteenkapperswerk.Voor hel deel te Ondernomen op vasten prijs fr. 20744,95. Voor hel deel te onderne men op prijzen vastgesteld per stuk 6000,00. Tweede Lot Maken en inzetten der Vensterglazen volgens opgelegde afteeke- ningen 4615,50. Derde Lot: Dakwerken 6113,48. Het kohier van lasten, het plan en het bestek, alsook de afteekeningen der ven sters, berusten ter inzage der belangheb benden, in gezegde herberg «La Bourse d'Amsterdam,» Grooie Markt, te Aalst. De ondernemingsvragen op zegel ge schreven, moeten, op straf van als nietig te mogen aanzien worden, in hel postbureel neérgelegd worden, ten laalsten op Maan dag vierden April 1887; zij zullen door aanbevolen brief, aan den heer Karei Van der Haegen, Geneesheer, Nieuwstraat, te Aalst. Voorzitter van het Bureel der Kerk- meesters, toegestuurd worden, met eenen tweeden gesloten omslag dragende voor opschrift Aai:bieding voor de'onderne- I mi»g der herstellingswerken. De ondernemers zullen voorafgaandelijk, ten huize van den E. H. U. De Raedt, pastoor van het Gasthuis, te Aalst, Schat- bewaaader van de Kerkfabriek, als borg stelling neérleggen.in geld of in waardens aan drager Voor liet eerste Lot 500 franks. Voor hel tweede Lot 200 franks. Voor hel derde Lot 200 franks. Aalst, den 23 Maart 1887. Het Bureel der Kerkmeesters. De Sekretaris, De Voorzitter, E. Lihpens. K. Vander Haegen. Hofstade Dorp. OP DE HAND. Prijzen: Vooruit frank., bij Frans MEULEMAN, ter herberg. Het Kaatspel, te Hofstade, aan de Kerk. Inschrijving te beginnen van heden af. Inleg fr. 1.25 per partij; een frank voor prij zen en 25 centiemen voor do ballen. Alles volgens bestaande reglementen en ge bruiken van 't spel. Alle liefhebbers des lands zullen tot den kampstrijd toegelaten worden behalve de ge broeders Van Braeckel, Spaens en Claes van Aalst. Alle geschillen zullen door de Commissie onwederroepelijk beslist worden. Lnnn Een maKeren Olm: omtrek 2 c huu|J- meters 10 centimetersdeng- te 7 meiers 15 centimeters. Zich te bevragen bij Constant Podevyn, te Moorsel, Molen. aan zeer voordeelige voorwaarden. Fen koppel graniten pletlersteeoen met ijze ren gedraaiden bassin en monteering compleet. Twee opwerkpersen met zes koeken ieder. Een stoof, openvuur. Een lijnmeelbuidel zoo good als nieuw. Een mecaniek compleet met exentriek om koeken te snijden. Een tire sacs. Een zaadcylinder ganscb compleet. Een bascule, 1000 k", met gewichten. Een poulie van twee stuks 1m30 diameter. 1™90 Een pomp rotative voor olie. Een rechtstaande macbien van 16 paarden kracht, ganscb vernieuwd. Voor de conditiën zich te wenden tot den heer Henri Declerq-Lcclerq, Nieuwstraat, 15 te Aalst. Te bekomen aan fr 11,50 de 100 kilog'. bij d'heer JAN C0LPAERT, Kachelmaeker Gend- schesteenweg Aalst. De gebroeders Peynsaerl, Brabantstraat N® 33, te Aalst, hebben de eer het geacht pu- ter kennis te brengen, dal zij zich komen te vestigen als meestermetsers en ondernemers van alle hoegenaamds bouwwerken aan zeer lage prijzen en builen alle concurentie; zij ge lasten zich ook met het leggen van ciment en andere vloeren verders voor al wat den stiel van een ervaren metser betreft. Door goed en beste werk alsmede spoedige bediening durven zij verhopen de gunst van eenieder te winnen. Men gelieve het voorts te zeggen uitmakende den hoek der Vischmarkt en Oude Graanmarkt. Zich te bevragen bij de W® De Wit, ia Het Gulden Hoofd, te Aalst. August De Meersman, Hologie- maker, in de Lange Zoutslraat, N° 52, heeft de eer het geacht publiek te laten weten, dat zijn Uurwerkmakerij van ver trouwen, in de Lange Zoutslraat, N° 32, gevestigd is. Magazijn van gouden en zilveren Genev- sche Zakhorlogiën, Penduls, Kandelabers, Regulateurs, duitsche Horlogiën, Wekkers, enz.; alsook een assortissement van gouden en zilveren Ooringen, Medaillons,Brochen, Armbanden, Servisen, Koffielepels, enz. Alles gewaarborgd voor goud. Door zijne geringe prijzen, verhoopt hij de gunst van eenieder te genieten. Eene welgelegene behuisde HOFSTEDE met aangelegen Land, te Anlst-Mijlbeke, Papen rode-Dries (nabij 't Verbrandhof Zich te bevragen bij M. F De Wolf-Cobvoet, Molenstraat, te Aalst. RANK EN WISSELKANTOOR MAYA KT, DE RUDDERE EN C", ÏJ, Aibert-Liénarslraal, 'i7. Aalst (bij de Statie.) Aankoop en verkoop van publieke fondsen aan 1 fr. per 1000 commissie. Uitbetaling van interestkoopons, Wissels, enz., Kostelooze inlichtingen over alle weerden. Leening op publieke fondsen. Uitwisseling van Belgische en vreemde mun ten. Inschrijving op openbare uitgaven. Beste kwaliteit Klaverzaad legen Ir. I.OO Bij De Smedl-Nevons, 18 Beekstraat Aalst- M ijlbeke De Notaris BRECKPOT te AaïsT, met gewin van palmslagen gelagen open baarlijk verkoopen i EENE BEHUISDE HOFSTEDE i te Nieuwerkerken, Bremt. Sectie G. Ne387. 388 en 389 groot 18 J aren. Bewoond bij de weduwe Frans Van den Hende-Van den Bremt. Verdeeld j in twee deelen. Instel 6, Verblijf 13 April 1887. j Telkens om 5 uren namiddag ter her- berg De Vergadering bij sieur Victor Mertens te Nieuwerkerken Bremt. OPENBARE VEKKOOP1NC VAN een schoon nieuw opgebouwd HUIS Meersch en Bosch alsmede van eene bezette Obligatie j te Lede De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal i met gewin van palmslag en gelagen 1 openbaarlijk verkoopen le Een schoon en welgelegen nieuw opgebouwd huis, met verdiep te Lede, omtrent het dorp, aan de Hollestraat groot 9 aren 88centiaren, sectie B N°127e j Onbewoond. 2® 26 aren 30 centiaren Meersch Bosch en Water te Lede aan de Boschstraat j sectie B N°192, 193a en 193b. Op te leggen boomprijs fr. 352.00. 5° En eene bezette obligatie ten kapitale van Ir. 1300.00 eischbaar den 7 Novem ber 1893 intrest gevende aan 4°/0'sjaars. Instel Dijnsdag 5, Verblijf Dijnsdag 19 April 1887. Telkens om 3 ure namiddag, tes Esta- minet In het land van belofte bewoond bij den heer Aloysius Melckeribeeck te Lede, Statie. OPENBARE VERKOOPING van een schoon Huis en Zaailanden, te Moorsel. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtge noot den Notaris BELLEMANS, te Sint- Nicolaas, met gewin van palmslag en ge lagen openbaarlijk verkoopen l°Een Huis met Hof, zijnde eene her berg te Moorsel, dorp, sectie C, N° 56Ibis en 362bis, groot 8 aren 10 cent. Be woond bij de wed. J. B. Vande Meersche. 2° 59 aren 70 cent. Land, te Moorsel, Kaalberg, sectie D, N0k6U en 612. Verdeeld in 2 deelen, oosthelft en weslhelft 3° En 34 aren 70 cent. Land, te Moor sel, op den Kaalberg, sectie D, N08 614, 615 en 616. Instel Donderdag 14, Verblijf 28 April 1887. Telkens om 3 ure namiddag, ter te verkoopen herberg, bewoond bij de W® Vande Meerssche voornoemd, te Moor sel, J)orp.____ OPENBARE VËRKÖÖPING VAN een schoon en groot alsmede van Meubels, Zilverwerk, Wijnen en Voituren. te Aalst, Molenstraat. De Notaris BRECKPOT te Aalst zal openbaarlijk verkoopen Een schoon en groot Huis met Koets poort, Achtergebouwen, Magazijnen en Paardenstaal te Aalst Molenstraat, groot in oppervlakte 7 aren 70 centiaren. Laast bewoond geweest bij Madame Louis Borreman-Waltens. Instel 18, Verblijf 25 April 1887. Telkens om 3 uren namiddag, ter Zit tingzaal van den heere Vrederechter te Aalst. Meubelaire Venditie. Voornoemde Notaris BRECKPOT zal ter tusschenkomst van zijnen ambtgenoot den Notaris KIPS te Grimbergen, op Maandag 9 Mei 1887 om 9 uren voormid dag en desnoods den volgenden dag nog openbaarlijk verkoopen den schoonen Mobiliër, voormeld huis versierende twee Voituren, opene calèche Tilbury, alsook de Wijnen en het Zilverwerk zich aldaar bevindende. OPENBARE VERKOOPING te Erembodegem. De Notaris DE SMEDT ie Erembodegem zal ten verzoeke van die hel behoort, met het hou den van eenen enkelen zitdag openbaarlijk verkoopen Koop 1. Een perceel Meersch, gelegen te Erembodegem op ten Bossche gekend bij ka daster sectie A N' 2350a, met eene grootte van 7 aren 80 cent palende oost de weduwe en kinderen Bernard Van de Velde zuid de kinde ren Plas west Auguste Jacob, noord Guilielmus Van den Bergh. Boomprijs fr. 100. Koop 2. Eene partij Land gelegen te Erem bodegem op het Leiter3veld groot volgens titel 48 aren 16 cent. volgens kadaster 43 aren 40 cent. en volgens meling 46 aren 50 cent. ge kend bij kadaster onder de sectie A N®9 2561a en 2562a palende ten oosle de weduwe en kin deren Bernard Van de Velde en Domien Heire- man, zuid Domieu Heireman en Frans Calle- baut, west Madame D'herde en Guilielmus Van den Bergh, noord Guilielmus Van den Bergh, Jan Frans Bosteela, J.-B. Boterbergh en J.-B. De Schrijver-Couck. Dit perceel zal in 3 deelen opgeroepen wor den onder voorbehouding van samenvoeging te welen 1® Deel. 14 aren 74 cent. ten westen, palende dit deel, oost het 2* deel, zuid Frans Callebaut, west Madame D'herde, noord J. F. Bosteels. Landprijs fr. 57,46. 2' Deel. 14 aren 74 cent. ten oosten van het voorgaande deel palende dit 2° deel oost Do mien Heiremans en bet 3' deel, zuid Frans Callebaut, we6t het 1® deel, noord J. F. Bos teels en G. Van den Bergh. Landprijs fr. 26,40. 3d# Deel. (7 aren 02 cent. ten noorden, pa lende oost de weduwe en kinderen Bernard Van de Velde, zuid Domien Heiremans en Ma dame Hyacinte Leclercq, west G. Van den Bergh en bet 2» deel, noord J.-B. Boterbergh en J.-B. zal De Schryver-Couck. Landprijs fr. 69.70. EENIGEN ZITDAG WOENSDAG 6 APRIL, om 4 ure namiddag, Ier herberg De Zanger, bewoond door Gus- staaf Van den Bergh, te Erembodegem, aan den Brusselschensteenweg. OPENBARE VERKOOPING van Bouw-en Hofgrond, te Aalst. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met winst van palmslagen gelagen in hel openbaar verkoopen Een allerschoonste perceel Bouw-en Hof- grond, gelegen te Aalst, hebbende ten voor hoofde aan de Koolstraat eene breedte van 27 meiers 83 centimeters, groot volgens meling 13 aren 49 centiaren, gekadastreerd wijk C, N°® 1072l 2 en 1072v 1, met eene grootte van 14 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Petrus-Joannes De Prez, ten zuide aan de Beek, ten weste met half los aan den heer De Prez en aan jufvrouw Calbarina De Prez, ten noorde aan de Koolslraat. Gobruikt door den eigenaar M.Joseph Gal- mart. ZITDAGEN INSTEL, DONDERDAG 24 ,RT VERBLIJF, DONDERDAG 31 MAAK1 1887, Te 5 namiddag, ter afspanning genaamd Het klein Gent, bij den beer Louis Van Brempt, te Aalst, ten einde der Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING vau goede gelegen te Moorsel. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gela gen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, groot 10 aren 60 centiaren, zijnde de Zuidwestbelft van eene partij Land gelegen te Moorsel op Pee- tershaag, palende voor het heel ten ooste de wedewe van Joannes Cooremao,ten zuide Fran- ciscus De Bisschop eu de weduwe Frans Van der Vorst, ten weste Karei Cooreman, en ten noorde Josepbus De Wever. Tweede koop. Eene partij Land gelegen te Moorsel, Waver, groot volgens titel 23 aren 46 centiaren, palende ten oosle Theophiel Ro- byns, ten zuide over den voetweg, julvrouw weduwe Nackers en andere, ten weste Petrus Cornelis en ten noorde de Molenbeek. Derde en laatste koop. Eene partij Land, gelegen te Moorsel, Waver, groot volgens titel 23 aren 4ri centiaren, palende ten oosle Ferdi nand De Cuyper, ten zuide over den voetweg jufvrouw weduwe Nackers, ten weste Theo phicl Robijus, en ten noorde de Molenbeek. Voorschrevene goederen zijn allen in gebruik door den eigenaar Ferdinand de Cuyper. Onmiddelijke ingebruiklreding. ZITDAGEN INSTEL MAANDAG 4 4PRI| VERBLIJF 18 AK1UL l88,> Telkens om 4 ure nanoen ter herberg ge houden door den eigenaar den heer Ferdinant De Cuyper te Moorsel, Waver. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van Lnndbouwersulem, eene Moei, een Itund, Aardappels, Hooi, Strooi, .11 est en ingelegd Loof, te Erpe, Zevencoot. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Donderdag 31 Maart 1887, om 8 ure van den morgend, ter hofstede van den heer Petus De Swaef te Erpe, Zevencoot, in het openbaar verkoopen 1. HUISMEUBELS: zooals tafels, stoelen, kleer- en andere kassen, hangende borlogie, stoof met UJebehoorten, marmit, hakers moor, kofïijpol, bollantaarn, ijzeren kasserollen, quin- quels, gleisen lellooren, aarden lobbens, tee- lun, testen en kommen, beelden, melkkuip en keem vleeschkuip en eene hoeveelheid vleesch waschkuipen, koffers enz. 2. LANüBOUWERSALÊM /.ooals 2 kruiwa gens, wanmolen, loofmolen, aalkuipen, braken, schuppen, pikken, zeisen, dorschvleugels, rie ken, gaffels, mesthaak, aalschepper, enz. 3. Eene schoone bekalfde Koei, een Rund, en Hoenders. 4 Eene groote hoeveelheid aardappels, hooi, strooi, brandhout, aal, ingelegd loof en bee- ten. 5. Eene boevoelheid fruitboomtjes, oud S jaren. De koopen onder de 5 franks, moei6n comp- lant betaald worden. Verders op gewoone voorwaarden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borge.

De Denderbode | 1887 | | pagina 3